Lista uczestników

Mała Liga CX - Mistrzostwa Mazowsza

Statystyki

Ogólem zapisanych: 195
Zapisanych kobiet: 33
Zapisanych mężczyzn: 162
Zapisanych z opłaconym wpisowym:142
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:53

Wyszukiwanie

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięPosiadam ważną licencję PZKOL/OZKOLStartuję na rowerze:MiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1SOCHOŃ Wojciech TAKprzełajowymSochonieCORRADOMasters II
2MICHAŁSzaduraTAKprzełajowymWarszawaKK Szybkie KopytoMasters I
3KUFLIKOWSKIPawełTAKprzełajowymWarszawaCrazy Racing TeamMasters II
4SIENKIEWICZKrzysztofTAKprzełajowymWarszawabrakElita mężczyzn
5CIEŚLAPawełNIEprzełajowymZgorzałabrakAmator II M
6MICHALCZEWSKIMarcinTAKprzełajowymWarszawaLegion-serwisMasters II
7PRZEKOPMichałTAKprzełajowymKobyłka Sklep Rowerowy Góra Rowerska SuwałkiElita mężczyzn
8ABRAMCZYKRomanTAKprzełajowymPłochocinTrezado BiketiresMasters II
9JARZĘBOWSKISzymonNIEprzełajowymWarszawaKiedyś, RAZ, razem pojechaliśmy treningAmator I M
10KRYSIEWICZPiotrTAKprzełajowymBiałystokUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Elita mężczyzn
11DRZEWOSZEWSKIKrzysztofNIEprzełajowymWarszawaRamę na RamięAmator II M
12KUCZEWSKIMateuszNIEprzełajowymKruszyn KrajeńskiLuxtorpedyAmator II M
13ŻUREKSebastianTAKprzełajowymŁęcznaMayday Team LublinJunior
14STANIECArturTAKprzełajowymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters I
15JANOTABłażejNIEprzełajowymBelsk DużyWGR TeamAmator I M
16TRACZYKLeszekTAKprzełajowymRadombrakMasters III
17GRABARAAdamTAKprzełajowymPiotrków TrybunalskiRossmann Bike TeamMasters II
18ŚWIEJKOWSKIPiotrNIEinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
19MANDESStefanNIEinnymLaskiWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
20MANDESKlaraNIEinnymLaskiWarszawski Klub KolarskiKids D - dziewczynki
21JAROSŁAWSKIMaciejTAKinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak
22CIEŚLAMajaTAKinnymZgorzałaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka
23RZEPECKIPatrykNIEinnymOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
24CHMIELEWSKIMaciejTAKprzełajowymJózefówWarszawski Klub KolarskiElita mężczyzn
25OSTROWSKIAdamTAKprzełajowymWarszawaADIOSTRY TEAMMasters II
26PIERZYNOWSKIŁukaszTAKprzełajowymwarszawaośka warszawaMasters II
27WIESEAnnaTAKprzełajowymwarszawaośka warszawaElita kobiet
28PRZEMYSŁAWBaranowskiTAKprzełajowymWarszawaRamę na RamięMasters I
29GOSZCZYŃSKIMateuszNIEprzełajowymWarszawaRaven WheelsAmator I M
30KELERArturNIEprzełajowymLublinbrakAmator II M
31BARANOWSKIMichałTAKprzełajowymdziekanów leśnyADIOSTRY TEAMMasters I
32FOLTYNJacekNIEprzełajowymWarszawaRamę na RamięAmator II M
33WAWROWSKIKacperNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
34TRĘTOWSKIMaciejNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
35SZEWCZYKMarcinNIEprzełajowymWarszawaOśka CSSN WarszawaAmator II M
36CYBURTPawełNIEprzełajowymWarszawaUKS Beniaminek WarszawaAmator II M
37MARIAKostacińskaNIEprzełajowymWarszawabrakLadies I
38KALISZEWSKIKarolTAKprzełajowymLublinBaran Cycling TeamMasters I
39SKALSKITomaszTAKprzełajowymJasienicaRenault TeamMasters II
40JUSIŃSKI Arkadiusz TAKprzełajowymJasienica Renault TeamMasters II
41STĘKIELJerzyTAKprzełajowymWarszawaCYKLOTRAMP.COMMasters III
42ANDRYSBartoszNIEprzełajowymWarszawaRamę na RamięAmator II M
43KLICKITomaszNIEinnymMarkiMCP Bike TeamAmator II M
44BAŃKA Piotr NIEinnymMarki MCP Bike TeamAmator II M
45PIEKARSKIMarcinNIEprzełajowymSkarżysko KamiennabrakAmator II M
46CZARNECKIPawełTAKprzełajowymWarszawaKK ŻOLIBERMasters I
47KALUŻNYPiotrNIEprzełajowymJózefówWarszawski Klub KolarskiAmator I M
48ZAKRZEWSKIJerzyNIEinnymWarszawabrakAmator II M
49DĄBROWSKIKamilNIEprzełajowymWarszawaTragediaAmator II M
50STRUZIKBartoszNIEinnymWola AleksandrabrakAmator II M
51STRUZIKMichałNIEinnymWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
52DORSZAleksandraNIEprzełajowymWołominKamyk Radzymin MTB TeamKids D - dziewczynki
53SURDYKAlicjaNIEinnymRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamKids D - dziewczynki
54SURDYKFilipNIEinnymRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamMłodzież C - chłopcy
55LANGERMikołajTAKinnymStasi Las, gm. SerockWarszawski Klub KolarskiŻak
56OLBRYŚJacekNIEinnymWarszawaGO SPORT AK SPED TEAMAmator I M
57STĘPIEŃBogdanNIEprzełajowymNowy DwórLuxtorpedyAmator II M
58SMYCZYŃSKIKrzysztofNIEprzełajowymWarszawaośka warszawaAmator II M
59MAZURGrzegorzNIEprzełajowymLublinMetroBikes.plAmator II M
60ZĄBCZYŃSKIMichałNIEinnymWarszawabrakAmator II M
61ZAWISTOWSKIOliwierTAKprzełajowymCzyżewAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINJunior młodszy
62MICHALCZYKJanTAKinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak
63MICHALCZYKLiwiaTAKinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻaczka
64ARCISZEWSKI Paweł TAKprzełajowymBiałystokRenault TeamMasters I
65WOLCENDORF Jaroslaw TAKprzełajowymBrwinów Jakoobcycles@jakoobcycles.com Masters I
66WOLCENDORFJakubTAKprzełajowymBRWINÓWJakoobcycles@jakoobcycles.com Masters II
67NICIŃSKISławomirNIEprzełajowymOtwockTEAM LRP POLANDAmator II M
68BOJARCZYKDawidTAKprzełajowymŁAPYUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior
69JACKIEWICZAleksandraTAKprzełajowymBOGUSZEUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Juniorka
70PASZKOPiotrTAKprzełajowymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior
71NIEWIAROWSKIJakubTAKprzełajowymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior
72POMIAN SzymonTAKprzełajowymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior młodszy
73WIŚNIEWSKIPrzemysławTAKinnymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior młodszy
74KOSZYKOWSKIMichałTAKprzełajowymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior młodszy
75BERNACKIKacperTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodzik
76KONCEWICZOlafTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodzik
77FILIPCZUKJuliaTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodziczka
78SOKÓLSKADominikaTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodziczka
79OSTASZEWSKIAdamTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Żak
80ŁAZARCZYKAleksTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Żak
81BOJARCZAKMichałTAKprzełajowymŁAPYAGR BLISKA TEAMMasters II
82ŻUREKKrzysztofTAKprzełajowymŁĘCZNAMayday Team LublinMasters II
83WIELGOKamilaTAKprzełajowymBIAŁKIRKS FAMILY ACTIVEJuniorka młodsza
84WIELGONataliaTAKinnymBIAŁKIRKS FAMILY ACTIVEŻaczka
85SASINOskarTAKinnymPASEKRKS FAMILY ACTIVEŻak
86MIĄSKOWeronikaTAKinnymPAWŁÓWRKS FAMILY ACTIVEŻaczka
87KORNACKAAlicjaTAKinnymKOBYŁKAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻaczka
88TABORFilipTAKinnymDĘBEAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻak
89TABORPatrycjaTAKinnymDĘBEAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻaczka
90LEŚNIEWSKICyprianTAKinnymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOŻak
91CIECHOMSKIKarolTAKinnymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOMłodzik
92GAWLIKBartłomiejTAKinnymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOMłodzik
93ZIELONYDominikTAKinnymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOJunior młodszy
94MATUSIKDominikaTAKprzełajowymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOJuniorka
95PASIAKAndrzejTAKprzełajowymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOJunior
96KAPELAMarekTAKinnymWARSZAWASWarszawski Klub KolarskiMłodzik
97KIDAAntoniTAKprzełajowymBRZEŚCEBDC NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKIMłodzik
98KRZYCZKOWSKAMalwinaTAKinnymWARSZAWAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodziczka
99KACPRZAKKonradNIEinnymWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINMłodzież C - chłopcy
100PETRYSZYNMaciejTAKinnymWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINMłodzik
101WIŚNIEWSKADominikaTAKinnymWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINJuniorka młodsza
102ŚWIDWAKarolTAKinnymWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINŻak
103KORNACKIErykTAKinnymRADZYMINAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodzik
104KUROPATWAMikołajTAKprzełajowymPABIANICEPTC ALPINA PABIANICEElita mężczyzn
105GAJDKASylwiaTAKprzełajowymPABIANICEPTC ALPINA PABIANICEElita kobiet
106SAMBORSKIMaciejTAKprzełajowymBIAŁYSTOKbrakElita mężczyzn
107STUDZIŃSKIAdamTAKprzełajowymŻYCHLINSKINLINE SPORTWEAR TEAMMasters I
108GRUCAMichałNIEinnymRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamKids C - chłopcy
109WYSOCKAAmeliaNIEprzełajowymPruszkówbrakKids D - dziewczynki
110ŻUREKMarianTAKprzełajowymSKARYSZEWbrakMasters IV
111ZIĘTKOWSKILeszekTAKprzełajowymRADOMbrakMasters IV
112GODLEWSKIKacperNIEinnymWołowinbrakKids C - chłopcy
113ŻESZCZYŃSKIMaciejNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
114ZGORZELSKAKingaTAKprzełajowymHALINÓWLIV FENIKS WOMEN'S CYCLING TEAMElita kobiet
115MATEJEKMichałNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
116SZYSZKOMateuszTAKinnymOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzik
117OŚKOMiłoszTAKprzełajowymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior młodszy
118CZABOKKlaudiaTAKinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiElita kobiet
119CZABOKKonradTAKprzełajowymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior
120CZABOKJakubTAKinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior młodszy
121BOMBAŁAZofiaTAKinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJuniorka
122LACHOWICZMichałTAKprzełajowymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior
123LACHOWICZSzymonTAKinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiMłodzik
124WIDZIEWICZAndrzejTAKprzełajowymWARSZAWAKK ŻOLIBERMasters II
125JANKOWSKAAleksandraNIEinnymRUDAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodzież D – dziewczynki
126GÓRAKDominikTAKprzełajowymJÓZEFÓWWarszawski Klub KolarskiJunior
127ŻABIŃSKIMichałNIEprzełajowymWARSZAWAośka warszawaAmator II M
128WALĘCKAAnnaNIEinnymZąbkiWarszawski Klub KolarskiKids D - dziewczynki
129TRUBISZMateuszNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
130MAJEWSKITomaszTAKprzełajowymKOBYŁKARETRO TEAMMasters II
131KRAWCZYKJanNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
132OLESZKIEWICZArkadiuszTAKprzełajowymWARSZAWAKK ŻOLIBERMasters I
133JEZIORSKIPiotrTAKprzełajowymJÓZEFOSŁAWWarszawski Klub KolarskiJunior
134PYRKAStanisławNIEprzełajowymKRAKÓWPYRKIEWICZAmator I M
135PYRKALeszekNIEprzełajowymKRAKÓWPYRKIEWICZBłąd: zły format daty urodzenia
136KARWATKamilNIEinnymJÓZEFÓWROWERYLADY.PLAmator II M
137ŻUBERPiotrNIEprzełajowymWARSZAWAośka warszawaAmator II M
138KAMELAJanNIEinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiAmator I M
139MOSIEJGrzegorzNIEinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiAmator I M
140DŁUGOŁĘCKIMarekNIEinnymKomotówKombike ScottAmator II M
141ŁAZARSKIPrzemysławTAKprzełajowymWARSZAWAMasters II
142TRUSZCZYŃSKIMarcinNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięPosiadam ważną licencję PZKOL/OZKOLStartuję na rowerze:MiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1GROCHOLAJakubNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
2KISSONDanielNIEinnymWarszawabrakAmator II M
3MAJKamilTAKprzełajowymLublinLKK LublinMasters II
4ROMANOWSKI KamilNIEprzełajowymMarkibrakAmator II M
5MICHNIAKAndrzejTAKprzełajowymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters II
6WINNICKI Paweł TAKprzełajowymLublin Mayday Team LublinMasters II
7CUSZLAGJakubNIEinnymWarszawabrakAmator III M
8RADZISZEWSKAKatarzynaNIEinnymWarszawaMCP Bike TeamLadies I
9WRUKOWSKIPiotrTAKprzełajowymWarszawabrakMasters II
10STRUZIKAleksanderNIEinnymWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
11KOWALSKIPawełNIEinnymWarszawabrakAmator II M
12ROWICKINikodemNIEinnymRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamMłodzież C - chłopcy
13BIENIASZMirosławTAKprzełajowymTarnówKCP Elzat Bieniasz Bike TeamMasters II
14LANGERStanisławNIEinnymStasi Las, gm. SerockAlltop STAG TeamKids C - chłopcy
15KRZYCZKOWSKAMalwinaTAKinnymRadzyminAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodziczka
16MONIUSZKOMarzenaNIEprzełajowymBiałystokbrakLadies II
17KAMIŃSKAZuzannaNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież D – dziewczynki
18KRZEMIŃSKAAlekandraNIEinnymWołominUKK HURAGAN WOŁOMINKids D - dziewczynki
19STEFANEKAdamNIEprzełajowymZąbkiWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
20KAMIŃSKIFilipNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
21ZDUNIAKFranciszekNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
22ONIŚKAdrianNIEinnymŁochówbrakMłodzież C - chłopcy
23DRUSZCZFilipNIEŻychlinbrakKids C - chłopcy
24PACAŁOWSKIIwoTAKWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik
25GOSZCZYŃSKIKamilNIEinnymKobyłkaUKK HURAGAN WOŁOMINMłodzież C - chłopcy
26ZOZULIŃSKIJakubNIEWarszawabrakMłodzież C - chłopcy
27POMORSKIMichałNIEinnymŁódźWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
28POMORSKIMariuszNIEinnymŁódźbrakAmator II M
29OWCZAREKJanNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
30FALKOWSKIKrystianNIEKobyłkabrakMłodzież C - chłopcy
31WOŹNIAKTadeuszNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
32BAZANIgaNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież D – dziewczynki
33WITECKIJonatanNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
34OLSZEWSKIGracjanNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
35DUDMANMateuszNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
36TESLAGrzegorzNIEinnymWarszawabrakMłodzież C - chłopcy
37PASZKOPawełNIEinnymBiałystokUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Amator I M
38GAWEKMichałNIEprzełajowymOstrołękaPie3cki TeamAmator II M
39MITASJarosławNIEprzełajowymWarszawaKlinika RowerówAmator III M
40ONIŚKDamianNIEinnymŁochówbrakAmator I M
41LEMAŃSKIHubertNIEinnymGrądyKK24hAmator I M
42GERULSKIDanielNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
43KARCZEWSKIMarekNIEprzełajowymCzarnowiecKK24hAmator III M
44JAKUBOWSKIAdamNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiAmator I M
45SKÓRAMonikaNIEinnymWarszawabrakLadies II
46CHMIELEWSKAMagdalenaNIEinnymJózefówWarszawski Klub KolarskiLadies II
47PRÓCHNICKIPiotrNIEprzełajowymWarszawaRamę na RamięAmator II M
48KAŁASKAMichałNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
49RAFALSKIIgorNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiAmator I M
50JAKÓBOWSKIBłażejNIEprzełajowymWGR TeamAmator I M
51JANKOWSKIDariuszNIEinnymWarszawabrakAmator II M
52RACZKOWSKIFilipNIEprzełajowymWarszawaOnBikes Sport TeamAmator II M
53CZORNIEJAdamNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M