Łódź 2015-11-08

XXI Wyścig Niepodległości Decathlon 08.11.2015

Wyniki M6, M7

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
Nie wystartowało 45 uczestników
DNS*133Bedyński ArturŁódźMaxxbike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*9Chomiankiewicz PiotrŁódźmtb.bieszczady.plM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82Chwałowski Adam.Piotrków TrybunalskiESTILE RACING TEAMM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122Dutczak RobertSłowikbrakM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5Gajewicz KonradŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40Gałczyński SzymonKielceMedicycling.euM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129Goluch MarcinŁódźKraft MTB TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*110Grabowski GrzegorzŁódźWheelie czyt. ŁiliM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14Gralak SzymonłódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134Gula TomekCykelM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145Jaśczan ArturŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1Kacprzak PrzemysławKutnobrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*148Kalużny PiotrJózefówWarszawski Klub KolarskiM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114Kamiński AndrzejŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144Kittel KorneliuszŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*84Konwiński AndrzejBrzezinyRaz Na Wozie Brzeziny MTB TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51Kowalik TomaszŁódźKozak TeamM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141Kowalski AdamWarszawaWarszawski Klub KolarskiM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143Kwiatkowski TomaszŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*147Laskowski PawełŁódźMaxxbike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*25Lutecki TomaszŁódźiFON.plM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130Malinowski BartoszŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*140Marciniak AdamŁódźKSN OMEGAM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8Marszałek MariuszDomaniewiceKettler Bike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*108Michalak RadekŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132Młynarczyk SebastianŁódź RS TEAMM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146Nazarski JacekbrzezinybrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33Nogalski KamilŁódźLilka TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80Pacan FilipOpocznoFart TeamM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*116Pawlak ŁukaszŁódźcyklomaniacy.plM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139Pietrus KonradŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10Piotrowicz JacekZgierzmtb.bieszczady.plM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*149Podkowiński SebastianWiśniowa GórabrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38Rawicki MarcinŁódźCykelM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13Rosłaniec MarcinBedoń Łódzkie Towarzystwo CyklistówM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103Rozmiarek MarekZalasewobrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125Rymarz RafałPiotrków TrybunalskibrakM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*48Sak BartoszŁódźVaio TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137Siąkowski AdamŁaskJastrzębie ŁaskieM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70Szałapski JakubŁódźcyklomaniacy.plM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135Tomaszkiewicz ŁukaszŁowiczkk lowiczM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124Wiśniewski TomaszŁódźMaxxbike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*69Wiśniewski TomaszŁódźMaxxbike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36Ziółkowski JarosławŁódźKettler Bike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*46Żebrowski PawełŁódźbrakM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował