Lista uczestników

Pagen Run Biegi dla Dzieci

Statystyki

Ogólem zapisanych: 84
Zapisanych kobiet: 39
Zapisanych mężczyzn: 45

Wyszukiwanie

Uczestnicy Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1KAWAOliwiaWola DębińskabrakD 5-6lat
2KAWAJuliaWola DębińskabrakD 10-12lat
3PAWLIKMarcelinaBrzeskobrakD 3-4lat
4PAWLIKJuliaBrzeskobrakD 7-9lat
5GIBAŁARobertMokrzyskabrakC 5-6lat
6CHAMIOŁOCarmenJadownikibrakD 5-6lat
7BEDNARZMartynaBrzeskobrakD 10-12lat
8BEDNARZMichałBrzeskobrakD 3-4lat
9CIUŁAPiotrKrakówNight RunnersC 5-6lat
10WNĘK Amelia Brzesko brakD 7-9lat
11SZYDŁOWSKIDanielDębnobrakC 7-9lat
12SZYDŁOWSKAKingaDębnobrakD 3-4lat
13STALMACHSzymonBrzeskobrakC 7-9lat
14STALMACHWojciechBrzeskobrakC 3-4 lat
15ŁOBODAKornelJasieńbrakC 5-6lat
16GUTFRAŃSKILeonBrzeskobrakC 7-9lat
17KRAWCZYK MartynkaGoerlitzbrakD 7-9lat
18BUDYNRadosławŁysa GórabrakC 7-9lat
19MERECIKMajaGnojnikbrakD 3-4lat
20GNIADEKJanPrzyborów brakC 7-9lat
21MRZYGŁÓDHannaBrzeskobrakD 5-6lat
22ZAJĄCKamilaGnojnikbrakD 10-12lat
23BRONKOWSKIFranciszekBrzeskobrakC 3-4 lat
24BRONKOWSKAOlgaBrzeskobrakD 7-9lat
25CZOSNEKPatrykJasieńbrakC 5-6lat
26ZWONEKMarcinKrakówbrakC 7-9lat
27ZWONEKJustynaKrakówbrakD 5-6lat
28SZPILFranciszekJadownikibrakC 5-6lat
29MIKOŁAJ WitaszekŁONIOWAbrakC 7-9lat
30PAWŁOWSKIJakubDominikowiceULKS LIPINKIC 10-12lat
31PAWŁOWSKAAnnaDominikowiceULKS LIPINKID 7-9lat
32PRZYBYŁOMateuszDominikowiceULKS LIPINKIC 10-12lat
33MAŁEKAmeliaJadownikibrakD 7-9lat
34MAŁEKLenaJadownikibrakD 5-6lat
35SZAFARCZYKNataliaZakliczynbrakD 5-6lat
36SZAFARCZYKWiktoriaZakliczynbrakD 3-4lat
37WRÓBELMiłoszKoszyce WielkieSP nr 18 w TarnowieC 10-12lat
38WRÓBELMikołajKoszyce WielkieSP nr 18 w TarnowieC 10-12lat
39MARECIKKamilBrzeskoOKS BrzeskoC 10-12lat
40MARECIKOliwierBrzeskobrakC 5-6lat
41SOSINFilipPoręba SypytkowskabrakC 7-9lat
42TWARDOSZKarolinaBochniaPSP nr 7 w BochniD 10-12lat
43MATYASZEKDawidJasieńbrakC 10-12lat
44MARCINIAKSzymonStryszowabrakC 10-12lat
45ZAJĄCAntekGnojnikbrakC 10-12lat
46KRAWIECMikołajWojniczbrakC 5-6lat
47GRABOWYRafałDębicabrakC 10-12lat
48GRABOWYRadekDębicabrakC 10-12lat
49SZOTOtyliaGnojnikbrakD 10-12lat
50GĄSKAMariaBrzeskobrakD 7-9lat
51KAPEREKNataliaBorzętabrakD 5-6lat
52BÓLPiotrWiśnicz MałybrakC 7-9lat
53BÓLKrzysztofWiśnicz MałybrakC 5-6lat
54SROKAAntoniKrakówWiolinka i BemolC 3-4 lat
55PTASZNIKAleksanderRzezawabrakC 5-6lat
56HAJDONinaBrzeskobrakD 10-12lat
57HAJDOLenaBrzeskobrakD 10-12lat
58SOSINPiotrPoręba SpytkowskabrakC 3-4 lat
59KITAHelenaJadownikibrakD 5-6lat
60KITAMajaJadownikibrakD 7-9lat
61JAKUBASMarcelBrzeskobrakC 7-9lat
62SROKAMilenaJodłówka-WałkiWiolinka i BemolD 7-9lat
63JAKUBASFilipBrzeskobrakC 7-9lat
64KĄDZIOŁKAAleksandra JadownikibrakD 7-9lat
65KĄDZIOŁKAPaulina JadownikibrakD 7-9lat
66DUMIEŃSKIPiotrBrzeskobrakC 7-9lat
67DUMIEŃSKADorotaBrzeskobrakD 5-6lat
68SADOWSKILeonBrzeskobrakC 5-6lat
69IGOR GleisnerTarnówEKIPA Z TARNOWAC 7-9lat
70KŁÓSEKAdamBochniabrakC 10-12lat
71OLEJCZYAMałgorzataBrzeskobrakD 10-12lat
72OLEJCZYKJoanna BrzeskobrakD 10-12lat
73BARTOSZMazurBrzeskobrakC 10-12lat
74MILENKAPtasznikBrzeskobrakD 3-4lat
75OLCHAWARóżaKrakówŚlęzak TeamD 10-12lat
76KOLBUSZKarolBrzeskobrakC 7-9lat
77KOLBUSZAnnaBrzeskobrakD 5-6lat
78WOJTAS PiotrRoztokabrakC 7-9lat
79KOŁODZIEJSzymonTarnówbrakC 10-12lat
80FUDALAKajaBrzeskobrakBrak
81KUSIAKWiktorJasieńbrakC 7-9lat
82KUSIAKAntoniJasieńbrakC 5-6lat
83SAMBORMaciejtarnówbrakC 7-9lat
84SAMBORMajakrakówbrakD 3-4lat