Ogólem zapisanych: 199
Zapisanych kobiet: 44
Zapisanych mężczyzn: 155
Zapisanych z opłaconym wpisowym:154
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:45

Lista uczestników zapisanych na Barcin Biega

Uczestnicy z opłaconym wpisowym

Kliknij odpowiednią kolumnę (np. Nazwisko) aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć
LpNazwiskoImięMiejscowośćDrużyna/KlubStartuję w:WpisoweKategoria
1SalitaLechGNIEZNOALTOM GNIEZNOBiegTAKM4 50-59
2MichalczakBartoszBarcinbrakBiegTAKM1 17-29
3PaszkietRemigiuszBarcinBARCIN BIEGABiegTAKM2 30-39
4MaciejewskaKamilaBarcinBARCIN BIEGABiegTAKK2 30-39
5PerlikGrzegorzBydgoszczmiałem szczęście...BiegTAKM4 50-59
6FurykKarolPakośćbrakBiegTAKM2 30-39
7GrochowiakKarolinaBarcinbrakBiegTAKK2 30-39
8NowickiDominikTrzemesznobrakBiegTAKM2 30-39
9TylutkiRadosławBarcinASSECOBiegTAKM2 30-39
10Skulska - SalitaBarbaraGNIEZNOALTOM GNIEZNOBiegTAKK4 50+
11SzczutkowskaJustynaJanikowobrakBiegTAKK3 40-49
12RaciborskiGrzegorzBydgoszczASSECOBiegTAKM2 30-39
13StawniakKarolŻninUTW ŻninNordic WalkingTAKMężczyźni
14StawniakWandaŻninUTW ŻninNordic WalkingTAKKobiety
15BrokosPiotrBarcinbrakBiegTAKM2 30-39
16RatajczakJerzyGNIEWKOWORODZINANordic WalkingTAKMężczyźni
17RatajczakDanutaGNIEWKOWORODZINANordic WalkingTAKKobiety
18BucońWiktorSZUBINbrakBiegTAKM2 30-39
19KozłowskiRafałBydgoszczbrakBiegTAKM3 40-49
20ŁąkowskiZbigniewKoziegłowybrakBiegTAKM2 30-39
21SiekierkaLucynaBarcinsiekierkaogrody.plNordic WalkingTAKKobiety
22SiekierkaRadosławPAKOŚĆsiekierkaogrody.plBiegTAKM2 30-39
23KubiakTomaszinowrocławT.G.SOKÓŁ GniewkowoBiegTAKM2 30-39
24PietryszynEmilDobrylewo 3/5 88-400 ŻninŻninski Klub Biegacza-1991-BiegTAKM1 17-29
25StempniakKrzysztofInowrocławbrakBiegTAKM3 40-49
26ZdanowskiMarianPoznańbrakBiegTAKM4 50-59
27NalewalskiPawełMogilnobrakBiegTAKM2 30-39
28KryskeBartoszBIAŁE BŁOTA4Run Team BydgoszczBiegTAKM1 17-29
29MłodzikAdamBydgoszfczmiałem szczęście...BiegTAKM3 40-49
30MaciejewskiZbigniewInowrocławT.G.SOKÓŁ GniewkowoBiegTAKM3 40-49
31Wełniak Bogusław Mogilno brakBiegTAKM2 30-39
32ChmielarczykMarekMogilnobrakBiegTAKM2 30-39
33GrybośMarcinPadniewkobrakBiegTAKM2 30-39
34TaraskaMarcinBARCINbrakBiegTAKM2 30-39
35BrzozowskiPiotrBrzozabrakBiegTAKM1 17-29
36BatkowskiArturMogilnobrakBiegTAKM1 17-29
37PilarskiŁukaszMogilnobrakBiegTAKM2 30-39
38WiatrRobertBydgoszczASSECOBiegTAKM2 30-39
39RudnickiMichałNowa Wieś WielkaASSECOBiegTAKM2 30-39
40LorekJaroslawMogilnobrakBiegTAKM3 40-49
41NiewolskiMarcinŻninjackassBiegTAKM2 30-39
42FlejterArturJadowniki RycerskiebrakBiegTAKM1 17-29
43FlejterRadosławŻninIWsp SZ BydgoszczBiegTAKM2 30-39
44GrochowiakPiotrBarcinbrakBiegTAKM2 30-39
45SiuchnińskiTomaszBydgoszczASSECOBiegTAKM2 30-39
46ObrębskiGrzegorzBYDGOSZCZASSECOBiegTAKM2 30-39
47HorodyskiPiotrBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczBiegTAKM2 30-39
48LuzakMirosławBydgoszczbrakBiegTAKM4 50-59
49LuzakSzymonBydgoszczElektronik BydgoszczBiegTAKM1 17-29
50SztubaPrzemysławŻernikibrakBiegTAKM1 17-29
51DropMieczysławPakośćbrakNordic WalkingTAKMężczyźni
52UrbańskaMagdalenaKruszwicabrakBiegTAKK3 40-49
53BonekBronisławŁabiszynThe Best -my idziemy iczaśćNordic WalkingTAKMężczyźni
54BalcerzakMarcinDąbrowaJW 3293 PowidzBiegTAKM3 40-49
55MaciejewskiRafałŻninbrakBiegTAKM2 30-39
56PiekarskiMarekBydgoszczSISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZBiegTAKM3 40-49
57RzetelnaSylwiaInowrocławbrakBiegTAKK3 40-49
58ŚwiatowyKrystianBarcinbrakBiegTAKM2 30-39
59GrzechowiakArkadiuszŻninŻninski Klub Biegacza-1991-BiegTAKM1 17-29
60ŚliwińskiDariuszŻninPałuki Running TeamBiegTAKM1 17-29
61UrbanowskiWojciechŻninPałuki Running TeamBiegTAKM2 30-39
62PietrzyckiSławomirRedaBrygada Lotnictwa MWBiegTAKM3 40-49
63WyrębekAureliuszGnieznoALTOM GNIEZNOBiegTAKM1 17-29
64StepczyńskaAngelikaŁABISZYNTHE BEST my idziemy i cześćNordic WalkingTAKKobiety
65SengerMichałGąsawaRunner's High GąsawaBiegTAKM2 30-39
66SikoraAntoniPniewyŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992BiegTAKM5 60+
67KuczmaPawełBOŻEJEWICZKI K/ŻNINAbrakBiegTAKM3 40-49
68MaślińskiMirosławSzubinbrakBiegTAKM3 40-49
69MaślińskaWiolettaSzubinbrakNordic WalkingTAKKobiety
70SturmowskiZachariaszKołaczkowobrakBiegTAKM1 17-29
71WisiółkiewiczJolantaKołaczkowobrakNordic WalkingTAKKobiety
72PłotalskiPawełJanikowobrakBiegTAKM2 30-39
73KaczmarekRenataCiechrzbrakBiegTAKK3 40-49
74IdczakBartoszToruńBBL ToruńBiegTAKM2 30-39
75SakAdamToruńbrakBiegTAKM3 40-49
76SakArturToruńbrakBiegTAKM1 17-29
77SołeckiMichałTORUŃBBL ToruńBiegTAKM2 30-39
78KrygierMirosławaDrewnobrakBiegTAKK3 40-49
79MrózViolettaDrewnobrakBiegTAKK2 30-39
80MieleckaAgnieszkaDrewnobrakBiegTAKK3 40-49
81PuzioTomaszBarcinbrakBiegTAKM3 40-49
82KasprzykPiotrToruńbrakBiegTAKM3 40-49
83BlachowskaAnnaKarnkowobrakBiegTAKK1 17-29
84BlachowskiZbigniewKarnkowobrakBiegTAKM4 50-59
85SiekierkaZbigniewBarcinsiekierkaogrody.plBiegTAKM5 60+
86WojtuckiRyszardwilczynbrakBiegTAKM3 40-49
87ZmudziejewskiMaciejInowroclawBARCIN BIEGABiegTAKM3 40-49
88JankiewiczMarcinInowrocławbrakBiegTAKM2 30-39
89KryskeMariuszBiałe Błota4Run Team BydgoszczBiegTAKM2 30-39
90DerezińskiTadeuszGniewkowoFAT TrzemesznoBiegTAKM3 40-49
91GrądzielWaldemarAUGUSTOWObrakBiegTAKM1 17-29
92KośmiderPawełJadowniki RycerskiePałuki Running TeamBiegTAKM2 30-39
93RogozińskiAdrian Toruń brakBiegTAKM1 17-29
94RóżnowskiDariuszInowrocławbrakBiegTAKM3 40-49
95WoźniakAlinaBydgoszczbrakBiegTAKK3 40-49
96BrukwickaMałgorzataSamsiecznobrakBiegTAKK1 17-29
97SzymańskiRyszardDąbrówkaSPORT iREKREACJA MOGILNOBiegTAKM3 40-49
98ZarzykaWojciechBydgoszczbrakBiegTAKM1 17-29
99DrapiewskiPrzemyslawbydgoszczrun bydgoszcBiegTAKM3 40-49
100DrapiewskaBeatabydgoszczrun bydgoszcBiegTAKK3 40-49
101BasaJacekKRUSZWICAT.G.SOKÓŁ GniewkowoBiegTAKM2 30-39
102LangeMonikaSicienkobrakBiegTAKK2 30-39
103KempaArkadiuszBYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ-BIEGAMY RAZEMBiegTAKM3 40-49
104KarwaszAndrzejPakośćbrakBiegTAKM2 30-39
105WolskiPrzemysławBarcinlege artis BiegTAKM2 30-39
106JaszczTomaszBroniewiceJANIKOWO NA SPORTOWOBiegTAKM3 40-49
107HocMarekBydgoszczlege artis BiegTAKM2 30-39
108RadowskiCezaryBYDGOSZCZbrakBiegTAKM3 40-49
109ZdrojkowskaJoannabydgoszczrun bydgoszcBiegTAKK3 40-49
110PilarskiPiotrInowrocławbrakBiegTAKM2 30-39
111OrfinŁukaszInowrocławbrakBiegTAKM1 17-29
112UlczyńskaEwaBYDGOSZCZrun bydgoszcBiegTAKK3 40-49
113KruczkowskaMagdaBydgoszcz RUN Bydgoszcz BiegTAKK2 30-39
114KalaMichałŁABISZYNbrakBiegTAKM2 30-39
115ZiębaAdamBydgoszczTriSpaceBiegTAKM3 40-49
116ZiębaHannaBydgoszczTriSpaceBiegTAKK2 30-39
117MrówczyńskiSzymonŻninPałuki Running TeamBiegTAKM2 30-39
118WinklewskaMagdalenaBydgoszczbrakBiegTAKK2 30-39
119FilanowskaDagmaraBydgoszczbrakNordic WalkingTAKKobiety
120GauraŁukaszBydgoszcz666BiegTAKM2 30-39
121MożdżeńBarbaraGnieznobrakNordic WalkingTAKKobiety
122SypniewskiMarekJanowiec WielkopolskibrakBiegTAKM3 40-49
123MichalczakAlicjaBarcinbrakBiegTAKK1 17-29
124KlemańskiMarcinŚwiecieThe Runners ŚwiecieBiegTAKM2 30-39
125KapczynskiDanielSzubinbrakBiegTAKM2 30-39
126BukowskiKrzysztofInowrocławbrakBiegTAKM3 40-49
127KucharskiJarosławBARCINMOTORIS BARCINBiegTAKM2 30-39
128SurdykPaulinaTrzemeszno Run For Beauty And FunBiegTAKK1 17-29
129GaczkowskiJacekPoznańbrakBiegTAKM2 30-39
130WaraczewskiPawełGnieznobrakBiegTAKM1 17-29
131WaraczewskiTomaszGnieznobrakBiegTAKM1 17-29
132WaraczewskiAndrzejGnieznobrakBiegTAKM4 50-59
133DrewaKarolinaPlewiskabrakBiegTAKK2 30-39
134DrewaRadosławPlewiskabrakBiegTAKM2 30-39
135ŁukaszewskiPatrykGnieznoCross WarszawaBiegTAKM1 17-29
136WojciechowskiGrzegorzMogilnoSPORT iREKREACJA MOGILNOBiegTAKM4 50-59
137MałkińskiJózefBYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYBiegTAKM4 50-59
138Łaska MonikaInowrocławbrakBiegTAKK2 30-39
139SynakKatarzynaKościanTGV ClubBiegTAKK2 30-39
140BolińskiBartoszBarcinbrakBiegTAKM1 17-29
141ZiółkowskiMieczysławJanikowobrakBiegTAKM3 40-49
142FigielKrzysztofGnieznoALTOM GNIEZNOBiegTAKM1 17-29
143GraczykowskiJakubBydgoszczLumikki.plBiegTAKM1 17-29
144KiełpińskiWojciechBydgoszczASSECOBiegTAKM1 17-29
145CzopKamilKRAKÓWNIGHT RUNNERS KRAKÓWBiegTAKM2 30-39
146SobierajKarolinaKruszwicabrakBiegTAKK2 30-39
147RucińskiMarcinLubostrońbrakBiegTAKM2 30-39
148Tomaszewska JoannaWitkowobrakBiegTAKK2 30-39
149SierackiKamilInowrocławBrzoza BiegaBiegTAKM1 17-29
150GłowackiTomaszDąbrowabrakBiegTAKM2 30-39
151RosińskiWojciechBarcinbrakBiegTAKM1 17-29
152ŚwistekWojciechBydgoszczbrakBiegTAKM3 40-49
153WierzbickiPiotrBrzozówkaRangersBiegTAKM2 30-39
154ĆwiklińskiDawidŁabiszynTHE BEST my idziemy i cześćNordic WalkingTAKMężczyźni

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym

Kliknij odpowiednią kolumnę (np. Nazwisko) aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć
LpNazwiskoImięMiejscowośćDrużyna/KlubStartuję w:WpisoweKategoria
1NiemczykWojciechJanikowoJANIKOWO NA SPORTOWOBiegNIEM1 17-29
2KosińskiRobertPakośćbrakBiegNIEM2 30-39
3HęśLeszekGnieznoVelux GnieznoBiegNIEM1 17-29
4CegielskiMaciejŚwiekatowoOddział ŻW w BydgoszczyBiegNIEM2 30-39
5WiśniewskiWłodzimierzToruńbrakBiegNIEM4 50-59
6TaraszkaIreneuszGniewkowoJRG 1 InowrocławBiegNIEM3 40-49
7ZakurzewskiTomaszBrzozabrakBiegNIEM3 40-49
8SondajJarosławBydgoszczbrakBiegNIEM3 40-49
9SzymborskiKrzysztofZłotniki KujawskiebrakBiegNIEM3 40-49
10ĆwiklińskiDawidŁabiszynTHE BEST my idziemy i cześćNordic WalkingNIEMężczyźni
11ĆwiklińskiKrystianŁabiszynTHE BEST my idziemy i cześćNordic WalkingNIEMężczyźni
12TomczakZbigniewGnieznoALTOM GNIEZNOBiegNIEM5 60+
13JagodzińskiJacekŻninPałuki Running TeamBiegNIEM1 17-29
14PawłowskiMarcinWłocławekbrakBiegNIEM2 30-39
15WróblewskaMałgorzata Białe Błota brakBiegNIEK1 17-29
16LewandowskiPiotrkleczewbrakBiegNIEM2 30-39
17KotKatarzynaInowrocławbrakBiegNIEK1 17-29
18MokrzyckiRafałinowrocławbrakBiegNIEM2 30-39
19OstrzyckiDamianWłocławekbrakBiegNIEM2 30-39
20PałuckiRobertCzerwieńskbrakBiegNIEM3 40-49
21NagirnjakWiktorukrbrakBiegNIEM1 17-29
22NagirnjakNataliaukrbrakBiegNIEK1 17-29
23WłodarczykTomaszWitkowobrakBiegNIEM2 30-39
24KugaczAnetaBydgoszczrun bydgoszcBiegNIEK2 30-39
25MarciniakEmilŁabiszynbrakNordic WalkingNIEMężczyźni
26AdamskaElżbietaPAkośćbrakBiegNIEK2 30-39
27SkieraKrzysztofBYDGOSZCZRUN Bydgoszcz BiegNIEM2 30-39
28PolańskiJanBydgoszczciepłobudNordic WalkingNIEMężczyźni
29WierzbowskiPiotrBrzozówkaRangersBiegNIEM2 30-39
30LessnauPiotrwronowybrakBiegNIEM3 40-49
31RosińskiJacekBarcinbrakBiegNIEM1 17-29
32SobolewskiŁukaszBarcinbrakBiegNIEM1 17-29
33ŻychowskiRafałZalesieBOLS - Biegający okazyjnie Ludzie SzubinaBiegNIEM2 30-39
34SiergiejMonikaKowalewo PomorskiebrakBiegNIEK1 17-29
35TraczykWiktorToruńURZĄD MARSZAŁKOWSKIBiegNIEM1 17-29
36BosiackiMateuszBydgoszczBBR ZBN BydgoszczBiegNIEM1 17-29
37WysockiZbigniewBarcinbrakBiegNIEM3 40-49
38WolskiTomaszBydgoszczbrakBiegNIEM2 30-39
39SzymańskaSabinaMogilnobrakBiegNIEK2 30-39
40WilewLeszekBarcinbrakBiegNIEM4 50-59
41BoltUsainGHIIDKbrakBiegNIEBrak
42KołaczykAlinaSzczepanowobrakNordic WalkingNIEKobiety
43PuzioAngelikaSzczepanowobrakNordic WalkingNIEKobiety
44PuzioSebastianSzczepanowobrakNordic WalkingNIEMężczyźni
45GrygielRobertStrzelnobrakBiegNIEM2 30-39