Lista uczestników

2 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1192
Zapisanych kobiet: 614
Zapisanych mężczyzn: 576
Wolnych miejsc: 468
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1089
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:103

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
11ZosiaŚMIGIELSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
22LenaCZARNECKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźCzarneccy
33KalinaHUNDERBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźPM 55
44Marta KALKOWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
55AleksandraCIEMIENIEWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźAkademia Judo Lódź
66LenaLUDWISIAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
77MelaniaKONABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódź brak
88MajaGÓRALCZYKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
99LenaŚWIĄTKOWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
1010MarysiaWESOŁOWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
1111AlicjaGAJDABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
1212LenkaJADCZAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
1313LenkaPYŚNIAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
1414NadiaJAROSIŃSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźNadia & Krystian
1515EmilkaFRANKOWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźFranki TEAM
1616JoannaŚWIĄDERBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
1717MarysiaHAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Brzezinybrak
1818SaraANDRZEJCZAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
1919AlicjaKAŹMIERCZAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ZgierzRuch Kluch - alabarbara.pl
2020AlicjaSTOPCZYKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Zgierzbrak
2121MatyldaGŁĄBBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
2222AlicjaRICHTERBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
2323NinaJACKIEWICZBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
2424KorneliaKIRILISBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
2525WeronikaMARZYJANEKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
2626AdaWALCZAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
2727WeronikaPIASECZNABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
2828WiktoriaUDUTBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźSP71
2929Saskia KRUHELSKA Bieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
3030ZuzannaPODSIADŁBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
3131KamilaESTALBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Kutnobrak
3232NadiaSZCZEPANIAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013justynówPM 175
3333JaninaSOCHACKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
3434JadwigaCHAŁUBIŃSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
3535AnijaFINTAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
3636PolaKUMOSIŃSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
3737AdriannaSTRZECKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
3838KajaWATABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Tomaszów Mazowieckibrak
3939HaniaŁUKASZEWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźPM nr 20 w Łodzi
4040Natalia NOWINSKA Bieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013łódź brak
4141JagodaSZCZEPANIAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźSportowa Akademia Malucha
4242MiaSMOGORZEWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Warszawabrak
4343MałgorzataMARCINIAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
4444AleksandraJAROSIŃSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
4545JuliaGARBACZBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
4646AdriannaMIKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
4747LigiaRADZIKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
4848MariaIDZIKOWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
4949OlgaPECYNABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
5050MartaPIOTROWIAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Skierniewiceparkrun Skierniewice
5151LidziaWALCZAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźPM nr 4 w Łodzi
5252KatarzynaCANERTBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźPM 55
5353ZofiaKANIABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Wrocławbrak
5454WiktoriaPLUTABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźFajni.pl
5555AmeliaPIETRZYCKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
5656SaraSOBIERAJBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódżbrak
5757MatyldaMALSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
5858MałgorzataSKRZEKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
5959JuliaJAROSBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźDragosfera
6060HaniaLEWANDOWSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Bukowiecbrak
6161IzabelaRYBARCZYKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódź brak
6262ZosiaBOBRUKIEWICZBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
6363MatyldaJAŃCZAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźKOSLA TEAM
6464OliviaPŁÓCIENNIKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
6565AntoninaZABŁOCKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
6666AlicjaGUNDLACHBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
6767KlaudiaSZYNDLAUERBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Konstantynów Łódzkibrak
6868AnnaSTEFAŃSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
6969MarcelinaJANICBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźUKS MASTER ŁÓDŹ
7070MartaKIEŁEKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013łódźbrak
7171MartaGÓŻAŃSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁÓDŹPRZEDSZKOLE MIEJSKI NR 90
7272OlgaLUDWICZAKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
7373KingaRUPPBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Aleksandrów Łódzkibrak
7474HelenaWYSOCKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013ŁódźŁódź Kocha Sport
7578StaśSZTUKABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Makuszewbrak
7679BarbaraCICHOŃBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013łódźbrak
77108KrzysztofRYTELBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźBiegam Polesie
78109SzymonMALINKIEWICZBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódżbrak
79110StanisławBOROWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
80111KubaŚMIGIELSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
81112KarolCZARNECKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźCzarneccy
82113SzymonCIEMIENIEWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013LodzAkademia Judo Lódź
83114RadosławKOŚLABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźKOSLA TEAM
84115OskarBUJNOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
85116KarolŚMIGIELSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013WarszawaLegia Warszawa
86117JuliuszBŁOCHBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
87118PatrykPAŁCZYŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
88119KrzysztofBANIABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
89120OskarŚWITKOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźGATTA Bike Team
90121JeremiGUŁAJBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
91122KarolPOŁAWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
92123JanMARCIŃCZAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
93124JędrzejNOWAKOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
94125Wojciech SZPAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
95126JulianKAMECKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Lodzbrak
96127MaciejBŁASZCZYKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Zgierzbrak
97128AleksanderWALCZAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013PoddębiceBiegać, skakać, pływać
98129SebastianZELEROWICZBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
99130PiotrGALANTBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźPM nr 84
100131RafałJAKUBOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
101132JakubSTĘPIEŃBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Pabianicebrak
102133RysioRUTKOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
103134KrzysztofBEIERBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
104135JakubFANSLAUBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Konstantynów ŁódzkiMała Straż
105136JanBROŻYNABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźMała Straż
106137MarcelKIELICHOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
107138MaciejKARBOWIAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
108139AntoniADAMIAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
109140NikodemSTAWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźNikoś&Leoś
110141LeonSTAWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźNikoś&Leoś
111142ArturCICHOSZBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
112143MateuszKUBISIAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódżAteam Event
113144AdamBABOUTBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łodzbrak
114145MateuszWÓJCIKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźPM 165
115146PiotrFELCENLOBENBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźRAJSPORT ACTIVE
116147MironWARSZAWABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
117148JanJASIŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźŁódź Kocha Sport
118149TadeuszIMOCZYŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźŁódź Kocha Sport
119150RafałWACHBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Rawa Mazowieckabrak
120151HenrykCHAŁUBIŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
121152KacperBINIASIAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
122153JuliuszFINTAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
123155JakubGUZOWSKI–SUKIENNIKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
124156StanisławKEMPIŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
125159AntoniSZCZEŚNIAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
126160FilipWOJTYSIAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
127161WiktorWRÓBLEWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźFundacja Hippocampus
128163StanisławMOSTOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łowiczbrak
129164AntoniJAROSIŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
130165TymonRÓGBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
131166BartłomiejBARAŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Gołoszebrak
132167SzymonKOŁODZIEJCZYKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
133168Maciej SKÓRA Bieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódź PM 109
134169OliwierWASĄŻNIKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Węgrówbrak
135170DawidKWIATKOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Gąbinbrak
136171JanPŁONKABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
137172WojciechKOŚCIELNIAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźEDUKACJA
138173SzymonWALACZBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013łódźbrak
139174BartoszPASZKABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013gdyniabrak
140175SzymonPECYNABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
141176AleksanderGOŁOTABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
142177JanPAWLICKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
143178IgorNAGÓRKABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁÓDŹbrak
144179BartoszŚLIWKABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
145180NatanielOLEJNICZAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźOyama Karate Neko
146181ZacharyHOWESBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Lodzbrak
147182Damian TOMCZYK Bieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
148183MateuszBUCHOWICZBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
149184DawidBŁOCISZBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Zgierzbrak
150185FranciszekKARNOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁÓDŹbrak
151186JakubKAMIŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
152187FilipSZCZEPANIAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Lodzbrak
153188KazimierzWIADERNYBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
154189SzymonBEJMERTBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
155190WituśWALCZAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
156191AdamKORZENIOWSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźRossbiegani
157192BartłomiejKAŁUŻNYBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźRetkinia Run
158193DawidKAŁUŻNYBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013ŁódźRetkinia Run
