Lista uczestników

Trasy Biegowe w Woj Łódzkim- Wiączyń Dolny 2017

Statystyki

Ogólem zapisanych: 90
Zapisanych kobiet: 37
Zapisanych mężczyzn: 52
Zapisanych z opłaconym wpisowym:72
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:18

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1JAWORSKIMichałŁódźAtlas Running Team
2TOMALAKMariolaKolonia Zawadabrak
3SZUSTAKMariuszŁódźŁódź Kocha Sport
4MICHALAKJacekŁÓDŹJOHN MARTEN'S CREW
5ROJKOWSKIMarcinŁódźbrak
6EDYKAnnaTomaszów Maz.brak
7SZWEDMarzenaŁódźByle Nie Ostatni
8ROSIAKŁukaszŁódźByle Nie Ostatni
9JANISZEWSKISylweriuszłódźbrak
10PAJORJoannaŁódźbrak
11GALOCHRobertAleksandrów ŁódzkiMoc Energia Endorfina
12TWARDOWSKIPawełŁódźVera running team
13IMIŃSKICezaryZgierzbrak
14DĘBICKADorotaŁódźbrak
15PUSZBartoszŁódźTurbo Zajebiste Ziomki
16JASIŃSKIRafałŁódźbrak
17BALCERAK-KOLASAJoannaŁódźEpoka Nordica Łódź
18MAZURKIEWICZJadwigaŁódźbrak
19DĄBALŁukaszTomaszów Mazowieckibrak
20STERCZEWSKAAgnieszkaŁódźbrak
21SADZAKKatarzynałódżBeauty Sport
22MORACKIMariuszŁódźBiegacz Nowosolna
23PIOTROWSKIRadosławLodzBiegacz Nowosolna
24STUPNOWICZPrzemysławŁódźEpoka Nordica Łódź
25SZADKOWSKIAdrianŁódźbrak
26SZEWCZYKJarosławNOWY BEDOŃbrak
27PIETRZAKPaulinaŁódźRS
28SOSIŃSKITomaszŁódźFORWEB Team
29BARTOSIKMarekŁódźBeauty Sport
30BALICKIJacekŁódźBiegacz Nowosolna
31PAWEŁCZYK Grzegorz Łódź brak
32KARWOWSKIMichałŁÓDŹEpoka Nordica Łódź
33WĘŻYKKamilaBedońbrak
34PIETRASIAKJacekstare skoszewyBiegacz Nowosolna
35KAKOWSKIRadosławŁódźbrak
36BRACICHOWICZAnnaŁódźMoc Energia Endorfina
37ROCZEKJoannaNatolinCity Studio Body&Fitness
38SABACIMSKIPiotrŁódźCity Studio Body&Fitness
39ZIMOŃMarcinŁódzŁódź Kocha Sport
40BRACICHOWICZMajaŁódźS.L. SALOS ŁÓDŹ WODNA
41PACZEŚDamianŁódźWAL-DI
42SZANDABogusławaPabianiceBocianie gniazdo
43MŁYNARCZYKSebastianŁódźRS TEAM
44PODRZYCKIMariuszŁódź City Studio Body&Fitness
45BALICKAOlimpiaTomaszów MazowieckiCity Studio Body&Fitness
46TRACZAnnaKrakówbrak
47GAŁKATomaszŁódźDzik Komando
48JABŁOŃSKAJustynaŁódźbrak
49WIERTEKAnnalodzbrak
50JACASZEKEwelinaŁódźbrak
51ŁACHMAŃSKIWojciechŁódźbrak
52STEINKEAdamŁódźbrak
53BIENIASMarekŁódźbrak
54JANUSMichałDąbrowa Górniczabrak
55SZULECKAKamilaŁódź brak
56JARZYNAZbigniewŁódźbrak
57KACZMAREKWłodzimierzŁódźEpoka Nordica Łódź
58IGIELSKAMalgorzataKalinobrak
59GUDALAKarolinaŁódźbrak
60WOŁKMariuszRawa Mazowieckabrak
61PAWLAKDanielŁódźFORWEB Team
62KOPKAElżbietaŁódźbrak
63KOPKATomaszŁódźbrak
64FRANKOWSKIMaciejŁódźBeauty Sport
65STĘPIEŃRobertŁódźDzik Komando
66KASZUBSKIRafałŁódźŁódź Kocha Sport
67POLAMagdalenaŁódźŁódź Kocha Sport
68ZIELIŃSKISylwesterŁÓDZbrak
69STECŁukaszŁódźbrak
70HEINDLTomaszNowy Bedoń brak
71DUDEKDorotaŁódźDzik Komando
72RZEPKAHenrykŁódźbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1WIKTOROWICZOlgaŁódźbrak
2DOROTAAntczakTuszynB/S/H łódź running team
3KŁOSIŃSKAPatrycjaŁòdźbrak
4STAWIANYPawełKUROWICEbrak
5MROCZKOWSKIJanuszŁódźEpoka Nordica Łódź
6MOKRACKAOliwaŁÓDŹbrak
7MOKRACKIAdamŁÓDŹbrak
8MAKOWSKIArkadiuszŁódźbrak
9JADWIGAMazurkiewiczŁódźCelIronMan
10ROCZEKJoannaNatolinCity Studio Body&Fitness
11JEZIORSKAKatarzynałódźbrak
12KUNIKOWSKITomaszPlacencjaAkademia Biegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
13BEDNAREKPiotrRawa Mazowiecksbrak
14WOJTALCZYKKatarzynaTomaszów Maz.Gimnazjum Wiączyń Dolny
15CIOSEKHubertWiączyń DolnyGimnazjum Wiączyń Dolny
16GRZELAKZuzannaWiączyń DolnyGimnazjum Wiączyń Dolny
17DEPTUMartaWiączyń DolnyGimnazjum Wiączyń Dolny
18ADAMCZEWSKAJuliaWiączyń DolnyGimnazjum Wiączyń Dolny