1 | 30 | TWARDOWSKI Robert | | Honda Civic EGK | Puchar JDM | Grupa 6: Modern & Open | niebieska | G6-2000 – 1 | 00:01:45.811 / 1 | 00:01:46.050 / 1 | 00:01:46.768 / 1 | 00:01:51.563 / 1 | 00:01:53.880 / 1 |
2 | 52 | PIĄTEK Marcin | | BMW M3 E30 | Puchar BMW Classic | Grupa 4: Youngtimer Sport | żółta | G4-2000 – 1 | 00:01:48.827 / 2 | 00:01:52.116 / 4 | | | |
3 | 10 | BRZEZIŃSKI Olek | | Toyota GR Yaris | | Grupa 6: Modern & Open | czerwona | G6-3000 – 1 | 00:01:49.424 / 3 | 00:01:49.431 / 2 | 00:01:49.882 / 2 | 00:01:57.085 / 2 | 00:02:13.374 / 4 |
4 | 134 | KROGULSKI Marek | | Hyundai i30n | | Grupa 6: Modern & Open | biała | G6-3000+ – 1 | 00:01:50.248 / 4 | 00:01:50.729 / 5 | 00:01:52.003 / 4 | 00:01:52.962 / 3 | 00:02:28.743 / 6 |
5 | 51 | PAK Rafał | | Renault Megane 2 RS | Puchar Francuskich Klasyków | Grupa 5: Freshtimer | żółta | G5-3000+ – 1 | 00:01:50.265 / 5 | 00:01:50.418 / 3 | 00:01:51.762 / 3 | | |
6 | 27 | ZOWADE Michał | | Honda Civic Type-R | Puchar JDM | Grupa 5: Freshtimer | niebieska | G5-2000 – 1 | 00:01:50.612 / 6 | 00:01:51.478 / 6 | 00:02:00.686 / 8 | 00:02:02.252 / 8 | 00:02:20.268 / 8 |
7 | 196 | BISKUPSKI Janek | | Ferrari F430 | Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 5: Freshtimer | czerwona | G5-3000+ – 2 | 00:01:51.942 / 7 | 00:01:54.991 / 9 | 00:01:55.785 / 7 | 00:01:56.022 / 6 | 00:01:59.334 / 3 |
8 | 104 | JAMIOŁKOWSKI Paweł | | Toyota GR Yaris | | Grupa 6: Modern & Open | niebieska | G6-3000 – 2 | 00:01:52.534 / 8 | 00:01:54.351 / 8 | 00:01:54.672 / 6 | 00:01:57.103 / 5 | 00:02:00.690 / 5 |
9 | 68 | PUSZCZEWICZ Robert | | BMW E36 | Puchar BMW Classic | Grupa 4: Youngtimer Sport | żółta | G4-2000+ – 1 | 00:01:52.916 / 9 | 00:01:52.941 / 7 | 00:01:53.253 / 5 | 00:01:53.888 / 4 | 00:01:57.944 / 2 |
10 | 67 | GOŁEK Maciej | | BMW E36 325 | Puchar BMW Classic | Grupa 4: Youngtimer Sport | pomarańczowa | G4-2000+ – 2 | 00:01:54.600 / 10 | 00:01:54.615 / 10 | 00:01:55.109 / 9 | 00:01:57.964 / 7 | |
11 | 103 | LY Darek | | Subaru Impreza | | Grupa 6: Modern & Open | niebieska | G6-3000+ – 2 | 00:01:55.026 / 11 | 00:02:08.925 / 16 | | | |
12 | 32 | CZYŻYKOWSKI Artur | | Toyota GR Yaris | | Grupa 6: Modern & Open | niebieska | G6-3000 – 3 | 00:01:55.333 / 12 | 00:01:55.883 / 11 | 00:01:55.900 / 10 | 00:02:01.501 / 9 | 00:02:07.639 / 7 |
13 | 53 | ORCHOLSKI Piotr | | VW Golf R | | Grupa 6: Modern & Open | żółta | G6-3000+ – 3 | 00:01:55.711 / 13 | 00:02:44.264 / 38 | | | |
14 | 109 | GWIŻDŻ Paweł | | Alfa Romeo 4C | | Grupa 6: Modern & Open | żółta | G6-3000 – 4 | 00:01:58.480 / 14 | 00:02:00.667 / 12 | | | |
15 | 65 | OPAŁKA Marcin | | Ford Focus RS mk1 | | Grupa 5: Freshtimer | pomarańczowa | G5-3000+ – 3 | 00:01:59.154 / 15 | | | | |
