Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1442
Zapisanych kobiet: 704
Zapisanych mężczyzn: 738
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1353
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:89

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
11267BARTOSIKAdabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
21445RADWAŃSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódzbrak
3399SZYMAŃSKAAdabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
4162GAJEWSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
51447WALCZAKAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
61754OLEJNIK-ANTASAdambieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7194NOWAKAdambieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
81521BABOUTAdambieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
91628WŁODARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
101174SZCZEPANIAKAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
111184BARANOWICZAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
121648SIEKIERAAdambieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
131021DOBROWOLSKIAdambieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
141491BARANOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
15163MIŁAKAdambieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
16900SZCZEŚNIAKAdambieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
171164STACHOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
18627KAROLEWSKIAdambieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
191647KORZENIOWSKIAdambieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
201191MAŁOLEPSZYAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
211224ZAWIEJSKIAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
221242BILICKIAdam bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
231422DZIERZGWAAdelabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
24451LEMIESZEWSKIAdrianbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
251367MICHAŁOWICZAdrianbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
261200ANDRZEJCZYKAdrian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
27786STELMASZEWSKIAdrian bieg chłopców – ur. 2007OZORKÓWbrak
28565ŚWIĄDERAdriannabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
29680PORADECKAAdriannabieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
30817SUCHARKIEWICZAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
311558MASŁOŃAgatabieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
32842ŻAKAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
331728MITURAAgatabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
34260ROMANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Józefówbrak
35247BARANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
36111SZTUKAAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
371106GĄSIOROWSKA Agatabieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
38110POLACZEKAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
391101ŁOŚAgatabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
40413WLAZŁOAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
41417ZIELIŃSKAAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
42211JAWORSKIAlanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźAKS - SMS Łódź
431651GUZIKAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
441208SIKORSKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
451319BEKAleksanderbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
46616GAJAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
471782CHUDZICKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
481004MICHALAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
491769OPALAAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
501507MRÓZAleksanderbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
511631CHOJNACKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
521203JAGIEŁŁOAleksanderbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
531665KACZOROWSKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013ŁódźTeam aleksandrowscy
541564JAROSIŃSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
55431MILLERAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
56984WÓJCIKAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
57957BYSTROVAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
581676CIEMIENIEWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
591563MICHAŁOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
60959NIEDZIELSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
61103MARKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
62973BOROWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP19
63816KOWARAAleksandrabieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
64560SADOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
651286SZEWCZYKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
661737GMEREKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
67270KAROLCZUKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
681104BARTCZAKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
691453GRACZYKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
70201PITEKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
71662KWINTAAleksandra bieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
721388GRUNTAlexbieg chłopców – ur. 2011Tuszynbrak
73159DRZEWOSZEWSKIAlexbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
741336PIOTROWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
751483BULZACKIAlexanderbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
76749JAROSIEWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
771770KRUMOVAlexanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
78556GILSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
791412PIOTROWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łowiczbrak
80209GUNDLACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
81972PĘDZIWIATRAlicjabieg dziewcząt – ur. 2009Bełchatówbrak
821727BŁASZCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
831077MŁODZIŃSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
841423SOBCZYKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
85157WYRWASAlicjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
861719SODULSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
871262SZULOWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
881566KAŹMIERCZAKAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
891572RUTKOWSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
901679MILCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
911463RZEŹNIKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Gałków Małybrak
92276CZERNEKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
931089KMINAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
94183STELMACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
951428PIETRZYCKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
96416ZAGRAJEKAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
97970RORBACHAmeliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
98400GRZYBOWSKAAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Ksawerówbrak
99803BERENTAmeliabieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
100223BIEŃKOWSKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
101549PUZDERAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
1021120HORNIAKAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
103569ŁĘDZEWICZAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
1041119ROKITKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1051585OLEJNICZAKAmelia bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
1061418BUJNOAmelkabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1071291HUBARAnastazjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszow MazowieckiPrzedszkole Nr 7 Tomaszów Mazowiecki
1081692KOLIŃSKAAniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1091702DUDEKAnielabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
110952ŻAKAnielabieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
1111449SZLACHCIŃSKAAnielabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1121426FINTAKAnijabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
1131138SUKIENNIKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
114853JAKÓBCZAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008Rososzabrak
1151094MILLERAnnabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
116543GRZĘDAAnnabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
1171709JAGIEŁŁOAnnabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1181712KAŹMIERCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
1191301CUPERAnnabieg dziewcząt- ur. 2011TOMASZÓW MAZbrak
1201454WYŻYKOWSKAAnnabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPM nr.10
121408KOŁACIŃSKAAnnabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1221100FLORCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
123830POLAKAnna bieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
1241313SAWICKIAntekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1251054KLINCEWICZAntonibieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
1261217SĘCZEKAntonibieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1271611MAŁECKIAntonibieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
1281182KOŹLAKAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
129760BRZOZOWSKIAntonibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
130602URBANIAKAntonibieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
13129PRZYBYLAKAntonibieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1321365CHMIELECKIAntonibieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
133871TRZECIAKAntonibieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
1341057RZEŹNIKAntonibieg chłopców – ur. 2009Gałków Małybrak
1351502JAROSIŃSKIAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
1361764SZCZEŚNIAKAntonibieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
137330PLUTAAntonibieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1381228RZĄPAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
1391315KRAWIECAntonibieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
1401479ADAMIAKAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
1411006GŁOWACKIAntonibieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
142757JARZYŃSKI Antoni bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
1431026ŚWITAntoni bieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
1441603ADAMKIEWICZAntoni bieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
1451661PAJOR Antoni bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
1461556ŻAKAntoninabieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
147844GÓRSKAAntoninabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
148946JAROCKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1491443ZABŁOCKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1501144COLONNA-WALEWSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2010Głownobrak
1511703TARCZYŃSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
152551LENCZEWSKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
153554DETMERAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1541303GOSZCZYŃSKAAntonina bieg dziewcząt- ur. 2011Zyrardowbrak
1551620KOSIELSKIAntośbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1561683SMOLEC Antosiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
157688POLUSAritabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
158738KORCZYŃSKIArkadiuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
1591177NOREMBERGArkadiuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
160736ANDRZEJEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
161735STAŃArturbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
1621622CICHOSZArturbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
163913JEŻEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
1641400WINIAREKArturbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
165697UCUNCUAysenurbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1661247GRYGIELBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
167676EJZERTBarbarabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
1681279KAŹMIERCZAKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
1691115TOMCZYKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
170752PRZYBYŁBartekbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
171175TELĄŻKABartekbieg chłopców – ur. 2001 i 2002ŁódźXII LO Łódź
172767KOWALIKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
1731161STERCZEWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
174593MOSIOŁEKBartekbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
175198JĘDRZEJCZAK Bartekbieg chłopców – ur. 2007SzczawinUKS Lisy Zgierz
176766PIETRZAKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
1771321GALANTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1781619OMĄKOWSKIBartłomiejbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
1791239ANTOSIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2010Łęczycabrak
180646BISKUPSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹSP 6
181787JANIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
182314EJZERTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
183920CHUSCINSKIBartlomiejbieg chłopców – ur. 2008Lodzbrak
1841379MRÓWCZYŃSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1851357KALWINEKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1861038MACHNICKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1871472KAŁUŻNYBartłomiejbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
1881374JAKUBCZAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1891028HOFMAN Bartłomiej bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
190225GNACIŃSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
191318KORZENIOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
1921029PETRYKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
1931373MACHNICKIBartoszbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
194313MIROWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1951169MICHALSKI Bartoszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
196882RZEMPOŁUCHBartoszbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
197761WIĘCKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSp.41 Łodz
1981612PASZKABartoszbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
1991022KUBIKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
2001047STAŃCZYKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
2011008ADAMCZEWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
202319CYZMANBartosz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
2031710GARNCAREKBasiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
2041071STOPCZYKBasiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2056KOPERBeataBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
206254MACIEJEWSKABeatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
2071339DOMINIAKBeniaminbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
2081723CHMIELBerenikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
209824CIEPLUCHABiankabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
210975WŁODARCZYKBlankabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
211278GABRYJELSKABlankabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
2121254BEREŻEWSKA-SZYMANIAKBlankabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
2131230FILIPCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
214893WITCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
215921KLINGERBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
2161657DZIMIŃSKIBorysbieg chłopców - ur. 2013ŁódźSonic Łódź
2171221KOWALIKBorysbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
218609KRÓLEWSKI Borys bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
2191518GRUSZCZYŃSKIBrianbieg chłopców – ur. 2012BełchatówMETAL-GUM
2201232KONABronekbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
2211033SAKOWSKIBrunobieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
222638JABŁOŃSKIBrunobieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
223475POLACZEKCezarybieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
224915WAWRZYNIAKCyrylbieg chłopców – ur. 2008Zgierzbrak
225158WYRWASDagmarabieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
226561PŁACHTADagmarabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2271395ALRUBEADaliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
228332GIELECDamianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Konstantynów Łódzkibrak
2291192GŁOWACKIDamianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
230170MATUSZEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2014ŁódźMała Straż
231471WIŚNIEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
2321486TOMCZYK Damian bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
233219ZAGAJEWSKIDanielbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
234889DZIEDZIŃSKIDanielbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
235733DUTKIEWICZDanielbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
236261WOJNAROWSKADariabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
237579DRZEWIECKADariabieg dziewcząt – ur. 2006ZgierzRODZINKA.PL
2381294BARANOWSKADarjanabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2391391KRUKDawidbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
240907STAŃCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2411614KWIATKOWSKIDawidbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
242456GAWIŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
2431214SOBIECKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
244612GRZYBOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
2451602KAŁUŻNYDawidbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
2461342FRYCDawidbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
247312BALCZERCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
248476DUBLADawidbieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
249731NOSKOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
2501176WILCZYŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
251768MULARSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
2521497ŁOŚDawidbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
2531655BŁOCISZDawidbieg chłopców - ur. 2013ZGIERZbrak
2541300WASILEWSKADianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2551331DRÓŻKADmitrijbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2561219ROGOWSKIDominikbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2571390KRUKDominikbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
258598GRUSZCZYŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
259764CŁAPIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2601484MILIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
2611641MALINOWSKIDominikbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
262618DOLACIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP71
2631341PAWLINADominikbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
264259PIETRASIAKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
265217KRAWCZYKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódź brak
2661584SOCHADominikabieg dziewcząt – ur. 2013Apolonia Beauty Sport
26720BAGIŃSKIDragosbieg chłopców – ur. 2014ŁódźVege Runners
2681238CABANEdwardbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
2691739FRANKOWSKAElizabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
2701083WARDZIŃSKAEmilabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
2711103ZIELIŃSKA Emiliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
272432SAKOWICZEmiliabieg dziewcząt – ur. 2005JANÓWKAbrak
273564ROSIŃSKAEmiliabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
274581CUPEREmiliabieg dziewcząt – ur. 2006TOMASZÓW MAZbrak
2751402FRANKOWSKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
276849BŁASZCZYKEmiliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
277279MOTYKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
2781288LAMEKEmmabieg dziewcząt- ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
2791027MIKOŁAJCZYK Erykbieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
2801467DRZEWOSZEWSKIErykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
2811433MYCZKOEwabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
282692LEOEwabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
283977PŁOMIŃSKAEwabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
2841765CISKOWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
2851528DĄBROWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
2861337KOLESIŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
287901MARKSFabianbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
288466URBAŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2891375CZAPNIKFabianbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
2901041JAROSZEWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2911316CZEKALAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
2921755SZCZEPANIAKFilipbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
2931743KACPRZAKFilipbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
294779KROCHMALSKIFilipbieg chłopców – ur. 2007Warszawabrak
295919DZIEDZICZAK Filipbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
2961369RYBUSFilipbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
2971343PAWICKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
298894ORZECHOWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
2991378SARNAFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
3001609GALANTFilipbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
3011349STRZELCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
302473MOKRACKIFilipbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 34
3031344MAJCHROWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
30428CIESIELSKIFilipbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
305325MARSZAŁFilipbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
3061500WOJTYSIAKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
307173KUBICKIFilipbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
3081393AMBROSZCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
3091332ANDRZEJCZAKFilipbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
3101180WÓJCIKFilipbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
3111381ŁUCHNIAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
3121524SUKIENNIKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
313165KUCHARCZYKFilip bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
3141190ZGODAFrancieszkbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
3151223ZDYCHFranciszekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3161020TARCZYŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
3171653KOZŁOWSKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3181366MIĘTKIEWICZFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
319914SUSZEKFranciszekbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
320770KOWALSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
3211775ŁUKASZEWSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
322778ŻAKFranciszekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
3231767WĘGRZYNFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
3241629KARNICKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3251326JASIŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
3261175HUNDERFranciszekbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3271187LEWAŃSKIFranciszek bieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
3281504KRASKAFranekbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
3291350POLAKFranekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
3301658AMROZIKFranekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
331613FORYŚFryderykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
332176GÓRSKIFryderyk bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
333910RZEŹNICKIGabrielbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
334855NIEZAWITOWSKAGabrielabieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
3351253MIKORENDAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3361698SARBAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
3371241HERMANGabryśbieg chłopców – ur. 2010ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
3381272ŁASZCZYŃSKAGabrysiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3391639CZARNECKIGrzegorzbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
340634CIEŚLAKGrzegorzbieg chłopców – ur. 2006Rzgówbrak
3411408MASIEREKHaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
3421074OCHOCKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
3431456ŁUKASZEWSKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Lalibu
344558GRZYBOWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
3451087RAWECKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
346827WŁODARCZYKHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
3471700PAWICKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3481281DOBROSZHannabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
349812JÓŹWICKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
3501099WACHHannabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
3511732ROJEKHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3521265SIECZKOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3531126SZLACHCIŃSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
3541455ALBRECHTHannabieg dziewcząt- ur. 2012Aleksandrów Łódzkibrak
3551424SAWONIUKHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
3561073SZCZEPANIAKHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
3571450ŁUSZCZYNHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
358846SZYMAŃSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3591248MILCZAKHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3601567JERZEWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
3611271KAKIETHannabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
3621420LEWANDOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
3631742BABUCHOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
364843WYLAZLOWSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
3651136ŁABECKA Hanna bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
3661701DUDEKHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
3671687DANECKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3681689KLONOWSKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3691579JAŚKIEWICZHelenabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
3701582BOCHENEKHelena bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
3711633CHAŁUBIŃSKIHenrykbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
3721003OLEJNIK-ANTASHubertbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3731514ZALEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
374311ZAMOJSKIHubertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
3751320KLATKAHubertbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
3761475MACIASZCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
377599TOMCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
3781199PŁAŻEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
379784PRZYBYLAKHubert bieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
380575BORKOWSKAIdabieg dziewcząt – ur. 2006Starowa GóraBorki
381695KOZŁOWSKAIdabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
382383SARNAIgabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
383104KOCZASKAIgabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
384968ALEKSANDROWICZIgabieg dziewcząt – ur. 2009Pabianicebrak
385974NIEZGODAIgabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
386323WOROPAJIgnacybieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
387186KROCHMALSKIIgnacybieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
3881042KWIATKOWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
389461WITCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
3901473KACPRZAKIgorbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
3911227SIKORAIgorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
392474DĘBSKIIgorbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
3931492NAGÓRKAIgorbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
3941216BROCKIIgorbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
395908STYCZYŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
396750KIERZEKIgorbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
3971189SŁAWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
398918DRZEWIECKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ZgierzRODZINKA.PL
399337SZYMCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
400740WIOSNAIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
401777DZIŚNIEŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
4021771ZALEWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
403622ROSIAKIgorbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
404248RYGIERTIngabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
405956BECHTAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
406566ZAWIEJSKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
407430KAWKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
4081705CHAŁUBIŃSKAJadwigabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
4091415HACHULSKAJagodabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
410683GRODECKAJagodabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
411398MIELCZAREKJagodabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
4121677SZCZEPANIAKJagodabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
4131547MANIAKJagódkabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4141490STĘPIEŃJakubbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
4151032CHMIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
4161002TOMASZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
4171534JANIAKJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4181005LIPIŃSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
419875KUBASIKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
4201520MANISTAJakubbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPrzedszkole Nr 218
421898PIECHOWIAKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
4221516SIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4231505FANSLAUJakubbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
4241037SKONECZNYJakubbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
4251162LEMIESZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4261634GUZOWSKI–SUKIENNIKJakubbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
427739WINKLERJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
428762ARHAYEMJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁódźRKS
4291774GĄSIOROWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2014Bełchatówbrak
430772NAZARCZYKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
431603SUCHARKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
432326MAŚLANKOJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
433629DRÓŻDŻJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
4341338KOZAKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
435624ZYGMUNTJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4361664WIELECJakubbieg chłopców - ur. 2013606370435Luzaki na fantazji
4371167ZAJĄCZKOWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
438775BOŃCZAKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
4391630NIEZGODAJakubbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
4401212STAJUDAJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
441781KOSIKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
4421209LICHWAŁAJakubbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
4431201GRZELAKJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4441043NETZELJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4451168GAŁKAJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
446906PAWLICKIJanbieg chłopców – ur. 2008ŁódźRKS
4471345KANIAJanbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
448626SUSZEKJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
4491376CAŁAJanbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
4501756JASIŃSKIJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
4511371JAŚKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
452320DZIADECKIJanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
4531509ANTASJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4541776DYCHTOJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźKoliberek TEAM
4551493KACZMAROWICZJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4561KAMIŃSKIJanBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
4571053JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
4581325PEREPEREZJanbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
4591779KOZAKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
4601761ŻEBROWSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
46130MALECJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźDRAGOSFERA
462903GUŁAJJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
4631014STRUMIANJanbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
464763BABOUTJanbieg chłopców – ur. 2007Lodzbrak
465220CHARUSTAJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
466785BEDNARCZYKJanbieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
4671009WRÓBLEWSKIJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
468887KURASJanbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
4691652PAWLICKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
470227JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
471892DEMBOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
472773KRAKOWIAKJanbieg chłopców – ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
473633LIŚKAJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
474880KLONOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
4751671SOBIŃSKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4761535GODZIKOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
4771019NYKIELJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
4781532GMEREKJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
479601ŁABĘDZKI Jan bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
4801530KASPRZAKJan bieg chłopców – ur. 2012Starowa GóraMove Factory
4811386WYRWICZJan Tadeuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4821024MALICKIJanek bieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
4831577SOCHACKAJaninabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
484465SITEKJarosławbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4851778BIENIEKJaśbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
486890JUŚKIEWICZJaśbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
4871604ŻEGARSKI Jaśbieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
4881236PIEGAT Jaś bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4891013KRAWCZYKJędrzejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
4901011JANICKIJędrzejbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
4911663NOWAKOWSKIJędrzejbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
49224KASPRZAKJędrzej bieg chłopców – ur. 2014Starowa GóraMove Factory
493107STAŃJekatierinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
4941039KRAJEWSKIJeremibieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
4951515GUŁAJJeremibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
496192KRAWCZYKJessicabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
4971195WOJTYSIAKJoachimbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
498265JUSZCZYKJoannabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4991287MELONJoannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5001448ŚWIĄDERJoannabieg dziewcząt- ur. 2012Rawa MazowieckaPM 2 "Niezapominajka" Rawa Mazowiecka
5011132ŻAKJoannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 61
502403ERKERTJoannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
503418PRZYBYLSKAJoanna bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 61
504951GAWROŃSKA Joanna bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
5051277SIEROCIŃSKAJolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
5061231CALAKJonatan bieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
5071512BARASIŃSKIJózefbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5081204SZYMIOŁJulekbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
509686DZIŚNIEŃSKAJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
5101403HAUKJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
5111121BORSSJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5121141OLEJNICZAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
513249SARNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
514224GNACIŃSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
515252CZEKALAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
5161546JAROSJuliabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
517815MĘDRZAKJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
518823MICHALSKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
519825KUSTRAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
5201084WIEKIERAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
5211437RUTKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5221432GOGOLINJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
523264CHLEBNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5241429GARBACZJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
5251297NOWAKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
526668KIESZEKJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
527976WOŹNIAKJuliabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
528385SZCZAWIŃSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
529168GŁOWACKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
530945WINKLERJuliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
531402SZLUFARSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5321461DĘBSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
533208GAJECKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźKS Polanik
5341721NOWAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
535269ADAMCZEWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
536266KUCAŁAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
537180MĄDRAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005Piotrków Tryb.KS Polanik
5381740JURAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
5391442WRÓBELJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
540572GRACZYKJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
541411PRĘCIKOWSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
5421078ZAMOJSKAJulia bieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
543809IMJulia bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
544381FITZJulia bieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
5451511MICHALAKJulianbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
5461601KAMECKIJulianbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
5471017KASPRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
548877JANKOWSKIJulianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
549610CIEPLUCHAJulianbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
5501481GAŁKAJulianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5511327PIETRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5521659CALAK Julian bieg chłopców - ur. 2013Kolonia Brużycabrak
553167ANGLARTJulianna bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
554414WICIŃSKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 169 Łódź
5551623BŁOCHJuliuszbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
5561499FINTAKJuliuszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
5571166SKÓRAKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
5581513PIETRZAKKacperbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
5591205DRWALKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
560881TARAJKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
561184DROZDKacperbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
562643KUROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ksawerówAzymut Pabianice
5631669SIKORAKacperbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
564328KOWALIKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
565334TROCIŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźRYSIOTEAM
566321KLIMCZAKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
567315PIOTROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łowiczbrak
5681226JEŻEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
5691632BINASIAKKacperbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
570607KAZIMIERSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
571464BEGIERKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
572455WÓJCIKKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
5731489WILCZYŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
5741370PODSIADŁYKacperbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
575174BARTOSIK Kacper bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutomiersk brak
576592MUCHAKacper bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
5771527KRAJEWSKIKacper bieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzki brak
578966KRAKOWIAKKajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
5791553WATAKajabieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
5801384KMIECIAKKajetanbieg chłopców – ur. 2011Sokolniki LasWorld360.pl
5811396JANASKajetanbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
582317NIEKRASZEWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
583788GROCHOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
584776JANICKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
5851171APANASOWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
586748BORKOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
5871758BINEKKajetanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
588615LENCZEWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
589477STAJUDAKajetanbieg chłopców – ur. 2005ZgierzUKS Lisy Zgierz
59023CYWIŃSKIKajetan bieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5911410HUNDERKalinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
592262ADAMIAKKalinabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
593965OLESZCZAKKalinabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
5941550BARAŃSKAKalinabieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
595182MATUSZEWSKIKamilbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
596171KOŹMIŃSKIKamilbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
597462WYRWASKamilbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
5981048KACPRZAKKamilbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
599591HAYEKKamilbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
600828RUDZIŃSKAKamilabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
6011554ESTALKamilabieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
602550KOBYLARCZYKKamilabieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
603428KUDŁAKarinabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 55
6041735RODAKKarlabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6051056STELMASZEWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2009OZORKÓWbrak
6061035ZIĘBAKarolbieg chłopców – ur. 2009JanówkaLZS Justynów
607191TĄPOLSKIKarolbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
6081508MALINOWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
609635KRYSZCZUKKarolbieg chłopców – ur. 2006Łódź SKS 137 Delfin Łódź
6101488POŁAWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6111482CZARNECKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
612562MAKOSZKarolinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
6131139GÓRSKAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
614392CHRUŚCIELKarolinabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
6151273BECHTAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
616821ZUCHORAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
617222ORZECHOWSKAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
618187NOWIKKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
61953POWĄZKAKarolinaWyścigu na wózkachChojnatabrak
6201592WÓJCIKKarolinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
621850MITURAKarolina bieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
622538ADAMCZYKKatarzynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
623700KRAWCZYKKatarzynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
6241645WIADERNYKazimierzbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
625963GOGOLINKesjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
626522SZMERKAKingabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
6271148MIKOKingabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6281080PRASALKingabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
629181MATUSZEWSKAKingabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
630687WYRWASKingabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
631426GOLIŃSKAKingabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
632958GRODZIŃSKAKlarabieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
6331259BALDKlarabieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
6341548TRZECIAKKlarabieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
635273KARPKlaudiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rzgówbrak
636102HORYNEKKlaudiabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
637527KOŚKAKlaudiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
638578SOKÓŁ Klaudia bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź ŁKS 2006
639684ZIELIŃSKAKlaudia bieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
6401768BARRIEKonradbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
641177JANIKKonradbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Rogówbrak
6421529RODAKKordianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6431406KIRILISKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6441720WALCZAKKorneliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6451460CZINARKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Andrespolbrak
646645GABRYJELSKIKosmabieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
647874WARDZIŃSKIKryspinbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
648338KRUPAKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
649340DEFIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
650879JAROSIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
65122KRÓLKrzysztofbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
652744HORYNEKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
6531328KOŁODZIEJCZYKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
654335JÓŹWIAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Szczawin DużyUKS Lisy Zgierz
655745STEFAŃSKIKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
6561474BEIERKrzysztofbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
6571608ŚLUSARSKIKrzysztofbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
658647KOPEĆKrzysztofbieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
6591016CHOŁUJKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6601045WALCZAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6611503KRAWCZYKKsawerybieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
6621616SIMIŃSKIKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
663469KAFARSKIKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
6641220KOPACKIKubabieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
665453FIGWERKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
6661487ŚMIGIELSKIKubabieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
6671668KAŹMIERCZAKKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6681123KRUPALaurabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
669405GORZELAŃCZYKLaurabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6701072ELJASZLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
671667CIAMCIAKLaurabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
6721111NOWAKLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
6731726WANDACHOWICZLaurabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
674822KORPASLenabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
6751096BARTOSIKLenabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
6761591KUBICKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
677419JÓŹWIAK Lenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
678422ROWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
6791421SZYCHOWSKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6801570ŚLIWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
681409KOŁODZIEJSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
682582MACHAŁALenabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
6831465PYSNIAKLenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
6841409CZARNECKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6851149ANDRYSZEKLenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6861108KLUCZYŃSKALena bieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6871363STĘPIEŃLeonbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
6881517ALEKSANDROWICZLeonbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
6891061WASILEWSKILeonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
6901055JABŁOŃSKILeonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6911751STAWSKILeonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
6921347WALCZAKLeonbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
693741ADAMCZYKLeonardbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
6941261FORNALLidiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
695245SÓJKALidiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
6961724ŁUSZCZYNLidiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
697981TOMASZKIEWICZLidiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
6981559BUJAKLidiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
6991411WALCZAKLidziabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
7001549RADZIKLigiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7011268KRAKUSLilianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
702698MIAZEKLilianabieg dziewcząt - ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
7031269SŁOMSKALiliannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7041729SKOCZYŃSKALiwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7051685ŁASKAŁucjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
706544KOPROWSKAŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
707540MATUSZCZYKŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków TrybunalskiKS Polanik
7081525RZETELSKILucjanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
709876RYCHELŁukaszbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
7101351KOŁODZIEJCZYKŁukaszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
711188SOBCZYŃSKIŁukaszbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
7121031CZARNIAKŁukaszbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
713333ŻAKMaciejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
7141627BŁASZCZYKMaciejbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
7151642LICHWAŁAMaciejbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
716911MACIEJEWSKIMaciejbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7175KACPEREKMaciejBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
7181772STAJUDAMaciejbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7191752PLUTAMaciejbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
7201495SKÓRA Maciejbieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
7211494JATCZAKMaciejbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
722605ŁADAMaciejbieg chłopców – ur. 2006WarszawaSP330 Warszawa
723780MŁYNARCZYK Maciej bieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
724164PSTROKOŃSKIMaciej bieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
725802HAYEKMagdabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
7261278ADAMUSIAK Magdabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
727524JAKUBOWSKAMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
728818ADAMOWICZMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
7291690GRABICKAMagdalenabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
730820TALAGAMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
731962LEWICKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
7321444SODULSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
733944ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
734268BIERNACKAMajabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMks Jedynka
7351293KOZŁOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
736255MIKOŁAJCZYK Majabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
737108BRACICHOWICZMajabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
738539KLIMCZYKMajabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
739979BŁOCISZMajabieg dziewcząt – ur. 2009ZGIERZbrak
740434GRABOWSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
741969PANCERMajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7421557MADEJMajabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7431280IMMajabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
744214TRAJKOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
745964ŚLIWIŃSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
7461137PAWLICKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7471425BARTOSZEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
7481250RYBCZYŃSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
749810KIRILISMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
750384MORAWIECMajabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
751693WDOWIAKMajabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
7521127JEŻEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7531117POLATOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
7541098BOHDANOWICZMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
7551102SZOSTAKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
7561133TKACZYKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
7571097KAZIMIERSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
7581436STĘPNIAK Majabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
7591145KRASIŃSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
7601257BIENIASMaja bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
7611713TRZASKOWSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
7621258MICHALAKMajkabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7631359BARRIEMaksbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
7641323GUBAŁAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
765734WOJCIECHOWSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
7661237KWAŚNYMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7671235WÓDZMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169 Łódź
7681173WIOSNAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7691496SZYMAŃSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
77025CHOJNACKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2014Lodzbrak
7711618SAWCZYKMaksymilian bieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
7721185OLEKMaksymilian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
773742JÓŹWICKIMaksymilian bieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
774648SOJAMaksymilian bieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
775420STAŃCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹbrak
776525PŁOMIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
777852ALBRECHTMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
778389MALECMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
7791107BIAŁKOWSKAMałgorzatabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
780529KOTLIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
781401KARBOWNIKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹMks Jedynka
7821555SKRZEKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
783571KUJAWIAKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
784679WRÓBLEWSKAMałgorzatabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
785559KOWALCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
786536GROCHOLINSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
787573KOWALSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
7881093RUZICKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7891109ZAJĄCZKOWSKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
790387SAŁADAJCZYKMalwinabieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
791623SALAMONMarcelbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7921179DUDEKMarcelbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
7931329SIECZKOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
7941605SYPUŁEKMarcelbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7951749KIELICHOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7961617BARANOWSKIMarcelbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
7971506JARMUŻMarcelbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
7981736CHOJNACKAMarcelabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
7991304STARZYŃSKAMarcelinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8001569KACZOROWSKA Marcelinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
801967KMIECIAK Marcelina bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
8021362SKOWROŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
803172MIKOŁAJEWSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
8041222SITKIEWICZMarcinbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
805608MOTYLMarcinbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
806185SZALIŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
80752POPŁOŃSKIMarekWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
808883ŁADAMarekbieg chłopców – ur. 2008WarszawaSP330 Warszawa
8091580WIECZOREKMariabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8101276SZYMAŃSKAMariabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8111573KOWALEWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
812665FORZPAŃCZYKMariabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
813980DUTKOWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
8143OWCZAREKMariaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
815701SIEKACZMariabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
816535KOCHMariabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
817388ADAMOWICZMariabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
8181711CZOŁNOWSKAMaria bieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8191397SPANAILSKAMariannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8201575RATAJMariannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
821942MOŻDŻEŃMariannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
8221730STRANZMariannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
82351WŁODARSKIMariuszWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
8241198KOWALIKMariuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8251140WEREMCZUKMarlenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
8261586KLEMBAMartabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźRazem Trenujemy Sport
827393KOMOROWSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
828250KOCHMartabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
829699RUSINMartabieg dziewcząt - ur. 2007KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMała Straż
8301114MALINOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
831545SOBCZYŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
8321693SZCZYGIEŁMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8331738KRAWULMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
8341722SZLACHCIŃSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
835847MOSZKOWSKAMartabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
8361587GÓŻAŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2013LÓDŹPM90
8371589KIEŁEKMartabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8381686KALKOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
839246MIROWSKAMarta bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹZSK im. JP II w Łodzi
840433KIKOSICKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
841429WILKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
8421574KOBIERZYCKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8431146KWAŚNYMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
844567BUJNOWICZMartynabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
8451124PIESYKMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
846SZCZAWIŃSKAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
847971SITEKMartynabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
848521MĘCZYŃSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
849955MAKOWSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
8501718WOŹNIAKMartynabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
851681TOBOŁAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
852415KAROLCZUKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
853271GASIŃSKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
854691DYDOMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹbrak
855272RYSKALAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
8561708SREBRZYŃSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
8571457MAJERKOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Urszulanek
8581414WESOŁOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
859839WÓJCIKMarysiabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
860331WEISSMateuszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bukowiecbrak
861457SZRAJBERMateuszbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
862885KRAWCZYNSKI Mateuszbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
863751CICHOSZMateuszbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
8641050WYŻYKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
8651352GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8661356KULCZYCKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
86721DĄBROWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów ŁódzkiNORDEA RUNNERS
8681358KLACZKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
8691207GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8701051SOCHAMateuszbieg chłopców – ur. 2009Apolonia Beauty Sport
8711340MASZEWSKI-STĘPIEŃMateuszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
872621NAJDIENOWMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
873641LORENTOWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
874620CHROMIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
875644GAJDECKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaAccenture
8761666KARPUKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Konstantynów Łódzkibrak
8771364SZCZEŚNIAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
8781015SZEFERMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
8791613WOŹNIAKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
8801385ŚLADOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Wola Grzymkowabrak
8811062GASIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8821780WITYCHMateuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
883769SELIGAMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
884179WOJTASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
8851036WALASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
886737BEDNAREKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
887743URBANEKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
8881010LESIEWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
889322ANDRZEJCZYKMateusz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
8901186CHUCHRAMateusz bieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
8911536KRAWUL Mateusz bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
8921419BARZYKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
893841STĘŻYCKAMatyldabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8941696PAWĘTAMatyldabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
8951413CIEŚLIKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
8961095MORAWIECMatyldabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
8971560SAWONIUKMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8981590MALSKAMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
899696JATCZAKMayabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9001682GRABOWSKAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
9011459KONAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9021581SMOGORZEWSKAMia bieg dziewcząt – ur. 2013Warszawabrak
9031060MOKRACKIMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
904617GAWROŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
9051000GRYGIELMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
9061324RYCHELMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
907459NIEDZIELSKIMichałbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
908897WAWRZKOMichałbieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
9091537LANDYCZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
9101030CZARNIAKMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
9111523MOSZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźSP 61
9121183BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
9131322KALKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9141368KAZIMIERCZAKMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9151194DEINAMichałbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
9161197MIŚKIEWICZ Michałbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
917329HUĆKOMichałbieg chłopców – ur. 2003 i 2004SmardzewUKS Lisy Zgierz
9181389KURGANMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9191202STANIASZEKMichał bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
920782WIECZOREKMichał bieg chłopców – ur. 2007ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
921789SIKORSKIMichał bieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
922552LESZKIEWICZMichalinabieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
9231122GAWRZYDEKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9241699SZOSTAKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
925909GRZELAKMikołajbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
9261654CIEŚLICZKAMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
9271361WUJCIKMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9281059GAJEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
929765BIERNACKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMks Jedynka
930316CIEŚLIKMikołajbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
931756JERZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
9321640SIENKIEWICZMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
933468TKACZYKMikołajbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
934596PODRAŻKAMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
935873ŻÓŁTOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
936190APANASOWICZMikołajbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
9371348ZIÓŁKOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
9381538KOCISZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
9391240KAPRALMikołajbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
940902MIKOŁAJEWSKIMikołaj bieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
941948SZYSZKAMilenabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
9421656SZCZODROWSKIMiłoszbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
9431334MAŁOWSKIMiłoszbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
9441477SOBIECKIMiłosz bieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
9451143BIDERMANMiriambieg dziewcząt- ur. 2010Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
9461646WARSZAWAMironbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
9472LERKAMonikaBiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
948242OCHOCKAMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
949267RZEŹNICZAKMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
950832STALINGERNadiabieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
9511552JAROSIŃSKANadiabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
952534MADEJNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
953674HUDZIKNadiabieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
954530WALCZAKNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
9551110LACHNadiabieg dziewcząt- ur. 2010Sochaczewbrak
9561684SAWCZYKNadiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
9571733CIEŚLAKNadia bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRossbiegani
9581147KLEMBANataliabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRazem Trenujemy Sport
9591282BRUDAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
960526ZASPA-ŁABĘDZKANataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
961106PAWŁOWSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
962197ZATORSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
963533STEFANOWICZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
9641270OMĄKOWSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
965813PASZKANataliabieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
966395NIZIŃSKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
9671695PAWĘTANataliabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
9681441CICHOSZNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9691691ŚCIBOR Nataliabieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
970661KAPUŚCIŃSKANataliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
971221NOWAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
9721725WANDACHOWICZNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
9731715MILNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
974243TOMCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
975263CHAŁUBIŃSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
976200ZARĘBANataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
9771298WOSZCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
978570PORCNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
979804MACIASZCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
980811TOMCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
981576MASTALERZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
982424RÓŻYCKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
9831438GRALAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9841401KWELLANatalia bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9851714MROCZKOWSKA Natalia bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
986983SAKOWICZNatalia bieg dziewcząt – ur. 2009JANÓWKAbrak
987548SKOWROŃSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
988537PIEKARSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
9891165KOŁODZIEJCZYKNatanbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
9901314KUBIAKNatanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
9911046WOSCHOLSKINatanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9921330GRZYWACZNataniel bieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
993199MACIOŁNataszabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
9941264STAŃNataszabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
9951150EPPELNataszabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
9961717WAWERNelabieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
997961CIEŚLAKNelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
998836BIŃCZYKNellbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
9991142ANDRZEJCZAKNicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10001435RATKENicolabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10011118GIEJBANicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10021112MAGIERANicolebieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
100327ZYCHLANikodembieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
10041480STAWSKINikodembieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
10051355WOROPAJNikodembieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
1006754ŻEBROWSKINikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
1007753FRONTCZAKNikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
1008886DZIADECKINikodembieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
1009640CEBULANikodem bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1010666MIROWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
1011407KACPRZYK ROSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1012531STACHURANikolabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
10131292MITURANikolabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
1014704LEŚNIEWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
1015382CYNKIERNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
1016808SOBCZAKNikolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
10171678KUBIAKNikolabieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
1018244SZAREKNikolabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
1019960ŁOJEWSKANikolettabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
10201131GOSZCZYŃSKANinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1021814ANDRZEJCZAKNinabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
10221295BOŃCZAKNinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1023672KLATKANinabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
10241431JACKIEWICZNinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1025547ROZA Ninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
1026523MŁODZIŃSKANinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
10271088WALCZAKNoemibieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
1028460OBSTNorbertbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
1029631WÓJCIAKNorbertbieg chłopców – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1030685MARCINIAKOlabieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
1031682BARAŃSKAOlabieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
10321263FRASZCZYŃSKAOlabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1033166GŁOWACKAOla bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1034594ŻACZEK Olekbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
1035838MAKOWSKAOlgabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
10361562LUDWICZAKOlgabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
10371571PŁÓCIENNIK Oliviabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
1038671WARDZIŃSKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
10391081MROZOWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
1040557DOBROWOLSKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
1041256MORAWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1042160GRZESZKIEWICZOliwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
10431466JAROSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10441583WEREMCZUKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10451090STRASZYŃSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1046253BARTCZAKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
1047406JANICKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10481266KRAWCZYKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1049577FURMANIAKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
1050189ADAMUSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
1051195DUBICKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007brak
1052950JADCZAKOliwia bieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
1053210JAWORSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAKS - SMS Łódź
1054454ZIĄBKAOliwierbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
10551170SKOCZYLASOliwierbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
10561638DRWALOliwierbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
1057458SŁAWSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
10581773MAZURKIEWICZOskarbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
10591040ERKERTOskarbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1060614MIKOŁAJCZYK Oskarbieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
10611318SOBIERAJSKIOskar bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
1062277PAWLAKOtyliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
10631251ŚNIADAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1064694MAŚLANKIEWICZPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
1065410LEGENDŹPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1066427KARPPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005Rzgówbrak
1067109KRZCIUKPatrycjabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Rogówbrak
10681290MAJCHROWSKAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
1069664BALCZERCZYKPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
1070848NOWIŃSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
10711464KARPUKPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
1072251MARKSPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1073837GRĄDYSPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
1074819KOTULSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
1075949JONASPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1076404GIBASZEKPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10771434FLORCZAKPatrycja bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
1078327OKAPIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10791478PAŁCZYŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10801012WOŹNIAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
10811163SZMERKAPatrykbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
1082472MIELCZAREKPatrykbieg chłopców – ur. 2005łódżSP110
10831660KNISTOFTPatrykbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
10841234JEDNACPatrykbieg chłopców – ur. 2010Konstantynów Łódzkibrak
1085604RUZICKIPatrykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
10861049PIETRZAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
10871462SUPERAPaulinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1088528ŻEGOTAPaulinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
1089678JONASPaulinabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
109026FELCENLOBENPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź Przedszkole Nr 218
1091611PABJAŃCZYKPawełbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1092619SZLACHCIŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2006LódźSzkoła im. Marii Montessori
1093196GAWROŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1094336BORKOWSKIPaweł bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Warszawabrak
10951210LIPKAPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
10961211TRZASKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
1097600TOKARSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
10981181ADAMOWICZPiotrbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
10991606GALANTPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1100467BOROWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP19
1101NOWAKPiotrbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
11021636MARSZAŁEKPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11031760SZEWCZYKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
11041533FELCENLOBENPiotrbieg chłopców – ur. 2012Łódź Przedszkole Nr 218
11051172SZPAKPiotrbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
1106759GILSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
11071746SOCHAPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1108904BRUDAKPiotrbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
11091753MASIEREKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1110899KWIATKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
11111649BEDNAREKPiotr bieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
11121637WAWRZKOPiotruśbieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
1113771STANISŁAWPłomińskibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
11141697OSSOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
11151427KUMOSIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
1116805PAŁCZYŃSKAPolabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
1117806BEKPolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
11181075ADAMCZYKPolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11191681WOLNICKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
11201260LIPIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
1121423JAROSZPolabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
11221568KUSTRAPolabieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
11231079KLONOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
11241246STANKIEWICZPolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11251716SĘCZKOWSKAPoliannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11261196ZWOLIŃSKIPrzemysławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
11277LEDZIANPrzemysławBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
1128478JÓŹWICKIPrzemysław bieg chłopców – ur. 2005Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
11291382DARCZYŃSKIRadekbieg chłopców – ur. 2011SmardzewiceZSP SMARDZEWICE
11301626WACHRafałbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
11311380CZYŻNIELEWSKIRobercikbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1132226KOSMANRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
11331750GUNDLACHRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
11341621LORENCRobertbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1135324FRĄTCZAKRobertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
1136215PODLASIAKRobertBiegu NiepełnosprawnychŁódźRYSIOTEAM
1137826KUBIAKRoksanabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
1138555JAGODZIŃSKARoksana bieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
11391430KALETARóżabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
11401451LUTOMIRSKARozaliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1141978PLUTARozalia bieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
11421783KONARyszardbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
11431615RUTKOWSKIRyszardbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1144216ŁUKOMSKIRyszard bieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
11451498FAKHREDDINSaidbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
11461044SALIŃSKISaliwanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1147755GOGOLINSamuelbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
1148412RASZYŃSKASandrabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1149101MATUSZEWSKASandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
11501284IWAŃSKASandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11511082OLEJNICZAKSandrabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
11521706OLEJNIKSandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
1153801NOSKOWSKASarabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
11541417CHOJASarabieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
11551416KRUHELSKA Saskiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
11561218STANISŁAWSKISebastianbieg chłopców – ur. 2010Łódżbrak
1157891WŁODARCZYKSebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
1158888BRZEZIŃSKISebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
11591747SŁABYSergiuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1160916FORYŚSergiusz bieg chłopców – ur. 2008ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1161463STALINGERSewerynbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
1162169GŁOWACKISewerynbieg chłopców – ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
1163595SZALIŃSKISewerynbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
11641635KEMPIŃSKIStanisławbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
11651759SZTUKAStanisławbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
1166783PAWŁOWSKIStanisławbieg chłopców – ur. 2007Pabianicebrak
11671670SNOPCZYKStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11681593JANUSStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11691522LEOStanisławbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11701346OLEJNICZAKStanisław bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
1171905KRAWCZYKStanisław bieg chłopców – ur. 2008Warszawabrak
11721625LEWAŃSKIStanisław bieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
11731206POTURAŁA Stanisław bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11741225PRASOLStanisław bieg chłopców – ur. 2010ŁódźŁódź Kocha Sport
11751748SOCHACKIStaśbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
11761662PIEGAT Staś bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
11771392ZYCHLAStefanbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11781458KLINCEWICZStefaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1179542SOWIŃSKASylwia bieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
11801311TABAKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
1181452WOJTAKOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
1182212CIEMIENIEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
11831624CHUCHRASzymonbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
11841007KOŚLASzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
11851607MICHALSKI Szymonbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1186758DOBROSZSzymonbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
1187470STANISŁAWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005ŁódźMks Jedynka
1188597WASZCZAKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
1189630ROSIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
11901052GRZESZKIEWICZSzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźEDUKACJA
11911333SZTUKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
11921215SZYMAŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1193625KOWALIKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
11941193JĘDRZEJEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
11951360FONTNERSzymonbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11961213PIETRASIAKSzymonbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
1197636WYSOCKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Skotnikibrak
1198606MAŁOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
1199639DOLIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
12001757MASZEWSKI-STĘPIEŃSzymonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
1201746HELMANSzymon bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
12021372ZIENTARA Szymon bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
12031105ZIELIŃSKATamarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1204953OWCZAREKTamikabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
1205689REDŁOWSKA Tatiana bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
12061312RENKELTobiaszbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
12071526LIPKATomaszbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
1208878RZEŃCATomaszbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
1209642KABZIŃSKITomaszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaKIWIPORTAL.PL
1210637KROPATTomaszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
12111519SERAFINTomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźBSS Łódź
12121353FALKOWSKITomaszbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
12131510SIKORSKITomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
12141744ŚLEMPTomaszbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
1215732GRYGIELTomaszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
12161113SYPEKTosiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1217884GADOMSKITycjanbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
12181531FILIPTymekbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
12191539KLINGERTymonbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
12201058TRALEWSKI-GÓRKATymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
1221917CEBULATymonbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
12221781KMIECIAKTymonbieg chłopców – ur. 2014Sokolniki LasWorld360.pl
12231745GRALATymonbieg chłopców – ur. 2014Łódź Rossmann Team
12241188RAJCZAKTymoteuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
12251025GOGOLINTymoteuszbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
12261762SIKORATytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12271763KACZMAREKTytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12281302BUDZOWSKAUrszulabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12291377VASINVadymbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1230161KURCZEWSKAVanessabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1231VASINA Viktoriya bieg dziewcząt - ur. 2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12321116OLESZCZYKViolettabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12331734BAJAKWandabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12341731WRÓBLEWSKAWandabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
12351130SZLACHCIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźim. Marii Montessori
12361404PIASECZNAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
1237574PADZIKWeronikabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
12381440MARZYJANEKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12391446PIESYKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1240275TOSIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1241675MIROWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
1242677LERKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
1243257ŻUCHOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1244690PETRYKOWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
1245258TWARDOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1246421DZIŚNIEŃSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1247941NOWOSIELSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
12481688SIECZKOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1249947OPALSKAWeronika bieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
1250895KLUCZYŃSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
12511335CICHYWiktorbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
1252872KRUKWiktorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
12531178BARSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
1254747PIECHURAWiktorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
12551034MICHAŁOWICZWiktorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1256912JEŻEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
12571001SOBIECKIWiktorbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
1258KOCWiktorbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12591501WRÓBLEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
12601233PAWŁOWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
1261632WACHOWICZWiktor bieg chłopców – ur. 2006Aleksandrów ŁódzkiRazem Trenujemy Sport
1262241TOMASZEWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
1263670GUERTLERWiktoriabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
12641128KOZŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1265386KOWALSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
1266218KRAWCZYKWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódź brak
1267851SIERSKAWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1268390KRUKWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
1269831PIETRZAKWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
12701407PLUTAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
1271156SZEWCZYKWiktoriaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
1272105BROŻYNAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
1273274BIESAGAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
12741588PAWŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Pabianicebrak
1275100SZULOWSKAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
1276532PIOTROWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
12771275SZEWCZYKWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12781452JAROSZWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁÓDŹbrak
12791565DRZEWOSZWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
1280580GŁOWIŃSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1281391OLEŚKOWiktoria bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
12821129RATAJCZYKWiolettabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
12834KARASIŃSKAWiolettaBiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
12841643AUGUSTOWSKIWitekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12851354CHWIAŁKOWSKIWitoldbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12861485WALCZAKWituśbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
12871387WRÓBLEWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
1288628BŁASZCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
12891476KOŁODZIEJCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
1290896PIOTROWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
12911766GRZELAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12921317TRZECIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
12931023DZIŚNIEŃSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
12941650BEDNAREKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
12951777BARANIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
12961610SZPAKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
1297774KOZŁOWSKIWojtekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
12981667KOSTRZEWAWojtekbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹProTimer
12991229GARBACZWojtek bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
13001018SZWARNOWSKIXavierbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
13011644SNOPKOWSKIZbigniewbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
1302833BARCICKAZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
1303834RŻANEKZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
13041274SREBRZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
1305703POLACZEKZofiabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
1306673RAWECKAZofiabieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
13071561KANIAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
13081439STYCZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
13091256JESKEZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
13101076GRALAZofiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź Rossmann Team
13111576KOSSOWSKAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
13121296KOWALSKAZofia Aleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
13131135KOZŁOWSKAZojabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13141252WŁODARCZYKZosiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
1315541SZYMCZAKZosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
1316394WLAZŁOZosiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
13171134HUBARZosiabieg dziewcząt- ur. 2010Tomaszow MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
1318854POCHYLSKAZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
13191551ŚMIGIELSKAZosiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
1320835FRĄTCZAKZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
1321982GRUCHOTZosiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
13221255SAMBORSKAZosiabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
13231249MICHALAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
13241289DĄBROWSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Koluszkibrak
13251285NOSEKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1326943RYBCZYŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1327563WYLAZLOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1328546KRZANOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
1329807ŻÓŁTOWSKAZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
13301405STRZELECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1331568BŁASZCZYKZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
13321680OLEJNICZAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13331707FANSLAUZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
13341704ZIELIŃSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13351694MARKIEWICZZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
1336840SALAMONZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1337829MARSZAŁEKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
1338396ŁOŚZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
13391092WLAZEŁZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13401091GREGOREKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1341845KOWALCZYKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
13421086PANUŚZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
1343425DRYGALSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1344954SIMIŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
13451085LISIECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
13461125ZIĘBAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010JanówkaLZS Justynów
13471299GIERACHZuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
13481283ZIENTARA Zuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
1349553MROCZKOWSKA Zuzanna bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
1350663WŁODARCZYKZuziabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
1351397DĘBSKAZuziabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
13521578PODSIADŁYZuziabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
13531741SZYMCZAK Zuzia bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1????brak
2WŁODZARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3BABOUTAdam Rogerbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
4ZJAWIONYAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5WOSIECKA Aleksandra bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
6WIELECAmelia bieg dziewcząt - ur. 2007LodzLuzaki na fantazji
7WOJTCZYKAndrzejbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
8SZATANIAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
9WACHOWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
10352TRYCHBartoszbrak
11669WAGNER-BISBorysŁódźbrak
12356KRAWCZYKDawidŁódźbrak
13702WOLNIEWICZDominikaBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
14KUCIŃSKAEmilkabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
15WIECHNAFilipbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
16350JANKOWSKIFranekŁódźbrak
17NOWAKGabriela bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
18ŚLEMPGrzegorzBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
19ŁABECKA Haniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
20213SOBCZAKInesbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
21206MELONIzabelaRawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
22KOLĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
23KOĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
24PAPROTNYJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
25JABŁOŃSKI Jakubbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutoniersk brak
26CHORÓBCZYK Jakub Biegu NiepełnosprawnychKonstantynów Łódzki brak
27BARCICKIJanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
28349ANTOSIEWICZJanŁódźbrak
29STAŃJekatierina bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
30JAKUBOWSKAJolantaBiegu NiepełnosprawnychWieluńbrak
31PIOTROWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Konstancin-Jeziornabrak
32204PIASECKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
33GŁOWACKIJulianbieg chłopców – ur. 2010Helenów brak
34OLESZCZAKJulianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
35GĄSICKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
36KWIATKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
37351BOCZEKKacperŁódźbrak
38202JANISZEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
39357TWORSKIKapcerbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
40PAWLICKAKarolinabieg dziewcząt - ur. 2007Lubońbrak
41MALINOWSKAKarolinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
42KAŁUŻAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
43203JANISZEWSKIKornelbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
44GORTATLenabieg dziewcząt- ur. 2010Rąbieńbrak
45SKROBEKLenabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
46GRABAREKŁucja bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
47KACZMAREK Maciejbieg chłopców – ur. 2010Lodzbrak
48LESIEŃMaciejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
49GORTATOWICZMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
50ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
51OSIŃSKAMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
52RUDZKA Maja bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
53SOŁTYSMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
54SADECKAMariabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
55PASTUSZKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
56354KUBSIKMateuszŁódźbrak
57BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
58SZYMAŃCZYKMichałbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
59GOLANMichał bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
60SOWIŃSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
61KLIMCZAKNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
62SZYMORNikodembieg chłopców - ur. 2013Janowkabrak
63BARTOSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
64PASTUSZKANorbertbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
65KOWALCZYKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
66SUWAPatrycja bieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
67POLATOWSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
68OSIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
69TOPOREKPaulinabieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
70OLEJNIKPaulina bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
71TUREKPiotrbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
72NIEZAWITOWSKIPiotrbieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
73TUREKPiotr bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
74STAŃRobertbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
75205KUMEKRobertBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
76ZAJĄCStanisławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
77711LIŚKAStanisławŁódźbrak
78PIOTROWSKIStaśbieg chłopców – ur. 2009Konstancin-Jeziornabrak
79CUPERSzymonbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
80MORACKISzymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
81FALKOWSKI0Tomaszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
82353KUBSIAKTomekŁódźbrak
83KLIMCZAKTymonbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
84GŁOWACKAUrszula bieg dziewcząt -ur. 2008Helenów brak
85ZJAWIONAVictoriabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
86KUROWSKAWeronikabieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
87ZNAWIONYWiktorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
88TRYFANÓWWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
89355DOBRZELEWSKAZuzannaOZORKÓWbrak