Lista uczestników

Trójmiejski Ultra Track - Zima - 65km

Statystyki

Ogólem zapisanych: 608
Zapisanych kobiet: 139
Zapisanych mężczyzn: 469
Zapisanych z opłaconym wpisowym:500
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:108

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćMieszkaniec TrójmiastaKlub/Drużyna
1KORALEWSKIMariuszKwidzynNIE#Kwidzyński Biegacz
2OSTOJSKA EwaRedaNIEbrak
3DAGMARAGrabowskaJuszkowoNIEStraszyn Biega
4TEJCHMANataliaWarszawaNIEBiegam na Tarchominie
5SARNECKIKamilGdańskTAKRUN AROUND THE ISLAND
6ŻUKPawełWarszawaNIEBiegam na Tarchominie
7GOLECTomaszGDAŃSKTAKBIT TEAM
8WEREMJEWICZMarcin WiktorGdyniaTAKbrak
9SŁAWOMIRKaczmarekRumiaNIE666 the number of the beast
10KACZMAREKDorotaStraszynNIESUT/ Running Tricity Team
11BALIŃSKIŁukaszBrwinówNIEbrak
12TOMASZSzczykutowiczGdańskTAKGdański Biegacz /Szalony Gdańsk Biega
13JAKUBBielańskiGdańskTAKWytrzeźwiałka / Akcja Krysia
14MUZOLFDorotaPruszcz GdanskiNIEPruszcz Biega
15GŁODOWSKIMichałGdańskTAKbrak
16BEATADorszGdyniaTAKbrak
17WRZESIŃSKIWojciechBydgoszczNIEFordonRunners
18KOWALSKI JacekJonkowoNIEJonkowo Team
19KAMILPrzybyszewskiMławaNIEASW SENSHI
20OBŁUSKIRafałGdańskTAKbrak
21MUZAMarcinBaninoTAKMGS LAW RUN TEAM
22PASCHKERomanGdyniaTAKShipCup
23BARONJacekgrudziądzNIEvadain running club
24SKRZEKMonikaGdańskTAKRunning Tricity Team
25RUDZIŃSKIRadosławBialogardNIEbrak
26ROCZKOWSKI Artur RybnikNIESBD ENERGETYK RYBNIK
27GODZISZTomaszNIEComplexsports Tri Team
28KUNCEWICZDariuszLublinNIEStay Insane
29MLOSTTomaszWadowiceNIEZ Bieganiem Mi Do Twarzy
30IZABELASzczupakowskaGdańskTAKBiegowy Świat
31BŁAŻUKJarosławGdańskTAKKaszubska Poniewierka
32TRZECIAKBartłomiejGdańskTAKSZTAFETA NADZIEI
33JAKUBSzylingPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
34MORUSTomekDubielNIEbrak
35STOBIŃSKIPiotrRedaNIERuneda
36ELWART Piotr PuckNIEbrak
37MACHTYLZygmuntBierkowoNIEAŚNAEBAEM
38MISUN-NOWAKKatarzynaOsówiecNIEbrak
39TAŃSKI Marcin PuckNIEbrak
40AUGUSTYNIAKMirosławaGdyniaTAKbrak
41KORPALSKITomaszGdańskTAKBiegaj z Głową
42BARTKOWSKA Joanna Brzozówka NIEKM UMK Toruń
43BORSKIAdamWejherowoNIE42.195 Wejherowo
44MACHALICAAgnieszkaGdańskTAKbrak
45ŻABIEŁOWICZ Anna RedaNIEMamy-Biegamy/Motywatornia Team
46NAUSĖDAEvaldasVilniusNIEbrak
47TARGIELDamianGdańsk TAKbrak
48RATAJCZAKJoannaPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
49WITFERJacekGdanskNIEBigYellowFoot Adventure Team
50BIESZKERafałGdyniaTAKWymiatacze
51SIOMAKMichałGdańskTAKbrak
52BIESZKEIzabelamostyNIEWymiatacze
53WRÓBLEWSKIMaciejGdyniaTAKLOTOS Running Team
54JOKELKatarzynaGdańskTAKbrak
55SIEROCINAgataGdyniaTAKBiegowy Świat
56KROPIDŁOWSKAMagdaGdyniaTAKMamy-Biegamy/Motywatornia Team
57STODOLNYKrzysztofWorytyNIEbrak
58PARANDYKKrystianStara WieśNIENadarzyn Biega
59RADZIEŃSKAKamilaGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
60MICHNAOskarRadunicaNIERadunicaRun
61JAROCKASandraBerlinNIEadidas Runners Berlin
62SZYDŁOWSKIJacekGdańskTAKJacek Biega
63MATUSZEWSKISzymonPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
64ZIEMIANINPrzemekGdyniaTAKKM PSP Gdynia
65JODKO-NARKIEWICZAdamGdańskTAKOsowa dream team!