16 | 117 | BILSKI Michał | | Toyota MR2 | Puchar JDM | Grupa 3: Youngtimer Classic | pomarańczowa | G3-2000 – 1 | 00:01:59.927 / 16 | 00:02:00.473 / 14 | 00:02:00.796 / 11 | 00:02:02.126 / 10 | |
17 | 126 | KOCZUR Patryk | | Mazda MX-5 | Puchar JDM | Grupa 6: Modern & Open | biała | G6-2000 – 2 | 00:01:59.982 / 17 | 00:02:00.148 / 13 | 00:02:01.702 / 12 | 00:02:01.918 / 11 | 00:02:06.921 / 9 |
18 | 48 | WRZESIŃSKA Ania | | Honda Civic | Puchar Pań,Puchar JDM | Grupa 4: Youngtimer Sport | żółta | G4-1600 – 1 | 00:02:00.191 / 18 | 00:02:07.488 / 17 | | | |
19 | 128 | GWIŻDŻ Szymon | | Mazda MX-5 | Puchar JDM | Grupa 6: Modern & Open | biała | G6-2000 – 3 | 00:02:00.859 / 19 | 00:02:02.638 / 15 | 00:02:03.478 / 13 | 00:02:04.071 / 12 | 00:02:21.309 / 11 |
20 | 121 | KAMIŃSKI Jarosław | | Renault Alpine A310v6 | Puchar Francuskich Klasyków | Grupa 2 : Oldtimer Sport | pomarańczowa | G2-2000+ – 1 | 00:02:02.067 / 20 | | | | |
21 | 110 | KRĘŻLIK Konrad | | Porsche Boxster | Puchar Legend Kronika Rajdów | Grupa 5: Freshtimer | pomarańczowa | G5-3000+ – 4 | 00:02:03.566 / 21 | 00:02:04.195 / 18 | 00:02:04.216 / 14 | 00:02:44.755 / 19 | |
22 | 124 | DYDUŁA Łukasz | | Renault Clio II Sport | Puchar Francuskich Klasyków | Grupa 5: Freshtimer | pomarańczowa | G5-2000 – 2 | 00:02:03.763 / 22 | 00:02:05.144 / 20 | 00:02:07.394 / 17 | | |
23 | 122 | ZASADA Paweł | | Honda Civic | Puchar JDM | Grupa 4: Youngtimer Sport | pomarańczowa | G4-1600 – 2 | 00:02:04.063 / 23 | 00:02:04.811 / 19 | 00:02:12.155 / 20 | | |
24 | 127 | WYPYSKI Błażej | | Mazda MX-5 | Puchar JDM | Grupa 5: Freshtimer | biała | G5-2000 – 3 | 00:02:04.443 / 24 | 00:02:04.506 / 21 | 00:02:05.698 / 15 | 00:02:08.259 / 13 | 00:02:08.394 / 10 |
25 | 108 | KAŁUŻA Błażej | | Chevrolet Corvette | Puchar American Car | Grupa 6: Modern & Open | żółta | G6-3000+ – 4 | 00:02:04.454 / 25 | 00:02:06.328 / 24 | | | |
26 | 120 | KRYCZKA Krzysztof | | BMW 320i E36 | Puchar BMW Classic | Grupa 4: Youngtimer Sport | pomarańczowa | G4-2000 – 2 | 00:02:04.560 / 26 | 00:02:05.682 / 22 | 00:02:07.113 / 18 | 00:02:50.553 / 20 | |
27 | 131 | JÓŹWIAK Adrian | | VW Golf I 1.9 TDi | | Grupa 6: Modern & Open | biała | G6-3000 – 5 | 00:02:04.862 / 27 | 00:02:11.696 / 29 | 00:02:15.193 / 25 | 00:02:20.404 / 18 | |
28 | 118 | PTAK Patryk | | Mitsubishi Eclipse | Puchar JDM | Grupa 3: Youngtimer Classic | pomarańczowa | G3-2000 – 2 | 00:02:04.930 / 28 | 00:02:05.325 / 23 | 00:02:05.871 / 16 | | |
29 | 130 | GOŁĄB Aleksander | | Ford Sierra Cosworth | | Grupa 4: Youngtimer Sport | biała | G4-2000+ – 3 | 00:02:05.303 / 29 | 00:02:08.104 / 26 | 00:02:08.371 / 22 | 00:02:09.682 / 15 | 00:02:12.516 / 12 |
30 | 88 | KUŁAKOWSKI Cezary | | Subaru BRZ | | Grupa 6: Modern & Open | biała | G6-2000 – 4 | 00:02:05.875 / 30 | 00:02:06.117 / 25 | 00:02:09.045 / 21 | 00:02:12.106 / 16 | 00:02:21.383 / 15 |
