Lista uczestników

Leśna Dycha w Centrum Polski

Statystyki

Ogólem zapisanych: 101
Zapisanych kobiet: 26
Zapisanych mężczyzn: 75
Zapisanych z opłaconym wpisowym:86
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:15

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1KUCHARCZYKTomaszPiątekTempio Piątkowski Klub Biegacza
2KARLIKOWSKA-ANTOSIAK Małgorzata Łęczyca brak
3ANDRZEJCZAKArturStare OreniceTempio Piątkowski Klub Biegacza
4KOWALSKIJakubGłownoKS Głowno w Biegu
5JĘDRZEJCZYKKamilPiątekTempio Piątkowski Klub Biegacza
6WODZYŃSKI Marcin Piątek Tempio Piątkowski Klub Biegacza
7STAWIŃSKIMichałPiątekZSMR Piątek
8STAWIŃSKISylwesterŁękabrak
9ŁUKASIAKAdamChorkiGrodzka Team
10STANISZEWSKIPiotrPiątekTempio Piątkowski Klub Biegacza
11ROMANOWICZDanielAleksandrów Łódzkibrak
12PIASECKIDominikKutnobrak
13CHYBOWSKIJarekŁódź RETKINIA RUN
14WORACHTomaszZgierzTempio Piątkowski Klub Biegacza
15JAGODAEmiliaBielawyTempio Piątkowski Klub Biegacza
16OCHOTAŁukaszOzorkówbrak
17OCHOTAJakubOzorkówbrak
18NIKODEMIAKPaulinaSTANISŁAWICEbrak
19LESZKIEWICZArturGłownobrak
20KOMINIAKRafałSułkowice DrugieTempio Piątkowski Klub Biegacza
21SZYSZKAKacperKUTNObrak
22TWARDOWSKIPiotrKutnobrak
23STELMASZEWSKA RenataŻYCHLINROZBIEGANI ŻYCHLIN
24STELMASZEWSKITomaszŻYCHLINROZBIEGANI ŻYCHLIN
25SPUŁTOWSKAJoannaŁódźBieg na 6 Łap
26SPUŁTOWSKIPawełŁódźBieg na 6 Łap
27GORĄCYDanielPiatekTempio Piątkowski Klub Biegacza
28KAJAKAgnieszkaŻYCHLINROZBIEGANI ŻYCHLIN
29DZIĘGIELEWSKIAndrzejŻychlinROZBIEGANI ŻYCHLIN
30SELIGAPatrykGłownoKS Głowno w Biegu
31DOBROWOLSKIMariuszGłownobrak
32STASIAKSebastianŁódźBiosfera
33ROSIAKMagdalenaŁódźBiosfera
34KULESZAAleksandraŁódźBiosfera
35AUGUSTYNOWICZMarcinKutnoKUTNO BIEGA
36BLIŹNIEWSKAKatarzynaGłownoKS Głowno w Biegu
37MAŁKUSTomaszPolesieRunning OSP Polesie
38ANDRZEJCZAKJoannaŁęczycabrak
39ANDRZEJCZAKEwelinaŁęczycabrak
40GRZELAKJacekGłownobrak
41WOJTCZAKPaweł GostyninSzukam Sponsora
42WOJTCZAKKarolinaOzorkówbrak
43OBALŁukaszPolesieRunning OSP Polesie
44OBALJoannaPolesieRunning OSP Polesie
45LASKAKamilPolesieRunning OSP Polesie
46WOZIWOSIŃSKIMarekPolesieRunning OSP Polesie
47KĘDZIORAAgnieszkaDzierzgówekRunning OSP Polesie
48WLAZIŃSKIMichałŁęczycaBuraki
49NIEMIECMaciejLeźnica Wielka- OsiedleBuraki
50TOMASZEWSKAKrystynaWOLA MAKOWSKARunning OSP Polesie
51SĘKRafałOzorkówbrak
52PRZYBYLAKBartłomiejOzorkówbrak
53SĘKSebastianOzorkówbrak
54KACZMARCZYKDanielŁódźbrak
55KAZIMIERSKIMaciejKutnobrak
56MAZUREKIreneusztomaszow mazowieckibrak
57DEGNERDamian Płockbrak
58KACZMAREKMateuszŁęczycabrak
59JABŁOŃSKIAdamTumBuraki
60KUTERMANKIEWICZ WaldemarPolesieRunning OSP Polesie
61BĄKOWSKIRafałAleksandrów ŁódzkiAGB Torfy
62MOZOLEWSKAMartaBiałystokbrak
63JABŁOŃSKIOskarŁęczycaBuraki
64MARCZAKBernardPiątekbrak
65ZAJĄCMarlenaIgnacówbrak
66ZAJĄCKingaIgnacówbrak
67KOSECKIKonradaleksandrow łodzkiAGB Torfy
68BALCERZAKPatrykBielawybrak
69MALINOWSKIKamilŚwinice Warckiebrak
70NIEWIAROWSKIJarosławŁódźBiegiem po Piwo
71JAŚKIEWICZHubertGostyninSzukam Sponsora
72OLEJNICZAKTomaszŁęczycabrak
73SZCZĘSNYAdrianŁęczycaGrodzka Team
74WIECHADominikaŁódźOrientuś Łódź
75GOSZCZYŃSKIKamilPłockbrak
76SZYSZCZYŃSKIArkadiuszBełchówRunning OSP Polesie
77BYŚKIEWICZMariuszWały BKUTNO BIEGA
78STODULSKIKrzysztofKrzyżanówKUTNO BIEGA
79WASIELEWSKI Michał Kutno KUTNO BIEGA
80KOZŁOWSKIPrzemekŁódźbrak
81MICHALAKJaninaGiecznobrak
82KACZMAREKWeronikaŁęczycaZS.im. Jadwigii Grodzkiej w Łęczycy
83BERESKAArturPiotrków TrybunalskiJa sam
84WIERCIOCHPiotrBełchówRunning OSP Polesie
85ULATOWSKAKarolinaPiątekTempio Piątkowski Klub Biegacza
86WALCZAKJacekPiątekTempio Piątkowski Klub Biegacza

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1LICHOTATomaszZgierzTempio Piątkowski Klub Biegacza
2WACŁAWIAKMarcinWola Gosławskabrak
3STANKIEWICZMariuszRadomsko brak
4KOZANECKAJustynaplockPlock biega no age limit
5GAŁCZYŃSKIMarcinJanowiceZSMR Piątek
6ULATOWSKAKarolinaŁazinZSMR Piątek
7WOJTALCZYKKatarzynaTomaszów Mazowieckibrak
8LASKAKamilPolesieRunning OSP Polesie
9ANYSZEWSKI KamilPolesieRunning OSP Polesie
10BLIŻNIEWSKAKatarzynaGłownoKS Głowno w Biegu
11WALCZAK-KUREKMarcinZgierzZGIERZOŁAKI
12BIELICKIAdrianKutnobrak
13ASDAAsdasdasdaRunning OSP Polesie
14ANTOSDawidPolesieRunning OSP Polesie
15GAŁCZYŃSKIMarcinPiątekTempio Piątkowski Klub Biegacza