66ZIELIŃSKAIwonaWarzenkoNIEBiegaj z Głową
67ZIELIŃSKIMarcinGdyniaTAKAPLITT
68SZTYBORJoannaGdańskTAKbrak
69BOGDANOWICZBeataGdańskTAKBiegowy Świat
70POCIEJEWSKIWojciechGdańskTAKbrak
71IMIANOWSKIŁukaszPRUSZCZ GDAŃSKINIEEKSTRAFUN
72PTAKAdamPOZNAŃNIEPiątkowo na Biegowo
73HADAŁAIgnacyGdańskTAKKaszubska Poniewierka
74HIRSZ MaciejGdańsk TAKMAG-MA
75KURIATAMarcinWładysławowo NIEbrak
76PANASIwonaPruszcz Gdański NIESGO Gdańsk
77ORNALMirosławWejherowoTAKMotywatornia TEAM
78SKRZYPCZYK AndrzejZamość NIEbrak
79ŁABUDZKIPiotrSandomierzNIEPolpharma Run Team
80PEŁECHATAJulita KołobrzegNIEPseudo UltraAski
81JAKUBEKZbigniew ZibiGdańskTAKbrak
82BARANOWSKIMarekKosakowoTAKCOM-DKM
83ŁABUDZKIDariusz JacekSandomierzNIETSA Sandomierz
84ŚWIEŻYŃSKAAleksandraGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
85PĘKAŁAPiotrKoszalinNIEPseudo UltraAski
86NAJDASławomirSztumNIELKS Zantyr Sztum
87WOJNOWSKIWiesławGdańskTAKDCT Drużyna Biegowa
88SIKORARogerGdyniaTAKMewa Gdynia
89ZAKRZEWSKIMaciejRumiaNIEbrak
90WIECZOREKMagdalenaKoszalinNIEPseudo UltraAski
91JEREMICZMarcinGdańskTAKSZTAFETA NADZIEI
92DZIKIEWICZKrzysztof BojanoTAKBB Ultra
93ŁAPIŃSKIMateuszToruńNIEbrak
94 GIERLACHJacekSłupskNIEStopa Słupsk
95MYSTKOWSKIGrzegorz LubichowoNIEPsia Kość
96DZIERŻEŃSKAMonikaGdańskTAKbrak
97WORZALAWojciechgdyniaTAKspecops
98PODCZARSKITomaszKolbudyNIEKOLBUDY TEAM
99KOWALEWSKIJarosławGdyniaTAKbrak
100KRUPAGrzegorzWłocławekNIEANWIL TEAM
101SIEROCINJakubAntwerpenTAKKDATP
102RZECHOWSKIFilipGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
103RUDNICKIDariuszPogórzeNIEbrak
104PODCZARSKAIzabelaKolbudyNIEKOLBUDY TEAM
105WILKOWSKIKrzysztofKoszalinNIEbrak
106KUNCEWICZSlawomirGdańskTAKbrak
107JOANNADudekBydgoszczNIEFordonRunners
108RAJKOWSKITomasz668 494 016NIEbrak
109WOLAŃSKIWitosławGdańskTAKJeszcze Trochę - Trójmiasto
110ŻYNDAJanSuwałkiNIEILUT
111KAROLEWSKIRobertOsówiecNIEbrak
112GURBOWICZJarosławTczewNIEBiegający Tczew
113OLIWIŃSKIPawełBiała GóraNIELKS Zantyr Sztum
114HINZAnnaRumiaTAKWymiatacze
115TKACZYKPawełBojanoTAKBB Ultra
116PAWEŁSzwarcBydgoszczyNIERUN BYDGOSZCZ
117GRZENKOWICZJacekGDYNIATAKWymiatacze
118ZABROCKAEwaGdyniaTAKHoney Stinger Runners
119MARSZAŁMichałSzczecinNIESzczecin Team
120POTYKANOWICZ Aleksandra ZielonkaNIESmashing pĄpkins
121TIETIANIEC Piotr Gdansk TAKBTS
122CIESZYŃSKIMarcinLęborkNIEStudio BEAUTY Lębork
123GRZESZCZAKAdamGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
124MIŚWaldemarGdańskTAKAlior Running Team
125FRANKIEWICZMaciejMALBORKNIEGRUPA MALBORK
126MROZOWSKIDariuszRumiaNIEParkRun Rumia
127DRAPELLADariusz GdańskTAKSmaruj Na Trening
128MODZELEWSKAKarolinaToruńNIESPC
129KOSSławomirNowy Dwór GdańskiNIEDCT Drużyna Biegowa
130LASKOWSKIDanielBydgoszczNIERun Pasja
131PODOLSKIMarekGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
132WOJCIECHOWSKIAdamGdańskTAKbrak
133WOJNAROWSKAWeronikaGdyniaTAKbrak
134KRASNOPOLSKIPiotrGdańskTAKbrak
135SOBIERAJGrzegorzGdyniaTAKOIRP Gdańsk
136PRZYKŁOTAEwaGdańskTAKGrupa Biegowa 65
137GROCHOWSKAMałgorzataGdaskńTAKCROWELL
138MYSZKŁukaszGdyniaTAKTERRAMAR
139KOGUTJoannaGDANSKTAKGrupa Biegowa 65
140BARANGrzegorzOlsztynNIENapieraj Jak By Nie Było Jutra Squad
141BOLEWSKIAdamGdańskTAKFoto Web Team
142LUBARTOWSKIKrzysztofGdyniaTAKzenrun.pl
143GOSTKOWSKA-DRZEWICKAMagdalenaSobączNIEbrak
144ŚWIACKIMarcinSuwałkiNIESportowe Suwałki
145GAJDUSWiktorGdańskTAKDCT Drużyna Biegowa
146BĄKAndrzejJózefowo 7NIESPC
147MAŁACHOWICZŁukaszLęborkNIEbrak
148KRZYŻAŃSKIMaciejDzikowoNIEbrak
149CIESIELSKIWitoldGdańskTAKbrak
150CIESZYŃSKIMariuszLęborkNIEStudio BEAUTY Lębork
151BŁASIŃSKAŻanetaCIECHOCINEKNIESPC
152STASIAKBartoszPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
153NEUBAUERGrzegorzJuszkowoTAKSUT/ Running Tricity Team
154MICHNAMichałBorkowo ŁostowickieNIEbrak
155KARLIKOWSKIMaciejGdańskTAKGrupa Biegowa GLC
156GARNIEWSKIMarcinGdańskTAKbrak
157CIEMNA-SARNOWSKADorotaGdańskTAKGrupa Biegowa GLC
158BORDYCHJacekKożuchówNIEBOREL Marathon Team
159KOLODZIEJSKALucynaGdańskTAKSZTAFETA NADZIEI
160NOWAKJarosławToruńNIESPC
161PODLASZEWSKIJacekToruńNIESPC
162CZARNECKIPiotrGdańskTAKEkipa Mikiego
163WYSOCKAMariaMostyTAKWymiatacze
164MONIKABanaszakBydgoszczNIERun Pasja
165FIGELMichałGdańskTAKMiki Team
166MILLER Jan Gdańsk TAKbrak
167ARAUCZAdrianGdańskTAKLOTOS Running Team
168MAŁOLEPSZYRadosławRadziejówNIEKS ZRYW RADZIEJÓW
169WARZECHAJolantaWarszawaNIEBiegam na Tarchominie
170WOJEWODAMaciejJezierzyceNIEVege Runners
171PAWEŁKacprzykWarszawaNIEBiegam na Tarchominie
172GOKIERT-SKRENTNAJustynaZlotowNIEbrak
173STACHURSKIDanielDRUŻBICENIEKOBYŁKI
174WŁODARCZYKTeresaToruńNIESPC
175ALBECKITomaszRedaTAKwww.albecki.biz
176KŁECZEKJacekRumiaNIEKlub biegaczy "Prawo do Życia"
177NADOLNYPiotrGrabnoNIEAŚNAEBAEM
178SZYMANKIEWICZKalinaGdyniaTAKbrak
179PIEŃKOWSKITomaszGdańskTAKSAKO Gdynia RINGRAIDERS
180MACIEJStolarczykGdańskTAKbrak
181SAMEREKDariuszTORUŃNIESPC / Marmel
182KONDRATIUKRenataGdańskTAKbrak
183WRONASławomirGdyniaTAKZnikający Punkt
184BORÓWKARyszardGdyniaTAKbrak
185MURAWSKIMaciejGdańskTAKMiki Team
186SMOLIŃSKIRobertWarszawaNIEbrak
187SZUMNYDarekWejherowoTAKbrak
188ŚLIWIŃSKAKatarzynaGdyniaTAKKLUB SPORTOWY "ISKRA" przy Akademii Marynarki Wojennej
189WĄŻMariuszRedaNIEKLUB SPORTOWY "ISKRA" przy Akademii Marynarki Wojennej
190WYRZYKOWSKIAndrzejGdańskTAKBiegowy Świat
191FOGT-KLOCKOWSKAMonikaGdyniaTAKbrak
192CAŁKIEWICZMarcinWarszawaNIEZagubieni w lesie
193BRAZULEWICZBartoszGdańskTAKbrak
194ŁUKASZ RupniakSzczecinNIEbrak
195WÓJCIKMathieuLYONNIERun Vegan
196SAWICZMonikaLidzbark WarmińskiNIEFinisz Morąg
197MIEDZIEJEWSKIAndrzejPruszkówNIEWPRunning
198KALINKABeataGdańskTAKbrak
199GAJEWSKIMarcinPruszkówNIEbrak
200GAJEWSKAIzabellaPruszkówNIEbrak
201MARCZAKMarekPruszcz GdańskiNIEPruszcz Biega
202RATAJCZAKKonradPniewyNIETrochę już biegam ;)
203JAROSZUKKamilGdańskTAKINTERSPORT TEAM
204CHEŁMINIAKMarcinSopotTAKUltrakrew
205STODULSKITomaszpRUSZKÓWNIEbrak
206PIETRZAKDanielPruszkówNIEbrak
207GOLONKAAniaPruszkówNIEbrak
208MODERHAKMateuszGdańskTAKbrak
209MAZUREKMichałGDAŃSKTAKFABER TEAM
210RETECKIKrzysztofOstromeckoNIEBogmar/Presto Ostromecko
211SYCHOWSKIKamilGdyniaTAKbrak
212BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKAMonikaGdyniaTAKbrak
213CZERNICHKamilWarszawaNIEAKS Polonia Warszawa
214MARKOWSKIWiesławTCZEWNIEBiegający Tczew
215SAJKOBartoszDarłowoNIEDarłowskie Charty
216ZAGALSKIJakubGdańskTAKbrak
217WEBERMariuszEberswaldeNIEMountainRun.info
218BROCHOCKI Paweł Gdańsk TAKGlajty są Wszędzie
219CICHOŃMaciejRedaNIE42.195 Wejherowo
220PODWYSOCKIWojciechPruszcz GdańskiNIERango Team
221ZANDERSzymonPRUSZCZ GDAŃSKINIEPruszcz Biega
222BORYNA-ZŁOTAAleksandraGdańsk TAKBiegaj z Głową
223BORYNAJarekGdańskTAKbrak
224CIESZYŃSKAMartaLęborkNIEStudio BEAUTY Lębork
225ANDRZEJ Kurzawski Gdańsk TAKbrak
226MAJ-ROKSZMariaWejherowoNIEMaja Team
227KOWALSKIMaciejGdańskTAKLOTOS Running Team
228WOJCIECHOWICZJacekKoszalinNIEwww.studiotancapasja.pl
229KLEBBA Mariusz Mrzezino NIEbrak
230BOJANOWSKIMichałLęborkNIEKlub 42,2 Lębork
231MOLTZAN-MAŁKOWSKAMagdalenaToruńNIEKrok za Grosz
232MOLTZANZbigniewToruńNIEKrok za Grosz
233ADAMUSJakubCzęstochowaNIEbrak
234MALIŃSKIMarekGdańskTAKJeszcze Trochę - Trójmiasto
235PUCHNIARZMateuszGdańsk TAKbrak
236LEWANDOWSKAMarlenaToruńNIEbrak
237SZALEWSKIMarcinPrzyjaźńTAKDziki Bagienne
238TOPOLSKIPiotrSopotTAKSZTAFETA NADZIEI
239SZULWACHPawełGDAŃSKTAKKILIMANDŻARO
240BLUMAPawełGdańskTAKbrak
241MARJAŃSKITomaszGdyniaTAKKS PIDRINA GDYNIA
242KAPUŚCIŃSKIZbigniewSzczecin NIESubaru Polmotor Team
243HURYŃ Ewa SZCZECIN NIEPolmotor Subaru Team
244BAUMGARTUweBerlinNIEbrak
245MIKOŁAJCZYKKrzysztofKomornikiNIEbrak
246SZCZEPANSKIPatrykRumiaTAKPure Sugar
247SCHMIDTBeataGdyniaTAKMiki Team
248MICHAŁChalastraGdyniaTAKMiki Team
249RYPLEWICZMariuszGdyniaTAKMorsy Gdyńskie
250JACKOWIAKGosiaRokietnicaNIEbrak
251JĘDRZEJCZAKŁukaszPoznańNIEbrak
252MILLERAnnaPoznańNIEhipopompon klap
253KOPYCKIBartekPoznańNIEhipopompon klap
254PIELECKIBartekBANINOTAKKs Gepard Żukczyn
255RICHERTWaldemar Pruszcz GdańskiNIETerra Pomorze Team
256INGLANTZbigniewCHORZÓWNIEbrak
257URBANSKIRobertGdańskTAKAZS AWFiS Gdańsk wiosła
258KORBIKMarcinKoziegłowyNIEAIRPOL SPORT TEAM
259WALASZKOWSKADominikaGościcinoNIEBIESY
260GRZESZCZUKŁukaszGdańskTAKSZTAFETA NADZIEI
261BORTHRyszardChorzówNIEbrak
262BOLEKDanielPRUSZCZ GDAŃSKINIEPRUSZCZ BIEGA
263ZAREMBAMichalbartoszyceNIESport Team Bijou
264CHOROŚPiotrNiemceNIEStay Insane
265KLOSKOWSKIAdamGdyniaTAKbrak
266FOJCIKAsiaRybnikNIESBD ENERGETYK RYBNIK
267MICHALKucharskiGdanskTAKbrak
268SKRABURSKIPiotrGdańskTAKdaleko jeszcze?
269MACKIEWICZRafałGdyniaTAKTEAM NRC
270SMÓŁKOWSKIMarcinRumiaNIERUMIA RUNNER
271NESTOROWICZMarekKętrzynNIEVRC Kętrzyn
272TRZASKOBogusławGDYNIATAKEL CONTRAGOLPE/Studio S7 Banino
273KRAUSEGrzegorzGdańskTAKSZTAFETA NADZIEI
274ADAMSKAJustynaBaninoNIERunnersi S7 Banino
275LIGMANKrzysztofGdańskTAKbrak
276KRZYWAŃSKAMonikaGOŁACZEWYNIEBARCZYK WOLBROM
277ZIARNOAlicjaWolbromNIEWolbrom TEAM
278SKOLMOWSKIMarcinWarszawaNIEbrak
279SZWEDPawełGdańskTAKBiegowy Świat
280WIŚNIEWSKI Zbigniew Morąg NIEbrak
281PECZSZKubaw-waNIEGCH / KWW
282WASILEWSKIGrzegorzSopotTAKDUDYCZ TEAM
283ŻURAWSKIMichałSzczecinNIETotalShine