159194FilipNOWAKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
160195AleksanderWAJMANBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013PABIANICEbrak
161196GrzegorzCZARNECKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódź PM 118
162197RobertGUNDLACHBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Lodzbrak
163198FilipOWCZAREKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
164199JanSTEFAŃSKIBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
165200Maksymilian SAWCZYKBieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013łódzbrak
166210MichalinaGAWRZYDEKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
167211ZuzannaPANUŚBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźPuls TRI Team
168212NicolaGIEJBABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
169213KingaPRASALBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
170214LenaKOZŁOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
171215EmiliaZIELIŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
172216ZuzannaKĘDZIERSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
173217JuliaGÓRALCZYKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
174218BlankaDAJCZBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011PabianiceSP3 Pabianice
175219GabrysiaŁASZCZYŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
176220LauraELJASZBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
177221KlaudiaGAJDABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
178222TamaraZIELIŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
179223AdaBARTOSIKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźPatataj
180224LenaBARTOSIKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźPatataj
181225BarbaraGRYGIELBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011łódźbrak
182226ZofiaGRALABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁÓDŹbrak
183227KlaudiaŚWITKOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźGATTA Bike Team
184228ZofiaWŁODARCZYKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźSKS137 Delfin Łódź
185229ZuzannaWLAZEŁBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
186230NikolaGABARABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Bedoń Przykościelnybrak
187231PatrycjaŚNIADABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
188232NoemiWALCZAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Zgierzbrak
189233NataszaSTAŃBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
190234JuliaNOWAKOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
191235MajaPEŁZOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźMKS "Trójka" Łódź
192236Gabriela MIKORENDABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁÓDŹbrak
193237AlaMŁODZIŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźSP 34
194238CecyliaKUBIAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
195239ZuzannaŚMIGIELSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011WarszawaMy Little Pony
196240MajaNOWOSIELSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
197241MalwinaRUZICKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
198242HaniaSIECZKOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Lodzbrak
199243AgataMIAŁKOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ZgierzRuch Kluch - alabarbara.pl
200244BarbaraKAŹMIERCZAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ZgierzRuch Kluch - alabarbara.pl
201245MajaSTOPCZYKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Zgierzbrak
202246AlicjaKMINBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźTEO RUN
203247NataliaBLESIŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
204248HannaBLESIŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
205249MatyldaMORAWIECBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźRKS Łódź
206250OliwiaMADAJBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Stare SkoszewyUKS 55 Łódź
207251AmeliaHORNIAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
208252HannaJARECKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
209253LauraKRUPABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
210254AmeliaROKITKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
211255HannaGAŁKOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
212256LenaWRONABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Zgierzbrak
213257HannaWACHBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Rawa Mazowieckabrak
214258JudytaKARPIKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźFundacja Hippocampus
215259MagdaADAMUSIAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
216260HannaSZCZEPANIAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźSportowa Akademia Malucha
217261HannaSZLACHCIŃSKA Bieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Zgierzbrak
218262OliwiaMROZOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
219263AgataŁEBEDOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
220264JuliaWIEKIERABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
221265ZofiaWASĄŻNIKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Węgrówbrak
222266MajaGRZYBOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
223267PatrycjaMAJCHROWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
224268LenaGRZELAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
225269MagdaPSKITBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźUKS 55 Łódź
226270HannaNIEDOŚPIAŁBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Gałków Dużybrak
227271HelenaBUDNERBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
228273Zuzanna GREGOREKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
229274MajaWOJTASIKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
230275ZuzannaMICHALAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
231276HannaRAWECKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011łódźRYSIE
232277MajaPAWLICKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
233278NicoleMAGIERABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódź MKS "Trójka" Łódź
234279NinaWUJCIKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Tomaszów Mazowieckibrak
235280LilianaKRAKUSBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
236281DaliaALRUBEABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
237282ZosiaŻYCHLIŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźRossbiegani
238283HannaOCHOCKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
239284KarolinaBECHTABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
240285ZuziaGRZELAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźSP 34
241286LenaGORTATBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Rąbieńbrak
242287ZuzannaLISIECKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźFajni.pl
243288AnnaMILLERBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
244289BarbaraSTOPCZYKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
245290Lilianna SŁOMSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Aleksandrów Łódzkibrak
246291InesSOBCZAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódź AZS ŁÓDŹ
247292AlaBĄKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁÓDŹbrak
248293Amelia BEJMERTBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
249294BarbaraTOMCZYKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
250295ZofiaJESKEBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Tomaszów Mazowieckibrak
251296JulitaSTAŃCZYKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
252297MajaSZOSTAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźRossbiegani
253298MajaRYBCZYŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Konstantynów Łódżkibrak
254299AlicjaBIKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011WódkaAtlas Running Team
255300AlicjaPASTWIŃSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźSP 34
256301MajaKOZŁOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
257302Nadia STAŃCZYK Bieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
258303MiriamBIDERMANBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
259304KingaBĘDKOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
260305AlicjaPLESIAK Bieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011łódź brak
261306JulitaTWARDOWSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźSKS137 Delfin Łódź
262307NataliaSTASIAKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
263308HannaGÓRSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźUKS MASTER ŁÓDŹ
264309Karolina GÓRSKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011łódźbrak
265310MajaBALICKABieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
266312OliwiaKRAWCZYKBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011Łódźbrak
267319PrzemekDZIEMECKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Szczecinbrak
268321FranciszekHUNDERBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźPM 55
269322PatrykSZMERKABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁÓDŹbrak
270323MichałKALKOWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
271324FilipMCHITARIANBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
272325NatanKUBIAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Pabianicebrak
273326BronisławKONABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódź brak
274327MateuszGÓRALCZYKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
275328JakubLIPIŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
276329AdamBARANOWICZBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
277330FranekPOLAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźMała Straż
278331WojciechSENDERECKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
279332MateuszBANIABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
280333MiłoszMAŁOWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁÓDŹbrak
281334WiktorCICHYBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁÓDŹbrak
282335DominikKRUKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźPM nr 114 Łódź
283336PatrykKARPIŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011LodźMała Straż
284337MichałRYCHELBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
285338PiotrSZPAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
286339WiktorKACZMAREKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
287340AdamGAŁABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011łódźbrak
288341BorysSKRZAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011UniejówBiegać, skakać, pływać
289342PrzemysławDRANCBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Aleksandrów Łódzkibrak
290343StaśZAJĄCBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
291344MichałDYRKACZBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźSP 11
292345FranciszekZGODABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Pabianicebrak
293346BartłomiejGALANTBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźPM nr 84
294347MikołajKOWALEWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
295348FranekHAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Brzezinybrak
296349MarcelSIECZKOWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Lodzbrak
297350BartłomiejSKOWROŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźSP 143
298351AntoniCHMIELECKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
299352PawełBAGROWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
300353HubertKLATKABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
301354KacperPODSIADŁYBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
302355JanBARCICKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Pabianicebrak
303356KamilMATUSZEWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźMała Straż
304357FilipPAWICKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
305358SzymonMICHELBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Pabianicebrak
306359DamianGŁOWACKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
307360TymoteuszJAGODABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
308361TomaszKUBISIAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźAteam Event
309362StanisławOLEJNICZAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁÓDŹbrak
310363SzymonSZTUKABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Koluszkibrak
311364SzymonJĘDRZEJEWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Gostyninbrak
312365MarcelDUDEKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Wągrybrak
313366JakubTOMCZYKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
314367DawidSOBIECKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
315368AntoniPIOTROWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
316369ArturADAMCZYKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
317370FranciszekJASIŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźŁódź Kocha Sport
318371StanisławKARYŚBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźFundacja Hippocampus
319372JanKEMPIŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźFundacja Hippocampus
320373IgnacyMOLCZYKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźFundacja Hippocampus
321374SzymonPATORABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźFundacja Hippocampus
322375JoachimWOJTYSIAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźFundacja Hippocampus
323376LeonWALCZAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźFundacja Hippocampus
324377PrzemysławZWOLIŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźFundacja Hippocampus
325378FilipCZEKALAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Stare Krasnodębybrak
326379OlivierKWIATKOWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Sieradzbrak
327380FilipANDRZEJCZAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźPM 110 w Łodzi
328381JonatanCALAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Kolonia Brużycabrak
329382SzymonWALCZAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
330383ŁukaszKOŁODZIEJCZYKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźRossbiegani
331384KacperSKÓRA Bieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódź UKS 55 Łódź
332385MateuszRABIEGABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźSP 41 Łódź
333386WiktorBARSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
334387AntoniBASZCZYŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
335388ArkadiuszNOREMBERGBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
336389DominikWÓJCIKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Zelówbrak
337390MaciejPIETRZAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
338391MateuszMASZEWSKI-STĘPIEŃBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
339392JulianSZYMIOŁBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźMKS "Trójka" Łódź
340393JanKANIABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Wrocławbrak
341394MikołajJEGIERBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźRossbiegani
342395MaksymilianGUBAŁABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
343396JanSALAMONBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźŁódź Kocha Sport
344397JakubŚRÓDKABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
345398MikołajMATEJCZYKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
346399FranciszekMIĘTKIEWICZBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁÓDŹbrak
347400DmitrijDRÓŻKABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
348401FilipRYBUSBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Zgierzbrak
349402AdamMAŁOLEPSZYBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźBasket Fabryka
350403HubertKAMIŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
351404AdamSZCZEPANIAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Lodzbrak
352405FranciszekJANKOWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
353406BeniaminDOMINIAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
354407IgorWARDZIŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
355408AdamSTACHOWSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźRYSIOTEAM
356409TomaszMOCZULSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
357411StanisławPRASOLBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódź brak
358412FranciszekMARASEKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011lodzMała Straż
359413OskarNIEDOMAGAŁABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźBasket Fabryka
360414AdrianMICHAŁOWICZBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
361415MateuszNIESZAŁABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
362416Hubert SZCZERBABieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
363417SzymonCHLABICZBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
364418BorysKŁOSEKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011łódźbrak
365419MateuszSTEFANIAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
366420KacperKAŹMIERCZAKBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
367421EwaPŁOMIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
368422PaulaMCHITARIANBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
369423BarbaraMAJEKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
370424AleksandraKOWARABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
371425ZuzannaRĘBACZBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
372426HannaWŁODARCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
373427MilenaBARANOWICZBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
374428PolaPAŁCZYŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
375429ZuzannaŻÓŁTOWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźABIS Łódź
376430Anna POLAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźMała Straż
377431WandaPOTERAJBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźABIS Łódź
378432WiktoriaSZMYTBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 11
379433AntoninaMARCIŃCZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
380434AmeliaROSZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 11
381435ZofiaWOŹNIAKOWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009łódźbrak
382436LilianaGRALEWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Samrdzewbrak
383437WeronikaNOWOSIELSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
384438AnnaDYRKACZBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 11
385439AgataSUCHARKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 149 Łódź
386440MałgorzataTRĘBSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSKS137 Delfin Łódź
387441JuliaWINKLERBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁÓDŹSP 34
388442KorneliaGOŁAWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 11
389443NataliaOLCZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 58
390444AmeliaŁUKASIKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 58
391445AnnaMARLIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 58
392446ZuzannaKOŁODZIEJCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 58
393447OliwiaZIELIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 58
394448OliwiaMAGDZIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 58
395449OliwiaJADCZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Zgierzbrak
396450HannaLASKOWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009łódźbrak
397451DorotaKULIKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 58
398452AleksandraBYSTROVABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
399453MajaWOJNIAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Konstantynów ŁódzkiSP 5 Konstantynów Łódzki
400454MajaKIRILISBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
401455ZuzannaGOLISBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
402456JuliaMĘDRZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódżbrak
403457MariaSOKOŁOWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
404458ZofiaBARCICKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Pabianicebrak
405459KingaMATUSZEWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 48
406460MilenaSZYSZKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
407461AnnaCZECHOWICZBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
408462ZuzannaSZCZEPAŃCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 58
409463KorneliaMAZURKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
410464AgataWITKOWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 202 Łódź
411465NikolettaŁOJEWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźFundacja Hippocampus
412466JagodaKACPRZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
413467ZuziaSIMIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
414468Patrycja NOWINSKA Bieg dziewcząt ur. 2008-2009łódź brak
415469Joanna GAWROŃSKA Bieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódź brak
416470MariaŚWIĄTEKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
417471NinaANDRZEJCZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 56 w Łodzi
418472ZofiaKOSEŁABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
419473EmilkaMILLERBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
420474AntoninaWOJTALCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
421475MajaOSTROWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźKOSLA TEAM
422476MałgorzataPUSTELNIKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźEDUKACJA
423477KamilaRUDZIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
424479MajaBŁOCISZBieg dziewcząt ur. 2008-2009ZGIERZbrak
425480AgataŁUKASIKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
426481KesjaGOGOLINBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźZSS w Aleksandrowie Łódzkim
427482Kinga PSKITBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźUKS 55 Łódź
428483AlicjaANDRZEJCZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźEDUKACJA
429484NataliaPASZKABieg dziewcząt ur. 2008-2009gdyniaIIIa SP 17 Gdynia
430485SaraNOSKOWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
431486DunyaALRUBEABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
432487OlgaMOLCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
433488ViktoriaKIEŁBASIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
434489AlicjaMOSPINEKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 81
435490MariannaMOŻDŻEŃBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
436491TamikaOWCZAREKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźBasket Fabryka
437492MajaLEWICKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Wódkabrak
438493JulaBECKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIbrak
439494NataliaTOMCZYK Bieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
440495WeronikaGONDEKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźEDUKACJA
441496MałgorzataWALACZBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
442497MajaSŁAWIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Aleksandrów ŁódzkiBasket Fabryka
443498IzabelaBECHTABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźBasket Fabryka
444499BiankaCIEPLUCHABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSKS137 Delfin Łódź
445500ZofiaADAMCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSKS137 Delfin Łódź
446501IzabelaJARZĄBEKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Tomaszów Mazowieckibrak
447502MajaMATEJCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
448503MartynaWAJMANBieg dziewcząt ur. 2008-2009PABIANICEbrak
449504PatrycjaJONASBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
450505JuliaPIASECKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
451506NelaCIEŚLAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
452507AmeliaKARBOWNIKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Pabianicebrak
453508NadiaSTALINGERBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łopatkibrak
454509WiktoriaURBAŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
455510JuliaFILIPIAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
456511ZuzannaMATYSIAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźSP 34
457512EmiliaSZYNDLAUERBieg dziewcząt ur. 2008-2009Konstantynów ŁódzkiSP 5 Konstantynów Łódzki
458513DariaWRÓBLEWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
459514IgaNIEZGODABieg dziewcząt ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
460515NataliaPIOTROWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
461516AntoninaGÓRSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
462517KarolinaZUCHORABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
463518AleksandraWIELGUSBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
464519LenaTŁUMIŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
465520JagodaSTELMASZCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
466521MajaŁABĘDZKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
467522WiktoriaWOJCIECHOWSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
468523OlgaPIECZ VEL PIECZYŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
469524HannaSOBUSIAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
470525LenaRUSEKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
471526ZosiaKACZMARCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
472527ZuzannaKOWALCZYKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
473528WiktoriaSIERSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
474529JuliaSTEFAŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
475530JagodaGÓRSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźUKS MASTER ŁÓDŹ
476531ZuzannaRYBCZYŃSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
477532ZofiaSAMBORSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
478533NataszaPOWIERŻABieg dziewcząt ur. 2008-2009STRYKÓWbrak
479534LenaSTĘPIEŃBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
480535MajaDZIUBABieg dziewcząt ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
481536JoannaMIŚKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2008-2009Rawa Mazowiecka SP 4 Rawa Maz.
482537AleksandraKIELANBieg dziewcząt ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
483538MariaKITABieg dziewcząt ur. 2008-2009ŁódźFundacja Hippocampus
484539MajaGORTATOWICZBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
485540WeronikaWĄSIEWICZBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
486546Patrycja KOTULSKABieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódź brak
487551JanJUŚKIEWICZBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźUKS SMS 2007 Łódź
488552SzymonKOŚLABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźKOSLA TEAM
489553SebastianWŁODARCZYKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
490554FranekŚWIĄTKOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
491555NikodemBŁASZCZYKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
492556AntoniKLINCEWICZBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
493557MichałGRYGIELBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
494558MikołajŻÓŁTOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźABIS Łódź
495559JakubSENDERECKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
496560JanGUŁAJBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
497561KrystianJAROSIŃSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźNadia & Krystian
498562WiktorKRUKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźUKS 55 Łódź
499563PiotrSZMYTBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 11
500564Łukasz GRUSIECKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 11
501565Franciszek WALCZAKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
502566ŁukaszRYCHELBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
503567BartoszADAMCZEWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Aleksandrów Łódzkibrak
504568WiktorKRÓLEWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁÓDŹMKS "Trójka" Łódź
505569MateuszDRANCBieg chłopców ur. 2008-2009Aleksandrów Łódzkibrak
506570JakubKUNKABieg chłopców ur. 2008-2009Koluszkibrak
507571IgnacySTĘPIŃSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSKS137 Delfin Łódź
508572JakubBUKOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
509573MarcelWĄSEKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
510574PawełWRÓBELBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
511575PatrykBEDNAREKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
512576KacperGROSSBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
513577KacperKAPKABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
514578PiotrKOŁODZIEJCZYKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
515579KrzysztofCHOŁUJBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
516580BeniaminGŁĄBBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
517581FilipMALISZEWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Aleksandrow lodzkibrak
518582JakubCHMIELECKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
519583AdamLOTKABieg chłopców ur. 2008-2009ŁÓDŹSP 48
520584JędrzejKRAWCZYKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźUKS 55 Łódź
521585JuliuszSTAŃCZYKBieg chłopców ur. 2008-2009Konsrantynów Łódzkiybrak
522586WiktorSZELĄGBieg chłopców ur. 2008-2009Andrespolbrak
523587AleksanderUDUTBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP71
524588FilipBATTELLIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
525589Jacek MICHALAK Bieg chłopców ur. 2008-2009Łódź SP 11
526590JakubTOMASZEWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 34
527591DawidWOJTALCZYKBieg chłopców ur. 2008-2009Tomaszów MazowieckiTKKF Tomaszów Mazowiecki
528592AlanSZATKOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźDrużyna Szpiku
529593Tomasz NALEWAJKOBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
530594JulianKASPRZAKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
531595IgorWASIŃSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
532596TomaszRZEŃCABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźUKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ
533597MichałWÓJCIKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 11
534598WiktorSĘDZIAKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 58
535599OskarKOZŁOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
536600OskarKWIATKOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Sieradzbrak
537601FranciszekMARCINIAKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
538602JanWRÓBLEWSKI Bieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźStowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" im. M. MONTESSORI
539603DominikCZYSZANOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźUKS 55 Łódź
540604JanSTRUMIANBieg chłopców ur. 2008-2009BRZEZINYbrak
541605SzymonGRZESZKIEWICZBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźEDUKACJA
542606MichałMAZUREKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźEDUKACJA
543607Szymon NOWAKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
544608LeonPIĘTKABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 41 Łódź
545609MichałKOŚCIELNIAKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźEDUKACJA
546610TymoteuszGOGOLINBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźZSS w Aleksandrowie Łódzkim
547611MichałWÓDKABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźUKS SMS 2008
548612BłażejNIEDOŚPIAŁBieg chłopców ur. 2008-2009Gałków Dużybrak
549613KacperSKWIRABieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
550614JulianBUDNERBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
551615RobertSYCHOWICZBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
552616KarolPATURAJBieg chłopców ur. 2008-2009Tuszynbrak
553617SzymonRAKSHITBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
554618TymonTRALEWSKI-GÓRKABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźGrupa Fundacji Dmuchawiec
555619Gustaw MŁYŃCZAKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźGrupa Fundacji Dmuchawiec
556620JanKUSTOSIKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźGrupa Fundacji Dmuchawiec
557621FeliksMALATYŃSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźGrupa Fundacji Dmuchawiec
558622KacperSUDOŁBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźRossbiegani
559623FranciszekGLINKOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁÓDŹKIWIPORTAL.PL
560624KrzysztofPŁAZABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźŁódź Kocha Sport
561625KajetanJAGUSZEWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009RydzynkiGrupa Fundacji Dmuchawiec
562626HubertOLEJNIK-ANTASBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
563628Jan PAWLICKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźRKS Łódź
564629MarcelMAJERBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźRKS Łódź
565630MiłoszPACYNABieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
566631WiktorMICHAŁOWICZBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
567632JulianJANKOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
568633MikołajŚRÓDKABieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
569634AntoniTRZECIAKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 34
570635MateuszLESIEWICZBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
571636SewerynSZYBURABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 173
572637AleksanderSOBOLEWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódź Basket Fabryka
573638JakubGRZELCZYKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźBasket Fabryka
574639MichałHEJDUKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźBasket Fabryka
575640FranciszekCZECHOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
576641BorysWITCZAKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSzkoła Muzyczna
577642DimitriJAGIEŁŁOBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
578643MateuszKAPKABieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
579644IgorSOBCZAKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódź SP 173
580645IgorZAJCEWBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
581646MikołajKACZMAREKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
582647KajetanCZERSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
583648JakubBIAŁEKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
584649ArturBALCEREKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
585650SebastianKALITABieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
586651MichałSZTARBAŁABieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
587652KajetanWIERZCHOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźKOSLA TEAM
588653OliwierNIEDOMAGAŁABieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźBasket Fabryka
589654OlgierdKLIMEKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP nr 19
590655CezaryBĘDKOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
591656MichałMOKRACKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 34
592657GabrielRZEŹNICKIBieg chłopców ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
593658JanKUMANOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
594659MichałPIANOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009Pabianicebrak
595660OliwierJAWORSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódżSp 125 Łódź
596661SzymonSZYCHOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźGrupa Fundacji Dmuchawiec
597662KacperPIETRZAKBieg chłopców ur. 2008-2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
598663BartłomiejGAWRYSIAKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP nr 19
599664MateuszKURBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 138 Łódź
600665MateuszKRASOWSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 138 Łódź
601666MateuszWARMIŃSKIBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźSP 138 Łódź
602667SzymonRUPPBieg chłopców ur. 2008-2009Aleksandrów Łódzkibrak
603668AleksanderWYSOCKIBieg chłopców ur. 2008-2009Aleksandrów Łódzkibrak
604677KalinaOLESZCZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009łódżSP 34
605679AntoniKRAWCZYKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźFundacja Hippocampus
606681KingaSZMERKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁÓDŹbrak
607682KlaudiaZIELIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
608683BarbaraEJZERTBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
609684AdriannaPORADECKABieg dziewcząt ur. 2006-2007RąbieńSP w Rąbieniu
610685NataliaKAPUŚCIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
611686Zuzanna WŁODARCZYKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
612687JagodaGRODECKA Bieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódź Drużyna CYBORGA
613688WiktoriaKIESZEKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
614689JuliaMODELEWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
615690AleksandraNOWAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
616691EmiliaROSIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
617692MariaSEJBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
618693AdriannaŚWIĄDERBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
619694PatrycjaWŁODARSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
620695NadiaWALCZAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Zgierzbrak
621696NikolaPAJORBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 122 Łódź
622697NinaMŁODZIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 34
623698KlaudiaKOSBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
624699ZuzannaTOMCZYKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
625700MelaniaKUBIAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
626701AleksandraKWINTABieg dziewcząt ur. 2006-2007Warszawabrak
627702MałgorzataGROCHOLIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
628703NatalkaPIEKARSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
629704NataliaŁOBEJKOBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
630705Katarzyna ADAMCZYKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
631706SandraPAPISBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
632707EwaTRĘBSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
633708MagdalenaJAKUBOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Łódzkim
634709SylwiaSOWIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łaskbrak
635710ZuzannaSKOWROŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 143
636711MartaRUSINBieg dziewcząt ur. 2006-2007Konstantynów ŁódxkiMała Straż
637712NikolaSTACHURABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
638713MajaPRZYWARABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
639714AlicjaLOTKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁÓDŹSP 48
640715NinaKLATKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
641716MartynaMĘCZYŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁĘCZYCASP 3 ŁĘCZYCA
642717MajaANDRYSIAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
643718MichalinaLESZKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2006-2007GłownoUKS Błyskawica Domaniewice
644719PolaPRZYBYŁBieg dziewcząt ur. 2006-2007Lodzbrak
645720WeronikaGRABOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Pabianicebrak
646721MałgorzataPŁOMIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Skotnikibrak
647722ZofiaSZYMCZAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP79
648723Małgorzata WRÓBLEWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźStowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" im. M. MONTESSORI
649724MariaKOCHBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
650725MartynaTOBOŁABieg dziewcząt ur. 2006-2007Pabianicebrak
651726MałgorzataKOTLIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁÓDŹbrak
652727Zuzanna KRZANOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźStowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" im. M. MONTESSORI
653728MajaGROMEKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźEDUKACJA
654729HannaGRZYBOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Ksawerówbrak
655730Natalia ŚLIWKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
656731AlicjaNAWROCKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźStowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" im. M. MONTESSORI
657732AmeliaSŁUPIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
658733HaniaKOWALSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźRossbiegani
659734JagodaSUDOŁBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźRossbiegani
660735Aleksandra BROCHOCKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 199
661736Zuzanna KOWALSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 199
662737ZuzannaSWIRCZBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 199
663738AntoninaLENCZEWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
664739ZofiaKOŹMIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Pabianicebrak
665740MonikaCIARCIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 11
666741TatianaREDŁOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódżSp 160
667742Aleksandra SADOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódżSp 160
668743DagmaraPŁACHTABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódżSp 160
669744WiktoriaNIEDZIELSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódżSp 160
670745WeronikaLERKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźLerki
671746IdaŁUCZAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
672747PaulinaJONASBieg dziewcząt ur. 2006-2007łódźbrak
673748ZofiaRAWECKABieg dziewcząt ur. 2006-2007łódźRYSIE
674749PatrycjaWALASBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
675750WeronikaPADZIKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
676751AysenorUCUNCUBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
677752Oliwia FURMANIAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
678753AnnaPIECZULSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
679754Marysia JĘDRZEJEWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
680755GabrielaMACIEJEWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Turekbrak
681756Nikola ŻYNDULBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
682757NikolaSTANKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2006-2007Turekbrak
683758MartaGORTATOWICZBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
684759WiktoriaPAJĄKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźMiłość
685760Weronika KLIMASZEWSKA Bieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
686761AdriannaTWARDOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
687762NinaROZABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
688763KlaudiaSOKÓŁ Bieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódź brak
689764KarinaŁYSAKOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
690765MariaFORZPAŃCZYKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
691766AmeliaWAJSZCZYKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
692767DominikaMATELSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 199
693768Julia IMBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
694769IgaLEHMANNBieg dziewcząt ur. 2006-2007Konstantynów Łódzkibrak
695770ZuzannaKAMIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
696771AntoninaDETMER Bieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
697772PolaZIEMISZEWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁÓDZbrak
698773MichalinaBALICKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
699774AlicjaKAŹMIERCZAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
700775AlicjaWOJCIECHOWSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźPrywatna Szko
701776AmeliaMAZURKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
702777LenaSKROBEKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
703778MariaWINIARSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
704779Amelia ŁĘDZEWICZBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 61
705780MilenaBELICABieg dziewcząt ur. 2006-2007SzczercówIMPULS
706781KingaWYRWASBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 34
707782KamilaCICHAWABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁÓDŹSP 175
708783AnnaOLCZYKBieg dziewcząt ur. 2006-2007BełchatówBKL Bełchatów
709794NikolaLIGASBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
710801StanisławPŁOMIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
711802MaksymilianWOJCIECHOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007DziektarzewUKS SMS 2007 Łódź
712803DanielDUTKIEWICZBieg chłopców ur. 2006-2007ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIbrak
713804TomaszGRYGIELBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
714805BartoszKOWALIKBieg chłopców ur. 2006-2007Łagiewniki Nowebrak
715806SzymonKOWALIKBieg chłopców ur. 2006-2007Łagiewniki Nowebrak
716807SzymonMAŁOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁÓDŹbrak
717808MikołajMICHAŚBieg chłopców ur. 2006-2007Józefówabrak
718809AdamPEŁZOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźAKS SMS 2005
719810BorysKRÓLEWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁÓDŹMKS "Trójka" Łódź
720811JakubSUCHARKIEWICZBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 149 Łódź
721812PatrykRUZICKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
722813OliwierMALINOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
723814PiotrBEDNARZBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
724815JanSTĘPIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
725816BartekZALASABieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
726817MateuszMICHAŁOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
727818JakubWINKLERBieg chłopców ur. 2006-2007ŁÓDŹSP 34
728819MateuszOŁDAKOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Kutnobrak
729820PiotrWERNERBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
730821HugoGŁĄBBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
731822Alexander JAROSIEWICZ Bieg chłopców ur. 2006-2007Łódź brak
732823FilipMIKOŁAJCZYKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
733824MarcinSOKOŁOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
734825IgorROSIAKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSp 160
735826SebastianURBAŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
736827MateuszCICHOSZBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
737828AdamWÓJCIKBieg chłopców ur. 2006-2007nowosolnabrak
738829MikołajPODRAŻKABieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
739830BartekMURASBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSKS137 Delfin Łódź
740831Jan BABOUTBieg chłopców ur. 2006-2007Łodzbrak
741832WojciechKOZŁOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
742833Nikodem ŻEBROWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódzSKS137 Delfin Łódź
743834IgorCZEKALAKBieg chłopców ur. 2006-2007Stare Krasnodębybrak
744835AlexOKÓLSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Tomaszów Mazowieckibrak
745836PawełSZLACHCIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Zgierzbrak
746837TomekMILLERBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
747838JakubKARDACHBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
748839FranciszekGAWRONBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
749840FranciszekPŁONKABieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
750841Jan ZAJĄCBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
751842KrzysztofKOŚCIELNIAKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźEDUKACJA
752843JakubARHAYEMBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
753844SamuelGOGOLINBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Łódzkim
754845AlexisJACQUETBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźEDUKACJA
755846PiotrSZYMAŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźStowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" im. M. MONTESSORI
756847IgorDZIŚNIEŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
757848JakubPALUSZEKBieg chłopców ur. 2006-2007Bełchatówbrak
758849TomaszKABZIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007WarszawaKIWIPORTAL.PL
759850OskarSKURZNICABieg chłopców ur. 2006-2007Pabianicebrak
760851DawidNOSKOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
761852BartoszWÓJCIKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźRazem Trenujemy Sport
762853TomaszMAGIERABieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
763854KacperKULIKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 199
764855KonradSTANKIEWICZBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 199
765856SzymonSWIRCZBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 199
766857FranciszekBARANIAKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźEDUKACJA
767858SzymonSŁOKABieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
768859KajetanLENCZEWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
769860MaksymilianKĘDZIABieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
770861JanekPATYKBieg chłopców ur. 2006-2007Rąbień ABbrak
771862PiotrPACYNABieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
772863IgnacyBARTOSIKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 34
773864KacperCIARCIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 11
774865Tymoteusz BALCEROWSKI Bieg chłopców ur. 2006-2007Łódź brak
775866KacperWYRAŹNYBieg chłopców ur. 2006-2007Łódź brak
776867JulianCIEPLUCHABieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźŁKS 2006
777868MikołajBIERNACKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźJedynka Łódź
778869BartłomiejPRZYBYŁBieg chłopców ur. 2006-2007Zduńska Wolabrak
779870Aleks TOMASZEWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
780871LeonardADAMCZYKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
781872KrzysztofHORYNEKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
782873BartoszGRABOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007RabieńVictoria Rąbień
783874JanIDZIKOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźStowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" im. M. MONTESSORI
784875FranciszekBIENIEKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
785876SzymonBUDEKBieg chłopców ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
786877MaciekSPRUSIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Lodzbrak
787878PawełIDZIKOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
788879WojciechBIAŁYBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
789880AleksanderBRYLBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
790881IgorKIERZEKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 189 ŁÓDŹ
791882MateuszKSIĄŻEKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
792883StanisławPAWŁOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Pabianicebrak
793884BeniaminKAMIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP193 Łódź
794885AntoniANTOSIAKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
795886MarcinMOTYLBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźRKS Łódź
796887AdamBRYJABieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
797888AntoniBRZOZOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
798889KajetanPAJĄKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźMiłość
799890Mateusz WASZAKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
800891DominikSTANISŁAWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźMKS JEDYNKA ŁÓDŹ
801892PiotrMARCINIAKBieg chłopców ur. 2008-2009łódźbrak
802893JakubGARBACIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Okup Małybrak
803894MaciejWAJSZCZYKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
804895MartinMIODUSZEWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
805896FilipGURAJBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP nr 19
806897FilipMAZURKIEWICZBieg chłopców ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
807898Dawid GRZYBOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódź SP 41 Łódź
808899StanisławKARNOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁÓDŹbrak
809900AntoniURBANIAKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
810901Jan ŁABĘDZKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
811902DariuszSKRZYDLAKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódź UKS SMS 2007 Łódź
812903Piotr FRÓG Bieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
813904AntoniJANICBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźUKS MASTER ŁÓDŹ
814905KacperGÓRSKIBieg chłopców ur. 2006-2007łódźbrak
815906KarolKRYSZCZUKBieg chłopców ur. 2006-2007LodzSKS137 Delfin Łódź
816907Olek ŻACZEKBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
817908JakubKARYŚBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
818909NorbertWÓJCIAKBieg chłopców ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
819910WojciechBŁASZCZYKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 61
820911FranciszekKOWALSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 61
821912JanSUSZEKBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 61
822913SzymonKOSIEWICZBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 61
823914SzymonROSIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódźSP 61
824915MateuszADAMCZYKBieg chłopców ur. 2006-2007Stara WojskaLUKS "Boguszyce"
825916ArturSTAŃBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
826921Malwina SAŁADAJCZYKBieg dziewcząt ur. 2004-2005PabianiceSP3 Pabianice
827922MajaSOBOŃ Bieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźUKS SMS 2007 Łódź
828923NikolaCYNKIERBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźUKS 55 Łódź
829924AleksandraKAROLCZUKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
830925MartynaKAROLCZUKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
831926PatrycjaNOWAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
832927AmeliaZAGRAJEKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
833928AgnieszkaZIELIŃSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
834929JuliaBRACICHOWICZBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 41 Łódź
835930AmeliaKĘDZIORABieg dziewcząt ur. 2004-2005Aleksandrów Łódzkibrak
836931AnnaSOKOŁOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
837932WeronikaTOSIŃSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 48
838933MilenaRAPSIEWICZBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 48
839934RoksanaWAWRZYNIAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 48
840935KarolinaWIECZOREKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
841936JagodaMIELCZAREKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP Nr 4 ŁSSO
842937MartynaRYBICKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 48
843938AmeljaJĘDRZEJCZAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 48
844939ZuzannaJĘDRZEJCZAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 48
845940MajaMORAWIECBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźRKS Łódź
846941Marta MIROWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁÓDŹbrak
847942MagdalenaJANICKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Lodzbrak
848943PolaJAROSZBieg dziewcząt ur. 2004-2005Lodzbrak
849944ZuzannaMAZURKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
850945Julia JATCZAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005LÓDZbrak
851946JuliaCZEKALAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Stare Krasnodębybrak
852947WiktoriaANDRZEJEWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźEDUKACJA
853948JulitaWŁODARCZYKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
854949OliwiaMAKULSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 162 Łódź
855950ZuzannaFALKOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 162 Łódź
856951MałgorzataKARBOWNIKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźJedynka Łódź
857952WeronikaDZIŚNIEŃSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
858953AmeliaGRZYBOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Ksawerówbrak
859954ZofiaPOREDABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
860955MagdalenaGORTATOWICZBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
861956OliwiaDORDAŃSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 162 Łódź
862957OliwiaWOJNOBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 162 Łódź
863958NataliaDWORAKOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 122 Łódź
864959MajaSŁOKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
865960WeronikaLUTEREK Bieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
866961MartaKOMOROWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 34
867962MajaBIERNACKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźJedynka Łódź
868963MajaMENESBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
869964IzabelaWÓDKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźMUKS Widzew Łódź
870965Natalia CHAŁUBIŃSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódżSp 160
871966MonikaRZEZNICZAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódżSp 160
872967Patrycja LEGENDŻBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódżSp 160
873968NikolaKACPRZYK-ROSIAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódżSp 160
874969JuliaHETELBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
875970DagmaraWYRWASBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
876971Roksana FEJZULABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
877972JuliaGRONOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
878973MariannaSZCZEŚNIEWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
879974WiktoriaBIAŁECKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódżSp 160
880975JuliaSZLUFARSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódżSp 160
881977AgataMALEWSKA Bieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
882978MarcelinaLESIAK Bieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
883979AnnaCIERPISZ Bieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
884980NinaKAZIMIERCZYKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
885981ZuzannaJANISZEWSKA Bieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
886982Natalia NOWAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
887983Oliwia KSIĄŻEKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
888984WeronikaKRÓLIKOWSKA Bieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
889985LauraKAWCZYŃSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
890986MajaGRABOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
891987ZuzannaJAŚKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
892988JulitaSADOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005lodzSP nr 19
893989NataliaKLUCHABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
894990WiktoriaHABRATBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
895991Zuzanna MARCINKOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
896992AmeliaDZIUBABieg dziewcząt ur. 2004-2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
897993Zuzia DĘBSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
898994MariaBUKSZYŃSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁÓDŹSP 61
899995AgataROMANOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 61
900996ZuzannaZAWADZKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 61
901997NadiaSTEGLIŃSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 61
902998KarolinaWDOWIAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 61
903999MajaZAJĄCBieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 61
9041000HaniaWALICKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
9051001MariaPRYMAKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
9061002MajaMIELCAREKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
9071003LauraMILEJSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005Tomaszów MazSP 1 Tomaszów Maz
9081008AmeliaOLEJNICZAKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
9091009NataliaDWORAKOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005łódżSP 122 Łódź
9101051WojciechPOTERAJBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźABIS Łódź
9111052OliwierZIABKABieg chłopców ur. 2004-2005Aleksandrow lodzkibrak
9121053DamianWAWRZYNIAKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP 48
9131054KajetanNIEKRASZEWICZBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9141055AdrianMADAJBieg chłopców ur. 2004-2005Stare SkoszewyUKS 55 Łódź
9151056KubaFIGWERBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9161057IgorSZCZEPANIAKBieg chłopców ur. 2004-2005justynówRKS Łódź
9171058SewerynSTALINGERBieg chłopców ur. 2004-2005Łopatkibrak
9181059JulianPIETRUSZKABieg chłopców ur. 2004-2005ZgierzSp 4 Zgierz
9191060BartoszKORZENIOWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP71
9201061OlafOKÓLSKIBieg chłopców ur. 2004-2005Tomaszów Mazowieckibrak
9211062DawidBALCZERCZYKBieg chłopców ur. 2004-2005Tomaszów MazowieckiSP 1 Tomaszów Maz
9221063SzymonWOJTAKOWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005Tomaszów MazowieckiKlub Sportowy PILICA
9231064Kacper WÓJCIK Bieg chłopców ur. 2004-2005Łódź brak
9241065KacperKRYSIAKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźMKS "Trójka" Łódź
9251066MichałSYCANBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP 162 Łódź
9261067Bartosz PIETRZAKBieg chłopców ur. 2004-2005Zgierzbrak
9271068MikołajGRZYBOWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9281069HubertWÓJCIKBieg chłopców ur. 2004-2005Zelówbrak
9291070SzymonBŁAŻEJEWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP 3 ŁÓDŹ
9301071SzymonBUCHOWICZBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9311072AntoniOWCZAREKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP 162 Łódź
9321073OmarEL ASHRYBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP 162 Łódź
9331074MateuszJABŁOŃSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP 162 Łódź
9341075MaxymilianKORDALSKIBieg chłopców ur. 2004-2005Antoniewbrak
9351076KacperKLIMCZAKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźJedynka Łódź
9361077KrzysztofŁOPALEWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005Konstantynów ŁódzkiStowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" im. M. MONTESSORI
9371078MichałRULKABieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9381079Jakub FLORCZAKBieg chłopców ur. 2004-2005Stara Gadkabrak
9391080JulianOLESZCZAKBieg chłopców ur. 2004-2005WidzewSP 34
9401081ArturJUSZCZYKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9411082AntoniPLUTABieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9421083JakubPRZYBYŁEKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9431084JanRUDNICKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9441085BartekBANKOWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9451086PatrykBARTŁOMIEJCZYKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9461087KacperBENOWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9471088MaksymilianFUŁAWKABieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9481089KamilGIERULABieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9491090MateuszKURPIENNIKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9501091UcuncuMUHAMMETBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9511092JakubBASIŃSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
9521093MichałNIEDZIELSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
9531094MichałTOMASIKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
9541095PatrykJANIKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9551096SzymonSTANISŁAWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźMKS JEDYNKA ŁÓDŹ
9561097IgorWITCZAKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSzkoła Muzyczna
9571098MateuszKRÓLASIKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
9581099ArturARENTBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźJedynka Łódź
9591100BłażejJEZIORSKIBieg chłopców ur. 2004-2005łódźbrak
9601101FilipBUDZISZBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9611102OskarKOŁODZIEJCZYKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9621103MateuszLUBECKIBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9631104Jakub KACZMAREKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9641105FilipSTOPCZYKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9651106JakubWĘGRZYNBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
9661107BartoszNODZAKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9671108FilipMOKRACKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP 34
9681109BrunoFALISZEWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005Lodzbrak
9691110JakubMAJEKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9701111KrystianKRUPABieg chłopców ur. 2004-2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
9711112RobertSTAŃBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9721113MichałMALARCZYKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
9731114KamilWYRWASBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP 34
9741115MateuszMARKOWIAKBieg chłopców ur. 2004-2005BełchatówBKL Bełchatów
9751200PatrycjaMARKSBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9761201AleksandraMARKOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźMMAJV
9771202DariaWOJNAROWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9781203WiktoriaSZULOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Tomaszów MazowieckiGimnazjum nr3 Tomaszó Maz.
9791204MajaBRACICHOWICZBieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźSALOS
9801205IngaRYGIERT Bieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9811206MałgorzataWŁODARCZYKBieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźMMAJV
9821207JuliaPAWŁOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźMMAJV
9831208VictoriaDAWIDOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźMMAJV
9841209MartaFRANCISZKOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9851210WiktoriaTOMASZEWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
9861211JekatierinaSTAŃBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9871212JuliaDĄBKOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Rąbieńbrak
9881213AleksandraMOTYKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźRKS Łódź
9891214MartaKOCHBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9901215KamilaGAWRONBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9911216EmiliaZIEMIŃSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9921217JoannaGROMEKBieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźEDUKACJA
9931218DariaPIETRZAKBieg dziewcząt ur. 2001-2003Zgierzbrak
9941219MartynaMATYJASIKBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9951220ZuziaŻYCHLIŃSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźRossbiegani
9961221MonikaOCHOCKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźAZS ŁÓDŹ
9971222ZofiaSZKIŁONDŹBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9981223KlaudiaHORYNEKBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
9991224AleksandraJARCZYŃSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Aleksandrów ŁódzkiOla&Pati
10001225Eliza KAMIŃSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźJedynka Łódź
10011226RoksanaWODECKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźSP nr 19
10021227PatrycjaTYNIECBieg dziewcząt ur. 2001-2003Ruda BugajOla&Pati
10031228MartynaBORKOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźGim 1 Łódź
10041229AmeliaBEDNARKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźG43 Łódź
10051230WeronikaBALCERBieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźRYSIOTEAM
10061231Agata SZTUKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
10071232AnnaJAROSBieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźDragosfera
10081233JuliaGÓRSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Rawa MazowieckaGIM 2 Rawa Maz.
10091234AngelikaMENCELBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
10101235MajaSKALSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
10111236JuliaTYBURSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10121237JustynaBŁOCHBieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10131238MartynaMAKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10141239JulitaKWIATKOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10151240MartynaSTRYCHARSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10161241KlaudiaKARPBieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10171242MałgorzataRETKIEWICZBieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10181243AgataGŁADYSZBieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10191244MartynaPAWŁOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10201245AleksandraZAWIEJSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10211246ZuzannaTREMBASIEWICZBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
10221247KarolinaPISERABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
10231248LiliannaWÒJCIKBieg dziewcząt ur. 2001-2003LodzGim37
10241249WiktoriaZIEMBABieg dziewcząt ur. 2001-2003LodzGim37
10251250AnnaKOMOROWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁÓDŻbrak
10261251DariaKULIKBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódź brak
10271252Wiktoria PEWNIAKBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódź brak
10281253NataliaKALINOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
10291258AleksandraDAWIDZIAKBieg dziewcząt ur. 2001-2003BełchatówBKL
10301261MajaBRANALTBieg dziewcząt ur. 2001-2003BełchatówBKL
10311300AlanGÓRALCZYKBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10321301DawidGÓRALCZYKBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10331302BartłomiejEJZERTBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10341303MateuszKOWALIKBieg chłopców ur. 2001-2003Łagiewniki Nowebrak
10351304WiktorKASIŃSKIBieg chłopców ur. 2001-2003ŁÓDŹbrak
10361305DominikADAMCZEWSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Aleksandrów Łódzkibrak
10371306PiotrŁUKAWSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10381307AlexanderMATLOKBieg chłopców ur. 2001-2003ŁódźUKS 55 Łódź
10391308MarcelMATLOKBieg chłopców ur. 2001-2003ŁódźUKS 55 Łódź
10401309KacperTROCIŃSKIBieg chłopców ur. 2001-2003ŁódźRYSIOTEAM
10411310PiotrGROMEKBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10421311SzymonKOWALSKIBieg chłopców ur. 2001-2003ŁódźRossbiegani
10431312SzymonGORTATOWICZBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10441313KamilKOŹMIŃSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10451314FryderykGÓRSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10461315IgorDOBRZYŃSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10471316IgnacyWOROPAJBieg chłopców ur. 2001-2003ŁódźMocni w Duchu - Zabiegani
10481317IgorMILCZAREKBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10491318ŁukaszSZCZECHBieg chłopców ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10501319MateuszRADOMSKIBieg chłopców ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10511320SergeyLITVINOVBieg chłopców ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10521321JakubKORDYSBieg chłopców ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10531322BartoszSAMIECBieg chłopców ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10541323SebastianKUBASABieg chłopców ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10551324AdamKOWALSKIBieg chłopców ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10561325JakubPAWLAKBieg chłopców ur. 2001-2003RzgówGimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
10571326RobertKLIMEKBieg chłopców ur. 2001-2003BoguszyceLUKS "Boguszyce"
10581379JulianWIDELSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
10591400MatyldaMARKSBieg dziewcząt ur. 2000-1997Łódźbrak
10601401JustynaGÓRALCZYKBieg dziewcząt ur. 2000-1997Łódźbrak
10611402NataliaKOWALSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźAZS ŁÓDŹ
10621403Dominika CICHAWA Bieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10631404NataliaWITKOWSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10641405AleksandraBEDNAREKBieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10651406AdaROSIAKBieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10661407EwelinaROSIAKBieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10671408ZuzannaKŁOSIŃSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10681409JuliaCYGANOWICZBieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10691410PatrycjaCIEŚLAKBieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10701411MajaGOWOREKBieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXXXII LO ŁÓDŹ
10711412NataliaRUTKOWSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXLVII LO Łódź
10721413AlicjaBRYNDABieg dziewcząt ur. 2000-1997Łódźbrak
10731414BeataKLIMEKBieg dziewcząt ur. 2000-1997BoguszyceLUKS "Boguszyce"
10741415KrystianKORBUSBieg chłopców ur. 2000-1997BoguszyceLUKS "Boguszyce"
10751416DamianBEDNAREKBieg chłopców ur. 2000-1997BoguszyceLUKS "Boguszyce"
10761417SzymonPRZYBYŁBieg chłopców ur. 2000-1997Krwonybrak
10771418DamianKOŁACIŃSKIBieg chłopców ur. 2000-1997Łódźbrak
10781506JakubSYGUŁABieg chłopców ur. 2000-1997Dąbrówka Wielkabrak
