Lista uczestników

IV MARATON WOKÓŁ ZALEWU SULEJOWSKIEGO

Statystyki

Ogólem zapisanych: 478
Zapisanych kobiet: 71
Zapisanych mężczyzn: 407
Zapisanych z opłaconym wpisowym:409
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:69

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćDystansKlub/Drużyna
1SZEWCZYKRobertPiastów50 km Biegbrak
2DOBROŚTomaszWieruszów50 km Biegbrak
3BIENIEK DamianPiotrków Trybunalski 50 km BiegTri Aktywny Piotrków
4MOSZCZYŃSKA-GAPIŃSKAAnnaZgierz50 km BiegŁódz Running Team
5ZAWADZKABeataZgierz50 km BiegŁódz Running Team
6PODSKARBI DawidTomaszów Mazowiecki 50 km Biegbrak
7BLUSZCZKatarzynaBełchatów50 km BiegTom Fit Ceneter
8OPALAKrzysztofPIotrków Trybunalski50 km BiegPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
9BOKSZAPiotrTresta50 km BiegTIME4RUNNING
10BUCZYŃSKISylwesterTomaszów Maz50 km BiegTIME4RUNNING
11GRZEJDZIAKPrzemekŁódź50 km Biegbrak
12WALASIKMichałŁódź50 km Biegbrak
13FILIPEKPawełPiotrków Trybunalski50 km BiegPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
14KLIMCZEWSKIAndrzejŁódź50 km BiegForever Young Łódź
15WŁODARCZYK MichałŁódź 50 km BiegEverrun
16SUSKIJózefłodz50 km Biegbrak
17SPUŁTOWSKIPawełŁódź50 km Biegbrak
18ŁAKOMSKIMarcinWodzisław Śląski50 km Biegbrak
19JANKOWSKABarbaraPoznań50 km Biegbrak
20STEFAŃCZYKTeresaAleksandrów Łódzki50 km BiegAGB TORFY
21UBYCHMarcinŁódź50 km Biegbrak
22ŚLUSARCZYKPawełOtwock50 km BiegFujitsu
23STOLECKIGrzegorzCHEŁM ŚLĄSKI50 km BiegTRUCHTACZ MYSŁOWICE
24WOJCIECHOWSKAWiolettaMODLIN TWIERDZA50 km Biegbrak
25FILIPEKDonataPiotrków Trybunalski50 km BiegPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
26RADOMIAKDariuszWadlew 6250 km BiegOSP WADLEW
27MIEDZIEJEWSKIAndrzejPruszków50 km BiegAbsolute Bike Team
28WIKTOROWICZTomaszWarszawa50 km Biegbrak
29BEŁDOWSKISławomir Piotrków Trybunalski 50 km BiegFudu&Co Sport Tem
30PLESZEWSKIRafałBełchatów50 km BiegWARACH ROWERY
31BIELECKITomaszSulejów50 km BiegPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
32LEWANDOWSKIKrzysztofŁódź50 km Biegbrak
33BINIEKPiotrŁoódź50 km BiegBGK
34RAMSTadeuszSzczekociny50 km Biegbrak
35FABIJAŃSKIPrzemysławTomaszów Mazowiecki50 km BiegBiegam Bo Lubię
36MUSIAŁŁukaszŁódź50 km Biegbrak
37JAKUBOWSKIWiktorŁódź50 km Biegbrak
38JASIŃSKIRafałOstrożna50 km Biegbrak
39MIKOŁAJCZYK JarosławŁódź 50 km Biegbrak
40PAWLAKArkadiuszOzorków 50 km BiegŁódź Kocha Sport
41KARWOWSKIMichałŁódź50 km BiegEpoka Nordica Łódź
42GAJEWSKIMichałSkarżysko-Kamienna50 km BiegStowarzyszenie MONAR
43GÓRECKIRafałLeszno50 km BiegDystans Leszno
44STUPNOWICZPrzemekŁódź50 km BiegEpoka Nordica Łódź
45LESIAKKamilPiotrków Trybunalski50 km BiegPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
46MATUSIAKArkadiuszŁódź50 km Biegbrak
47HERBICH-SARViolettaPiotrków Trybunalski50 km BiegFudu&Co Sport Tem
48DOBROWOLSKITomaszPiotrków Trybunalski50 km Biegbrak
49STAŃCZYKMarcinZalasewo50 km Biegbrak
50BRZEZIŃSKIAndrzejNowa Biała50 km BiegRYKOWISKO
51MARSZALMariuszNowy Dwór Mazowiecki50 km BiegRK Athletics
52JANKOWSKIAndrzejPłock50 km BiegRYKOWISKO
53UCIECHOWSKIMarcinOpole50 km BiegGRUPA KALI 74
54SIUDEKKrzysztofOpoczno50 km BiegRuning Major
55WITKOWSKIJacekŁódź50 km BiegEpoka Nordica Łódź
56ŁĄCZYŃSKIAdamŁódź50 km BiegKS Alaska Łódź
57SEKULSKIKarolNiechcice50 km BiegNIECHCICZANIN
58OLEKSIEWICZMaurycyŁódź50 km Biegtrucht.com
59BRZOZOWSKIWaldemarWarszawa50 km Biegbrak
60WACHOWSKIMichałŁódź50 km Biegbrak
61JESKEArturTomaszów Mazowiecki50 km Biegbrak
62GABRYSZEWSKITomaszAleksandrów Łódzki50 km Biegbrak
63PIETRASZEWSKIRobertTomaszów Mazowiecki50 km BiegBiegam Bo Lubię
64WÓJCIKMirosławTomaszów Maz.50 km BiegTIME4RUNNING
65KALIŚArturKołobrzeg50 km BiegUltra Tata
66STĘPIEŃMariuszPiotrków Tryb.50 km Biegbrak
67KUMIDAJJacekNiesułków Kolonia50 km Biegbrak
68SZCZECHOWICZ MartaWarszawa50 km BiegPrettyFittyTeam
69BARNAŚIlonaWarszawa50 km BiegPrettyFittyTeam
70CIĘŻKIKonradŁódź50 km BiegEverrun
71BASHFORDMarcusJesówka50 km Biegbrak
72ŁUKOWSKALidiaDrzazgowa Wola50 km BiegPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
73ROZWADOWSKIKrzysztofWiązowna50 km Biegbrak
74JASINSKIPiotrBełchatów50 km Biegbrak
75PACUSZKATomaszDąbrowa50 km Biegbrak
76STEFAŃSKIJarekŁódź50 km Biegbrak
77SZYMAŃSKIJacekSkierniewice50 km BiegParkrun Skierniewice
78JÓZEFOWICZSebastianŁódź50 km Biegbrak
79KORZENIAKBartłomiejŁódź50 km Biegbrak
80KAŁUŻA -PAWŁOWSKA JoannaBełchatów 50 km BiegKB Spartakus Bełchatów
81WYSOCKIZdzisław Bełchatów 50 km BiegKB Spartakus Bełchatów
82URBAŃCZYKMichałTomaszów Maz50 km Biegbrak
83LEWIŃSKIPrzemysławGałków Duży50 km Biegbrak
84CZŁONKOWSKIKrzysztofSZCZEKOCINY50 km BiegOLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
85STACHYRAPiotrGŁOGÓW50 km BiegJS TEAM
86NOWAK-KABZIŃSKAJoannaPiotrków Trybunalski50 km BiegPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
87SKROBISZMariuszOzorków50 km MTBBirota
88BARAŃSKIEmilPiotrków Trybunalski50 km MTBEstile Racing Team
89MATUSZEKArkadiuszPabianice50 km MTBPTC Pabianice
90DURKAKarolinaTuszyn50 km MTBDużo NAS
91SZEWCZYKMariuszTomaszów Mazowiecki50 km MTBRazem Trenujemy Sport
92SKOWRONEKStanisławTuszyn50 km MTBDużo NAS
93GAPIŃSKIJacekZgierz50 km MTBbrak
94SZOPADanielZarzęcin50 km MTBbrak
95RACZYŃSKIPawełŁódź50 km MTBbrak
96MURAWAWaldemarWitów-Kolonia50 km MTBbrak
97JERSAKRafałŁask50 km MTBbrak
98FABIAŃSKIMarekŁódź50 km MTBbrak
99SAKOWSKIWojciechŁódż 50 km MTBbrak
100OLEKSIŃSKI Grzegorz Piotrkow Trybunalski 50 km MTBPGR
101FRYZEPrzemysławZduńska Wola50 km MTBbrak
102TOMCZYKKrzysztofTomaszów Mazowiecki50 km MTBBROWERZYŚCI.TM
103GĄSIŃSKIKarolPabianice50 km MTBbrak
104ANDRZEJEWSKIKamilzduńska wola50 km MTBbrak
105FAJFERJarosławOzorków50 km MTBBirota
106KWIATKOWSKIRobertSmardzewice50 km MTBA-FIX
107MIŁAK-WŁODARCZYKJustynaSulejów50 km MTBROWERZYŚCI@J.M
108WŁODARCZYKMariuszLudynia50 km MTBROWERZYŚCI@J.M
109BRONISZEWSKIRyszardPiotrków Tryb50 km MTBbrak
110NOWAKMarcinPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
111JAKÓBCZYKMarekTomaszów Maz.50 km MTBBROWERZYŚCI.TM
112ŁUCZAKIwonaŁódź50 km MTBbrak
113GRUDAŁukaszRzeczyca50 km MTBbrak
