Lista uczestników

Trójmiejski Ultra Track - Gruba Piętnastka

Statystyki

Ogólem zapisanych: 403
Zapisanych kobiet: 150
Zapisanych mężczyzn: 253
Zapisanych z opłaconym wpisowym:345
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:58

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćMieszkaniec TrójmiastaKlub/Drużyna
1POSTUPALSKIMichałGdyniaTAKIHS Markit
2ZATORSKA-RADLIŃSKAKatarzynaGdańskTAKbrak
3PIETRYCZUKDariusz Pruszcz GdańskiTAKPruszcz Biega
4SMYKSławomirGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
5IWAN Paweł Gdańsk TAKMajaTeam
6DOMBROWSKIRadekGdańskTAKbrak
7WASILEWSKI Michał Gdańsk TAKbrak
8WARUSZEWSKI Karol Tczew NIEBiegający Tczew
9TUSKPawełGdyniaTAKMarynarka Wojenna RP
10FILIPSKIAleksanderGdyniaTAKWymiatacze
11FILIPSKAEwaGdyniaTAKWymiatacze
12DUŻYŃSKAAgataGdańskTAKBiegaj z Głową
13MARACHPiotrToruńNIEAKPB MARMEL Toruń
14GŁOMBIOWSKAZuzannaGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
15CZAPLIŃSKIJanBrwinówNIEbrak
16HOCMarekBydgoszczNIEbrak
17KOŁAKOWSKIMikołajRedaTAKRuneda
18WYDROWSKAElżbieta GdańskTAKDiverseExtremeTeam
19GOLECIwonaGDAŃSKTAKBIT TEAM
20PAKULSKAMagdalenaPoznańNIEBlue Sky Travel
21SZARAFIŃSKIJaromirGdańskTAKzPortoweKnury
22GRUBEBartoszGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
23RUPIŃSKAAgnieszkaGdańskTAKbrak
24GRABARSKAMagdalenaToruńNIEAKPB MARMEL Toruń
25STANKIEWICZKatarzynaGdańskTAKWydziałowy Team Biegowy ZiE PG
26WOJTKOWIAKRenataPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
27KMIECIKAgnieszka RadymnoTAKLOTOS Rnning Team/ Biegaj z głową
28KONKELAnetaGdańskTAKBiegaj z Głową
29ŁUBKOWSKAGrażynaGdańskTAKBiegaj z Głową
30WOJTKOWIAKStefanPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
31PIELGRZYMOWSKIWojciechOstródaNIEOstróda Runners / sezame.pl
32MARCINKOPaweł GdańskTAKBiegaj z Głową
33SPENCEMarkBergenNIEBiegaj z Głową
34WOŁOSZYK Natalia Gdańsk TAKbrak
35GAUDENPiotrToruńNIESPC
36GORCZYCAAngelikaRzeszówNIEDream Team
37DAMPSSylwesterGOWINONIEbrak
38ŻOŁDOWICZRadosławRedaTAKAudioManuFaktura / StrefaTuningu
39TROJANOWSKABogumiłaGdańsk-OliwaTAKBiegaj z Głową
40KOŁECKAPatrycjaPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
41DELIŃSKALiwiaGdyniaTAKWe&Winter
42SZAFRANIECKarolGdańskTAKbrak
43PRĄDZYŃSKIJędrzejJezierzyceNIEFUH Janusz Team
44STACHURSKAMonikaDRUŻBICENIEKOBYŁKI
45GŁOWACKIRafałGdańskTAKbrak
46KURNYTARobertGdyniaTAKbrak
47GRUŻLEWSKAAnnaGdańśkTAKbiegowyswiat.pl
48WARYLEWSKAKrystynaNIEbrak
49SIKORSKIMariuszGdańskTAKSfora Pomorze
50NOWAKMariuszPoznańNIEPiątkowo na Biegowo
51BRONKRafałRumiaNIEbrak
52PIETRZAKTeresaGdańskTAKGrupa 65
53WOJTASPiotrRzeszówNIEDream Team
54GRZESZCZAKMałgorzataGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
55ZALEWSKAAgnieszkaGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
56MAĆKOWSKIPiotrGdańskTAKbrak
57TOMASZEWSKAKingaGrudziądzNIEbrak
58SZTORMariannapoznańNIEPiątkowo na Biegowo
59WIWATOWSKADagmaraStraszynNIEbrak
60MAZUREKAnnaGdańskTAKFABER TEAM
61GÓRNYMaciejGdyniaTAKbrak
62DESKAPawełGdańskTAKZanadto się jadło
63WRÓBLEWSKA JoannaUnisławNIEbrak
64WEILANDEmilaUnisławNIEbrak
65BARONKasiaGrudziądz NIEVadain tuning club
66SKIBAŁukaszGdyniaTAKTrójmiejskie Parówy
67JAKUSZPrzemysławWEJHEROWONIEbrak
68FENRYCHPiotrGdyniaTAKbrak
69KUBERAPawełGdańskTAKbrak
70ZALEWSKAKamilaPszczółkiNIEbrak
71MYTYCHKatarzynaElblągNIEbrak
72IWANMałgorzataGdańskTAKMajaTeam
73GŁUCHACZKAJustynaLęborkNIEKlub 42,2 Lębork
74MALKATomaszGdyniaTAKbrak
75KORZENIEWSKIPrzemekGdyniaTAKbrak
76KOCHANIEWICZKrystianGdańskTAKbrak
77SIKORAJoannaGdańskTAKbrak
78NIEWIADOMSKA-BOCHENEKMonikaToruńNIEbrak
79WIŚNIEWSKIGerardGdyniaTAKOKAS Gdynia
80BORISAnetaElblągNIEbrak
81REJMER MałgorzataGdańskTAKWydziałowy Team Biegowy ZiE PG
82STOŻEKGrzegorzGdańskTAKbrak
83MICUNKatarzynaToruńNIEbrak
84SKUBICHMateuszGdańskTAKbrak
85JAROŃAndrzejOlsztynNIECoca Cola Team
86TRZASKOWSKAAnna MariaGdańskTAKWydziałowy Team Biegowy ZiE PG
87TOMASZGularskiWejherowoTAKbrak
88GANIECMartaRumiaTAKbrak
89NESTOROWICZMonikaKętrzynNIEVRC Kętrzyn
90STRUGALSKIMariuszGdańskTAKbrak
91MATYSIAKŁukaszGdyniaTAKbrak
92CENTKOWSKAEwelinaCiechocinekNIEbrak
93PUSZJanuszSzczecinNIEbrak
94ZAWALUKMarcinJankowo GdańskieNIE(RT) Runholik Team
95SZPARAGADorotaPiastówNIEbrak
96RATAJCZYKPiotrGdyniaTAKbrak
97PEŁSZYŃSKIMarekGdańskTAKZośka Ultimate Runners
98SZALSKAElżbietaWągrowiecNIEMuchy na zębach
99SOKOŁOWSKAAgnieszkaStarachowiceNIEbrak
100KOTAleksandraToruńNIEFITKOT
101PASTWAJanuszGdańskTAKbrak
102KOWALSKADorotaPiaseczno NIEbrak
103BERNISZMagdalenaGdańskTAKF3 Team
104FALASAKrzysztofPszczółkiNIEbrak
105BEDNAREKAdrianBydgoszczNIEkuchniaisport.pl
106PIOTRRolbieckiGdanskTAKOK!Active
107PESMagdalenaGdyniaTAKbrak
108KLAJNAJakubGdańskTAKNAVA
109LEPA-ROMANMagdalenaBolszewoNIEPrzecinak77
110KWARTAMaciejBolszewoNIEBatalion Dowodzenia MW w Wejherowie
111WÓJCIKMariaGdańskTAKRunning Sucks
112OKŁAPatrycjaGdańskTAKBrak
113WYSŁOUCHMichałGdańskTAKF3 Team
114WYTRWAŁTomaszGdyniaTAKbrak
115NOWICKAMałgorzataSzczecinNIEFlowerHead
116WOJNAROWSKAWeronikaGdyniaTAKbrak
