Lista uczestników

BIEG NA 10 KM WOKÓŁ ZALEWU SULEJOWSKIEGO

Statystyki

Ogólem zapisanych: 135
Zapisanych kobiet: 45
Zapisanych mężczyzn: 90
Zapisanych z opłaconym wpisowym:114
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:21

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1DOBROŚMagdalenaWieruszówbrak
2KRAWCZYŃSKIMariuszPiotrków TrybunalskiTri Aktywny Piotrków
3ROKITAPaweł 97-300brak
4TRAJDOSKarolinaPiotrków Tryb.Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
5JAGODZINSKIDariuszPiotrków TrybPiotrków Bieg
6JAROSZJustynaLonginówkabrak
7BIŃCZYKPawełPoniatówbrak
8NOWICKA-SZCZEPAŃSKASylwiaPiotrków Tryb. brak
9PYSZCZEKIwonaŁódźbrak
10RADZISZEWSKAIwonaPIOTRKÓW TRYBUNALSKIbrak
11KOTLIŃSKIAdamŁódźbrak
12TURSKIŁukaszPiotrków TrybunalskiRossbiegani
13KUNCERyszardAleksandrów Łódzkibrak
14KAŹMIERCZAKPiotrWola Moszczenickabrak
15ĆWIKLIŃSKA AnnaPoznańbrak
16NOWAKRobertSulejówAktywni w Sulejowie
17PISAREKSławomirKurnos Pierwszybrak
18ŚLUSARCZYKKrzysztofŁódźFujitsu
19RYKMarcinŁÓDŹFujitsu
20RÓZGAKrystynaWładysławówbrak
21PABICHKrzysztofPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
22ADAMCZYKDorotaSkroninabrak
23SZCZEPAŃSKA Iwona Królowa Wola brak
24BEŁDOWSKABeataPiotrków Trybunalski brak
25KARCZEWSKI PiotrCzęstochowabrak
26CIEŚLIKMarcinPiotrków Tryb.brak
27ŻEBRAKOWSKIArturRzeszówbrak
28KRYSTASZEKEmiliaCzęstochowabrak
29MICHALAKTomaszSulejów Aktywni w Sulejowie
30DYBAŁAMarcinWygodaAŚPT
31ZWOLIŃSKIJakubŁódźbrak
32BOGACKAMałgorzata brak
33TOMCZAKRenataKielceKigari Kielce
34SIERSZYŃSKIKarolBełchatówPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
35CHYCKAEwaŁódźbrak
36CHYCKIJacekŁódźbrak
37MIŃKOWSKITomaszPruszkówbrak
38WOJNICKIGrzegorzRozprzaPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
39AGIERMateuszTuszynbrak
40GAJDAIwonaBudy Dłutowskiebrak
41GAJDASławomirWadlewOsp Wadlew
42GROCHULSKIMariuszTuszynbrak
43WESOŁOWSKIDamianTomaszów Maz.brak
44JAGIEŁŁOJoannaMilejówbrak
45CHOJAEwelinaTuszynLUZIK
46MALINOWSKAKarolinaTuszynLUZIK
47ŚCIBORMałgorzataTuszynLUZIK
48BURCZYŃSKAAnnaGórki Dużebrak
49DRÓŻDŻPawełPiotrków Tryb.brak
50STĘPNIAKWojtekZgierzZgierzbiega
51STĘPNIAKPaulinaZgierzbrak
52KRASOŃRafałRozprzabrak
53MIKOŁAJCZYKIgorKarlinbrak
54MIKOŁAJCZYKPiotrKarlinbrak
55BOGUSŁAWASzandaCzyżeminekBocianie gniazdo
56BARZYKMateuszPiotrkow TrybunalskiFudu&Co. Sport Team
57BARZYKMarzenaPiotrkow Trybunalskibrak
58WŁADYSŁAWPatałaMoszczenicabrak
59DUDZIKMariuszTomaszów Mazowieckibrak
60RÓŻYCKIPrzemysławTomaszów MazowieckiKPP
61SPINEKDamianBrudzewice KoloniaCYBERRUNNERS
62FRONKSzymonKołobrak
63BORASJanPiotrków Trybunalskibrak
64STASIAKOlgaBełchatówHappy Run :D
65ŁUCZAKGabrielaBełchatówbrak
66BRZOSTOWICZRafałTomaszów Maz.brak
