Ogólem zapisanych: 63
Zapisanych kobiet: 14
Zapisanych mężczyzn: 49
Zapisanych z opłaconym wpisowym:37
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:26

Lista uczestników zapisanych na Nutrend Cross Duathlon 2015 - Annopol

Uczestnicy z opłaconym wpisowym

LpNazwiskoImięMiejscowośćStartuję w mistrzostwach strażakówKlub/DrużynaKategoria
1KrawczykPrzemysławNiemceNIEBaran Cycling TeamM3 – od 31 do 40
2LipkaJacekLublinNIEBaran Cycling TeamM4 – od 41 do 50
3GilArkadiuszAnnopolNIEGB Na ZdrowieM1 – od 16 do 20
4BigorajMarcinLublinNIE.....M2 – od 21 do 30
5BranickaAgnieszkaDominowNIEBaran Cycling TeamK4 – od 41 do 50
6KwiatekMałgorzataToruńNIE.....K2 – od 21 do 30
7AntoniukArturKraśnikNIEEKO Team KraśnikM3 – od 31 do 40
8MrózWojciechChełmNIEChełmska Grupa TriathlonuM4 – od 41 do 50
9MrózElżbietaChełmNIEChełmska Grupa TriathlonuK3 – od 31 do 40
10MrozikMarcinLublinNIEBaran Cycling TeamM2 – od 21 do 30
11RóżalskiKamilLublinTAKSklep rowerowy Bike BoysM2 – od 21 do 30
12FilinŁukaszLublinNIETRICLUB LublinM3 – od 31 do 40
13KajdaWeronikaLublinNIEBaran Cycling TeamK2 – od 21 do 30
14KochaniecKarolinaLublinNIELubelska Grupa TriathlonuK2 – od 21 do 30
15WróbelMariuszLublinNIE.....M3 – od 31 do 40
16MatuszakMariuszLublinNIELubelska Grupa TriathlonuM2 – od 21 do 30
17BukalskiArkadiuszChełmNIEChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40
18OszustMarcinZagrodaNIEChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40
19LechMichałWarszawaNIEPilkaNaHali.plM2 – od 21 do 30
20SamcikMichałPuławyNIE--M2 – od 21 do 30
21BosakSławomirBiłgorajMiód Kozacki BiłgorajM4 – od 41 do 50
22PaszczykAnnaLublinNIEBaran Cycling TeamK3 – od 31 do 40
23GąsowskaRenatawarszawaNIE--K3 – od 31 do 40
24ZającElżbietaBigorajNIEMiód Kozacki BiłgorajK4 – od 41 do 50
25ZającZbigniewBigorajNIEMiód Kozacki BiłgorajM5 – od 51 do 60
26KnapikTomaszBiłgorajNIEMiód Kozacki BiłgorajM2 – od 21 do 30
27WronaJerzyLublinTAKLubelska Grupa TriathlonuM5 – od 51 do 60
28WasilewskaJoannaBIŁGORAJNIEMiód Kozacki BiłgorajK3 – od 31 do 40
29MazurGrzegorzLublinNIEwww.RowerowyLublin.orgM2 – od 21 do 30
30MarekBuryBiłgorajNIE--M4 – od 41 do 50
31StanisławekKingaLublinNIELubelska Grupa TriathlonuK3 – od 31 do 40
32SpólnickaElżbietaLublinNIELubelska Grupa TriathlonuK3 – od 31 do 40
33Kraska Arkadiusz PuławyNIEPuławianin PuławyM3 – od 31 do 40
34KubikTymoteuszKraśnikNIEBaran Cycling TeamM2 – od 21 do 30
35RafałKotułaKraśnikTAKERKADO Racing Team KraśnikM3 – od 31 do 40
36KomornikMarekPodborczeNIEMiód Kozacki BiłgorajM3 – od 31 do 40
37ŁopągJerzyChełmChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym

LpNazwiskoImięMiejscowośćStartuję w mistrzostwach strażakówKlub/DrużynaKategoria
1BazanKingaSokołów MałopolskiNIEGB Na ZdrowieK2 – od 21 do 30
2BrzyskiRadosławStalowa WolaNIE.....M4 – od 41 do 50
3StrzałkaMarekZoryNIE.....M3 – od 31 do 40
4JóźwiakowskiSzymonStalowa WolaNIESKB Stalowa WolaM3 – od 31 do 40
5GrucaKrzysztofLublinCEWAR Lubelska Grupa TriathlonuM5 – od 51 do 60
6MyszakSławomirBiłgorajNIE.....M3 – od 31 do 40
7GarbacikJacekStalowa WolaSKB Stalowa WolaM4 – od 41 do 50
8StawickiKamilWarszawaTAK.....M3 – od 31 do 40
9WitkowskiDamianPomiechówekNIEProgress Triathlon TeamM2 – od 21 do 30
10BudzyńskiBogdanlublinNIELubelska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40
11MazurekMarcinLublinNIETRICLUB LublinM3 – od 31 do 40
12KorgulMarcinLublinNIEWUKS SP30 LUBLINM2 – od 21 do 30
13PracońAdamNiskoTAK.....M2 – od 21 do 30
14PrószyńskiRomualdPuławyNIEPuławianin PuławyM4 – od 41 do 50
15DymekStanisławPłockNIEPTT DeltaM6 - 60+
16KurzynaKrzysztofDzierzkowiceSKB KRASNIKM4 – od 41 do 50
17Kotuła Michał Kraśnik --M3 – od 31 do 40
18SzotIwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuK4 – od 41 do 50
19WójcikMarcinLublin--M3 – od 31 do 40
20PatroJacekBiłgorajTAK--M3 – od 31 do 40
21PytelMariaStarachowiceTriathlon StarachowiceK2 – od 21 do 30
22SzymanowskiPrzemysławKońskieTriathlon StarachowiceM2 – od 21 do 30
23WasilewskiRadosławBiłgorajNIEMiód Kozacki BiłgorajM2 – od 21 do 30
24KiełbasaRobertŚwidnikM2 – od 21 do 30
25BazanTadeuszSokółów MałopolskiGB Na ZdrowieM5 – od 51 do 60
26MichałBarabaszJózefówTS Meran OtwockM1 – od 16 do 20