117WYCICHOWSKIWojciechOstaszewoNIEbrak
118POLAKSzymonKoszalinNIERozbiegany Koszalin
119GRZELAKKarinaKoszalinNIERozbiegany Koszalin
120KONIECZNAAnkaKoszalinNIERozbiegany Koszalin
121KLOCKOWSKIMaciejGdyniaTAKKlocki Gdynia
122ŁABUĆBarbaraPogórzeNIEWymiatacze
123DOMBROWSKA GROCHOWSKAJustynaRumiaNIEWymiatacze
124DĄBROWSKIRomanChojniczkiNIESGB
125KWIATKOWSKIGrzegorzGdańskTAKF3 Team
126DYJASKlaudiuszSłupskNIEMOPR SŁUPSK
127MARCINGałązkaSztumNIEbrak
128OBOJSKAMonikaKwidzynNIEWymiatacze
129NAGOWMichałBydgoszczNIERun Bydgoszcz
130JARSKA HannaGdyniaTAKDW#43
131PRZYBYLSKISobiesław GdyniaTAKDW#43
132WIELIŃSKIMichałToruńNIEAKPB MARMEL Toruń
133SZALEWICZEwaŁomiankiNIEŁomiankowska Grupa Biegowa
134SEJBUKEmiliaŁomiankiNIEObłuski Running Team
135MUZYKPrzemysławToruńNIEAKPB MARMEL Toruń
136GOŁASZEWSKI LeszekSompolnoNIEbrak
137JAKUBOWSKIPawełToruńNIEAKPB MARMEL Toruń
138NOWAKOWSKIŁukaszGdyniaTAKLOTOS Team/ENDURE Team
139MLECZKODorotaGdańskTAKPadł na Ryj Team
140PAWLIKOWSKIPawelGdańskTAKKS PIDRINA GDYNIA
141GERINGMariuszGdańskTAKDCT Drużyna Biegowa
142PIEKARSKITomaszBytówNIETenis Klub Bytów
143PRYŚKOMałgorzataGdańskNIEbrak
144GRESZCZUKJarosławGdańskTAKbrak
145MARZECŁukaszKoszalinNIEbrak
146KOWALKOWSKIKrzysztofGdańskTAKLufthansa Systems Poland Runners
147MACIEJBobrowskiBaninoNIESzef Akitek
148CHMARAMalgorzataNowa KarczmaNIEbrak
149SZYMAŃSKIArturGdańskTAKLOTOS Rnning Team/ Biegaj z głową
150DWORSKISławomirTCZEWNIEBiegający Tczew
151SMOLIŃSKADominikaIZABELINNIEbrak
152GARSZTKADominikGdańskTAKbrak
153SZYMAŃSKIJakubGdańskTAKbrak
154TUTAKTomaszLęborkNIEKlub 42,2 Lębork
155CYPRYŚNataliaGdyniaTAKbrak
156PAWEŁNerkowskiGdańsk/GrajewoTAKbrak
157MISIEWICZMikołajKościerzynaTAKbrak
158KOWALSKIArturGdyniaTAKbrak
159TARŁOWSKIRafałGdańskTAKbrak
160TARŁOWSKIRobertGdańskTAKbrak
161GRUDZIŃSKIKrzysztofOlsztynNIEbrak
162SOSZYŃSKAGosiaWarszawaNIECzłapacze
163KOKOTKIEWICZAdamRumiaNIEbrak
164MAJEWSKIWiesławCiechocinekNIEAKPB MARMEL Toruń
165MANDESAnnaLASKINIEIzabelin na Start
166KOROLMarekGdanskTAKSmaruj Na Trening Team
167DOMAGAŁAMarekGdańskTAKSMARUJ NA TRENING
168ŁAGOWNIKMartaGdańskTAKSmaruj Na Trening Team
169SMARUJMonikaSzamocinTAKSmaruj Na Trening Team
170HOJNOWSKIPawełGdańskTAKF3 Team
171KONKELKatarzynaGniewowoTAKMajaTeam
172MĄCZEWSKAMarzenaGrudziądzNIEV_Runner
173ŁEPEKTeresaPłąchawyNIEbrak
174BĄCZKOWSKISławomirGrudziądzNIEV_Runner
175JĘDRYSZKAUrszulaOtwockNIEKuźnia Triathlonu
176RUDZKIMichałGdańskTAKbrak
177LEGIEĆPawełGdańskTAKbrak
178CZERWIŃSKAAgnieszkaGdańskTAKbrak
179ZDROJEWSKAKatarzynaKartuzyTAKbrak
180KINECKADariaKwidzynNIEBrak
181KŁACZYŃSKIMariuszGrudziądz NIEbrak
182GRZELECJarosławGdańskTAKSmaruj Na Trening Team
183HUMIŃSKIAndrzejGdańskTAKWaniewski Coaching
184KOSPAŁ PAWŁOWSKIŁukaszGdańskTAKLOTOS RUNNING TEAM
185ROGOŻAPiotrGdańskTAKLufthansa Systems Poland Active
186STENKAMarcinLęborkNIEKlub 42,2 Lębork
187BRZUZYTomaszGdańskTAKLOTOS RUNNING TEAM
188KRYSZAKDorotaToruńNIEAKPB MARMEL Toruń
189BUSZMANKrzysztofGdyniaTAKbrak
190GRZĘBSKA-BUJAMałgorzataWładysławowoNIEGosia(Się)Buja
191PASZKOWSKIPawełGdańskTAKbrak
192ABRAHAMCZYK Agnieszka Rokietnica NIEbrak
193LISOWSKIRadekczluchowNIEbrak
194WĄTROBAMarekLęborkNIEKlub 42,2 Lębork
195HOŁYZdzisławStraszynNIESmaruj Na Trening Team
196DORDZIKMałgorzataElblągNIEbrak
197TELEPSKIMichałPruszcz GdańskiNIELufthansa Systems Poland Active
198GROCHOWSKIMarekGdańskTAKT.G. Sokół Zakopane
199LEMAŃCZYKWojciechSopotTAKKDATP
200STACHOWIAKKamilaWielka NieszawkaNIEAKPB MARMEL Toruń
201OWCZAREKKatarzynaKosakowoNIEbrak
202MAGDALENAHałajkoKoszalin NIEHaisenberg Team
203JUCHNOWICZRadosławSulminTAKSmaruj Na Trening Team
204NAWROCKAPaulinaLwówekTAKbrak
205OBERLAN-MAROŃJoannaToruńNIEAKPB MARMEL Toruń
206URBAŃSKIDariuszGdańskTAKbrak
207CZAPIEWSKIAndrzejGDYNIATAKbiegamyrazem.pl
208HNATYSZYNMateuszGdanskTAKJeppesen
209GRZEGORZSułekRzeszówTAKJeppesen
210JAROCKABeataDąbrowa Chełmińska NIEbrak
211LIŚKIEWICZRomanKętrzynNIEbrak
212KOWYNIAPiotrŚwiecieNIEbrak
213CZESZEWSKI RafałTorunNIEANIRO Run Team
214GOŁASZEWSKA Jolanta Toruń NIEAKPB MARMEL Toruń
215POROWSKI MariuszGdansk TAKDCT Drużyna Biegowa
216ODOLIŃSKIJacekOstródaNIEPszczółkowski Team
217ODOLIŃSKAAgnieszkaOstródaNIEPszczółkowski Team
218BALEWSKAIwonaToruńNIEbrak
219CHALECKAJolantaBraniewoNIEbrak
220CHAJKOWSKAMałgorzataOlsztynTAKJeppesen
221ZIĘBA BeataKościerzyna NIEbrak
222REMBACZAgnieszkaRedaNIERuneda
223ZIMNYRadosławGdańskTAKLufthansa Systems Poland Active
224ZIMNYJakubGdańskTAKbrak
225KWAPISZSebastianRedaTAKRuneda
226CIESIULSKIDariuszKębłowoNIEbrak
227KRAWCZYKMichałBolechowiceNIEOrange IRON Team
228BŁACHOlgaSzczytnoNIEOrange IRON Team
229CICHOŃRafałWarszawaNIEOrange IRON Team
230ROBAKOWSKIDariuszGdyniaTAKOll4Fan
231TUNOWSKIDanielGdyniaTAKDrimm Timm
232KLASBartłomiejLuzinoNIEMajaTeam
233SZYMAŃSKAAgataGdańskTAKbrak
234ROZMUSKatarzynaGdańskTAKbrak
235SZABŁOWSKAIwonaJuszkowoNIEStraszyn Ultra Team
236WICENBACHArkadiuszPruszcz GdańskiNIEPruszcz Biega
237SZYDŁOWSKIMarcinBojanoNIEbrak
238ZMUDZKITomaszgdanskTAKDecathlon Team Kartuska
239CIUNELŁukaszGdyniaTAKMamy To!
240GRABARZMariuszStarogard Gdański NIEbrak
241BEDNARCZYKTomaszLęborkNIEbrak
242BARCZAKBartłomiejGniewkowoNIEbrak
243KWIATEKMaciekMiłakowoTAKbrak
244WIRKUSPiotrGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
245BROMVincentGdyniaTAKbrak
246KOŻYCZKOWSKIEdwardBolszewoNIEbrak
247SPRZĄCZKOWSKIKrzysztofGdyniaTAKbrak
248PRUSIKGrzegorzGdańskTAKAlior Running Team
249SZCZĘSNA Katarzyna SuwałkiNIEbrak
250SZCZĘSNYTomaszBanino TAKBrak
251GOŁĘBIOWSKIPiotrg.comStraszynNIEbrak
252KOPYŚĆJarosławOlsztynNIEPszczółkowski Team
253RAJKOWSKIDamianGdyniaTAKNAVA
254BRYŁAKrzysztofKoszalinNIEFor-Rest-Run / Drużyna Szpiku Koszalin
255SKRZYŃSKIMirosławSucha KoszalińskaNIEFor-Rest-Run / Drużyna Szpiku Koszalin
256KOWALSKAAgnieszkaToruńNIEkowale team
257KOWALSKIPawełToruńNIEkowale team
258RABKAMonikaKoszalinNIEFor-Rest-Run / Drużyna Szpiku Koszalin
259KREFTADagmaraNoweNIEbrak
260TYGIELSKIMateuszGDAŃSKTAKbrak
261OSTROWSKIGrzegorzGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
262LUDWINIAKKonradGdańskTAKTeamVergePolska
263WITKOWSKIJakubNowy Dwór MazowieckiTAKJeppesen
264KUCZYŃSKAKarolinaGdańskTAKbrak
265KARPOWICZGrzegorzMostyNIEKAREPLAND
266WINCZURALeszekGdańskTAKbrak
267TYPIŃSKIPawełGdyniaTAKPiątkowo na Biegowo
268BOGDANOWICZRobertGdanskTAKbrak
269SEBASTIANPardoTczewNIEBiegający Tczew
270BRZYSKIGrzegorzGdanskTAKbrak
271GRZĘDZICKIMichałGrudziądzNIEbrak
272BAGROWSKIMarekJanowo/k/ Dabrowy ChelminskiejNIEUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
273WENTAPiotrŁebuniaNIELTS LĘBORK
274DRABICKAKatarzynaToruńNIEbrak
275CHMIELOWSKIMichałJuszkowoNIEGórskie Pędziwiatry
276BAGIŃSKIDanielGdańskTAKDecathlon Team Kartuska
277ROGANOWSKADanutaKoszalinNIERozbiegany Koszalin
278ROGANOWSKIRafałKoszalinNIERozbiegany Koszalin
279KWIATKOWSKAAlicjaGdańskTAKBigYellowFoot Adventure Team
280WYSŁOUCHAndrzejWŁOCŁAWEKNIEWKB MARATOŃCZYK
281CHUDEWNIAKTomaszJunoszynoNIEbrak
282GAZARKIEWICZAntoniGDAŃSKTAKBHMW_GDYNIA
283CHUDEWNIAKWojciechJunoszynoNIEbrak
284FRĄCZEKRafałGdańskTAKbrak
285PALLACHLechGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
286RACZYŃSKAEwaGdyniaTAKbiegamyrazem.pl
287BARBARAPaterElblągNIEbrak
288ZASTAWNYKrzysztofGdańskTAKDiverseExtremeTeam
289KAMIŃSKA MarlenaGdyniaTAKWymiatacze
290ZIELIŃSKIJacekRedaNIEbiegamyrazem.pl
291LIPIŃSKAIzabelaGdańskTAKbrak
292PIESIKPatrykNieżychowiceNIEbrak
293SZOSTEKMarekBarcinNIEbrak
294HEWELTMaciejGdańskTAKIBB Hotel Długi Targ
295DROZDMichałKołakówNIEbrak
296KARINAOlszewskaGdyniaTAKbrak
297OLSZEWSKIAdamGdyniaTAKbrak
298PŁATEKPawełNowy Dwór GdańskiNIEOrange IRON Team
299JAROMIRSKA-LEWIŃSKAMajaRedaNIERuneda
300LABUDAAnnaKartuzyNIEAkademia Biegowa Kartuzy
301LABUDARafałProkowoNIEAkademia Biegowa Kartuzy
302WOJCIESZEKAndrzejSopotTAKApteka Gemini Team
303GAŁKAMałgorzataBraniewoNIEbrak
304KOWALSKIRobert SebastianGdańskTAKNIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje
305WRÓBELSebastianGdyniaTAKApteka Gemini Team
306ZYGRY - WIŚNIEWSKA KarolinaGdańskTAKApteka Gemini Team
307WIŚNIEWSKIMichałGdańskTAKInvicta Power Team
308MODERHAKMarcelinaGdańskTAKbrak
309KOWALKOWSKIJerzyNidzicaTAKLufthansa Systems Poland Active
310CIECIERSKAKatarzynaGdyniaTAKbrak
311SZADEJKOAdamGdyniaTAKbrak
312RICHERTMarcinGdyniaTAKSiódemka Rumia
313PAWŁOWSKIWitoldGdańskTAKBambaryła team
314SZYMAŃSKI BartoszGdańskTAKbrak
315BAŁONIAK-SAŁUDAKamilCzłuchówTAKbrak
316KARPIŃSKIJangdańskTAKBigYellowFoot Adventure Team
317KACIUBAKamilaGdańskTAKBigYellowFoot Adventure Team
318DUDZIAKPiotrkoszalinNIEFOR-REST-RUN KOSZALIN
319CZEPUKOJĆRenataGdańskTAKbrak
320NOWOGRODZKIJacekGdańskTAKbrak
321PAZDYKAPiotrGdańskTAKbrak
322ŁABUĆKrzysztofGdyniaTAKWymiatacze
323DOMBROWSKIRobertPierwoszynoNIEWymiatacze
324WIĘCIELEWSKAJoannaGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
325KOLWICZDamianGdańskTAKBigYellowFoot Adventure Team
326NADOLSKIWaldemarTCZEWNIEBiegający Tczew
327SKUZAMateuszWejherowoNIE42.195 Wejherowo
328POPOWSKAMagdalenaKartuzyTAKWydziałowy Team Biegowy ZiE PG
329GAPSKAAnnaGdańskTAKbrak
330GAPSKIMateuszGdańskTAKGrupa 65
331STOLARSKIJacekGDANSKTAKbrak
332POLAŃSKIMarcinSztutowoNIEGenerat ze Sztutowa
333GOSJanMalborkNIEbrak
334BARAMBASDamianGdyniaTAKGdynia Sport Team
335ZUBKIEWICZJuliuszGdańskTAKbrak
336LEJMANIreneuszToruñNIEbrak
337KINALJakubGdańskTAKOIRP Gdańsk
338WOJNAROWSKIAdamGdańskTAKOIRP Gdańsk
339MURAWSKAJoannaGdańskTAKMiki Team
340MAŁGORZATAPotrykusKoleczkowo TAKBB Ultra
341BADZIĄG Damian Lębork NIESmashing pąpkins/ Klub 42,2 Lębork
342JASTRZĘBSKI KamilWarszawaNIEDuklanowskiTeam
343MAGDZIARZJakubBydgoszczNIEKancelaria-HMM
344KACHNIARZ MarcinKrakówNIEOIRP Kraków
345TOPOREKJoannaGdyniaTAKTyszkiewicz Nieruchomosci

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćMieszkaniec TrójmiastaKlub/Drużyna
1KRYZARafałWałczNIEDzikie Życie Run Team
2DYBIECAnetaKrzemienicaNIEbrak
3MICHALIKTomekGDAŃSKTAK4plusMOPS
4DĄBKOWSKIAndrzejWojciechyNIEbrak
5RADLIŃSKIMarekGdańskTAKbrak
6SIENKIEWICZMarcinMragowoTAKbrak
7SERTELUlaElblągTAKLOTOS Rnning Team/ Biegaj z głową
8AGNIESZKAKasińskaOstrowiteNIEbrak
9NEUBAUERGrzegorzJuszkowoTAKStraszyn Ultra Team
10KOWALEWSKAMałgorzataBaninoNIEbrak
11ARGALSKIGrzegorzGdyniaTAKbrak
12JUSTYNAGłuchaczkaLęborkNIEKlub 42,2 Lębork
13JOANNASikoraGdańskTAKbrak
14GARDZIELEWSKAWeronikaNoweNIEbrak
15KOMORKIEWICZKarolRedaTAKRuneda
16SZCZODROWSKIŁukaszGdańskTAKF3 Team
17SKWIERAWSKIGrzegorzPszczółkiNIEAlior Running Team
18MICHALKucharskiGdanskTAKbrak
19ZYBOROWICZBartłomiejDubeninkiTAKwww.zybitherunner.pl
20DOROTASzparagaPiastówNIEbrak
21WOJNAROWSKA MarcelinaGdyniaTAKbrak
22JANKOWSKI Adam PrzodkowkoTAKbrak
23CZURYŃSKA WiolettaGdyniaTAKbrak
24CZURYŃSKIMariuszGdyniaTAKbrak
25KURPISZ-SKWARCZAK Karolina GDYNIA TAKbrak
26PIETRZYCKIDawidGdanskTAKLOTOS Rnning Team/ Biegaj z głową
27ETMAŃSKIPiotrChwaszczynoNIEBunga Bunga Team
28MAGDALENABerniszGdańskTAKF3 Team
29LIPIŃSKIMichałMalborkNIEbrak
30POREDAPiotrGdańskTAKF3 Team
31TIETIANIECPiotr GdanskTAKBTS plus
32SKWIROWSKIKarolGdańskTAKbrak
33NAJDAMateuszSztumTAKLKS Zantyr Sztum/AIC Running team
34GRUBAPiotrGdańskTAKLPP Team
35KĄDZIELSKAMagdalenaKoczargi StareNIEIzabelin Na Start
36TORBICZPiotrGdańskTAKbrak
37NIEZGODADamianKobysewoNIEbrak
38BARTOSZSzymanskiGdańskTAKbrak
39SZYCADariuszGdańskTAKDąbrowski Team
40TOMKIELWojciechGdyniaTAKbrak
41BROKOSTomaszGdańskTAKDCT Drużyna Biegowa
42BAGROWSKIMarekJanowo /k / Dabrowy ChelminskiejNIEUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
43WŁASÓWOlgaSopotTAKbrak
44GOŁASZEWSKA Jolanta Toruń NIEAKPB MARMEL Toruń
45HEBANOWSKIŁukasxGdyniaTAKbrak
46ŁOPUSZYŃSKIRafałToruńNIE12WOG
47DAMIANBładykoGdyniaTAKByle do Mety
48KUJAWAKasiaGdyniaTAKbrak
49BARCZAKBarczakGniewkowoNIEbrak
50MIZAK-GEREMEKOlgaGdyniaTAKbrak
51FALKOWSKIŁukaszGdyniaTAKbrak
52NADOLSKIWaldekTczewNIEBiegający Tczew
53SEREMAKlaudiapierwoszynoTAKbrak
54FIRAAdamGdanskTAKbrak
55PACHOLECPaweł GdyniaTAKEndure-Team
56PIELACHOWSKAAgataGdyniaTAKbrak
57KATARZYNACiecierskaGdyniaTAKbrak
58SZUSTEK AdamTUCHOM NIESZUSTY TEAM :-)