67KOŁEKRobertSulejówbrak
68BRODAUrbanPiotrków TrybunalskiCarefree Chelsea
69KOZIARSKIMateusz ŻelechlinekLKS Koluszki
70STRZELECKIArturPiotrków Tryb.brak
71GRZANKOWSKIMikołajPiotrków Trybunalskibrak
72ZAJACZKOWSKIMariuszSulejowAktywni w Sulejowie
73KLUSKAMariuszSulejówbrak
74BARCZAKKatarzynaMilejówCOOPER STANDARD
75SZPAKMichałZdzieszowiceAzymek Zdzieszowice
76JANISZEWSKIJacekOpocznoLKS Feniks Opoczno
77JABRZYKMariuszTomaszów MazowieckiPZU Sport Team
78PAPIERKOWSKI Jacek Łódź brak
79DAGMARAKrólikiewiczPiotrków Trybunalskibrak
80NADAJEWSKAAleksandraPiotrków Trybunalskibrak
81PECRafałOpocznobrak
82MAJOREKKrzysztofCzaplinekbrak
83JENDRYCHRemigiuszPiotrków Trybunalskibrak
84JAGODZIŃSKIMariuszPiotrków Trybunalskibrak
85POLITAŃSKAPatrycjaCzęstochowabrak
86BERESKAArturPiotrków TrybunalskiJa sam
87FOLTAŃSKAMałgorzataPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
88JEŻOWSKIRafałOpocznobrak
89MAJCHRZYKPawełTOMASZÓW MAZ.BBL TOMASZÓW MAZ.
90BALCZERCZYKDawidTomaszów MazTIME4RUNNING
91KURASIlonaTOMASZÓW MAZBBL TOMASZÓW MAZ.
92SZCZEGODZIŃSKIBogdanRozprzaPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
93RUDALSKAKatarzynaSulejówbrak
94BOBRASArkadiuszPiotrków Tryb.brak
95KRUPAMateuszSulejówbrak
96BĄKOWICZKrzysztofPiotrków TrybunalskiTri Aktywny Piotrków
97SOCHAAndrzejRZECZYCAbrak
98WINIARSKAMartaPiotrkow TrybunalskiKS Polanik
99WINIARSKIPrzemysław Piotrkow Trybunalskibrak
100KARKUSDamianBełchatówbrak
101ZWOLIŃSKIŁukaszWola Moszczenickabrak
102MAJDAKBartłomiejWarszawabrak
103OŻAREKPatrykKamieńskbrak
104WOJCIECHOWSKIMarekŁódźbrak
105ANDUŁAPatrycjaOpocznobrak
106WIERZBICKAMartaŁódźbrak
107KUBCZAKArkadiuszPiotrków Trybunalskibrak
108BIAŁASJoannaŁódźbrak
109ROMAŃSKIPiotrPiotrków Tryb.brak
110NEJMANMarcinSulejówbrak
111PANFILWandaTomaszów Mazowieckibrak
112PATAŁAWładysławMoszczenicabrak
113KOŃPiotrDębaAlpin Sport
114SĘTKOWSKIAndrzejOpocznobrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1KOCHELSKAKamilaOsiedle NiewiadówTIME4RUNNING
2PAŁUBSKAPaulinaMilejowiecbrak
3TOMASZSieminskiŁódźbrak
4KRAWCZYKKacperBełchatówRajSport Active - Litynski Bełchatów
5JAGODZIŃSKIMariuszPiotrkow Trybbrak
6KOWALCZYK Grzegorz Łódź brak
7ĆWIKLIŃSKA AnnaPoznańbrak
8DANIELIK-SŁODKOWSKASylwiaPiotrków Trybunalskibrak
9JUSTYNA DudczakŁódź Cyklomaniak
10SOBOŃRobertTomaszów Mazowieckibrak
11MICUŁAZbigniewWolbromWolbrom Team
12KOWALCZYKArturŁódźbrak
13JACEKChyckiŁódźbrak
14JAGIEŁŁOKonradMilejówbrak
15DOBROWOLSKITomaszPiotrków Trybunalskibrak
16MAJEWSKIPawelRadombrak
17GUDALADariusztOMASZÓW MAZOWIECKIbrak
18WERONIKAWąsikBiałobrzegiTEAM Białobrzegi
19KACZMARCZYKDanielŁódźbrak
20MARCIOCH PawelPIOTRKÓW TRYBUNALSKI brak
21PIENIĄŻEKKatarzynaTomaszów Mazowieckibrak