1 / 1 | 1077 | MŁODZIŃSKA Alicja | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 1 | 00:02:14.683 | 16 | 00:00:00 |
2 / 2 | 1072 | ELJASZ Laura | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 2 | 00:02:15.044 | 16 | 00:00:00 |
3 / 3 | 213 | SOBCZAK Ines | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 3 | 00:02:19.317 | 15,5 | 00:00:04 |
4 / 4 | 1088 | WALCZAK Noemi | Zgierz | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 4 | 00:02:24.807 | 14,9 | 00:00:10 |
5 / 5 | 1087 | RAWECKA Hanna | łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 5 | 00:02:28.867 | 14,5 | 00:00:14 |
6 / 6 | 1133 | TKACZYK Maja | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 6 | 00:02:37.385 | 13,7 | 00:00:22 |
7 / 7 | 1083 | WARDZIŃSKA Emila | Łódź | SP 45 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 7 | 00:02:37.804 | 13,7 | 00:00:23 |
8 / 8 | 1103 | ZIELIŃSKA Emilia | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 8 | 00:02:39.987 | 13,5 | 00:00:25 |
9 / 9 | 1117 | POLATOWSKA Maja | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 9 | 00:02:40.457 | 13,5 | 00:00:25 |
10 / 10 | 1085 | LISIECKA Zuzanna | Łódź | Fajni.pl | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 10 | 00:02:40.586 | 13,5 | 00:00:25 |
11 / 11 | 1139 | GÓRSKA Karolina | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 11 | 00:02:40.824 | 13,4 | 00:00:26 |
12 / 12 | 1137 | PAWLICKA Maja | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 12 | 00:02:42.762 | 13,3 | 00:00:28 |
13 / 13 | 1100 | FLORCZAK Anna | Stara Gadka | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 13 | 00:02:44.950 | 13,1 | 00:00:30 |
14 / 14 | 1119 | ROKITKA Amelia | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 14 | 00:02:45.193 | 13,1 | 00:00:30 |
15 / 15 | 1110 | LACH Nadia | Sochaczew | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 15 | 00:02:47.034 | 12,9 | 00:00:32 |
16 / 16 | 1073 | SZCZEPANIAK Hanna | Łódź | Sportowa Akademia Malucha | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 16 | 00:02:48.024 | 12,9 | 00:00:33 |
17 / 17 | 1107 | BIAŁKOWSKA Małgorzata | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 17 | 00:02:49.154 | 12,8 | 00:00:34 |
18 / 18 | 1138 | SUKIENNIK Anna | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 18 | 00:02:49.828 | 12,7 | 00:00:35 |
19 / 19 | 1097 | KAZIMIERSKA Maja | Kutno | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 19 | 00:02:51.716 | 12,6 | 00:00:37 |
20 / 20 | 192 | KRAWCZYK Jessica | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 20 | 00:02:55.094 | 12,3 | 00:00:40 |
21 / 21 | 1086 | PANUŚ Zuzanna | Łódź | Puls TRI Team | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 21 | 00:02:55.668 | 12,3 | 00:00:40 |
22 / 22 | 1122 | GAWRZYDEK Michalina | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 22 | 00:02:55.902 | 12,3 | 00:00:41 |
23 / 23 | 1084 | WIEKIERA Julia | Łódź | SP 55 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 23 | 00:02:56.632 | 12,2 | 00:00:41 |
24 / 24 | 1091 | GREGOREK Zuzanna | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 24 | 00:02:56.903 | 12,2 | 00:00:42 |
25 / 25 | 1109 | ZAJĄCZKOWSKA Malwina | Pabianice | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 25 | 00:02:56.999 | 12,2 | 00:00:42 |
26 / 26 | 1136 | ŁABECKA Hanna | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 26 | 00:02:59.135 | 12,1 | 00:00:44 |
27 / 27 | 1079 | KLONOWSKA Pola | Ksawerów | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 27 | 00:02:59.807 | 12 | 00:00:45 |
28 / 28 | 1108 | KLUCZYŃSKA Lena | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 28 | 00:03:01.881 | 11,9 | 00:00:47 |
29 / 29 | 1090 | STRASZYŃSKA Oliwia | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 29 | 00:03:01.888 | 11,9 | 00:00:47 |
30 / 30 | 1121 | BORSS Julia | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 30 | 00:03:03.278 | 11,8 | 00:00:48 |
31 / 31 | 1145 | KRASIŃSKA Maja | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 31 | 00:03:03.490 | 11,8 | 00:00:48 |
32 / 32 | 1148 | MIKO Kinga | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 32 | 00:03:04.092 | 11,7 | 00:00:49 |
33 / 33 | 1128 | KOZŁOWSKA Wiktoria | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 33 | 00:03:04.892 | 11,7 | 00:00:50 |
34 / 34 | 1147 | KLEMBA Natalia | Łódź | Razem Trenujemy Sport | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 34 | 00:03:05.412 | 11,6 | 00:00:50 |
35 / 35 | 1092 | WLAZEŁ Zuzanna | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 35 | 00:03:06.520 | 11,6 | 00:00:51 |
36 / 36 | 1120 | HORNIAK Amelia | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 36 | 00:03:06.557 | 11,6 | 00:00:51 |
37 / 37 | 1096 | BARTOSIK Lena | Łódź | Beauty Sport | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 37 | 00:03:07.176 | 11,5 | 00:00:52 |
38 / 38 | 1089 | KMIN Alicja | Łódź | TEO Team | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 38 | 00:03:07.375 | 11,5 | 00:00:52 |
