Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1442
Zapisanych kobiet: 704
Zapisanych mężczyzn: 738
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1353
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:89

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1269ADAMCZEWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
21008ADAMCZEWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
3741ADAMCZYKLeonardbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
41075ADAMCZYKPolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
5538ADAMCZYKKatarzynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
6262ADAMIAKKalinabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
71479ADAMIAKAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
81603ADAMKIEWICZAntoni bieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
91181ADAMOWICZPiotrbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
10818ADAMOWICZMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
11388ADAMOWICZMariabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
12189ADAMUSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
131278ADAMUSIAK Magdabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
14852ALBRECHTMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
151455ALBRECHTHannabieg dziewcząt- ur. 2012Aleksandrów Łódzkibrak
16968ALEKSANDROWICZIgabieg dziewcząt – ur. 2009Pabianicebrak
171517ALEKSANDROWICZLeonbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
181395ALRUBEADaliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
191393AMBROSZCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
201658AMROZIKFranekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
211149ANDRYSZEKLenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
221142ANDRZEJCZAKNicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
23814ANDRZEJCZAKNinabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
241332ANDRZEJCZAKFilipbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
25322ANDRZEJCZYKMateusz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
261200ANDRZEJCZYKAdrian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
27736ANDRZEJEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
28167ANGLARTJulianna bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
291509ANTASJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
301239ANTOSIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2010Łęczycabrak
31190APANASOWICZMikołajbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
321171APANASOWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
33762ARHAYEMJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁódźRKS
341643AUGUSTOWSKIWitekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
35763BABOUTJanbieg chłopców – ur. 2007Lodzbrak
361521BABOUTAdambieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
371742BABUCHOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
3820BAGIŃSKIDragosbieg chłopców – ur. 2014ŁódźVege Runners
391734BAJAKWandabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
40664BALCZERCZYKPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
41312BALCZERCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
421259BALDKlarabieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
431777BARANIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
441184BARANOWICZAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
45247BARANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
461294BARANOWSKADarjanabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
471617BARANOWSKIMarcelbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
481491BARANOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
491550BARAŃSKAKalinabieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
50682BARAŃSKAOlabieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
511512BARASIŃSKIJózefbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
52833BARCICKAZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
531768BARRIEKonradbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
541359BARRIEMaksbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
551178BARSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
56253BARTCZAKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
571104BARTCZAKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
581267BARTOSIKAdabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
591096BARTOSIKLenabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
60174BARTOSIK Kacper bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutomiersk brak
611425BARTOSZEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
621419BARZYKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
63956BECHTAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
641273BECHTAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
65785BEDNARCZYKJanbieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
66737BEDNAREKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
671650BEDNAREKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
681649BEDNAREKPiotr bieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
69464BEGIERKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
701474BEIERKrzysztofbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
71806BEKPolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
721319BEKAleksanderbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
73803BERENTAmeliabieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
741254BEREŻEWSKA-SZYMANIAKBlankabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
751107BIAŁKOWSKAMałgorzatabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
761143BIDERMANMiriambieg dziewcząt- ur. 2010Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
771257BIENIASMaja bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
781778BIENIEKJaśbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
79223BIEŃKOWSKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
80268BIERNACKAMajabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMks Jedynka
81765BIERNACKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMks Jedynka
82274BIESAGAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
831242BILICKIAdam bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
841632BINASIAKKacperbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
85836BIŃCZYKNellbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
861758BINEKKajetanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
87646BISKUPSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹSP 6
881727BŁASZCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
89628BŁASZCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
90568BŁASZCZYKZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
91849BŁASZCZYKEmiliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
921627BŁASZCZYKMaciejbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
931623BŁOCHJuliuszbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
94979BŁOCISZMajabieg dziewcząt – ur. 2009ZGIERZbrak
951655BŁOCISZDawidbieg chłopców - ur. 2013ZGIERZbrak
961582BOCHENEKHelena bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
971098BOHDANOWICZMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
981295BOŃCZAKNinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
99775BOŃCZAKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
100575BORKOWSKAIdabieg dziewcząt – ur. 2006Starowa GóraBorki
101336BORKOWSKIPaweł bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Warszawabrak
102748BORKOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
103973BOROWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP19
104467BOROWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP19
1051121BORSSJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
106108BRACICHOWICZMajabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
1071216BROCKIIgorbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
108105BROŻYNAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
109904BRUDAKPiotrbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
1101282BRUDAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
111888BRZEZIŃSKISebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
1121183BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
113760BRZOZOWSKIAntonibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1141302BUDZOWSKAUrszulabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1151559BUJAKLidiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
1161418BUJNOAmelkabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
117567BUJNOWICZMartynabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1181483BULZACKIAlexanderbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
119957BYSTROVAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
1201238CABANEdwardbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
1211376CAŁAJanbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1221231CALAKJonatan bieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
1231659CALAK Julian bieg chłopców - ur. 2013Kolonia Brużycabrak
124917CEBULATymonbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
125640CEBULANikodem bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1261705CHAŁUBIŃSKAJadwigabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
127263CHAŁUBIŃSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1281633CHAŁUBIŃSKIHenrykbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
129220CHARUSTAJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
130264CHLEBNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1311723CHMIELBerenikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1321032CHMIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
1331365CHMIELECKIAntonibieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1341417CHOJASarabieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
1351736CHOJNACKAMarcelabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
1361631CHOJNACKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
13725CHOJNACKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2014Lodzbrak
1381016CHOŁUJKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
139620CHROMIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
140392CHRUŚCIELKarolinabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1411186CHUCHRAMateusz bieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
1421624CHUCHRASzymonbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
1431782CHUDZICKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
144920CHUSCINSKIBartlomiejbieg chłopców – ur. 2008Lodzbrak
1451354CHWIAŁKOWSKIWitoldbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
146667CIAMCIAKLaurabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
1471441CICHOSZNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1481622CICHOSZArturbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
149751CICHOSZMateuszbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1501335CICHYWiktorbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
1511676CIEMIENIEWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
152212CIEMIENIEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
153610CIEPLUCHAJulianbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
154824CIEPLUCHABiankabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
15528CIESIELSKIFilipbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
1561733CIEŚLAKNadia bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRossbiegani
157961CIEŚLAKNelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
158634CIEŚLAKGrzegorzbieg chłopców – ur. 2006Rzgówbrak
1591654CIEŚLICZKAMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
160316CIEŚLIKMikołajbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1611413CIEŚLIKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1621765CISKOWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
163764CŁAPIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1641144COLONNA-WALEWSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2010Głownobrak
1651301CUPERAnnabieg dziewcząt- ur. 2011TOMASZÓW MAZbrak
166581CUPEREmiliabieg dziewcząt – ur. 2006TOMASZÓW MAZbrak
167382CYNKIERNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
16823CYWIŃSKIKajetan bieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
169319CYZMANBartosz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
1701375CZAPNIKFabianbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1711409CZARNECKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1721639CZARNECKIGrzegorzbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
1731482CZARNECKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
1741031CZARNIAKŁukaszbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
1751030CZARNIAKMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
1761316CZEKALAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
177252CZEKALAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