284SKWIERCZYŃSKIAdamOlsztynNIEbrak
285KOWALSKIMaciejGdańskTAKbrak
286GŁOWACKIJacekWarszawaNIEBiegamy z Ochotą
287KORDASZEWSKASylwiaZederman / OlkuszNIEOrange IRON team
288MARCINRawaGdańskTAKbrak
289DOBRZYŃSKAMałgorzataTorunNIESPC
290CZYŻGabrielaWładysławowoNIEbrak
291CZYŻAdamWładysławowoNIEbrak
292OLEJNIKAdamWłocławekNIERefericon
293KAROLCZAKKrzysztofSłupskNIEWataha
294GAFFKAArkadiuszŁebaNIEbrak
295DRAMCZYKBłażejLęborkNIEWataha
296CZERWIŃSKIPiotrGdańskTAKTorus Triathlon Team
297SYPNIEWSKAHannaGdyniaTAKSpartanie Dzieciom
298POBŁOCKIJanGdańskTAKGrupa Trójmiasto
299LINDAPiotrGdyniaTAKKTN Łowcy Przygód
300GOLUBSKIRobertMała NieszawkaNIEbrak
301WOJTASZEKMarcinWągrowiec/ToruńNIEMuchy na zębach
302WIELEWSKIWaldemarGdańsk / LubniaTAKGrupa Trójmiasto
303MACKIEWICZArturSzczecinNIEWieczorne Bieganie w Szczecinie
304BRAMOWICZJacekJuszkowoNIEPRUSZCZ BIEGA
305RADZIŃSKA-KAMYSZEKEwaToruńNIESPC
306BIAŁYMichałKrakówNIEOrange IRON team
307SOWAPawełGdyniaTAKbrak
308CHRZĄSZCZBartłomiejPruszcz GdańskiNIEPRUSZCZ BIEGA
309MIERZEJEWSKISylwesterRumiaNIEOSNiP WP Active Team
310NAUJALISŽilvinasViknius, LithuaniaNIEJokers - Santa Monica Networks
311ASTAButeikyteLitwaNIENeko Trail Runners
312ŻEBROWSKAKatarzynaTrzciankaNIESmashing pĄpkins
313WAWRZYNIAKDawidBydgoszczNIERUN BYDGOSZCZ
314FELIŃSKIJarosławŁódźNIEbrak
315ZWOLIŃSKITomaszMostyNIEKM PSP Gdynia
316PRĘTNIKDawidRumiaNIEOSNiP WP
317MACHNIKOWSKIMarekGdańskTAKbrak
318HATŁASAdamGdyniaTAKbrak
319BACABartoszPoznańNIEZłote klocki na sznurku
320NAWROCKIJacekBojanoTAKBojano Biega
321SOSNOWSKIJarosławTczewNIEBiegający Tczew
322SOSNOWSKABożenaTczewNIEBiegający Tczew/ SmurfitKappa Adventure Team
323KOKOCIŃSKIDariuszGdańskTAKbrak
324KWIATKOWSKIKajetanGdańskTAKBigYellowFoot Adventure Team
325BEDNARCZYKTomaszTrzciankaNIEbrak
326PRZYBYŁWojciechSzczecinNIEbrak
327GEPPERTJakubPoznańNIEMUAY Running Team
328WOJCIESZEK Joanna Kostrzyn NIEBiegam Bo Nie Lubię
329JACKSztandarGdynia TAKSwimRun North Team
330GAJEWSKISzymonostródaNIESkazani na sukces
331KONKOLKazimierzSomoninoNIEbrak
332KACZMAREKTomaszpoznańNIEStrefa Psychologii Sportu
333PÓŁTORZYCKIPiotrSłupskNIESTOPA SŁUPSK
334JABŁOŃSKIMichałGdańskTAKBigYellowFoot Adventure Team
335KOWALSKIAdamGdanskTAKZłote klocki na sznurku
336LUTOPawełGdańskTAKDCT Drużyna Biegowa
337MOSEKRadosławRosnowoNIEbrak
338SIWIELAMateuszRedaNIERUNEDA/ciagniewilkadolasu.pl
339PIETRANIKPawełPruszkówNIEALBATROSY
340FIGURSKAHonorataMarkiNIEMarkowi Biegacze
341JAKUBCZAKKarolWejherowoNIERuneda
342RAJNERKrzysztofKoszalinNIEbrak
343TORŁOPPrzemysławGdańsk TAKGrupa Trójmiasto
344WASILEWSKIMarcinGdańskTAKbrak
345DYMOWSKIArturGdańskTAKbrak
346DOMINIKWałdowskiGdańskTAKxRunners
347JACEKChmielewskiKonstancin-JeziornaNIEbrak
348SKWIERAWSKIGrzegorzPszczółkiNIEAlior Running Team
349KLIMOWICZMarekGdyniaTAKZabiegani.com.pl
350FRANCKOWSKAMartaŚwiecieNIEWkurw_Team
351JERUĆŁukaszPruszkówNIEBiegam na Tarchominie
352ŚCIBORMarcinKrasnystawNIEbrak
353REAUDJulienWarszawaNIEFRAPOL RAZEM!
354KUFERADariuszWarszawaNIEFRAPOL RAZEM!
355KRZYSZTOFGrzędaNowa WolaNIEKS PEGAZ
356GÓRSKIMateuszGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
357KOWALSKIGrzegorzPiasecznoNIEPMCG Piaseczno
358KULIGOWSKIMaciejRadziejówTAKKS ZRYW RADZIEJÓW
359PAWŁOWSKIJacekGdyniaNIEKS Tęcza Gdynia
360LISAKOWSKIRafałWładysławowoNIETRI-SEA Władysławowo
361ADAMStarzyńskiNieporętNIESTARZYNSKI.COACH - ProRunning Promotion
362BARTOSIEWICZAdamGryfinoNIEOCR Polska
363ZAWIŚLAKDorotaGdańskTAKbrak
364NOWOSIESLKIRomanGdyniaTAKbrak
365OŁTARZEWSKIWojciechWarszawaNIEKick Ninja Academy
366GADAMSKA-KABATAPaulinaGdańskTAKWkurw_Team
367KANIEWSKIMichałKosowoNIEDziki Dzik Team
368DASZCZYŃSKIAdamKosowoNIEbrak
369SEWINADominikBydgoszczNIEKarate Tsunami Bydgoszcz
370WIERZBAKrzysztofGdańskTAKW&W
371ROMANKrzysztofBolszewoNIEPrzecinak77
372SZYDŁOWSKAGosiaGdańsk TAKAsics FRONTRUNNER
373OLEKSIEWICZTomaszGdansk TAKOIRP Gdańsk
374DĘBEKPiotrŚwidnicaNIEŚwidnicka Grupa Biegowa
375WOJTEKKajutStraszynTAKPadł na Ryj Team
376PATEREKAgataGdańskTAKbrak
377ELWARTRomanPuckNIELKS ZIEMIA PUCKA
378FILBRANDTWojciechGdańskTAKSport Evo
379HIBNERWaldemarkoszalinNIERozbiegany Koszalin
380NIENADOWSKABeataElblągNIEEl-Aktywni
381WORZAŁAAleksandraGdańskTAKOIRP Gdańsk
382SZCZUKAPawelGdyniaTAKPadł na Ryj Team
383KUZIMSKIAleksanderGdańskTAKPadł na Ryj Team
384BRAUERMagdalenaGdańskTAKbrak
385ZUBKIEWICZPawełWarszawaNIEbrak
386KURZAWSKIDariuszGdańskNIEbrak
387PIÓRKOWSKIMarcinGrudziądzNIEvadain running club
388ADAMUSBłażejGdyniaTAKZbychowo Team
389SETAMichałGdyniaTAKPadł na Ryj Team
390BARANOWTomaszPlaterówNIEbrak
391ROWICKIJarosławMorągNIEbrak
392PIOTRBorusiński SłupskNIEAML Słupsk
393BORUSIŃSKAAleksandraSłupskNIEAML Słupsk
394LISIKJustynaSłupskNIEPoranny patrol
395KINECKINorbertNoweNIEbrak
396IWONAKowalskaMostyNIEWymiatacze
397BRESZKATomaszDarłowoNIEcaptain america
398KAROLAKAniaSŁUPSKNIEbrak
399MICHAŁWitkowskiToruńNIETornado Accedit
400BABIRECKIMirosławGdyniaTAKPadł na Ryj Team
401GRUCHAŁARobertGdyniaTAKPadł na Ryj Team
402NĘDZUSIAKDariuszAleksandrów KujawskiNIEPolkrys Team
403KAROLAKAsiaSłupskNIEbrak
404ĆWIKDamianGdyniaTAKDziki Bagienne
405SUSMARSKAEwaPoznańNIEMUAY Running Team
406CHOROSTKOWSKIMaciejWarszawaNIEbrak
407DĄBKOWSKIAndrzejWojciechyNIESport Team Bijou
408WINIARSKIAndrzejWarszawaNIEDxTreeM
409SZALEWICZDamianŁomiankiNIEŁomiankowska Grupa Biegowa
410SIKORSKI MariuszTAKRunsofun
411SZEWCZYKJarosławNowy Dwór GdańskiNIEbrak
412SZUSTEKAdamTUCHOMNIESZUSTY TEAM :-)
413ŁĘGOWSKIJakubGdyniaTAKArka Gdynia
414GŁÓDMichałElblągNIEPozor Vlak!
415FLISIKOWSKIBartłomiejGdańskTAKbrak
416BIESZKEMichałGdyniaTAKIn Running Shoes
417PERLEJEWSKIRobertTczewNIEBiegający Tczew
418MIKOŁAJLasekCzmońNIEMuay Running Team Pan Wuefista
419WENTAAdrianŁebuniaNIEPój na Kóło
420ŚWIERCZYŃSKIKacperWarszawaNIEbrak
421LASZCZYKNadyaREDATAKbrak
422KACZMAREKPiotrGdańskTAKbrak
423RESZKEMarekGdańskTAKOPOLE BIEGA
424CIEŚLAK Paweł GdyniaTAKbrak
425BERNAŚDariuszWetlinaNIEBSCzady
426JENERALSKIMiłoszTucholaTAKbrak
427WZOREKEwaWilkówNIEBiegnę, żeby Bartek mógł biegać
428SZCZUCKIPiotrGdańskTAKLOTOS Running Team
429WIERZBAGrzegorzToruńNIEW&W
430PĘKALArturSadlinkiNIEbrak
431DORDZIKKatarzynaGdyniaTAKbrak
432LESSNAUKlaudiaPuckNIELKS ZIEMIA PUCKA
433PRZEMYSLAWSzapar GdyniaTAKBiegamina
434GOŁAWSKIAndrzejGRUDZIĄDZNIEWTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ
435ZAGATA MarcinWarszawaNIEbrak
436CZYZBartlomiejKrakowNIEbrak
437GARLEWICZAsiaKrakowNIEbrak
438ZIÓŁEKMagdalenaJózefosławNIEŁódź Running Team
439MROZIAKMaciekDYNÓWTAKHoney Stinger Runners
440BAJERSKIMarcinGdańskTAKTułacze
441SERKOWSKIMarcinGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
442LIPIŃSKAKatarzynaMarkiNIEMarkowi Biegacze
443ZWOLIŃSKIRafałKołoNIEHURAGAN POWIERCIE
444MAKSELONMaciejSzczecinekNIETorpedo Szczecinek
445MAKSELONAnnaSzczecinekNIEbrak
446HOJNYTomaszPoznańNIEbrak
447KUŁAKOWSKIPiotrKonstancin-JeziornaNIECzłapacze
448SIKORSKIJacekPiłaNIEbrak
449WARĘCKAKasiaLeskoNIEbrak
450SIEPIOŁACezaryMorągNIEbrak
451UBERMarcinPruszcz GdańskiTAKDecathlon Przymorze Running Team
452MIELCZAREKMichałŁódźNIEbrak
453ZYSKPawełJanówkaNIEbrak
454MAZURRobertWarszawaNIESmashing pĄpkins
455FANSLAUMarekStarogard GdańskiNIEbrak
456WOJCIECHOWSKIAdamGdyniaTAKbrak
457SZWEDEKKrzysztofGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
458GESINGPawełGdańskTAKTyszkiewicz Nieruchomości
459KOCOŁKarolinaGdańskTAKbrak
460WYGANOWSKIKonradRumiaNIEbrak
461WIERGOWSKIMarekStraszynNIEStraszyn Biega
462RAINKOMarcinGdańskTAKBiegaj z Głową
463ZARĘBAAnnaDąbrowa CherubinyNIEbrak
464DOMARKASEmilisVilniusNIERunglorious Bastards
465KRZEMIŃSKIPiotrGdańskTAKbrak
466GANDORKrzysztofGdyniaTAKbrak
467LEWANDOWSKIJakubgdyniaTAKbrak
468LABUDAMarekKartuzyNIEPOWERSYSTEM
469PSZCZÓŁKOWSKAKatarzynaGdańskTAKFit4Everest
470KOMLOSDoraHungaryNIEbrak
471URBAŃCZYKDarekWarszawaNIERandonneurs Polska
472KARPOWICZBartoszGdyniaTAKLeśne Dukty Gdynia
473GÓRECZNYKamilaPiasecznoNIEMorsy z Piassecziussets
474NOGAWitoldGdańskTAKBiegowy Świat
475ORŁOWSKIDanielDebrznoNIEbrak
476LIPIŃSKIKrzysztofToruńNIEbrak
477LASKOWSKITomaszStargardNIEbrak
478VAN TOL-PORCKKarinSwiecieNIEThe Runners Świecie
479MAZERSKIGrzegorzGdańskTAKbrak
480OKUNIEWSKIMarcinGdańskTAKwww.PomagamyNatalii.pl
481LUDWIKKrystynaŁysomiceNIESPC
482ZALEWSKIDariuszGdańskTAKM.A.D.
483JAWORSKIBartłomiejToruńNIESPC
484MOCZADŁOMariaToruńNIESPC
485WIŚNIEWSKIWłodzimierzToruńNIESPC
486GOLASGrażynaGdyniaTAKTriLadies
487SIKORASebastianGdyniaTAKACEL GDYNIA
488SIKUTArkadiuszToruńNIE12WOG
489KUNKELAnnaGdańskTAKPGB Sportowa Paczka
490PERUCKIMaciejGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
491POGORZELSKIMaciekStraszynNIEStraszyn Biega
492PIOTREtmańskiChwaszczynoNIEBunga Bunga Team
493SIEKANOWICZPawełNowy ŚwiatTAKbrak
494DEINIUKRomanWarszawaNIEbrak
495PIERZCHLIŃSKIDariuszGdańskTAKbrak
496SZEWCZUKPawelROSNOWONIEbrak
497DRYGASPawełOlsztynNIEbrak
498TYSZKIEWICZŁukaszGdańskTAKTyszkiewicz Nieruchomości
499GÓRECKIRafałgdańskTAKbrak
500ZAKAITISJonasVilniusNIEbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćMieszkaniec TrójmiastaKlub/Drużyna
1JĘDRYSMartaKielceNIEDark Side Runners
2WIŚNIEWSKI MichałGdańsk TAKInvicta Power Team
3JĘDRYSMariuszKielceNIEDark Side Runners
4NIKODEMCZYKPatrycjaGDYNIA TAKBigYellowFoot Adventure Team
5FALANDYSZDamianPruszkówNIErunemilrun/WPRunning
6SZCZEPAŃSKIAdamMilanówekNIEALBATROSY
7CHELIŃSKADariaPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
8NOWAKJoannaKrakówNIEbrak
9IGNALEWSKIWojciechBezrzeczeNIEbrak
10CEJKODawidSłupskNIEAŚNAEBAEM
11GERINGMariuszGDAŃSKTAKDCT Drużyna Biegowa
12BULIKOWSKIPawełSzczecinNIEbrak
13JĘDRZEJCZYKAgnieszkaRzeszówNIERzeszowskie Gazele i Gepardy
14MIĘTKIEWICZRafałGdańskTAKTorus Triathlon Team
15MARCINBorowskiPoznańNIEKB Katorżnik Murowana Goslina
16NATALIALewandowskaKartuzyNIERowerowe Kaszuby
17SIECZKOWSKIArturKostrzyn nad OdrąNIENatural Born Runners
18IZABELAPodczarskaKolbudyNIEKOLBUDY TEAM
19JUNIK Krzysztof RedaNIESKM w Trójmieście
20ADAMWojciechowskiGdańskTAKbrak
21JAKUBOWSKIMaciejGdańskTAKPGB Sportowa Paczka
22ŚCIBISZAnnaWarszawaNIEbrak
23WOJTKOWIAKStefanPoznańNIEPnB
