1 | 209 | SKORUPA Szymon | KSIĘŻOMIERZ | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 1 | 00:01:32 / 2 | 00:01:35 / 1 | 00:03:08 | 15,3 | 00:00:00 |
2 | 216 | TRĘBACZ Kacper | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 2 | 00:01:29 / 1 | 00:01:41 / 2 | 00:03:11 | 15,1 | 00:00:02 |
3 | 323 | LIS Oliwier | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 3 | 00:01:33 / 3 | 00:01:49 / 3 | 00:03:22 | 14,2 | 00:00:13 |
4 | 207 | WOJCIK Daniel | linow | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 4 | 00:01:35 / 5 | 00:01:49 / 4 | 00:03:24 | 14,1 | 00:00:16 |
5 / 1 | 332 | BARSZCZ Nadia | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 5 | 00:01:37 / 6 | 00:01:49 / 5 | 00:03:27 | 13,9 | 00:00:18 |
6 | 202 | RUTYNA Nikodem | Wydrza | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 6 | 00:01:40 / 9 | 00:01:51 / 6 | 00:03:32 | 13,6 | 00:00:23 |
7 | 219 | JANICKI Bartosz | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 7 | 00:01:39 / 7 | 00:01:56 / 7 | 00:03:36 | 13,3 | 00:00:27 |
8 | 210 | KIELER Adam | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 8 | 00:01:35 / 4 | 00:02:05 / 8 | 00:03:40 | 13 | 00:00:32 |
9 / 2 | 229 | KONIARCZYK Gabriela | Stary Rachów | PSP Annopol | bieg dla klas IV-VI – 800m – 9 | 00:01:39 / 8 | 00:02:01 / 9 | 00:03:41 | 13 | 00:00:32 |
10 / 3 | 326 | NIZIOŁ Natalia | Annopol | Szkoła | bieg dla klas IV-VI – 800m – 10 | 00:01:40 / 10 | 00:02:05 / 10 | 00:03:46 | 12,7 | 00:00:37 |
11 / 4 | 341 | RACHWAŁ Eliza | Jakubowice | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 11 | 00:01:44 / 12 | 00:02:05 / 11 | 00:03:49 | 12,5 | 00:00:41 |
12 / 5 | 205 | MICHOTA Natalia | KRAŚNIK | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 12 | 00:01:51 / 17 | 00:02:01 / 12 | 00:03:53 | 12,3 | 00:00:45 |
13 | 201 | TRĘBACZ Bartosz | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 13 | 00:02:00 / 20 | 00:01:54 / 13 | 00:03:54 | 12,3 | 00:00:46 |
14 / 6 | 214 | ZBOCH Natalia | Janiszów | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 14 | 00:01:47 / 15 | 00:02:06 / 14 | 00:03:54 | 12,3 | 00:00:46 |
15 / 7 | 204 | MICHOTA Hanna | KRAŚNIK | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 15 | 00:01:52 / 18 | 00:02:10 / 15 | 00:04:02 | 11,9 | 00:00:54 |
16 | 334 | WĄSIK Jakub | Nowy Rachów | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 16 | 00:02:01 / 21 | 00:02:05 / 16 | 00:04:07 | 11,6 | 00:00:59 |
17 | 223 | KOWAL Dawid | Zychówki | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 17 | 00:01:43 / 11 | 00:02:24 / 17 | 00:04:08 | 11,6 | 00:00:59 |
18 | 212 | CZAJKA Jakub | Rachów Nowy | PSP Dąbrowa | bieg dla klas IV-VI – 800m – 18 | 00:01:47 / 14 | 00:02:22 / 18 | 00:04:09 | 11,6 | 00:01:00 |
19 | 208 | CHMIEL Kacper | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 19 | 00:01:47 / 13 | 00:02:22 / 19 | 00:04:10 | 11,5 | 00:01:01 |
20 | 211 | OSTROWSKI Brajan | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 20 | 00:01:58 / 19 | 00:02:14 / 20 | 00:04:13 | 11,4 | 00:01:04 |
21 / 8 | 330 | KOWAL Anna | Borów | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 21 | 00:01:51 / 16 | 00:02:28 / 21 | 00:04:20 | 11,1 | 00:01:11 |
22 | 217 | MIKITA Ksawery | ANNOPOL | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 22 | 00:02:03 / 23 | 00:02:23 / 22 | 00:04:26 | 10,8 | 00:01:18 |
23 | 227 | GAWRON Jakub | Jakubowice | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 23 | 00:02:03 / 24 | 00:02:23 / 23 | 00:04:27 | 10,8 | 00:01:19 |
24 | 196 | SKOCZYLAS Aleks | Kraśnik | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 24 | 00:02:06 / 25 | 00:02:21 / 24 | 00:04:27 | 10,8 | 00:01:19 |
25 | 195 | KALINOWSKI Kryspin | Kraśnik | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 25 | 00:02:06 / 27 | 00:02:22 / 25 | 00:04:28 | 10,7 | 00:01:20 |
26 | 339 | PAĆKOWSKI Filip | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 26 | 00:02:12 / 30 | 00:02:19 / 26 | 00:04:32 | 10,6 | 00:01:23 |
27 / 9 | 226 | KANIA Maja | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 27 | 00:02:02 / 22 | 00:02:29 / 27 | 00:04:32 | 10,6 | 00:01:24 |
28 | 198 | PLEWA Konrad | Jakubowice | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 28 | 00:02:12 / 29 | 00:02:26 / 28 | 00:04:38 | 10,3 | 00:01:30 |
29 / 10 | 206 | ROZMUS Zuzanna | ANNOPOL | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 29 | 00:02:08 / 28 | 00:02:42 / 29 | 00:04:50 | 9,9 | 00:01:42 |
30 | 220 | SURZYN Dawid | Kopiec | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 30 | 00:02:06 / 26 | 00:02:56 / 30 | 00:05:02 | 9,5 | 00:01:54 |
31 / 11 | 203 | CHRUŚCIEL Wiktoria | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 31 | 00:02:19 / 31 | 00:02:57 / 31 | 00:05:17 | 9,1 | 00:02:08 |
32 / 12 | 228 | SUSZEK Julia | Annopol | PSP Annopol | bieg dla klas IV-VI – 800m – 32 | 00:02:29 / 34 | 00:03:02 / 32 | 00:05:32 | 8,7 | 00:02:23 |
33 / 13 | 317 | MŁYNARCZYK Martyna | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 33 | 00:02:33 / 35 | 00:03:07 / 33 | 00:05:41 | 8,4 | 00:02:32 |
34 / 14 | 199 | GRZEBYK Nikola | Opoka Kolonia | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 34 | 00:02:23 / 32 | 00:03:36 / 34 | 00:05:59 | 8 | 00:02:51 |
35 / 15 | 215 | RZEPKA Agata | Kopiec | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 35 | 00:02:28 / 33 | 00:03:35 / 35 | 00:06:04 | 7,9 | 00:02:56 |
36 / 16 | 225 | GOSTKOWSKA Adrianna | Annopol | brak | bieg dla klas IV-VI – 800m – 36 | 00:02:33 / 36 | 00:03:31 / 36 | 00:06:04 | 7,9 | 00:02:56 |