Lista uczestników

Mała Liga CX - o Puchar Prezydenta Miasta Otwocka

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 314
Zapisanych kobiet: 57
Zapisanych mężczyzn: 257
Zapisanych z opłaconym wpisowym:136
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:178

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięPosiadam ważną licencję PZKOL/OZKOLStartuję na rowerze:MiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1OKŁAJakubNIEprzełajowymWarszawaMetroBikes.plAmator I M
2SCHRÖDERSteffenNIEinnymPiasecznoRC03 IlbenstadtAmator II M
3JOZKOWICZMajaTAKinnymGdyniaDiversey teamŻaczka
4JOZKOWICZMichalTAKprzełajowymGdyniaDiversey teamMasters II
5GROCHOLAJakubNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
6KUFLIKOWSKIPawełNIEprzełajowymWarszawaCrazy Racing TeamAmator II M
7CIEŚLAPawełNIEprzełajowymZgorzałabrakAmator II M
8MICHALCZEWSKIMarcinTAKprzełajowymWarszawaLegion-serwisMasters II
9ABRAMCZYKRomanTAKprzełajowymPłochocinTrezado BiketiresMasters II
10JARZĘBOWSKISzymonNIEprzełajowymWarszawaKiedyś, RAZ, razem pojechaliśmy treningAmator I M
11KRYSIEWICZPiotrTAKprzełajowymBiałystokUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Elita mężczyzn
12DRZEWOSZEWSKIKrzysztofNIEprzełajowymWarszawaRamę na RamięAmator II M
13ŻUREKSebastianTAKprzełajowymŁęcznaMayday Team LublinJunior
14STANIECArturTAKprzełajowymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters I
15TRACZYKLeszekTAKprzełajowymRadombrakMasters III
16MICHNIAKAndrzejTAKprzełajowymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters II
17CHMIELEWSKIMaciejTAKprzełajowymJózefówWarszawski Klub KolarskiElita mężczyzn
18OSTROWSKIAdamTAKprzełajowymWarszawaADIOSTRY TEAMMasters II
19PIERZYNOWSKIŁukaszTAKprzełajowymwarszawaośka warszawaMasters II
20WIESEAnnaTAKprzełajowymwarszawaośka warszawaElita kobiet
21BARANOWSKIPrzemysławTAKprzełajowymWarszawaRamę na RamięMasters I
22BARANOWSKIMichałTAKprzełajowymdziekanów leśnyADIOSTRY TEAMMasters I
23FOLTYNJacekTAKprzełajowymWarszawaRamę na RamięMasters II
24SZEWCZYKMarcinNIEprzełajowymWarszawaOśka CSSN WarszawaAmator II M
25CYBURTPawełNIEprzełajowymWarszawaUKS Beniaminek WarszawaAmator II M
26KOSTACIŃSKAMariaNIEprzełajowymWarszawaRóżowe Kotałki ZagładyLadies I
27SKALSKITomaszTAKprzełajowymJasienicaRenault TeamMasters II
28JUSIŃSKI Arkadiusz TAKprzełajowymJasienica Renault TeamElita mężczyzn
29STĘKIELJerzyTAKprzełajowymWarszawaCYKLOTRAMP.COMMasters III
30PIEKARSKIMarcinNIEprzełajowymSkarżysko KamiennaKamaro Sport LineAmator II M
31KALUŻNYPiotrNIEprzełajowymJózefówWarszawski Klub KolarskiAmator I M
32SMYCZYŃSKIKrzysztofTAKprzełajowymWarszawaośka warszawaMasters I
33WOLCENDORF Jaroslaw TAKprzełajowymBrwinów Jakoobcycles@jakoobcycles.com Masters I
34NICIŃSKISławomirNIEprzełajowymOtwockTEAM LRP POLANDAmator II M
35PASZKOPiotrTAKprzełajowymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior
36KOSZYKOWSKIMichałTAKprzełajowymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior młodszy
37BERNACKIKacperTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodzik
38KONCEWICZOlafTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodzik
39FILIPCZUKJuliaTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodziczka
40SOKÓLSKADominikaTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodziczka
41ŁAZARCZYKAleksTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Żak
42BOJARCZAKMichałTAKprzełajowymŁAPYAGR BLISKA TEAMMasters II
43WIELGOKamilaTAKprzełajowymBIAŁKIRKS FAMILY ACTIVEJuniorka młodsza
44WIELGONataliaTAKinnymBIAŁKIRKS FAMILY ACTIVEŻaczka
45SASINOskarTAKinnymPASEKRKS FAMILY ACTIVEŻak
46MIĄSKOWeronikaTAKinnymPAWŁÓWRKS FAMILY ACTIVEŻaczka
47KORNACKAAlicjaTAKinnymKOBYŁKAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻaczka
48TABORFilipTAKinnymDĘBEAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻak
49TABORPatrycjaTAKinnymDĘBEAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻaczka
50KRZYCZKOWSKAMalwinaTAKinnymWARSZAWAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodziczka
51PETRYSZYNMaciejTAKinnymWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINMłodzik
52SAMBORSKIMaciejTAKprzełajowymBIAŁYSTOKbrakElita mężczyzn
53STUDZIŃSKIAdamTAKprzełajowymŻYCHLINSKINLINE SPORTWEAR TEAMMasters I
54SZYSZKOMateuszTAKinnymOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzik
55LACHOWICZMichałTAKprzełajowymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior
56WIDZIEWICZAndrzejTAKprzełajowymWARSZAWAKK ŻOLIBERMasters II
57JEZIORSKIPiotrNIEprzełajowymJÓZEFOSŁAWWarszawski Klub KolarskiAmator I M
58MITASJarosławNIEprzełajowymWarszawaKlinika RowerówAmator III M
59KARWATKamilNIEinnymJÓZEFÓWROWERYLADY.PLAmator II M
60CHMIELEWSKAMagdalenaNIEinnymJózefówWarszawski Klub KolarskiLadies II
61RAFALSKIIgorNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiAmator I M
62ŁAZARSKIPrzemysławTAKprzełajowymWARSZAWAbrakMasters II
63RACZKOWSKIFilipNIEprzełajowymWarszawaOnBikes Sport TeamAmator II M
64GAJEWSKAJuliaTAKinnymSTARE LIPINYbrakŻaczka
65GASEKBernardNIEinnymOtowckWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
66DĄBROWSKIGabrielTAKprzełajowymKLEOSINUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior młodszy
67ŁUKASIAKŁukaszNIEprzełajowymJózefówAk-SpedAmator II M
68STRAMMarekTAKprzełajowymŁomiankistrambikefiting-serwisMasters II
69BARANJanTAKprzełajowymZwoleńFundacja Kolarska Baran CyclingElita mężczyzn
70TUREKPawełTAKprzełajowymWarszawaAbsolute Bike TeamElita mężczyzn
71WARCZYKDorotaTAKprzełajowymTomaszów MazowieckiLKK START Tomaszów MazowieckiElita kobiet
72BUDAPiotrTAKprzełajowymTomaszów MazowieckiLKK START Tomaszów MazowieckiJunior młodszy
73WITEKJakubTAKprzełajowymTomaszów MazowieckiLKK START Tomaszów MazowieckiJunior młodszy
74BAREJALeszekNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
75STEKIELJerzyTAKinnymWarszawaCYKLOTRAMP.COMMasters III
76WIERZBICKAŁucjaNIEprzełajowymNowe IganieTriathlon Siedlce ClubMłodzież D – dziewczynki
77RĘKAWEKRadosławTAKprzełajowymGarwolinośka warszawaElita mężczyzn
78ŁODEJJanuszTAKprzełajowymRzeszówZKS Stal RzeszówMasters II
79KUBICZMaciejTAKprzełajowymWarszawaAbsolute Bike TeamMasters II
80BOJARCZAKDawidTAKprzełajowymŁapyniezrzeszonyJunior
81KOPAŃCZUKPiotrTAKprzełajowymWarszawaośka warszawaMasters II
82PRZYBYLSKIPiotrNIEinnymWiązownaGO SPORT AK SPED TEAMAmator II M
83RĘKAWEKBartoszNIEprzełajowymSiedlceTriathlon Siedlce ClubMłodzież C - chłopcy
84PIETRZYCKITomaszTAKprzełajowymBiałystokPTR DOJLIDY - BIAŁYSTOKMasters II
85BUCZEKNataliaNIEinnymSiedlceTriathlon Siedlce ClubLadies I
86PRZESŁAWDamianNIEprzełajowymWarszawa - WesołabrakAmator I M
87HELMANTomaszTAKprzełajowymCzęstochowaJKS Helman SportMasters I
88POWAŁKAMateuszNIEinnymSiedlceTriathlon Siedlce ClubMłodzież C - chłopcy
89TUROBOŚ MartaTAKprzełajowymSławnoHurom LKK LUKS Sławno AccentElita kobiet
90BUDZIŃSKITomaszTAKprzełajowymSławnoHurom LKK LUKS Sławno AccentElita mężczyzn
91BUDZIŃSKIMarcinTAKprzełajowymSławnoHurom LKK LUKS Sławno AccentElita mężczyzn
92WACHArkadiuszTAKprzełajowymSławnoHurom LKK LUKS Sławno AccentJunior
93SZPOCIŃSKAAgnieszkaTAKprzełajowymSławnoHurom LKK LUKS Sławno AccentJuniorka
94ZIĘBAJuliaTAKprzełajowymSławnoLKK LUKS SławnoJuniorka młodsza
95SAPIEJAMichałTAKprzełajowymSławnoLKK LUKS SławnoJunior
96MAKOWSKIMarcinTAKprzełajowymLublinMayday TeamMasters II
97BALATomaszTAKprzełajowymLublinMayday TeamElita mężczyzn
98KULIKOWSKITadeuszNIEinnymLublinbrakAmator II M
99CZACHORPiotrNIEprzełajowymLublinbrakAmator II M
100WIESEAnnaTAKprzełajowymwarszawaośka warszawaElita kobiet
101FURTAK WioletaTAKprzełajowymLUBLINMayday Team LublinJuniorka młodsza
102STACHYRAKarolinaTAKprzełajowymLUBLINMayday Team LublinJuniorka młodsza
103CYWIŃSKI MateuszTAKprzełajowymLUBLINMayday Team LublinJunior młodszy
104MAREKKingaTAKinnymLUBLINMayday Team LublinMłodziczka
105ROZPĘDOWSKIMateuszTAKprzełajowymLUBLINMayday Team LublinMłodzik
106MAJEREKFilipTAKinnymLUBLINMayday Team LublinMłodzik
107KRYSIKZosiaNIEinnymSTEFANÓWKAWarszawski Klub KolarskiKids D - dziewczynki
108GONDEKMajaTAKprzełajowymTORUŃUKS COPERNICUSJuniorka
109PRÓCHNICKIPiotrTAKprzełajowymwarszawaRamę Na RamięMasters II
110STĘPNIEWSKAAdriannaTAKprzełajowymOpocznobrakElita kobiet
111KRÓLPawełTAKprzełajowymWarszawaWarszawski Klub KolarskiElita mężczyzn
112MROZIKMarcinNIEprzełajowymLublinBaran Cycling TeamAmator I M
113KOSTRZEWAMichałTAKprzełajowymRadomPRB KombudMasters I
114NOWACKIPiotrTAKprzełajowymPiasecznoośka warszawaMasters I
115SZYSZKOPiotrNIEprzełajowymOtwockbrakKids C - chłopcy
116IDZIKOWSKIRafałNIEinnymOTWOCKbrakKids C - chłopcy
117KAMILMajNIEprzełajowymLUBLINLKK LublinAmator II M
118SOKOŁOWSKIPawełTAKinnymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodzik
119KOZICKIJakubTAKprzełajowymGRODZISK MAZGKK OPTY MAZOWSZEJunior młodszy
120KORSAKKacperNIEinnymOGRODNICZKISzkółka Kolarska OgrodniczkiKids C - chłopcy
121STALEŃCZYKKacperNIEinnymOGRODNICZKISzkółka Kolarska OgrodniczkiMłodzież C - chłopcy
122BOGUSŁAWSKIMarceliTAKprzełajowymSŁAWNOVolkswagen samochody użytkowe MTB TEAM Elita mężczyzn
123SOBCZUKJoannaNIEinnymWarszawaKlinika RowerówLadies II
124KAZANOWSKIPawełTAKprzełajowymLUBLININŻYNIERIA ROWEROWAElita mężczyzn
125OLSZEWSKIKrzysztofNIEinnymOTWOCKGO SPORT AK SPED TEAMAmator I M
126SADŁECKAMagdalenaTAKprzełajowymŁÓDŹEURO BIKE KACZMAREKElita kobiet
127MORAWSKIPiotrNIEprzełajowymWARSZAWAbrakAmator II M
128BIELECKASylwiaNIEinnymWarszawaEUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMLadies II
129BERNOLAKMaciejNIEprzełajowymWarszawaOśka warszawaAmator II M
130KOWALSKIAdamNIEprzełajowymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiAmator I M
131KAWALECKrystianNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
132KRÓLNorbertNIEprzełajowymJÓZEFÓWbrakAmator II M
133BARABASZMichałNIEinnymJózefówGO SPORT AK SPED TEAMAmator I M
134TANIKOWSKIKamilTAKprzełajowymBYCHAWAbrakMasters I
135CHMIELEWSKICezaryNIEprzełajowymWARSZAWAGO SPORT AK SPED TEAMAmator II M
136??NIEinnym?brakAmator II M

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięPosiadam ważną licencję PZKOL/OZKOLStartuję na rowerze:MiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1JAKUBOWSKIDominik NIEprzełajowymBrodnicaKOMOBIKE SCOTT Amator I M
2TŁUSZCZAKRafałTAKprzełajowymGDYNIAHotel 4 BrzozyMasters II
3POTĘPAMarcinNIEprzełajowymGORLICEGrupetto GorliceAmator I M
4NOWAKOWSKIRafałNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
5DERĘGOWSKAKatarzynaTAKprzełajowymWarszawaKS OXYGEN URSUSElita kobiet
6SZADURAMichałTAKprzełajowymWarsawKK Szybkie KopytoMasters I
7GERULSKIDanielNIEprzełajowymWarszawaRamę Na RamięAmator II M
8CIBORPiotrNIEinnymJózefówbrakAmator II M
9SZULIMPawełTAKprzełajowymSulejówekKlub Kolarski CYKLONMasters I
10SOCHOŃ Wojciech TAKprzełajowymSochonieCORRADOMasters II
11SIENKIEWICZKrzysztofTAKprzełajowymWarszawabrakElita mężczyzn
12PRZEKOPMichałTAKprzełajowymKobyłka Sklep Rowerowy Góra Rowerska SuwałkiElita mężczyzn
13KISSONDanielNIEinnymWarszawabrakAmator II M
14MAJKamilTAKprzełajowymLublinLKK LublinMasters II
15KUCZEWSKIMateuszNIEprzełajowymKruszyn KrajeńskiLuxtorpedyAmator II M
16ROMANOWSKI KamilNIEprzełajowymMarkibrakAmator II M
17JANOTABłażejNIEprzełajowymBelsk DużyWGR TeamAmator I M
18GRABARAAdamTAKprzełajowymPiotrków TrybunalskiRossmann Bike TeamMasters II
19ŚWIEJKOWSKIPiotrNIEinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
20MANDESStefanNIEinnymLaskiWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
21MANDESKlaraNIEinnymLaskiWarszawski Klub KolarskiKids D - dziewczynki
22JAROSŁAWSKIMaciejTAKinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak
23CIEŚLAMajaTAKinnymZgorzałaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka
24RZEPECKIPatrykNIEinnymOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
25GOSZCZYŃSKIMateuszNIEprzełajowymWarszawaRaven WheelsAmator I M
26KELERArturNIEprzełajowymLublinbrakAmator II M
27WAWROWSKIKacperNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiBrak
28TRĘTOWSKIMaciejNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiBrak
29KALISZEWSKIKarolTAKprzełajowymLublinBaran Cycling TeamMasters I
30WINNICKI Paweł TAKprzełajowymLublin Mayday Team LublinMasters II
31ANDRYSBartoszNIEprzełajowymWarszawaRamę na RamięAmator II M
32CUSZLAGJakubNIEinnymWarszawabrakAmator III M
33KLICKITomaszNIEinnymMarkiMCP Bike TeamAmator II M
34BAŃKA Piotr NIEinnymMarki MCP Bike TeamAmator II M
35RADZISZEWSKAKatarzynaNIEinnymWarszawaMCP Bike TeamLadies I
36CZARNECKIPawełTAKprzełajowymWarszawaKK ŻOLIBERMasters I
37ZAKRZEWSKIJerzyNIEinnymWarszawabrakAmator II M
38WRUKOWSKIPiotrTAKprzełajowymWarszawabrakMasters II
39DĄBROWSKIKamilNIEprzełajowymWarszawaTragediaAmator II M
40STRUZIKBartoszNIEinnymWola AleksandrabrakAmator II M
41STRUZIKMichałNIEinnymWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
42STRUZIKAleksanderNIEinnymWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
43KOWALSKIPawełNIEinnymWarszawabrakAmator II M
44DORSZAleksandraNIEprzełajowymWołominKamyk Radzymin MTB TeamKids D - dziewczynki
45SURDYKAlicjaNIEinnymRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamKids D - dziewczynki
46ROWICKINikodemNIEinnymRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamBrak
47SURDYKFilipNIEinnymRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamBrak
48BIENIASZMirosławTAKprzełajowymTarnówKCP Elzat Bieniasz Bike TeamMasters II
49LANGERMikołajTAKinnymStasi Las, gm. SerockWarszawski Klub KolarskiŻak
50LANGERStanisławNIEinnymStasi Las, gm. SerockAlltop STAG TeamKids C - chłopcy
51OLBRYŚJacekNIEinnymWarszawaGO SPORT AK SPED TEAMAmator I M
52STĘPIEŃBogdanNIEprzełajowymNowy DwórLuxtorpedyAmator II M
53MAZURGrzegorzNIEprzełajowymLublinMetroBikes.plAmator II M
54ZĄBCZYŃSKIMichałNIEinnymWarszawabrakAmator II M
55ZAWISTOWSKIOliwierTAKprzełajowymCzyżewAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINJunior młodszy
56MICHALCZYKJanTAKinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak
57MICHALCZYKLiwiaTAKinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻaczka
58ARCISZEWSKI Paweł TAKprzełajowymBiałystokRenault TeamMasters I
59WOLCENDORFJakubTAKprzełajowymBRWINÓWJakoobcycles@jakoobcycles.com Masters II
60BOJARCZYKDawidTAKprzełajowymŁAPYUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior
61JACKIEWICZAleksandraTAKprzełajowymBOGUSZEUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Juniorka
62NIEWIAROWSKIJakubTAKprzełajowymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior
63POMIAN SzymonTAKprzełajowymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior młodszy
64WIŚNIEWSKIPrzemysławTAKinnymBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior młodszy
65OSTASZEWSKIAdamTAKinnymOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Żak
66ŻUREKKrzysztofTAKprzełajowymŁĘCZNAMayday Team LublinMasters II
67LEŚNIEWSKICyprianTAKinnymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOŻak
68CIECHOMSKIKarolTAKinnymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOMłodzik
69GAWLIKBartłomiejTAKinnymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOMłodzik
70ZIELONYDominikTAKinnymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOJunior młodszy
71MATUSIKDominikaTAKprzełajowymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOJuniorka
72PASIAKAndrzejTAKprzełajowymPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOJunior
73KAPELAMarekTAKinnymWARSZAWASWarszawski Klub KolarskiMłodzik
74KIDAAntoniTAKprzełajowymBRZEŚCEBDC NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKIMłodzik
75KACPRZAKKonradNIEinnymWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINMłodzież C - chłopcy
76WIŚNIEWSKADominikaTAKinnymWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINJuniorka młodsza
77ŚWIDWAKarolTAKinnymWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINŻak
78KORNACKIErykTAKinnymRADZYMINAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodzik
79MONIUSZKOMarzenaNIEprzełajowymBiałystokbrakLadies II
80KAMIŃSKAZuzannaNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież D – dziewczynki
81KUROPATWAMikołajTAKprzełajowymPABIANICEPTC ALPINA PABIANICEElita mężczyzn
82GAJDKASylwiaTAKprzełajowymPABIANICEPTC ALPINA PABIANICEElita kobiet
83GRUCAMichałNIEinnymRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamKids C - chłopcy
84KRZEMIŃSKAAlekandraNIEinnymWołominUKK HURAGAN WOŁOMINKids D - dziewczynki
85STEFANEKAdamNIEprzełajowymZąbkiWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
86WYSOCKAAmeliaNIEprzełajowymPruszkówbrakKids D - dziewczynki
87ŻUREKMarianTAKprzełajowymSKARYSZEWbrakMasters IV
88ZIĘTKOWSKILeszekTAKprzełajowymRADOMbrakMasters IV
89KAMIŃSKIFilipNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
90GODLEWSKIKacperNIEinnymWołowinbrakKids C - chłopcy
91ŻESZCZYŃSKIMaciejNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
92ZDUNIAKFranciszekNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy
93ZGORZELSKAKingaTAKprzełajowymHALINÓWLIV FENIKS WOMEN'S CYCLING TEAMElita kobiet
94MATEJEKMichałNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiBrak
95ONIŚKAdrianNIEinnymŁochówbrakMłodzież C - chłopcy
96OŚKOMiłoszTAKprzełajowymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior młodszy
97CZABOKKlaudiaTAKinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiElita kobiet
98DRUSZCZFilipNIEŻychlinbrakKids C - chłopcy
99CZABOKKonradTAKprzełajowymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior
100CZABOKJakubTAKinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior młodszy
101BOMBAŁAZofiaTAKinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJuniorka
102PACAŁOWSKIIwoTAKWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik
103LACHOWICZSzymonTAKinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiMłodzik
104GOSZCZYŃSKIKamilTAKinnymKobyłkaUKK HURAGAN WOŁOMINJunior młodszy
105ZOZULIŃSKIJakubNIEWarszawabrakMłodzież C - chłopcy
106POMORSKIMichałNIEinnymŁódźWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
107JANKOWSKAAleksandraNIEinnymRUDAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodzież D – dziewczynki
108POMORSKIMariuszNIEinnymŁódźbrakAmator II M
109GÓRAKDominikTAKprzełajowymJÓZEFÓWWarszawski Klub KolarskiJunior
110OWCZAREKJanNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
111ŻABIŃSKIMichałNIEprzełajowymWARSZAWAośka warszawaAmator II M
112WALĘCKAAnnaNIEinnymZąbkiWarszawski Klub KolarskiKids D - dziewczynki
113TRUBISZMateuszNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
114FALKOWSKIKrystianNIEKobyłkabrakMłodzież C - chłopcy
115MAJEWSKITomaszTAKprzełajowymKOBYŁKARETRO TEAMMasters II
116KRAWCZYKJanNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
117WOŹNIAKTadeuszNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
118BAZANIgaNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież D – dziewczynki
119OLESZKIEWICZArkadiuszTAKprzełajowymWARSZAWAKK ŻOLIBERMasters I
120WITECKIJonatanNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
121OLSZEWSKIGracjanNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
122DUDMANMateuszNIEWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
123TESLAGrzegorzNIEinnymWarszawabrakMłodzież C - chłopcy
124PASZKOPawełNIEinnymBiałystokUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Amator I M
125GAWEKMichałNIEprzełajowymOstrołękaPie3cki TeamAmator II M
126ONIŚKDamianNIEinnymŁochówbrakMłodzież C - chłopcy
127LEMAŃSKIHubertNIEinnymGrądyKK24hMłodzież C - chłopcy
128PYRKAStanisławNIEprzełajowymKRAKÓWPYRKIEWICZAmator I M
129GERULSKIDanielNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
130PYRKALeszekNIEprzełajowymKRAKÓWPYRKIEWICZAmator I M
131KARCZEWSKIMarekNIEprzełajowymCzarnowiecKK24hAmator III M
132JAKUBOWSKIAdamNIEinnymWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
133SKÓRAMonikaNIEinnymWarszawabrakLadies II
134ŻUBERPiotrNIEprzełajowymWARSZAWAośka warszawaAmator II M
135PRÓCHNICKIPiotrNIEprzełajowymWarszawaRamę na RamięAmator II M
136KAMELAJanNIEinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiAmator I M
137KAŁASKAMichałNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
138MOSIEJGrzegorzNIEinnymWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy
139JAKÓBOWSKIBłażejNIEprzełajowymWGR TeamAmator I M
140DŁUGOŁĘCKIMarekNIEinnymKomotówKombike ScottAmator II M
141JANKOWSKIDariuszNIEinnymWarszawabrakAmator II M
142TRUSZCZYŃSKIMarcinNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
143CZORNIEJAdamNIEprzełajowymWarszawabrakAmator II M
144SEROCKIKrzyśTAKinnymTEAM LRP POLANDElita mężczyzn
145LACHKamilTAKinnymWOŁOMINbrakJunior młodszy
146GRUDNAZuzannaNIEinnymWarszawaAlltop STAG TeamKids D - dziewczynki
147GAJEWSKAAleksandraTAKinnymSTARE LIPINYbrakŻaczka
148GRUDYBartłomiejNIEinnymWarszawabrakAmator II M
149KOROLCZUKArwidNIEinnymBiałystokSzkółka Kolarska OgrodniczkiKids C - chłopcy
150KONCEWICZOliwiaNIEBiałystokSzkółka Kolarska OgrodniczkiKids D - dziewczynki
151MARKOWSKIKacperNIEinnymŁAPIENIE JEŻEbrakAmator I M
152JAROSZAnnaTAKprzełajowymSOKÓŁKAbrakJuniorka
153MACIEJEWSKIZbigniewNIEinnymWarszawaKlinika rowerówAmator II M
154VASYNAAndrii NIEprzełajowymLwówbrakAmator I M
155STANIECFilipNIEinnymWołominUKK HURAGAN WOŁOMINAmator I M
156FORNALSKIDamianNIEinnymWARSZAWADECATLON RACING TEAMAmator I M
157SURMACKIMichałNIEinnymWarszawaKlinika rowerówAmator II M
158MICHAŁOWSKIKacperNIEprzełajowymPopowo-LetniskoLoveBike Racing TeamAmator II M
159KOCTomaszNIEinnymWarszawabrakAmator II M
160SZPERNAHubertTAKprzełajowymTOMASZÓW MAZOWIECKINIEWIADÓW BOROMasters I
161KOBIAŁKAKrzysztofTAKprzełajowymWarszawabrakMasters II
162WITEKKarolinaTAKinnymTomaszów MazowieckiLKK START Tomaszów MazowieckiElita kobiet
163FRANASJustynaTAKprzełajowymTomaszów MazowieckiLKK START Tomaszów MazowieckiJuniorka
164SIWEK AdrianTAKprzełajowymTomaszów MazowieckiLKK START Tomaszów MazowieckiJunior młodszy
165NGUYENRobertNIEinnymWarszawabrakAmator I M
166SKRZYŃSKIKarolNIEinnymBadów GórnyKamyk Radzymin MTB TeamKids C - chłopcy
167GRZENKOWICZNikodemTAKprzełajowymKartuzyGKS Carstusia KartuzyJunior
168BOJARCZAKMichałTAKprzełajowymŁapyAGR PodlasieMasters II
169BUCZEKTomaszNIEinnymSiedlceTriathlon Siedlce ClubMłodzież C - chłopcy
170KOZICKIJakubTAKprzełajowymZalesie GórneGKK OPTY MAZOWSZEJunior młodszy
171RUTKOWSKIJakubTAKprzełajowymchełmwydolnosc.plElita mężczyzn
172MISZCZUK AndrzejTAKprzełajowymLUBLININŻYNIERIA ROWEROWAMasters II
173MARKIEWICZKamilNIEprzełajowymWarszawaXbox Bike TeamAmator II M
174KRYŃSKI Piotr TAKprzełajowymBiałystok Volkswagen samochody użytkowe MTB TEAM Junior
175KŁĘCZEKJacekTAKprzełajowymRzeszówSST LubczaMasters II
176ADAMIECPiotrNIEinnymJózefówGO SPORT AK SPED TEAMAmator I M
177CIAŚPrzemysławNIEprzełajowymJozefówbrakAmator II M
178MARCINKIEWICZSebastianNIEinnymWarszawaNasz Bike TeamAmator II M