Ogólem zapisanych: 123
Zapisanych kobiet: 46
Zapisanych mężczyzn: 77
Zapisanych z opłaconym wpisowym:97
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:26

Lista uczestników zapisanych na Leśne Run - III edycja - Wigilia Biegacza

Uczestnicy z opłaconym wpisowym

Kliknij odpowiednią kolumnę (np. Nazwisko) aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć
LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1WęgierskaAgnieszkaZabrzeNight Runners ZabrzeIV Kat 16-29 K
2ZdebBarbaraZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 K
3OrzażewskiMarekBytomMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAIII Kat 30-39 M
4BąkTymoteuszGliwicebrakIII Kat 30-39 M
5SchröderKarolKatowiceSILESIA NORDIC TEAMNW Open
6MikoszPiotrKnurówbrakIV Kat 16-29 M
7SzymańskiSebastianBytomMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAIII Kat 30-39 M
8MichalskiJarosławTarnowskie GóryHetman Tarnowskie GóryIII Kat 30-39 M
9PlatenJerryBYTOMPL@10II Kat 40-59 M
10RzepkaPawełGliwicebrakIII Kat 30-39 M
11PrenzenaPawełZabrzebrakIV Kat 16-29 M
12LampaAlicjaGliwiceBiegamy z SercemIV Kat 16-29 K
13Popiel - KrukAleksandraGliwiceNR GliwiceIII Kat 30-39 K
14FrydaAnetaGliwiceNR GliwiceIII Kat 30-39 K
15SzymczykKrystynaZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 K
16LacheraMariaZabrzeNight Runners ZabrzeII Kat 40-59 K
17LacheraBogusławZabrzeNight Runners ZabrzeII Kat 40-59 M
18SaternusDariuszZabrzeNight Runners ZabrzeIV Kat 16-29 M
19SkrzydłoAleksanderPiekaryŚląskieDream TeamIV Kat 16-29 M
20SkrzydłoJulianPiekaryŚląskieDream TeamIV Kat 16-29 M
21SkrzydłoMarcinPiekaryŚląskieDream TeamIII Kat 30-39 M
22KurpetZygmuntJastrzębie-Zdrójwolny strzelecNW Open
23KurpetJanJastrzębie-ZdrójbrakIV Kat 16-29 M
24WierzbicaAdrianKnurówbrakIII Kat 30-39 M
25SondelMieczysławOlkuszbrakNW Open
26BołozMonikaBystrabrakIV Kat 16-29 K
27SochaBartłomiejSosnowiecbrakIV Kat 16-29 M
28MaziakowskiKrzysztofOpoleMAZIAKOWSKI Running TeamII Kat 40-59 M
29MaziakowskiAdamOpoleMAZIAKOWSKI Running TeamIV Kat 16-29 M
30WekwertBarbaraGliwiceBiegamy z SercemIII Kat 30-39 K
31WekwertDariuszGliwiceBiegamy z SercemIII Kat 30-39 M
32OpanowskaAnnaGliwicebrakII Kat 40-59 K
33DelewskaDorotaZabrzewolny strzelecII Kat 40-59 K
34PróbaDawidMikołówbrakIV Kat 16-29 M
35HahnPiotrPaniówkibrakIII Kat 30-39 M
36NiechwiejczykPiotrŚWIĘTOCHŁOWICEOpel Active TeamNW Open
37RygiołAdamKatowiceVege Open GroupIII Kat 30-39 M
38KajsturaMałgorzataPszczynaVege Open GroupIV Kat 16-29 K
39WróbelDariuszZabrzebrakIV Kat 16-29 M
40MicekSabinaJastrzębie-ZdrójWolno, ale biegam :)III Kat 30-39 K
41Szymczyk - SzewcówSandraBytomWolno, ale biegam :)IV Kat 16-29 K
42KrzonMarcinZabrzebrakIII Kat 30-39 M
43KotowiczGosiaZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 K
44PietrzokWojciechZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 M
45KamińskaAnnaGliwicebrakIV Kat 16-29 K
46CimałaAleksandraChorzówbrakNW Open
47ZawadaEwaZABRZENight Runners ZabrzeIV Kat 16-29 K
48ZawadaPiotrZABRZENight Runners ZabrzeIV Kat 16-29 M
49PlochTomaszGliwicebrakIV Kat 16-29 M
50SzczerzekPatrycjaZabrzebrakIV Kat 16-29 K
51OleśJakubRybnikbrakIV Kat 16-29 M
52Marondel KatarzynaBytomSILESIA NORDIC TEAMNW Open
53JałowieckiTomaszZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 M
54WojtasińskiDanielCzęstochowaKS City CrossNW Open
55CzyżMaciejGliwicebrakIV Kat 16-29 M
56BadowiecMagdalenaTarnowskie GóryGB Gwarek Tarnowskie GóryIII Kat 30-39 K
57NalepkaKatarzynaBytomMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAIII Kat 30-39 K
58KajfoszAdamUstrońbrakIV Kat 16-29 M
59NogaŁukaszSosnowiecDare2RunIII Kat 30-39 M
60MielniczukMartaZabrzeUKS Olimpia ZabrzeIV Kat 16-29 K
61ZacherDominikZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 M
62SkrzypczakTomaszBytomKFPRIII Kat 30-39 M
63FojcikRafałZabrzeOpel Active TeamIII Kat 30-39 M
64StabikDorotaKatowiceRadio KatowiceIII Kat 30-39 K
65WitkowskiEmilZabrzebrakIII Kat 30-39 M
66SkowronekŁukaszZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 M
67LacheraBarbaraZabrzebrakNW Open
68PaliwodaBarbaraZabrzebrakNW Open
69MatusekAnnaZabrzeUKS Olimpia ZabrzeIV Kat 16-29 K
70LaskowskiSebastianGLIWICEKATA GURUMAIII Kat 30-39 M
71LaskowskaAnnaGliwiceKATA GURUMAIII Kat 30-39 K
72Libardi-kłyśSylwiaGliwicebrakNW Open
73KonopkoKrzysztofMikołówbrakIII Kat 30-39 M
74KrukMatyldaGliwiceNR GliwiceIV Kat 16-29 K
75MałkowskiDamianZabrzebrakIII Kat 30-39 M
76PodolakŻanetaPyskowicebrakIV Kat 16-29 K
77MalinaŁukaszZabrzebrakIII Kat 30-39 M
78JaśkiewiczPiotrChorzówZRYCIOLE RUNNERSIII Kat 30-39 M
79ArikNataliaBytomSP54 BytomIV Kat 16-29 K
80MrzykIreneuszGliwicebrakIII Kat 30-39 M
81OsicaŁukaszŚwiętochłowicebrakIII Kat 30-39 M
82GrzyśkaPiotrZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 M
83NalepaMarcinZabrzeNight Runners ZabrzeIII Kat 30-39 M
84HennekMarcinGliwiceKFPRIII Kat 30-39 M
85FolmerWiesławGliwiceKFPRII Kat 40-59 M
86SeiffertPiotrBrzegDrużyna SzpikuIV Kat 16-29 M
87TomzikŁukaszZabrzeNight Runners ZabrzeIV Kat 16-29 M
88JaglarzJarosławWieliczkabrakII Kat 40-59 M
89SzymczykMajaZabrzebrakIV Kat 16-29 K
90FigielJarosławKatowiceTropiDogIII Kat 30-39 M
91GrossmanWiolettaZABRZEbrakIII Kat 30-39 K
92MasłowskaAleksandraSosnowiecUKS Zryw ŚwiętochłowiceIV Kat 16-29 K
93DembskaAgnieszkaBytomTropiDogIII Kat 30-39 K
94PalickiMarekChorzówTropiDogIV Kat 16-29 M
95CzmochPiotrZabrzebrakII Kat 40-59 M
96WróbelAgnieszkaSiemianowiceTropiDogIII Kat 30-39 K
97MarondelJanBytombrakNW Open

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym

Kliknij odpowiednią kolumnę (np. Nazwisko) aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć
LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1PytelKlaudiaZabrzebrakBrak
2KalataGrzegorzGliwicebrakIV Kat 16-29 M
3KalataAleksanderGliwicebrakII Kat 40-59 M
4KłosPatrycjaZabrzebrakIV Kat 16-29 K
5OpanowskiDariuszGliwicebrakII Kat 40-59 M
6ZarzyckiKrzysztofzabrzebrakIII Kat 30-39 M
7DąbrowskaAlicjaKędzierzyn-KoźlbrakIV Kat 16-29 K
8DerbiszJustynaJarosławbrakIV Kat 16-29 K
9JanuszekJanMysłowiceStadion ŚląskiIV Kat 16-29 M
10PyrekBarbaraBytombrakIV Kat 16-29 K
11KowalczykSebastianBytombrakIV Kat 16-29 M
12WróblewskiRobertBytomMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAIII Kat 30-39 M
13StudnickiKrzysztofUSTROŃbrakIV Kat 16-29 M
14GracaTomaszWyrybrakIV Kat 16-29 M
15NadrowskiTadeuszzorymokateI KAT 60+ M
16ThalMariuszSosnowiecbrakIII Kat 30-39 M
17OrzołekMarcinWojkowicebrakIV Kat 16-29 M
18MielcarekLeszekBytomwolny strzelecNW Open
19KłyśRyszardGliwicebrakNW Open
20LaszowskaEwaGliwiceOpel Active TeamIV Kat 16-29 K
21TarabułaŁukaszZabrzebrakIII Kat 30-39 M
22BielaKatarzynaBytomGloria TeamIII Kat 30-39 K
23BielaAleksandraZabrzeGloria TeamI KAT 60+ K
24TomzikKacperZabrzebrakIV Kat 16-29 M
25DworakMałgorzataZabrzebrakIII Kat 30-39 K
26KaczmarekRobertZabrzebrakIV Kat 16-29 M