Miejsce | Nr | Kod UCI | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Klub/Drużyna | Kategoria | Okr. 1 | Okr. 2 | Czas sum. | Vśr | Różnica | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 / 1 | 4 | PACHOCKA Dorota | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta – 1 | 00:09:42 / 3 | 00:09:52 / 1 | 00:19:34 | 14,7 | 00:00:00 | 25 | |
2 | 349 | 10108874501 | SURMACZ Ignacy | Tyczyn | Akademia Kolarska Głogów Małopolski | Żak II Chłopcy – 1 | 00:09:41 / 1 | 00:09:57 / 2 | 00:19:39 | 14,7 | 00:00:04 | 22 |
3 | 9 | LEWICKI Jacek | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy – 2 | 00:09:41 / 2 | 00:10:08 / 3 | 00:19:50 | 14,5 | 00:00:15 | 20 | |
4 | 35 | WRÓBLEWSKI Adrian | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy – 3 | 00:10:15 / 4 | 00:09:55 / 4 | 00:20:10 | 14,3 | 00:00:36 | 18 | |
5 | 396 | DUDKOWSKI Leo | RADZYMIN | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Żak I Chłopcy – 1 | 00:10:21 / 7 | 00:09:58 / 5 | 00:20:20 | 14,2 | 00:00:45 | 16 | |
6 | 67 | DRZEWIECKI Franek | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy – 4 | 00:10:22 / 8 | 00:10:35 / 6 | 00:20:58 | 13,7 | 00:01:23 | 15 | |
7 | 24 | OŁDAK Leon | Legionowo | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy – 5 | 00:10:31 / 9 | 00:10:34 / 7 | 00:21:06 | 13,6 | 00:01:31 | 14 | |
8 | 3 | 10110502784 | JANIK Szymon | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy – 6 | 00:10:20 / 6 | 00:11:10 / 8 | 00:21:31 | 13,4 | 00:01:56 | 13 |
9 | 277 | NOWICKI Tymon | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 2 | 00:10:16 / 5 | 00:11:17 / 9 | 00:21:33 | 13,4 | 00:01:58 | 12 | |
10 / 2 | 294 | SKRZYPCZAK Gabriela | Puck | KS Klif Chłapowo | Żak I Dziewczęta – 1 | 00:10:37 / 10 | 00:11:09 / 10 | 00:21:46 | 13,2 | 00:02:11 | 11 | |
11 | 27 | 10120708501 | LANGER Stanisław | STASI LAS | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy – 7 | 00:10:53 / 14 | 00:10:54 / 11 | 00:21:48 | 13,2 | 00:02:13 | 10 |
12 | 11 | 10110466210 | KOCZANOWICZ Paweł | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy – 8 | 00:11:23 / 17 | 00:10:27 / 12 | 00:21:50 | 13,2 | 00:02:15 | 9 |
13 / 3 | 31 | BADER-STRZAŁA Adrianna | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta – 2 | 00:10:49 / 11 | 00:11:11 / 13 | 00:22:00 | 13,1 | 00:02:26 | 8 | |
14 / 4 | 275 | WYSOCKA Emilia | Pruszków | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta – 3 | 00:10:49 / 12 | 00:11:16 / 14 | 00:22:06 | 13 | 00:02:31 | 7 | |
15 | 333 | DRĄGOWSKI Piotr | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 3 | 00:10:49 / 13 | 00:11:34 / 15 | 00:22:24 | 12,8 | 00:02:50 | 6 | |
16 / 5 | 301 | 10098829038 | JÓZKOWICZ Marta | Gdynia | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta – 4 | 00:11:15 / 15 | 00:11:20 / 16 | 00:22:35 | 12,7 | 00:03:01 | 5 |
17 / 6 | 299 | 10110590387 | BRYTAN Zuzanna | Władysławowo | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta – 5 | 00:11:16 / 16 | 00:11:20 / 17 | 00:22:37 | 12,7 | 00:03:02 | 4 |
18 / 7 | 270 | 10113516353 | OSTAFIN Inga | Skomielna Biała | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Żak II Dziewczęta – 6 | 00:11:59 / 19 | 00:11:43 / 18 | 00:23:42 | 12,1 | 00:04:08 | 3 |
19 | 340 | 10122242414 | KLATKA Albert | Sławno | LKK LUKS SŁAWNO | Żak II Chłopcy – 9 | 00:11:58 / 18 | 00:12:04 / 19 | 00:24:03 | 12 | 00:04:28 | 2 |
20 | 379 | PURPUROWICZ Mikołaj | Brzeziny | Raz Na Wozie MTB Team | Żak II Chłopcy – 10 | 00:12:04 / 21 | 00:11:59 / 20 | 00:24:04 | 12 | 00:04:29 | 1 | |
21 | 22 | 101 151 256 44 | KOTASIŃSKI Bartosz | Częstochowa | CZKKS Kolejarz-Jura Częstochowa | Żak II Chłopcy – 11 | 00:12:12 / 23 | 00:12:01 / 21 | 00:24:14 | 11,9 | 00:04:39 | 0 |
22 | 20 | WALERZAK Paweł | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 4 | 00:12:12 / 24 | 00:12:18 / 22 | 00:24:31 | 11,7 | 00:04:56 | 0 | ||
23 | 370 | BICKI Szymon | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy – 12 | 00:12:11 / 22 | 00:12:31 / 23 | 00:24:43 | 11,6 | 00:05:08 | 0 | |
24 / 8 | 5 | PACHOCKA Weronika | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta – 7 | 00:12:01 / 20 | 00:12:52 / 24 | 00:24:54 | 11,6 | 00:05:19 | 0 | |
25 | 361 | PAWŁOWSKI Emil | UKK Huragan Wołomin | Żak I Chłopcy – 5 | 00:12:56 / 28 | 00:12:03 / 25 | 00:24:59 | 11,5 | 00:05:25 | 0 | ||
26 / 9 | 293 | 10110588973 | MUDLAFF Maja | Chłapowo | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta – 8 | 00:12:36 / 25 | 00:12:26 / 26 | 00:25:03 | 11,5 | 00:05:28 | 0 |
27 / 10 | 305 | 10110591094 | WIŚNIEWSKA Roksana | Władysławowo | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta – 9 | 00:12:42 / 26 | 00:12:29 / 27 | 00:25:11 | 11,4 | 00:05:37 | 0 |
28 / 11 | 298 | 10110591401 | KOHNKE Klara | WŁADYSŁAWOWO | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta – 10 | 00:12:56 / 29 | 00:13:10 / 28 | 00:26:07 | 11 | 00:06:33 | 0 |
29 / 12 | 295 | ZASADA Pola | Puck | KS Klif Chłapowo | Żak I Dziewczęta – 2 | 00:13:24 / 31 | 00:12:44 / 29 | 00:26:08 | 11 | 00:06:33 | 0 | |
30 | 357 | GAJDEK Tymoteusz | Rzeszów | Rzeszowska Akademia Kolarska | Żak I Chłopcy – 6 | 00:12:49 / 27 | 00:13:31 / 30 | 00:26:20 | 10,9 | 00:06:45 | 0 | |
31 / 13 | 306 | KORTAS Paulina | Chłapowo | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta – 11 | 00:13:21 / 30 | 00:13:15 / 31 | 00:26:37 | 10,8 | 00:07:02 | 0 | |
32 | 70 | ABRAMEK Jakub | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 7 | 00:13:58 / 37 | 00:12:43 / 32 | 00:26:42 | 10,8 | 00:07:07 | 0 | |
33 / 14 | 262 | KALECIŃSKA Olga | Wrocław | Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław | Żak I Dziewczęta – 3 | 00:13:56 / 35 | 00:13:14 / 33 | 00:27:11 | 10,6 | 00:07:36 | 0 | |
34 / 15 | 276 | RYŻKO Łucja | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Dziewczęta – 4 | 00:13:41 / 33 | 00:13:39 / 34 | 00:27:21 | 10,5 | 00:07:46 | 0 | |
35 / 16 | 263 | 10121606153 | SPILOK Aleksandra | Rybnik | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Żak II Dziewczęta – 12 | 00:13:36 / 32 | 00:14:17 / 35 | 00:27:53 | 10,3 | 00:08:18 | 0 |
36 / 17 | 300 | 10122947985 | JAMROS Agata | WŁADYSŁAWOWO | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta – 13 | 00:13:58 / 36 | 00:14:19 / 36 | 00:28:17 | 10,2 | 00:08:42 | 0 |
37 | 377 | MIKOŁAJCZYK Filip | Brzeziny | Raz Na Wozie MTB Team | Żak II Chłopcy – 13 | 00:13:44 / 34 | 00:14:33 / 37 | 00:28:17 | 10,2 | 00:08:43 | 0 | |
38 | 99 | KROKOS Matviei | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 8 | 00:14:55 / 40 | 00:13:54 / 38 | 00:28:50 | 10 | 00:09:15 | 0 | |
39 | 28 | LANGER Miłosz | STASI LAS | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 9 | 00:14:38 / 38 | 00:15:22 / 39 | 00:30:01 | 9,6 | 00:10:26 | 0 | |
40 / 18 | 303 | KORTAS Helena | Jastrzębia Góra | KS Klif Chłapowo | Żak I Dziewczęta – 5 | 00:15:00 / 41 | 00:16:03 / 40 | 00:31:03 | 9,3 | 00:11:28 | 0 | |
41 | 302 | MASZOTA Szymon | Goszczyno | KS Klif Chłapowo | Żak I Chłopcy – 10 | 00:16:02 / 45 | 00:15:35 / 41 | 00:31:37 | 9,1 | 00:12:03 | 0 | |
42 | 304 | DOMINIK Bruno | Chłapowo | KS Klif Chłapowo | Żak I Chłopcy – 11 | 00:16:02 / 46 | 00:15:35 / 42 | 00:31:38 | 9,1 | 00:12:04 | 0 | |
43 | 12 | ZAJĄCZKOWSKI Antoni | Łomianki Dolne | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 12 | 00:15:55 / 43 | 00:16:28 / 43 | 00:32:23 | 8,9 | 00:12:48 | 0 | |
44 | 358 | PRYMA Jakub | Rzeszów | Rzeszowska Akademia Kolarska | Żak I Chłopcy – 13 | 00:16:12 / 47 | 00:16:21 / 44 | 00:32:34 | 8,8 | 00:12:59 | 0 | |
45 / 19 | 391 | ŚWIERCZYŃSKA Zuzanna | Wodzierady | Szkółka kolarska ŁTC | Żak I Dziewczęta – 6 | 00:15:52 / 42 | 00:17:08 / 45 | 00:33:01 | 8,7 | 00:13:27 | 0 | |
46 | 362 | WNUK Maciej | UKK Huragan Wołomin | Żak II Chłopcy – 14 | 00:16:47 / 50 | 00:17:00 / 46 | 00:33:47 | 8,5 | 00:14:13 | 0 | ||
47 / 20 | 284 | KALMAN Malwina | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta – 14 | 00:16:31 / 48 | 00:17:19 / 47 | 00:33:50 | 8,5 | 00:14:15 | 0 | |
48 | 44 | PUŁAWSKI Tomasz | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 14 | 00:16:40 / 49 | 00:17:57 / 48 | 00:34:38 | 8,3 | 00:15:03 | 0 | |
49 / 21 | 359 | KOC Patrycja | UKK Huragan Wołomin | Żak I Dziewczęta – 7 | 00:17:53 / 52 | 00:18:05 / 49 | 00:35:59 | 8 | 00:16:24 | 0 | ||
50 | 285 | MILCZAREK Antoni | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy – 15 | 00:17:31 / 51 | 00:18:27 / 50 | 00:35:59 | 8 | 00:16:24 | 0 | ||
51 / 22 | 16 | 10113803111 | PIĘTKA Karolina | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta – 15 | 00:14:42 / 39 | 00:14:42 | 9,8 | -1 okr. | 0 | |
52 | 378 | SUPERA Emil | Brzeziny | Raz Na Wozie MTB Team | Żak II Chłopcy – 15 | 00:15:58 / 44 | 00:15:58 | 9 | -1 okr. | 0 | ||
53 / 23 | 72 | ZIEMBA Jonata | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta – 16 | 00:18:11 / 53 | 00:18:11 | 7,9 | -1 okr. | 0 |