39 / 39 | 1144 | COLONNA-WALEWSKA Antonina | Głowno | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 39 | 00:03:07.739 | 11,5 | 00:00:53 |
40 / 40 | 1102 | SZOSTAK Maja | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 40 | 00:03:08.630 | 11,5 | 00:00:53 |
41 / 41 | 187 | NOWIK Karolina | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 41 | 00:03:10.568 | 11,3 | 00:00:55 |
42 / 42 | 1093 | RUZICKA Malwina | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 42 | 00:03:13.381 | 11,2 | 00:00:58 |
43 / 43 | 1142 | ANDRZEJCZAK Nicola | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 43 | 00:03:14.403 | 11,1 | 00:00:59 |
44 / 44 | 1132 | ŻAK Joanna | Łódź | SP 61 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 44 | 00:03:14.906 | 11,1 | 00:01:00 |
45 / 45 | 1104 | BARTCZAK Aleksandra | Władysławów | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 45 | 00:03:16.169 | 11 | 00:01:01 |
46 / 46 | 1150 | EPPEL Natasza | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 46 | 00:03:16.228 | 11 | 00:01:01 |
47 / 47 | 224 | GNACIŃSKA Julia | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 47 | 00:03:16.936 | 11 | 00:01:02 |
48 / 48 | 1101 | ŁOŚ Agata | Łódź | SP 149 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 48 | 00:03:17.516 | 10,9 | 00:01:02 |
49 / 49 | 1074 | OCHOCKA Hania | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 49 | 00:03:18.767 | 10,9 | 00:01:04 |
50 / 50 | 1129 | RATAJCZYK Wioletta | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 50 | 00:03:19.721 | 10,8 | 00:01:05 |
51 / 51 | 1126 | SZLACHCIŃSKA Hanna | Łódź | Szkoła im. Marii Montessori | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 51 | 00:03:19.783 | 10,8 | 00:01:05 |
52 / 52 | 1076 | GRALA Zofia | Łódź | Rossmann Team | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 52 | 00:03:20.321 | 10,8 | 00:01:05 |
53 / 53 | 1141 | OLEJNICZAK Julia | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 53 | 00:03:22.093 | 10,7 | 00:01:07 |
54 / 54 | 1081 | MROZOWSKA Oliwia | łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 54 | 00:03:22.141 | 10,7 | 00:01:07 |
55 / 55 | 1130 | SZLACHCIŃSKA Weronika | Łódź | im. Marii Montessori | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 55 | 00:03:22.443 | 10,7 | 00:01:07 |
56 / 56 | 1124 | PIESYK Martyna | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 56 | 00:03:24.100 | 10,6 | 00:01:09 |
57 / 57 | 221 | NOWAK Natalia | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 57 | 00:03:24.777 | 10,5 | 00:01:10 |
58 / 58 | 1113 | SYPEK Tosia | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 58 | 00:03:25.626 | 10,5 | 00:01:10 |
59 / 59 | 1071 | STOPCZYK Basia | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 59 | 00:03:26.215 | 10,5 | 00:01:11 |
60 / 60 | 1149 | ANDRYSZEK Lena | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 60 | 00:03:26.338 | 10,5 | 00:01:11 |
61 / 61 | 1094 | MILLER Anna | łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 61 | 00:03:27.420 | 10,4 | 00:01:12 |
62 / 62 | 1112 | MAGIERA Nicole | Łódź | MKS Trójka | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 62 | 00:03:29.434 | 10,3 | 00:01:14 |
63 / 63 | 1099 | WACH Hanna | Rawa Mazowiecka | SP Nr4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 63 | 00:03:29.626 | 10,3 | 00:01:14 |
64 / 64 | 1131 | GOSZCZYŃSKA Nina | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 64 | 00:03:29.655 | 10,3 | 00:01:14 |
65 / 65 | 1135 | KOZŁOWSKA Zoja | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 65 | 00:03:31.391 | 10,2 | 00:01:16 |
66 / 66 | 1140 | WEREMCZUK Marlena | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 66 | 00:03:31.400 | 10,2 | 00:01:16 |
67 / 67 | 1127 | JEŻEWSKA Maja | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 67 | 00:03:34.624 | 10,1 | 00:01:19 |
68 / 68 | 1118 | GIEJBA Nicola | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 68 | 00:03:36.719 | 10 | 00:01:22 |
69 / 69 | 1106 | GĄSIOROWSKA Agata | Bełchatów | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 69 | 00:03:37.538 | 9,9 | 00:01:22 |
70 / 70 | 1095 | MORAWIEC Matylda | Łódź | RKS | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 70 | 00:03:37.827 | 9,9 | 00:01:23 |
71 / 71 | 355 | DOBRZELEWSKA Zuzanna | OZORKÓW | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 71 | 00:03:39.400 | 9,8 | 00:01:24 |
72 / 72 | 1134 | HUBAR Zosia | Tomaszow Mazowiecki | Tęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 72 | 00:03:40.063 | 9,8 | 00:01:25 |
73 / 73 | 201 | PITEK Aleksandra | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 73 | 00:03:40.261 | 9,8 | 00:01:25 |
74 / 74 | 1080 | PRASAL Kinga | Łódź | brak | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 74 | 00:04:15.226 | 8,5 | 00:02:00 |
75 / 75 | 1082 | OLEJNICZAK Sandra | Łódź | SP 45 | bieg dziewcząt- ur. 2010 – 75 | 00:04:27.641 | 8,1 | 00:02:12 |