114ZAGDAŃSKADorotaPiotrków Trybunalski50 km MTBatosTEAM
115STAŃCZYKDelfinaTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
116ZUZAŃSKIDamianpiotrkow50 km MTBPGR
117BALCERZAKTomaszŁódź50 km MTBbrak
118FELICJANIAKDariuszŁódź50 km MTBbrak
119BARAŃSKIDamianPiotrków Trybunalski50 km MTBFatbike
120KUŚMIERSKIPiotrPoniatów50 km MTBbrak
121WOSZCZYKMonikaPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
122MUCHAMarcinŁódź50 km MTBPortal Danych.pl
123BOJANOWSKI Dariusz Koluszki 50 km MTBVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
124SPUŁTOWSKAJoannaŁódź50 km MTBVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
125ŁUCZAKKrzysztofŁódź50 km MTBVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
126CNOTALSKI Michał Łódź 50 km MTBVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
127PROMIŃSKA-GOSSElizaNowe Chrusty50 km MTBRAJSPORT ACTIVE
128WIETESKA Sławomir Łódź 50 km MTBVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
129BIŃCZYKArturPiotrków Tryb.50 km MTBK. Wędrowniczki
130CHOJWAMarcinPiotrków Tryb.50 km MTBK. Wędrowniczki
131NAGLIKRobertBabiczki50 km MTBbrak
132NAGLIKMarzenaBabiczki50 km MTBbrak
133RYMARZRafałPiotrków Trybunalski50 km MTBBODYiCOACH
134PODLEWSKIKrzysiekSulejów50 km MTBbrak
135GRZYBWaldemarALEKSANDRÓW ŁÓDZKI50 km MTBbrak
136LICHOTATomaszZgierz50 km MTBbrak
137KAŹMIERCZAKBartłomiejSulejów50 km MTBbrak
138KURZYDLAKJakubPiotrków Trybunalski50 km MTBH8
139DZIUBECKITomaszPiotrków Trybunalski50 km MTBH8
140NOWAKOWSKIMateuszUszczyn50 km MTBH8
141DUPERASArkadiuszPiotrków Trybunalski50 km MTBH8
142STANISZEWSKIJakubGłowno50 km MTBbrak
143TITZ KOZA JulitaLodz50 km MTBbrak
144KIEŁBASAŁukaszŁódź50 km MTBbrak
145SOWIŃSKISławomirSulejów50 km MTBbrak
146MIKUCKIPiotrUSZCZYN50 km MTBMONTEMO MTB
147SZAMBURSKIJacekSulejów50 km MTBbrak
148KOCIMOWSKIPawełLonginówka50 km MTBbrak
149MUSZYŃSKIRafałPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
150KWIECIŃSKIMichałPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
151SPYCHALSKIMaciejŁódź50 km MTBVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
152ŁOŃSKITomaszBełchatów50 km MTBWARACH ROWERY
153DRATWABartoszPiotrków Trybunalski50 km MTBatosTEAM
154PAŁUBSKIZbigniewRozprza50 km MTBbrak
155ŚLUSARCZYKKrzysztofŁódź50 km MTBFujitsu
156SŁOMKARobertUszczyn50 km MTBbrak
157RYKMarcinŁÓDŹ50 km MTBFujitsu
158MATACHOWSKIDanielŁódź50 km MTBbrak
159KRZEMIŃSKIKamilAleksandrów Łódzki50 km MTBbrak
160KRZEMIŃSKAKatarzynaAleksandrów Łódzki50 km MTBbrak
161KALIŃSKIRobertŁódź 50 km MTBbrak
162GRZEGORZRózgaWładysławów50 km MTBPolski Klub MTB
163SIKORSKIKarolPiotrków Trybunalski50 km MTBRossmann Bike Team
164KOLASIŃSKITomaszŁódź50 km MTBbrak
165BUGAŁAKrystianWola Krzysztoporska50 km MTBbrak
166MYSŁOWSKIZbigniewŁódź50 km MTBVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
167RZYMOWSKAEdytaŁódź50 km MTBbrak
168LIPIŃSKIBartłomiejRaków50 km MTBbrak
169GASIŃSKIAndrzejRawa Mazowiecka50 km MTBbrak
170KOWALSKIAleksanderBURZENIN50 km MTBTeam Burzenin
171DOBROWOLSKIPiotrBURZENIN50 km MTBTeam Burzenin
172KRZYŻAKMarcinPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
173PRASALArturŁódź50 km MTBbrak
174KARDASZJacekZamość50 km MTBbrak
175DUPERASPawełSulejów50 km MTBatosTEAM
176MATYJAEwelinaPiotrków Trybunalski50 km MTBMake Hummus Not War
177GRABARAAdamPiotrków Trybunalski50 km MTBRossmann Bike Team
178ŁĄGWAŁukaszSulejów50 km MTBbrak
179TOMASZGarbowiczBełchatów50 km MTBbrak
180CIEŚLAKPiotrŁódź50 km MTBbrak
181RÓŻYCKIAdamSulejów50 km MTBbrak
182SKRZEKMarcinPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
183BUGAŁAPiotrBełchatów50 km MTBbrak
184GALACHKrzysztofTomaszów Mazowiecki 50 km MTBbrak
185KŁOSEKJanOpoczno50 km MTBLKS Feniks Opoczno
186ADAMCZYKMarcinWieluń50 km MTBRowerowy Wieluń
187SPYCHAŁATomaszWieluń50 km MTBRowerowy Wieluń
188ZABORMichałLubliniec50 km MTBbrak
189MILCZAREKStanisławTomaszów Mazowieckich50 km MTBAktywne dziki
190PASTERNAKKrzysztofPiotrkow Tryb50 km MTBbrak
191PAWLIKOWSKI AdamGolesze50 km MTBAktywne dziki
192CHWAŁOWSKIAdamPiotrków Trybunalski.50 km MTBEstile Racing Team
193LESZCZYKMaciejDziałoszyn50 km MTBMTB Działoszyn
194KACZOROWSKIJanuszPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
195SKRZYPSKIAndrzejPabianice50 km MTBbrak
196KRZACZYŃSKIBartoszPoniatów50 km MTBH8
197SZYMAŃSKIMichałWarszawa50 km MTBbrak
198PIECHAleksander Kotliny50 km MTBPIECH SPORT
199KURCZEWSKITomaszPoddębice50 km MTBLucy in The Sky
200MODZELEWSKIPiotrŁÓDŹ50 km MTBbrak
201KARLIŃSKAJoannaPiotrków Trybunalski50 km MTBMARJO
202JASIKKrzysztofZgierz50 km MTBbrak
203GĄSIENIECMarcinTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
204SIKORAKonradWitów Kolonia50 km MTBbrak
205MACIEJCZYKTomaszKońskie50 km MTBbrak
206DREKSLERMarcinŁódź50 km MTBLucy in The Sky
207KASZLUGAMichałPiotrków Trybunalski50 km MTBNiewiadów Boro
208ROBERTWrzesieńTomaszów Mazowiecki50 km MTBNiewiadów Boro
209DURAPiotrRaków50 km MTBPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
210MADEJRafałPiotrków Trybunalski50 km MTB:)
211GONERSKIMichałPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
212GROCHOLEWICZMariuszłódź50 km MTBbrak
213MACIEJEWSKIZbigniewStanisławów50 km MTBbrak
214ARKUSZYŃSKIPawełTomaszów Mazowiecki50 km MTBTIME4RUNNING
215KOLASAPiotrŁódź50 km MTBbrak
216SOŚNIERZTomaszŁódź50 km MTBbrak
217NYCZPiotrŁódź50 km MTBbrak
218ŁUKASZPiłaŁódź50 km MTBbrak
219SOBAŃSKIMarcinŁódź50 km MTBbrak
220PIETRASIKPrzemysławZgierz50 km MTBbrak
221JANICZEKMaciejPiotrków Trybunalski50 km MTBNA BOGATOŚCI !
222MACIEJJahnPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
223KRÓLIKOWSKIMichałŁódź50 km MTBbrak
224KAROLCZAKŁukaszTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
225FIJAŁKOWSKIArkadiuszUszczyn50 km MTBTri Aktywny Piotrków
226DĄBROWSKIPrzemysławBełchatów50 km MTBAktywni Kamieńsk
227ŚWISTAKKamilPiotrków Trybunalski50 km MTBNA BOGATOŚCI !
228OSYDASylwiaŁódź50 km MTBBól Tylko Boli
229OSYDAMaciejŁódź50 km MTBBól Tylko Boli
230JOANNAGrabaraPiotrków Trybunalski50 km MTBRossmann Bike Team
231SZYMAŃSKIMirosławKraków50 km MTBbrak
232RUSZKIEWICZTomaszPiotrków Trybunalski50 km MTBNA BOGATOŚCI !
233PAŁUBSKAPaulinaRozprza50 km MTBbrak
234WICHROWSKIMaciejAleksandrów Łódzki50 km MTBbrak
235SZCZEPAŃSKIMariuszKrólowa Wola50 km MTBNiewiadów Boro
236LEWANDOWICZEmiliaPiotrków Trybunalski50 km MTBPGR/TriAP
237JAKUBEKKrystianPiotrków Trybunalski50 km MTBMitutoyo AZS Wratislavia
238KANTORSKAMartaPIOTRKÓW TRYBUNALSKI50 km MTBbrak
239BANASIAKMariuszUSZCZYN50 km MTBbrak
240MARTASokołowska Bełchatów50 km MTBPTC ALPINA PABIANICE
241BRZEZIŃSKIAleksanderŁódź50 km MTBbrak
242SŁOMSKIBartłomiejWarszawa50 km MTBbrak
243MICHAŁKantorskiPIOTRKÓW TRYBUNALSKI50 km MTBbrak
244MASOJADAKatarzyna50 km MTBbrak
245MĄCZKATomaszStarowa Góra50 km MTBSzwagrower
246SEBASTIANMłynarczykŁodź50 km MTBRS Team
247TOMASIKŁukaszTomaszów Mazowiecki50 km MTBLOSTA Team
248ŁASKIBłażejGOLESZE DUŻE50 km MTBAktywne dziki
249MOTYLSKIWiesławZwierzchów 50 km MTBbrak
250MOTYLSKAMagdalenaWrocław50 km MTBbrak
251PANASIUKKrystianSulejów50 km MTBbrak
252KRAWCZYKWojtekłódź50 km MTBbrak
253DYBATomaszŁódź50 km MTBbrak
254OLEJNIKJulitaPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
255OLEJNIKWiktorPiotrków Tryb.50 km MTBGo Oleje
256KRAWCZYŃSKIMariuszPiotrków Trybunalski50 km MTBTri Aktywny Piotrków
257CHACHUŁAMarcinZgierz50 km MTBbrak
258BOGUCKIMaciejWarszawa50 km MTBTeam Bogucki
259WAWRZYNKOWSKIJanBarkowice50 km MTBOSP BARKOWICE
260WAWRZYNKOWSKAAnetaBarkowice50 km MTBOSP BARKOWICE
261KAGANIUKKrzysztofŁÓDŹ50 km MTBbrak
262STRZECHOWSKIDariuszbedoń przykościelny50 km MTBRAJSPORT ACTIVE
263PASTERCZYKMarcinPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
264ROGUTAnnaPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
265KOŚKATomaszOpoczno50 km MTBbrak
266GIERCZAKOtyliaOpoczno50 km MTBbrak
267WÓJCIKMarcinPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
268TRACZYKDamianKiełczówka50 km MTBbrak
269ZIÓŁKOWSKIJarosławŁódź50 km MTBI fon kolarz klub
270KOWALEWSKIDominikŁódź50 km MTBSzakale Bałut Łódź
271PIOTRZarembaPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
272NIEWIADOMSKITymoteuszŁódź50 km MTBbrak
273MAZUREKTomaszŁódź50 km MTBbrak
274SAŁAJGrzegorzOpoczno50 km MTBbrak
275BALCZERCZYKMarekTomaszów Mazowiecki50 km MTBBROWERZYŚCI.TM
276SAŁAJBarbaraOpoczno50 km MTBbrak
277MATYSIAKMaciekŁódź50 km MTBbrak
278MŁUDZIKMarcinBEŁCHATÓW50 km MTBWARACH ROWERY
279WĄCHAŁACezaryPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
280WARACHDanielBEŁCHATÓW50 km MTBWARACH ROWERY
281BROLAMichałŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
282EDYKOWojciechŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
283FELICJANIAKMałgorzataŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
284FORNALCZYKKamilŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
285GALEWSKIPiotrŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
286JAROCHIEWICZPiotrŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
287JEDYNAKTomaszŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
288KOLASAJerzyŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
289MICHALAKMichałŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
290ŚNIEĆŁukaszŁódź50 km MTBDrahtzug Stein
291WALAS BeataKiełczówka 50 km MTBbrak
292WINTROWICZAgnieszkaŁódź50 km MTBRS Team
293KOWALSKIKrzysztofTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
294WÓJTOWICZZbigniewTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
295ZAJĄCZKOWSKAEmilaSulejów50 km MTBbrak
296GAJEWSKIPiotrŁódź50 km MTBNiezrzeszony Łódź
297UTZPiotrMoszczenica50 km MTBbrak
298SŁOMIŃSKIBartoszBełchatów50 km MTBbrak
299TOMCZAKPawełGłowno50 km MTBTomczak Team
300RATALEWSKISlawomirPiotrków Trybunalski50 km MTBPotrkowskie Kolarstwo
301SOBCZYKMariuszPiotrków Trybunalski50 km MTBTRG
302WARACHMariuszBEŁCHATÓW50 km MTBWARACH ROWERY
303CHODERAPiotrWąwał, Tomaszów Maz.50 km MTBbrak
304NAWROCKIKrzysztofPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
305MATEUSZJanasŁódź50 km MTBRS Team
306JARZĘBSKIWojciechPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
307NYCZWojciechŁódź50 km MTBbrak
308ONIŚKOPawełPiotrków Trybunalski 50 km MTBbrak
309KRAWIECCezaryBarkowice50 km MTBbrak
310MAJOREKZofiaCzaplinek50 km MTBbrak
311PĘCIAKAgataPabianice50 km MTBPTC Pabianice
312ZAJĄCPawełPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
313SIENNICKIKonradBIKOWIEC50 km MTBbrak
314OSTROWSKIMaciejPiotrków Trybunalski 50 km MTBFerrCon
315KWIECIŃSKIPatrykTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
316DOMINIAKMateuszŁódź50 km MTBClariant Cycling
317ALAMAJustynaPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
318SŁOMKAMateuszKatowice50 km MTBŻryj Kurz
319SŁOMKAKarolinaŁódź50 km MTBŻryj Kurz
320RUTKOWSKIKonradTomaszów Mazowiecki50 km MTBŻryj Kurz
321CIOSEKKrzysztofOpole50 km MTBbrak
322OSTROWSKITomasz Piotrków Trybunalski50 km MTBFerrCon
323OSTROWSKIWojciech Piotrków Trybunalski50 km MTBFerrCon
324BANASZKIEWICZPiotrŻarnowica Duża50 km MTBKTR BikeOrient
325NOWIKSebastianŁódź50 km MTBbrak
326SZAFRANIECMichałPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
327PARASRobertPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
328GRZYBOWSKIKrzysztofSieczka 50 km MTBEstile Racing Team
329BANASZKIEWICZArkadiuszBEŁCHATÓW 50 km MTBWARACH ROWERY
330POMAZANYPiotrPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
331MATEUSZAKPiotrPiotrków50 km MTBbrak
332SYREKHubert Krężna 50 km MTBbrak
333KRYSZKIEWICZTomaszOzorków50 km MTBBirota
334WOJTASZAKTomaszBOGATYNIA50 km MTBbrak
335KUŚMIERSKIAdamUszczyn50 km MTBbrak
336BANASZKIEWICZPawełŻarnowica Duża50 km MTBKTR BikeOrient
337NOWAKKrzysztofBełchatów50 km MTBWARACH ROWERY
338RYKWojciechBIAŁA50 km MTBBirota
339KRZYSZTOFIKMichałOPOCZNO50 km MTBbrak
340KRZYSZTOFIKAgataOPOCZNO50 km MTBbrak
341JANASZEWSKIKrzysztofŁódź50 km MTBbrak
342JANASZEWSKIBarbaraŁódź50 km MTBbrak
343GIERASDariuszŁódź50 km MTBbrak
344GIERASMałgorzataŁódź50 km MTBbrak
345MARCINKOWSKIDanielWarszawa50 km MTBbrak
346FILIPCZAKArkadiuszWolbórz50 km MTBbrak
347GRZYBOWSKAKarolinaSieczka 50 km MTBEstile Racing Team
348JÓŹWIKŁukaszWolbórz50 km MTBbrak
349JANECKIDawidTomaszów Mazowiecki50 km MTBNiewiadów Boro
350WYCHOWAŁEKPiotr50 km MTBNowalijka.pl
351SKOWRONEK IwonaSwarzędz50 km MTBDużo NAS
352SŁUPSKAMagdalenaGłowno50 km MTBbrak
353MARCINISZYNWojciechBogacica50 km MTBbrak
354BOSIAKZbigniewPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
355MACIEKSłowińskiTomaszów Maz50 km MTBBROWERZYŚCI.TM
356ZIOLKOWSKIMaciejtomaszow maz50 km BiegTIME4RUNNING
357GRACZYKWiktoriaŁódź50 km MTBbrak
358MICHAŁEKJarosławKraków50 km MTBOne Way Ticket
359LESIAKTomaszBełchatów50 km MTBEstile Racing Team
360CIMOCHJanuszPiotrków Tryb.50 km MTBbrak
361STĘPNIKPiotrZduńska Wola 50 km MTBGATTA BIKE-RS
362ŚWIDERSKIAdamKazimierz50 km MTBbrak
363BISKUPMariuszWitów Kolonia 8 G50 km MTBbrak
364MASIAREKMaciejPiotrków Trybunalski50 km MTBbrak
365KRZCIUKSebastianTomaszów Mazowiecki50 km MTBMonsterFishingTeam
366KORNATKAKarolŁódź50 km MTBbrak
367NAZARSKIJacekbrzeziny50 km MTBbrak
368MOKROGULSKI PiotrTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
369ŚMIGIELSKIPawełPiotrków Trybunalski50 km MTBEstile Racing Team
370TORCZYŃSKIKrzysztofŁódź50 km MTBSzwagrower
371STRZEMIECZNYTomaszPłock50 km MTBWysportowani Racing Team
372MAKULAMichałŁódź50 km MTBbrak
373WOJCIECHOWSKIMichałWarszawa50 km MTBCebula.online
374TEODORUKrzysztofŁódż50 km MTBbrak
375GÓRECKIMarekBuczek50 km MTBJastrzębie Łaskie
376GŁOWACKITadeuszPiotrków Trybunalski50 km MTBAmator
377BĄKGrzegorzŁODŹ50 km Biegbrak
378OLEJNICZAKPrzemysławkurnos drugi50 km MTBLSKK lityński Bełchatów
379SZAFRANArkadiuszZelów50 km MTBLSKK Lityński Bełchatów
380KRZEMIŃSKITomaszPiotrków Trybunalski50 km MTBWiKsolOneBike
381ROSTKOWSKIRobertPiotrków Tybunalski50 km MTBbrak
382TRACZ Jakub Lodz 50 km BiegKardiofit fizjoterapia edukacja trening
383RESZKEMarcinŁódź50 km MTBbrak
384STEFAŃCZYKDanielWola Moszczenicka50 km MTBbrak
385STUDNIAREKJanuszRadomsko50 km MTBbrak
386PROKOPJolantaRadomsko50 km MTBbrak
387STEFAŃCZYKKatarzynaRadomsko50 km MTBbrak
388JURZYŃSKIRomanRadomsko50 km MTBbrak
389WLAŹLAKJanRadomsko50 km MTBbrak
390FRANIAKRajmundRadomsko50 km MTBbrak
391CHYBALSKIRobertRadomsko50 km MTBbrak
392STUDNIAREKPaulinaRadomsko50 km MTBbrak
393PROKOPMirosławRadomsko50 km MTBbrak
394STĘPIEŃDariuszŁódź50 km MTBbrak
395KALITAMarekBełchatów50 km MTBLSKK Lityński Bełchatów
396SMARZEKCezaryŁASK50 km MTBJastrzębie Łaskie
397SMOKŁukaszWitow kolonia50 km MTBbrak
398KOŁATEKTomekMazury50 km MTBbrak
399KWAPIŃSKIKarolBełchatów50 km MTBLSKK Lityński Bełchatów
400JÓŹWIKMarcinPiotrków Trybunalski50 km MTBEstile Racing Team
401ALEKSANDROWICZNataliaPiotrków Trybunalski 50 km MTBEstile Racing Team
402SADŁECKAMagdalenaŁódź50 km MTBEurobike Kaczmarek Electric Team
403MICHALAKMarcinŁódź50 km MTBKTR BikeOrient
404KULIŃSKIKrzysztofTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
405NITAŁukaszTomaszów Mazowieckich50 km MTBbrak
406BRZĘCZEKRafał Łódź 50 km MTBbrak
407LASZCZYKMateuszKurnędz50 km MTBbrak
408GAWINMichał Sulejów 50 km MTBbrak
409GRZYBOWSKIRadekPiotrków Tryb.50 km MTBbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćDystansKlub/Drużyna
1GŁOWACKARenataPiotrków Trybunalski50 km BiegTri Aktywny Piotrków
2KĘPIŃSKIMariuszPiotrków Tryb.50 km Biegbrak
3CZERNICHKamil Warszawa50 km Biegbrak
4DYBALSKIMariuszBełchatów50 km Biegbrak
5KUBARAKarinaRadom50 km Biegbrak
6WOJTASZEKSławomirsmardzewice50 km BiegTIME4RUNNING
7SUWAŁAAnnaRadomsko50 km Biegbrak
8JANKOWSKIJarosławSadlno50 km BiegAT Aktywny Trzebiatów
9ROGÓSZPiotrŁódź50 km BiegodBiegamyodNormy
10SKROBEKKarolinaRudniki50 km BiegVege Runners
11SIERANTMichalTomaszow Maz50 km Biegbrak
12CZELEJRafałŚwidnik50 km BiegBiegający Świdnik
13KNOPPiotrWola Załężna50 km BiegOpoczno Sport Team
14JABŁOŃSKI MarcinŁęczyca 50 km Biegbrak
15MAJKarolSulejów50 km Biegbrak
16HERNIKPawełWARSZAWA50 km BiegBIEGAM NA TARCHOMINIE
17KUBIAK Adam Warszawa 50 km BiegBiegam Bo Krzyczy
18PASTWIŃSKAJustynaŁódź50 km BiegŁódz Running Team
19ULOWSKIJacekŁódź50 km BiegGO-Leasing TEAM
20WĄSIKKamilBiałobrzegi50 km BiegTEAM Białobrzegi
21MARSZAŁMariuszNowy Dwór Mazowiecki50 km BiegRK Athletics
22WISZOWATYMariuszJadwinin50 km Biegbrak
23JANUSZTadeuszPiotrków Trybunalski50 km MTBPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
24PUDEŁEwaŁódź50 km MTBRS Team
25GRZYBEKJarekKleszczów50 km MTBEpsilon Bike Team
26SAKOWSKITomaszŁódź50 km MTBbrak
27PAŚKASebastianSwarzędz50 km MTBDużo NAS
28KOZIRÓGJacekŁódź50 km MTB4MTB Immergas Łódź
29RAJSKIJacekPAWŁOWICE50 km MTBbrak
30SIEMINSKITomaszŁódź50 km MTBbrak
31ZAGDAŃSKADoortaPiotrków Trybunalski50 km MTBatosTEAM
32STAŃCZYKSebastianTomaszów Mazowiecki50 km MTBbrak
33KOPKA Elżbieta Łódź 50 km MTBbrak
34KOPKATomaszŁódź50 km MTBbrak
35GAWRONMarekBełchatów50 km MTBWARACH ROWERY
36WĄCHAŁAPawełPiotrków Tryb.50 km MTBK. Wędrowniczki
37ROSIŃSKITomaszPiotrków Tryb.50 km MTBK. Wędrowniczki
38SZMAŃDAPiotrPiotrków Tryb.50 km MTBK. Wędrowniczki
39BĄBOLMaciejSulejów50 km MTBK. Wędrowniczki
40WENCSylwiaŁódź50 km MTBŁódź Kocha Sport
41JABŁONSKIPawełłódź50 km MTBbrak
42ŻURMANMarcinZelów50 km MTBbrak
43SIKORSKIKarolPiotrków Trybunalski50 km MTBRossmann Bike Team
44BARGIEŁMateuszŁódź50 km MTBZbieranina z Niesięcina
45PRASALKonradŁódź50 km MTB#BLOGERZYBIEGAJĄ
46PAWLICKatarzynaŁódź50 km MTBbrak
47KOWALCZYKWłodzimierzHuta Dłutowska50 km MTBbrak
48WOLNYŁukaszŁask50 km MTBTEAM ZELÓW
49SZPERNAHubertDębniak50 km MTBNiewiadów Boro
50SZYMAŃSKIRadosławPabianice50 km MTBDo Zobaczenia Na Mecie
51SZYMAŃSKIMichałPabianice50 km MTBDo Zobaczenia Na Mecie
52RAŃŚPatrykCzęstochowa 50 km MTBBK7
53GROCHOLEWICZMariuszŁodź50 km MTBbrak
54RYSIŃSKIŁukaszWŁODZIMIERZÓW50 km MTBbrak
55PIETRASRafałPIOTRKÓW TRYBUNALSKI50 km MTBbrak
56KOMPATomaszGałków Mały50 km MTBDell Team
57MOLIŃSKITomaszRadomsko50 km MTBbrak
58SOCHA TomaszŁÓDŹ50 km MTB4MTB Immergas Łódź
59TRZEBSKIMichałZofiówka50 km MTBRaciborskie Tygrysy
60BIŃKAAdamWarszawa50 km MTBbrak
61WOJTASZAKJacekPIOTRKOW TRYB.50 km MTBcopacabana-Piotrkow Tryb.
62MŁYNARCZYKRobertlodz50 km MTBbrak
63CIEŚLAKrzysztofBytom50 km MTBStowarzyszenie Rowerowy Bytom
64RAWICKIMarcinŁódź50 km MTBCykel
65KAŁUŻNYMarcinZgierz50 km MTBbrak
66PIERZCHALSKIJerzyŁódź50 km MTBPierzchalski Cycling Team
67BŁOCHOWIAKMagdalenaMiejska Górka50 km MTBKlub Biegaczy JYSK
68KAPUŚCIŃSKI Paweł Tomaszów Mazowiecki 50 km MTBbrak
69RABENDAKamilTeodory50 km MTBSoligrano