Lista uczestników

36 Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im Bronisława Malinowskiego

Statystyki

Ogólem zapisanych: 358
Zapisanych kobiet: 96
Zapisanych mężczyzn: 262
Zapisanych z opłaconym wpisowym:268
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:90

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1102ADAMCZEWSKAMonikaTomaszów Mazowieckibbl Tomaszów MazowieckiK 30-39
2118ADAMCZYKDorotaSKRONINAbrakK 20-29
3179ADAMCZYKWojciechOpocznobrakM 30-39
4214ADAMUSDariuszŁódźbrakM 30-39
577ADAMUSPaulinaRokicinybrakK 20-29
6133ANTCZAKSzymonSławoszew25bdowM 20-29
7206ANTONIAKSylwiaŁódźbrakK 20-29
8159ANTOSIEWICZ RobertTomaszów Maz.Antek TEAMM 40-49
9249ARKUSZYŃSKIPawełTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGM 40-49
1096BĄBOLMichałWarszawabrakM 30-39
11215BĄKMartynaTomaszów MazowieckibrakK 20-29
12125BALCZERCZYKMarekTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGM 40-49
13253BARANOWSKIAntoniTumidajbrakM 50-59
14208BEDNARSKAAngelikaTomaszów MazowieckiPilica TomaszówK 16-19
15258BERESKAArturPiotrków TrybunalskibrakM 30-39
16245BERNACIKPawełTomaszów MazowieckibrakM 50-59
17236BIAŁASMarcinTomaszów MazowieckibrakM 30-39
18190BIENIEKJacekTomaszów Maz.Cukiernia BieniekM 30-39
1949BLANKEmilTomaszów MazowieckiSicherBautechnikM 20-29
20192BŁASZCZYKMariuszZgierzbrakM 30-39
21132BŁAŻEJCZYKAgnieszkaŁódźbrakK 50-59
22216BOGUSZKacperInowłódzbrakM 20-29
2321BOJARCZUKWaldemarTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGM 60-69
2420BORKOWSKANataliaTomaszów MazowieckiMKS Tomaszów MazowieckiBrak
2519BORKOWSKIRadosławTomaszów MazowieckibrakM 40-49
26260BOROWSKIKonradTomaszów MazNU-MED M 20-29
27162BORZUTAJarosławWąwałbrakM 40-49
2893BOSIEKKarolinaCiebłowicePilica TomaszówK 16-19
29131BRODAUrbanPiotrków TrybunalskiCarefree ChelseaM 30-39
30130BROJEWSKIKrzysztofKielcebrakM 60-69
3133BRONISZEWSKIRyszardPiotrków TrybPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINAM 60-69
3241BUCZYŃSKIRobertTomaszów Maz.brakM 30-39
33109BUCZYŃSKIBartłomiejTomaszów MazowieckiTomaszów Run TeamM 30-39
3471BUKOWSKAMartaTomaszów MazowieckibrakK 20-29
3576BUKOWSKIJakubŁaziskobrakM 20-29
36155CANDERKatarzynaMOSZCZENICATri Aktywny PiotrkówK 30-39
3740CHABROSMariuszTomaszów Mazowiecki7 Batalion Kawalerii PowietrznejM 30-39
38183CHACHUŁAMarcinTomaszów MazbrakM 40-49
39115CHMALRobertTrojanówbrakM 30-39
40105CIESIELSKIRafałRozprzabrakM 30-39
4130CISZEWSKIGrzegorzTomaszów MazowieckibrakM 30-39
42140CZECHOWICZArkadiuszTomaszów MazowieckibrakM 40-49
43164DĄBALŁukaszTomaszów MazowieckibrakM 30-39
443DŁUGOSZRafałTomaszów MazowieckibrakM 30-39