31 | 125 | SUŚ Janusz | | Audi Quattro A2 | | Grupa 2 : Oldtimer Sport | biała | G2-2000+ – 2 | 00:02:06.516 / 31 | 00:02:07.011 / 27 | 00:02:07.091 / 19 | 00:02:07.278 / 14 | 00:02:24.037 / 14 |
32 | 148 | WIKTOROWICZ Tomek | | Fiat Seicento Kit Car | Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 5: Freshtimer | biała | G5-1600 – 1 | 00:02:06.793 / 32 | 00:02:07.070 / 28 | 00:02:32.614 / 29 | 00:03:35.461 / 21 | |
33 | 133 | MYSZKA Maciej | | BMW E30 is | Puchar BMW Classic | Grupa 4: Youngtimer Sport | zielona | G4-2000 – 3 | 00:02:07.420 / 33 | 00:02:23.052 / 37 | | | |
34 | 71 | BRZOZOWSKI Michał | | Honda Civic Type-R | Puchar JDM | Grupa 5: Freshtimer | pomarańczowa | G5-2000 – 4 | 00:02:08.407 / 34 | 00:02:12.571 / 32 | 00:02:16.076 / 26 | | |
35 | 159 | KUBERSKI Konrad | | Honda CRX | Puchar JDM | Grupa 3: Youngtimer Classic | biała | G3-1600 – 1 | 00:02:08.495 / 35 | 00:02:09.266 / 30 | 00:02:09.564 / 23 | 00:02:10.820 / 17 | 00:02:13.207 / 13 |
36 | 119 | ERNST Jacek | | Volvo Amazon | | Grupa 2 : Oldtimer Sport | pomarańczowa | G2-2000+ – 3 | 00:02:08.548 / 36 | 00:02:09.558 / 31 | 00:02:11.845 / 24 | | |
37 | 106 | PESTKA Krzysztof | | BMW 328i | | Grupa 4: Youngtimer Sport | żółta | G4-2000+ – 4 | 00:02:08.692 / 37 | 00:02:16.386 / 35 | | | |
38 | 147 | DUDKOWIAK Piotr | | Alfa Romeo GTV | Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 3: Youngtimer Classic | zielona | G3-2000 – 3 | 00:02:10.640 / 38 | | | | |
39 | 156 | GOŁDA Grzegorz | | Citroen C2 | Puchar Francuskich Klasyków | Grupa 5: Freshtimer | zielona | G5-1600 – 2 | 00:02:10.841 / 39 | | | | |
40 | 113 | LESZYŃSKI Andrzej | | Alfa Romeo 156 CUP | Puchar Legend Kronika Rajdów,Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 5: Freshtimer | pomarańczowa | G5-2000 – 5 | 00:02:10.961 / 40 | 00:02:17.543 / 36 | 00:02:20.595 / 30 | | |
41 | 142 | DUDKOWIAK Dariusz | | Fiat Coupe | Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 3: Youngtimer Classic | zielona | G3-2000 – 4 | 00:02:11.111 / 41 | 00:02:43.243 / 40 | | | |
42 | 144 | PALUSIŃSKI Marcin | | Lada 2107 | | Grupa 2 : Oldtimer Sport | zielona | G2-1600 – 1 | 00:02:11.196 / 42 | | | | |
43 | 150 | MICHALSKI Marek | | Nissan MICRA | Puchar JDM | Grupa 5: Freshtimer | zielona | G5-1600 – 3 | 00:02:11.479 / 43 | | | | |
44 | 107 | NĘDZIAK Michał | | Audi A4 | | Grupa 5: Freshtimer | pomarańczowa | G5-3000+ – 5 | 00:02:11.566 / 44 | 00:02:13.066 / 33 | 00:02:20.128 / 28 | | |
45 | 111 | DUDKOWIAK Przemysław | | Porsche 924 | Puchar Legend Kronika Rajdów | Grupa 1: Oldtimer Classic | zielona | G1- 2000 – 1 | 00:02:11.868 / 45 | 00:02:12.860 / 34 | 00:02:19.958 / 27 | | |
46 | 145 | SZCZEŚNIAK Sebastian | | Volvo 945 Turbo | | Grupa 3: Youngtimer Classic | zielona | G3-2000+ – 1 | 00:02:12.248 / 46 | | | | |