24MAŃSKITomaszsłupskNIEAŚNAEBAEM
25WIKTORGajdusGdańskTAKDCT Drużyna Biegowa
26SZAFRANIECKarolGdańskTAKbrak
27KULASMarcinSztumNIELKS Zantyr Sztum
28ŁUKASZJerućPruszkówNIEBiegam na Tarchominie
29GAWRYLCZYK PawelLubskoTAKbrak
30PIOTRSikoraSuchy LasNIEbrak
31SIWAKingaGdańskTAKKS SAKO Gdańsk
32ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina Gdańsk TAKApteka Gemini Team
33PAKULSKAMagdalenaPoznańNIEBlue Sky Travel
34RADZIEJPiotrgdańskTAKbrak
35KOWALEWSKITomaszGdyniaTAKVector Aktywnie
36WĘSIORAJakubKartuzyNIEbrak
37SUDZIARSKITomaszGdyniaTAKbrak
38JAKUBDrywaGdyniaTAKbrak
39SZTYGIELMaciejWejherowoNIEDekorado
40BADZIĄG Damian Lębork NIESmashing Pąpkins / Klub 42,2 Lębork
41PIESIKPatrykNieżychowiceNIEbrak
42CHALASTRAMichałaGdyniaTAKMiki Team
43PUSDROWSKIMichałRedaNIERuneda
44PIWAŃSKIKrzysztofPruszcz GdańskiNIEbrak
45BANACH-CYRAAnnaGdyniaTAKBojano Biega
46ADAMKloskowskiGdyiaTAKbrak
47MAREKMargolGdańskTAKLPP TEAM
48GROCHOWSKIMichałGdańskTAKLPP TEAM
49HERNIKPawełWarszawaNIEBiegam na Tarchominie
50MARCHLEWSKIKamilChełmnoNIEbrak
51GRACHELDarekSłupskNIE#biegoholizm
52GWÓŹDŹKamilWięcborkNIETKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA
53CIEŚLAPatrykMielecNIEPłonące Racice
54GRUMBIANINPaulinaPruszków NIEbrak
55WOJDASIEWICZTadeuszKępiceNIEKorzybskie Rekiny/rowerzysta-biegacz-turysta..
56GÓRSKIMateuszekGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
57JACKIEWICZJarosławGdańskTAKSTAŚ RUNNING TEAM
58ROSIŃSKAPatrycjaGdyniaTAKKRaby EKS :)
59MACIEJAdamczykPaterekNIEbrak
60KULAKPawełPruszkówNIEbrak
61OKSIĘDZKITomasz JanWarszawaNIEDeloitte Adventure Team
62POLAKMichalinaOpoleNIEbrak
63DADEJRafałSopotTAKPiaskiem w raka
64ARKADIUSZSikutToruńNIE12WOG
65GAURAŁukaszBydgoszczNIECićwirze
66JEREMICZKamilŚroda WielkopolskaTAKPolonia Środa
67ŁUKASZJerućPruszkówNIEBiegam na Tarchominie
68ŁUKASZJerućPruszkówNIEBiegam na Tarchominie
69MICHAŁRębiszPokrzywnoNIERak'n'Roll Wygraj Życie
70FILIPSKIAleksanderGdyniaTAKWymiatacze
71ZALEWSKIKrzysztofWarszawaNIELegia Run Club
72MALISZEWSKIMiłoszLesznoNIEStowarzyszenie Srebrnej Iglicy
73MAKUCHSzymonKRAKÓWNIEUnlimited Sport & Lifestyle
74SKWAREKMarcinWarszawaNIESmashing pĄpkins/Cube Group
75MICHAŁSetaGdyniaTAKPadł na Ryj Team
76JUSTYNALisikSłupskNIEPoranny patrol
77NIEVIAROUSKIKirylRudziankaTAKStrongFirst Team
78TRACZMichałGdańskTAKbrak
79KOWALSLAIwonaMostyNIEWymiatacze
80MOTYLSKAAleksaMogilnoNIEPłock Biega No Age Limit
81FABIŃSKIMarcinGrudziądzNIEV_Runner
82KLIMCZEWSKIAndrzejŁódźNIEbrak
83POTOCKIHubertSłupskNIEAŚNAEBAEM
84WÓJCIKDamianDarłowoNIERunnerswalde Darłowo
85KOLBERJakubInowrocławTAKNieBójSięZmianyNaLepsze
86RUSIŃSKIRadekSuwałkiNIEILUT
87PYSZKOSkanskaSANOKNIEWWW.GOHARDORGOHOME.PL
88PAWEŁPolańskiGdańskTAK#kaszanienamoka
89JOSZCZAKMichałGdańskTAKbrak
90KOKOTDanielOzimekNIERajsport Active
91SAŁAPAKamilGdyniaTAKbrak
92TOPOREKJoannaGdyniaTAKTyszkiewicz Nieruchomości
93SADOWSKI TomaszGdynia TAKbrak
94POLAKArturPilaszkówNIEbrak
95CZAJAJakubGdanskTAKCzajaTrainingSystem
96GÓRECKIRafalGdańskTAKbrak
97GRODZKITomaszDarłowoNIEZSM Darłowo
98VANTOL-PORCKKarinSwiecieNIEThe Runners Świecie
99PRZYCHODAAnnaSiemianiceNIEAŚNAEBAEM
100MIELECMartaKalisz PomorskiNIE#złotynakilometr/wkurw_team
101ŻYNDAJanekSuwałkiNIEfundacja kierunek ultra
102REGULSKAMonikaWarszawaNIEALBATROSY
103RADOSŁAWOrłowskiGdyniaTAK#kaszanienamoka
104LEWANDOWSKITomaszGdańskTAKbrak
105KUJAWAAlinaGdańskTAKbrak
106BŁACHPiotrSławoborzeNIEcaptain america
107SZCZEPAŃSKI NormanGdańskTAKAS-PL
108PIOTROWSKIMateuszSierakowiceNIEbrak