10791600JanKAMIŃSKIBiegu niepełnosprawnychłódżbrak
10801601PrzemysławLEDZIANBiegu niepełnosprawnychŁódźbrak
10811602MaciejKACPEREKBiegu niepełnosprawnychŁódźbrak
10821603MonikaLERKABiegu niepełnosprawnychŁódźLerki
10831604WiolaKARASIŃSKABiegu niepełnosprawnychŁódźbrak
10841605RobertPODLASIAKBiegu niepełnosprawnychŁódźRYSIOTEAM
10851606KarolinaPOWĄZKAWyścigu na wózkachChojnatabrak
10861607MariuszWŁODARSKIWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
10871700BeataKOPERBiegu niepełnosprawnychSzczecinekDrużyna Ratownictwa
1088AntoniKRAWIECBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Stare Krasnodębybrak
1089BartekJAŃCZAKBieg chłopców ur. 2008-2009ŁódźKOSLA TEAM

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
176MartynaŁUKASIKBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
277StefaniaKLINCEWICZBieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
398LauraIWAŃSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
4102MateuszMALNKOWICZBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
5103JakubSEKUŁABieg maluszków chłopcy ur. 2012-2013Łódźbrak
6209AleksandraGRONERTBieg przedszkolaka dziewczęta ur. 2010-2011ŁódźEDUKACJA
7320JakubGUMIŃSKIBieg przedszkolaka chłopcy ur. 2010-2011Łódźbrak
8544CamillaKARYŚBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
9545ZofiaFRĄTCZAKBieg dziewcząt ur. 2008-2009Łódźbrak
10674FilipKRÓLBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
11678IgorCHIMKABieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
12680JanBOCIEKBieg chłopców ur. 2008-2009Łódźbrak
13784JakubZYGMUNTBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódżSp 160
14785MateuszCHROMIŃSKIBieg chłopców ur. 2006-2007ŁódżSp 160
15786???Bieg dziewcząt ur. 2006-2007brak
16787MateuszOŁDAKOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Kutnobrak
17795AnnaGRZĘDABieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
18796??????brak
19917KajetanJANICKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
20919DawidGRZYBOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
21920NatanielGUMOWSKIBieg chłopców ur. 2006-2007Łódźbrak
221007MartynaSTAŃCZYKBieg dziewcząt ur. 2004-2005Łódźbrak
231121AleksanderGAŁABieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
241122KacperGUMIŃSKIBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
251123RobertFRĄTCZAKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
261254NataliaZATORSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003PodoleUKS List Zgierz
271255SandraMATUSZEWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
281256WiktoriaSTAŃCZYKBieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
291257MagdalenaSOLARSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
301259NataliaPAWŁOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
311281AleksandraWOSIECKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódź brak
321327KacperTWORSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Dąbrówka Strumiany UKS List Zgierz
331419OliwiaBOJARSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
341420BarbaraBORKOWSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
351422PaulinaBUCZEKBieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
361500Jakub PACYNIAKBieg chłopców ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
371501JędzrzejŁUKASIKBieg chłopców ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
381502KamilBORKOWSKIBieg chłopców ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
391503Jan SONDEJBieg chłopców ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
401504KonradCIESIOŁKIEWICZBieg chłopców ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
411505Sergiusz MAJCHRZAKBieg chłopców ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
42JanWYPYCHŁódźFundacja Hippocampus
43KasiaNISIEWICZBiegu niepełnosprawnychŁódźKIWIPORTAL.PL
44AdaRADWAŃSKABieg maluszków dziewczęta ur. 2012-2013Łódźbrak
45ZofiaMISZCZAKRawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
46KalinaOLESZCZAKŁódźSP 34
47NinaANTOSIEWICZBieg dziewcząt ur. 2006-2007Warszawabrak
48KlaudiaJACAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP TO EDUKACJA
49Karolina JARGIEŁO Bieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódź brak
50AnnaSZYMAŃCZYKBieg dziewcząt ur. 2006-2007krolowa wolabrak
51AnnaCHWALBIŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódźSP 199
52NadiaRECZYKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
53ZuzannaWOJCIESZEKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Łódźbrak
54JuliaGÓRCZYŃSKABieg dziewcząt ur. 2006-2007ŁódżSp 160
55AmeliaKOSYLAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Popielawybrak
56MałgorzataPŁOMIŃSKIBieg dziewcząt ur. 2006-2007Skotnikibrak
57MajaANTOSIEWICZBieg dziewcząt ur. 2004-2005Warszawabrak
58JuliaPYTKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
59ZofiaZAŁĘCKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
60Natalia KLUCHABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
61JulitaSADOWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
62ZuzannaADAMCZEWSKABieg dziewcząt ur. 2004-2005ŁódźSP 61
63Amelka BADEKBieg dziewcząt ur. 2004-2005PabianicePTK Pabianice
64NataliaRESZELEWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźRossbiegani
65MałgorzataDRABIKBieg dziewcząt ur. 2001-2003ŁódźMMAJV
66NataliaPAWŁOWSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Łódźbrak
67EwaKUROPATWABieg dziewcząt ur. 2001-2003Bukowiecbrak
68WiktoriaMILEJSKABieg dziewcząt ur. 2001-2003Tomaszów Mazbrak
69PatrycjaDUTKOWSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁÓDŹZSETH nr 1
70JuliaRECZYKBieg dziewcząt ur. 2000-1997Łódźbrak
71PaulinaSTASIKOWSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997Nadolice WielkiePaula_superi0r_
72MaciejMACIEJEWSKIRawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
73MateuszGASIŃSKIRawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
74KacperTARAJKOWSKI Łódźbrak
75JanBOCIEKŁódzbrak
76MikołajSOWIŃSKIŁódźSP 61
77PiotrKLECZEWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005Warszawabrak
78KrystianDUTKIEWICZBieg chłopców ur. 2004-2005Warszawabrak
79AleksanderGAŁABieg chłopców ur. 2004-2005łódźbrak
80LucjuszWOJTAS Bieg chłopców ur. 2004-2005Zgierz brak
81WojciechWOJCIESZEKBieg chłopców ur. 2004-2005Łódźbrak
82MarcelRYBIŃSKI- KRÓLIKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
83PiotrESTEMBERGBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
84MathewHETELBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
85HubertKOWALCZYKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
86Mateusz KRÓLASIKBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
87JakubBRZÓZKABieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
88JakubWĘGRZYNBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP nr 19
89SzymonKOSYLAKBieg chłopców ur. 2004-2005Popielawybrak
90BartoszKORZENIOWSKIBieg chłopców ur. 2004-2005ŁódźSP71
91AleksanderSZCZERBIAKBieg chłopców ur. 2001-2003Aleksandrów Łódzkibrak
92DawidSTANIEKBieg chłopców ur. 2001-2003Lodzbrak
93AleksanderROMANOWSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
94MarcelGRZYBOWSKIBieg chłopców ur. 2001-2003Zgierzbrak
95SarkisZARGARYNBieg chłopców ur. 2001-2003Łódźbrak
96FilipLECHOWSKIRawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
97AleksandraKAŁUŻYŃSKABieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
98KarinaSMOLISBieg dziewcząt ur. 2000-1997BrzezinyXIII LO
99JuliaZAJĄCBieg dziewcząt ur. 2000-1997ŁódźXIII LO
100KalinaMATYSZCZAKBieg dziewcząt ur. 2006-2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Maz.
101AleksandraDAWIDZIAKBieg dziewcząt ur. 2001-2003BełchatówBKL
102AleksandraMIKINAŁódźbrak
103GOLISbrak