45147DOBROWOLSKIDanielRakówbrakM 40-49
469DRÓŻDŻAdamTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGM 40-49
4753DUŁADanielNiewiadówStraż MiejskaM 40-49
48149DURKOWSKIMarekŁódźbrakM 30-39
49259DUTKIEWICZAnnaTomaszów MazbrakK 30-39
5062DWORNIKPiotrTomaszów MazowieckibrakM 20-29
51143DYRGASebastiankrakówmuyarunningteamM 40-49
5210EDYKAnnaTomaszów Maz.Antek TEAMK 50-59
53144FELISIAKMarcinBełchatówbrakM 40-49
5456FIKS ZbigniewAndrespolbrakM 60-69
55246FRANKENBERGMałgorzataŁódźBiegacz NowosolnaK 60-69
56251GACEKMichalTomaszów MazowieckibrakM 30-39
57241GARSTKABogusławGłownoHilak BramyM 50-59
58120GIELECSławomirTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGM 40-49
59187GOMÓŁKAAgataKrakówbrakK 30-39
60167GOSZCZYŃSKIRyszardŁódźRysioTeamM 70+
61146GRADMarcinGlinnikbrakM 40-49
62175GRADOMSKIDominikKonstantynów ŁódzkibrakM 30-39
63195GRAŁEKPiotrTomaszów MazowieckiRazem Trenujemy SportM 20-29
64161GRAMIAKAgnieszkaTomaszów MazowieckiUrząd MiastaK 40-49
65212GRELAWojciechWarszawaAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹM 20-29
66213GRELAAdamTomaszów MazowieckibrakM 50-59
67263GROCHULSKASandraTomaszów MazowieckibrakK 16-19
6897GRUSZCZYŃSKIMarcinBoguszycebrakM 40-49
69255GRYGIELPaulinaTomaszów MazbrakK 20-29
70227GRYGIELKazimierzZAKOŚCIELEbrakM 50-59
7115GRZEGORCZYKPiotr ŁódźbrakM 70+
7263GUDALADariuszTomaszów Maz.brakM 30-39
73129GWARDECKAEwelinaLibiszów KoloniaBWM Biegam Wspieram MotywujeK 30-39
74256GWIŻDŻMarcinTomaszów MazowieckibrakM 20-29
75211HENDRYKOWSKIKrzysztofBełchatówbrakM 50-59
76122HUBARHieronimPrzygłówbrakM 60-69
77148JAGODZINSKIMariuszPiotrkow TrybbrakM 30-39
785JAKÓBCZYKWitoldTomaszów MazSicherBautechnikM 40-49
79168JAKUBCZAKTomaszPiotrków Tryb.brakM 50-59
80284JAROSŁAWPuszkaDomaniówBiegiem RadomM 20-29
81137JARZĄBEKMarcinTomaszów MazowieckibrakM 30-39
82188JASZCZAKMateuszOzorkówAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹM 20-29
83123JERZEWSKILeszek WojtekŁódźbrakM 50-59
84127JESKE ArturTomaszów Mazowiecki bbl Tomaszów MazowieckiM 40-49
85225JUREKTomaszTomaszów MazowieckiUrząd MiastaM 40-49
8617KAMINSKAEwaTomaszow MazowieckibrakK 40-49
87177KANTORSKIAdamRozprzabrakM 40-49
88124KAPCZYŃSKITomaszWola MoszczenickabrakM 40-49
8987KAPELAKElżbietaŁódźBiosfera ŁódźK 50-59
9047KARAŚAleksandraŁódźRysioTeamK 50-59
9146KARAŚWitoldŁódźRysioTeamM 40-49
9291KARASIŃSKIRobertPiotrków TrybunalskibrakM 50-59
93198KARASZEWSKIPiotrTomaszów MazowieckibrakM 40-49
94101KARBOWNIKTomaszTomaszów Mazowiecki7 Batalion Kawalerii PowietrznejM 30-39
95172KARDASPiotrTomaszów MazowieckiJW 4391M 40-49
9651KARWACKAMonikaKoluszkibrakK 40-49
9757KĘPIŃSKIHenrykBelchatówKB Spartakus BełchatówM 60-69
98242KĘPSKIArturTomaszów MazowieckibrakM 40-49
992KIELNIEROWSKIPawełPabianiceRunningLabM 40-49
10089KIESZEKAleksanderNowe Miasto nad PilicąbrakM 40-49
101166KLATKALucjanTomaszów Mazowieckibbl Tomaszów MazowieckiM 60-69
10295KLATKAArletaTomaszów Mazowieckibbl Tomaszów MazowieckiK 40-49
10350KLIMCZAKJakubŁowiczATLAS RUNNING TEAMM 20-29
10464KLUFZdzisławBełchatówbrakM 60-69
10555KŁYSZ MarekandrespolbrakM 40-49
106193KMITAWłodzimierzOpocznobrakM 40-49
107244KOLIŃSKAAgnieszkaWrzącaWrząca TeamK 20-29
108153KOŁODZIEJSKIPrzemysławTomaszów MazowieckiSłużba WięziennaM 30-39
109237KONIARZKarolOsiedle NiewiadówbrakM 20-29
110238KOPACZDariuszMilanówekSTO-nogi MilanówekM 40-49
11126KOPEĆWaldemarŁowicz brakM 40-49
112184KOPERTOWSKIMichałŁódźbrakM 30-39
113171KOPERTOWSKIŁukaszŁÓDŹbrakM 30-39
114196KORCZYŃSKIStanisławŁódźRysioTeamM 60-69
115157KOSIŃSKIMichałOpocznoWanda Panfil TeamM 60-69
116218KOTUSIEWICZEwaPiotrków Tryb.FUDU&Co.Sport TeamK 40-49
11773KOWALIKAdrianTomaszów MazowieckibrakM 20-29
11868KOZARMarcinTOMASZÓW MAZOWIECKIbrakM 40-49
119135KOZIARSKIMateuszŻelechlinekLKS Koluszki M 20-29
120230KRÓLKrzysztofSmardzewicebrakM 30-39
121261KRYGIERKrzysztofŁódźSpieszsiepowoli.pl M 20-29
122174KRZESINSKISławomirPiotrków TrybunalskiAmatorM 50-59
12384KRZYKOWSKIMichałBełchatówKB Spartakus BełchatówM 30-39
124107KUBIAKAgnieszkaKoluszkiPietrzyk Running TeamK 40-49
12598KWIATKOWSKAMonikaTomaszów Maz.TIME4RUNNINGK 30-39
126298ŁĄCKIJarosławTomaszów Maz.TIME4RUNNINGM 40-49
1274ŁANDWIJTMarcinKonstantynów ŁódzkiEverrunM 40-49
12886ŁYŻWAJacekŁódźbrakM 40-49
12939MACHOŃMarianPiotrków TrybunalskibrakM 60-69
130113MACIEJEKJakubTomaszów Maz.brakM 40-49
131209MAJCHERWojciechTomaszów MazowieckiWanda Panfil TeamM 30-39
132199MAJCHRZYKPawełTomaszów Maz.bbl Tomaszów MazowieckiM 50-59
133152MALINOWSKITomaszRadomskobrakM 60-69
134145MATUSZEWSKIPiotrTomaszów MazowieckiTomaszów Run TeamM 20-29
135197MATYSIAKMarek Tomaszów MazowieckiDRUŻYNA SZPIKUM 30-39
136217MAZUREKIreneusztomaszow mazowieckiBWM Biegam Wspieram MotywujeM 40-49
137235MĘDREKJoannaKoluszkiPietrzyk Running TeamK 50-59
138156MĘKARSKISławomirTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGM 50-59
13952MICHNIEWSKAEdytaSzymanówPietrzyk Running TeamK 30-39
140247MIKSASylwiaTomaszów MazowieckibrakK 20-29
141158MOSPINEKLidiaPrzesiadłówbrakBrak
142104MUSZYŃSKAKatarzynaPabianicebrakK 40-49
14335NESKA Grzegorzprzystałowice dużebrakM 20-29
144108NIEDŹWIECKALucynaOsiedle NiewiadówbrakK 30-39
145228NOWAKMarekDąbrowabrakM 40-49
146229NOWAKBożenaDąbrowabrakK 40-49
147106NOWAKOWSKAAlicjaTomaszów-MazbrakK 30-39
148111OCHOTAŁukaszOzorkówbrakM 20-29
149112OCHOTAJakubOzorkówbrakM 20-29
15088OKÓLSKASylwiaTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGK 30-39
151248OLSZAŃSKAKarinaTomaszów MazowieckibrakK 40-49
152210OPALIŃSKIMariuszPopielawybrakM 20-29
153231ORDAKMichałTomaszów MazowieckibrakM 30-39
15482OSTROWICZTomaszŁÓDŹbrakM 40-49
15537PABICHKrzysztofPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINAM 50-59
156114PACZKOWSKIPawełTomaszów MazowieckiNU-MED M 40-49
157173PALUSZEKPawełBełchatówbrakM 30-39
1581PANFILWandaTomaszów MazowieckibrakK 50-59
159110PASTWIŃSKAJustynaŁódźŁódź Running TeamK 20-29
160203PATROWICZEwaŁódźŚlęzak TeamK 40-49
16123PAWLAKMateuszTomaszów MazowieckibrakM 20-29
16213PAWLIKTomaszTomaszów MazowieckiKoCC, Mocni w Duchu ZabieganiM 40-49
163201PECYNADariuszŁódźbrakM 40-49
164220PEŁKAAnetaTomaszów Maz.K.S. AMBERK 40-49
16585PIECHMariuszBukowiecbrakM 40-49
166169PIEKARSKIPiotrOpocznobrakM 30-39
16790PIENIĄŻEKKatarzynaTomaszów MazowieckibrakK 40-49
1688PIETRASIAKJanuszŁódźRysioTeamM 50-59
16978PIETRUCHAArturNowe Miasto n/PilicąbrakM 40-49
17094PIETRUCHAJakubNowe Miasto n/PilicąbrakM 20-29
171182PIETRZAKMarcinŁódźPowstaniec DobraM 20-29
172128PIETRZYKKrzysztofKoluszkiLKS Koluszki M 30-39
17367PISERATomaszSangrodzbrakM 40-49
17458PIZONPawełBełchatówbrakM 30-39
175221PLICHPrzemysławŁaziskobrakM 30-39
176165PŁOCKIPiotrTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGM 30-39
17748POLANOWSKIAntoniTomaszów MazowieckibrakM 60-69
17814POLUSGrzegorzTOMASZÓW MAZOWIECKIbrakM 40-49
179243POPŁONIKOWSKAKatarzynaWrzącaWrząca TeamK 20-29
180223PRZEDBORAJakubTomaszów MazowieckibrakM 30-39
18142PRZYGODZKITadeuszPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINAM 60-69
182222PUSTELNIKBeataTomaszów MazowieckiRembor General TeamK 40-49
18334RACZMariuszKoluszkiPietrzyk Running TeamM 30-39
184136RADZIKWitoldKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIbrakM 50-59
18569RAPACKARenataGałków MałyPietrzyk Running TeamK 40-49
186226RASZYKPiotrŁódźbrakM 60-69
187194RATALEWSKISlawomirTOMASZOW MAZOWIECKIPIOTRKOWSKIE KOLARSTWOM 50-59
188252ROGALSKIZbigniewŁódźbrakM 40-49
189232ROKITATomaszTomaszów mazowieckibrakM 40-49
19074ROKITAPrzemysławPIOTRKÓW TRYB.brakM 40-49
191185ROSZEWSKIBartoszGłogowiecBiegający na WzniesieniachM 20-29
19254RÓŻYCKIPrzemysławTomaszów MazowieckiKPPM 30-39
193142RUTKOWSKIKonradTomaszów MazowieckibrakM 20-29
19459RUTKOWSKIJakubWolbórzRutkowsky TeamM 30-39
195139RUTKOWSKIJakubBełchatówKB Spartakus BełchatówM 40-49
19680RYBACZEKCezaryTomaszów MazowieckibrakM 40-49
19779RYBACZEKBarbaraTomaszów MazowieckibrakK 30-39
19838RYBAKGrzegorzWarszawaLas KabackiM 30-39
19936RYBAK Marcin Tomaszów Mazowiecki brakM 40-49
200240SĘKKingaTomaszów MazowieckibrakK 20-29
201346SĘKBartekTomaszów Maz.Vester NieruchomościM 40-49
20211SĘKMichałTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGM 20-29
20345SEKIETADorotaPabianicebrakK 50-59
20444SEKIETAMarekPabianiceKU AZS PŁM 40-49
20572SERAFINAnastazjaTomaszów MazowieckibrakK 30-39
206176SIENKIEWICZAnnaŁódźbrakK 30-39
207257SIEPIETOWSKIWojciechŁódźbrakM 30-39
208207SIERANTMichałTomaszów MazowieckibrakM 40-49
209151SIEWIERSKIMiroslawPiotrkow TrybunalskibrakM 60-69
21099SIUDZIŃSKIMarcintomaszów maz7 Batalion Kawalerii PowietrznejM 40-49
211160SKIBIŃSKIAdrianTomaszów MazowieckibrakM 20-29
212262SKONECZNYKrzysztofTomaszów MazbrakM 20-29
21318SKOWROŃSKIŁukaszŁódźbrakM 30-39
214117ŚLUSARSKIRafałwąwałbrakM 40-49
215138SMEJDAJacekWarszawabrakM 40-49
216121SOBCZYKRyszardBełchatówKB Spartakus BełchatówM 50-59
217100SOLECKIŁukaszTomaszow MazowieckiSoltrade Running TeamM 30-39
21860SPINEKDamianBrudzewice KoloniaCYBERRUNNERSM 20-29
21922STASZEWSKIDariuszTomaszów Maz brakM 30-39
220254STAWSKIMichałŁódźmBankM 30-39
221224STELMACHJuliaWarszawaHuragan WołominK 30-39
22283STĘPIEŃMariuszPoniatówbrakM 30-39
22361STĘPIEŃMaciejTomaszów MazowieckiAntek TEAMM 30-39
224205STĘPNICKIJacekPiotrków TrybunalskiNU-MED M 40-49
225189STEPNOWSKAKarolinaTomaszów Maz.brakK 30-39
22629STUPNOWICZPrzemekŁódźEpoka Nordica ŁódźM 20-29
227119SYGUTGrzegorzOpocznoATLAS RUNNING TEAMM 60-69
22831SZCZEPAŃSKAIwonaKrólowa WolabrakK 40-49
22932SZCZEPAŃSKIMariuszKrólowa WolabrakM 30-39
23043SZOSTHenrykaTomaszów MazowieckibrakK 50-59
231170SZPOTOŃMarcinTomaszów MazowieckibrakM 40-49
232126SZRAMJakubŁowiczUKS PIJARSKAM 16-19
233300SZYMAŃCZYKWiesławNowe MiastobrakM 50-59
234186SZYMCZAKWojciechŁódźBiegacz NowosolnaM 50-59
23565TOMCZYKKrzysztofTomaszów MazowieckiTomaszów Run TeamM 40-49
236233TRACZYKAndrzejTomaszów MazowieckibrakM 40-49
237191TROCIŃSKAKatarzynaŁódźRysioTeamK 30-39
238163TURLIKIreneuszTomaszów Maz.brakM 40-49
23916ULASZEWSKAAgnieszkaTomaszów Maz. TIME4RUNNINGK 30-39
240250WAGENKNECHTRobertWOLBÓRZROCKY TEAMM 40-49
24166WARPASJustynaSadykierzbrakK 30-39
24224WESOŁOWSKIDamianTomaszów Maz.brakM 30-39
243141WIECZOREKMichałPrzanowiceLKS Koluszki M 16-19
244181WIKTOROWICZŁucjaOpocznoLeśne Ludki OpocznoK 16-19
245180WIKTOROWICZSzymonOpocznoFeniks OpocznoM 20-29
246204WITKOWSKAAgnieszkaTomaszów MazowieckiWanda Panfil TeamK 40-49
24775WŁODARCZYKWojciechŁÓDŻbrakM 60-69
248200WOJCIECHOWSKAAnnaŁowiczUKS PIJARSKAK 20-29
249178WOJCIECHOWSKIŁukaszKolonia ZawadabrakM 40-49
250116WOJCIECHOWSKIMichałWolbórzPędzące ŻółwieM 30-39
25125WÓJCIKMirosławTomaszów Maz.TIME4RUNNINGM 50-59
252103WOJTAKOWSKAJoannaTomaszów Maz.brakK 40-49
253154WOJTAREKTomaszTomaszów MazowieckibrakM 30-39
25427WRÓBELNataliaŁódźmBankK 20-29
25528WRÓBELMarcinŁódźbrakM 30-39
256202WRÓBLEWSKIMaksymilianTomaszów Maz.brakM 16-19
257239WRONADamianTomaszów MazowieckibrakM 30-39
258264WYLAZLOWSKASylwiaŁódźŁódź Running TeamK 40-49
25981WYMYSŁOBeataWĄWAŁbrakK 30-39
260134WYPYCHArkadiuszPiotrków TrybunalskiTri Aktywny PiotrkówM 30-39
261296ZADWORSKIJanTomaszów Maz.JW 4391M 30-39
2627ZAJĄCKingaIgnacówbrakK 16-19
2636ZAJĄCMarlenaIgnacówbrakK 20-29
26412ZIÓŁKOWSKIRafałŁódźŁódź Running TeamM 40-49
265234ZIÓŁKOWSKI MaciejTomaszów Mazowiecki TIME4RUNNINGM 40-49
26692ŻUREKDamianTomaszów MazowieckiPilica TomaszówM 16-19
26770ZYGMANOWSKIMaciejKonstantynów ŁódzkiFabrykanci PabianiceM 30-39
268150ŻYREKWiktorTomaszów MazowieckibrakM 40-49

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1BĄKOWSKIPiotrTomaszów MazowieckibrakM 40-49
2289BOKSZAPiotrTomaszów Maz.TIME4RUNNINGM 30-39
3BOKSZA Piotr Tomaszów Mazowiecki TIME4RUNNINGM 30-39
4274BRDAMateuszTomaszów Maz.brakM 20-29
5290CELAKMateuszopocznoMKL SzczecinM 20-29
6DARCZYŃSKAKingaSmardzewicebrakK 30-39
7DRÓŻDŻHenrykTomaszów MazbrakM 50-59
8275DRÓŻDŻHenrykTomaszów Maz.brakM 50-59
9278DUDKIEWICZPiotrTomaszów Maz.brakM 30-39
10FRYDRYCHBożenaWarszawabrakK 60-69
11GĄSIOROWSKIMariuszTomaszów Maz7 Batalion Kawalerii PowietrznejM 40-49
12295GĄSIOROWSKIMariuszTomaszów Maz.7 Batalion Kawalerii PowietrznejM 40-49
13GLONEK Monika ŻYRARDÓW LKS Koluszki K 30-39
14291GOLESKIMateuszTomaszów Maz.OSP BiałobrzegiM 20-29
15GRUSZCZYŃSKIMarcinBoguszycebrakM 40-49
16GRZEGORCZYKNataliaOpocznoWanda Panfil TeamK 20-29
17GRZEŚKOWIAKMajaTomaszów MazowieckibrakBrak
18JAKUBMaciejekTomaszów Maz.brakM 40-49
19293JEDRASIKKamilOpocznoKP PSP Tomaszów Maz.M 20-29
20294JURACZPiotrŁódźSoltrade Running TeamM 40-49
21JURASZPiotrŁódźSoltrade Running TeamM 40-49
22279KACZMARSKIJarosławTomaszów Maz.w pogoni za duchemM 40-49
23KARASZEWSKIPiotrTomaszów MazbrakM 40-49
24KLATKAMichałTomaszów Mazowieckibbl Tomaszów MazowieckiM 40-49
25KŁODAMagdalenaTomaszów MazowieckibrakK 30-39
26KOCHELSKA Kamila Osiedle Niewiadów TIME4RUNNINGK 30-39
27KOŁKIEWICZMarcelinaDąbrowa"ZOla" Zumba (r) Fitness :)Brak
28KOŁKIEWICZAleksandraDąbrowa"ZOla" Zumba (r) Fitness :)K 30-39
29KOSECKIKonradAleksandrow łbrakM 40-49
30301KOTPawełNiewiadówM 40-49
31KOWALCZYKArturŁódźbrakM 30-39
32273KRAWCZYKJęderzejTomaszów Maz.brakM 20-29
33KRUPAJudytaKońskiebrakK 20-29
34KUNICKAGabrielaŁódźbrakK 16-19
35ŁĄCKIJarosławTOMASZÓW MAZ.TIME4RUNNINGM 40-49
36ŁĘGOCKIMarcinŻakowicePietrzyk Running TeamM 20-29
37LESIAKAndrzejŁódźRysioTeamM 60-69
38MAREKHenrykWARSZAWAbrakM 70+
39277MARKIEWICZSebastianTomaszów Maz.brakM 30-39
40MARKOWICZJoannaTomaszów Mazowiecki brakK 30-39
41MARKOWICZSebastianTomaszów Mazowiecki brakM 30-39
42MĘDREKSaraKoluszkibrakK 16-19
43MICHALAKMarcinNowe Miasto nad Pilicą brakM 16-19
44MILCZAREKDawidPoświętneBiegam, bo lubię PoświętneM 16-19
45288MILCZAREKDawidWanda Panfil TeamM 16-19
46OLSZAŃSKAKarinaTomaszów MazbrakK 40-49
47276PACKIDanielTomaszów Maz.brakM 30-39
48286PIECHNAArturTomaszów Maz.brakM 20-29
49PIEKARCZYKWojciechSieradzKS.ŻeglinaM 60-69
50PIETRJakubNowe Miasto n/PilicąbrakM 20-29
51PIETRASZEWSKIRobert Tomaszów Mazowieckibbl Tomaszów MazowieckiM 40-49
52PIGŁOWSKAMagdalenaWąwałbrakK 30-39
53PIGŁOWSKAJulia WąwałbrakBrak
54PIGŁOWSKIFilipWąwałbrakBrak
55PIWOŃSKAAgnieszkaŁÓDŹbrakK 40-49
56271PODSKARBIDawidTomaszów Maz.bbl Tomaszów MazowieckiM 30-39
57271PODSKARBIDawidTomaszów Maz.bbl Tomaszów MazowieckiM 30-39
58PODSKARBI DawidTomaszów Mazowiecki heart attackM 30-39
59PUSZKAJarosławDOMANIÓWBiegiem RadomM 20-29
60REDZYNIA JanuszŁódzRysioTeamM 60-69
61283ROZNERŻanetaTomaszów Maz.brakK 30-39
62ROZNERŻanetaTOMASZÓW MAZOWIECKIbrakK 30-39
63347RUTAKISPiotrPiotrków Tryb.brakM 20-29
64292RYGIELSKIMarekTomaszów Maz.NU-MED M 30-39
65285SĘDEKAgnieszkaParadyżbrakM 20-29
66SĘKBartekTomaszów MazowieckiVester NieruchomościM 40-49
67SIEKIERSKIWiesławBełchówPKP Energetyka Zakład MazowieckiM 50-59
68SOBOŃRobertTomaszów MazowieckiJW 4391M 40-49
69297SOBOŃRobertTomaszów Maz.JW 4391M 40-49
70272SOCHAAndrzejTomaszów Maz.brakM 40-49
71STALAWiktorŁódźbrakBrak
72STALAMarzenaŁódźbrakK 30-39
73ŚWINOGAMonikaTomaszów Mazowiecki"ZOla" Zumba (r) Fitness :)K 20-29
74SZAMBELANMirosława Tomaszów MazowieckibrakK 30-39
75SZYMAŃCZYKWiesławnowe miastobrakM 50-59
76URBASZEKZuzannaTOMASZOW MAZ,,KINGUSIABrak
77URBASZEKMonikaTOMASZOW MAZ,,KINGUSIAK 30-39
78287URBUSZEKKrystianTomaszów Maz.MKS Tomaszów MazowieckiM 20-29
79WACHElżbietaTomaszów mazowieckibrakK 30-39
80299WACHOWIECJarosławRokicinybrakM 40-49
81WIĘCŁAWSKIRyszardstoczkibrakM 40-49
82WIECZOREKMarcinTOMASZÓW MAZ25bdowM 30-39
83WÓJCIKSłąwomirTomaszów MazowieckibrakM 30-39
84WOŹNIAKMichałTomaszów Maz.Wanda Panfil TeamM 30-39
85WOŹNIAKMartaTomaszów Maz.Wanda Panfil TeamK 30-39
86281WOŹNIAKMartaTomaszów Maz.Wanda Panfil TeamK 30-39
87280WOŻNIAKMichałTomaszów Maz.Wanda Panfil TeamM 30-39
88ZADWORSKIJanPoddębice7 Batalion Kawalerii PowietrznejM 30-39
89ZAJĄCMałgorzataTomaszów MazowieckiTIME4RUNNINGK 30-39
90282ZIÓLKOWSKIZaraTomaszów Maz.brakBrak