47 | 153 | ANDRZEJAK Grzegorz | | Chevrolet Corvette | Puchar American Car | Grupa 1: Oldtimer Classic | zielona | G-1 2000+ – 1 | 00:02:12.737 / 47 | | | | |
48 | 152 | ŚWIĘCH Kuba | | Fiat Cinquecento | Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 4: Youngtimer Sport | zielona | G4-1600 – 3 | 00:02:15.912 / 48 | | | | |
49 | 139 | GALIŃSKI Bartosz | | Renault R5 | Puchar Francuskich Klasyków | Grupa 1: Oldtimer Classic | zielona | G1- 2000 – 2 | 00:02:17.229 / 49 | | | | |
50 | 112 | HANSEN Emil | | Honda Civic | Puchar JDM | Grupa 4: Youngtimer Sport | pomarańczowa | G4-1600 – 4 | 00:02:17.900 / 50 | 00:02:26.126 / 39 | 00:02:29.432 / 31 | | |
51 | 138 | DUDKOWIAK Andrzej | | Porsche 924 | Puchar Legend Kronika Rajdów | Grupa 1: Oldtimer Classic | pomarańczowa | G1- 2000 – 3 | 00:02:18.265 / 51 | | | | |
52 | 177 | MARCINKOWSKI Andrzej | | Mercedes w114 | | Grupa 1: Oldtimer Classic | zielona | G-1 2000+ – 2 | 00:02:19.286 / 52 | | | | |
53 | 115 | CIBART Adam | | BMW 318is E30 | Puchar BMW Classic | Grupa 3: Youngtimer Classic | pomarańczowa | G3-2000 – 5 | 00:02:20.665 / 53 | | | | |
54 | 146 | BIEGOŃ Jan | | Toyota MR2 | | Grupa 3: Youngtimer Classic | zielona | G3-2000 – 6 | 00:02:21.644 / 54 | | | | |
55 | 158 | MATUSZEWSKI Łukasz | | Mercedes W201 190 | | Grupa 2 : Oldtimer Sport | zielona | G2-2000 – 1 | 00:02:21.874 / 55 | | | | |
56 | 143 | WOJTAL Łukasz | | Fiat 127p | Puchar Legend Kronika Rajdów,Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 2 : Oldtimer Sport | zielona | G2-1300 – 1 | 00:02:23.022 / 56 | | | | |
57 | 141 | BOHDANOWICZ Rafał | | Opel Kadett C | | Grupa 2 : Oldtimer Sport | zielona | G2-2000 – 2 | 00:02:24.119 / 57 | | | | |
58 | 137 | BRUŚ Marcin | | Fiat 126 EL | Puchar 126 collection,Puchar Legend Kronika Rajdów | Grupa 2 : Oldtimer Sport | zielona | G2-1300 – 2 | 00:02:27.126 / 58 | | | | |
59 | 149 | KOISAR Kajetan | | Fiat Cinquecento | Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 4: Youngtimer Sport | zielona | G4-1600 – 5 | 00:02:28.288 / 59 | | | | |
60 | 157 | KOMISARCZYK Piotr | | Fiat Cinquecento | Puchar Włoskich Klasyków | Grupa 3: Youngtimer Classic | zielona | G3-1600 – 2 | 00:02:34.606 / 60 | | | | |
61 | 114 | GACKOWSKI Andrzej | | Mazda MX-5 | Puchar JDM | Grupa 3: Youngtimer Classic | pomarańczowa | G3-1600 – 3 | 00:02:35.843 / 61 | 00:02:37.829 / 41 | 00:03:14.463 / 32 | | |
62 | 136 | KRĘŻLIK Arkadiusz | | Fiat Tipo 154 | | Grupa 4: Youngtimer Sport | zielona | G4-2000 – 4 | 00:02:40.472 / 62 | | | | |
63 | 195 | KRĘŻLIK Arkadiusz | | Fiat Tipo 154 | | Grupa 4: Youngtimer Sport | zielona | G4-2000 – 5 | 00:02:40.674 / 63 | | | | |
64 | 151 | ŚMIEJA Michał | | Audi A4 | | Grupa 5: Freshtimer | zielona | G5-2000 – 6 | 00:02:49.285 / 64 | | | | |