1 | Baran Grzegorz | Kraśnik | 5km | Baran Cycling Team |
2 | Basak Justyna | Dwikozy | 10km | brak |
3 | Grządka Mateusz | Olbięcin | 10km | brak |
4 | Wioleta Borkowska | Dwikozy | 10km | brak |
5 | Wojtachnia Aleksandra | Lublin | 5km | Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe |
6 | Rozmus Karol | Annopol | 10km | brak |
7 | Gątarz Janusz | Warszawa | 10km | J@J |
8 | Gątarz Justyna | Warszawa | 5km | J&J |
9 | Mrozińska Joanna | Annopol | 10km | Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych Wrocław |
10 | Zakrzewski Przemysław | radom | 10km | brak |
11 | Bekier Marta | Kraśnik | 10km | brak |
12 | Filipek Adam | Wola Skromowska | 10km | Motointegrator.pl |
13 | Eliza Pitura | Lublin | 10km | brak |
14 | Kachno Michał | Annopol | 5km | Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie |
15 | Saja Małgorzata | Stalowa Wola | 10km | SKB Stalowa Wola |
16 | Oszut Kazimiera | Kraśnik | 5km NW | brak |
17 | Baran Maria | Kraśnik | 5km NW | brak |
18 | Gałka Wiesław | Orłowiny | 5km NW | Orłowiny TEAM |
19 | Kędziora Piotr | WOJCIECHOWICE | 10km | brak |
20 | Kędziora Kamil | Drygulec | 10km | 3brt-Sandomierz |
21 | Nosek Hubert | Księżomierz | 10km | brak |
22 | Paszczyk Anna | Lublin | 10km | Baran Cycling Team |
23 | Kotyła Monika | rudnik | 5km | brak |
24 | Moskal Zbigniew | Nisko | 10km | brak |
25 | Balawender Pawel | Kraśnik | 10km | brak |
26 | Urbaniak Marian | Trześń | 5km | brak |
27 | Urbaniak Jarosław | Trześń | 5km | brak |
28 | Sekutowski Stanisław | Świeciechów Duży | 10km | brak |
29 | Zakościelny Marcin | Lublin | 10km | wieś tańczy i biega |
30 | Parka Dorota | PILASZKOWICE | 5km | PERFECT RUNNER LUBLIN |
31 | Goliński Mariusz | kraśnik | 5km | brak |
32 | Goliński Michał | Kraśnik | 5km | Strefa Triatlonu Kraśnik |
33 | Malanowicz Ewa | Ostrowiec Świętokrzyski | 5km | brak |
34 | Drewniak Paweł | Świdnik | 5km | brak |
35 | Madejska Beata | Ostrowice Św. | 10km | brak |
36 | Grabias Jarosław | Biłgoraj | 5km | brak |
37 | Wysocki Daniel | Kraśnik | 5km | brak |
38 | Rudziejewska- Rudziewicz Magdalena | Annopol | 5km NW | brak |
39 | Brzuzy Łukasz | Chełm | 10km | Florian Chojnice |
40 | Raczyński Paweł | Annopol | 10km | SKB Kraśnik\Asics Frontrunner Polska |
41 | Gadaj Mateusz | Siostrzytów | 10km | brak |
42 | Marecki Dariusz | Kraśnik | 5km | brak |
43 | Zmitrowicz Bogdan | Nowa Dęba | 10km | ZMITEK TEAM |
44 | Zioło Mirosław | Kraśnik | 10km | brak |
45 | Haszto Zdzisław | Leżajsk | 10km | brak |
46 | Gajek Magdalena | Lublin | 10km | wieś tańczy i biega |
47 | Gajek Grzegorz | Czółna | 10km | wieś tańczy i biega |
48 | Kołtuniewicz Andrzej | Lublin | 10km | wieś tańczy i biega |
49 | Urbański Zbigniew | Alfredówka | 10km | ZMITEK TEAM |
50 | Olszówka Wioletta | ANNOPOL | 5km NW | brak |
51 | Iwanowicz-Łazarz Agata | Kraśnik | 10km | brak |
52 | Ośka Rafał | Kraśnik | 5km | brak |
53 | Bożek Monika | STALOWA WOLA | 5km | SKB Stalowa Wola |
54 | Orłowska Beata | Stalowa Wola | 5km | SKB Stalowa Wola |
55 | Boryc Monika | Kraśnik | 5km | brak |
56 | Sobala Magdalena | Kraśnik | 5km | brak |
57 | Podniestrzańska Izabela | Kraśnik | 5km | brak |
58 | Gorzelewska Renata | Kraśnik | 5km NW | brak |
59 | Chmielewski Tomasz | Lublin | 5km NW | PERFECT RUNNER LUBLIN |
60 | Kalich Gabriela | Annopol | 5km | AZS UP LUBLIN |
61 | Urbańska Joanna | Rzeszów | 10km | ZMITEK TEAM |
62 | Mysłowska Małgorzata | Annopol | 5km NW | brak |
63 | Cieciura Marzena | Annopol | 5km NW | brak |
64 | Kasprzak Jan | Lubartów | 10km | brak |
65 | Balawender Paweł | Kraśnik | 10km | brak |
66 | Dudek Sylwester | rudnik | 10km | brak |
67 | Gora Natalia | rudnik | 5km | brak |
68 | Szot Błażej | Annopol | 5km | brak |
69 | Pawęzka Mirosław | Lublin | 10km | brak |
70 | Skalska Patrycja | Mokrzyska | 5km | brak |
71 | Barański Rafał | Ostrowiec Świętokrzyski | 10km | Centrum Sport Ostrowiec Świętokrzyski |
72 | Jarzyna Dorota | Świeciechów Duży | 5km NW | brak |
73 | Bożek Jakub | STALOWA WOLA | 5km | SKB Stalowa Wola |
74 | Woźniak Halina | Świeciechów Poduchowny | 5km NW | brak |
75 | Mierzwa Janusz | kraśnik | 5km | brak |
76 | Dyguś Filip | Lublin | 10km | TEAM 666 |
77 | Orzeł Michał | Lublin | 5km | ENTRE.PL Team |
78 | Goral Mieczyslaw | Krawce | 10km | brak |
79 | Kołazińska - Bieleń Magdalena | Kraśnik | 10km | KSS Bebek Jedynka |
80 | Paweł Bieleń | Kraśnik | 5km | KSS Bebek Jedynka |
81 | Brzoszkiewicz Kinga | Starachowice | 5km | Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Świetokrzyski |
82 | Jagieło Michał | Starachowice | 10km | Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Świetokrzyski |
83 | Korniak Jolanta | Stalowa Wola | 5km | SKB Stalowa Wola |
84 | Korniak Michal | Stalowa Wola | 5km | brak |
85 | Korniak Wojciech | Stalowa Wola | 5km | brak |
86 | Żurawski Mieczysław | STALOWA WOLA | 5km | SKB Stalowa Wola |
87 | Kozakiewicz Przemysław | Sandomierz | 10km | TSA Sandomierz |
88 | Szabat Wiesław | Annopol | 5km | brak |
89 | Rakoczy Grzegorz | Starachowice | 10km | brak |
90 | Rakoczy Grzegorz. | Starachowice | 5km | brak |
91 | Prokop Mateusz | Kraśnik | 5km | brak |
92 | Godula Ryszard | Lublin | 10km | BIEGNIJ FORREST BIEGNIJ |
93 | Zbiciak Adam | Lubartów | 10km | brak |
94 | Podleśna Aleksandra | Kurów | 5km | brak |
95 | Zasada Kamil | Nałęczów | 10km | brak |
96 | Kowalik Bartosz | Nałęczów | 10km | brak |
97 | Domański Piotr | Radzyń Podlaski | 10km | Ananas |
98 | Zięba Piotr | Lublin | 5km | PERFECT RUNNER LUBLIN |
99 | Łańcucki Stanislaw | Stalowa Wola | 5km | SKB Stalowa Wola |
100 | Chmielewski Piotr | lublin | 10km | PERFECT RUNNER LUBLIN |
101 | Bednarczyk Tomasz | Kraśnik | 10km | brak |
102 | Laska Małgorzata | Zawichost | 10km | brak |
103 | Góral Mieczysław | Krawce | 10km | brak |
104 | Vesely Mateusz | Szydłowiec | 5km | Endorfina Szydłowiec |
105 | Ścibior Robert | Klementowice | 5km | brak |
106 | Szymański Adam | Stalowa Wola | 5km | SKB Stalowa Wola |
107 | Mróz Agata | tarnobrzeg | 5km | brak |
108 | Osiński Adrian | Linów | 5km | brak |
109 | Sobino Eugeniusz | Wólka Tanewska | 10km | SKB Stalowa Wola |
110 | Szabat Wiesław | Annopol | 10km | brak |
111 | Łebek Marcin | Ostrowiec Św. | 10km | brak |
112 | Polek Bożena | Stalowa Wola | 5km | SKB Stalowa Wola |
113 | Matysiak Marek | Ostrowiec Świętokrzyski | 10km | Gapmont Running Team |
114 | Żaczek Łukasz | Ostrowiec Św. | 10km | VISUS SPORT TEAM DRUŻYNA SPORTOWA CENTRUM MEDYCZNEGO |
115 | Starońska Dorota | Stalowa Wola | 5km | SKB Stalowa Wola |
116 | Starońska Anna | Stalowa Wola | 5km | SKB Stalowa Wola |
117 | Gąsior Joanna | Annopol | 5km NW | brak |
118 | Ścibór Magda | Ćmielów | 5km | brak |
119 | Kowal Bartek | Borów | 5km | SKB Kraśnik\Asics Frontrunner Polska |
120 | Ośka Roman | Kraśnik | 10km | SKB Kraśnik\Asics Frontrunner Polska |
121 | Jastrzębska Judyta | Kraśnik | 5km | SKB Kraśnik\Asics Frontrunner Polska |
122 | Chmielewski Piotr | Lublin | 5km NW | brak |
123 | Piasecka Magdalena | Lublin | 10km | brak |
124 | Tuz Michał | Annopol | 5km | brak |
125 | Wilk Patryk | Annopol | 5km | brak |
126 | Bujak Maciej | Lublin | 5km NW | MMBujak |
127 | Bujak Maciej | Lublin | 5km | MMBujak |
128 | Bujak Maciej | Lublin | 10km | MMBujak |
129 | Filak Karolina | Opoka Kolonia | 5km | brak |
130 | Łepuch Tomasz | Komorów | 5km | SKB Stalowa Wola |
131 | Szkoda Robert | Biłgoraj | 5km | brak |
132 | Hałka Beata | Biłgoraj | 5km | brak |
133 | Jabłoński Wacław | Gosieradów | 5km | brak |
134 | Zięba Piotr | Lublin | 10km | PERFECT RUNNER LUBLIN |
135 | Matacz Piotr | Krasnik | 10km | Strefa Triatlonu Kraśnik |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |