Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1442
Zapisanych kobiet: 704
Zapisanych mężczyzn: 738
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1353
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:89

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
11143BIDERMANMiriambieg dziewcząt- ur. 2010Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
2461WITCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
3893WITCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
4211JAWORSKIAlanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźAKS - SMS Łódź
5210JAWORSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAKS - SMS Łódź
61650BEDNAREKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
71649BEDNAREKPiotr bieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
8644GAJDECKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaAccenture
9247BARANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
10249SARNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
111491BARANOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
121320KLATKAHubertbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
13212CIEMIENIEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
141676CIEMIENIEWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
15872KRUKWiktorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
161332ANDRZEJCZAKFilipbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
17673RAWECKAZofiabieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
181255SAMBORSKAZosiabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
191087RAWECKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
20661KAPUŚCIŃSKANataliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
21382CYNKIERNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
221161STERCZEWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
231638DRWALOliwierbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
241366MIĘTKIEWICZFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
251356KULCZYCKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
261098BOHDANOWICZMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
27387SAŁADAJCZYKMalwinabieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
28643KUROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ksawerówAzymut Pabianice
291492NAGÓRKAIgorbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
301436STĘPNIAK Majabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
311601KAMECKIJulianbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
321519SERAFINTomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźBSS Łódź
331758BINEKKajetanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
341713TRZASKOWSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
35953OWCZAREKTamikabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
361695PAWĘTANataliabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
371696PAWĘTAMatyldabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
381697OSSOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
391698SARBAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
401211TRZASKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
41394WLAZŁOZosiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
421708SREBRZYŃSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
431267BARTOSIKAdabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
441584SOCHADominikabieg dziewcząt – ur. 2013Apolonia Beauty Sport
451096BARTOSIKLenabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
461051SOCHAMateuszbieg chłopców – ur. 2009Apolonia Beauty Sport
471739FRANKOWSKAElizabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
48575BORKOWSKAIdabieg dziewcząt – ur. 2006Starowa GóraBorki
491624CHUCHRASzymonbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
501186CHUCHRAMateusz bieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
5130MALECJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźDRAGOSFERA
521546JAROSJuliabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
531319BEKAleksanderbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
541690GRABICKAMagdalenabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
55806BEKPolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
56683GRODECKAJagodabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
571052GRZESZKIEWICZSzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźEDUKACJA
581510SIKORSKITomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
591208SIKORSKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
601752PLUTAMaciejbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
611407PLUTAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
621085LISIECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
631500WOJTYSIAKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
64960ŁOJEWSKANikolettabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
651632BINASIAKKacperbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
661427KUMOSIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
671347WALCZAKLeonbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
681705CHAŁUBIŃSKAJadwigabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
691706OLEJNIKSandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
701537LANDYCZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
711501WRÓBLEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
721635KEMPIŃSKIStanisławbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
73543GRZĘDAAnnabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
7428CIESIELSKIFilipbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
751634GUZOWSKI–SUKIENNIKJakubbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
761762SIKORATytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
771195WOJTYSIAKJoachimbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
781196ZWOLIŃSKIPrzemysławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
791499FINTAKJuliuszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
801426FINTAKAnijabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
811763KACZMAREKTytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
821764SZCZEŚNIAKAntonibieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
831562LUDWICZAKOlgabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
841633CHAŁUBIŃSKIHenrykbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
851563MICHAŁOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
861573KOWALEWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
87890JUŚKIEWICZJaśbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
881485WALCZAKWituśbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
891411WALCZAKLidziabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
901371JAŚKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
911579JAŚKIEWICZHelenabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
92825KUSTRAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
931603ADAMKIEWICZAntoni bieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
94452WOJTAKOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
95312BALCZERCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
96664BALCZERCZYKPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
97642KABZIŃSKITomaszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaKIWIPORTAL.PL
98164PSTROKOŃSKIMaciej bieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
99167ANGLARTJulianna bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
100166GŁOWACKAOla bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
101165KUCHARCZYKFilip bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
102540MATUSZCZYKŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków TrybunalskiKS Polanik
103168GŁOWACKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
104169GŁOWACKISewerynbieg chłopców – ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
105162GAJEWSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
106180MĄDRAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005Piotrków Tryb.KS Polanik
107163MIŁAKAdambieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
108208GAJECKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźKS Polanik
1091776DYCHTOJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźKoliberek TEAM
1101396JANASKajetanbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
1111007KOŚLASzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
1121743KACPRZAKFilipbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
1131473KACPRZAKIgorbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
114578SOKÓŁ Klaudia bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź ŁKS 2006
115610CIEPLUCHAJulianbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
116320DZIADECKIJanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
117886DZIADECKINikodembieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
1181317TRZECIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
1191125ZIĘBAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010JanówkaLZS Justynów
1201548TRZECIAKKlarabieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
1211035ZIĘBAKarolbieg chłopców – ur. 2009JanówkaLZS Justynów
122542SOWIŃSKASylwia bieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
1232LERKAMonikaBiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
124677LERKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
1251326JASIŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
1261390KRUKDominikbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
1271225PRASOLStanisław bieg chłopców – ur. 2010ŁódźŁódź Kocha Sport
1281756JASIŃSKIJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
1291391KRUKDawidbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
1301341PAWLINADominikbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
1311664WIELECJakubbieg chłopców - ur. 2013606370435Luzaki na fantazji
132681TOBOŁAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
133254MACIEJEWSKABeatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
1341518GRUSZCZYŃSKIBrianbieg chłopców – ur. 2012BełchatówMETAL-GUM
1351210LIPKAPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
1361112MAGIERANicolebieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
1371204SZYMIOŁJulekbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
138241TOMASZEWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
139182MATUSZEWSKIKamilbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
140830POLAKAnna bieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
1411551ŚMIGIELSKAZosiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
1421350POLAKFranekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
1431428PIETRZYCKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
1441623BŁOCHJuliuszbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
1451429GARBACZJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
1461487ŚMIGIELSKIKubabieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
147699RUSINMartabieg dziewcząt - ur. 2007KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMała Straż
1481505FANSLAUJakubbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
149170MATUSZEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2014ŁódźMała Straż
150181MATUSZEWSKAKingabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
1511511MICHALAKJulianbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
1521114MALINOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
1531641MALINOWSKIDominikbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
1541508MALINOWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
155470STANISŁAWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005ŁódźMks Jedynka
156401KARBOWNIKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹMks Jedynka
157765BIERNACKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMks Jedynka
158321KLIMCZAKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
159268BIERNACKAMajabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMks Jedynka
1601023DZIŚNIEŃSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
161686DZIŚNIEŃSKAJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
1621430KALETARóżabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
163750KIERZEKIgorbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
164323WOROPAJIgnacybieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
1651355WOROPAJNikodembieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
1661530KASPRZAKJan bieg chłopców – ur. 2012Starowa GóraMove Factory
16724KASPRZAKJędrzej bieg chłopców – ur. 2014Starowa GóraMove Factory
16821DĄBROWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów ŁódzkiNORDEA RUNNERS
1691552JAROSIŃSKANadiabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
170879JAROSIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
1711480STAWSKINikodembieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
1721751STAWSKILeonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
