Ostrów Wielkopolski, 2013-10-27

51. Bieg Republiki Ostrowskiej

Wyniki biegu OPEN Kobiet

MiejsceNrNazwisko / ImięDrużyna/KlubMiejscowośćKategoriaCzas sum.Miejsce w kat.Różnica
Nie wystartowało 146 uczestników
DNS*27Bielecka DorotaNIEZRZESZONYŁódźK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*31Bijak DorotaNIEZRZESZONYWrocławK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34Bilska Kingamłode antylopyOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38Birecka KamillaKaliszK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33Biłopotocka MariolaBBL KRAKÓWKRAKÓWK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*44Bogacka Małgorzata Ostrów WlkpK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56Brdys EwelinaNIEZRZESZONASulmierzyceK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59Brzeska Marzenabez drużynyŁódźK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63Budzeń SandraNIEZRZESZONYNYSAK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72Chalcińska Izabela Ostrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*856Chrobak Anna Bielsko-BiałaK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*77Chuda AnnaKB ŻÓŁWIK KROBIAKrobiaK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91Czerniak ElżbietaKB Kosynier WrześniaBorzykowoK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92Czerniak AgnieszkaniezrzeszonyPOZNAŃK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*108Dubarek Martynabez drużynyGranowiecK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*116Dymała MarcelaGorzyce WielkieK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124Filipowska AgnieszkaLKB RudnikRudnikK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130Franczak ElżbietaJeszcze tylko kilometrOstrzeszówK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139Gałka HonorataKB Orzeł MiliczWęgrzynówK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*147Gertig DorotaOdolanówK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151Gielec MonikaJuventa StarachowiceLipieK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*153Gieszczyńska MagdalenaKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOstrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*150Giełda MagdalenaKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WLKP.K40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*160Gołdyn KatarzynaNIEZRZESZONYTopola MałaK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173Grużewska Aniela Ostrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*168Grądzka KarolinaNIEZRZESZONASuwałkiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*183Guzenda WeronikaNIEZRZESZONYOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*165Górna KarolinaGórni GórąKaliszK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187Hamrol AnnaRAWrunrawiczK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188Hazubska AnnaPonik'sOstrzeszówK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*196Holweg KingaAthletics ForeverWrocławK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*200Ibron DominikaOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*202Idkowiak ZuzannaKoźmin WielkopolskieK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*241Janecka Justynabez drużynyOstrów WielkopolskiK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219Janowska Agnieszka Ostrów wlkp.K26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*225Jasik MarlenaKrotoszynKrotoszynK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*231Jednoróg DorotaKB Lupus OleśnicaOleśnicaK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232Jędrkowiak-Szałata Iwonabez drużynyKoźmin WlkpK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*234Jędrzejak ZuzannaNIEZRZESZONYOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*251Kalecińska MartaKB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*272Kasprzak Małgorzata OSTRÓW WIELKOPOLSKIK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*293Klimowicz-Bodys MałgorzataFAST FOOT OpoleWrocławK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298Klupś AnnaNIEZRZESZONYPrzygodziceK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*305Kokoszko-Hodyjas Katarzynabez drużynyOstrzeszówK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*313Kominek Katarzyna Topola-OsiedleK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*316Koncewicz Sylwiabez drużynyChwałkowoK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*317Konczewicz Elżbietabez drużynyGogolewoK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334Kowalczyk-Król BernadetaOstrów WLKP.K40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*335Kowalska KamilaBiegam bo lubie BblOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337Kowańdy PatrycjaPogorzelaK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*343Krajewska-Kłoda KatarzynaEJBRYCzapuryK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*347Krawulska Anna"Melar" Akcesoria Meblowe Ostrów WLKP.Ostrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*356Kruszwicka Anita SwarzędzK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*357Kruszyk Martyna Ostrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*360Krzyżanek- rogala MartynaniezrzeszonyOstrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*364Kubiak NataliaKS MARATON / ICE MAT TEAMOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*370Kucińska Magdalena GdyniaK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*384Kuzyk AgnieszkaWKB Meta LubliniecRaciszynK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*382Kuś KatarzynaNIEZRZESZONATWARDOGÓRAK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*385Kwiatkowska AgnieszkaKaliszKaliszK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*393Lewandowska Magdalena PleszewK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*394Lewandowska JoannaTeam PleszewPleszewK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*396Liberacka AgnieszkaCiechocinekK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*398Lisek KatarzynaTajfun Topola MałaOstrów WlkpK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*400Litewka Katarzynabez drużynyOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*412Lupa BeataUKS Olimp LO ŁapyWilkowo StareK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*406Łuczak Lidiabez drużynyOstrów Wlkp.K40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*407Łuczyńska Joanna WrocławK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*408Łukasik AnitaITMZM 2013PasikurowiceK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*416Maciocha JaninaEARTH POWER INTERNATIONAL RUNNERS TEAMWłodaryK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*422Madziara AnetafLORIAN-zAJĄCZKI 2WieluńK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*423Magathan MalgorzataOcean PinesK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*424Magnuszewska DominikaTeam PleszewpleszewK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*438Marciniak EdytaniezrzeszonykaliszK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*439Marciniak Romanabez drużynyOstrów Wlkp.K26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*449Matyba AnnaUKS Arkady RaszkówRaszkówK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*431Małecka Paulinabez drużynyOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*463Michalska OlgaICE MAT TEAMOstrów WielkopolskiK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*462Michalska AgnieszkaOstrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*461Michalska AgnieszkaKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOstrów WielkopolskiK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*467Mielcarek BeataKSKK LESZNOLesznoK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*477Modrzejewska LidiaNajlepsza mamaGrabów nad ProsnąK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*482Mróz-Marek OlganiezrzeszonyOstrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*487Muss Daria OdolanówK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*488Muss Magdalena OdolanówK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*491Nahirniak NataszaAhilles LesznowinnicaK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*492Nawrocka Kamilabez drużynyKaliszK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*495Niedbała IzabellaniezrzeszonyOSTRÓW WLKP.K26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*501Niezgódka JolantaNIEZRZESZONYWrocławK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*503Nowacka Marlena PIASKI WLKPK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*508Nowak KamilaICE MAT TEAMOstrów Wlkp.K26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*519Olejniczak Justyna KrotoszynK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*522Opalińska ElżbietaNIEZRZESZONYWrocławK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*527Pach AgnieszkaBAMBERSKI ŚLIMAKPoznańK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*530Palczewska JolantaOSTRÓW WLKPK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*534Panek Alicjabez drużynyKozmin WlkpK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*545Pawlik KatarzynaOstrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*548Pelec-Ławniczak TeresaKB MANIAC PoznańPoznańK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*559Pieczyńska Katarzynabez drużynyWysocko MałeK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*563Pilarska KarolinaWKB Meta LubliniecLubliniecK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*579Pol BarbaraTeam PleszewPleszewK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*585Prus KatarzynaKS Maraton Ostrów Wlkp.Ostrów Wlkp.K16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*587Przewoźna KalinaniezrzeszonyKrotoszynK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*593Puchalska Annabez drużynyOstrów WlkpK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*596Pura AgataPURKINSTEAMŁaskK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*598Pussak BartoszFunclub_RunPoznańK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*573Płóciennik Renatabez drużynyOstrów Wlkp.K40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*602Rać AgnieszkaITMZM 2013WrocławK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*621Rybak SniezanaAhilles LesznoUKRAINEK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*628Sadecka Marta ToruńK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*630Serafiniuk MarijaAhilles LesznowinnicaK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*932Sikora Urszula Ostrów WielkopolskiK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*643Skalska AnnaFestiwal Biegowy w Krynicy ZdrójBytomK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*645Skrzypczak Małgorzatabez drużynyKaliszK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*656Sobczak Karolina Biskupice OłoboczneK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*666Stanny MagdalenaPoznańK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*669Stasiak Monika KaliszK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*672Stasiak Marta KaliszK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*676Stawiarz Justyna OpoleK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*682Stefaniak Magdalena PleszewK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*686Strzelczak BeataNIEZRZESZONYWtórekK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*690Surowiecka ReginaOdolanowska Drużyna BiegowaŚwiecaK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*709Szewczyk MagdalenaniezrzeszonyPoznańK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*721Szymańska Izabela KaliszK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*648Słocka MartaKB Orzeł MiliczMiliczK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*693Świerzewska Magdalena CzęstochowaK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*732Talar PatrycjaSL Olimpia PoznańPobiedziskaK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*741Tokarska PatrycjaOstrów WlkpK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*746Tomczak Violettabez drużynyczekanowK40 40+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*748Tomczak DorotaMS RUNNERSKaźmierzK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*753Trawkowska MałgorzataTRAWA TEAMKALISZ K26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*757Uciechowska JolantaUKS MOS OpoleOpoleK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*761Ukleja Monikaks Stal Ostrów Wielkopolski Ostrów WlkpK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*776Wasielewska KorneliaOstrów WielkopolskiK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*783Wawrzyniak Aleksandra Biskupice ZabaryczneK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*789Wieczorek KatarzynaTeam PleszewPleszewK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*792Wierzchowska IzabelaSUPERMARATON KALISZKaliszK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*798Wiśniewska Alicjabez drużynyKrotoszynK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*810Woźniak Martyna RaszkówK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*811Wożniak JustynaGRANPOL SŁAWNOLELITEKK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*821Zakierska Małgorzataliderrekreacji.kalisz.plKaliszK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*834Zaworska RenataniezrzeszonyGłogowaK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*825Załachowska JolantaKOBYLA GÓRARybinK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*844Ziółkowska Longinabez drużynyJUTROSINK26 26-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*847Zmyślona AleksandraZespół Szkół UsługowychBógwidzK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*853Źręba AgnieszkaSokołówK16 16-25 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował