Lista uczestników

Trasy Biegowe w Woj Łódzkim - Łódź 2017

Statystyki

Ogólem zapisanych: 289
Zapisanych kobiet: 159
Zapisanych mężczyzn: 130
Zapisanych z opłaconym wpisowym:187
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:102

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1JAWORSKIMichałŁódźbrak
2TOMALAKMariolaKolonia Zawadabrak
3TRZEWIKOWSKAPaulinaŁódźbrak
4TOMCZYKDorotaŁódźbrak
5LANGEAndrzejŁódźbrak
6DĘBICKADorotaŁódźbrak
7KORYCKA MariolaZGIERZbrak
8MIROŃCZUKJacekŁódźbrak
9OLKUSZAdamPabianicebrak
10OLEJNICZAKPaulina Łódź brak
11POLAMagdalenaŁódźŁódź Kocha Sport
12KASZUBSKIRafałŁódźŁódź Kocha Sport
13ADAMCZYKKarolinaŁÓDŹ brak
14KUJAWSKA Kamila Łódź brak
15CZYŻNIELEWSKAAleksandraŁódźbrak
16CZYŻNIELEWSKIArkadiuszŁódźbrak
17RŻANEKEwaŁódźbrak
18KĘPIŃSKIArturZgierzBoruta Zgierz
19WIRAPrzemysławTuszynDrużyna BSS
20KOSZEWSKIPrzemysławŁódźbrak
21ZALEGALuizaAleksandrow LAGB Torfy
22BIENIASPaulinaOzorkówbrak
23DUDKIEWICZSebastianŁódźCPM
24TURKOWSKIMichałŁódźCPM
25IMIŃSKICezarZgierzbrak
26BŁAŻEJCZYKAgnieszkaŁódźbrak
27KACZOROWSKABeataŁódźbrak
28STĘPIEŃMagdalenaZgierzbrak
29GAPYSDominikaJastrząbbrak
30GAPYSDorotaŁÓDŹbrak
31PRZYGOŃSKAAnnaZgierzbrak
32GABRYELCZYKMartaŁódźbrak
33GABRYELCZYKSławomirŁódźbrak
34KOPEĆAnetaNOWA GADKAbrak
35KROŚNICKAMarzenaŁòdzbrak
36WŁASTOWSKAAleksandraŁódźbrak
37NOWAKOWSKITomaszŁódźPortokales Team
38WŁASTOWSKIPrzemysławŁódźZwierzątka
39JABŁOŃSKIMarcinŁódźbrak
40JONCZYKJoannaŁódźbrak
41GORZKAEmiliaŁódźKOPERNIK I PRZYJACIELE
42KACZMAREKKamilŁódźKOPERNIK I PRZYJACIELE
43ZIĄTEKKrzysztofŁódźKOPERNIK I PRZYJACIELE
44GRADOWSKIJacekŁódźKOPERNIK I PRZYJACIELE
45RACZYŃSKIPawełBiałabrak
46DĄBALŁukaszTomaszów Mazowieckibrak
47MICHAŚJolaJÓZEFÓWbrak
48MICHAŚRadosławJÓZEFÓWbrak
49PILICHOWSKAKatarzynaWartabrak
50SŁOKAMarcinŁódźŁódź Kocha Sport
51FLORCZAKSylwiaŁódżbrak
52NOWAKMarcinŁódźbrak
53SOBCZAKMagdalenałódźbrak
54JANKOWSKAMarzenaŁódźbrak
55WIKTOROWICZOlgaŁódźbrak
56KUCHARSKIŁukaszŁódźKS Celironman S.A.
