Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1442
Zapisanych kobiet: 704
Zapisanych mężczyzn: 738
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1353
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:89

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
11KAMIŃSKIJanBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
22LERKAMonikaBiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
33OWCZAREKMariaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
44KARASIŃSKAWiolettaBiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
55KACPEREKMaciejBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
66KOPERBeataBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
77LEDZIANPrzemysławBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
851WŁODARSKIMariuszWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
952POPŁOŃSKIMarekWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
1053POWĄZKAKarolinaWyścigu na wózkachChojnatabrak
11100SZULOWSKAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
12101MATUSZEWSKASandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
13102HORYNEKKlaudiabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
14103MARKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
15104KOCZASKAIgabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
16105BROŻYNAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
17106PAWŁOWSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
18107STAŃJekatierinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
19108BRACICHOWICZMajabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
20109KRZCIUKPatrycjabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Rogówbrak
21110POLACZEKAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
22111SZTUKAAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
23171KOŹMIŃSKIKamilbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
24172MIKOŁAJEWSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
25173KUBICKIFilipbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
26174BARTOSIK Kacper bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutomiersk brak
27175TELĄŻKABartekbieg chłopców – ur. 2001 i 2002ŁódźXII LO Łódź
28176GÓRSKIFryderyk bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
29177JANIKKonradbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Rogówbrak
30241TOMASZEWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
31242OCHOCKAMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
32243TOMCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
33244SZAREKNikolabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
34245SÓJKALidiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
35246MIROWSKAMarta bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹZSK im. JP II w Łodzi
36247BARANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
37248RYGIERTIngabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
38249SARNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
39250KOCHMartabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
40251MARKSPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
41252CZEKALAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
42253BARTCZAKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
43254MACIEJEWSKABeatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
44255MIKOŁAJCZYK Majabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
45256MORAWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
46257ŻUCHOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
47258TWARDOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
48259PIETRASIAKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
49260ROMANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Józefówbrak
50261WOJNAROWSKADariabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
51262ADAMIAKKalinabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
52263CHAŁUBIŃSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
53264CHLEBNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
54265JUSZCZYKJoannabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
55266KUCAŁAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
56267RZEŹNICZAKMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
57268BIERNACKAMajabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMks Jedynka
58269ADAMCZEWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
59270KAROLCZUKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
60271GASIŃSKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
61272RYSKALAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
62273KARPKlaudiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rzgówbrak
63274BIESAGAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
64275TOSIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
65276CZERNEKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
66277PAWLAKOtyliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
67278GABRYJELSKABlankabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
68279MOTYKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
69311ZAMOJSKIHubertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
70312BALCZERCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
71313MIROWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
72314EJZERTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
73315PIOTROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łowiczbrak
74316CIEŚLIKMikołajbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
75317NIEKRASZEWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
76318KORZENIOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
77319CYZMANBartosz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
78320DZIADECKIJanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
79321KLIMCZAKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
80322ANDRZEJCZYKMateusz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
81323WOROPAJIgnacybieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
82324FRĄTCZAKRobertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
83325MARSZAŁFilipbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
84326MAŚLANKOJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
85327OKAPIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
86328KOWALIKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
87329HUĆKOMichałbieg chłopców – ur. 2003 i 2004SmardzewUKS Lisy Zgierz
88330PLUTAAntonibieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
89331WEISSMateuszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bukowiecbrak
90332GIELECDamianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Konstantynów Łódzkibrak
91333ŻAKMaciejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
92334TROCIŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźRYSIOTEAM
93335JÓŹWIAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Szczawin DużyUKS Lisy Zgierz
94336BORKOWSKIPaweł bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Warszawabrak
95337SZYMCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
96338KRUPAKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
97NOWAKPiotrbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
98340DEFIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
99381FITZJulia bieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
100382CYNKIERNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
101383SARNAIgabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
102384MORAWIECMajabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
103385SZCZAWIŃSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
104386KOWALSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
105387SAŁADAJCZYKMalwinabieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
106388ADAMOWICZMariabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
107389MALECMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
108390KRUKWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
109391OLEŚKOWiktoria bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
110392CHRUŚCIELKarolinabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
111393KOMOROWSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
112394WLAZŁOZosiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
113395NIZIŃSKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
114396ŁOŚZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
115397DĘBSKAZuziabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
116398MIELCZAREKJagodabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
117399SZYMAŃSKAAdabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
118400GRZYBOWSKAAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Ksawerówbrak
119401KARBOWNIKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹMks Jedynka
120402SZLUFARSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
121403ERKERTJoannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
122404GIBASZEKPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
123405GORZELAŃCZYKLaurabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
124406JANICKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
125407KACPRZYK ROSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
126408KOŁACIŃSKAAnnabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
127409KOŁODZIEJSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
128410LEGENDŹPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
129411PRĘCIKOWSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
130412RASZYŃSKASandrabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
131413WLAZŁOAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
132414WICIŃSKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 169 Łódź
133415KAROLCZUKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
134416ZAGRAJEKAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
135417ZIELIŃSKAAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
136418PRZYBYLSKAJoanna bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 61
137419JÓŹWIAK Lenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
138420STAŃCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹbrak
139421DZIŚNIEŃSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
140422ROWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
141423JAROSZPolabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
142424RÓŻYCKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
143425DRYGALSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
144426GOLIŃSKAKingabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
145427KARPPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005Rzgówbrak
146428KUDŁAKarinabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 55
147429WILKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
148430KAWKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
149431MILLERAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
150432SAKOWICZEmiliabieg dziewcząt – ur. 2005JANÓWKAbrak
151433KIKOSICKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
152434GRABOWSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
153451LEMIESZEWSKIAdrianbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
154452WOJTAKOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
155453FIGWERKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
156454ZIĄBKAOliwierbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
157455WÓJCIKKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
158456GAWIŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
159457SZRAJBERMateuszbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
160458SŁAWSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
161459NIEDZIELSKIMichałbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
162460OBSTNorbertbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
163461WITCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
164462WYRWASKamilbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
165463STALINGERSewerynbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
166464BEGIERKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
167465SITEKJarosławbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
168466URBAŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
169467BOROWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP19
170468TKACZYKMikołajbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
171469KAFARSKIKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
172470STANISŁAWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005ŁódźMks Jedynka
173471WIŚNIEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
174472MIELCZAREKPatrykbieg chłopców – ur. 2005łódżSP110
175473MOKRACKIFilipbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 34
176474DĘBSKIIgorbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
177475POLACZEKCezarybieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
178476DUBLADawidbieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
179477STAJUDAKajetanbieg chłopców – ur. 2005ZgierzUKS Lisy Zgierz
180478JÓŹWICKIPrzemysław bieg chłopców – ur. 2005Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
181521MĘCZYŃSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
182522SZMERKAKingabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
183523MŁODZIŃSKANinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
184524JAKUBOWSKAMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
185525PŁOMIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
186526ZASPA-ŁABĘDZKANataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
187527KOŚKAKlaudiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
188528ŻEGOTAPaulinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
189529KOTLIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
190530WALCZAKNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
191531STACHURANikolabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
192532PIOTROWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
193533STEFANOWICZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
194534MADEJNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
195535KOCHMariabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
196536GROCHOLINSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
197537PIEKARSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
198538ADAMCZYKKatarzynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
199539KLIMCZYKMajabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
200540MATUSZCZYKŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków TrybunalskiKS Polanik
201541SZYMCZAKZosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
202542SOWIŃSKASylwia bieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
203543GRZĘDAAnnabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
204544KOPROWSKAŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
205545SOBCZYŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
206546KRZANOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
207547ROZA Ninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
208548SKOWROŃSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
209549PUZDERAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
210550KOBYLARCZYKKamilabieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
211551LENCZEWSKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
212552LESZKIEWICZMichalinabieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
213553MROCZKOWSKA Zuzanna bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
214554DETMERAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
215555JAGODZIŃSKARoksana bieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
216556GILSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
217557DOBROWOLSKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
218558GRZYBOWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
219559KOWALCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
220560SADOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
221561PŁACHTADagmarabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
222562MAKOSZKarolinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
223563WYLAZLOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
224564ROSIŃSKAEmiliabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
225565ŚWIĄDERAdriannabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
226566ZAWIEJSKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
227567BUJNOWICZMartynabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
228568BŁASZCZYKZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
229569ŁĘDZEWICZAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
230570PORCNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
231571KUJAWIAKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
232572GRACZYKJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
233573KOWALSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
234574PADZIKWeronikabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
235575BORKOWSKAIdabieg dziewcząt – ur. 2006Starowa GóraBorki
236576MASTALERZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
237577FURMANIAKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
238578SOKÓŁ Klaudia bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź ŁKS 2006
239579DRZEWIECKADariabieg dziewcząt – ur. 2006ZgierzRODZINKA.PL
240580GŁOWIŃSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
241581CUPEREmiliabieg dziewcząt – ur. 2006TOMASZÓW MAZbrak
242582MACHAŁALenabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
243591HAYEKKamilbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
244592MUCHAKacper bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
245593MOSIOŁEKBartekbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
246594ŻACZEK Olekbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
247595SZALIŃSKISewerynbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
248596PODRAŻKAMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
249597WASZCZAKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
250598GRUSZCZYŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
251599TOMCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
252600TOKARSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
253601ŁABĘDZKI Jan bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
254602URBANIAKAntonibieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
255603SUCHARKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
256604RUZICKIPatrykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
257605ŁADAMaciejbieg chłopców – ur. 2006WarszawaSP330 Warszawa
258606MAŁOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
259607KAZIMIERSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
260608MOTYLMarcinbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
261609KRÓLEWSKI Borys bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
262610CIEPLUCHAJulianbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
263611PABJAŃCZYKPawełbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
264612GRZYBOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
265613FORYŚFryderykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
266614MIKOŁAJCZYK Oskarbieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
267615LENCZEWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
268616GAJAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
269617GAWROŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
270618DOLACIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP71
271619SZLACHCIŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2006LódźSzkoła im. Marii Montessori
272620CHROMIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
273621NAJDIENOWMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
274622ROSIAKIgorbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
275623SALAMONMarcelbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
276624ZYGMUNTJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
277625KOWALIKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
278626SUSZEKJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
279627KAROLEWSKIAdambieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
280628BŁASZCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
281629DRÓŻDŻJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
282630ROSIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
283631WÓJCIAKNorbertbieg chłopców – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
284632WACHOWICZWiktor bieg chłopców – ur. 2006Aleksandrów ŁódzkiRazem Trenujemy Sport
285633LIŚKAJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
286634CIEŚLAKGrzegorzbieg chłopców – ur. 2006Rzgówbrak
287635KRYSZCZUKKarolbieg chłopców – ur. 2006Łódź SKS 137 Delfin Łódź
288636WYSOCKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Skotnikibrak
289637KROPATTomaszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
290638JABŁOŃSKIBrunobieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
291639DOLIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
292640CEBULANikodem bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
293641LORENTOWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
294642KABZIŃSKITomaszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaKIWIPORTAL.PL
295643KUROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ksawerówAzymut Pabianice
296644GAJDECKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaAccenture
297645GABRYJELSKIKosmabieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
298646BISKUPSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹSP 6
299647KOPEĆKrzysztofbieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
300648SOJAMaksymilian bieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
301661KAPUŚCIŃSKANataliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
302662KWINTAAleksandra bieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
303663WŁODARCZYKZuziabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
304664BALCZERCZYKPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
305665FORZPAŃCZYKMariabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
306666MIROWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
307667CIAMCIAKLaurabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
308668KIESZEKJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
309SZCZAWIŃSKAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
310670GUERTLERWiktoriabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
311671WARDZIŃSKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
312672KLATKANinabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
313673RAWECKAZofiabieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
314674HUDZIKNadiabieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
315675MIROWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
316676EJZERTBarbarabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
317677LERKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
318678JONASPaulinabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
319679WRÓBLEWSKAMałgorzatabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
320680PORADECKAAdriannabieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
321681TOBOŁAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
322682BARAŃSKAOlabieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
323683GRODECKAJagodabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
324684ZIELIŃSKAKlaudia bieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
325685MARCINIAKOlabieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
326686DZIŚNIEŃSKAJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
327687WYRWASKingabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
328688POLUSAritabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
329689REDŁOWSKA Tatiana bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
330690PETRYKOWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
331691DYDOMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹbrak
332692LEOEwabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
333693WDOWIAKMajabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
334694MAŚLANKIEWICZPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
335695KOZŁOWSKAIdabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
336696JATCZAKMayabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
337697UCUNCUAysenurbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
338698MIAZEKLilianabieg dziewcząt - ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
339699RUSINMartabieg dziewcząt - ur. 2007KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMała Straż
340700KRAWCZYKKatarzynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
341701SIEKACZMariabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
342VASINA Viktoriya bieg dziewcząt - ur. 2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
343703POLACZEKZofiabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
344704LEŚNIEWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
345731NOSKOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
346732GRYGIELTomaszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
347733DUTKIEWICZDanielbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
348734WOJCIECHOWSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
349735STAŃArturbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
350736ANDRZEJEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
351737BEDNAREKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
352738KORCZYŃSKIArkadiuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
353739WINKLERJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
354740WIOSNAIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
355741ADAMCZYKLeonardbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
356742JÓŹWICKIMaksymilian bieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
357743URBANEKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
358744HORYNEKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
359745STEFAŃSKIKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
360746HELMANSzymon bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
361747PIECHURAWiktorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
362748BORKOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
363749JAROSIEWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
364750KIERZEKIgorbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
365751CICHOSZMateuszbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
366752PRZYBYŁBartekbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
367753FRONTCZAKNikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
368754ŻEBROWSKINikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
369755GOGOLINSamuelbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
370756JERZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
371757JARZYŃSKI Antoni bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
372758DOBROSZSzymonbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
373759GILSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
374760BRZOZOWSKIAntonibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
375761WIĘCKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSp.41 Łodz
376762ARHAYEMJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁódźRKS
377763BABOUTJanbieg chłopców – ur. 2007Lodzbrak
378764CŁAPIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
379765BIERNACKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMks Jedynka
380766PIETRZAKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
381767KOWALIKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
382768MULARSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
383769SELIGAMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
384770KOWALSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
385771STANISŁAWPłomińskibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
386772NAZARCZYKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
387773KRAKOWIAKJanbieg chłopców – ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
388774KOZŁOWSKIWojtekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
389775BOŃCZAKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
390776JANICKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
391777DZIŚNIEŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
392778ŻAKFranciszekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
393779KROCHMALSKIFilipbieg chłopców – ur. 2007Warszawabrak
394780MŁYNARCZYK Maciej bieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
395781KOSIKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
396782WIECZOREKMichał bieg chłopców – ur. 2007ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
397783PAWŁOWSKIStanisławbieg chłopców – ur. 2007Pabianicebrak
398784PRZYBYLAKHubert bieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
399785BEDNARCZYKJanbieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
400786STELMASZEWSKIAdrian bieg chłopców – ur. 2007OZORKÓWbrak
401787JANIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
402788GROCHOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
403789SIKORSKIMichał bieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
404801NOSKOWSKASarabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
405802HAYEKMagdabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
406803BERENTAmeliabieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
407804MACIASZCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
408805PAŁCZYŃSKAPolabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
409806BEKPolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
410807ŻÓŁTOWSKAZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
411808SOBCZAKNikolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
412809IMJulia bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
413810KIRILISMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
414811TOMCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
415812JÓŹWICKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
416813PASZKANataliabieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
417814ANDRZEJCZAKNinabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
418815MĘDRZAKJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
419816KOWARAAleksandrabieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
420817SUCHARKIEWICZAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
421818ADAMOWICZMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
422819KOTULSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
423820TALAGAMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
424821ZUCHORAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
425822KORPASLenabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
426823MICHALSKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
427824CIEPLUCHABiankabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
428825KUSTRAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
429826KUBIAKRoksanabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
430827WŁODARCZYKHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
431828RUDZIŃSKAKamilabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
432829MARSZAŁEKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
433830POLAKAnna bieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
434831PIETRZAKWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
435832STALINGERNadiabieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
436833BARCICKAZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
437834RŻANEKZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
438835FRĄTCZAKZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
439836BIŃCZYKNellbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
440837GRĄDYSPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
441838MAKOWSKAOlgabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
442839WÓJCIKMarysiabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
443840SALAMONZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
444841STĘŻYCKAMatyldabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
445842ŻAKAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
446843WYLAZLOWSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
447844GÓRSKAAntoninabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
448845KOWALCZYKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
449846SZYMAŃSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
450847MOSZKOWSKAMartabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
451848NOWIŃSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
452849BŁASZCZYKEmiliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
453850MITURAKarolina bieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
454851SIERSKAWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
455852ALBRECHTMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
456853JAKÓBCZAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008Rososzabrak
457854POCHYLSKAZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
458855NIEZAWITOWSKAGabrielabieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
459871TRZECIAKAntonibieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
460872KRUKWiktorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
461873ŻÓŁTOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
462874WARDZIŃSKIKryspinbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
463875KUBASIKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
464876RYCHELŁukaszbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
465877JANKOWSKIJulianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
466878RZEŃCATomaszbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
467879JAROSIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
468880KLONOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
469881TARAJKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
470882RZEMPOŁUCHBartoszbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
471883ŁADAMarekbieg chłopców – ur. 2008WarszawaSP330 Warszawa
472884GADOMSKITycjanbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
473885KRAWCZYNSKI Mateuszbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
474886DZIADECKINikodembieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
475887KURASJanbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
476888BRZEZIŃSKISebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
477889DZIEDZIŃSKIDanielbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
478890JUŚKIEWICZJaśbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
479891WŁODARCZYKSebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
480892DEMBOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
481893WITCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
482894ORZECHOWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
483895KLUCZYŃSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
484896PIOTROWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
485897WAWRZKOMichałbieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
486898PIECHOWIAKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
487899KWIATKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
488900SZCZEŚNIAKAdambieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
489901MARKSFabianbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
490902MIKOŁAJEWSKIMikołaj bieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
491903GUŁAJJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
492904BRUDAKPiotrbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
493905KRAWCZYKStanisław bieg chłopców – ur. 2008Warszawabrak
494906PAWLICKIJanbieg chłopców – ur. 2008ŁódźRKS
495907STAŃCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
496908STYCZYŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
497909GRZELAKMikołajbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
498910RZEŹNICKIGabrielbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
499911MACIEJEWSKIMaciejbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
500912JEŻEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
501913JEŻEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
502914SUSZEKFranciszekbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
503915WAWRZYNIAKCyrylbieg chłopców – ur. 2008Zgierzbrak
504916FORYŚSergiusz bieg chłopców – ur. 2008ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
505917CEBULATymonbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
506918DRZEWIECKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ZgierzRODZINKA.PL
507919DZIEDZICZAK Filipbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
508920CHUSCINSKIBartlomiejbieg chłopców – ur. 2008Lodzbrak
509921KLINGERBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
510941NOWOSIELSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
511942MOŻDŻEŃMariannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
512943RYBCZYŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
513944ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
514945WINKLERJuliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
515946JAROCKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
516947OPALSKAWeronika bieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
517948SZYSZKAMilenabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
518949JONASPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
519950JADCZAKOliwia bieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
520951GAWROŃSKA Joanna bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
521952ŻAKAnielabieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
522953OWCZAREKTamikabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
523954SIMIŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
524955MAKOWSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
525956BECHTAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
526957BYSTROVAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
527958GRODZIŃSKAKlarabieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
528959NIEDZIELSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
529960ŁOJEWSKANikolettabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
530961CIEŚLAKNelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
531962LEWICKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
532963GOGOLINKesjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
533964ŚLIWIŃSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
534965OLESZCZAKKalinabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
535966KRAKOWIAKKajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
536967KMIECIAK Marcelina bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
537968ALEKSANDROWICZIgabieg dziewcząt – ur. 2009Pabianicebrak
538969PANCERMajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
539970RORBACHAmeliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
540971SITEKMartynabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
541972PĘDZIWIATRAlicjabieg dziewcząt – ur. 2009Bełchatówbrak
542973BOROWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP19
543974NIEZGODAIgabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
544975WŁODARCZYKBlankabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
545976WOŹNIAKJuliabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
546977PŁOMIŃSKAEwabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
547978PLUTARozalia bieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
548979BŁOCISZMajabieg dziewcząt – ur. 2009ZGIERZbrak
549980DUTKOWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
550981TOMASZKIEWICZLidiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
551982GRUCHOTZosiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
552983SAKOWICZNatalia bieg dziewcząt – ur. 2009JANÓWKAbrak
553984WÓJCIKAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
5541000GRYGIELMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
5551001SOBIECKIWiktorbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
5561002TOMASZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
5571003OLEJNIK-ANTASHubertbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5581004MICHALAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5591005LIPIŃSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
5601006GŁOWACKIAntonibieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
5611007KOŚLASzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
5621008ADAMCZEWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
5631009WRÓBLEWSKIJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
5641010LESIEWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5651011JANICKIJędrzejbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5661012WOŹNIAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
5671013KRAWCZYKJędrzejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
5681014STRUMIANJanbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
5691015SZEFERMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5701016CHOŁUJKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5711017KASPRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
5721018SZWARNOWSKIXavierbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
5731019NYKIELJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5741020TARCZYŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
5751021DOBROWOLSKIAdambieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
5761022KUBIKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5771023DZIŚNIEŃSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
5781024MALICKIJanek bieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
5791025GOGOLINTymoteuszbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
5801026ŚWITAntoni bieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
5811027MIKOŁAJCZYK Erykbieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
5821028HOFMAN Bartłomiej bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5831029PETRYKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
5841030CZARNIAKMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
5851031CZARNIAKŁukaszbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
5861032CHMIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5871033SAKOWSKIBrunobieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
5881034MICHAŁOWICZWiktorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
5891035ZIĘBAKarolbieg chłopców – ur. 2009JanówkaLZS Justynów
5901036WALASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5911037SKONECZNYJakubbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5921038MACHNICKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5931039KRAJEWSKIJeremibieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
5941040ERKERTOskarbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5951041JAROSZEWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5961042KWIATKOWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5971043NETZELJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5981044SALIŃSKISaliwanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5991045WALCZAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6001046WOSCHOLSKINatanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6011047STAŃCZYKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6021048KACPRZAKKamilbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
6031049PIETRZAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
6041050WYŻYKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
6051051SOCHAMateuszbieg chłopców – ur. 2009Apolonia Beauty Sport
6061052GRZESZKIEWICZSzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźEDUKACJA
6071053JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6081054KLINCEWICZAntonibieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6091055JABŁOŃSKILeonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6101056STELMASZEWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2009OZORKÓWbrak
6111057RZEŹNIKAntonibieg chłopców – ur. 2009Gałków Małybrak
6121058TRALEWSKI-GÓRKATymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6131059GAJEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6141060MOKRACKIMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
6151061WASILEWSKILeonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
6161062GASIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6171071STOPCZYKBasiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6181072ELJASZLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6191073SZCZEPANIAKHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
6201074OCHOCKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6211075ADAMCZYKPolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6221076GRALAZofiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź Rossmann Team
6231077MŁODZIŃSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
6241078ZAMOJSKAJulia bieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
6251079KLONOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
6261080PRASALKingabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6271081MROZOWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
6281082OLEJNICZAKSandrabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
6291083WARDZIŃSKAEmilabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
6301084WIEKIERAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
6311085LISIECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
6321086PANUŚZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
6331087RAWECKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
6341088WALCZAKNoemibieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
6351089KMINAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
6361090STRASZYŃSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6371091GREGOREKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6381092WLAZEŁZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6391093RUZICKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6401094MILLERAnnabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
6411095MORAWIECMatyldabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
6421096BARTOSIKLenabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
6431097KAZIMIERSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
6441098BOHDANOWICZMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
6451099WACHHannabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
6461100FLORCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
6471101ŁOŚAgatabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
6481102SZOSTAKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
6491103ZIELIŃSKA Emiliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
6501104BARTCZAKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
6511105ZIELIŃSKATamarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6521106GĄSIOROWSKA Agatabieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
6531107BIAŁKOWSKAMałgorzatabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6541108KLUCZYŃSKALena bieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6551109ZAJĄCZKOWSKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
6561110LACHNadiabieg dziewcząt- ur. 2010Sochaczewbrak
6571111NOWAKLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
6581112MAGIERANicolebieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
6591113SYPEKTosiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6601114MALINOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
6611115TOMCZYKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6621116OLESZCZYKViolettabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6631117POLATOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
6641118GIEJBANicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6651119ROKITKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6661120HORNIAKAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6671121BORSSJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6681122GAWRZYDEKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6691123KRUPALaurabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6701124PIESYKMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6711125ZIĘBAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010JanówkaLZS Justynów
6721126SZLACHCIŃSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
6731127JEŻEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6741128KOZŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6751129RATAJCZYKWiolettabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6761130SZLACHCIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźim. Marii Montessori
6771131GOSZCZYŃSKANinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6781132ŻAKJoannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 61
6791133TKACZYKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
6801134HUBARZosiabieg dziewcząt- ur. 2010Tomaszow MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
6811135KOZŁOWSKAZojabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6821136ŁABECKA Hanna bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
6831137PAWLICKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6841138SUKIENNIKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
6851139GÓRSKAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6861140WEREMCZUKMarlenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6871141OLEJNICZAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6881142ANDRZEJCZAKNicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6891143BIDERMANMiriambieg dziewcząt- ur. 2010Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
6901144COLONNA-WALEWSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2010Głownobrak
6911145KRASIŃSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
6921146KWAŚNYMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6931147KLEMBANataliabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRazem Trenujemy Sport
6941148MIKOKingabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6951149ANDRYSZEKLenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6961150EPPELNataszabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6971161STERCZEWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
6981162LEMIESZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
6991163SZMERKAPatrykbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
7001164STACHOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
7011165KOŁODZIEJCZYKNatanbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
7021166SKÓRAKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
7031167ZAJĄCZKOWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
7041168GAŁKAJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7051169MICHALSKI Bartoszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7061170SKOCZYLASOliwierbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
7071171APANASOWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7081172SZPAKPiotrbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
7091173WIOSNAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7101174SZCZEPANIAKAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7111175HUNDERFranciszekbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7121176WILCZYŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
7131177NOREMBERGArkadiuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7141178BARSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7151179DUDEKMarcelbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
7161180WÓJCIKFilipbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
7171181ADAMOWICZPiotrbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7181182KOŹLAKAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7191183BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
7201184BARANOWICZAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7211185OLEKMaksymilian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7221186CHUCHRAMateusz bieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
7231187LEWAŃSKIFranciszek bieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
7241188RAJCZAKTymoteuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7251189SŁAWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
7261190ZGODAFrancieszkbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
7271191MAŁOLEPSZYAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7281192GŁOWACKIDamianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7291193JĘDRZEJEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
7301194DEINAMichałbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7311195WOJTYSIAKJoachimbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
7321196ZWOLIŃSKIPrzemysławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
7331197MIŚKIEWICZ Michałbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7341198KOWALIKMariuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7351199PŁAŻEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7361200ANDRZEJCZYKAdrian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7371201GRZELAKJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7381202STANIASZEKMichał bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7391203JAGIEŁŁOAleksanderbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7401204SZYMIOŁJulekbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
7411205DRWALKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
7421206POTURAŁA Stanisław bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7431207GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7441208SIKORSKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
7451209LICHWAŁAJakubbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
7461210LIPKAPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
7471211TRZASKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
7481212STAJUDAJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7491213PIETRASIAKSzymonbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
7501214SOBIECKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7511215SZYMAŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7521216BROCKIIgorbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7531217SĘCZEKAntonibieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7541218STANISŁAWSKISebastianbieg chłopców – ur. 2010Łódżbrak
7551219ROGOWSKIDominikbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7561220KOPACKIKubabieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7571221KOWALIKBorysbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7581222SITKIEWICZMarcinbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7591223ZDYCHFranciszekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7601224ZAWIEJSKIAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7611225PRASOLStanisław bieg chłopców – ur. 2010ŁódźŁódź Kocha Sport
7621226JEŻEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7631227SIKORAIgorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7641228RZĄPAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7651229GARBACZWojtek bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7661230FILIPCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7671231CALAKJonatan bieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
7681232KONABronekbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7691233PAWŁOWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7701234JEDNACPatrykbieg chłopców – ur. 2010Konstantynów Łódzkibrak
7711235WÓDZMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169 Łódź
7721236PIEGAT Jaś bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7731237KWAŚNYMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7741238CABANEdwardbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7751239ANTOSIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2010Łęczycabrak
7761240KAPRALMikołajbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7771241HERMANGabryśbieg chłopców – ur. 2010ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
7781242BILICKIAdam bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7791246STANKIEWICZPolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7801247GRYGIELBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7811248MILCZAKHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7821249MICHALAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
7831250RYBCZYŃSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
7841251ŚNIADAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7851252WŁODARCZYKZosiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
7861253MIKORENDAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7871254BEREŻEWSKA-SZYMANIAKBlankabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
7881255SAMBORSKAZosiabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
7891256JESKEZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
7901257BIENIASMaja bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
7911258MICHALAKMajkabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7921259BALDKlarabieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
7931260LIPIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
7941261FORNALLidiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7951262SZULOWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
7961263FRASZCZYŃSKAOlabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7971264STAŃNataszabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7981265SIECZKOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7991266KRAWCZYKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8001267BARTOSIKAdabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
8011268KRAKUSLilianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8021269SŁOMSKALiliannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8031270OMĄKOWSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
8041271KAKIETHannabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
8051272ŁASZCZYŃSKAGabrysiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8061273BECHTAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8071274SREBRZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
8081275SZEWCZYKWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8091276SZYMAŃSKAMariabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8101277SIEROCIŃSKAJolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8111278ADAMUSIAK Magdabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
8121279KAŹMIERCZAKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
8131280IMMajabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8141281DOBROSZHannabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
8151282BRUDAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
8161283ZIENTARA Zuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
8171284IWAŃSKASandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8181285NOSEKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8191286SZEWCZYKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8201287MELONJoannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8211288LAMEKEmmabieg dziewcząt- ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
8221289DĄBROWSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Koluszkibrak
8231290MAJCHROWSKAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
8241291HUBARAnastazjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszow MazowieckiPrzedszkole Nr 7 Tomaszów Mazowiecki
8251292MITURANikolabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
8261293KOZŁOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
8271294BARANOWSKADarjanabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8281295BOŃCZAKNinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8291296KOWALSKAZofia Aleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8301297NOWAKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8311298WOSZCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8321299GIERACHZuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8331300WASILEWSKADianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8341301CUPERAnnabieg dziewcząt- ur. 2011TOMASZÓW MAZbrak
8351302BUDZOWSKAUrszulabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8361303GOSZCZYŃSKAAntonina bieg dziewcząt- ur. 2011Zyrardowbrak
8371304STARZYŃSKAMarcelinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8381311TABAKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
8391312RENKELTobiaszbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
8401313SAWICKIAntekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8411314KUBIAKNatanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
8421315KRAWIECAntonibieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
8431316CZEKALAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
8441317TRZECIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
8451318SOBIERAJSKIOskar bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
8461319BEKAleksanderbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
8471320KLATKAHubertbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
8481321GALANTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8491322KALKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8501323GUBAŁAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8511324RYCHELMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8521325PEREPEREZJanbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
8531326JASIŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
8541327PIETRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8551328KOŁODZIEJCZYKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8561329SIECZKOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8571330GRZYWACZNataniel bieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
8581331DRÓŻKADmitrijbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8591332ANDRZEJCZAKFilipbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
8601333SZTUKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
8611334MAŁOWSKIMiłoszbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
8621335CICHYWiktorbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
8631336PIOTROWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
8641337KOLESIŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8651396JANASKajetanbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
8661339DOMINIAKBeniaminbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
8671340MASZEWSKI-STĘPIEŃMateuszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
8681341PAWLINADominikbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
8691342FRYCDawidbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
8701343PAWICKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8711344MAJCHROWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8721345KANIAJanbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
8731346OLEJNICZAKStanisław bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
8741347WALCZAKLeonbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
8751348ZIÓŁKOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
8761349STRZELCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
8771350POLAKFranekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
8781351KOŁODZIEJCZYKŁukaszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
8791352GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8801353FALKOWSKITomaszbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
8811354CHWIAŁKOWSKIWitoldbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8821355WOROPAJNikodembieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
8831356KULCZYCKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
8841357KALWINEKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8851358KLACZKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
8861359BARRIEMaksbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8871360FONTNERSzymonbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8881361WUJCIKMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8891362SKOWROŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
8901363STĘPIEŃLeonbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
8911364SZCZEŚNIAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8921365CHMIELECKIAntonibieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8931366MIĘTKIEWICZFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
8941367MICHAŁOWICZAdrianbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
8951368KAZIMIERCZAKMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8961369RYBUSFilipbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
8971370PODSIADŁYKacperbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8981371JAŚKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
8991372ZIENTARA Szymon bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
9001373MACHNICKIBartoszbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9011374JAKUBCZAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9021375CZAPNIKFabianbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9031376CAŁAJanbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9041377VASINVadymbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9051378SARNAFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9061379MRÓWCZYŃSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9071380CZYŻNIELEWSKIRobercikbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9081381ŁUCHNIAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9091382DARCZYŃSKIRadekbieg chłopców – ur. 2011SmardzewiceZSP SMARDZEWICE
9101338KOZAKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9111384KMIECIAKKajetanbieg chłopców – ur. 2011Sokolniki LasWorld360.pl
9121385ŚLADOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Wola Grzymkowabrak
9131386WYRWICZJan Tadeuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9141387WRÓBLEWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
9151388GRUNTAlexbieg chłopców – ur. 2011Tuszynbrak
9161389KURGANMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9171390KRUKDominikbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
9181391KRUKDawidbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
9191392ZYCHLAStefanbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9201393AMBROSZCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
921186KROCHMALSKIIgnacybieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
9221401KWELLANatalia bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9231402FRANKOWSKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9241403HAUKJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
9251404PIASECZNAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
9261405STRZELECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9271406KIRILISKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9281407PLUTAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
9291408MASIEREKHaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
9301409CZARNECKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9311410HUNDERKalinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9321411WALCZAKLidziabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
9331412PIOTROWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łowiczbrak
9341413CIEŚLIKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9351414WESOŁOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
9361415HACHULSKAJagodabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9371416KRUHELSKA Saskiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9381417CHOJASarabieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
9391418BUJNOAmelkabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9401419BARZYKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
9411420LEWANDOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
9421421SZYCHOWSKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9431422DZIERZGWAAdelabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9441423SOBCZYKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9451424SAWONIUKHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9461425BARTOSZEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
9471426FINTAKAnijabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
9481427KUMOSIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
9491428PIETRZYCKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
9501429GARBACZJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
9511430KALETARóżabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
9521431JACKIEWICZNinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9531432GOGOLINJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
9541433MYCZKOEwabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9551434FLORCZAKPatrycja bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
9561435RATKENicolabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9571436STĘPNIAK Majabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
9581437RUTKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9591438GRALAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9601439STYCZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
9611440MARZYJANEKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9621441CICHOSZNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9631442WRÓBELJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9641443ZABŁOCKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9651444SODULSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9661445RADWAŃSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódzbrak
9671446PIESYKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9681447WALCZAKAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9691448ŚWIĄDERJoannabieg dziewcząt- ur. 2012Rawa MazowieckaPM 2 "Niezapominajka" Rawa Mazowiecka
9701449SZLACHCIŃSKAAnielabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9711450ŁUSZCZYNHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9721451LUTOMIRSKARozaliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9731452JAROSZWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁÓDŹbrak
9741453GRACZYKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9751454WYŻYKOWSKAAnnabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPM nr.10
9761455ALBRECHTHannabieg dziewcząt- ur. 2012Aleksandrów Łódzkibrak
9771456ŁUKASZEWSKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Lalibu
9781457MAJERKOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Urszulanek
9791458KLINCEWICZStefaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9801459KONAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9811460CZINARKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Andrespolbrak
9821461DĘBSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9831462SUPERAPaulinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9841463RZEŹNIKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Gałków Małybrak
9851464KARPUKPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
9861465PYSNIAKLenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
9871466JAROSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
988212CIEMIENIEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
9891472KAŁUŻNYBartłomiejbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
9901473KACPRZAKIgorbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
9911474BEIERKrzysztofbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
9921475MACIASZCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
9931476KOŁODZIEJCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
9941477SOBIECKIMiłosz bieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
9951478PAŁCZYŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
9961479ADAMIAKAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
9971480STAWSKINikodembieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
9981481GAŁKAJulianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
9991482CZARNECKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10001483BULZACKIAlexanderbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
10011484MILIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
10021485WALCZAKWituśbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
10031486TOMCZYK Damian bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
10041487ŚMIGIELSKIKubabieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
10051488POŁAWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10061489WILCZYŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
10071490STĘPIEŃJakubbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
10081491BARANOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
10091492NAGÓRKAIgorbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
10101493KACZMAROWICZJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10111494JATCZAKMaciejbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10121495SKÓRA Maciejbieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
10131496SZYMAŃSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10141497ŁOŚDawidbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10151498FAKHREDDINSaidbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
10161499FINTAKJuliuszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10171500WOJTYSIAKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10181501WRÓBLEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10191502JAROSIŃSKIAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10201503KRAWCZYKKsawerybieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
10211504KRASKAFranekbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
10221505FANSLAUJakubbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
10231506JARMUŻMarcelbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
10241507MRÓZAleksanderbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10251508MALINOWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
10261509ANTASJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10271510SIKORSKITomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
10281511MICHALAKJulianbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
10291512BARASIŃSKIJózefbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10301513PIETRZAKKacperbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
10311514ZALEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10321515GUŁAJJeremibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10331516SIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10341517ALEKSANDROWICZLeonbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
10351518GRUSZCZYŃSKIBrianbieg chłopców – ur. 2012BełchatówMETAL-GUM
10361519SERAFINTomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźBSS Łódź
10371520MANISTAJakubbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPrzedszkole Nr 218
10381521BABOUTAdambieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
10391522LEOStanisławbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10401523MOSZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźSP 61
10411524SUKIENNIKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
10421525RZETELSKILucjanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10431526LIPKATomaszbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
10441527KRAJEWSKIKacper bieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzki brak
10451528DĄBROWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
10461529RODAKKordianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10471530KASPRZAKJan bieg chłopców – ur. 2012Starowa GóraMove Factory
10481531FILIPTymekbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10491532GMEREKJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10501533FELCENLOBENPiotrbieg chłopców – ur. 2012Łódź Przedszkole Nr 218
10511534JANIAKJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10521535GODZIKOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
10531536KRAWUL Mateusz bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
10541537LANDYCZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10551538KOCISZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
10561539KLINGERTymonbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10571546JAROSJuliabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
10581547MANIAKJagódkabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10591548TRZECIAKKlarabieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
10601549RADZIKLigiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10611550BARAŃSKAKalinabieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
10621551ŚMIGIELSKAZosiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
10631552JAROSIŃSKANadiabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
10641553WATAKajabieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
10651554ESTALKamilabieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
10661555SKRZEKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10671556ŻAKAntoninabieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
10681557MADEJMajabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10691558MASŁOŃAgatabieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
10701559BUJAKLidiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
10711560SAWONIUKMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10721561KANIAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
10731562LUDWICZAKOlgabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
10741563MICHAŁOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
10751564JAROSIŃSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10761565DRZEWOSZWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10771566KAŹMIERCZAKAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
10781567JERZEWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10791568KUSTRAPolabieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
10801569KACZOROWSKA Marcelinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10811570ŚLIWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10821571PŁÓCIENNIK Oliviabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10831572RUTKOWSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10841573KOWALEWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
10851574KOBIERZYCKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10861575RATAJMariannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10871576KOSSOWSKAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10881577SOCHACKAJaninabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10891578PODSIADŁYZuziabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10901579JAŚKIEWICZHelenabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
10911580WIECZOREKMariabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10921581SMOGORZEWSKAMia bieg dziewcząt – ur. 2013Warszawabrak
10931582BOCHENEKHelena bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10941583WEREMCZUKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10951584SOCHADominikabieg dziewcząt – ur. 2013Apolonia Beauty Sport
10961585OLEJNICZAKAmelia bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10971586KLEMBAMartabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźRazem Trenujemy Sport
10981587GÓŻAŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2013LÓDŹPM90
10991588PAWŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Pabianicebrak
11001589KIEŁEKMartabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11011590MALSKAMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11021591KUBICKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11031592WÓJCIKKarolinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11041601KAMECKIJulianbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
11051602KAŁUŻNYDawidbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
11061603ADAMKIEWICZAntoni bieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
11071604ŻEGARSKI Jaśbieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
11081605SYPUŁEKMarcelbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11091606GALANTPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11101607MICHALSKI Szymonbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11111608ŚLUSARSKIKrzysztofbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
11121609GALANTFilipbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
11131610SZPAKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
11141611MAŁECKIAntonibieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
11151612PASZKABartoszbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
11161613WOŹNIAKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
11171614KWIATKOWSKIDawidbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
11181615RUTKOWSKIRyszardbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11191616SIMIŃSKIKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11201617BARANOWSKIMarcelbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
11211618SAWCZYKMaksymilian bieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
11221619OMĄKOWSKIBartłomiejbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
11231620KOSIELSKIAntośbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11241621LORENCRobertbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11251622CICHOSZArturbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11261623BŁOCHJuliuszbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
11271624CHUCHRASzymonbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
11281625LEWAŃSKIStanisław bieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
11291626WACHRafałbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
11301627BŁASZCZYKMaciejbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
11311628WŁODARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11321629KARNICKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11331630NIEZGODAJakubbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
11341631CHOJNACKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11351632BINASIAKKacperbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
11361633CHAŁUBIŃSKIHenrykbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
11371634GUZOWSKI–SUKIENNIKJakubbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
11381635KEMPIŃSKIStanisławbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
11391636MARSZAŁEKPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11401637WAWRZKOPiotruśbieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
11411638DRWALOliwierbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
11421639CZARNECKIGrzegorzbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
11431640SIENKIEWICZMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11441641MALINOWSKIDominikbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
11451642LICHWAŁAMaciejbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
11461643AUGUSTOWSKIWitekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11471644SNOPKOWSKIZbigniewbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11481645WIADERNYKazimierzbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11491646WARSZAWAMironbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11501647KORZENIOWSKIAdambieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
11511648SIEKIERAAdambieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
11521649BEDNAREKPiotr bieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
11531650BEDNAREKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
11541651GUZIKAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11551652PAWLICKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11561653KOZŁOWSKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11571654CIEŚLICZKAMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11581655BŁOCISZDawidbieg chłopców - ur. 2013ZGIERZbrak
11591656SZCZODROWSKIMiłoszbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11601657DZIMIŃSKIBorysbieg chłopców - ur. 2013ŁódźSonic Łódź
11611658AMROZIKFranekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11621659CALAK Julian bieg chłopców - ur. 2013Kolonia Brużycabrak
11631660KNISTOFTPatrykbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11641661PAJOR Antoni bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
11651662PIEGAT Staś bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
11661663NOWAKOWSKIJędrzejbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11671664WIELECJakubbieg chłopców - ur. 2013606370435Luzaki na fantazji
11681665KACZOROWSKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013ŁódźTeam aleksandrowscy
11691666KARPUKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Konstantynów Łódzkibrak
11701667KOSTRZEWAWojtekbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹProTimer
11711668KAŹMIERCZAKKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11721669SIKORAKacperbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11731670SNOPCZYKStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11741671SOBIŃSKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11751676CIEMIENIEWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
11761677SZCZEPANIAKJagodabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
11771678KUBIAKNikolabieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
11781679MILCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11791680OLEJNICZAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
11801681WOLNICKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
11811682GRABOWSKAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
11821683SMOLEC Antosiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
11831684SAWCZYKNadiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11841685ŁASKAŁucjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11851686KALKOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11861687DANECKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11871688SIECZKOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11881689KLONOWSKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11891690GRABICKAMagdalenabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
11901691ŚCIBOR Nataliabieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
11911692KOLIŃSKAAniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11921693SZCZYGIEŁMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11931694MARKIEWICZZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
11941695PAWĘTANataliabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
11951696PAWĘTAMatyldabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
11961697OSSOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
11971698SARBAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
11981699SZOSTAKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
11991700PAWICKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12001701DUDEKHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
12011702DUDEKAnielabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
12021703TARCZYŃSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
12031704ZIELIŃSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12041705CHAŁUBIŃSKAJadwigabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12051706OLEJNIKSandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12061707FANSLAUZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
12071708SREBRZYŃSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
12081709JAGIEŁŁOAnnabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12091710GARNCAREKBasiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12101711CZOŁNOWSKAMaria bieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12111712KAŹMIERCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
12121713TRZASKOWSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
12131714MROCZKOWSKA Natalia bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
12141715MILNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12151716SĘCZKOWSKAPoliannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12161717WAWERNelabieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
12171718WOŹNIAKMartynabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12181719SODULSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12191720WALCZAKKorneliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12201721NOWAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12211722SZLACHCIŃSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12221723CHMIELBerenikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12231724ŁUSZCZYNLidiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12241725WANDACHOWICZNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12251726WANDACHOWICZLaurabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12261727BŁASZCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
12271728MITURAAgatabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
12281729SKOCZYŃSKALiwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12291730STRANZMariannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12301731WRÓBLEWSKAWandabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
12311732ROJEKHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12321733CIEŚLAKNadia bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRossbiegani
12331734BAJAKWandabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12341735RODAKKarlabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12351736CHOJNACKAMarcelabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
12361737GMEREKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12371738KRAWULMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12381739FRANKOWSKAElizabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
12391740JURAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12401741SZYMCZAK Zuzia bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12411742BABUCHOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
124220BAGIŃSKIDragosbieg chłopców – ur. 2014ŁódźVege Runners
124321DĄBROWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów ŁódzkiNORDEA RUNNERS
124422KRÓLKrzysztofbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
124523CYWIŃSKIKajetan bieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
124624KASPRZAKJędrzej bieg chłopców – ur. 2014Starowa GóraMove Factory
124725CHOJNACKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2014Lodzbrak
124826FELCENLOBENPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź Przedszkole Nr 218
124927ZYCHLANikodembieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
125028CIESIELSKIFilipbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
125129PRZYBYLAKAntonibieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
125230MALECJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźDRAGOSFERA
12531743KACPRZAKFilipbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
12541744ŚLEMPTomaszbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
12551745GRALATymonbieg chłopców – ur. 2014Łódź Rossmann Team
12561746SOCHAPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12571747SŁABYSergiuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12581748SOCHACKIStaśbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
12591749KIELICHOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12601750GUNDLACHRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
12611751STAWSKILeonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
12621752PLUTAMaciejbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
12631753MASIEREKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
12641754OLEJNIK-ANTASAdambieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12651755SZCZEPANIAKFilipbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12661756JASIŃSKIJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
12671757MASZEWSKI-STĘPIEŃSzymonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
12681758BINEKKajetanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
12691759SZTUKAStanisławbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
12701760SZEWCZYKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12711761ŻEBROWSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
12721762SIKORATytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12731763KACZMAREKTytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12741764SZCZEŚNIAKAntonibieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12751765CISKOWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12761766GRZELAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12771767WĘGRZYNFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
12781768BARRIEKonradbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12791769OPALAAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12801770KRUMOVAlexanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12811771ZALEWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12821772STAJUDAMaciejbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12831773MAZURKIEWICZOskarbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12841774GĄSIOROWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2014Bełchatówbrak
12851775ŁUKASZEWSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12861776DYCHTOJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźKoliberek TEAM
12871777BARANIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12881778BIENIEKJaśbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12891779KOZAKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12901780WITYCHMateuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12911781KMIECIAKTymonbieg chłopców – ur. 2014Sokolniki LasWorld360.pl
12921782CHUDZICKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12931783KONARyszardbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1294188SOBCZYŃSKIŁukaszbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1295165KUCHARCZYKFilip bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1296164PSTROKOŃSKIMaciej bieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
1297191TĄPOLSKIKarolbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1298198JĘDRZEJCZAK Bartekbieg chłopców – ur. 2007SzczawinUKS Lisy Zgierz
1299185SZALIŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1300216ŁUKOMSKIRyszard bieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1301167ANGLARTJulianna bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
1302197ZATORSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
1303166GŁOWACKAOla bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1304168GŁOWACKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
13051395ALRUBEADaliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
13061397SPANAILSKAMariannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1307183STELMACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1308215PODLASIAKRobertBiegu NiepełnosprawnychŁódźRYSIOTEAM
13091593JANUSStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
13101400WINIAREKArturbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
1311156SZEWCZYKWiktoriaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
1312169GŁOWACKISewerynbieg chłopców – ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
1313208GAJECKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźKS Polanik
1314211JAWORSKIAlanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźAKS - SMS Łódź
1315210JAWORSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAKS - SMS Łódź
1316162GAJEWSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1317180MĄDRAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005Piotrków Tryb.KS Polanik
1318163MIŁAKAdambieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
13191467DRZEWOSZEWSKIErykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
1320160GRZESZKIEWICZOliwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1321159DRZEWOSZEWSKIAlexbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1322161KURCZEWSKAVanessabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1323179WOJTASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1324158WYRWASDagmarabieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1325157WYRWASAlicjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1326181MATUSZEWSKAKingabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
1327182MATUSZEWSKIKamilbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
1328184DROZDKacperbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1329209GUNDLACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1330170MATUSZEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2014ŁódźMała Straż
1331KOCWiktorbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1332226KOSMANRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1333196GAWROŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1334194NOWAKAdambieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
1335222ORZECHOWSKAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
1336221NOWAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1337224GNACIŃSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1338225GNACIŃSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
1339223BIEŃKOWSKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1340195DUBICKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007brak
1341192KRAWCZYKJessicabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1342219ZAGAJEWSKIDanielbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1343217KRAWCZYKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódź brak
1344218KRAWCZYKWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódź brak
1345190APANASOWICZMikołajbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1346189ADAMUSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
1347187NOWIKKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1348214TRAJKOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1349220CHARUSTAJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1350199MACIOŁNataszabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
1351200ZARĘBANataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
1352201PITEKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1353227JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1WŁODZARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
2SZYMORNikodembieg chłopców - ur. 2013Janowkabrak
3GOLANMichał bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
4357TWORSKIKapcerbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
5TUREKPiotr bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
6TUREKPiotrbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
7JABŁOŃSKI Jakubbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutoniersk brak
8CUPERSzymonbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
9OLESZCZAKJulianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
10PAPROTNYJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
11STAŃRobertbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
12SOWIŃSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
13KWIATKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
14KOĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
15KOLĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
16POLATOWSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
17CHORÓBCZYK Jakub Biegu NiepełnosprawnychKonstantynów Łódzki brak
18PASTUSZKANorbertbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
19WOJTCZYKAndrzejbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
20NIEZAWITOWSKIPiotrbieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
21MORACKISzymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
22PIOTROWSKIStaśbieg chłopców – ur. 2009Konstancin-Jeziornabrak
23LESIEŃMaciejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
24BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
25KLIMCZAKTymonbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
26SZYMAŃCZYKMichałbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
27GŁOWACKIJulianbieg chłopców – ur. 2010Helenów brak
28ZAJĄCStanisławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
29KACZMAREK Maciejbieg chłopców – ur. 2010Lodzbrak
30202JANISZEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
31FALKOWSKI0Tomaszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
32BARCICKIJanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
33WACHOWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
34OSIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
35BABOUTAdam Rogerbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
36203JANISZEWSKIKornelbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
37WIECHNAFilipbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
38ZNAWIONYWiktorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
39ZJAWIONYAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
40SKROBEKLenabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
41PAWLICKAKarolinabieg dziewcząt - ur. 2007Lubońbrak
42WIELECAmelia bieg dziewcząt - ur. 2007LodzLuzaki na fantazji
43KUCIŃSKAEmilkabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
44TOPOREKPaulinabieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
45TRYFANÓWWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
46GORTATOWICZMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
47KOWALCZYKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
48ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
49KLIMCZAKNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
50GĄSICKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
51BARTOSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
52SUWAPatrycja bieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
53MALINOWSKAKarolinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
54GRABAREKŁucja bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
55NOWAKGabriela bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
56STAŃJekatierina bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
57WOSIECKA Aleksandra bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
58OLEJNIKPaulina bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
59SZATANIAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
60SOŁTYSMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
61GŁOWACKAUrszula bieg dziewcząt -ur. 2008Helenów brak
62204PIASECKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
63KUROWSKAWeronikabieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
64OSIŃSKAMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
65PASTUSZKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
66213SOBCZAKInesbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
67SADECKAMariabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
68GORTATLenabieg dziewcząt- ur. 2010Rąbieńbrak
69ŁABECKA Haniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
70ZJAWIONAVictoriabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
71KAŁUŻAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
72RUDZKA Maja bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
73PIOTROWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Konstancin-Jeziornabrak
74ŚLEMPGrzegorzBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
75JAKUBOWSKAJolantaBiegu NiepełnosprawnychWieluńbrak
76702WOLNIEWICZDominikaBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
77205KUMEKRobertBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
78206MELONIzabelaRawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
79356KRAWCZYKDawidŁódźbrak
80711LIŚKAStanisławŁódźbrak
81355DOBRZELEWSKAZuzannaOZORKÓWbrak
82354KUBSIKMateuszŁódźbrak
83353KUBSIAKTomekŁódźbrak
84352TRYCHBartoszbrak
85669WAGNER-BISBorysŁódźbrak
86350JANKOWSKIFranekŁódźbrak
87351BOCZEKKacperŁódźbrak
88349ANTOSIEWICZJanŁódźbrak
89????brak