Ogólem zapisanych: 347
Zapisanych kobiet: 62
Zapisanych mężczyzn: 285
Zapisanych z opłaconym wpisowym:250
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:97

Lista uczestników zapisanych na Trójmiejski Ultra Track

Uczestnicy z opłaconym wpisowym

Kliknij odpowiednią kolumnę (np. Nazwisko) aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć
LpNrNazwiskoImięPłećMiejscowośćMieszkam w TrójmieścieKlub/Drużyna
11GriniusGediminasMVilniusNIETEAM VIBRAM
22StelmachDominikaKWarszawaNIEadidas team
33SzydłowskaGosiaKGdańskTAKbrak
44JędrysMarta`KKielceNIEBBM Kielce
57WentaMartaKGdyniaTAKWojownicy Leśnej Rynny
68BętkowskiPiotrMToruńNIECITY TRAIL Team
79SzydłowskiJacekMGdanskTAKJacek biega
810GregrowskiKrzysztofMToruńNIEPodgórz Toruń
911GłombiowskaZuzannaKGdyniaTAKbrak
1013KalińskiHubertMWarszawaNIEbrak
1114WikieraMarekMGdańskTAKKRWIOOBIEG
1215BorusińskiPiotrMSłupskNIEStopa Słupsk
1316KarolakAnnaKslupskNIEStopa Słupsk
1418MiśWaldekMGdańskTAKBPH Runers Team
1523Wilska- MatyjekPaulinaKGdańskTAKGLC
1625GwoździkKamilMRychnówNIERychnów Team
1726MasiulaniecAgataKGdańskTAKBiegowySwiat.pl / SklepBiegowy.com
1827TerzoniChristianMCASTELNOVO NE' MONTINIEDream Run
1929SawiczMichałMGdańskTAKFINISZ MORĄG
2030MalinowskiMaciejMToruńNIEbrak
2135HadałaIgnacyMGdańskTAKSport&Future
2247GrabińskiWaldemarMRogoźnoNIERogoziński Klub Biegacza
2345ZakrzewskiWojciech HarryMOstródaNIEbrak
2454WawrzyniakDawidMBydgoszczNIERUN BDG
2557LewandowskiAndrzejMGdyniaTAKLoslameros.com
2664StawskaAnnaKLuxemburgNIEVRC
2765MenzińskiPrzemysławMBarczewoNIEFINISZ MORĄG
2866DygdońPrzemysławMWarszawaNIEmBank
2967WyrzykowskiAndrzejMGdańskTAKBiegowySwiat.pl / SklepBiegowy.com
3069HeweltMaciejMGdańskTAKPrimavera Jastrzębia Góra
3171JakubekZbigniew ZibiMGdańskTAKbrak
3274PolakowKonradMWarszawaNIETARAHUMARA
3377SokółTomaszMWarszawaNIEbrak
3478GorgolTomaszMBydgoszczNIERUN BDG
3580SokółSylwiaKOstrów lubelskiNIEbrak
3684DębskiTomaszMGdańskTAKbrak
3786SmolakAgataKWolsztynNIEbrak
3887Stępień- SporekAnnaKGdańskTAKOIRP Gdańsk
3988GajdusWiktorMGdańskTAKLechia Gdańsk / VRC
4089JarockaSandra SevKPoznańNIEdla Lakisława
4190StrzeleckiJacekMGdańskTAKbrak
4299BorusińskaAleksandraKSłupskNIEStopa Słupsk
43100KifnerKasiaKGdańskTAKLOTOS Running Team
44101TruszkowskiDamianMWarszawaNIEDream Run
45102WilczewskaKarolinaKGdyniaTAKWojownicy Leśnej Rynny
46111MichnaMichałMGdańsk KowaleTAKKUJATT RUNNERS TEAM
47113GredeckiOskarMWejherowoTAKBażant Team Ultra
48114MarkowskiWiesławMTCZEWNIEBIEGAJĄCY TCZEW
49123KwiatkowskiRyszardMOlsztynNIEAKM Olimp Olsztyn sklep biegowy.com
50126FałekPawełMWarszawaNIECrossfit MGW
51130TrzeciakBartłomiejMGdańskTAKCABALLONEGRO
52165BartosiewiczAdamMGryfinoNIEEOL Extreme Taxes
53179Laskowski Daniel MBydgoszcz NIEbrak
54188MollBartoszMGdańskTAKbrak
55199HeimannPeterMOberhausenNIETeam Erdinger Alkoholfrei
56202SzczepańskiAdamMMilanowekNIEAlbatrosy
57213WernerKamilMWarszawaNIEBiegam Na Tarchominie
58218GrabowskiDariuszMBRATIANNIEGMINA NOWE MIASTO LUBAWSKIE
59222MrozińskiBłażejMWarszawaNIEZłote Klocki Na Sznurku
60235ŚwierczyńskiKacperMWarszawaNIECrossfit MGW
61242WrzesińskiWojciechMBydgoszczNIERUN BDG
62250MorozPiotrMGdańskTAKGLC
63303DobersztynBłażejMSzczecinNIEbrak
6412FalandyszDamianMPruszkówNIEWPRunning
6517WinczuraLeszekMGdańskTAKbrak
6619KołodziejskaLucynaKGdańskTAKbrak
6720LewandowskiRafałMToruńNIEVeni, cucurri, vici.