57KADZIDŁOWSKAAleksandraŁódźbrak
58SZCZAWIŃSKIRobertŁódźbrak
59PASTWIŃSKAJustynaŁódźŁódź Running Team
60SZCZĘSNYAndrzejPoznańWarbud Running Team
61BŁASZCZUKMariaHrubieszówbrak
62SIENKIEWICZJakubłódźbrak
63BONIECKIDariusz Łódź brak
64WAWRZENIAKAleksandraŁódźbrak
65PRZYGOCKA-WYPYCHMagdalenaPabianicebrak
66WYPYCHDariuszPabianicebrak
67KIEŁBASIŃSKAAgnieszkaŁódźbrak
68CZEKALAKAnnaStare Krasnodębybrak
69ANTONIAKDamianŁÓDŹbrak
70ANDRZEJEWSKAAnitałódźbrak
71KRAWCZYNSKAJoannaŁódźbrak
72LEPIANKAWojciechŁódźbrak
73KOBIERECKAMagdalenaŁódźbrak
74MARCZEWSKA DorotaŁódźbrak
75FRANKOWSKIMaciejŁódźBeauty Sport
76TOMCZYKMałgorzataŁódźROSSBIEGANI
77KABATRadosławŁódźbrak
78STEFAŃCZYKBogusław Aleksandrów Łódzkibrak
79GŁOWACKA Anna Łódź brak
80SZUSTAKMariuszŁódźŁódź Kocha Sport
81IDCZAKMartaŁódźbrak
82ANTONIAKEwaŁódźbrak
83ZJAWIONA AgnieszkaŁódź brak
84SADZAKKatarzynałódżBeauty Sport
85WŁODARCZYKArkadiuszŁódźŁódź Kocha Sport
86NOWAKDarekPAJĘCZNOKlub Biegacz Warta
87MELLERElżbietałódźbrak
88HERKTGrzegorzŁódźbrak
89WLAZELKonradLodzbrak
90HAJDUKDagmaraŁódź brak
91MŁOTECKAMartaŁódźbrak
92PAWLAKDanielŁódźFORWEB Team
93KOWALSKAAleksandraLodzbrak
94KLEMBABeataŁódźbrak
95WIETRZYKOWSKAEwaŁódźbrak
96SADOWSKAAgnieszkaKolonia BrużycaCENTRUM UBEZPIECZEŃ AGNIESZKA SADOWSKA
97SADOWSKIMarcinKolonia BrużycaCENTRUM UBEZPIECZEŃ AGNIESZKA SADOWSKA
98NOWAKOWSKAKatarzynaŁódźbrak
99TRZEPIECIŃSKAAgnieszkaŁódźbrak
100CICHOSZKrzysztofŁódźDla Rysia
101LIPSKADariaŁódźRetkinia Run
102TŁOKIŃSKITomaszPabianicebrak
103BRACICHOWICZAnnaŁódźSBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
104GALOCHRobertAleksandrów ŁódzkiSBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
105RZEŻNICKIKarolŁódźUKS Praussa
106MIŚKIEWICZMałgorzataŁódźSBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
107NOWICKIMarcinŁódźSBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
108MIŚKIEWICZAnnaŁódźSBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
109LISIECKIArkadiuszŁódźSRTG Łódź
110KLEKOWSKIMateuszŁódź brak
111ROGUTKatarzynaRĄBIEŃ ABbrak
112CIEPLUCHADorotaŁódźAflofarm Running Team
113ZIMIŃSKAJoannaŁódźbrak
114ZAKRZEWSKIPrzemyslawLodzbrak
115JACASZEKEwelinaŁódźbrak
116MISZCZAKAnnaŁódźAflofarm Running Team
117OLSZEWSKITomaszŁódźbrak
118KOCH - DRZAZGAAgnieszkaŁódźAflofarm Running Team
119WIERTEKAnialodzbrak
120PUCHALSKAMartynaŁódźAflofarm Running Team
121KOCHGrzegorzŁódźAflofarm Running Team
122MALSKAMartaŁódźbrak
123WIERZBICKIMichałŁódźAflofarm Running Team
124SZAMOL SebastianŁódźAflofarm Running Team
125KRAKOWIAKEwelinaŁódźAflofarm Running Team
126MITROWSKAKatarzynaSieradzbrak
127GAŁKATomaszŁódźDzik Komando
128PILARSKIPiotrŁódźbrak
129CZAPLASzymonPiotrków Trybunalskibrak
