Wyniki rozegranych zawodów (od najnowszych)

Nazwa Miejsce Data Strona www Regulamin Wyniki
Bieg Mikołajkowy w Brzesku Brzesko 2016-12-04 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Woj. Łódzkim - Konstantynów Łódzki 2016 Konstantynów Łódzki 2016-11-12 Regulamin Wyniki
Bieg Niepodległości - Choroszcz 2016 Choroszcz 2016-11-12 Regulamin Wyniki
VII NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2016 - Wyścig Dzeci Wieruszów 2016-11-11 Regulamin Wyniki
I Gminny Terenowy Bieg Niepodległości na 4km Sieciechowice 2016-11-11 Regulamin Wyniki
XVI GMINNYCH TERENOWYCH BIEGÓW NIEPODLEGŁOŚCI DLA SZKÓŁ Iwanowice, Sieciechowice 2016-11-11 Regulamin Wyniki
VII NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2016 Wieruszów, Mieleszynek 2016-11-11 Regulamin Wyniki
XXII Wyścig Niepodległości Łódź, Łagiewniki 2016-11-06 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Woj Łódzkim Wiączyń Dolny 2016 Wiączyń Dolny 2016-11-05 Regulamin Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2016 RABKA Rabka 2016-10-23 Wyniki
Race Day #6 MotoPark Tor Ułęż 2016-10-22 Wyniki
Trasy Biegowe w Woj. Łódzkim - Bronisławów 2016 Bronisławów 2016-10-16 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Woj. Łódzkim - Łódź - Łagiewniki 2016 Łódź-Łagiewniki 2016-10-09 Regulamin Wyniki
BikeTime Night Race 2016v2 Łódź, Dell 2016-10-07 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Łódzkim - Spała 2016 Spała 2016-10-02 Wyniki
KCH ENDURO DYNAMIT Chrzanów 2016-10-02 Wyniki
KCH ENDURO DYNAMIT Chrzanów 2016-10-02 Wyniki
Bieg Siódmaka II Edycja Tomaszów Mazowiecki 2016-09-30 Wyniki
III Bieg pLUsZAKA Zabrze 2016-09-25 Regulamin Wyniki
Race Day #5 MotoPark Tor Ułęż 2016-09-25 Wyniki
OSHEE Barcin Biega 2016 Barcin 2016-09-24 Regulamin Wyniki
VI Karczewski Bieg Szlakami Mazowieckiego Parku Narodowego Karczew, Baza Torfy 2016-09-24 Regulamin Wyniki
II Marchewkowy Półmaraton 2016 Zielonki k.Krakowa 2016-09-18 Regulamin Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2016 KOŚCIELISKO Kościelisko 2016-09-18 Wyniki
Zielona Mila Konopaty/Gościniec Myśliwski 2016-09-17 Regulamin Wyniki
VI Kociewski Rajd Enduro Świecie / OW Deczno 2016-09-10 Regulamin Wyniki
35 Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im Bronisława Malinowskiego Tomaszów Mazowiecki 2016-09-04 Regulamin Wyniki
Praszkowska 10'ka 2016 Praszka 2016-09-04 Wyniki
Cross Bike Dzięgielów 2016 Dzięgielów 2016-09-03 Regulamin Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2016 ZAWOJA Zawoja 2016-08-28 Wyniki
Ogólnopolski Maraton ATOL BIKE MTB o NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIKA Kraśnik 2016-08-21 Regulamin Wyniki
Pobiednicki Półmaraton POMAGAM Pobiednik Mały 2016-08-20 Regulamin Wyniki
Race Day #3 MotoPark Tor Ułęż 2016-08-13 Wyniki
II Eliminacja Porsche Club Poland Tor Jastrząb 2016-08-06 Wyniki
II Eliminacja Porsche Club Poland Tor Jastrząb 2016-08-06 Wyniki
Scooter Weekend Warszawa Tor FSO 2016-08-05 Wyniki
Metro Bikes Cross Duathlon 2016 - Biłgoraj SZTAFETY Biłgoraj 2016-07-31 Regulamin Wyniki
Metro Bikes Cross Duathlon 2016 - Biłgoraj Biłgoraj 2016-07-31 Regulamin Wyniki
Trójmiejski Ultra Track - Lato - 15km Gdańsk 2016-07-30 Regulamin Wyniki
Trójmiejski Ultra Track - Lato - 65km Gdańsk 2016-07-30 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Łódzkim - Załęcze Wielkie 2016 Załęcze Wielkie 2016-07-30 Regulamin Wyniki
Bieg Przybij piątkę w Kleosinie - 5km Kleosin 2016-07-24 Regulamin Wyniki
Szosowy Maraton Rowerowy Wolsztyn Wolsztyn 2016-07-09 Regulamin Wyniki
XXXVI Ciechanowska Piętnastka Ciechanów 2016-07-02 Wyniki
BikeTime Night Race 2016 Łódź (ul. Informatyczna) 2016-07-01 Regulamin Wyniki
III Wolbromska Ciężka Dycha Wolbrom 2016-06-26 Regulamin Wyniki
IV Zabiegaj O Borki 2016 Olszewo-Borki 2016-06-26 Regulamin Wyniki
II KOCIEWSKI RAJD MTB Świecie, OW Deczno 2016-06-25 Regulamin Wyniki
Maraton MTB Brzeziny Brzeziny 2016-06-25 Regulamin Wyniki
II Bieg pLUsZAKA Zabrze 2016-06-19 Wyniki
III Bieg o tytuł Górala Świętokrzyskiego Ćmińsk 2016-06-19 Regulamin Wyniki
Ustawka XC – O Złote Kalesony (Mała Liga XC) Otwock 2016-06-18 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Łódzkim - Grotniki 2016 Grotniki 2016-06-18 Wyniki
III Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby Więziennej w Triathlonie Jezioro Firlej 2016-06-17 Wyniki
GORZÓW ŚLĄSKI BIEGA Gorzów Śląski 2016-06-11 Regulamin Wyniki
V Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo Goworowo 2016-06-05 Regulamin Wyniki
V Siemiatycka Wieczorna "Dycha" Siemiatycze 2016-06-04 Regulamin Wyniki
IV edycja VEOLIA URSUSBIEGA 2016 Warszawa - Ursus 2016-06-04 Regulamin Wyniki
Z biegiem Wisły - II Festiwal biegowy Annopol 2016 Annopol 2016-05-29 Regulamin Wyniki
IV Bieg Konopielki Juchnowiec Kościelny 2016-05-28 Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2016 SZCZAWNICA Szczawnica 2016-05-22 Wyniki
III Bieg Po Złote Jabłko w Gminie Jabłonna (Lasy Chotomowskie) Lasy Chotomowskie 2016-05-22 Wyniki
Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Łódź 2016-05-21 Regulamin Wyniki
IV Bieg charytatywny na rzecz Hospicjum Sosnowieckiego – "ZDOBĄDŹ SWOJE MONTE CASSINO" Sosnowiec 2016-05-15 Regulamin Wyniki
EEK SPEED CHALLENGE 2016 Kamieniec 2016-05-14 Wyniki
EEK SPEED CHALLENGE 2016 Kamieniec 2016-05-14 Wyniki
EEK SPEED CHALLENGE 2016 Kamieniec 2016-05-14 Wyniki
EEK SPEED CHALLENGE 2016 Kamieniec 2016-05-14 Wyniki
EEK SPEED CHALLENGE 2016 Kamieniec 2016-05-14 Wyniki
EEK SPEED CHALLENGE 2016 Kamieniec 2016-05-14 Wyniki
Race Day #2 Tor Ułęż 2016-05-14 Wyniki
"VIII Bieg Pomiędzy Zamkami" - dystans 10 km Ciechanów 2016-05-07 Regulamin Wyniki
XI Ogólnopolski Bieg Zajączkowski Zajączki Drugie 2016-05-03 Regulamin Wyniki
Metro Bikes Cross Duathlon 2016 - Kraśnik Kraśnik 2016-04-24 Regulamin Wyniki
Race Day Tor Ułęż 2016-04-24 Regulamin Wyniki
Metro Bikes Cross Duathlon 2016 - Kraśnik SZTAFETY Kraśnik 2016-04-24 Regulamin Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2016 SKAŁA Skała k.Krakowa 2016-04-17 Wyniki
Nocna Dycha Brzeg 2016-04-16 Regulamin Wyniki
I Bieg pLUsZAKA Zabrze 2016-04-16 Wyniki
"Raz na Wozie" Dzieci 2016 Buczek k.Brzezin 2016-04-10 Wyniki
Raz Na Wozie Buczek Run 2016 Buczek/ k.Brzezin 2016-04-10 Regulamin Wyniki
„Raz Na Wozie” MTB Maraton 2016 Buczek k.Brzezin 2016-04-10 Wyniki
III Ogólnopolski Marsz Nordic Walking Chorzów / Stadion Śląski 2016-04-09 Wyniki
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA BIEGOWE 02-04-2016 Wielka Wieś, gmina Wojnicz 2016-04-02 Regulamin Wyniki
Bieg pamięci żołnierzy wyklętych w Naramie Narama 2016-03-06 Regulamin Wyniki
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Jadowniki JADOWNIKI 2016-02-28 Wyniki
Trójmiejski Ultra Track Gdańsk 2016-02-13 Regulamin Wyniki
1 Bieg Gajusza im Julii Gajzler Łódź 2015-12-27 Regulamin Wyniki
Krakowski Bieg Świetlików ZIMA 2015 Kraków 2015-12-12 Wyniki
I CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI Zembrzyce 2015-11-11 Regulamin Wyniki
VI NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2015' Wieruszów 2015-11-11 Regulamin Wyniki
XXI Wyscig Niepodleglosci Decathlon 08.11.2015 Łódź 2015-11-08 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Województwie Łódzkim - NORDIC WALKING Konstantynów Konstantynów Łódzki 2015-11-07 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Województwie Łódzkim - BIEG Konstantynów Konstantynów 2015-11-07 Regulamin Wyniki
Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w Półmaratonie Braniewo 2015-10-14 Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2015 RABKA-ZDRÓJ Rabka-Zdrój 2015-10-11 Wyniki
Trasy Biegowe w Województwie Łódzkim - Łódź Łagiewniki Łódź 2015-10-04 Regulamin Wyniki
Junior Cup XC Łagiewniki 2# 2015 Łódź Las Łagiewnicki 2015-10-04 Wyniki
Cross Bike DZIĘGIELÓW 2015 Dzięgielów 2015-10-03 Regulamin Wyniki
Nutrend Cross Duathlon 2015 - Annopol Annopol 2015-09-27 Wyniki
Nutrend Cross Duathlon 2015 - Annopol Sztafety Annopol 2015-09-27 Wyniki
Barcin Biega 2015 Barcin 2015-09-26 Wyniki
"Raz na Wozie" Dzieci Buczek k.Brzezin 2015-09-26 Wyniki
„Raz Na Wozie” MTB Maraton Buczek k.Brzezin 2015-09-26 Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2015 KOŚCIELISKO Tatrzański Park Narodowy (Kościelisko) 2015-09-20 Wyniki
Marchewkowy Półmaraton Zielonki 2015-09-20 Wyniki
Trasy Biegowe w Województwie Łódzkim - Spała Spała 2015-09-19 Regulamin Wyniki
PIERWSZY MAZOWIECKI DUATHLON DOLINĄ LIWCA Dolina Liwca 2015-09-19 Regulamin Wyniki
III Duathlon Maków Mazowiecki Maków Mazowiecki 2015-09-13 Regulamin Wyniki
V KOCIEWSKI RAJD ENDURO Świecie 2015-09-12 Regulamin Wyniki
Praszkowska 10'ka 2015 Praszka 2015-09-06 Regulamin Wyniki
Rockowa-pętla Bydgoszcz 2015-09-06 Wyniki
R’N'R2015-Półmaraton Bydgoszcz 2015-09-06 Wyniki
Trasy Biegowe w Województwie Łódzkim - Grotniki Grotniki 2015-09-05 Wyniki
Pokonywanie Ośrodka Sprawności Braniewo 2015-09-04 Wyniki
Pokonywanie Ośrodka Sprawności Braniewo 2015-09-04 Wyniki
Pokonywanie Ośrodka Sprawności Braniewo 2015-09-04 Wyniki
Pokonywanie Ośrodka Sprawności Braniewo 2015-09-04 Wyniki
Junior-Cup 2015 Łódź 2015-08-29 Regulamin Wyniki
EnduroMan 2015 Elbląg, Bażantarnia 2015-08-23 Regulamin Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2015 ZAWOJA Babiogórski Park Narodowy (Zawoja) 2015-08-23 Wyniki
EnduroMan 2015 Elbląg, Modrzewina 2015-08-23 Regulamin Wyniki
EnduroMan 2015 Elbląg, Bulwar Zygmunta Augusta 2015-08-23 Regulamin Wyniki
41 Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Memoriał Henryka Łasaka Bełchatów 2015-08-09 Regulamin Wyniki
Nutrend Cross Duathlon 2015 - Biłgoraj Biłgoraj 2015-08-02 Wyniki
Tour de Kraśnik 2015 Kraśnik 2015-08-01 Wyniki
III Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Krokowa Krokowa 2015-07-17 Regulamin Wyniki
Krakowski Bieg Świetlików LATO 2015 Kraków 2015-07-11 Regulamin Wyniki
IV Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo Goworowo 2015-07-05 Regulamin Wyniki
Nutrend Cross Duathlon 2015 - Kraśnik Kraśnik 2015-06-28 Wyniki
SuperMaraton Szosowy Gorzów Racław k/Gorzów Wlkp. 2015-06-27 Regulamin Wyniki
Trasy Biegowe w Województwie Łódzkim - Bronisławów Bronisławów 2015-06-21 Wyniki
PWC Challenge 5km Open PrzypkiRancho Pod Bocianem 2015-06-20, 2015-0 2015-06-20 Wyniki
II Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby Więziennej w Triathlonie Jezioro Firlej 2015-06-19 Wyniki
PWC Challenge Przypki - Rancho Pod Bocianem 2015-06-19 Wyniki
Bieg Przełajowy o Puchar Rady Osiedla Umultowo Bieg Dzieci 2 km Poznań 2015-06-14 Regulamin Wyniki
Bieg Przełajowy o Puchar Rady Osiedla Umultowo Bieg Główny 5 km Poznań 2015-06-14 Regulamin Wyniki
IV Tur de Bielsk Bielsk Podlaski 2015-06-14 Regulamin Wyniki
Triathlon Mietkowski Borzygniew 2015-06-13 Wyniki
FIRMOWA SZTAFETA TRIATHLONOWA Mietków k.Wrocławia 2015-06-13 Regulamin Wyniki
Trening Tor Jastrząb 2015 Tor Jastrząb 2015-06-03 Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2015 SZCZAWNICA Szczawnica 2015-05-31 Wyniki
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy Annopol Annopol 2015-05-24 Wyniki
XXIII MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PO ZIEMI MAKOWSKIEJ Maków Podhalański 2015-05-23 Regulamin Wyniki
III Bieg Konopielki Juchnowiec Kościelny 2015-05-23 Regulamin Wyniki
III Bieg charytatywny na rzecz Hospicjum Sosnowieckiego – „ZDOBĄDŹ SWOJE MONTE CASSINO” Sosnowiec Górka Środulska 2015-05-17 Wyniki
II Bieg Po Złote Jabłko w Gminie Jabłonna (Las Chotomowski) Las Chotomowski 2015-05-17 Regulamin Wyniki
Postaw Na Lewka Katowice 2015-05-09 Regulamin Wyniki
I Wolsztyński Maraton Rowerowy 2015 Wolsztyn 2015-05-03 Wyniki
Mistrzostwa Wolsztyna w kolarstwie szosowym O Puchar Burmistrza Wolsztyna Wolsztyn 2015-05-02 Wyniki
SPEED CROSS RACE Olsztyn 2015-05-01 Wyniki
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA BIEGOWE Wielka Wieś 2015-04-25 Regulamin Wyniki
Pokazowy Runmageddon 3 Korony Nowy Sącz 2015-04-25 Wyniki
PERŁY MAŁOPOLSKI 2015 Ojcowski Park Narodowy (Skała k/Krakowa) 2015-04-12 Wyniki
XXXI Piknik Cross Country Siedlęcin 2015-04-12 Wyniki
Bieg Zielonych Sznurowadeł Marina Puławy 2015-03-21 Regulamin Wyniki
XX Rajd Niepodległości Łódź 2015-02-25 Wyniki
Leśne Run - III edycja - Wigilia Biegacza Zabrze - Kąpielisko Leśne 2014-12-20 Wyniki
V NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2014′ Wieruszów 2014-11-11 Wyniki
Bieg Niepodległości Zabrze - Kąpielisko Leśne 2014-11-11 Wyniki
XX Rajd Niepodległości 09-11-2014 Łódź - Las Łagiewnicki 2014-11-09 Wyniki
Nutrend Cross Duathlon - ANNOPOL Kraśnik 2014-09-28 Wyniki
Barcin Biega Barcin 2014-09-27 Wyniki
MTB Lutnia Bike Marathon Zamarski 2014-09-20 Wyniki
I MTB 1429 Maraton Zalesie Górne 2014-09-14 Wyniki
IV Bieruń Bike Maraton Bieruń 2014-09-13 Wyniki
16 DZ w Biegach Przełajowych Elbląg - Las Bażantarnia 2014-09-11 Wyniki
PRASZKOWSKA 10 Praszka 2014-09-07 Wyniki
Maraton Sierpniowy Gdańsk 2014-08-16 Wyniki
CROSS BIKE Dzięgielów 2014 Dzięgielów 2014-07-31 Wyniki
Bieg Powstańca 1944-2014 Wieliszew 2014-08-02 Wyniki
CROSS BIKE Dzięgielów 2014 Dzięgielów 2014-07-31 Wyniki
Leśne Run Kąpielisko Leśne - Zabrze Maciejów 2014-07-20 Wyniki
I Bieg Grodziski Grodzisko Dolne 2014-07-12 Wyniki
Bieg Uliczny w Goworowie Goworowo 2014-07-06 Wyniki
Nutrend Cross Duathlon - KRAŚNIK Kraśnik 2014-06-29 Wyniki
Powiat Poznań Cycling Maraton Poznań 2014-06-22 Wyniki
mediCup'14 Zgierz (Malinka) 2014-06-21 Wyniki
World Medical MTB Championships / Mistrzostwa Świata Medyków w Kolarstwie Górskim Zgierz (Malinka) 2014-06-21 Wyniki
Bieg Po Złote Jabłko w Gminie Jabłonna (Las Chotomowski) Jabłonna - Las Chotomowski 2014-06-14 Wyniki
I Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby Więziennej w Triathlonie Firlej 2014-06-13 Wyniki
V Gliwicki Bieg Uliczny Gliwice 2014-06-08 Wyniki
I Bieg Rodzinny Zielonki Zielonki 2014-06-01 Wyniki
Tour de Powiat 2014 Aleksandów Łódzki 2014-05-01 Wyniki
Tour de Powiat 2014 Stryków 2014-05-01 Wyniki
Tour de Powiat 2014 Zgierz 2014-05-01 Wyniki
Tour de Powiat 2014 Głowno 2014-05-01 Wyniki
Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka Ostrów Mazowiecka 2014-05-04 Wyniki
XXX BIEGU ZWYCIĘSTWA – BOJANOWO 2014 Bojanowo 2014-05-04 Wyniki
I ŚREM MTB MARATON Śrem 2014-05-01 Wyniki
I Mistrzostwa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Półmaratonie Braniewo 2014-04-29 Wyniki
II Ogólnopolski Marsz Nordic Walking Chorzów - Stadion Śląski 2014-04-26 Wyniki
II Bieg oraz Marsz NW z okazji Dnia Kobiet Malbork 2014-03-09 Wyniki
Trening Tor Jastrząb Jastrząb 2014-03-22 Wyniki
Tor Jastrząb Pro Rally School Jastrząb 2013-11-16 Wyniki
Wyścig Niepodległości 2013 Łódź - Łagiewniki 2013-11-11 Wyniki
51 Bieg Republiki Ostrowskiej - bieg główny Ostrów Wielkopolski 2013-10-27 Wyniki
Barcin Biega Barcin 2014-09-27 Wyniki
V Adamowska Dziesiątka Adamów 2013-07-25 Wyniki
Tour de Kraśnik Kraśnik 2013-09-01 Wyniki
III Bieruń Bike Maraton Bieruń 2013-08-31 Wyniki
AZS MTB Cup 2013 Lublin 2013-05-26 Wyniki
AZS MTB Cup 2013 Zieleniec 2013-05-26 Wyniki
mediCup Zgierz, Malinka 2013-06-23 Wyniki
RUNbertów Warszawa - Rembertów 2013-06-20 Wyniki
II Bieg Tarnogórski Tarnowskie Góry 2013-06-15 Wyniki
AZS MTB Cup 2013 Kluszkowce 2013-05-26 Wyniki
Junior-Cup Mroczków Gościnny 2013-04-28 Wyniki
Platerow Łosice 2013-06-30 Wyniki
Wyniki pomiaru czasu dla MTB Galiński Maraton – Mroczków Gościnny 27.01.2013 Wyniki
Trening Tor Jastrząb 16.11.2013 Wyniki
I Mistrzostwa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Półmaratonie 29.04.2014 Wyniki
Wyniki – Opoczno MTB Maraton 23.06.2013 Wyniki
Wyniki – IX Bieg pod tysiacletnimi dębami Wyniki
Wyniki 3# Junior Cup Łagiewniki 05.05.2013 Wyniki
VI Lutnia MTB Maraton 20-09-2014 Wyniki
Akademickie Mistrzostwa Polski MTB 2012 Przesieka Wyniki
Wyniki Dominator 2012 – Rzędkowice k/Zawiercia 20.10.2012 Wyniki
Wyniki – AZS MTB CUP 2013 Zieleniec 20.07.2013 Wyniki
Wyniki 2# Junior Cup Mroczków Gościnny 28.04.2013 Wyniki
Wyniki – Opoczno MTB Maraton Gielniów 04.08.2013 Wyniki
Wyniki AZS MTB Cup II Edycja Bydgoszcz Wyniki
Wyniki AZS MTB Cup Warszawa Wyniki
WYNIKI wstępne AZS MTB Cup III Edycja – Wrocław Wyniki
Wyniki – Cross Bike 07.09.2013 Wyniki
Wyniki – Tour De Kraśnik 2013 Wyniki
Wyniki 1# Junior Cup Łódź Łagiewniki 30.03.2013 Wyniki
II Ogólnopolski Marsz Nordic Walking 26.04.2014 Wyniki
I Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby Więziennej w Triathlonie Wyniki
Wyniki – AZS MTB CUP 2013 Zabrze 15.09.2013 Wyniki
Wyniki – IX Bieg Po Winne Grono 15.09.2013 Wyniki
Wyniki – AZS MTB CUP 2013 Kluszkowce 26.05.2013 Wyniki
Wyniki – Runbertów 2013 16.06.2013 Wyniki
10’ka Fiedlerowska Bolewice Wyniki
Wyniki – Bieg Dominator Zjeżdzaj z Rakiem! 01.06.2013 Wyniki
Wyniki – AZS MTB CUP 2013 Lublin 25.08.2013 Wyniki
Tour de Powiat – Klasyfikacja Generalna Wyniki
Tour de Powiat – Klasyfikacja Generalna po 2 etapach Wyniki
Wyniki – MTB Opoczno Maraton 02.06.2013 Brzeziny Wyniki
Wyniki Wyścig Niepodległości 11.11.2012 – Łódź, Łagiewniki Wyniki
AZS MTB Cup – edycja IV Wierchomla 09.06.2012 Wyniki
Wyniki AZS MTB Cup – 23.09.2012 Edycja VII – Zabrze Wyniki
XXIX Piknik Cross Country 06.04.2014 Siedlęcin Wyniki
Wyniki Bieg pod 1000 letnimi Dębami Wyniki
Wyniki indywidualna jazda na czas AMP MTB Jelenia Góra 2013 Wyniki
Wyniki AZS MTB Cup – 26.08.2012 Edycja V Urszulin Wyniki
Wyniki – II Bieruń Bike Maraton 31.08.2013 Wyniki
Wyniki Cross Bike 2012 – Dzięgielów 08.09.2012 Wyniki
Maraton Syberia Puchar Powiatu Brzezińskiego Wyniki
XXX Piknik Cross Country MotoCross Siedlęcin 14.09.2014 Wyniki
Wyniki – AZS MTB CUP 2013 Wierchomla 17.08.2013 Wyniki
Wyniki Medicycling MTB Cup 30.06.2012 Wyniki
Nutrend Cross Duathlon – Annopol 28.09.2014 Wyniki
Akademickie Mistrzostwa Polski MTB 2013 – Jelenia Góra Wyścig Główny Wyniki
Wyniki Medicup 2014 & World Medical MTB Championships Wyniki
Wyniki Jel-Car MTB Wyniki
Wyniki AZS MTB Cup – 02.09.2012 Edycja VI Lublin Wyniki
Wyniki biegu sprawnościowego na 30m dla Polish Soccer Skills – 26.11.2012 Wałcz Wyniki
Wyniki 3 Koleżeński Sporting Maraton Leszno Wyniki
Wyniki – II Bieg Tarnogórski 15.06.2013 Wyniki
Wyniki – MediCup 2013 – 23.06.2013 Wyniki
Lista startowa wyścigu na czas – AMP 2013 Wyniki
Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy Wyniki