6821Kuncewicz AnnaKSuchy Dwór NIEbrak
6922Wolny- DunstTomaszMgdyniaTAKOIRP Gdańsk
7024IwanMałgorzataKGdańskTAKDrużyna Szpiku
7128MucowskiJaromirMGdyniaTAKbrak
7231Torłop Przemysław MGdańsk TAKGrupa Trójmiasto / Solidarność Port Gdańsk
7332PieleckiBartekMBANINOTAKLis z Banina
7433ZiemianinPrzemekMHelTAKKM PSP Gdynia
7534KowalskiAdamMSzczecinTAKZłote Klocki Na Sznurku
7636WierzbaKrzysztofMGdańskTAKbrak
7737KuriataMarcinMRumiaTAKVRC
7838WęsioraJakubMKartuzyNIEbrak
7939JaszewskiTomaszMBYTÓWNIEK.B. GOCH BYTÓW
8040KobierowskiEdwardMUDORPIENIEK.B. GOCH BYTÓW
8141PelplińskiPiotrMSopotTAKIntel Runners
8242ElwartRomanMPuckNIELKS-PUCK
8344GalińskiMaciejMRumiaNIEbrak
8446Kuncewicz MarekMSuchy DwórNIEbrak
8543SosińskiGrzegorzMGdanskTAKbrak
8648BoruszewskiRafałMRedaNIEbrak
8749KiszkurnoAndrzejMGdyniaTAKbrak
8850FigelMichałMGdańskTAKMiki Team
8951WesołowskiSebastianMBydgoszczNIE1 Brygada Logistyczna
9052AdamskiJakubMBydgoszczNIEbrak
9153BrazulewiczBartoszMGdańskTAKbrak
9255JekaMateuszMChojnówNIERozpierdolsi
9356RatowskiMarekMToruńNIEPodgórz Toruń
9458MuzaMarcinMBaninoNIEOIRP Gdańsk
9559SobczakMarcinMGdańskTAKSmashing PĄpkins
96BenasiewiczPawełMGdyniaTAKbrak
9761ParuckiZbigniewMBydgoszczNIEbrak
9862SzafraniecKarolMGdańskTAKbrak
9963PobłockiJanMGdańskTAKGrupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom
10068SypniewskaHannaKGdyniaTAKSpartanie Dzieciom/Golden Team
10170IwanPawełMGdańskTAKDrużyna Szpiku
10272KieliszekDariuszMKiekrzNIEbrak
10373HirszPiotrMGDYNIATAKbrak
10475JarmołowskiAndrzejMGdańskTAKPomorze biega i pomaga
10576MorusTomaszMKwidzynNIEbrak
10679GorskiMateuszMgdyniaTAKbrak
10781KujawaAlinaKGdańskTAKbrak
10882UlatowskiAndrzejMToruńNIEbrak
10983JaksKarolMGDAŃSKTAKPoundout Run
11085AntosikIgorMGdańskTAKStudio S7
11191ChrząszczKrzysztofMWarszawaNIEbrak
11292DobiesBartoszMWarlubieNIEbrak
11393PrzybylakKrzysztofMPoznańNIEbrak
11494ŁubieńskiWojciechMPoznańNIEbrak
11595SikoraGrzegorzMKsiążeniceNIET-Mobile Running Team
11696KuzimskiAleksanderMGdańskTAKPadł na Ryj Team
11797BrączykKrzysztofMWięcborkNIETKKF WODNIK WIĘCBORK
11898SzachogłuchowiczKrzysztofMWarszawaNIEEmocje Rodzaju Męskiego
119103CieplikŁukaszMGdyniaTAKNAVIGATORIA/runrecord.pl
120104Gostkowska- DrzewickaMagdalenaKSobączNIEbrak
121105CzajkowskiTomaszMGdańskTAKORTOsfera.pl
122106RozmusWiktorMGdanskTAKbrak
123107SzalakPawełMLublinNIEbrak
124108ŚwiderekTomaszMPiotrków TrybunalskiNIEbrak
125109WittBartoszMToruńNIERaramuri power Club
126110BojkaPiotrMGdańskTAKex-AZS AWFiS Gdańsk Wioślarstwo
127112BojkoFilipMWarszawaNIEPIESKOMANDOS TEAM
128115ZawidzkiDariuszMPoznańNIEWilda Biega
129116BaronJacekMGrudziądzNIEVadain
130117WiktorMichałMJaworznoTAKKW Kraków
131118BinowskiGrzegorzMSanokNIEbrak
132119GrendzińskiAndrzejMOstródaNIEPGB Sportowa Paczka
133120MalińskiMarekMGdańskTAKbrak
134121BaranGrzegorzMOlsztynNIEbrak
135122ChudybaMichałMGdańskTAKLeśne Cymbały
136124KondratiukRenataKGdańskTAKbrak
137125SmarujIgorMZielona GóraNIEbrak
138127PiotrowskiPawełMSierakowo SłupskieNIEbrak
139128KanigowskiGrzegorzMGdańskTAKbrak
140129WronaSławomirMGdyniaTAKwww.call3.pl
141131UramekGrzegorzMOborniki ŚląskieNIEbrak
142132MalinowskaAnnaKGdańskTAKbrak
143133WilkBartoszMZłotoryjaNIEOlaws Złotoryja
144134WilkEwelinaKZłotoryjaNIEOlaws Złotoryja
145135KołodziejczykKamilMRybnikNIERYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
146136BacaBartoszMPoznańNIEZłote Klocki Na Sznurku
147137HincJanuszMGdyniaTAKComplexsport/Gemini Team
148138Lipiec- BortkiewiczRenataKLegbądNIEFlorian Chojnice
149139CieślaPatrykMMielecNIEbrak
150140BogdańskaJoannaKWarlubieTAKbrak
151141RzechowskiFilipMGdyniaTAKbrak
152142LulińskiPawełMWarszawaNIEWWAA
153143StefaniukRafałMDobre MiastoNIEDobromiejski Klub Biegacza
154144KopaczMichałMWrocławNIEPerła Team
155145NogaKrzysztofMGdańskTAKRT DUON
156146BrauerMagdaKGdańskTAKbrak
157147AlkerAdamMWarszawaNIEPWPW
158148JarząbekMałgorzataKGdańskTAKbrak
159149MatejkaŁukaszMWarszawaNIEBiegam Na Tarchominie
160150WolańskiWitosławMGdańskTAKJeszcze Trochę - Trójmiasto
161151TywońskiMarcinMGdańskTAKbrak
162152ZyskowskiAndrzejMOlsztynNIEMafia Team Lubliniec
163153KułakowskiPiotrMWarszawaNIECzłapacze
164154SoszyńskaGosiaKWarszawaNIECzłapacze
165155BłażukJarosławMGdyniaTAKBPH Runers Team
166156FolandBogumiłMWarszawaNIESparta
167157GolasGrażynaKGdyniaTAKComplexSports/Tri Ladies
168158ChełminiakMarcinMSopotTAKGoralen
169159PechmanDamianMWarszawaNIETVP Sport
170160Bruszewska- GłombiowskaMonikaKGdyniaTAKbrak
171161BalińskiŁukaszMBrwinówNIEdzida.com
172162ŁojewskiMaciejMJózefosławNIEbrak
173163KokotkiewiczAdamMRumiaNIEbrak
174164ŻyliczPawełMSłupskNIEStopa Słupsk
175166PlutaAdamMSłupskNIEStopa Słupsk
176167WojniuszMaciekMGdyniaTAKbrak
177168CypryańskiPiotrMMarzeninNIErunfollowme.pl
178169AugustyniakMariuszMSuszNIEUKS TRS Susz
179170BaronRyszardMGdańskTAKbrak
180171KokocińskiDariuszMGdańskTAKbrak
181172JałkiewiczJuliuszMWarszawaNIEbrak
182173TopolskiPiotrMSopotTAKbrak
183174KowalskaMałgorzataKWarszawaNIEKlub Biegacza Ergo
184175MurawskiMaciejMGdań„skTAKMiki Team
185176KasperskiŁukaszMGdańskTAKbrak
186177KasperskaJustynaKGdańskTAKbrak
187178SoboczyńskiAdamMGdańskTAKbrak
188180BalutaPawełMBydgoszczNIEbrak
189181GierlachJacekMSłupskNIEStopa Słupsk
190182BaranowskiAndrzejMWarszawaNIECrossfit MGW
191183PawłowskiJacekMŻukowoNIEKS Tęcza Gdynia
192184PiechaArturMRybnikNIET-Mobile Running Team
193185WalczyńskiRobertMGdyniaTAKbrak
194186JędrysMariuszMKielceNIEBBM Kielce
195187MazerskiGrzegorzMGdańskTAKbrak
196189LisPiotrMZarośle CienkieNIEKm Truchcik Łubianka
197190GajewskiGrzegorzMGdańskTAKPomorze biega i pomaga
198191KuchcińskiSławomirMMławaNIELOTOS Running Team
199192KuzaDariaKGdańskTAKKaszubska Poniewierka
200193PodlaszewskiJacekMLubiczNIEVeni, cucurri, vici.
201194ZwierzynskiWojciechMGdanskTAKKaszubska Poniewierka
202195DyndoMonikaKLęborkNIEbrak
203196BortKlaudiaKGdyniaTAKOIRP Gdańsk
204197SierocinJakubMSopotTAKKDATP
205198SkraburskiPiotrMGdańskTAKTEA TEAM
206200KotRafałMSzczytnoNIEWay Behind Horizon
207201UrbańskiRobertMGdańskTAKAZS AWFiS Gdańsk wioślarstwo
208203MorawskaAnnaKWarszawaNIEbrak
209204OwczarskiMarcinMChojniceNIEMMGOboryteam
210205KusińskiTomekMGdyniaTAKKto jest u góry?
211206KalinkaBeataKGdańskTAKbrak
212207KinalJakubMGdańskTAKLegalize IT Running Team
213208MazurekMichalMJAWORNIEFABER TEAM
214209SulewskiKrzysztofMBarczewoNIEFINISZ MORĄG
215210SkwarekMarcinMWarszawaNIESmashing PĄpkins
216211SokolnikRadoslavMWilno, LitwaNIEbrak
217212FanslauMarekMStarogard GdańskiNIEbrak
218214Szewczyk JarosławMNowy Dwór GdańskiNIEbrak
219215GuzowskiAndrzejMGrudziądzNIEbrak
220216Muerau- NowickaHannaKBytówNIEK.B. GOCH BYTÓW
221217GruszeckaAgnieszkaKPoznańNIEbrak
222219PoprawaMariuszMLusówkoNIEZabiegani Lusówko
223220BołbotPiotrMGdyniaTAKZaraz wracam
224221KameckaSoniaKGdanskTAKbrak
225223JuraszekMarcinMBolesławiecNIEbrak
226224MatejczukAgataKParzęczewNIEKS Alaska/Spartez
227225GrzechulskiPiotrMWejherowoNIEJW3411 Grójec
228226KsiężnikDorotaKSkarbimierzTAKbrak
229227KanawkaGrzegorzMGdańskTAKbrak
230228GaffkaArkadiuszMŁebaNIEbrak
231229JędrzejukRobertMWarszawaNIEDream Run
232NadolskiPiotrMWarszawaNIEbrak
233231Kowalski- BarysznikowMikołajMPrzysłupNIEKINGRUNNER.COM
234232PomierskiZbigniewMKWIDZYNNIEKIZ
235233WalkiewiczMaciejMSopotTAKbrak
236234WielewskiWaldemarMGdańsk / LubniaTAKGrupa Trójmiasto
237236RodzińskiDamianMSŁUPSKNIEStopa Słupsk
238237SzlegierDariuszMGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
239238MyrcikRafałMPruszcz GdańskiNIE49. Baza Lotnicza
240239BaranowTomaszMPlaterówNIEbrak
241240ZarzyckaMonikaKNowy Dwór MazowieckiNIEBoot Camp
242241PtaszyńskiWojciechMFromborkNIEbrak
243243AubrechtPawełMPruszcz GdańskiNIETrzymam Tempo
244244KłosekJacek MRacibórzNIEbrak
245245StopkaJulian MRacibórzNIEbrak
246246GórskiPawełMWarszawaNIEbrak
247247GrzegorekPawełMWarszawaNIEPIESKOMANDOS TEAM
248248BonikowskaAgnieszkaKWarszawaNIETARAHUMARA
249249KrasaSławomirMSzczecinNIEJW3411 Grójec
250271OkołotowiczSebastianMSłupskNIEbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym

Kliknij odpowiednią kolumnę (np. Nazwisko) aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć
LpNrNazwiskoImięPłećMiejscowośćMieszkam w TrójmieścieKlub/Drużyna
1MarkiewiczMaciejMToruńNIEKM UMK Toruń
2ObidzińskiAdamMSopotTAKNapieramy!
3KielakDanielMWarszawaNIEAlbatrosy
4MatuszewskiSzymonMPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
5KlichKatarzyna KPoznań NIEkobietybiegaja.pl
6FrączekRafałMWęgorzewoTAKK.B. GOCH BYTÓW
7WojciechowskiAdamMGdańskTAKPadł na Ryj Team
8MajcherPawełMPędzewoNIEbrak
9GałkaŁukaszMBraniewoTAKRim Tim Team
10KowalczykWojciechMMaków MazNIEbrak
11KulewiczArkadiuszMGdańskTAKporuszeni.pl
12KojroBartoszMSZCZYTNONIENarVanY
13MillerJanMGdańskTAKbrak
14SignerskiRemigiuszMGdańskTAKXTeam
15MultanaHubertMKraków NIENight Runners
16Walczak.KrzysztofMGdyniaTAKbrak
17OrzechowskiPawełMGdańskTAKbrak
18MarszałkowskiMarcinMGdyniaTAKbrak
19FranczakŁukaszMGdańskTAKbrak
20FabińskiMarcinMGrudziądzNIEVisscher - Caravelle / VRC
21WłodarczykPawełMGdyniaTAKSKM Gdynia Rzeźnia
22JachowiczMalwinaKWrocławNIESALCO SPORT TEAM
23KlimczewskiAndrzejMŁódźNIEForever Young Łódź
24ŻukMarzenaKBiałystokNIEAlbatrosy
25ZalewskiPrzemysławMOstródaNIEWariat Team
26JeremiczMarcinMGdanskTAKbrak
27DaniczGrzegorzMGorliceNIENorafsport
28GoleniewskiMateuszMTorunNIEBenek by tyle nie nabiegał
29ŁukaszukMichałMWarszawaNIEDream Run
30RejdychAleksanderMWarszawaNIEOrtoreh Team
31SzczepańskiPatrykMRumiaTAKbrak
32PilarczykKarolinaKGdańskTAKGetResponse
33SzewczykRobertMPiastówNIEbrak
34ŁastowskiWaldemarMPiłaNIE4RUN Team Piła
35SłomianyŁukaszMKatowiceNIEPIANA Z PYSKA
36LewandowskiPawełMCharzynoNIEBiegaj z WSL / Charzyno Super Wieś
37MichalskiMateuszMPoznańNIEBiegaj z WSL
38RóżańskaSylwiaKBydgoszczNIEKW Kraków
39JoszczakMichałMGdańskTAKTriCity Ultra
40BłażukJarekMGdyniaTAKbrak
41MiedziejewskiAndrzejMPruszkówNIEWPRunning
42MilczewskiMarcinMRedaNIEbrak
43GłowackiJacekMWarszawaNIEBiegamy z Ochotą
44ChołaścińskaAgataKGdańskTAKSopocki Klub Kendo
45Zagożdżon Piotr MBydgoszcz NIERUN BDG
46BłochowiakMagdalenaKMiejska GorkaNIERozbiegany Rawicz
47TurlejDariuszMWarszawaNIEKondycja
48WajerowskiKrzysztofMOleśnicaNIEKB Lupus Oleśnica
49Wawiernia Kamila KBydgoszcz NIEbrak
50ŁapińskiMateuszMToruńNIEbrak
51BartuśBartoszMGdyniaTAKbrak
52ReksMirosławMMławaNIEbrak
53LipińskiRafałMLegbądNIEFlorian Chojnice
54PisBartoszMGdańskTAKBiegowySwiat.pl / SklepBiegowy.com
55FalkiewiczŁukaszMgdyniaTAKhades team
56TuskPawełMGdyniaTAKAMW Gdynia
57HebanowskiŁukaszMGdyniaTAKbrak
58GrobelnyPawełMGdańskTAKGood Luck Club
59JarońskiJacekMŁętowiceNIEbrak
60BiałystokRafałMBiałystokNIEBiałostocka Sekta Biegaczy
61GorskiPawelMWarszawaNIEbrak
62KrajewskiWojciechMPiłaNIEK.B. GOCH BYTÓW
63RutkowskaMałgorzataKGolub - DobrzyńNIEbrak
64TokarskiBartoszMToruńNIEbrak
65DumerackiDanielMPiastówNIEWPRunning
66OsińskaDominikaKToruńNIEbrak
67JarosławWojtkiewiczMPodkowa LeśnaNIEbrak
68RosinskaPatrycjaKgdyniaTAKhades team
69ZiemakKatarzynaKWarszawaNIEKITO Team
70ChuderskiŁukaszMWarszawaNIEX-P XUDY PROJEKT
71MikulskiPiotrMŁódźNIEbrak
72BałandaBartoszMGdańskTAKC.L.U Zapowiednik
73MierzickiMarcelMWarszawaNIEPower Training
74BanburaSlawekMRakowiskaNIEbrak
75WyrębskiJarosławMBydgoszczNIEbrak
76ZaglanicznyDominikMGdańskTAKFizjoTeam
77MikaOskarMBydgoszczNIEKB łapka
78KolesinskiPiotrMSaffron Walden (UK)NIEbrak
79JaneczekAdamMKozieniceNIEDawaj!Dawaj!
80ŁęckaAgnieszkaKGolub-DobrzyńNIEbrak
81MacierewiczAntoniMWarszawaNIEministerstwo zamachu smoleńskiego
82ŁysuniecMarcinMWołówNIEbrak
83RegulskaMonikaKZalesieNIEAlbatrosy
84GawlikPiotrMWejherowoTAKbrak
85RzeszutoPiotrMSopotTAKTRAIL-RUNNING.PL
86GoździewiczPawełMGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
87BarcewiczMartaKOlsztynNIE12tri.pl Drużyna Wilka Olsztyn
88KolasaLukaszMgdyniaNIEbrak
89Wróbel MarcinMWrocław NIEIm-motion.pl team
90MarszałekSławomirMSzreniawaNIEKB Maniac Poznań
91ZielińskaSylwiaKGdyniaTAKbrak
92AngielskiArturMGdyniaTAKbrak
93273JaniszewskiKamilMAleksandrów ŁódzkiNIEROSSBIEGANI
94270PędziszewskiKrzysztofMGdańskTAKbrak
95272SosińskiGrzegorzMGdanskTAKbrak
96253NadolskiPiotrMWarszawaNIEbrak
97254MarszałekSławomirMPoznańNIEKB Maniac Poznań