130MATULSKIDariuszSkierniewiceWarbud Running Team
131LAZAREWICZSylwesterIławabrak
132PIETRAKIEWICZMichałŁódźAkademia Przyszłości
133ZINABOLDDominikaŁódźAkademia Przyszłości
134POŁOMSKA-KRASKASoniaPabianiceAflofarm Running Team
135ROGULSKALidiaPruszkówWarbud Running Team
136MUCHAGrzegorzŁódźKlub Karate SHOTOKAN "KACHI"
137LEWANDOWSKAMarzennaŁódzŁódzka Fundacja Kocham Życie
138SOSNOWSKIMiłoszŁódźbrak
139SOSNOWSKIPrzemysławŁódźbrak
140SZCZEPANIAKPiotrŁódźSzakale Bałut Łódź
141JAGASJoannaŁódźbrak
142JABŁOŃSKAJustynaŁódźbrak
143KOZIEŁ Jacek Łódź brak
144KLEPACZKarolinaBedon Przyk.brak
145WITKOWSKIMichałŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
146SKRZYPCZAKKamilŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
147SZCZEPAŃSKIMarcinŁódźEVErRUN
148MATUSIAKKarolinaŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
149SĘKSylwiaOzorkówbrak
150ŚWIGULSKIPawełŁódźbrak
151SIKORSKADominikaŁódźSikoreczki
152SIKORSKAAnitaŁódźSikoreczki
153BORECKAHalinaŁódźSikoreczki
154WYLAZLOWSKASylwiaŁódźŁódź Running Team
155STECŁukaszŁódźbrak
156STOLARCZYKKarolinaOzorkówbrak
157KOTLIŃSKIRadosławłódźbrak
158MILLERMarekŁódźbrak
159GARNYSRadekDąbrówka Wielkavera running team
160CICHOSZMagdalenaŁódźDla Rysia
161ADAMCZEWSKIKonradŁódźOrange Polska
162TRYBULSKAMarikaŁódźNecesito Espana
163CHUDZIKMariuszŁódźbrak
164OCHMAŃSKIAdamŁódźEVErRUN
165PLUTATomaszŁódźbrak
166PIETRASZEKAgnieszkaŁódź Biegnące krwinki
167FORTUNNAKatarzynaŁódźBiegnące krwinki
168KOPKAElżbietaŁÓDŹAGB Torfy
169CYNIAKPaulinałódźBeauty Sport
170RADWAŃSKAJustynaŁódźBeauty Sport
171MILCZAREKKarolinaŁódźBeauty Sport
172WĄSArkadiusz ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport
173KIERSTANAndrzejAntoniewbrak
174SZCZEPAŃSKIWojciechŁódźŁódź Kocha Sport
175HOWANIECAgataŁódźbrak
176MIKOŁAJCZYKWiolettaKonstantynówbrak
177DĄBROWSKAEwelinaŁódź Akademia Biegacza S.L. Salos Wodna Łódź
178OŻAREKAniaPiotrków Trybunalskibrak
179CHOJNACKIAdrianŁódźWarbud Running Team
180CHOJNACKAMałgorzataŁódźWarbud Running Team
181ŁATADamianŁódźWarbud Running Team
182WÓJCIKJustynaŁódźbrak
183KRAWCZYKMateuszŁódźbrak
184TOMASPatrycjaŁódźbrak
185DUDEKDorotaLódźDzik Komando
186RAKOWSKA-TRELAAnnaŁódź brak
187WRÓBLEWSKISebastianŁódźbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1URBAŃSKIKamilŁódźŁódź Kocha Sport
2WIELEC MonikaŁódź Luzaki na Fantazji
3WICIŃSKI Piotr Pabianice brak
4STULGISPiotrŁódźbrak
5GULATomaszŁódźRYSIOTEAM
6KORDELASGrzegorzŁódźŁódź Running Team
7KRUKPatrycja ŁódźŁódź Kocha Sport
8MADAJMonikaLodzbrak
9PIESTRZEWSKAMonikaŁÓDZbrak
10WOŹNICAUrszulaŁódźSTUDIO PULS ACTIVE TEAM
11PAWŁAKolejwaŁódźŁódź Kocha Sport
12KOLEJWAPawełŁódźŁódź Kocha Sport
13SZAFLIKMariuszŁaskbrak
14BRACICHOWICZMajaŁÓDŹ Akademia Biegacza S.L. Salos Wodna Łódź
15ANCUTAMartaŁódźbrak
16ZIMIŃSKAJoannaŁódźbrak
17WIERTEKNataszalodzbrak
18WIERTEKOlgalodzbrak
19CIESIELSKAAnitaŁódźAflofarm Running Team
20PAŁCZYŃSKA JoannaŁódźAflofarm Running Team
21MŁYNARSKAMagdalenaŁódźAflofarm Running Team
22GRYGIELSylwiaŁódźAflofarm Running Team
23KOŁACIŃSKIDamianŁódźbrak
24CZAJKOWSKITomaszŁódźŁódź Kocha Sport
25CZAJKOWSKASylwiaŁódźŁódź Kocha Sport
26ANCUTAJulitaLodzbrak
27CICHOSZMateuszŁódźDla Rysia
28MILCAREKKarolinaŁódźBeauty Sport
29KABATMateuszŁódźbrak
30ŚWIĄTCZAKAdamŁódźbrak
31KOWALSKA Marlena Rożniatów brak
32DĄBROWICZAndrzejŁódźbrak
33DORSGrzegorzJANOWbrak
34WOŹNICAMieczysławŁódźbrak
35GAPYSDorotaŁódźbrak
36CZEKALAKKonradStare Krasnodebybrak
37CZEKALAKJuliaStare Krasnodebybrak
38CZEKALAKIgorStare Krasnodebybrak
39CZEKALAKFilipStare Krasnodebybrak
40CICHOSZMagdalenaŁódźDla Rysia
41CICHOSZArturŁódźDla Rysia
42CICHOSZMateuszŁódźDla Rysia
43IDCZAK MartaŁódźbrak
44TOMCZAKIwonaŁódżbrak
45SZYDZIAKJolantaŁódżbrak
46KOSIORKIEWICZLenaŁódźbrak
47KOTKatarzynaŁódżbrak
48GOŁĘBIEWSKIZbigniewŁódźbrak
49ANDRYSZEKJustynaŁódźbrak
50ANDRYSZEKLenaŁódźbrak
51WYLAZLOWSKAZuzannaŁódźbrak
52WYLAZLOWSKAHannaŁódźbrak
53SZAMOLBartoszPabianiceAd-Bar
54SZAMOLAdrianPabianiceAd-Bar
55LIPNICKITomaszKońskiebrak
56LIPNICKAJuliaKońskiebrak
57LIPNICKIBartoszKońskiebrak
58LIPNICKAMałgorzataKońskiebrak
59KACZOROWSKAAleksandraŁódźbrak
60KACZOROWSKAAleksandraŁódźbrak
61DĄBROWICZAndrzejŁódźbrak
62PRZYGAŃSKIMaciejZgierzbrak
63KUBICKAMagdaFlorentynówbrak
64JEZIERSKAKlaudiaŁódźMaja Pola
65PRZYGAŃSKAAnnaZgierzbrak
66DRABAREKAleksandraŁódźbrak
67BIAŁOWĄSMarcinŁódźRysie
68PLUTABarbaraŁódźbrak
69KOWALSKAMarlenaRożniatówbrak
70PLUTAJanŁódźbrak
71WOŹNICAUrszulaŁódźSTUDIO PULS ACTIVE TEAM
72PLUTAJustynaŁódźbrak
73GABRYELCZYKMichałŁódźbrak
74SIKORSKAAnitaŁódźSikoreczki
75GABRYELCZYKSławomirŁódźbrak
76SIKORSKADominikaŁódźSikoreczki
77GABRYELCZYKMartaŁódźbrak
78GABRZELWIKSzymonŁódźbrak
79BARNICKAHalinaŁódźSikoreczki
80GULATomekŁódźRYSIOTEAM
81BARTOSIKMarekŁódźPatataj
82SIENKIEWICZWojciechŁódźPatataj
83TRAWCZYŃSKAEwelinaŁódźPatataj
84OCHMAŃSKAMajaŁódźbrak
85OCHMAŃSKIBartoszŁódźbrak
86OCHMAŃSKAEwaŁódźbrak
87KIELONElaŁódźbrak
88GRYGIELSylwiaŁódźAflofarm Running Team
89URBAŃSKIKamilŁódźŁódź Kocha Sport
90WÓJCIKJustynaŁódźbrak
91BLESIŃSKIRobertŁódźbrak
92WOSTONAndrzejŁódźbrak
93WRZOSSławomirŁódźRysie
94SERAFINSebastianŁódźbrak
95PLUTAPiotrJustynówbrak
96OLEJNICZAKMichałŁódźbrak
97CIESIELSKIAnitaŁódźAflofarm Running Team
98POŁOMSKA-KRASKASoniaPabianicebrak
99PAŁCZYŃSKAJoannałódźAflofarm Running Team
100MŁYNARSKAMagdalenaZofiówkaAflofarm Running Team
101KORDELASGrzegorzŁódźŁódź Running Team
102KABATMateuszŁódźbrak