1731193JĘDRZEJEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
1741504KRASKAFranekbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
1751404PIASECZNAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
1761474BEIERKrzysztofbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
1771495SKÓRA Maciejbieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
1781476KOŁODZIEJCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
1791703TARCZYŃSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
1801448ŚWIĄDERJoannabieg dziewcząt- ur. 2012Rawa MazowieckaPM 2 "Niezapominajka" Rawa Mazowiecka
1811281DOBROSZHannabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
1821282BRUDAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
1831617BARANOWSKIMarcelbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
1841439STYCZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
1851554ESTALKamilabieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
1861454WYŻYKOWSKAAnnabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPM nr.10
1871610SZPAKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
1881587GÓŻAŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2013LÓDŹPM90
189916FORYŚSergiusz bieg chłopców – ur. 2008ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
190471WIŚNIEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
191216ŁUKOMSKIRyszard bieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
192782WIECZOREKMichał bieg chłopców – ur. 2007ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1931524SUKIENNIKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
194185SZALIŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1951742BABUCHOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1961061WASILEWSKILeonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
197272RYSKALAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1981138SUKIENNIKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
199601ŁABĘDZKI Jan bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
200687WYRWASKingabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
201462WYRWASKamilbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
2021667KOSTRZEWAWojtekbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹProTimer
203773KRAKOWIAKJanbieg chłopców – ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
204574PADZIKWeronikabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
205158WYRWASDagmarabieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
206582MACHAŁALenabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
2071034MICHAŁOWICZWiktorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
208648SOJAMaksymilian bieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
209647KOPEĆKrzysztofbieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
210966KRAKOWIAKKajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
2111241HERMANGabryśbieg chłopców – ur. 2010ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
212696JATCZAKMayabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
213978PLUTARozalia bieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
214697UCUNCUAysenurbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
2151293KOZŁOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
216157WYRWASAlicjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
217580GŁOWIŃSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
2181367MICHAŁOWICZAdrianbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
219330PLUTAAntonibieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
220854POCHYLSKAZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
221851SIERSKAWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
2221340MASZEWSKI-STĘPIEŃMateuszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
2231757MASZEWSKI-STĘPIEŃSzymonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
2241611MAŁECKIAntonibieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
2251456ŁUKASZEWSKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Lalibu
2261626WACHRafałbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
2271520MANISTAJakubbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPrzedszkole Nr 218
2281533FELCENLOBENPiotrbieg chłopców – ur. 2012Łódź Przedszkole Nr 218
22926FELCENLOBENPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź Przedszkole Nr 218
2301291HUBARAnastazjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszow MazowieckiPrzedszkole Nr 7 Tomaszów Mazowiecki
2311457MAJERKOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Urszulanek
2321559BUJAKLidiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
2331432GOGOLINJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
2341086PANUŚZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
235906PAWLICKIJanbieg chłopców – ur. 2008ŁódźRKS
236608MOTYLMarcinbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
237384MORAWIECMajabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
238762ARHAYEMJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁódźRKS
239596PODRAŻKAMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
2401095MORAWIECMatyldabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
2411033SAKOWSKIBrunobieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
242579DRZEWIECKADariabieg dziewcząt – ur. 2006ZgierzRODZINKA.PL
243918DRZEWIECKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ZgierzRODZINKA.PL
244215PODLASIAKRobertBiegu NiepełnosprawnychŁódźRYSIOTEAM
2451164STACHOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
246334TROCIŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźRYSIOTEAM
247632WACHOWICZWiktor bieg chłopców – ur. 2006Aleksandrów ŁódzkiRazem Trenujemy Sport
2481147KLEMBANataliabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRazem Trenujemy Sport
2491586KLEMBAMartabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźRazem Trenujemy Sport
2501602KAŁUŻNYDawidbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
2511472KAŁUŻNYBartłomiejbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
2521647KORZENIOWSKIAdambieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
2531733CIEŚLAKNadia bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRossbiegani
2541076GRALAZofiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź Rossmann Team
2551745GRALATymonbieg chłopców – ur. 2014Łódź Rossmann Team
2561279KAŹMIERCZAKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
2571566KAŹMIERCZAKAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
2581712KAŹMIERCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
259635KRYSZCZUKKarolbieg chłopców – ur. 2006Łódź SKS 137 Delfin Łódź
260824CIEPLUCHABiankabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
261819KOTULSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
262754ŻEBROWSKINikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
263538ADAMCZYKKatarzynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
264577FURMANIAKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
265536GROCHOLINSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
266537PIEKARSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
267672KLATKANinabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
2681349STRZELCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
2691189SŁAWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
270457SZRAJBERMateuszbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
271458SŁAWSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
2721030CZARNIAKMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
273615LENCZEWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
274562MAKOSZKarolinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
275551LENCZEWSKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
2761031CZARNIAKŁukaszbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
277396ŁOŚZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
2781101ŁOŚAgatabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
2791024MALICKIJanek bieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
280603SUCHARKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
281817SUCHARKIEWICZAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
282780MŁYNARCZYK Maciej bieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
283835FRĄTCZAKZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
284837GRĄDYSPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
285776JANICKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
286689REDŁOWSKA Tatiana bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
287781KOSIKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
288324FRĄTCZAKRobertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
289698MIAZEKLilianabieg dziewcząt - ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
290746HELMANSzymon bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
2911205DRWALKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
292414WICIŃSKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 169 Łódź
2931235WÓDZMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169 Łódź
2941050WYŻYKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
2951172SZPAKPiotrbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
296521MĘCZYŃSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
2971029PETRYKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
298690PETRYKOWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
299944ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
300945WINKLERJuliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
3011060MOKRACKIMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
302753FRONTCZAKNikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
303276CZERNEKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
304871TRZECIAKAntonibieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
305523MŁODZIŃSKANinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
306877JANKOWSKIJulianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
3071002TOMASZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
308878RZEŃCATomaszbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
309743URBANEKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
310965OLESZCZAKKalinabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
311739WINKLERJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
3121117POLATOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
313757JARZYŃSKI Antoni bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
314758DOBROSZSzymonbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
3151077MŁODZIŃSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
316473MOKRACKIFilipbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 34
3171170SKOCZYLASOliwierbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
3181165KOŁODZIEJCZYKNatanbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
319904BRUDAKPiotrbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
3201036WALASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3211298WOSZCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3221037SKONECZNYJakubbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3231038MACHNICKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3241120HORNIAKAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3251374JAKUBCZAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3261377VASINVadymbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3271373MACHNICKIBartoszbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
328846SZYMAŃSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
329338KRUPAKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3301376CAŁAJanbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
331910RZEŹNICKIGabrielbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3321062GASIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
333911MACIEJEWSKIMaciejbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3341375CZAPNIKFabianbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
335845KOWALCZYKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
336844GÓRSKAAntoninabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
337416ZAGRAJEKAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
338417ZIELIŃSKAAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
339564ROSIŃSKAEmiliabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
340565ŚWIĄDERAdriannabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3411123KRUPALaurabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
342415KAROLCZUKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3431047STAŃCZYKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3441119ROKITKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3451121BORSSJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3461122GAWRZYDEKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3471148MIKOKingabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3481299GIERACHZuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
349VASINA Viktoriya bieg dziewcząt - ur. 2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3501284IWAŃSKASandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3511286SZEWCZYKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
352975WŁODARCZYKBlankabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
353976WOŹNIAKJuliabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3541216BROCKIIgorbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3551215SZYMAŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3561214SOBIECKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
357631WÓJCIAKNorbertbieg chłopców – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
358270KAROLCZUKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3591217SĘCZEKAntonibieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
360974NIEZGODAIgabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
361271GASIŃSKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3621287MELONJoannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3631285NOSEKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3641020TARCZYŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
365527KOŚKAKlaudiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
366666MIROWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
367245SÓJKALidiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
368667CIAMCIAKLaurabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
369528ŻEGOTAPaulinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
370671WARDZIŃSKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
371808SOBCZAKNikolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
372670GUERTLERWiktoriabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
373668KIESZEKJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
374SZCZAWIŃSKAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
375385SZCZAWIŃSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
376736ANDRZEJEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
3771083WARDZIŃSKAEmilabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
378599TOMCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
379386KOWALSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
380597WASZCZAKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
3811082OLEJNICZAKSandrabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
382598GRUSZCZYŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
383244SZAREKNikolabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
384874WARDZIŃSKIKryspinbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
385737BEDNAREKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
3861167ZAJĄCZKOWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
387600TOKARSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
388738KORCZYŃSKIArkadiuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
389243TOMCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
390526ZASPA-ŁABĘDZKANataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
391428KUDŁAKarinabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 55
3921000GRYGIELMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
3931084WIEKIERAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
394525PŁOMIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
395732GRYGIELTomaszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
3961166SKÓRAKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
397814ANDRZEJCZAKNinabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
398391OLEŚKOWiktoria bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
399646BISKUPSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹSP 6
400848NOWIŃSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
401849BŁASZCZYKEmiliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
402570PORCNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
403693WDOWIAKMajabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
404569ŁĘDZEWICZAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
4051049PIETRZAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
406842ŻAKAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
4071132ŻAKJoannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 61
408568BŁASZCZYKZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
409571KUJAWIAKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
410629DRÓŻDŻJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
411914SUSZEKFranciszekbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
412768MULARSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
413767KOWALIKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
414766PIETRZAKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
415769SELIGAMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
416770KOWALSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
4171048KACPRZAKKamilbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
418625KOWALIKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
419572GRACZYKJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
420847MOSZKOWSKAMartabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
421418PRZYBYLSKAJoanna bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 61
422909GRZELAKMikołajbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
423694MAŚLANKIEWICZPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
424626SUSZEKJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
425630ROSIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
4261523MOSZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźSP 61
427627KAROLEWSKIAdambieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
428628BŁASZCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
429633LIŚKAJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
4301351KOŁODZIEJCZYKŁukaszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
4311099WACHHannabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
432836BIŃCZYKNellbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
433882RZEMPOŁUCHBartoszbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
434472MIELCZAREKPatrykbieg chłopców – ur. 2005łódżSP110
435459NIEDZIELSKIMichałbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
436959NIEDZIELSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
437973BOROWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP19
438665FORZPAŃCZYKMariabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
439467BOROWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP19
440605ŁADAMaciejbieg chłopców – ur. 2006WarszawaSP330 Warszawa
441883ŁADAMarekbieg chłopców – ur. 2008WarszawaSP330 Warszawa
442618DOLACIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP71
443541SZYMCZAKZosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
4441657DZIMIŃSKIBorysbieg chłopców - ur. 2013ŁódźSonic Łódź
445812JÓŹWICKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
446478JÓŹWICKIPrzemysław bieg chłopców – ur. 2005Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
447742JÓŹWICKIMaksymilian bieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
448761WIĘCKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSp.41 Łodz
449612GRZYBOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
4501073SZCZEPANIAKHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
4511677SZCZEPANIAKJagodabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
452897WAWRZKOMichałbieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
4531637WAWRZKOPiotruśbieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
454908STYCZYŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
455971SITEKMartynabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4561042KWIATKOWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4571043NETZELJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4581041JAROSZEWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4591040ERKERTOskarbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
460907STAŃCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4611044SALIŃSKISaliwanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4621045WALCZAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
463402SZLUFARSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
464403ERKERTJoannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
465970RORBACHAmeliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4661046WOSCHOLSKINatanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
467969PANCERMajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
468404GIBASZEKPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4691127JEŻEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
470262ADAMIAKKalinabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4711129RATAJCZYKWiolettabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
472263CHAŁUBIŃSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4731128KOZŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
474620CHROMIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
475559KOWALCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
476560SADOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
477561PŁACHTADagmarabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
478264CHLEBNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
479405GORZELAŃCZYKLaurabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
480267RZEŹNICZAKMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4811220KOPACKIKubabieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
482265JUSZCZYKJoannabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4831221KOWALIKBorysbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4841222SITKIEWICZMarcinbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4851223ZDYCHFranciszekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
486764CŁAPIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
487413WLAZŁOAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
488412RASZYŃSKASandrabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
489410LEGENDŹPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
490466URBAŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
491465SITEKJarosławbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
492409KOŁODZIEJSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
493408KOŁACIŃSKAAnnabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
494406JANICKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
495407KACPRZYK ROSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
496624ZYGMUNTJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
497623SALAMONMarcelbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
498621NAJDIENOWMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
499328KOWALIKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
500327OKAPIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
501840SALAMONZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
502841STĘŻYCKAMatyldabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
503411PRĘCIKOWSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
504622ROSIAKIgorbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
505266KUCAŁAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
506784PRZYBYLAKHubert bieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
507NOWAKPiotrbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
508340DEFIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
509785BEDNARCZYKJanbieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
510476DUBLADawidbieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
511274BIESAGAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
512475POLACZEKCezarybieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
513703POLACZEKZofiabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
514429WILKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
515704LEŚNIEWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
516430KAWKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
517108BRACICHOWICZMajabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
518398MIELCZAREKJagodabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
5191009WRÓBLEWSKIJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
5201013KRAWCZYKJędrzejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
521679WRÓBLEWSKAMałgorzatabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
522700KRAWCZYKKatarzynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
5231039KRAJEWSKIJeremibieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
524619SZLACHCIŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2006LódźSzkoła im. Marii Montessori
5251126SZLACHCIŃSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
526546KRZANOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
5271089KMINAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
5281665KACZOROWSKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013ŁódźTeam aleksandrowscy
5291330GRZYWACZNataniel bieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
5301134HUBARZosiabieg dziewcząt- ur. 2010Tomaszow MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
5311260LIPIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
5321005LIPIŃSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
533552LESZKIEWICZMichalinabieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
534198JĘDRZEJCZAK Bartekbieg chłopców – ur. 2007SzczawinUKS Lisy Zgierz
535329HUĆKOMichałbieg chłopców – ur. 2003 i 2004SmardzewUKS Lisy Zgierz
536335JÓŹWIAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Szczawin DużyUKS Lisy Zgierz
537477STAJUDAKajetanbieg chłopców – ur. 2005ZgierzUKS Lisy Zgierz
538957BYSTROVAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
539614MIKOŁAJCZYK Oskarbieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
540255MIKOŁAJCZYK Majabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
5411027MIKOŁAJCZYK Erykbieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
54220BAGIŃSKIDragosbieg chłopców – ur. 2014ŁódźVege Runners
5431384KMIECIAKKajetanbieg chłopców – ur. 2011Sokolniki LasWorld360.pl
5441781KMIECIAKTymonbieg chłopców – ur. 2014Sokolniki LasWorld360.pl
545175TELĄŻKABartekbieg chłopców – ur. 2001 i 2002ŁódźXII LO Łódź
5461369RYBUSFilipbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
5471627BŁASZCZYKMaciejbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
548246MIROWSKAMarta bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹZSK im. JP II w Łodzi
5491382DARCZYŃSKIRadekbieg chłopców – ur. 2011SmardzewiceZSP SMARDZEWICE
550755GOGOLINSamuelbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
551524JAKUBOWSKAMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
552963GOGOLINKesjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
5531025GOGOLINTymoteuszbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
5541008ADAMCZEWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
555454ZIĄBKAOliwierbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
556733DUTKIEWICZDanielbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
5571748SOCHACKIStaśbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
558318KORZENIOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
559225GNACIŃSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
560197ZATORSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
5611507MRÓZAleksanderbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5621498FAKHREDDINSaidbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
5631506JARMUŻMarcelbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
5641502JAROSIŃSKIAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
565195DUBICKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007brak
5661503KRAWCZYKKsawerybieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
567192KRAWCZYKJessicabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
568223BIEŃKOWSKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
5691496SZYMAŃSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5701489WILCZYŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
5711490STĘPIEŃJakubbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
5721486TOMCZYK Damian bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
5731488POŁAWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5741493KACZMAROWICZJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
575191TĄPOLSKIKarolbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
5761497ŁOŚDawidbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5771778BIENIEKJaśbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5781494JATCZAKMaciejbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5791514ZALEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5801534JANIAKJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5811535GODZIKOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
5821536KRAWUL Mateusz bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
5831532GMEREKJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
584226KOSMANRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
5851531FILIPTymekbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
586KOCWiktorbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5871538KOCISZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
5881550BARAŃSKAKalinabieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
5891783KONARyszardbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
5901782CHUDZICKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5911780WITYCHMateuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
5921549RADZIKLigiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5931539KLINGERTymonbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5941547MANIAKJagódkabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
5951529RODAKKordianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5961528DĄBROWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
5971515GUŁAJJeremibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
598219ZAGAJEWSKIDanielbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
5991516SIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6001517ALEKSANDROWICZLeonbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
6011779KOZAKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6021513PIETRZAKKacperbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
603224GNACIŃSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
604221NOWAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
6051512BARASIŃSKIJózefbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
606222ORZECHOWSKAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
607194NOWAKAdambieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
6081525RZETELSKILucjanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6091526LIPKATomaszbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
6101527KRAJEWSKIKacper bieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzki brak
611188SOBCZYŃSKIŁukaszbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
6121522LEOStanisławbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
613196GAWROŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
6141521BABOUTAdambieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
6151509ANTASJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
616218KRAWCZYKWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódź brak
6171437RUTKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6181433MYCZKOEwabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6191434FLORCZAKPatrycja bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
6201435RATKENicolabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6211438GRALAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6221443ZABŁOCKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6231444SODULSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6241445RADWAŃSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódzbrak
6251446PIESYKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6261442WRÓBELJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6271441CICHOSZNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6281440MARZYJANEKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6291431JACKIEWICZNinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6301419BARZYKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
6311420LEWANDOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
6321421SZYCHOWSKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6331418BUJNOAmelkabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6341415HACHULSKAJagodabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6351416KRUHELSKA Saskiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6361417CHOJASarabieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
6371422DZIERZGWAAdelabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6381423SOBCZYKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6391424SAWONIUKHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6401425BARTOSZEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
6411447WALCZAKAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
642189ADAMUSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
643190APANASOWICZMikołajbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
644187NOWIKKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
6451466JAROSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6461463RZEŹNIKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Gałków Małybrak
647214TRAJKOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
6481464KARPUKPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
6491465PYSNIAKLenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
6501475MACIASZCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
6511481GAŁKAJulianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6521482CZARNECKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6531483BULZACKIAlexanderbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
6541479ADAMIAKAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6551478PAŁCZYŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6561777BARANIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6571477SOBIECKIMiłosz bieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
658217KRAWCZYKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódź brak
6591462SUPERAPaulinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6601461DĘBSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6611452JAROSZWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁÓDŹbrak
662200ZARĘBANataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
6631451LUTOMIRSKARozaliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6641450ŁUSZCZYNHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
665227JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
666201PITEKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
6671449SZLACHCIŃSKAAnielabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6681453GRACZYKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6691458KLINCEWICZStefaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
670220CHARUSTAJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
6711459KONAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
6721460CZINARKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Andrespolbrak
673199MACIOŁNataszabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
6741455ALBRECHTHannabieg dziewcząt- ur. 2012Aleksandrów Łódzkibrak
6751484MILIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
6761770KRUMOVAlexanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6771717WAWERNelabieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
6781639CZARNECKIGrzegorzbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
6791640SIENKIEWICZMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6801716SĘCZKOWSKAPoliannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6811718WOŹNIAKMartynabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6821720WALCZAKKorneliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6831593JANUSStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6841636MARSZAŁEKPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6851719SODULSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6861715MILNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
6871642LICHWAŁAMaciejbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
6881645WIADERNYKazimierzbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6891646WARSZAWAMironbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6901709JAGIEŁŁOAnnabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6911648SIEKIERAAdambieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
6921644SNOPKOWSKIZbigniewbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6931643AUGUSTOWSKIWitekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6941714MROCZKOWSKA Natalia bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
6951711CZOŁNOWSKAMaria bieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6961710GARNCAREKBasiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
6971721NOWAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6981722SZLACHCIŃSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
6991730STRANZMariannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7001729SKOCZYŃSKALiwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7011728MITURAAgatabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
7021628WŁODARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7031731WRÓBLEWSKAWandabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
7041625LEWAŃSKIStanisław bieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
7051620KOSIELSKIAntośbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7061621LORENCRobertbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7071622CICHOSZArturbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7081732ROJEKHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7091727BŁASZCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
7101629KARNICKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7111725WANDACHOWICZNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7121414WESOŁOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
7131724ŁUSZCZYNLidiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7141723CHMIELBerenikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7151726WANDACHOWICZLaurabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7161400WINIAREKArturbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
7171630NIEZGODAJakubbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
7181631CHOJNACKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
719156SZEWCZYKWiktoriaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
7201707FANSLAUZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
7211704ZIELIŃSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7221655BŁOCISZDawidbieg chłopców - ur. 2013ZGIERZbrak
7231656SZCZODROWSKIMiłoszbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7241678KUBIAKNikolabieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
7251658AMROZIKFranekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7261679MILCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7271654CIEŚLICZKAMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7281652PAWLICKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7291681WOLNICKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
7301680OLEJNICZAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
7311653KOZŁOWSKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7321659CALAK Julian bieg chłopców - ur. 2013Kolonia Brużycabrak
7331660KNISTOFTPatrykbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
734183STELMACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
7351397SPANAILSKAMariannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7361666KARPUKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Konstantynów Łódzkibrak
7371669SIKORAKacperbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7381670SNOPCZYKStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7391663NOWAKOWSKIJędrzejbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7401671SOBIŃSKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7411661PAJOR Antoni bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
7421662PIEGAT Staś bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
7431651GUZIKAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7441682GRABOWSKAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
7451395ALRUBEADaliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
7461694MARKIEWICZZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
7471693SZCZYGIEŁMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7481692KOLIŃSKAAniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7491699SZOSTAKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
7501702DUDEKAnielabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
7511701DUDEKHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
7521700PAWICKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7531691ŚCIBOR Nataliabieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
7541689KLONOWSKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7551685ŁASKAŁucjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7561684SAWCZYKNadiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7571683SMOLEC Antosiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
7581686KALKOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7591688SIECZKOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7601687DANECKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7611619OMĄKOWSKIBartłomiejbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
7621618SAWCZYKMaksymilian bieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
7631571PŁÓCIENNIK Oliviabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7641572RUTKOWSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7651574KOBIERZYCKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7661761ŻEBROWSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
7671570ŚLIWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7681567JERZEWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7691568KUSTRAPolabieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
7701569KACZOROWSKA Marcelinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7711575RATAJMariannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7721576KOSSOWSKAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7731582BOCHENEKHelena bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7741583WEREMCZUKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7751760SZEWCZYKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
776161KURCZEWSKAVanessabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7771581SMOGORZEWSKAMia bieg dziewcząt – ur. 2013Warszawabrak
7781580WIECZOREKMariabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7791577SOCHACKAJaninabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7801578PODSIADŁYZuziabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
781179WOJTASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
7821565DRZEWOSZWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7831555SKRZEKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7841668KAŹMIERCZAKKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
7851556ŻAKAntoninabieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
7861557MADEJMajabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
7871771ZALEWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7881772STAJUDAMaciejbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7891774GĄSIOROWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2014Bełchatówbrak
7901553WATAKajabieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
7911773MAZURKIEWICZOskarbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7921769OPALAAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7931768BARRIEKonradbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7941766GRZELAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
7951564JAROSIŃSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
796184DROZDKacperbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
7971765CISKOWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
798209GUNDLACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
7991561KANIAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
8001558MASŁOŃAgatabieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
8011767WĘGRZYNFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
8021560SAWONIUKMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8031759SZTUKAStanisławbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
8041585OLEJNICZAKAmelia bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
80525CHOJNACKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2014Lodzbrak
80623CYWIŃSKIKajetan bieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8071612PASZKABartoszbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
80822KRÓLKrzysztofbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
80927ZYCHLANikodembieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
81029PRZYBYLAKAntonibieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8111746SOCHAPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8121744ŚLEMPTomaszbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
8131741SZYMCZAK Zuzia bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
8141740JURAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8151736CHOJNACKAMarcelabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
8161616SIMIŃSKIKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
8171735RODAKKarlabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8181734BAJAKWandabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8191615RUTKOWSKIRyszardbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
8201614KWIATKOWSKIDawidbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
8211738KRAWULMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
8221613WOŹNIAKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
8231737GMEREKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8241609GALANTFilipbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
8251608ŚLUSARSKIKrzysztofbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
8261588PAWŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Pabianicebrak
827159DRZEWOSZEWSKIAlexbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8281589KIEŁEKMartabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8291590MALSKAMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8301753MASIEREKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
8311755SZCZEPANIAKFilipbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8321754OLEJNIK-ANTASAdambieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8331750GUNDLACHRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
8341749KIELICHOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8351605SYPUŁEKMarcelbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
8361747SŁABYSergiuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8371606GALANTPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
8381607MICHALSKI Szymonbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
8391604ŻEGARSKI Jaśbieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
8401467DRZEWOSZEWSKIErykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
8411591KUBICKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
8421592WÓJCIKKarolinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
843160GRZESZKIEWICZOliwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
8441775ŁUKASZEWSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
8451185OLEKMaksymilian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
846760BRZOZOWSKIAntonibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
847759GILSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
848763BABOUTJanbieg chłopców – ur. 2007Lodzbrak
849771STANISŁAWPłomińskibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
850774KOZŁOWSKIWojtekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
851772NAZARCZYKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
852756JERZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
853752PRZYBYŁBartekbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
854745STEFAŃSKIKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
855744HORYNEKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
856747PIECHURAWiktorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
857748BORKOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
858751CICHOSZMateuszbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
859749JAROSIEWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
860775BOŃCZAKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
861777DZIŚNIEŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
862803BERENTAmeliabieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
863802HAYEKMagdabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
864804MACIASZCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
865805PAŁCZYŃSKAPolabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
866809IMJulia bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
867807ŻÓŁTOWSKAZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
868801NOSKOWSKASarabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
869789SIKORSKIMichał bieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
870779KROCHMALSKIFilipbieg chłopców – ur. 2007Warszawabrak
871778ŻAKFranciszekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
872783PAWŁOWSKIStanisławbieg chłopców – ur. 2007Pabianicebrak
873786STELMASZEWSKIAdrian bieg chłopców – ur. 2007OZORKÓWbrak
874788GROCHOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
875787JANIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
876741ADAMCZYKLeonardbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
877740WIOSNAIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
878639DOLIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
879638JABŁOŃSKIBrunobieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
880640CEBULANikodem bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
881641LORENTOWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
882662KWINTAAleksandra bieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
883645GABRYJELSKIKosmabieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
884637KROPATTomaszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
885636WYSOCKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Skotnikibrak
886611PABJAŃCZYKPawełbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
887609KRÓLEWSKI Borys bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
888613FORYŚFryderykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
889616GAJAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
890634CIEŚLAKGrzegorzbieg chłopców – ur. 2006Rzgówbrak
891617GAWROŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
892674HUDZIKNadiabieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
893675MIROWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
894695KOZŁOWSKAIdabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
895692LEOEwabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
896701SIEKACZMariabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
897731NOSKOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
898735STAŃArturbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
899734WOJCIECHOWSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
900691DYDOMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹbrak
901688POLUSAritabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
902678JONASPaulinabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
903676EJZERTBarbarabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
904680PORADECKAAdriannabieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
905682BARAŃSKAOlabieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
906685MARCINIAKOlabieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
907684ZIELIŃSKAKlaudia bieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
908810KIRILISMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
909811TOMCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
910900SZCZEŚNIAKAdambieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
911899KWIATKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
912901MARKSFabianbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
913902MIKOŁAJEWSKIMikołaj bieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
914905KRAWCZYKStanisław bieg chłopców – ur. 2008Warszawabrak
915903GUŁAJJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
916898PIECHOWIAKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
917896PIOTROWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
918889DZIEDZIŃSKIDanielbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
919888BRZEZIŃSKISebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
920891WŁODARCZYKSebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
921892DEMBOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
922895KLUCZYŃSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
923894ORZECHOWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
924912JEŻEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
925913JEŻEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
926947OPALSKAWeronika bieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
927946JAROCKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
928948SZYSZKAMilenabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
929949JONASPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
930951GAWROŃSKA Joanna bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
931950JADCZAKOliwia bieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
932943RYBCZYŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
933942MOŻDŻEŃMariannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
934917CEBULATymonbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
935915WAWRZYNIAKCyrylbieg chłopców – ur. 2008Zgierzbrak
936919DZIEDZICZAK Filipbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
937920CHUSCINSKIBartlomiejbieg chłopców – ur. 2008Lodzbrak
938941NOWOSIELSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
939921KLINGERBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
940887KURASJanbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
941885KRAWCZYNSKI Mateuszbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
942827WŁODARCZYKHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
943826KUBIAKRoksanabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
944828RUDZIŃSKAKamilabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
945829MARSZAŁEKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
946832STALINGERNadiabieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
947831PIETRZAKWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
948823MICHALSKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
949822KORPASLenabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
950815MĘDRZAKJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
951813PASZKANataliabieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
952816KOWARAAleksandrabieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
953818ADAMOWICZMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
954821ZUCHORAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
955820TALAGAMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
956833BARCICKAZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
957834RŻANEKZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
958875KUBASIKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
959873ŻÓŁTOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
960876RYCHELŁukaszbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
961880KLONOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
962884GADOMSKITycjanbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
963881TARAJKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
964855NIEZAWITOWSKAGabrielabieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
965853JAKÓBCZAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008Rososzabrak
966839WÓJCIKMarysiabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
967838MAKOWSKAOlgabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
968843WYLAZLOWSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
969850MITURAKarolina bieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
970852ALBRECHTMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
971607KAZIMIERSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
972606MAŁOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
973278GABRYJELSKABlankabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
974277PAWLAKOtyliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
975279MOTYKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
976311ZAMOJSKIHubertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
977314EJZERTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
978313MIROWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
979275TOSIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
980273KARPKlaudiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rzgówbrak
981258TWARDOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
982257ŻUCHOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
983259PIETRASIAKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
984260ROMANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Józefówbrak
985269ADAMCZEWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
986261WOJNAROWSKADariabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
987315PIOTROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łowiczbrak
988316CIEŚLIKMikołajbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
989337SZYMCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
990336BORKOWSKIPaweł bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Warszawabrak
991381FITZJulia bieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
992383SARNAIgabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
993389MALECMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
994388ADAMOWICZMariabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
995333ŻAKMaciejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
996332GIELECDamianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Konstantynów Łódzkibrak
997319CYZMANBartosz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
998317NIEKRASZEWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
999322ANDRZEJCZYKMateusz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1000325MARSZAŁFilipbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1001331WEISSMateuszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bukowiecbrak
1002326MAŚLANKOJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1003256MORAWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1004253BARTCZAKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
1005102HORYNEKKlaudiabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1006101MATUSZEWSKASandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
1007103MARKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1008104KOCZASKAIgabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1009106PAWŁOWSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1010105BROŻYNAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
1011100SZULOWSKAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
101253POWĄZKAKarolinaWyścigu na wózkachChojnatabrak
10134KARASIŃSKAWiolettaBiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
10143OWCZAREKMariaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
10155KACPEREKMaciejBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
10166KOPERBeataBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
101752POPŁOŃSKIMarekWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
10187LEDZIANPrzemysławBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
1019107STAŃJekatierinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1020109KRZCIUKPatrycjabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Rogówbrak
1021242OCHOCKAMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1022177JANIKKonradbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Rogówbrak
1023248RYGIERTIngabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1024250KOCHMartabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1025252CZEKALAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
1026251MARKSPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1027176GÓRSKIFryderyk bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1028174BARTOSIK Kacper bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutomiersk brak
1029111SZTUKAAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1030110POLACZEKAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1031171KOŹMIŃSKIKamilbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1032172MIKOŁAJEWSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
1033173KUBICKIFilipbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
1034392CHRUŚCIELKarolinabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1035393KOMOROWSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1036549PUZDERAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
1037548SKOWROŃSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
1038550KOBYLARCZYKKamilabieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
1039553MROCZKOWSKA Zuzanna bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
1040555JAGODZIŃSKARoksana bieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
1041554DETMERAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1042547ROZA Ninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
1043545SOBCZYŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1044533STEFANOWICZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1045532PIOTROWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1046534MADEJNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1047535KOCHMariabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1048544KOPROWSKAŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1049539KLIMCZYKMajabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1050556GILSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
1051557DOBROWOLSKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
1052593MOSIOŁEKBartekbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1053592MUCHAKacper bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1054594ŻACZEK Olekbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
1055595SZALIŃSKISewerynbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
1056604RUZICKIPatrykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1057602URBANIAKAntonibieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1058591HAYEKKamilbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
1059581CUPEREmiliabieg dziewcząt – ur. 2006TOMASZÓW MAZbrak
1060563WYLAZLOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1061558GRZYBOWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
1062566ZAWIEJSKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1063567BUJNOWICZMartynabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1064576MASTALERZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1065573KOWALSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1066531STACHURANikolabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
1067530WALCZAKNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
1068424RÓŻYCKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1069423JAROSZPolabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
1070425DRYGALSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1071426GOLIŃSKAKingabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1072431MILLERAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1073427KARPPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005Rzgówbrak
1074422ROWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1075421DZIŚNIEŃSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1076397DĘBSKAZuziabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1077395NIZIŃSKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1078399SZYMAŃSKAAdabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1079400GRZYBOWSKAAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Ksawerówbrak
1080420STAŃCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹbrak
1081419JÓŹWIAK Lenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1082432SAKOWICZEmiliabieg dziewcząt – ur. 2005JANÓWKAbrak
1083433KIKOSICKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1084468TKACZYKMikołajbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
1085464BEGIERKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
1086469KAFARSKIKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
1087474DĘBSKIIgorbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
1088529KOTLIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
1089522SZMERKAKingabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
1090463STALINGERSewerynbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
1091460OBSTNorbertbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
1092451LEMIESZEWSKIAdrianbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
1093434GRABOWSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
1094453FIGWERKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
1095455WÓJCIKKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
1096456GAWIŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
10971413CIEŚLIKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1098952ŻAKAnielabieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
10991274SREBRZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
11001273BECHTAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11011275SZEWCZYKWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11021276SZYMAŃSKAMariabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11031278ADAMUSIAK Magdabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11041277SIEROCIŃSKAJolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11051272ŁASZCZYŃSKAGabrysiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11061271KAKIETHannabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
11071265SIECZKOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11081264STAŃNataszabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11091266KRAWCZYKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11101268KRAKUSLilianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11111270OMĄKOWSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
11121269SŁOMSKALiliannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11131280IMMajabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11141283ZIENTARA Zuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11151301CUPERAnnabieg dziewcząt- ur. 2011TOMASZÓW MAZbrak
11161300WASILEWSKADianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11171302BUDZOWSKAUrszulabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11181303GOSZCZYŃSKAAntonina bieg dziewcząt- ur. 2011Zyrardowbrak
11191311TABAKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
11201304STARZYŃSKAMarcelinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11211297NOWAKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11221296KOWALSKAZofia Aleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11231289DĄBROWSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Koluszkibrak
11241288LAMEKEmmabieg dziewcząt- ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
11251290MAJCHROWSKAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11261292MITURANikolabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
11271295BOŃCZAKNinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11281294BARANOWSKADarjanabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11291263FRASZCZYŃSKAOlabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11301262SZULOWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
11311234JEDNACPatrykbieg chłopców – ur. 2010Konstantynów Łódzkibrak
11321233PAWŁOWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11331236PIEGAT Jaś bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11341237KWAŚNYMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
11351239ANTOSIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2010Łęczycabrak
11361238CABANEdwardbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11371232KONABronekbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11381231CALAKJonatan bieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
11391226JEŻEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
1140954SIMIŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
11411227SIKORAIgorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
11421228RZĄPAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
11431230FILIPCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
11441229GARBACZWojtek bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
11451240KAPRALMikołajbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
11461242BILICKIAdam bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
11471256JESKEZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
11481254BEREŻEWSKA-SZYMANIAKBlankabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
11491257BIENIASMaja bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11501258MICHALAKMajkabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11511261FORNALLidiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11521259BALDKlarabieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
11531253MIKORENDAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11541251ŚNIADAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11551247GRYGIELBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11561246STANKIEWICZPolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11571248MILCZAKHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11581249MICHALAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11591250RYBCZYŃSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
11601312RENKELTobiaszbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
11611313SAWICKIAntekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11621379MRÓWCZYŃSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11631378SARNAFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11641380CZYŻNIELEWSKIRobercikbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11651381ŁUCHNIAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11661385ŚLADOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Wola Grzymkowabrak
11671338KOZAKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11681372ZIENTARA Szymon bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
11691370PODSIADŁYKacperbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11701362SKOWROŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
11711361WUJCIKMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11721363STĘPIEŃLeonbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
11731364SZCZEŚNIAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11741368KAZIMIERCZAKMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11751365CHMIELECKIAntonibieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11761386WYRWICZJan Tadeuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11771387WRÓBLEWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
11781406KIRILISKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
11791405STRZELECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
11801408MASIEREKHaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
11811409CZARNECKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
11821412PIOTROWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łowiczbrak
11831410HUNDERKalinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
11841403HAUKJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
11851402FRANKOWSKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
11861389KURGANMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11871388GRUNTAlexbieg chłopców – ur. 2011Tuszynbrak
11881392ZYCHLAStefanbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11891393AMBROSZCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11901401KWELLANatalia bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
1191186KROCHMALSKIIgnacybieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
11921360FONTNERSzymonbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11931359BARRIEMaksbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11941327PIETRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11951325PEREPEREZJanbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
11961328KOŁODZIEJCZYKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11971329SIECZKOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
11981333SZTUKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
11991331DRÓŻKADmitrijbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12001324RYCHELMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12011323GUBAŁAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12021315KRAWIECAntonibieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
12031314KUBIAKNatanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
12041316CZEKALAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
12051318SOBIERAJSKIOskar bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
12061322KALKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12071321GALANTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12081334MAŁOWSKIMiłoszbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
12091335CICHYWiktorbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
12101352GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12111346OLEJNICZAKStanisław bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
12121353FALKOWSKITomaszbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
12131354CHWIAŁKOWSKIWitoldbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12141358KLACZKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
12151357KALWINEKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12161345KANIAJanbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
12171344MAJCHROWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12181337KOLESIŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12191336PIOTROWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
12201339DOMINIAKBeniaminbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
12211342FRYCDawidbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
12221343PAWICKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
12231219ROGOWSKIDominikbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
12241224ZAWIEJSKIAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
12251071STOPCZYKBasiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12261059GAJEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12271072ELJASZLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12281074OCHOCKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12291078ZAMOJSKAJulia bieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
12301075ADAMCZYKPolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12311058TRALEWSKI-GÓRKATymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12321057RZEŹNIKAntonibieg chłopców – ur. 2009Gałków Małybrak
12331032CHMIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12341028HOFMAN Bartłomiej bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12351053JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12361054KLINCEWICZAntonibieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12371056STELMASZEWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2009OZORKÓWbrak
12381055JABŁOŃSKILeonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12391079KLONOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
12401080PRASALKingabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12411102SZOSTAKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
12421100FLORCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
12431103ZIELIŃSKA Emiliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
12441104BARTCZAKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
12451218STANISŁAWSKISebastianbieg chłopców – ur. 2010Łódżbrak
12461105ZIELIŃSKATamarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12471097KAZIMIERSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
12481094MILLERAnnabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
12491088WALCZAKNoemibieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
12501081MROZOWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
12511090STRASZYŃSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12521091GREGOREKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12531093RUZICKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12541092WLAZEŁZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12551026ŚWITAntoni bieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
12561022KUBIKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
1257977PŁOMIŃSKAEwabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1258972PĘDZIWIATRAlicjabieg dziewcząt – ur. 2009Bełchatówbrak
1259979BŁOCISZMajabieg dziewcząt – ur. 2009ZGIERZbrak
1260980DUTKOWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1261982GRUCHOTZosiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1262981TOMASZKIEWICZLidiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1263968ALEKSANDROWICZIgabieg dziewcząt – ur. 2009Pabianicebrak
1264967KMIECIAK Marcelina bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
1265956BECHTAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1266955MAKOWSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1267958GRODZIŃSKAKlarabieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
1268961CIEŚLAKNelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1269964ŚLIWIŃSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
1270962LEWICKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
1271983SAKOWICZNatalia bieg dziewcząt – ur. 2009JANÓWKAbrak
1272984WÓJCIKAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
12731015SZEFERMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12741014STRUMIANJanbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
12751016CHOŁUJKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12761018SZWARNOWSKIXavierbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
12771021DOBROWOLSKIAdambieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
12781019NYKIELJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12791012WOŹNIAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
12801011JANICKIJędrzejbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12811003OLEJNIK-ANTASHubertbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12821001SOBIECKIWiktorbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
12831004MICHALAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12841006GŁOWACKIAntonibieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
12851010LESIEWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
12861107BIAŁKOWSKAMałgorzatabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12871106GĄSIOROWSKA Agatabieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
12881183BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
12891182KOŹLAKAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
12901184BARANOWICZAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
12911187LEWAŃSKIFranciszek bieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
12921190ZGODAFrancieszkbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
12931188RAJCZAKTymoteuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
12941181ADAMOWICZPiotrbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
12951180WÓJCIKFilipbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
12961175HUNDERFranciszekbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
12971108KLUCZYŃSKALena bieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
12981176WILCZYŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
12991177NOREMBERGArkadiuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
13001179DUDEKMarcelbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
13011178BARSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13021191MAŁOLEPSZYAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13031192GŁOWACKIDamianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13041206POTURAŁA Stanisław bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
13051203JAGIEŁŁOAleksanderbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13061207GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
13071209LICHWAŁAJakubbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
13081213PIETRASIAKSzymonbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
13091212STAJUDAJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13101202STANIASZEKMichał bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13111201GRZELAKJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13121197MIŚKIEWICZ Michałbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
13131194DEINAMichałbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13141198KOWALIKMariuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13151199PŁAŻEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13161200ANDRZEJCZYKAdrian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13171173WIOSNAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13181174SZCZEPANIAKAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13191133TKACZYKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
13201131GOSZCZYŃSKANinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13211135KOZŁOWSKAZojabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13221136ŁABECKA Hanna bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
13231171APANASOWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13241137PAWLICKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13251124PIESYKMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13261118GIEJBANicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13271110LACHNadiabieg dziewcząt- ur. 2010Sochaczewbrak
13281109ZAJĄCZKOWSKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
13291111NOWAKLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
13301113SYPEKTosiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13311116OLESZCZYKViolettabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13321115TOMCZYKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13331140WEREMCZUKMarlenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13341139GÓRSKAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13351150EPPELNataszabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13361141OLEJNICZAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13371162LEMIESZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13381163SZMERKAPatrykbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
13391169MICHALSKI Bartoszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13401168GAŁKAJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
13411146KWAŚNYMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13421149ANDRYSZEKLenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13431144COLONNA-WALEWSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2010Głownobrak
13441145KRASIŃSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
13451142ANDRZEJCZAKNicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1346390KRUKWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
13471348ZIÓŁKOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
13481252WŁODARCZYKZosiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
13491017KASPRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
1350663WŁODARCZYKZuziabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
13511130SZLACHCIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźim. Marii Montessori
135251WŁODARSKIMariuszWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
13531KAMIŃSKIJanBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1ŁABECKA Haniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
2POLATOWSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
3KOLĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
4TUREKPiotr bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
5OLEJNIKPaulina bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
6CUPERSzymonbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
7TUREKPiotrbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
8GĄSICKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
9TRYFANÓWWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
10KWIATKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
11205KUMEKRobertBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
12702WOLNIEWICZDominikaBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
13WIELECAmelia bieg dziewcząt - ur. 2007LodzLuzaki na fantazji
14ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
15LESIEŃMaciejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
16SOŁTYSMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
17KOĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
18OLESZCZAKJulianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
19206MELONIzabelaRawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
20RUDZKA Maja bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
21GORTATOWICZMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
22ZAJĄCStanisławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
23WOJTCZYKAndrzejbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
24BARTOSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
25SOWIŃSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
26SZATANIAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
27PASTUSZKANorbertbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
28PASTUSZKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
29JABŁOŃSKI Jakubbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutoniersk brak
30GRABAREKŁucja bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
31NIEZAWITOWSKIPiotrbieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
32MORACKISzymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
33PIOTROWSKIStaśbieg chłopców – ur. 2009Konstancin-Jeziornabrak
34BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
35STAŃRobertbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
36PAPROTNYJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
37SUWAPatrycja bieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
38CHORÓBCZYK Jakub Biegu NiepełnosprawnychKonstantynów Łódzki brak
39MALINOWSKAKarolinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
40SZYMORNikodembieg chłopców - ur. 2013Janowkabrak
41GOLANMichał bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
42STAŃJekatierina bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
43WOSIECKA Aleksandra bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
44WŁODZARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
45357TWORSKIKapcerbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
46NOWAKGabriela bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
47PAWLICKAKarolinabieg dziewcząt - ur. 2007Lubońbrak
48SKROBEKLenabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
49356KRAWCZYKDawidŁódźbrak
50KUCIŃSKAEmilkabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
51TOPOREKPaulinabieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
52711LIŚKAStanisławŁódźbrak
53ZJAWIONYAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
54ZNAWIONYWiktorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
55WIECHNAFilipbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
56KOWALCZYKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
57KLIMCZAKNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
58349ANTOSIEWICZJanŁódźbrak
59????brak
60352TRYCHBartoszbrak
61353KUBSIAKTomekŁódźbrak
62354KUBSIKMateuszŁódźbrak
63355DOBRZELEWSKAZuzannaOZORKÓWbrak
64669WAGNER-BISBorysŁódźbrak
65350JANKOWSKIFranekŁódźbrak
66351BOCZEKKacperŁódźbrak
67203JANISZEWSKIKornelbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
68KACZMAREK Maciejbieg chłopców – ur. 2010Lodzbrak
69GŁOWACKIJulianbieg chłopców – ur. 2010Helenów brak
70SZYMAŃCZYKMichałbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
71KLIMCZAKTymonbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
72BABOUTAdam Rogerbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
73OSIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
74WACHOWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
75202JANISZEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
76BARCICKIJanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
77FALKOWSKI0Tomaszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
78JAKUBOWSKAJolantaBiegu NiepełnosprawnychWieluńbrak
79ZJAWIONAVictoriabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
80PIOTROWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Konstancin-Jeziornabrak
81ŚLEMPGrzegorzBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
82KAŁUŻAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
83KUROWSKAWeronikabieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
84204PIASECKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
85GŁOWACKAUrszula bieg dziewcząt -ur. 2008Helenów brak
86SADECKAMariabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
87GORTATLenabieg dziewcząt- ur. 2010Rąbieńbrak
88213SOBCZAKInesbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
89OSIŃSKAMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak