Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1442
Zapisanych kobiet: 704
Zapisanych mężczyzn: 738
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1353
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:89

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
11664WIELECJakubbieg chłopców - ur. 2013606370435Luzaki na fantazji
2852ALBRECHTMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
3887KURASJanbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
41400WINIAREKArturbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
51008ADAMCZEWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
61288LAMEKEmmabieg dziewcząt- ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
71455ALBRECHTHannabieg dziewcząt- ur. 2012Aleksandrów Łódzkibrak
81642LICHWAŁAMaciejbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
921DĄBROWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów ŁódzkiNORDEA RUNNERS
10454ZIĄBKAOliwierbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
11632WACHOWICZWiktor bieg chłopców – ur. 2006Aleksandrów ŁódzkiRazem Trenujemy Sport
121558MASŁOŃAgatabieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
131209LICHWAŁAJakubbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
14733DUTKIEWICZDanielbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
15803BERENTAmeliabieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
161460CZINARKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Andrespolbrak
171006GŁOWACKIAntonibieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
181584SOCHADominikabieg dziewcząt – ur. 2013Apolonia Beauty Sport
191051SOCHAMateuszbieg chłopców – ur. 2009Apolonia Beauty Sport
201014STRUMIANJanbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
211518GRUSZCZYŃSKIBrianbieg chłopców – ur. 2012BełchatówMETAL-GUM
22972PĘDZIWIATRAlicjabieg dziewcząt – ur. 2009Bełchatówbrak
23884GADOMSKITycjanbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
24319CYZMANBartosz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
251774GĄSIOROWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2014Bełchatówbrak
261106GĄSIOROWSKA Agatabieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
271604ŻEGARSKI Jaśbieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
28682BARAŃSKAOlabieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
29944ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
301420LEWANDOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
31601ŁABĘDZKI Jan bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
32331WEISSMateuszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bukowiecbrak
3353POWĄZKAKarolinaWyścigu na wózkachChojnatabrak
341767WĘGRZYNFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
35734WOJCIECHOWSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
36804MACIASZCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
371475MACIASZCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
381614KWIATKOWSKIDawidbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
391057RZEŹNIKAntonibieg chłopców – ur. 2009Gałków Małybrak
401463RZEŹNIKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Gałków Małybrak
41813PASZKANataliabieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
421612PASZKABartoszbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
43552LESZKIEWICZMichalinabieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
441021DOBROWOLSKIAdambieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
45889DZIEDZIŃSKIDanielbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
461144COLONNA-WALEWSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2010Głownobrak
47555JAGODZIŃSKARoksana bieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
481311TABAKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
49432SAKOWICZEmiliabieg dziewcząt – ur. 2005JANÓWKAbrak
50983SAKOWICZNatalia bieg dziewcząt – ur. 2009JANÓWKAbrak
511035ZIĘBAKarolbieg chłopców – ur. 2009JanówkaLZS Justynów
521317TRZECIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
531125ZIĘBAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010JanówkaLZS Justynów
541548TRZECIAKKlarabieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
55260ROMANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Józefówbrak
56456GAWIŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
57699RUSINMartabieg dziewcząt - ur. 2007KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMała Straż
58823MICHALSKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
59785BEDNARCZYKJanbieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
60430KAWKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
61784PRZYBYLAKHubert bieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
62429WILKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
63475POLACZEKCezarybieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
64274BIESAGAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
65340DEFIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
66476DUBLADawidbieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
67704LEŚNIEWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
68703POLACZEKZofiabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
69NOWAKPiotrbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
701659CALAK Julian bieg chłopców - ur. 2013Kolonia Brużycabrak
711489WILCZYŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
721176WILCZYŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
731231CALAKJonatan bieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
741333SZTUKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
751289DĄBROWSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Koluszkibrak
761759SZTUKAStanisławbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
771312RENKELTobiaszbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
781666KARPUKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Konstantynów Łódzkibrak
79381FITZJulia bieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
801336PIOTROWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
811250RYBCZYŃSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
821234JEDNACPatrykbieg chłopców – ur. 2010Konstantynów Łódzkibrak
831341PAWLINADominikbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
841505FANSLAUJakubbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
851464KARPUKPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
861707FANSLAUZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
87332GIELECDamianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Konstantynów Łódzkibrak
881527KRAJEWSKIKacper bieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzki brak
89460OBSTNorbertbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
901362SKOWROŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
911079KLONOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
92548SKOWROŃSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
93400GRZYBOWSKAAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Ksawerówbrak
94558GRZYBOWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
951097KAZIMIERSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
961473KACPRZAKIgorbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
971554ESTALKamilabieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
98820TALAGAMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
99826KUBIAKRoksanabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
1001743KACPRZAKFilipbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
1011617BARANOWSKIMarcelbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
1021498FAKHREDDINSaidbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
103607KAZIMIERSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
1041187LEWAŃSKIFranciszek bieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
1051625LEWAŃSKIStanisław bieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
1061550BARAŃSKAKalinabieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
107959NIEDZIELSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
1081649BEDNAREKPiotr bieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
1091133TKACZYKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
1101KAMIŃSKIJanBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
111420STAŃCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹbrak
1121650BEDNAREKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
113557DOBROWOLSKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
114529KOTLIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
1151699SZOSTAKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
116522SZMERKAKingabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
1171031CZARNIAKŁukaszbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
118468TKACZYKMikołajbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
119459NIEDZIELSKIMichałbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
1201697OSSOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
121246MIROWSKAMarta bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹZSK im. JP II w Łodzi
1221259BALDKlarabieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
1231667KOSTRZEWAWojtekbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹProTimer
124538ADAMCZYKKatarzynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
1251102SZOSTAKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
126646BISKUPSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹSP 6
1271163SZMERKAPatrykbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
1281366MIĘTKIEWICZFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
129881TARAJKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
130606MAŁOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
131739WINKLERJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
1321492NAGÓRKAIgorbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
133474DĘBSKIIgorbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
134816KOWARAAleksandrabieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
1351483BULZACKIAlexanderbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
136390KRUKWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
1371452JAROSZWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁÓDŹbrak
138672KLATKANinabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
1391318SOBIERAJSKIOskar bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
1401587GÓŻAŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2013LÓDŹPM90
1411623BŁOCHJuliuszbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
142945WINKLERJuliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
1431346OLEJNICZAKStanisław bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
144401KARBOWNIKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹMks Jedynka
1451335CICHYWiktorbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
1461535GODZIKOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
147691DYDOMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹbrak
1481334MAŁOWSKIMiłoszbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
1491528DĄBROWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
1501372ZIENTARA Szymon bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
151542SOWIŃSKASylwia bieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
1521503KRAWCZYKKsawerybieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
1531239ANTOSIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2010Łęczycabrak
154521MĘCZYŃSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
1551029PETRYKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
156690PETRYKOWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
1571332ANDRZEJCZAKFilipbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
1581331DRÓŻKADmitrijbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1591329SIECZKOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1601328KOŁODZIEJCZYKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1611323GUBAŁAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1621322KALKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1631324RYCHELMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1641325PEREPEREZJanbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
1651327PIETRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1661326JASIŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
1671337KOLESIŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1681396JANASKajetanbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
1691351KOŁODZIEJCZYKŁukaszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
1701350POLAKFranekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
1711352GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1721354CHWIAŁKOWSKIWitoldbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1731357KALWINEKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1741355WOROPAJNikodembieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
1751348ZIÓŁKOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
1761347WALCZAKLeonbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
1771340MASZEWSKI-STĘPIEŃMateuszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
1781343PAWICKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1791344MAJCHROWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1801321GALANTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1811320KLATKAHubertbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
1821395ALRUBEADaliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1831282BRUDAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
1841293KOZŁOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1851292MITURANikolabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
1861281DOBROSZHannabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
1871280IMMajabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1881273BECHTAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1891272ŁASZCZYŃSKAGabrysiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1901274SREBRZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
1911275SZEWCZYKWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1921277SIEROCIŃSKAJolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1931276SZYMAŃSKAMariabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1941294BARANOWSKADarjanabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1951295BOŃCZAKNinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1961313SAWICKIAntekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
1971319BEKAleksanderbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
1981297NOWAKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1991296KOWALSKAZofia Aleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2001300WASILEWSKADianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2011302BUDZOWSKAUrszulabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2021304STARZYŃSKAMarcelinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2031358KLACZKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
2041416KRUHELSKA Saskiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2051415HACHULSKAJagodabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2061418BUJNOAmelkabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2071422DZIERZGWAAdelabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2081421SZYCHOWSKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2091413CIEŚLIKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2101411WALCZAKLidziabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
2111405STRZELECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2121404PIASECZNAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
2131406KIRILISKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2141407PLUTAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
2151410HUNDERKalinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2161409CZARNECKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2171423SOBCZYKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2181424SAWONIUKHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2191431JACKIEWICZNinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2201430KALETARóżabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
2211432GOGOLINJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
2221435RATKENicolabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2231433MYCZKOEwabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2241429GARBACZJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
2251426FINTAKAnijabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
2261427KUMOSIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
2271428PIETRZYCKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
2281403HAUKJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
2291402FRANKOWSKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2301365CHMIELECKIAntonibieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2311364SZCZEŚNIAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2321367MICHAŁOWICZAdrianbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
2331370PODSIADŁYKacperbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2341368KAZIMIERCZAKMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2351359BARRIEMaksbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2361360FONTNERSzymonbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2371361WUJCIKMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2381371JAŚKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
2391390KRUKDominikbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
2401389KURGANMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2411391KRUKDawidbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
2421392ZYCHLAStefanbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2431401KWELLANatalia bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
2441393AMBROSZCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2451386WYRWICZJan Tadeuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2461379MRÓWCZYŃSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2471378SARNAFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2481380CZYŻNIELEWSKIRobercikbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2491381ŁUCHNIAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2501338KOZAKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
2511269SŁOMSKALiliannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2521268KRAKUSLilianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2531169MICHALSKI Bartoszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2541168GAŁKAJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2551170SKOCZYLASOliwierbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
2561171APANASOWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2571173WIOSNAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2581172SZPAKPiotrbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
2591167ZAJĄCZKOWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
2601166SKÓRAKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
2611162LEMIESZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2621161STERCZEWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
2631164STACHOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
2641165KOŁODZIEJCZYKNatanbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
2651174SZCZEPANIAKAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2661175HUNDERFranciszekbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
267182MATUSZEWSKIKamilbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
268184DROZDKacperbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
2691188RAJCZAKTymoteuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2701189SŁAWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
2711192GŁOWACKIDamianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2721191MAŁOLEPSZYAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2731185OLEKMaksymilian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
274209GUNDLACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
2751178BARSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
276KOCWiktorbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
277170MATUSZEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2014ŁódźMała Straż
2781181ADAMOWICZPiotrbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2791182KOŹLAKAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2801150EPPELNataszabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2811149ANDRYSZEKLenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2821127JEŻEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2831128KOZŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2841129RATAJCZYKWiolettabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
2851130SZLACHCIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźim. Marii Montessori
2861126SZLACHCIŃSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
2871116OLESZCZYKViolettabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2881115TOMCZYKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2891117POLATOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
2901118GIEJBANicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2911124PIESYKMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2921131GOSZCZYŃSKANinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2931132ŻAKJoannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 61
2941142ANDRZEJCZAKNicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2951141OLEJNICZAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2961143BIDERMANMiriambieg dziewcząt- ur. 2010Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
2971147KLEMBANataliabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRazem Trenujemy Sport
2981146KWAŚNYMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
2991140WEREMCZUKMarlenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
3001139GÓRSKAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
3011135KOZŁOWSKAZojabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
3021137PAWLICKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
3031138SUKIENNIKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
3041194DEINAMichałbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3051195WOJTYSIAKJoachimbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
3061242BILICKIAdam bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
307208GAJECKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźKS Polanik
3081246STANKIEWICZPolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3091247GRYGIELBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
310156SZEWCZYKWiktoriaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
3111248MILCZAKHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3121241HERMANGabryśbieg chłopców – ur. 2010ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
313211JAWORSKIAlanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźAKS - SMS Łódź
3141467DRZEWOSZEWSKIErykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
315160GRZESZKIEWICZOliwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3161235WÓDZMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169 Łódź
3171237KWAŚNYMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3181240KAPRALMikołajbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
319210JAWORSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAKS - SMS Łódź
3201251ŚNIADAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3211252WŁODARCZYKZosiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
3221264STAŃNataszabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3231263FRASZCZYŃSKAOlabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3241265SIECZKOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3251266KRAWCZYKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3261267BARTOSIKAdabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
3271397SPANAILSKAMariannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3281261FORNALLidiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3291260LIPIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
3301253MIKORENDAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
3311593JANUSStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3321255SAMBORSKAZosiabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
3331258MICHALAKMajkabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
334215PODLASIAKRobertBiegu NiepełnosprawnychŁódźRYSIOTEAM
335159DRZEWOSZEWSKIAlexbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
3361230FILIPCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3371208SIKORSKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
3381205DRWALKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
339181MATUSZEWSKAKingabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
340157WYRWASAlicjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
3411211TRZASKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
3421210LIPKAPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
3431203JAGIEŁŁOAleksanderbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3441202STANIASZEKMichał bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3451198KOWALIKMariuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3461196ZWOLIŃSKIPrzemysławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
3471199PŁAŻEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3481200ANDRZEJCZYKAdrian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3491201GRZELAKJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
350158WYRWASDagmarabieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
3511212STAJUDAJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
352161KURCZEWSKAVanessabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
3531224ZAWIEJSKIAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3541225PRASOLStanisław bieg chłopców – ur. 2010ŁódźŁódź Kocha Sport
3551226JEŻEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3561228RZĄPAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3571227SIKORAIgorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3581223ZDYCHFranciszekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3591222SITKIEWICZMarcinbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3601218STANISŁAWSKISebastianbieg chłopców – ur. 2010Łódżbrak
361179WOJTASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
3621219ROGOWSKIDominikbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3631220KOPACKIKubabieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3641221KOWALIKBorysbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3651437RUTKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
36628CIESIELSKIFilipbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
3671631CHOJNACKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3681632BINASIAKKacperbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
3691633CHAŁUBIŃSKIHenrykbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
3701635KEMPIŃSKIStanisławbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
3711634GUZOWSKI–SUKIENNIKJakubbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
3721629KARNICKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3731628WŁODARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3741622CICHOSZArturbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3751621LORENCRobertbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3761747SŁABYSergiuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
3771746SOCHAPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
37829PRZYBYLAKAntonibieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
37930MALECJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźDRAGOSFERA
3801636MARSZAŁEKPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3811637WAWRZKOPiotruśbieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
3821647KORZENIOWSKIAdambieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
3831646WARSZAWAMironbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
38425CHOJNACKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2014Lodzbrak
38523CYWIŃSKIKajetan bieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
3861652PAWLICKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3871651GUZIKAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3881645WIADERNYKazimierzbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3891644SNOPKOWSKIZbigniewbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3901640SIENKIEWICZMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3911638DRWALOliwierbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
3921641MALINOWSKIDominikbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
39327ZYCHLANikodembieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
3941643AUGUSTOWSKIWitekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3951620KOSIELSKIAntośbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3961748SOCHACKIStaśbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
3971755SZCZEPANIAKFilipbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
3981586KLEMBAMartabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźRazem Trenujemy Sport
3991754OLEJNIK-ANTASAdambieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
4001589KIEŁEKMartabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4011591KUBICKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4021590MALSKAMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4031585OLEJNICZAKAmelia bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4041756JASIŃSKIJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
4051579JAŚKIEWICZHelenabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
4061578PODSIADŁYZuziabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4071580WIECZOREKMariabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4081582BOCHENEKHelena bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4091583WEREMCZUKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4101592WÓJCIKKarolinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4111601KAMECKIJulianbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
4121611MAŁECKIAntonibieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
4131610SZPAKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
4141751STAWSKILeonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
4151749KIELICHOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
4161616SIMIŃSKIKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4171615RUTKOWSKIRyszardbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4181608ŚLUSARSKIKrzysztofbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
4191607MICHALSKI Szymonbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4201603ADAMKIEWICZAntoni bieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
4211602KAŁUŻNYDawidbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
4221752PLUTAMaciejbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
4231605SYPUŁEKMarcelbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4241606GALANTPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4251653KOZŁOWSKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4261654CIEŚLICZKAMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4271703TARCZYŃSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
4281700PAWICKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4291704ZIELIŃSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4301705CHAŁUBIŃSKAJadwigabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
4311706OLEJNIKSandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
4321728MITURAAgatabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
4331729SKOCZYŃSKALiwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4341698SARBAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
4351693SZCZYGIEŁMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4361692KOLIŃSKAAniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4371695PAWĘTANataliabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
4381732ROJEKHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4391730STRANZMariannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4401696PAWĘTAMatyldabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
4411726WANDACHOWICZLaurabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4421708SREBRZYŃSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
4431722SZLACHCIŃSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4441723CHMIELBerenikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4451721NOWAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4461717WAWERNelabieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
4471719SODULSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4481718WOŹNIAKMartynabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4491716SĘCZKOWSKAPoliannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4501713TRZASKOWSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
4511711CZOŁNOWSKAMaria bieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4521709JAGIEŁŁOAnnabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4531712KAŹMIERCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
4541725WANDACHOWICZNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4551724ŁUSZCZYNLidiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4561733CIEŚLAKNadia bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRossbiegani
4571690GRABICKAMagdalenabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
4581742BABUCHOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
4591665KACZOROWSKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013ŁódźTeam aleksandrowscy
4601740JURAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4611668KAŹMIERCZAKKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4621670SNOPCZYKStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4631669SIKORAKacperbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
46420BAGIŃSKIDragosbieg chłopców – ur. 2014ŁódźVege Runners
4651663NOWAKOWSKIJędrzejbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4661657DZIMIŃSKIBorysbieg chłopców - ur. 2013ŁódźSonic Łódź
4671656SZCZODROWSKIMiłoszbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4681658AMROZIKFranekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
46922KRÓLKrzysztofbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
4701660KNISTOFTPatrykbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4711739FRANKOWSKAElizabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
4721737GMEREKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4731734BAJAKWandabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4741685ŁASKAŁucjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4751686KALKOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4761687DANECKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4771689KLONOWSKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4781688SIECZKOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4791684SAWCZYKNadiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4801679MILCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4811736CHOJNACKAMarcelabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
4821671SOBIŃSKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
4831676CIEMIENIEWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
4841677SZCZEPANIAKJagodabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
4851735RODAKKarlabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
4861577SOCHACKAJaninabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4871576KOSSOWSKAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
4881480STAWSKINikodembieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
4891479ADAMIAKAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4901481GAŁKAJulianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4911482CZARNECKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4921485WALCZAKWituśbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
493188SOBCZYŃSKIŁukaszbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
4941478PAŁCZYŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
4951477SOBIECKIMiłosz bieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
4961472KAŁUŻNYBartłomiejbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
497212CIEMIENIEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
4981474BEIERKrzysztofbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
4991476KOŁODZIEJCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
5001488POŁAWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5011500WOJTYSIAKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
5021499FINTAKJuliuszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
5031501WRÓBLEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
5041502JAROSIŃSKIAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5051778BIENIEKJaśbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5061779KOZAKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5071780WITYCHMateuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5081497ŁOŚDawidbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5091782CHUDZICKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5101491BARANOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
5111493KACZMAROWICZJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5121494JATCZAKMaciejbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5131496SZYMAŃSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5141466JAROSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
515185SZALIŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
516216ŁUKOMSKIRyszard bieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
5171446PIESYKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5181447WALCZAKAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5191450ŁUSZCZYNHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5201449SZLACHCIŃSKAAnielabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5211445RADWAŃSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódzbrak
5221444SODULSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5231440MARZYJANEKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5241438GRALAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5251441CICHOSZNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5261442WRÓBELJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5271443ZABŁOCKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5281451LUTOMIRSKARozaliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5291459KONAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5301458KLINCEWICZStefaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5311461DĘBSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5321462SUPERAPaulinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5331457MAJERKOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Urszulanek
5341456ŁUKASZEWSKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Lalibu
535191TĄPOLSKIKarolbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
5361453GRACZYKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
5371454WYŻYKOWSKAAnnabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPM nr.10
5381507MRÓZAleksanderbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5391508MALINOWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
5401552JAROSIŃSKANadiabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
5411762SIKORATytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
5421761ŻEBROWSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
5431760SZEWCZYKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5441557MADEJMajabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5451555SKRZEKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5461549RADZIKLigiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5471763KACZMAREKTytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
5481764SZCZEŚNIAKAntonibieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
5491765CISKOWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5501537LANDYCZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
5511539KLINGERTymonbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5521547MANIAKJagódkabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5531546JAROSJuliabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
5541758BINEKKajetanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
5551560SAWONIUKMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5561572RUTKOWSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5571571PŁÓCIENNIK Oliviabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5581757MASZEWSKI-STĘPIEŃSzymonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
5591573KOWALEWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
5601575RATAJMariannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5611574KOBIERZYCKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5621570ŚLIWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5631569KACZOROWSKA Marcelinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5641563MICHAŁOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
5651562LUDWICZAKOlgabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
5661564JAROSIŃSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5671565DRZEWOSZWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5681567JERZEWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5691534JANIAKJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5701532GMEREKJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5711514ZALEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5721513PIETRZAKKacperbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
5731773MAZURKIEWICZOskarbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5741772STAJUDAMaciejbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5751516SIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5761515GUŁAJJeremibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5771775ŁUKASZEWSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5781776DYCHTOJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźKoliberek TEAM
5791509ANTASJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5801777BARANIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5811510SIKORSKITomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
5821511MICHALAKJulianbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
5831512BARASIŃSKIJózefbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5841771ZALEWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5851770KRUMOVAlexanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5861114MALINOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
5871769OPALAAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5881768BARRIEKonradbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5891766GRZELAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5901531FILIPTymekbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5911529RODAKKordianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5921525RZETELSKILucjanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5931524SUKIENNIKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
5941520MANISTAJakubbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPrzedszkole Nr 218
5951519SERAFINTomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźBSS Łódź
5961521BABOUTAdambieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
5971522LEOStanisławbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5981523MOSZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźSP 61
5991720WALCZAKKorneliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6001184BARANOWICZAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
601465SITEKJarosławbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
602782WIECZOREKMichał bieg chłopców – ur. 2007ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
603464BEGIERKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
604787JANIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
605789SIKORSKIMichał bieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
606788GROCHOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
607466URBAŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
608467BOROWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP19
609470STANISŁAWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005ŁódźMks Jedynka
610775BOŃCZAKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
611777DZIŚNIEŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
612778ŻAKFranciszekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
613469KAFARSKIKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
614462WYRWASKamilbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
615801NOSKOWSKASarabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
616457SZRAJBERMateuszbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
617458SŁAWSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
618453FIGWERKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
619814ANDRZEJCZAKNinabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
620815MĘDRZAKJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
621810KIRILISMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
622461WITCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
623805PAŁCZYŃSKAPolabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
624802HAYEKMagdabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
625806BEKPolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
626807ŻÓŁTOWSKAZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
627808SOBCZAKNikolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
628774KOZŁOWSKIWojtekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
629773KRAKOWIAKJanbieg chłopców – ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
630756JERZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
631755GOGOLINSamuelbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
632523MŁODZIŃSKANinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
633757JARZYŃSKI Antoni bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
634473MOKRACKIFilipbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 34
635758DOBROSZSzymonbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
636526ZASPA-ŁABĘDZKANataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
637754ŻEBROWSKINikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
638528ŻEGOTAPaulinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
639750KIERZEKIgorbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
640751CICHOSZMateuszbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
641527KOŚKAKlaudiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
642753FRONTCZAKNikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
643760BRZOZOWSKIAntonibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
644761WIĘCKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSp.41 Łodz
645770KOWALSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
646769SELIGAMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
647771STANISŁAWPłomińskibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
648471WIŚNIEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
649772NAZARCZYKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
650768MULARSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
651767KOWALIKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
652763BABOUTJanbieg chłopców – ur. 2007Lodzbrak
653762ARHAYEMJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁódźRKS
654764CŁAPIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
655765BIERNACKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMks Jedynka
656766PIETRZAKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
657817SUCHARKIEWICZAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
658818ADAMOWICZMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
659412RASZYŃSKASandrabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
660413WLAZŁOAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
661411PRĘCIKOWSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
662854POCHYLSKAZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
663872KRUKWiktorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
664871TRZECIAKAntonibieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
665851SIERSKAWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
666414WICIŃSKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 169 Łódź
667847MOSZKOWSKAMartabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
668418PRZYBYLSKAJoanna bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 61
669848NOWIŃSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
670849BŁASZCZYKEmiliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
671850MITURAKarolina bieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
672410LEGENDŹPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
673409KOŁODZIEJSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
674877JANKOWSKIJulianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
675876RYCHELŁukaszbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
676878RZEŃCATomaszbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
677879JAROSIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
678880KLONOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
679405GORZELAŃCZYKLaurabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
680875KUBASIKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
681407KACPRZYK ROSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
682408KOŁACIŃSKAAnnabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
683406JANICKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
684596PODRAŻKAMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
685874WARDZIŃSKIKryspinbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
686419JÓŹWIAK Lenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
687421DZIŚNIEŃSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
688830POLAKAnna bieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
689829MARSZAŁEKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
690433KIKOSICKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
691431MILLERAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
692428KUDŁAKarinabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 55
693828RUDZIŃSKAKamilabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
694827WŁODARCZYKHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
695821ZUCHORAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
696819KOTULSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
697434GRABOWSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
698824CIEPLUCHABiankabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
699825KUSTRAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
700426GOLIŃSKAKingabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
701425DRYGALSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
702841STĘŻYCKAMatyldabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
703840SALAMONZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
704842ŻAKAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
705843WYLAZLOWSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
706422ROWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
707839WÓJCIKMarysiabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
708838MAKOWSKAOlgabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
709835FRĄTCZAKZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
710424RÓŻYCKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
711423JAROSZPolabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
712836BIŃCZYKNellbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
713837GRĄDYSPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
714749JAROSIEWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
715531STACHURANikolabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
716573KOWALSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
717630ROSIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
718572GRACZYKJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
719633LIŚKAJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
720570PORCNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
721571KUJAWIAKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
722629DRÓŻDŻJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
723628BŁASZCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
724624ZYGMUNTJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
725623SALAMONMarcelbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
726625KOWALIKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
727626SUSZEKJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
728627KAROLEWSKIAdambieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
729569ŁĘDZEWICZAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
730568BŁASZCZYKZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
731648SOJAMaksymilian bieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
732647KOPEĆKrzysztofbieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
733661KAPUŚCIŃSKANataliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
734563WYLAZLOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
735562MAKOSZKarolinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
736645GABRYJELSKIKosmabieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
737566ZAWIEJSKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
738638JABŁOŃSKIBrunobieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
739567BUJNOWICZMartynabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
740639DOLIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
741640CEBULANikodem bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
742641LORENTOWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
743622ROSIAKIgorbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
744621NAJDIENOWMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
745592MUCHAKacper bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
746593MOSIOŁEKBartekbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
747591HAYEKKamilbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
748608MOTYLMarcinbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
749609KRÓLEWSKI Borys bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
750604RUZICKIPatrykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
751603SUCHARKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
752598GRUSZCZYŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
753597WASZCZAKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
754599TOMCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
755600TOKARSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
756602URBANIAKAntonibieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
757610CIEPLUCHAJulianbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
758611PABJAŃCZYKPawełbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
759618DOLACIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP71
760617GAWROŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
761574PADZIKWeronikabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
762619SZLACHCIŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2006LódźSzkoła im. Marii Montessori
763620CHROMIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
764616GAJAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
765576MASTALERZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
766580GŁOWIŃSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
767582MACHAŁALenabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
768613FORYŚFryderykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
769577FURMANIAKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
770615LENCZEWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
771663WŁODARCZYKZuziabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
772561PŁACHTADagmarabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
773536GROCHOLINSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
774700KRAWCZYKKatarzynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
775701SIEKACZMariabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
776535KOCHMariabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
777732GRYGIELTomaszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
778731NOSKOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
779537PIEKARSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
780697UCUNCUAysenurbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
781693WDOWIAKMajabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
782692LEOEwabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
783694MAŚLANKIEWICZPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
784695KOZŁOWSKAIdabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
785696JATCZAKMayabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
786735STAŃArturbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
787736ANDRZEJEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
788744HORYNEKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
789743URBANEKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
790745STEFAŃSKIKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
791746HELMANSzymon bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
792747PIECHURAWiktorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
793532PIOTROWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
794533STEFANOWICZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
795738KORCZYŃSKIArkadiuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
796737BEDNAREKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
797740WIOSNAIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
798741ADAMCZYKLeonardbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
799534MADEJNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
800539KLIMCZYKMajabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
801689REDŁOWSKA Tatiana bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
802670GUERTLERWiktoriabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
803SZCZAWIŃSKAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
804551LENCZEWSKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
805671WARDZIŃSKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
806675MIROWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
807554DETMERAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
808668KIESZEKJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
809665FORZPAŃCZYKMariabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
810560SADOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
811666MIROWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
812667CIAMCIAKLaurabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
813559KOWALCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
814676EJZERTBarbarabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
815677LERKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
816543GRZĘDAAnnabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
8171113SYPEKTosiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
818686DZIŚNIEŃSKAJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
819687WYRWASKingabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
820688POLUSAritabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
821684ZIELIŃSKAKlaudia bieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
822683GRODECKAJagodabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
823679WRÓBLEWSKAMałgorzatabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
824678JONASPaulinabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
825546KRZANOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
826545SOBCZYŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
827544KOPROWSKAŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
828404GIBASZEKPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
829873ŻÓŁTOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
830244SZAREKNikolabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
8311028HOFMAN Bartłomiej bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
832243TOMCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
833242OCHOCKAMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
834241TOMASZEWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
835245SÓJKALidiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
836247BARANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
8371020TARCZYŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
8381019NYKIELJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
8391022KUBIKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
8401023DZIŚNIEŃSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
841248RYGIERTIngabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
8421030CZARNIAKMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
8431032CHMIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
844110POLACZEKAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
845111SZTUKAAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
8461039KRAJEWSKIJeremibieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
8471040ERKERTOskarbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8481041JAROSZEWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
849171KOŹMIŃSKIKamilbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
850172MIKOŁAJEWSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
8511033SAKOWSKIBrunobieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
8521034MICHAŁOWICZWiktorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
853176GÓRSKIFryderyk bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
854175TELĄŻKABartekbieg chłopców – ur. 2001 i 2002ŁódźXII LO Łódź
855249SARNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
8561017KASPRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
8571002TOMASZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
858258TWARDOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
8591003OLEJNIK-ANTASHubertbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
8601004MICHALAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
8611005LIPIŃSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
8621001SOBIECKIWiktorbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
8631000GRYGIELMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
864981TOMASZKIEWICZLidiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
865262ADAMIAKKalinabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
866261WOJNAROWSKADariabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
867982GRUCHOTZosiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
868984WÓJCIKAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
8691007KOŚLASzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
8701009WRÓBLEWSKIJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
871251MARKSPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
872254MACIEJEWSKABeatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
8731015SZEFERMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
8741016CHOŁUJKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
875250KOCHMartabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
8761013KRAWCZYKJędrzejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
877255MIKOŁAJCZYK Majabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
878403ERKERTJoannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
879257ŻUCHOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
8801011JANICKIJędrzejbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
881256MORAWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
8821042KWIATKOWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8831043NETZELJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8841092WLAZEŁZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
8851091GREGOREKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
8861093RUZICKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
8871095MORAWIECMatyldabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
8881096BARTOSIKLenabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
8891090STRASZYŃSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
8901089KMINAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
8911082OLEJNICZAKSandrabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
8921080PRASALKingabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
8931083WARDZIŃSKAEmilabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
8941085LISIECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
8951086PANUŚZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
8961098BOHDANOWICZMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
8971101ŁOŚAgatabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
8984KARASIŃSKAWiolettaBiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
8995KACPEREKMaciejBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
9003OWCZAREKMariaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
9012LERKAMonikaBiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
9021112MAGIERANicolebieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
9036KOPERBeataBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
9047LEDZIANPrzemysławBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
9051105ZIELIŃSKATamarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
9061107BIAŁKOWSKAMałgorzatabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
9071108KLUCZYŃSKALena bieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
908101MATUSZEWSKASandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
9091077MŁODZIŃSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
9101075ADAMCZYKPolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
911104KOCZASKAIgabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
9121048KACPRZAKKamilbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
9131049PIETRZAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
9141050WYŻYKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
9151052GRZESZKIEWICZSzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźEDUKACJA
916106PAWŁOWSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
917107STAŃJekatierinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
918108BRACICHOWICZMajabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
9191044SALIŃSKISaliwanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9201045WALCZAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9211046WOSCHOLSKINatanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
922103MARKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
9231053JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
9241071STOPCZYKBasiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
9251061WASILEWSKILeonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
9261072ELJASZLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
9271073SZCZEPANIAKHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
9281074OCHOCKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
9291060MOKRACKIMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
9301059GAJEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
9311054KLINCEWICZAntonibieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
932102HORYNEKKlaudiabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
9331055JABŁOŃSKILeonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
9341058TRALEWSKI-GÓRKATymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
935263CHAŁUBIŃSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
9361010LESIEWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
937913JEŻEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
938912JEŻEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
939914SUSZEKFranciszekbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
940385SZCZAWIŃSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
941916FORYŚSergiusz bieg chłopców – ur. 2008ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
942386KOWALSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
943388ADAMOWICZMariabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
944907STAŃCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
945906PAWLICKIJanbieg chłopców – ur. 2008ŁódźRKS
946908STYCZYŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
947909GRZELAKMikołajbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
948389MALECMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
949917CEBULATymonbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
950384MORAWIECMajabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
951943RYBCZYŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
952337SZYMCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
953946JAROCKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
954334TROCIŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźRYSIOTEAM
955948SZYSZKAMilenabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
956382CYNKIERNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
957942MOŻDŻEŃMariannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
958383SARNAIgabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
959980DUTKOWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
960921KLINGERBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
961941NOWOSIELSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
962391OLEŚKOWiktoria bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
963904BRUDAKPiotrbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
964892DEMBOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
965891WŁODARCZYKSebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
966397DĘBSKAZuziabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
967893WITCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
968894ORZECHOWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
969398MIELCZAREKJagodabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
970890JUŚKIEWICZJaśbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
971402SZLUFARSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
972399SZYMAŃSKAAdabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
973886DZIADECKINikodembieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
974888BRZEZIŃSKISebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
975895KLUCZYŃSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
976396ŁOŚZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
977901MARKSFabianbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
978393KOMOROWSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
979902MIKOŁAJEWSKIMikołaj bieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
980392CHRUŚCIELKarolinabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
981903GUŁAJJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
982900SZCZEŚNIAKAdambieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
983394WLAZŁOZosiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
984896PIOTROWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
985897WAWRZKOMichałbieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
986898PIECHOWIAKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
987395NIZIŃSKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
988333ŻAKMaciejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
989920CHUSCINSKIBartlomiejbieg chłopców – ur. 2008Lodzbrak
990970RORBACHAmeliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
991322ANDRZEJCZYKMateusz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
992277PAWLAKOtyliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
993278GABRYJELSKABlankabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
994965OLESZCZAKKalinabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
995957BYSTROVAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
996324FRĄTCZAKRobertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
997973BOROWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP19
998323WOROPAJIgnacybieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
999971SITEKMartynabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1000320DZIADECKIJanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
1001317NIEKRASZEWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1002961CIEŚLAKNelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1003313MIROWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1004949JONASPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1005279MOTYKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1006960ŁOJEWSKANikolettabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
1007314EJZERTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1008272RYSKALAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1009969PANCERMajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1010316CIEŚLIKMikołajbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1011269ADAMCZEWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1012956BECHTAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1013327OKAPIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1014326MAŚLANKOJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1015265JUSZCZYKJoannabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1016276CZERNEKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
1017966KRAKOWIAKKajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1018977PŁOMIŃSKAEwabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1019264CHLEBNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1020978PLUTARozalia bieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1021330PLUTAAntonibieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
1022328KOWALIKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1023955MAKOWSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1024951GAWROŃSKA Joanna bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1025266KUCAŁAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1026325MARSZAŁFilipbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1027964ŚLIWIŃSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1028267RZEŹNICZAKMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1029954SIMIŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1030268BIERNACKAMajabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMks Jedynka
1031275TOSIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1032953OWCZAREKTamikabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
1033189ADAMUSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
10341753MASIEREKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1035187NOWIKKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1036201PITEKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
10371639CZARNECKIGrzegorzbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
10381710GARNCAREKBasiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1039594ŻACZEK Olekbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
10401715MILNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1041227JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1042200ZARĘBANataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
1043220CHARUSTAJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1044578SOKÓŁ Klaudia bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź ŁKS 2006
1045199MACIOŁNataszabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
1046214TRAJKOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1047224GNACIŃSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
10481680OLEJNICZAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
10491682GRABOWSKAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1050455WÓJCIKKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
1051183STELMACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
105226FELCENLOBENPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź Przedszkole Nr 218
10531683SMOLEC Antosiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1054549PUZDERAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
10551738KRAWULMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1056541SZYMCZAKZosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
10571783KONARyszardbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1058547ROZA Ninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
10591741SZYMCZAK Zuzia bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1060451LEMIESZEWSKIAdrianbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
1061226KOSMANRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1062196GAWROŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1063192KRAWCZYKJessicabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1064223BIEŃKOWSKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
1065219ZAGAJEWSKIDanielbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
10661750GUNDLACHRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1067218KRAWCZYKWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódź brak
1068217KRAWCZYKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódź brak
10691745GRALATymonbieg chłopców – ur. 2014Łódź Rossmann Team
1070225GNACIŃSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
1071222ORZECHOWSKAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
1072194NOWAKAdambieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
1073321KLIMCZAKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
10741662PIEGAT Staś bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
1075221NOWAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
10761661PAJOR Antoni bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
1077190APANASOWICZMikołajbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
10781533FELCENLOBENPiotrbieg chłopców – ur. 2012Łódź Przedszkole Nr 218
10791026ŚWITAntoni bieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
10801177NOREMBERGArkadiuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
10811414WESOŁOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
10821434FLORCZAKPatrycja bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
10831436STĘPNIAK Majabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
10841027MIKOŁAJCZYK Erykbieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
10851408MASIEREKHaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
10861076GRALAZofiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź Rossmann Team
10871145KRASIŃSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
10881495SKÓRA Maciejbieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
10891024MALICKIJanek bieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
10901084WIEKIERAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
10911025GOGOLINTymoteuszbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
1092811TOMCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
10931197MIŚKIEWICZ Michałbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
10941484MILIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
1095698MIAZEKLilianabieg dziewcząt - ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
10961486TOMCZYK Damian bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
10971206POTURAŁA Stanisław bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
10981207GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
10991465PYSNIAKLenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
11001204SZYMIOŁJulekbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
11011536KRAWUL Mateusz bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
1102809IMJulia bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
1103781KOSIKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
1104780MŁYNARCZYK Maciej bieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
1105776JANICKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
11061136ŁABECKA Hanna bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11071568KUSTRAPolabieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
1108612GRZYBOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
11091290MAJCHROWSKAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
1110614MIKOŁAJCZYK Oskarbieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
11111229GARBACZWojtek bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11121257BIENIASMaja bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
1113967KMIECIAK Marcelina bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
1114963GOGOLINKesjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
11151630NIEZGODAJakubbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
11161111NOWAKLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11171283ZIENTARA Zuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11181278ADAMUSIAK Magdabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11191249MICHALAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
1120919DZIEDZICZAK Filipbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
11211103ZIELIŃSKA Emiliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11221356KULCZYCKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
1123885KRAWCZYNSKI Mateuszbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
11241233PAWŁOWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11251232KONABronekbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
1126637KROPATTomaszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
11271236PIEGAT Jaś bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
1128635KRYSZCZUKKarolbieg chłopców – ur. 2006Łódź SKS 137 Delfin Łódź
11291238CABANEdwardbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11301339DOMINIAKBeniaminbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
11311648SIEKIERAAdambieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
1132318KORZENIOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
1133832STALINGERNadiabieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
1134463STALINGERSewerynbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
1135315PIOTROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łowiczbrak
11361412PIOTROWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łowiczbrak
1137174BARTOSIK Kacper bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutomiersk brak
1138812JÓŹWICKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
1139742JÓŹWICKIMaksymilian bieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
1140478JÓŹWICKIPrzemysław bieg chłopców – ur. 2005Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
1141786STELMASZEWSKIAdrian bieg chłopców – ur. 2007OZORKÓWbrak
11421056STELMASZEWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2009OZORKÓWbrak
1143674HUDZIKNadiabieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
1144311ZAMOJSKIHubertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
11451078ZAMOJSKAJulia bieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
11461190ZGODAFrancieszkbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
1147833BARCICKAZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
11481439STYCZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
1149822KORPASLenabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
1150550KOBYLARCZYKKamilabieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
11511363STĘPIEŃLeonbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
11521314KUBIAKNatanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
1153968ALEKSANDROWICZIgabieg dziewcząt – ur. 2009Pabianicebrak
11541588PAWŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Pabianicebrak
1155387SAŁADAJCZYKMalwinabieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
1156681TOBOŁAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
11571109ZAJĄCZKOWSKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
11581349STRZELCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
11591678KUBIAKNikolabieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
11601504KRASKAFranekbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
11611490STĘPIEŃJakubbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
1162783PAWŁOWSKIStanisławbieg chłopców – ur. 2007Pabianicebrak
11631517ALEKSANDROWICZLeonbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
1164899KWIATKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
1165524JAKUBOWSKAMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
1166162GAJEWSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1167180MĄDRAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005Piotrków Tryb.KS Polanik
1168168GŁOWACKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
1169166GŁOWACKAOla bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1170167ANGLARTJulianna bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
1171164PSTROKOŃSKIMaciej bieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
1172169GŁOWACKISewerynbieg chłopców – ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
1173163MIŁAKAdambieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1174165KUCHARCZYKFilip bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1175540MATUSZCZYKŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków TrybunalskiKS Polanik
11761419BARZYKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
1177197ZATORSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
1178680PORADECKAAdriannabieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
11791122GAWRZYDEKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11801448ŚWIĄDERJoannabieg dziewcząt- ur. 2012Rawa MazowieckaPM 2 "Niezapominajka" Rawa Mazowiecka
11811036WALASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11821099WACHHannabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
11831286SZEWCZYKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1184VASINA Viktoriya bieg dziewcząt - ur. 2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1185631WÓJCIAKNorbertbieg chłopców – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1186338KRUPAKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11871287MELONJoannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11881121BORSSJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1189976WOŹNIAKJuliabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1190975WŁODARCZYKBlankabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1191910RZEŹNICKIGabrielbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1192974NIEZGODAIgabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1193911MACIEJEWSKIMaciejbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11941123KRUPALaurabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11951376CAŁAJanbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11961037SKONECZNYJakubbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11971298WOSZCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11981299GIERACHZuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11991214SOBIECKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1200844GÓRSKAAntoninabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12011062GASIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12021284IWAŃSKASandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12031119ROKITKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12041216BROCKIIgorbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12051217SĘCZEKAntonibieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12061047STAŃCZYKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12071215SZYMAŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12081038MACHNICKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12091373MACHNICKIBartoszbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1210845KOWALCZYKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12111626WACHRafałbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
12121120HORNIAKAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1213271GASIŃSKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12141377VASINVadymbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1215270KAROLCZUKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12161374JAKUBCZAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12171375CZAPNIKFabianbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12181285NOSEKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1219565ŚWIĄDERAdriannabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1220846SZYMAŃSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1221417ZIELIŃSKAAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1222416ZAGRAJEKAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1223415KAROLCZUKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1224564ROSIŃSKAEmiliabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
12251148MIKOKingabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1226109KRZCIUKPatrycjabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Rogówbrak
1227177JANIKKonradbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Rogówbrak
1228595SZALIŃSKISewerynbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
1229253BARTCZAKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
1230853JAKÓBCZAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008Rososzabrak
1231273KARPKlaudiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rzgówbrak
1232831PIETRZAKWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
1233427KARPPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005Rzgówbrak
1234834RŻANEKZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
1235634CIEŚLAKGrzegorzbieg chłopców – ur. 2006Rzgówbrak
123651WŁODARSKIMariuszWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
123752POPŁOŃSKIMarekWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
1238636WYSOCKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Skotnikibrak
1239525PŁOMIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
1240685MARCINIAKOlabieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
1241329HUĆKOMichałbieg chłopców – ur. 2003 i 2004SmardzewUKS Lisy Zgierz
12421382DARCZYŃSKIRadekbieg chłopców – ur. 2011SmardzewiceZSP SMARDZEWICE
1243105BROŻYNAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
12441110LACHNadiabieg dziewcząt- ur. 2010Sochaczewbrak
1245173KUBICKIFilipbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
12461781KMIECIAKTymonbieg chłopców – ur. 2014Sokolniki LasWorld360.pl
12471384KMIECIAKKajetanbieg chłopców – ur. 2011Sokolniki LasWorld360.pl
12481100FLORCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
1249958GRODZIŃSKAKlarabieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
1250252CZEKALAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
12511316CZEKALAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
12521315KRAWIECAntonibieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
1253947OPALSKAWeronika bieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
1254748BORKOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
12551530KASPRZAKJan bieg chłopców – ur. 2012Starowa GóraMove Factory
1256575BORKOWSKAIdabieg dziewcząt – ur. 2006Starowa GóraBorki
12571270OMĄKOWSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
12581619OMĄKOWSKIBartłomiejbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
125924KASPRZAKJędrzej bieg chłopców – ur. 2014Starowa GóraMove Factory
12601609GALANTFilipbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
1261198JĘDRZEJCZAK Bartekbieg chłopców – ur. 2007SzczawinUKS Lisy Zgierz
1262335JÓŹWIAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Szczawin DużyUKS Lisy Zgierz
12631301CUPERAnnabieg dziewcząt- ur. 2011TOMASZÓW MAZbrak
1264581CUPEREmiliabieg dziewcząt – ur. 2006TOMASZÓW MAZbrak
1265312BALCZERCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
1266664BALCZERCZYKPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
12671553WATAKajabieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
1268452WOJTAKOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
12691256JESKEZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
12701134HUBARZosiabieg dziewcząt- ur. 2010Tomaszow MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
1271855NIEZAWITOWSKAGabrielabieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
12721291HUBARAnastazjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszow MazowieckiPrzedszkole Nr 7 Tomaszów Mazowiecki
12731330GRZYWACZNataniel bieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
12741262SZULOWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
1275100SZULOWSKAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
12761624CHUCHRASzymonbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
12771186CHUCHRAMateusz bieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
1278882RZEMPOŁUCHBartoszbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
12791388GRUNTAlexbieg chłopców – ur. 2011Tuszynbrak
12801417CHOJASarabieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
12811691ŚCIBOR Nataliabieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
12821702DUDEKAnielabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
12831701DUDEKHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
12841179DUDEKMarcelbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
12851387WRÓBLEWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
12861018SZWARNOWSKIXavierbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
1287642KABZIŃSKITomaszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaKIWIPORTAL.PL
1288186KROCHMALSKIIgnacybieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
1289605ŁADAMaciejbieg chłopców – ur. 2006WarszawaSP330 Warszawa
12901731WRÓBLEWSKAWandabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
12911581SMOGORZEWSKAMia bieg dziewcząt – ur. 2013Warszawabrak
1292779KROCHMALSKIFilipbieg chłopców – ur. 2007Warszawabrak
1293336BORKOWSKIPaweł bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Warszawabrak
1294905KRAWCZYKStanisław bieg chłopców – ur. 2008Warszawabrak
1295883ŁADAMarekbieg chłopców – ur. 2008WarszawaSP330 Warszawa
1296662KWINTAAleksandra bieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
1297644GAJDECKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaAccenture
12981727BŁASZCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
12991104BARTCZAKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
1300962LEWICKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
13011385ŚLADOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Wola Grzymkowabrak
13021345KANIAJanbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
13031561KANIAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
13041655BŁOCISZDawidbieg chłopców - ur. 2013ZGIERZbrak
1305979BŁOCISZMajabieg dziewcząt – ur. 2009ZGIERZbrak
1306752PRZYBYŁBartekbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
13071088WALCZAKNoemibieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
13081566KAŹMIERCZAKAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
1309918DRZEWIECKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ZgierzRODZINKA.PL
13101556ŻAKAntoninabieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
1311915WAWRZYNIAKCyrylbieg chłopców – ur. 2008Zgierzbrak
13121613WOŹNIAKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
1313579DRZEWIECKADariabieg dziewcząt – ur. 2006ZgierzRODZINKA.PL
13141279KAŹMIERCZAKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
1315952ŻAKAnielabieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
1316950JADCZAKOliwia bieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
13171627BŁASZCZYKMaciejbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
13181538KOCISZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
13191180WÓJCIKFilipbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
1320530WALCZAKNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
1321259PIETRASIAKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
13221506JARMUŻMarcelbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
13231526LIPKATomaszbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
1324477STAJUDAKajetanbieg chłopców – ur. 2005ZgierzUKS Lisy Zgierz
13251213PIETRASIAKSzymonbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
13261744ŚLEMPTomaszbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
13271369RYBUSFilipbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
13281694MARKIEWICZZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
13291012WOŹNIAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
1330553MROCZKOWSKA Zuzanna bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
13311714MROCZKOWSKA Natalia bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
13321303GOSZCZYŃSKAAntonina bieg dziewcząt- ur. 2011Zyrardowbrak
13331193JĘDRZEJEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
1334643KUROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ksawerówAzymut Pabianice
1335472MIELCZAREKPatrykbieg chłopców – ur. 2005łódżSP110
13361271KAKIETHannabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
13371559BUJAKLidiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
13381681WOLNICKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
13391551ŚMIGIELSKAZosiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
1340759GILSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
1341673RAWECKAZofiabieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
13421353FALKOWSKITomaszbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
13431087RAWECKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
13441425BARTOSZEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
13451094MILLERAnnabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
13461183BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
1347556GILSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
13481342FRYCDawidbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
13491081MROZOWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
13501487ŚMIGIELSKIKubabieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
13511254BEREŻEWSKA-SZYMANIAKBlankabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
13521618SAWCZYKMaksymilian bieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
1353195DUBICKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007brak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1203JANISZEWSKIKornelbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
2202JANISZEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
3205KUMEKRobertBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
4702WOLNIEWICZDominikaBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
5ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
6GŁOWACKAUrszula bieg dziewcząt -ur. 2008Helenów brak
7GŁOWACKIJulianbieg chłopców – ur. 2010Helenów brak
8SZYMORNikodembieg chłopców - ur. 2013Janowkabrak
9PIOTROWSKIStaśbieg chłopców – ur. 2009Konstancin-Jeziornabrak
10PIOTROWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Konstancin-Jeziornabrak
11CHORÓBCZYK Jakub Biegu NiepełnosprawnychKonstantynów Łódzki brak
12KLIMCZAKNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
13KOLĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
14KLIMCZAKTymonbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
15KOĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
16WOSIECKA Aleksandra bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
17STAŃJekatierina bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
18MALINOWSKAKarolinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
19NOWAKGabriela bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
20SUWAPatrycja bieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
21BARTOSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
22ZJAWIONAVictoriabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
23SADECKAMariabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
24204PIASECKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
25KUROWSKAWeronikabieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
26SOŁTYSMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
27SZATANIAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
28OSIŃSKAMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
29213SOBCZAKInesbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
30KOWALCZYKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
31OSIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
32ZAJĄCStanisławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
33KACZMAREK Maciejbieg chłopców – ur. 2010Lodzbrak
34WACHOWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
35FALKOWSKI0Tomaszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
36ZJAWIONYAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
37SKROBEKLenabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
38WIELECAmelia bieg dziewcząt - ur. 2007LodzLuzaki na fantazji
39GORTATOWICZMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
40KUCIŃSKAEmilkabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
41ZNAWIONYWiktorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
42BABOUTAdam Rogerbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
43711LIŚKAStanisławŁódźbrak
44356KRAWCZYKDawidŁódźbrak
45351BOCZEKKacperŁódźbrak
46350JANKOWSKIFranekŁódźbrak
47349ANTOSIEWICZJanŁódźbrak
48354KUBSIKMateuszŁódźbrak
49353KUBSIAKTomekŁódźbrak
50669WAGNER-BISBorysŁódźbrak
51LESIEŃMaciejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
52PAPROTNYJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
53OLESZCZAKJulianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
54WŁODZARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
55STAŃRobertbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
56MORACKISzymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
57KWIATKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
58SOWIŃSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
59WOJTCZYKAndrzejbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
60POLATOWSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
61ŁABECKA Haniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
62PAWLICKAKarolinabieg dziewcząt - ur. 2007Lubońbrak
63JABŁOŃSKI Jakubbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutoniersk brak
64355DOBRZELEWSKAZuzannaOZORKÓWbrak
65KAŁUŻAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
66BARCICKIJanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
67GĄSICKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
68OLEJNIKPaulina bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
69TUREKPiotr bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
70CUPERSzymonbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
71TUREKPiotrbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
72TOPOREKPaulinabieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
73GORTATLenabieg dziewcząt- ur. 2010Rąbieńbrak
74206MELONIzabelaRawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
75RUDZKA Maja bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
76NIEZAWITOWSKIPiotrbieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
77TRYFANÓWWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
78JAKUBOWSKAJolantaBiegu NiepełnosprawnychWieluńbrak
79357TWORSKIKapcerbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
80GOLANMichał bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
81ŚLEMPGrzegorzBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
82GRABAREKŁucja bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
83SZYMAŃCZYKMichałbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
84WIECHNAFilipbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
85PASTUSZKANorbertbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
86PASTUSZKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
87BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
88352TRYCHBartoszbrak
89????brak