178276CZERNEKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
1791460CZINARKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Andrespolbrak
1801711CZOŁNOWSKAMaria bieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1811380CZYŻNIELEWSKIRobercikbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1821289DĄBROWSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Koluszkibrak
1831528DĄBROWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
18421DĄBROWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów ŁódzkiNORDEA RUNNERS
1851687DANECKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1861382DARCZYŃSKIRadekbieg chłopców – ur. 2011SmardzewiceZSP SMARDZEWICE
1871461DĘBSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
188397DĘBSKAZuziabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
189474DĘBSKIIgorbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
190340DEFIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
1911194DEINAMichałbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
192892DEMBOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
193554DETMERAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1941281DOBROSZHannabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
195758DOBROSZSzymonbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
196557DOBROWOLSKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
1971021DOBROWOLSKIAdambieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
198618DOLACIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP71
199639DOLIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
2001339DOMINIAKBeniaminbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
201184DROZDKacperbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
202629DRÓŻDŻJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
2031331DRÓŻKADmitrijbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2041638DRWALOliwierbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
2051205DRWALKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
206425DRYGALSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
207579DRZEWIECKADariabieg dziewcząt – ur. 2006ZgierzRODZINKA.PL
208918DRZEWIECKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ZgierzRODZINKA.PL
2091565DRZEWOSZWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
2101467DRZEWOSZEWSKIErykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
211159DRZEWOSZEWSKIAlexbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
212195DUBICKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007brak
213476DUBLADawidbieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
2141701DUDEKHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
2151702DUDEKAnielabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
2161179DUDEKMarcelbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
217733DUTKIEWICZDanielbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
218980DUTKOWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
2191776DYCHTOJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźKoliberek TEAM
220691DYDOMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹbrak
221886DZIADECKINikodembieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
222320DZIADECKIJanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
223919DZIEDZICZAK Filipbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
224889DZIEDZIŃSKIDanielbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
2251422DZIERZGWAAdelabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2261657DZIMIŃSKIBorysbieg chłopców - ur. 2013ŁódźSonic Łódź
227686DZIŚNIEŃSKAJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
228421DZIŚNIEŃSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
2291023DZIŚNIEŃSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
230777DZIŚNIEŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
231676EJZERTBarbarabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
232314EJZERTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
2331072ELJASZLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2341150EPPELNataszabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2351040ERKERTOskarbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
236403ERKERTJoannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2371554ESTALKamilabieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
2381498FAKHREDDINSaidbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
2391353FALKOWSKITomaszbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
2401707FANSLAUZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
2411505FANSLAUJakubbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
24226FELCENLOBENPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź Przedszkole Nr 218
2431533FELCENLOBENPiotrbieg chłopców – ur. 2012Łódź Przedszkole Nr 218
244453FIGWERKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
2451531FILIPTymekbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
2461230FILIPCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2471499FINTAKJuliuszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
2481426FINTAKAnijabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
249381FITZJulia bieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
2501100FLORCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
2511434FLORCZAKPatrycja bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
2521360FONTNERSzymonbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2531261FORNALLidiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
254916FORYŚSergiusz bieg chłopców – ur. 2008ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
255613FORYŚFryderykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
256665FORZPAŃCZYKMariabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
2571739FRANKOWSKAElizabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
2581402FRANKOWSKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2591263FRASZCZYŃSKAOlabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
260835FRĄTCZAKZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
261324FRĄTCZAKRobertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
262753FRONTCZAKNikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
2631342FRYCDawidbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
264577FURMANIAKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
265278GABRYJELSKABlankabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
266645GABRYJELSKIKosmabieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
267884GADOMSKITycjanbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
268616GAJAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
269644GAJDECKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaAccenture
270208GAJECKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźKS Polanik
271162GAJEWSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
2721059GAJEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
2731606GALANTPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
2741321GALANTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2751609GALANTFilipbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
2761481GAŁKAJulianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
2771168GAŁKAJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2781229GARBACZWojtek bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
2791429GARBACZJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
2801710GARNCAREKBasiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
281271GASIŃSKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
2821062GASIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
2831106GĄSIOROWSKA Agatabieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
2841774GĄSIOROWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2014Bełchatówbrak
285456GAWIŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
286951GAWROŃSKA Joanna bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
287196GAWROŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
288617GAWROŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
2891122GAWRZYDEKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
290404GIBASZEKPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2911118GIEJBANicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
292332GIELECDamianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Konstantynów Łódzkibrak
2931299GIERACHZuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
294556GILSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
295759GILSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
296166GŁOWACKAOla bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
297168GŁOWACKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
2981192GŁOWACKIDamianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
299169GŁOWACKISewerynbieg chłopców – ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
3001006GŁOWACKIAntonibieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
301580GŁOWIŃSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
3021737GMEREKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3031532GMEREKJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
304224GNACIŃSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
305225GNACIŃSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
3061535GODZIKOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
307755GOGOLINSamuelbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
3081432GOGOLINJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
3091025GOGOLINTymoteuszbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
310963GOGOLINKesjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
311426GOLIŃSKAKingabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
312844GÓRSKAAntoninabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3131139GÓRSKAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
314176GÓRSKIFryderyk bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
315405GORZELAŃCZYKLaurabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3161131GOSZCZYŃSKANinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
3171303GOSZCZYŃSKAAntonina bieg dziewcząt- ur. 2011Zyrardowbrak
3181587GÓŻAŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2013LÓDŹPM90
3191690GRABICKAMagdalenabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
3201682GRABOWSKAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
321434GRABOWSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
322572GRACZYKJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
3231453GRACZYKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
324837GRĄDYSPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
3251076GRALAZofiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź Rossmann Team
3261745GRALATymonbieg chłopców – ur. 2014Łódź Rossmann Team
3271438GRALAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
3281091GREGOREKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
329536GROCHOLINSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
330788GROCHOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
331683GRODECKAJagodabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
332958GRODZIŃSKAKlarabieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
333982GRUCHOTZosiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
3341388GRUNTAlexbieg chłopców – ur. 2011Tuszynbrak
335598GRUSZCZYŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
3361518GRUSZCZYŃSKIBrianbieg chłopców – ur. 2012BełchatówMETAL-GUM
337732GRYGIELTomaszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
3381000GRYGIELMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
3391247GRYGIELBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
340543GRZĘDAAnnabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
3411201GRZELAKJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3421207GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
3431352GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
344909GRZELAKMikołajbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
3451766GRZELAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
346160GRZESZKIEWICZOliwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3471052GRZESZKIEWICZSzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźEDUKACJA
348400GRZYBOWSKAAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Ksawerówbrak
349558GRZYBOWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
350612GRZYBOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
3511330GRZYWACZNataniel bieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
3521323GUBAŁAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
353670GUERTLERWiktoriabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
3541515GUŁAJJeremibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
355903GUŁAJJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
356209GUNDLACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3571750GUNDLACHRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
3581651GUZIKAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3591634GUZOWSKI–SUKIENNIKJakubbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
3601415HACHULSKAJagodabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
3611403HAUKJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
362802HAYEKMagdabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
363591HAYEKKamilbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
364746HELMANSzymon bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
3651241HERMANGabryśbieg chłopców – ur. 2010ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
3661028HOFMAN Bartłomiej bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3671120HORNIAKAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
368102HORYNEKKlaudiabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
369744HORYNEKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
3701134HUBARZosiabieg dziewcząt- ur. 2010Tomaszow MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
3711291HUBARAnastazjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszow MazowieckiPrzedszkole Nr 7 Tomaszów Mazowiecki
372329HUĆKOMichałbieg chłopców – ur. 2003 i 2004SmardzewUKS Lisy Zgierz
373674HUDZIKNadiabieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
3741410HUNDERKalinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
3751175HUNDERFranciszekbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3761280IMMajabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
377809IMJulia bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
3781284IWAŃSKASandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
379638JABŁOŃSKIBrunobieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
3801055JABŁOŃSKILeonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3811431JACKIEWICZNinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
382950JADCZAKOliwia bieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
3831709JAGIEŁŁOAnnabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3841203JAGIEŁŁOAleksanderbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
385555JAGODZIŃSKARoksana bieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
386853JAKÓBCZAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008Rososzabrak
3871374JAKUBCZAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
388524JAKUBOWSKAMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
3891396JANASKajetanbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
390787JANIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
3911534JANIAKJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
392406JANICKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
393776JANICKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
3941011JANICKIJędrzejbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
395177JANIKKonradbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Rogówbrak
396877JANKOWSKIJulianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
3971593JANUSStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3981506JARMUŻMarcelbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
399946JAROCKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
4001466JAROSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
4011546JAROSJuliabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
402749JAROSIEWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
4031564JAROSIŃSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4041552JAROSIŃSKANadiabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
405879JAROSIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
4061502JAROSIŃSKIAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4071452JAROSZWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁÓDŹbrak
408423JAROSZPolabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
4091041JAROSZEWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
410757JARZYŃSKI Antoni bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
4111326JASIŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
4121756JASIŃSKIJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
4131579JAŚKIEWICZHelenabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
4141371JAŚKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
415227JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
4161053JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
4171494JATCZAKMaciejbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
418696JATCZAKMayabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
419211JAWORSKIAlanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźAKS - SMS Łódź
420210JAWORSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAKS - SMS Łódź
4211234JEDNACPatrykbieg chłopców – ur. 2010Konstantynów Łódzkibrak
422198JĘDRZEJCZAK Bartekbieg chłopców – ur. 2007SzczawinUKS Lisy Zgierz
4231193JĘDRZEJEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
4241567JERZEWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
425756JERZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
4261256JESKEZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
4271127JEŻEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
428913JEŻEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
429912JEŻEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
4301226JEŻEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
431949JONASPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
432678JONASPaulinabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
433335JÓŹWIAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Szczawin DużyUKS Lisy Zgierz
434419JÓŹWIAK Lenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
435812JÓŹWICKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
436742JÓŹWICKIMaksymilian bieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
437478JÓŹWICKIPrzemysław bieg chłopców – ur. 2005Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
4381740JURAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
439890JUŚKIEWICZJaśbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
440265JUSZCZYKJoannabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
441642KABZIŃSKITomaszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaKIWIPORTAL.PL
4425KACPEREKMaciejBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
4431743KACPRZAKFilipbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
4441473KACPRZAKIgorbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
4451048KACPRZAKKamilbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
446407KACPRZYK ROSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4471763KACZMAREKTytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
4481493KACZMAROWICZJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4491569KACZOROWSKA Marcelinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4501665KACZOROWSKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013ŁódźTeam aleksandrowscy
451469KAFARSKIKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
4521271KAKIETHannabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
4531430KALETARóżabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
4541686KALKOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4551322KALKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4561602KAŁUŻNYDawidbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
4571472KAŁUŻNYBartłomiejbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
4581357KALWINEKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4591601KAMECKIJulianbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
4601KAMIŃSKIJanBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
4611345KANIAJanbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
4621561KANIAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
4631240KAPRALMikołajbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
464661KAPUŚCIŃSKANataliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
4654KARASIŃSKAWiolettaBiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
466401KARBOWNIKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹMks Jedynka
4671629KARNICKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
468415KAROLCZUKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
469270KAROLCZUKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
470627KAROLEWSKIAdambieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
471273KARPKlaudiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rzgówbrak
472427KARPPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005Rzgówbrak
4731666KARPUKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Konstantynów Łódzkibrak
4741464KARPUKPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
4751017KASPRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
4761530KASPRZAKJan bieg chłopców – ur. 2012Starowa GóraMove Factory
47724KASPRZAKJędrzej bieg chłopców – ur. 2014Starowa GóraMove Factory
478430KAWKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
4791368KAZIMIERCZAKMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4801097KAZIMIERSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
481607KAZIMIERSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
4821279KAŹMIERCZAKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
4831566KAŹMIERCZAKAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
4841668KAŹMIERCZAKKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4851712KAŹMIERCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
4861635KEMPIŃSKIStanisławbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
4871589KIEŁEKMartabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4881749KIELICHOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
489750KIERZEKIgorbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
490668KIESZEKJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
491433KIKOSICKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
4921406KIRILISKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
493810KIRILISMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
4941358KLACZKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
4951320KLATKAHubertbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
496672KLATKANinabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
4971586KLEMBAMartabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźRazem Trenujemy Sport
4981147KLEMBANataliabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRazem Trenujemy Sport
499321KLIMCZAKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
500539KLIMCZYKMajabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
5011054KLINCEWICZAntonibieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
5021458KLINCEWICZStefaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5031539KLINGERTymonbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
504921KLINGERBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
5051079KLONOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
5061689KLONOWSKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
507880KLONOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
5081108KLUCZYŃSKALena bieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
509895KLUCZYŃSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
5101384KMIECIAKKajetanbieg chłopców – ur. 2011Sokolniki LasWorld360.pl
5111781KMIECIAKTymonbieg chłopców – ur. 2014Sokolniki LasWorld360.pl
512967KMIECIAK Marcelina bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
5131089KMINAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
5141660KNISTOFTPatrykbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
5151574KOBIERZYCKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
516550KOBYLARCZYKKamilabieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
517KOCWiktorbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
518535KOCHMariabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
519250KOCHMartabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
5201538KOCISZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
521104KOCZASKAIgabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
522408KOŁACIŃSKAAnnabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5231337KOLESIŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5241692KOLIŃSKAAniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
5251165KOŁODZIEJCZYKNatanbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
5261351KOŁODZIEJCZYKŁukaszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
5271328KOŁODZIEJCZYKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5281476KOŁODZIEJCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
529409KOŁODZIEJSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
530393KOMOROWSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
5311232KONABronekbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
5321783KONARyszardbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
5331459KONAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5341220KOPACKIKubabieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
535647KOPEĆKrzysztofbieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
5366KOPERBeataBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
537544KOPROWSKAŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
538738KORCZYŃSKIArkadiuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
539822KORPASLenabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
540318KORZENIOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
5411647KORZENIOWSKIAdambieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
5421620KOSIELSKIAntośbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
543781KOSIKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
544527KOŚKAKlaudiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
5451007KOŚLASzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
546226KOSMANRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
5471576KOSSOWSKAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5481667KOSTRZEWAWojtekbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹProTimer
549529KOTLIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
550819KOTULSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
551559KOWALCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
552845KOWALCZYKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5531573KOWALEWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
554328KOWALIKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5551198KOWALIKMariuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
556767KOWALIKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
5571221KOWALIKBorysbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
558625KOWALIKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
5591296KOWALSKAZofia Aleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
560573KOWALSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
561386KOWALSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
562770KOWALSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
563816KOWARAAleksandrabieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
5641779KOZAKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5651338KOZAKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5661182KOŹLAKAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
567695KOZŁOWSKAIdabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
5681293KOZŁOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
5691128KOZŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5701135KOZŁOWSKAZojabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
571774KOZŁOWSKIWojtekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
5721653KOZŁOWSKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
573171KOŹMIŃSKIKamilbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
5741527KRAJEWSKIKacper bieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzki brak
5751039KRAJEWSKIJeremibieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
576966KRAKOWIAKKajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
577773KRAKOWIAKJanbieg chłopców – ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
5781268KRAKUSLilianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
5791145KRASIŃSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
5801504KRASKAFranekbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
581218KRAWCZYKWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódź brak
582905KRAWCZYKStanisław bieg chłopców – ur. 2008Warszawabrak
583217KRAWCZYKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódź brak
584192KRAWCZYKJessicabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
5851503KRAWCZYKKsawerybieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
5861266KRAWCZYKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
587700KRAWCZYKKatarzynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
5881013KRAWCZYKJędrzejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
589885KRAWCZYNSKI Mateuszbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
5901315KRAWIECAntonibieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
5911738KRAWULMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
5921536KRAWUL Mateusz bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
593186KROCHMALSKIIgnacybieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
594779KROCHMALSKIFilipbieg chłopców – ur. 2007Warszawabrak
59522KRÓLKrzysztofbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
596609KRÓLEWSKI Borys bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
597637KROPATTomaszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
5981416KRUHELSKA Saskiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
599390KRUKWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
6001391KRUKDawidbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
601872KRUKWiktorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
6021390KRUKDominikbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
6031770KRUMOVAlexanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6041123KRUPALaurabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
605338KRUPAKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
606635KRYSZCZUKKarolbieg chłopców – ur. 2006Łódź SKS 137 Delfin Łódź
607546KRZANOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
608109KRZCIUKPatrycjabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Rogówbrak
609875KUBASIKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
610826KUBIAKRoksanabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
6111678KUBIAKNikolabieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
6121314KUBIAKNatanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
6131591KUBICKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
614173KUBICKIFilipbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
6151022KUBIKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
616266KUCAŁAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
617165KUCHARCZYKFilip bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
618428KUDŁAKarinabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 55
619571KUJAWIAKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
6201356KULCZYCKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
6211427KUMOSIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
622887KURASJanbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
623161KURCZEWSKAVanessabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6241389KURGANMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
625643KUROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ksawerówAzymut Pabianice
6261568KUSTRAPolabieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
627825KUSTRAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
6281237KWAŚNYMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
6291146KWAŚNYMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6301401KWELLANatalia bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6311614KWIATKOWSKIDawidbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
632899KWIATKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
6331042KWIATKOWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
634662KWINTAAleksandra bieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
6351136ŁABECKA Hanna bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
636944ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
637601ŁABĘDZKI Jan bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
6381110LACHNadiabieg dziewcząt- ur. 2010Sochaczewbrak
639883ŁADAMarekbieg chłopców – ur. 2008WarszawaSP330 Warszawa
640605ŁADAMaciejbieg chłopców – ur. 2006WarszawaSP330 Warszawa
6411288LAMEKEmmabieg dziewcząt- ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
6421537LANDYCZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
6431685ŁASKAŁucjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6441272ŁASZCZYŃSKAGabrysiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
645569ŁĘDZEWICZAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
6467LEDZIANPrzemysławBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
647410LEGENDŹPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
648451LEMIESZEWSKIAdrianbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
6491162LEMIESZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
650551LENCZEWSKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
651615LENCZEWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
6521522LEOStanisławbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
653692LEOEwabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
654677LERKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
6552LERKAMonikaBiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
6561010LESIEWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
657704LEŚNIEWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
658552LESZKIEWICZMichalinabieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
6591420LEWANDOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
6601625LEWAŃSKIStanisław bieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
6611187LEWAŃSKIFranciszek bieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
662962LEWICKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
6631642LICHWAŁAMaciejbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
6641209LICHWAŁAJakubbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
6651260LIPIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
6661005LIPIŃSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
6671526LIPKATomaszbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
6681210LIPKAPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
6691085LISIECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
670633LIŚKAJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
671960ŁOJEWSKANikolettabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
6721621LORENCRobertbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
673641LORENTOWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
674396ŁOŚZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
6751497ŁOŚDawidbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6761101ŁOŚAgatabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
6771381ŁUCHNIAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
6781562LUDWICZAKOlgabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
6791456ŁUKASZEWSKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Lalibu
6801775ŁUKASZEWSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
681216ŁUKOMSKIRyszard bieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
6821450ŁUSZCZYNHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6831724ŁUSZCZYNLidiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6841451LUTOMIRSKARozaliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
685582MACHAŁALenabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
6861038MACHNICKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6871373MACHNICKIBartoszbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6881475MACIASZCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
689804MACIASZCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
690254MACIEJEWSKABeatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
691911MACIEJEWSKIMaciejbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
692199MACIOŁNataszabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
6931557MADEJMajabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
694534MADEJNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
695180MĄDRAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005Piotrków Tryb.KS Polanik
6961112MAGIERANicolebieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
6971290MAJCHROWSKAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
6981344MAJCHROWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
6991457MAJERKOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Urszulanek
700562MAKOSZKarolinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
701838MAKOWSKAOlgabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
702955MAKOWSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
70330MALECJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźDRAGOSFERA
704389MALECMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
7051611MAŁECKIAntonibieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
7061024MALICKIJanek bieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
7071114MALINOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
7081508MALINOWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
7091641MALINOWSKIDominikbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
7101191MAŁOLEPSZYAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
711606MAŁOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
7121334MAŁOWSKIMiłoszbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
7131590MALSKAMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7141547MANIAKJagódkabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7151520MANISTAJakubbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPrzedszkole Nr 218
716685MARCINIAKOlabieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
7171694MARKIEWICZZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
718103MARKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
719901MARKSFabianbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
720251MARKSPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
721325MARSZAŁFilipbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
7221636MARSZAŁEKPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
723829MARSZAŁEKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
7241440MARZYJANEKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
7251753MASIEREKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
7261408MASIEREKHaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
727694MAŚLANKIEWICZPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
728326MAŚLANKOJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
7291558MASŁOŃAgatabieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
730576MASTALERZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
7311340MASZEWSKI-STĘPIEŃMateuszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
7321757MASZEWSKI-STĘPIEŃSzymonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
733540MATUSZCZYKŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków TrybunalskiKS Polanik
734181MATUSZEWSKAKingabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
735101MATUSZEWSKASandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
736182MATUSZEWSKIKamilbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
737170MATUSZEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2014ŁódźMała Straż
7381773MAZURKIEWICZOskarbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
739521MĘCZYŃSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
740815MĘDRZAKJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
7411287MELONJoannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
742698MIAZEKLilianabieg dziewcząt - ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
7431258MICHALAKMajkabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7441511MICHALAKJulianbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
7451249MICHALAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
7461004MICHALAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
7471034MICHAŁOWICZWiktorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
7481367MICHAŁOWICZAdrianbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
7491563MICHAŁOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
750823MICHALSKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
7511607MICHALSKI Szymonbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7521169MICHALSKI Bartoszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
753472MIELCZAREKPatrykbieg chłopców – ur. 2005łódżSP110
754398MIELCZAREKJagodabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
7551366MIĘTKIEWICZFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
7561148MIKOKingabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7571027MIKOŁAJCZYK Erykbieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
758614MIKOŁAJCZYK Oskarbieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
759255MIKOŁAJCZYK Majabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
760172MIKOŁAJEWSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
761902MIKOŁAJEWSKIMikołaj bieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
7621253MIKORENDAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7631715MILNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
764163MIŁAKAdambieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
7651248MILCZAKHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7661679MILCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7671484MILIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
768431MILLERAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
7691094MILLERAnnabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
770675MIROWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
771246MIROWSKAMarta bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹZSK im. JP II w Łodzi
772666MIROWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
773313MIROWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
7741197MIŚKIEWICZ Michałbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7751728MITURAAgatabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
776850MITURAKarolina bieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
7771292MITURANikolabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
7781077MŁODZIŃSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
779523MŁODZIŃSKANinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
780780MŁYNARCZYK Maciej bieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
781473MOKRACKIFilipbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 34
7821060MOKRACKIMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
783384MORAWIECMajabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
7841095MORAWIECMatyldabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
785256MORAWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
786593MOSIOŁEKBartekbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
787847MOSZKOWSKAMartabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
7881523MOSZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźSP 61
789279MOTYKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
790608MOTYLMarcinbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
791942MOŻDŻEŃMariannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
7921714MROCZKOWSKA Natalia bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
793553MROCZKOWSKA Zuzanna bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
7941379MRÓWCZYŃSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
7951507MRÓZAleksanderbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
7961081MROZOWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
797592MUCHAKacper bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
798768MULARSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
7991433MYCZKOEwabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
8001492NAGÓRKAIgorbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
801621NAJDIENOWMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
802772NAZARCZYKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
8031043NETZELJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
804959NIEDZIELSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
805459NIEDZIELSKIMichałbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
806317NIEKRASZEWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
807855NIEZAWITOWSKAGabrielabieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
8081630NIEZGODAJakubbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
809974NIEZGODAIgabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
810395NIZIŃSKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
8111177NOREMBERGArkadiuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8121285NOSEKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
813801NOSKOWSKASarabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
814731NOSKOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
815NOWAKPiotrbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
816194NOWAKAdambieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
8171111NOWAKLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
818221NOWAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
8191721NOWAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8201297NOWAKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8211663NOWAKOWSKIJędrzejbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
822187NOWIKKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
823848NOWIŃSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
824941NOWOSIELSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
8251019NYKIELJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
826460OBSTNorbertbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
827242OCHOCKAMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
8281074OCHOCKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
829327OKAPIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8301082OLEJNICZAKSandrabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
8311680OLEJNICZAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
8321141OLEJNICZAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
8331346OLEJNICZAKStanisław bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
8341585OLEJNICZAKAmelia bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8351706OLEJNIKSandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
8361003OLEJNIK-ANTASHubertbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
8371754OLEJNIK-ANTASAdambieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8381185OLEKMaksymilian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
839391OLEŚKOWiktoria bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
840965OLESZCZAKKalinabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
8411116OLESZCZYKViolettabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
8421270OMĄKOWSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
8431619OMĄKOWSKIBartłomiejbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
8441769OPALAAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
845947OPALSKAWeronika bieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
846222ORZECHOWSKAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
847894ORZECHOWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
8481697OSSOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
8493OWCZAREKMariaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
850953OWCZAREKTamikabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
851611PABJAŃCZYKPawełbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
852574PADZIKWeronikabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
8531661PAJOR Antoni bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
854805PAŁCZYŃSKAPolabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
8551478PAŁCZYŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
856969PANCERMajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8571086PANUŚZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
8581612PASZKABartoszbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
859813PASZKANataliabieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
8601696PAWĘTAMatyldabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
8611695PAWĘTANataliabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
8621700PAWICKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8631343PAWICKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
864277PAWLAKOtyliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
8651137PAWLICKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
866906PAWLICKIJanbieg chłopców – ur. 2008ŁódźRKS
8671652PAWLICKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
8681341PAWLINADominikbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
8691588PAWŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Pabianicebrak
870106PAWŁOWSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
871783PAWŁOWSKIStanisławbieg chłopców – ur. 2007Pabianicebrak
8721233PAWŁOWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
873972PĘDZIWIATRAlicjabieg dziewcząt – ur. 2009Bełchatówbrak
8741325PEREPEREZJanbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
875690PETRYKOWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
8761029PETRYKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
8771404PIASECZNAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
878898PIECHOWIAKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
879747PIECHURAWiktorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
8801662PIEGAT Staś bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
8811236PIEGAT Jaś bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
882537PIEKARSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
8831446PIESYKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
8841124PIESYKMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
885259PIETRASIAKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
8861213PIETRASIAKSzymonbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
887766PIETRZAKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
8881513PIETRZAKKacperbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
8891049PIETRZAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
890831PIETRZAKWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
8911327PIETRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8921428PIETRZYCKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
8931336PIOTROWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
894532PIOTROWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
8951412PIOTROWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łowiczbrak
896315PIOTROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łowiczbrak
897896PIOTROWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
898201PITEKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
899561PŁACHTADagmarabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9001199PŁAŻEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
9011571PŁÓCIENNIK Oliviabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
902525PŁOMIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
903977PŁOMIŃSKAEwabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
904978PLUTARozalia bieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9051752PLUTAMaciejbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
906330PLUTAAntonibieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9071407PLUTAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
908854POCHYLSKAZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
909215PODLASIAKRobertBiegu NiepełnosprawnychŁódźRYSIOTEAM
910596PODRAŻKAMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
9111370PODSIADŁYKacperbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9121578PODSIADŁYZuziabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
913110POLACZEKAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
914703POLACZEKZofiabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
915475POLACZEKCezarybieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
916830POLAKAnna bieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
9171350POLAKFranekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
9181117POLATOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
9191488POŁAWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
920688POLUSAritabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
92152POPŁOŃSKIMarekWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
922680PORADECKAAdriannabieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
923570PORCNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
9241206POTURAŁA Stanisław bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
92553POWĄZKAKarolinaWyścigu na wózkachChojnatabrak
9261080PRASALKingabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
9271225PRASOLStanisław bieg chłopców – ur. 2010ŁódźŁódź Kocha Sport
928411PRĘCIKOWSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
929752PRZYBYŁBartekbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
930784PRZYBYLAKHubert bieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
93129PRZYBYLAKAntonibieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
932418PRZYBYLSKAJoanna bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 61
933164PSTROKOŃSKIMaciej bieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
934549PUZDERAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
9351465PYSNIAKLenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
9361445RADWAŃSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódzbrak
9371549RADZIKLigiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9381188RAJCZAKTymoteuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
939412RASZYŃSKASandrabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9401575RATAJMariannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9411129RATAJCZYKWiolettabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9421435RATKENicolabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
943673RAWECKAZofiabieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
9441087RAWECKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
945689REDŁOWSKA Tatiana bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
9461312RENKELTobiaszbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
9471735RODAKKarlabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
9481529RODAKKordianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
9491219ROGOWSKIDominikbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
9501732ROJEKHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
9511119ROKITKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
952260ROMANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Józefówbrak
953970RORBACHAmeliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
954622ROSIAKIgorbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
955564ROSIŃSKAEmiliabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
956630ROSIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
957422ROWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
958547ROZA Ninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
959424RÓŻYCKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
960828RUDZIŃSKAKamilabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
961699RUSINMartabieg dziewcząt - ur. 2007KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMała Straż
9621572RUTKOWSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9631437RUTKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9641615RUTKOWSKIRyszardbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
9651093RUZICKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
966604RUZICKIPatrykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
9671250RYBCZYŃSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
968943RYBCZYŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
9691369RYBUSFilipbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
970876RYCHELŁukaszbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
9711324RYCHELMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
972248RYGIERTIngabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
973272RYSKALAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
974834RŻANEKZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
9751228RZĄPAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
976882RZEMPOŁUCHBartoszbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
977878RZEŃCATomaszbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
9781525RZETELSKILucjanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
979910RZEŹNICKIGabrielbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
980267RZEŹNICZAKMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9811057RZEŹNIKAntonibieg chłopców – ur. 2009Gałków Małybrak
9821463RZEŹNIKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Gałków Małybrak
983560SADOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
984432SAKOWICZEmiliabieg dziewcząt – ur. 2005JANÓWKAbrak
985983SAKOWICZNatalia bieg dziewcząt – ur. 2009JANÓWKAbrak
9861033SAKOWSKIBrunobieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
987387SAŁADAJCZYKMalwinabieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
988840SALAMONZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
989623SALAMONMarcelbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9901044SALIŃSKISaliwanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9911255SAMBORSKAZosiabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
9921698SARBAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
993249SARNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
9941378SARNAFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
995383SARNAIgabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
9961618SAWCZYKMaksymilian bieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
9971684SAWCZYKNadiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
9981313SAWICKIAntekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9991424SAWONIUKHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10001560SAWONIUKMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10011691ŚCIBOR Nataliabieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
10021217SĘCZEKAntonibieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
10031716SĘCZKOWSKAPoliannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1004769SELIGAMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
10051519SERAFINTomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźBSS Łódź
10061265SIECZKOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
10071688SIECZKOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
10081329SIECZKOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1009701SIEKACZMariabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
10101648SIEKIERAAdambieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
10111516SIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10121640SIENKIEWICZMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
10131277SIEROCIŃSKAJolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1014851SIERSKAWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
10151762SIKORATytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
10161669SIKORAKacperbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
10171227SIKORAIgorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
10181510SIKORSKITomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
10191208SIKORSKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
1020789SIKORSKIMichał bieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1021954SIMIŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
10221616SIMIŃSKIKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1023971SITEKMartynabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1024465SITEKJarosławbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10251222SITKIEWICZMarcinbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10261170SKOCZYLASOliwierbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
10271729SKOCZYŃSKALiwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
10281037SKONECZNYJakubbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
10291166SKÓRAKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
10301495SKÓRA Maciejbieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
1031548SKOWROŃSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
10321362SKOWROŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
10331555SKRZEKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10341747SŁABYSergiuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
10351385ŚLADOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Wola Grzymkowabrak
1036458SŁAWSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
10371189SŁAWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
10381744ŚLEMPTomaszbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
10391570ŚLIWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
1040964ŚLIWIŃSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
10411269SŁOMSKALiliannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
10421608ŚLUSARSKIKrzysztofbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
10431551ŚMIGIELSKAZosiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
10441487ŚMIGIELSKIKubabieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
10451581SMOGORZEWSKAMia bieg dziewcząt – ur. 2013Warszawabrak
10461683SMOLEC Antosiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
10471251ŚNIADAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
10481670SNOPCZYKStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
10491644SNOPKOWSKIZbigniewbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1050808SOBCZAKNikolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
10511423SOBCZYKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1052545SOBCZYŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1053188SOBCZYŃSKIŁukaszbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
10541477SOBIECKIMiłosz bieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
10551001SOBIECKIWiktorbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
10561214SOBIECKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
10571318SOBIERAJSKIOskar bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
10581671SOBIŃSKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
10591584SOCHADominikabieg dziewcząt – ur. 2013Apolonia Beauty Sport
10601746SOCHAPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
10611051SOCHAMateuszbieg chłopców – ur. 2009Apolonia Beauty Sport
10621577SOCHACKAJaninabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10631748SOCHACKIStaśbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
10641444SODULSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10651719SODULSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1066648SOJAMaksymilian bieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1067245SÓJKALidiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
1068578SOKÓŁ Klaudia bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź ŁKS 2006
1069542SOWIŃSKASylwia bieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
10701397SPANAILSKAMariannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
10711708SREBRZYŃSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
10721274SREBRZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
10731164STACHOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
1074531STACHURANikolabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1075477STAJUDAKajetanbieg chłopców – ur. 2005ZgierzUKS Lisy Zgierz
10761212STAJUDAJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
10771772STAJUDAMaciejbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1078832STALINGERNadiabieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
1079463STALINGERSewerynbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
1080107STAŃJekatierinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
10811264STAŃNataszabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1082735STAŃArturbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1083420STAŃCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹbrak
10841047STAŃCZYKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1085907STAŃCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10861202STANIASZEKMichał bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
1087771STANISŁAWPłomińskibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
10881218STANISŁAWSKISebastianbieg chłopców – ur. 2010Łódżbrak
1089470STANISŁAWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005ŁódźMks Jedynka
10901246STANKIEWICZPolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
10911304STARZYŃSKAMarcelinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
10921480STAWSKINikodembieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
10931751STAWSKILeonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
1094533STEFANOWICZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1095745STEFAŃSKIKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1096183STELMACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1097786STELMASZEWSKIAdrian bieg chłopców – ur. 2007OZORKÓWbrak
10981056STELMASZEWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2009OZORKÓWbrak
10991490STĘPIEŃJakubbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
11001363STĘPIEŃLeonbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
11011436STĘPNIAK Majabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
11021161STERCZEWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
1103841STĘŻYCKAMatyldabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
11041071STOPCZYKBasiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11051730STRANZMariannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11061090STRASZYŃSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11071014STRUMIANJanbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
11081349STRZELCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
11091405STRZELECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
11101439STYCZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
1111908STYCZYŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1112817SUCHARKIEWICZAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
1113603SUCHARKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
11141138SUKIENNIKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
11151524SUKIENNIKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
11161462SUPERAPaulinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1117914SUSZEKFranciszekbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
1118626SUSZEKJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
1119565ŚWIĄDERAdriannabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11201448ŚWIĄDERJoannabieg dziewcząt- ur. 2012Rawa MazowieckaPM 2 "Niezapominajka" Rawa Mazowiecka
11211026ŚWITAntoni bieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
11221113SYPEKTosiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11231605SYPUŁEKMarcelbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1124595SZALIŃSKISewerynbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
1125185SZALIŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1126244SZAREKNikolabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
1127SZCZAWIŃSKAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
1128385SZCZAWIŃSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
11291677SZCZEPANIAKJagodabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
11301755SZCZEPANIAKFilipbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
11311073SZCZEPANIAKHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
11321174SZCZEPANIAKAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
11331364SZCZEŚNIAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1134900SZCZEŚNIAKAdambieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
11351764SZCZEŚNIAKAntonibieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
11361656SZCZODROWSKIMiłoszbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11371693SZCZYGIEŁMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11381015SZEFERMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
11391275SZEWCZYKWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11401760SZEWCZYKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
11411286SZEWCZYKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1142156SZEWCZYKWiktoriaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
11431722SZLACHCIŃSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11441126SZLACHCIŃSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
11451130SZLACHCIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźim. Marii Montessori
11461449SZLACHCIŃSKAAnielabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1147619SZLACHCIŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2006LódźSzkoła im. Marii Montessori
1148402SZLUFARSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
11491163SZMERKAPatrykbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
1150522SZMERKAKingabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
11511102SZOSTAKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
11521699SZOSTAKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
11531172SZPAKPiotrbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
11541610SZPAKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
1155457SZRAJBERMateuszbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
11561759SZTUKAStanisławbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
1157111SZTUKAAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
11581333SZTUKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
11591262SZULOWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
1160100SZULOWSKAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
11611018SZWARNOWSKIXavierbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
11621421SZYCHOWSKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
11631276SZYMAŃSKAMariabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1164399SZYMAŃSKAAdabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1165846SZYMAŃSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11661215SZYMAŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11671496SZYMAŃSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
1168541SZYMCZAKZosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
1169337SZYMCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
11701741SZYMCZAK Zuzia bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
11711204SZYMIOŁJulekbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
1172948SZYSZKAMilenabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
11731311TABAKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
1174820TALAGAMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
1175191TĄPOLSKIKarolbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1176881TARAJKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
11771703TARCZYŃSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
11781020TARCZYŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
1179175TELĄŻKABartekbieg chłopców – ur. 2001 i 2002ŁódźXII LO Łódź
1180468TKACZYKMikołajbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
11811133TKACZYKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
1182681TOBOŁAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
1183600TOKARSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
1184241TOMASZEWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
11851002TOMASZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
1186981TOMASZKIEWICZLidiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1187243TOMCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
1188599TOMCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
11891115TOMCZYKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11901486TOMCZYK Damian bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
1191811TOMCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
1192275TOSIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1193214TRAJKOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
11941058TRALEWSKI-GÓRKATymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
1195334TROCIŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźRYSIOTEAM
11961713TRZASKOWSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
11971211TRZASKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
11981317TRZECIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
11991548TRZECIAKKlarabieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
1200871TRZECIAKAntonibieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
1201258TWARDOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1202697UCUNCUAysenurbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1203743URBANEKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
1204602URBANIAKAntonibieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1205466URBAŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
12061377VASINVadymbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1207VASINA Viktoriya bieg dziewcząt - ur. 2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12081626WACHRafałbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
12091099WACHHannabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
1210632WACHOWICZWiktor bieg chłopców – ur. 2006Aleksandrów ŁódzkiRazem Trenujemy Sport
12111036WALASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12121088WALCZAKNoemibieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
12131411WALCZAKLidziabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
12141347WALCZAKLeonbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
12151485WALCZAKWituśbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
12161447WALCZAKAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12171045WALCZAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1218530WALCZAKNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
12191720WALCZAKKorneliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12201725WANDACHOWICZNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12211726WANDACHOWICZLaurabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1222671WARDZIŃSKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
12231083WARDZIŃSKAEmilabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
1224874WARDZIŃSKIKryspinbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
12251646WARSZAWAMironbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12261300WASILEWSKADianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12271061WASILEWSKILeonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1228597WASZCZAKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
12291553WATAKajabieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
12301717WAWERNelabieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
12311637WAWRZKOPiotruśbieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
1232897WAWRZKOMichałbieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
1233915WAWRZYNIAKCyrylbieg chłopców – ur. 2008Zgierzbrak
1234693WDOWIAKMajabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
12351767WĘGRZYNFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
1236331WEISSMateuszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bukowiecbrak
12371583WEREMCZUKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
12381140WEREMCZUKMarlenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12391414WESOŁOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
12401645WIADERNYKazimierzbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1241414WICIŃSKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 169 Łódź
1242761WIĘCKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSp.41 Łodz
1243782WIECZOREKMichał bieg chłopców – ur. 2007ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
12441580WIECZOREKMariabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
12451084WIEKIERAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
12461664WIELECJakubbieg chłopców - ur. 2013606370435Luzaki na fantazji
12471176WILCZYŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
12481489WILCZYŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
1249429WILKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
12501400WINIAREKArturbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
1251945WINKLERJuliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
1252739WINKLERJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
12531173WIOSNAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
1254740WIOSNAIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1255471WIŚNIEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1256893WITCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
1257461WITCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
12581780WITYCHMateuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12591092WLAZEŁZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1260394WLAZŁOZosiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
1261413WLAZŁOAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1262663WŁODARCZYKZuziabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
1263891WŁODARCZYKSebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
12641252WŁODARCZYKZosiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
12651628WŁODARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1266827WŁODARCZYKHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
1267975WŁODARCZYKBlankabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
126851WŁODARSKIMariuszWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
12691235WÓDZMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169 Łódź
1270631WÓJCIAKNorbertbieg chłopców – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1271734WOJCIECHOWSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
12721592WÓJCIKKarolinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
1273984WÓJCIKAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1274455WÓJCIKKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
12751180WÓJCIKFilipbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
1276839WÓJCIKMarysiabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
1277261WOJNAROWSKADariabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1278452WOJTAKOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
1279179WOJTASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
12801500WOJTYSIAKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
12811195WOJTYSIAKJoachimbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
12821681WOLNICKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
1283323WOROPAJIgnacybieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
12841355WOROPAJNikodembieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
12851046WOSCHOLSKINatanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
12861298WOSZCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12871718WOŹNIAKMartynabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12881012WOŹNIAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
1289976WOŹNIAKJuliabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12901613WOŹNIAKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
12911442WRÓBELJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1292679WRÓBLEWSKAMałgorzatabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
12931731WRÓBLEWSKAWandabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
12941501WRÓBLEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
12951387WRÓBLEWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
12961009WRÓBLEWSKIJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
12971361WUJCIKMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1298563WYLAZLOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1299843WYLAZLOWSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
1300687WYRWASKingabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
1301158WYRWASDagmarabieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1302157WYRWASAlicjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1303462WYRWASKamilbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
13041386WYRWICZJan Tadeuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1305636WYSOCKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Skotnikibrak
13061454WYŻYKOWSKAAnnabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPM nr.10
13071050WYŻYKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
13081443ZABŁOCKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1309594ŻACZEK Olekbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
1310219ZAGAJEWSKIDanielbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1311416ZAGRAJEKAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
13121109ZAJĄCZKOWSKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
13131167ZAJĄCZKOWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
1314333ŻAKMaciejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1315952ŻAKAnielabieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
13161132ŻAKJoannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 61
1317778ŻAKFranciszekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
13181556ŻAKAntoninabieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
1319842ŻAKAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
13201514ZALEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
13211771ZALEWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13221078ZAMOJSKAJulia bieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
1323311ZAMOJSKIHubertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
1324200ZARĘBANataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
1325526ZASPA-ŁABĘDZKANataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
1326197ZATORSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
1327566ZAWIEJSKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
13281224ZAWIEJSKIAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13291223ZDYCHFranciszekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
13301761ŻEBROWSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
1331754ŻEBROWSKINikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
13321604ŻEGARSKI Jaśbieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
1333528ŻEGOTAPaulinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
13341190ZGODAFrancieszkbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
1335454ZIĄBKAOliwierbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
13361125ZIĘBAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010JanówkaLZS Justynów
13371035ZIĘBAKarolbieg chłopców – ur. 2009JanówkaLZS Justynów
13381105ZIELIŃSKATamarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1339417ZIELIŃSKAAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1340684ZIELIŃSKAKlaudia bieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
13411704ZIELIŃSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13421103ZIELIŃSKA Emiliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
13431372ZIENTARA Szymon bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
13441283ZIENTARA Zuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
13451348ZIÓŁKOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
1346807ŻÓŁTOWSKAZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
1347873ŻÓŁTOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
1348821ZUCHORAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
1349257ŻUCHOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
13501196ZWOLIŃSKIPrzemysławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
13511392ZYCHLAStefanbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
135227ZYCHLANikodembieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1353624ZYGMUNTJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1????brak
2349ANTOSIEWICZJanŁódźbrak
3BABOUTAdam Rogerbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
4BARCICKIJanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
5BARTOSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
6351BOCZEKKacperŁódźbrak
7BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
8CHORÓBCZYK Jakub Biegu NiepełnosprawnychKonstantynów Łódzki brak
9CUPERSzymonbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
10355DOBRZELEWSKAZuzannaOZORKÓWbrak
11FALKOWSKI0Tomaszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12GĄSICKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
13GŁOWACKAUrszula bieg dziewcząt -ur. 2008Helenów brak
14GŁOWACKIJulianbieg chłopców – ur. 2010Helenów brak
15GOLANMichał bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
16GORTATLenabieg dziewcząt- ur. 2010Rąbieńbrak
17GORTATOWICZMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
18GRABAREKŁucja bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
19JABŁOŃSKI Jakubbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutoniersk brak
20JAKUBOWSKAJolantaBiegu NiepełnosprawnychWieluńbrak
21203JANISZEWSKIKornelbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
22202JANISZEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
23350JANKOWSKIFranekŁódźbrak
24KACZMAREK Maciejbieg chłopców – ur. 2010Lodzbrak
25KAŁUŻAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
26KLIMCZAKNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
27KLIMCZAKTymonbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
28KOĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
29KOLĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
30KOWALCZYKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
31356KRAWCZYKDawidŁódźbrak
32353KUBSIAKTomekŁódźbrak
33354KUBSIKMateuszŁódźbrak
34KUCIŃSKAEmilkabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
35205KUMEKRobertBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
36KUROWSKAWeronikabieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
37KWIATKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
38ŁABECKA Haniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
39ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
40LESIEŃMaciejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
41711LIŚKAStanisławŁódźbrak
42MALINOWSKAKarolinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
43206MELONIzabelaRawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
44MORACKISzymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
45NIEZAWITOWSKIPiotrbieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
46NOWAKGabriela bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
47OLEJNIKPaulina bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
48OLESZCZAKJulianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
49OSIŃSKAMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
50OSIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
51PAPROTNYJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
52PASTUSZKANorbertbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
53PASTUSZKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
54PAWLICKAKarolinabieg dziewcząt - ur. 2007Lubońbrak
55204PIASECKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
56PIOTROWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Konstancin-Jeziornabrak
57PIOTROWSKIStaśbieg chłopców – ur. 2009Konstancin-Jeziornabrak
58POLATOWSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
59RUDZKA Maja bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
60SADECKAMariabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
61SKROBEKLenabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
62ŚLEMPGrzegorzBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
63213SOBCZAKInesbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
64SOŁTYSMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
65SOWIŃSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
66STAŃRobertbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
67STAŃJekatierina bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
68SUWAPatrycja bieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
69SZATANIAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
70SZYMAŃCZYKMichałbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
71SZYMORNikodembieg chłopców - ur. 2013Janowkabrak
72TOPOREKPaulinabieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
73352TRYCHBartoszbrak
74TRYFANÓWWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
75TUREKPiotrbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
76TUREKPiotr bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
77357TWORSKIKapcerbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
78WACHOWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
79669WAGNER-BISBorysŁódźbrak
80WIECHNAFilipbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
81WIELECAmelia bieg dziewcząt - ur. 2007LodzLuzaki na fantazji
82WŁODZARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
83WOJTCZYKAndrzejbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
84702WOLNIEWICZDominikaBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
85WOSIECKA Aleksandra bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
86ZAJĄCStanisławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
87ZJAWIONAVictoriabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
88ZJAWIONYAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
89ZNAWIONYWiktorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak