Ogólem zapisanych: 79
Zapisanych kobiet: 18
Zapisanych mężczyzn: 61
Zapisanych z opłaconym wpisowym:58
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:21

Lista uczestników zapisanych na Nutrend Cross Duathlon 2015 - Biłgoraj

Uczestnicy z opłaconym wpisowym

Kliknij odpowiednią kolumnę (np. Nazwisko) aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć
LpNazwiskoImięMiejscowośćStartuję w mistrzostwach nauczycieliKlub/DrużynaKategoria
1LipkaJacekLublinNIEBaran Cycling TeamM4 – od 41 do 50
2GrucaKrzysztofLublinCEWAR Lubelska Grupa TriathlonuM5 – od 51 do 60
3BazanTadeuszSokołów MałopolskiTAKGB Na ZdrowieM5 – od 51 do 60
4SwachaPiotrBiłgorajNIEBiłgoraj BiegaM3 – od 31 do 40
5KubikTymoteuszKraśnikNIEPanPablo TeamM2 – od 21 do 30
6WasilewskiRadosławBiłgorajNIEBSK Miód Kozacki BiłgorajM2 – od 21 do 30
7BigorajMarcinLublinNIEM2 – od 21 do 30
8RóżalskiKamilLublinNIESklep rowerowy Bike BoysM2 – od 21 do 30
9BosakSławomirBiłgorajNIEBSK Miód Kozacki BiłgorajM4 – od 41 do 50
10GrządkaMateuszOlbięcinNIEM2 – od 21 do 30
11ŁopągJerzyChełmNIEChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40
12OgrodowczykRafałChełmNIEChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40
13SzubiakArkadiuszBiłgorajNIEM4 – od 41 do 50
14BukalskiArkadiuszChełmTAKChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40
15StrugArturLublinNIELubelska Grupa TriathlonuM2 – od 21 do 30
16AnnaPaszczykLublinNIEBaran Cycling TeamK3 – od 31 do 40
17KajdaWeronikaLublinNIEBaran Cycling TeamK2 – od 21 do 30
18LechMichałWarszawaNIEPilkaNaHali.plM2 – od 21 do 30
19KochaniecKarolinaLublinNIELubelska Grupa TriathlonuK2 – od 21 do 30
20MrózWojciechChełmNIEChełmska Grupa TriathlonuM4 – od 41 do 50
21MrózElżbietaChełmTAKChełmska Grupa TriathlonuK3 – od 31 do 40
22PatroJacekBiłgorajNIE......M3 – od 31 do 40
23KorgulMarcinlublinTAKWUKS SP30 LUBLINM2 – od 21 do 30
24ZającZbigniewBiłgorajNIEBSK Miód Kozacki BiłgorajM5 – od 51 do 60
25MatuszakMariuszLublinNIELubelska Grupa TriathlonuM2 – od 21 do 30
26GarbacikJacekStalowa WolaSKB Stalowa WolaM4 – od 41 do 50
27BrzuszkiewiczAndrzejBiłgorajNIEM3 – od 31 do 40
28KomornikMarekBiłgorajNIEBSK Miód Kozacki BiłgorajM3 – od 31 do 40
29KabaczukSebastianWarszawaNIEProcycyling PromotionM3 – od 31 do 40
30WróbelMariuszLublinNIEM3 – od 31 do 40
31BuryMarekBIŁGORAJNIENOME-RZESZOWM4 – od 41 do 50
32KnapikTomaszBiłgorajNIEBSK Miód Kozacki BiłgorajM2 – od 21 do 30
33KobelukDamianBiłgorajNIEBiłgoraj BiegaM3 – od 31 do 40
34ŁukasikPawełRapy DylańskieNIEM1 – od 16 do 20
35KusyPawelBiłgorajNIERowerowe Roztocze grupa BiłgorajM3 – od 31 do 40
36ŁukasikZbigniewRAPY DYLAŃSKIENIERAPY MASTERSM4 – od 41 do 50
37BranickaAgnieszkaDominowTAKBaran Cycling TeamK4 – od 41 do 50
38KowalczykDamianLublinNIEETI LKKG LublinM2 – od 21 do 30
39SzpindaSebastianBiłgorajNIEBiłgoraj BiegaM3 – od 31 do 40
40Jońska KatarzynaMichów Baran Cycling TeamK3 – od 31 do 40
41DomańńskiZbigniewŁukówNIEKlub Biegacza V-Max AdamówM3 – od 31 do 40
42KotułaRafałKraśnikErkado RT KRAŚNIKM3 – od 31 do 40
43WiatrAnetaLublinNIEK2 – od 21 do 30
44OszustMarcinZagrodaTAKChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40
45MyszakSławomirBiłgorajNIE......M3 – od 31 do 40
46SzpytRyszardBiłgorajNIEBiłgoraj BiegaM4 – od 41 do 50
47LitwinBartoszChełmM2 – od 21 do 30
48WójcikMarcinLublinM3 – od 31 do 40
49SwatowskiMariuszKrakówNIE......M3 – od 31 do 40
50MackiewiczKamilChełmPollubM2 – od 21 do 30
51MagdalenaGajekLublinNIEwieś tańczy i biegaK4 – od 41 do 50
52GajekGrezgorzCzółnaTAKwieś tańczy i biegaM3 – od 31 do 40
53MazurGrzegorzLublinNIEwww.rowerowylublin.orgM2 – od 21 do 30
54OświtBartłomiejLublinNIEM2 – od 21 do 30
55FilinŁukaszLublinM3 – od 31 do 40
56StanisławekKingaLublinNIELubelska Grupa TriathlonuK3 – od 31 do 40
57KordowiczŁukaszBiłgorajM3 – od 31 do 40
58ZarzyckiSebastianBiugorajNIEM1 – od 16 do 20

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym

Kliknij odpowiednią kolumnę (np. Nazwisko) aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć
LpNazwiskoImięMiejscowośćStartuję w mistrzostwach nauczycieliKlub/DrużynaKategoria
1BazanKingaSokołów MałopolskiNIEGB Na ZdrowieK2 – od 21 do 30
2KrawczykPrzemysławNiemceNIEBaran Cycling TeamM3 – od 31 do 40
3WęgierMikołajLublinNIEBaran Cycling TeamM2 – od 21 do 30
4PiotrowskaEdytaWarszawaMarcus TeamK3 – od 31 do 40
5FilaMarekWarszawaNIEMarcus TeamM3 – od 31 do 40
6LiberadzkaMagdalenaWarszawaNIEMarcus TeamK3 – od 31 do 40
7BrzyskiRadosławStalowa WolaNIEM4 – od 41 do 50
8PossMarcinWarszawaNIEKiMM4 – od 41 do 50
9Zalewska Katarzyna Warszawa NIEKiMK3 – od 31 do 40
10SkrokMateuszBiłgorajNIE......M2 – od 21 do 30
11KowalMonikaWarszawa......K2 – od 21 do 30
12GajekMagdalenalublinNIEwieś tańczy i biegaK4 – od 41 do 50
13GajekGrzegorzczółnaTAKwieś tańczy i biegaM3 – od 31 do 40
14ŁukaszWypchłoKielceNIE......M3 – od 31 do 40
15ZającElżbietaBiłgorajNIEBSK Miód Kozacki BiłgorajK4 – od 41 do 50
16Niewczas - WieprzowskaKatarzynaWarszawaLekarska Grupa KolarskaK3 – od 31 do 40
17NiewczasMichałBiłgorajNIEBSK Miód Kozacki BiłgorajM2 – od 21 do 30
18AntoniukArturKraśnikNIEEKO Team KraśnikM3 – od 31 do 40
19BieleckiAndrzejChełmNIEChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40
20PryymaSofiyaLwowK1 – od 16 do 20
21Kotuła MichałKraśnik M3 – od 31 do 40