Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1442
Zapisanych kobiet: 704
Zapisanych mężczyzn: 738
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1353
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:89

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
11KAMIŃSKIJanBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
22LERKAMonikaBiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
33OWCZAREKMariaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
44KARASIŃSKAWiolettaBiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
55KACPEREKMaciejBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
66KOPERBeataBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
77LEDZIANPrzemysławBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
820BAGIŃSKIDragosbieg chłopców – ur. 2014ŁódźVege Runners
921DĄBROWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów ŁódzkiNORDEA RUNNERS
1022KRÓLKrzysztofbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1123CYWIŃSKIKajetan bieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1224KASPRZAKJędrzej bieg chłopców – ur. 2014Starowa GóraMove Factory
1325CHOJNACKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2014Lodzbrak
1426FELCENLOBENPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź Przedszkole Nr 218
1527ZYCHLANikodembieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1628CIESIELSKIFilipbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
1729PRZYBYLAKAntonibieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
1830MALECJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźDRAGOSFERA
1951WŁODARSKIMariuszWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
2052POPŁOŃSKIMarekWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
2153POWĄZKAKarolinaWyścigu na wózkachChojnatabrak
22100SZULOWSKAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
23101MATUSZEWSKASandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
24102HORYNEKKlaudiabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
25103MARKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
26104KOCZASKAIgabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
27105BROŻYNAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
28106PAWŁOWSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
29107STAŃJekatierinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
30108BRACICHOWICZMajabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
31109KRZCIUKPatrycjabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Rogówbrak
32110POLACZEKAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
33111SZTUKAAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
34156SZEWCZYKWiktoriaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
35157WYRWASAlicjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
36158WYRWASDagmarabieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
37159DRZEWOSZEWSKIAlexbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
38160GRZESZKIEWICZOliwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
39161KURCZEWSKAVanessabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
40162GAJEWSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
41163MIŁAKAdambieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
42164PSTROKOŃSKIMaciej bieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
43165KUCHARCZYKFilip bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
44166GŁOWACKAOla bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
45167ANGLARTJulianna bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
46168GŁOWACKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
47169GŁOWACKISewerynbieg chłopców – ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
48170MATUSZEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2014ŁódźMała Straż
49171KOŹMIŃSKIKamilbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
50172MIKOŁAJEWSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
51173KUBICKIFilipbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
52174BARTOSIK Kacper bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutomiersk brak
53175TELĄŻKABartekbieg chłopców – ur. 2001 i 2002ŁódźXII LO Łódź
54176GÓRSKIFryderyk bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
55177JANIKKonradbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Rogówbrak
56179WOJTASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
57180MĄDRAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005Piotrków Tryb.KS Polanik
58181MATUSZEWSKAKingabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
59182MATUSZEWSKIKamilbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
60183STELMACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
61184DROZDKacperbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
62185SZALIŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
63186KROCHMALSKIIgnacybieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
64187NOWIKKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
65188SOBCZYŃSKIŁukaszbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
66189ADAMUSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
67190APANASOWICZMikołajbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
68191TĄPOLSKIKarolbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
69192KRAWCZYKJessicabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
70194NOWAKAdambieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
71195DUBICKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007brak
72196GAWROŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
73197ZATORSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
74198JĘDRZEJCZAK Bartekbieg chłopców – ur. 2007SzczawinUKS Lisy Zgierz
75199MACIOŁNataszabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
76200ZARĘBANataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
77201PITEKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
78208GAJECKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźKS Polanik
79209GUNDLACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
80210JAWORSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAKS - SMS Łódź
81211JAWORSKIAlanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźAKS - SMS Łódź
82212CIEMIENIEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
83214TRAJKOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
84215PODLASIAKRobertBiegu NiepełnosprawnychŁódźRYSIOTEAM
85216ŁUKOMSKIRyszard bieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
86217KRAWCZYKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódź brak
87218KRAWCZYKWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódź brak
88219ZAGAJEWSKIDanielbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
89220CHARUSTAJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
90221NOWAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
91222ORZECHOWSKAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
92223BIEŃKOWSKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
93224GNACIŃSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
94225GNACIŃSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
95226KOSMANRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
96227JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
97241TOMASZEWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
98242OCHOCKAMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
99243TOMCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
100244SZAREKNikolabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
101245SÓJKALidiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
102246MIROWSKAMarta bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹZSK im. JP II w Łodzi
103247BARANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
104248RYGIERTIngabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
105249SARNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
106250KOCHMartabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
107251MARKSPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
108252CZEKALAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
109253BARTCZAKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
110254MACIEJEWSKABeatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
111255MIKOŁAJCZYK Majabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
112256MORAWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
113257ŻUCHOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
114258TWARDOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
115259PIETRASIAKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
116260ROMANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Józefówbrak
117261WOJNAROWSKADariabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
118262ADAMIAKKalinabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
119263CHAŁUBIŃSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
120264CHLEBNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
121265JUSZCZYKJoannabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
122266KUCAŁAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
123267RZEŹNICZAKMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
124268BIERNACKAMajabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMks Jedynka
125269ADAMCZEWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
126270KAROLCZUKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
127271GASIŃSKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
128272RYSKALAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
129273KARPKlaudiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rzgówbrak
130274BIESAGAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
131275TOSIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
132276CZERNEKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
133277PAWLAKOtyliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
134278GABRYJELSKABlankabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
135279MOTYKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
136311ZAMOJSKIHubertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
137312BALCZERCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
138313MIROWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
139314EJZERTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
140315PIOTROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łowiczbrak
141316CIEŚLIKMikołajbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
142317NIEKRASZEWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
143318KORZENIOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
144319CYZMANBartosz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
145320DZIADECKIJanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
146321KLIMCZAKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
147322ANDRZEJCZYKMateusz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
148323WOROPAJIgnacybieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
149324FRĄTCZAKRobertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
150325MARSZAŁFilipbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
151326MAŚLANKOJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
152327OKAPIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
153328KOWALIKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
154329HUĆKOMichałbieg chłopców – ur. 2003 i 2004SmardzewUKS Lisy Zgierz
155330PLUTAAntonibieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
156331WEISSMateuszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bukowiecbrak
157332GIELECDamianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Konstantynów Łódzkibrak
158333ŻAKMaciejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
159334TROCIŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźRYSIOTEAM
160335JÓŹWIAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Szczawin DużyUKS Lisy Zgierz
161336BORKOWSKIPaweł bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Warszawabrak
162337SZYMCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
163338KRUPAKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
164340DEFIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
165381FITZJulia bieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
166382CYNKIERNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
167383SARNAIgabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
168384MORAWIECMajabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
169385SZCZAWIŃSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
170386KOWALSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
171387SAŁADAJCZYKMalwinabieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
172388ADAMOWICZMariabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
173389MALECMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
174390KRUKWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
175391OLEŚKOWiktoria bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
176392CHRUŚCIELKarolinabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
177393KOMOROWSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
178394WLAZŁOZosiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
179395NIZIŃSKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
180396ŁOŚZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
181397DĘBSKAZuziabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
182398MIELCZAREKJagodabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
183399SZYMAŃSKAAdabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
184400GRZYBOWSKAAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Ksawerówbrak
185401KARBOWNIKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹMks Jedynka
186402SZLUFARSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
187403ERKERTJoannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
188404GIBASZEKPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
189405GORZELAŃCZYKLaurabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
190406JANICKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
191407KACPRZYK ROSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
192408KOŁACIŃSKAAnnabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
193409KOŁODZIEJSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
194410LEGENDŹPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
195411PRĘCIKOWSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
196412RASZYŃSKASandrabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
197413WLAZŁOAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
198414WICIŃSKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 169 Łódź
199415KAROLCZUKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
200416ZAGRAJEKAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
201417ZIELIŃSKAAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
202418PRZYBYLSKAJoanna bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 61
203419JÓŹWIAK Lenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
204420STAŃCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹbrak
205421DZIŚNIEŃSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
206422ROWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
207423JAROSZPolabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
208424RÓŻYCKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
209425DRYGALSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
210426GOLIŃSKAKingabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
211427KARPPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005Rzgówbrak
212428KUDŁAKarinabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 55
213429WILKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
214430KAWKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
215431MILLERAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
216432SAKOWICZEmiliabieg dziewcząt – ur. 2005JANÓWKAbrak
217433KIKOSICKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
218434GRABOWSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
219451LEMIESZEWSKIAdrianbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
220452WOJTAKOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
221453FIGWERKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
222454ZIĄBKAOliwierbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
223455WÓJCIKKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
224456GAWIŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
225457SZRAJBERMateuszbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
226458SŁAWSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
227459NIEDZIELSKIMichałbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
228460OBSTNorbertbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
229461WITCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
230462WYRWASKamilbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
231463STALINGERSewerynbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
232464BEGIERKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
233465SITEKJarosławbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
234466URBAŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
235467BOROWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP19
236468TKACZYKMikołajbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
237469KAFARSKIKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
238470STANISŁAWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005ŁódźMks Jedynka
239471WIŚNIEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
240472MIELCZAREKPatrykbieg chłopców – ur. 2005łódżSP110
241473MOKRACKIFilipbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 34
242474DĘBSKIIgorbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
243475POLACZEKCezarybieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
244476DUBLADawidbieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
245477STAJUDAKajetanbieg chłopców – ur. 2005ZgierzUKS Lisy Zgierz
246478JÓŹWICKIPrzemysław bieg chłopców – ur. 2005Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
247521MĘCZYŃSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
248522SZMERKAKingabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
249523MŁODZIŃSKANinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
250524JAKUBOWSKAMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
251525PŁOMIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
252526ZASPA-ŁABĘDZKANataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
253527KOŚKAKlaudiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
254528ŻEGOTAPaulinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
255529KOTLIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
256530WALCZAKNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
257531STACHURANikolabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
258532PIOTROWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
259533STEFANOWICZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
260534MADEJNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
261535KOCHMariabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
262536GROCHOLINSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
263537PIEKARSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
264538ADAMCZYKKatarzynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
265539KLIMCZYKMajabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
266540MATUSZCZYKŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków TrybunalskiKS Polanik
267541SZYMCZAKZosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
268542SOWIŃSKASylwia bieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
269543GRZĘDAAnnabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
270544KOPROWSKAŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
271545SOBCZYŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
272546KRZANOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
273547ROZA Ninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
274548SKOWROŃSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
275549PUZDERAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
276550KOBYLARCZYKKamilabieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
277551LENCZEWSKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
278552LESZKIEWICZMichalinabieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
279553MROCZKOWSKA Zuzanna bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
280554DETMERAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
281555JAGODZIŃSKARoksana bieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
282556GILSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
283557DOBROWOLSKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
284558GRZYBOWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
285559KOWALCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
286560SADOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
287561PŁACHTADagmarabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
288562MAKOSZKarolinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
289563WYLAZLOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
290564ROSIŃSKAEmiliabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
291565ŚWIĄDERAdriannabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
292566ZAWIEJSKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
293567BUJNOWICZMartynabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
294568BŁASZCZYKZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
295569ŁĘDZEWICZAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
296570PORCNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
297571KUJAWIAKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
298572GRACZYKJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
299573KOWALSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
300574PADZIKWeronikabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
301575BORKOWSKAIdabieg dziewcząt – ur. 2006Starowa GóraBorki
302576MASTALERZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
303577FURMANIAKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
304578SOKÓŁ Klaudia bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź ŁKS 2006
305579DRZEWIECKADariabieg dziewcząt – ur. 2006ZgierzRODZINKA.PL
306580GŁOWIŃSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
307581CUPEREmiliabieg dziewcząt – ur. 2006TOMASZÓW MAZbrak
308582MACHAŁALenabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
309591HAYEKKamilbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
310592MUCHAKacper bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
311593MOSIOŁEKBartekbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
312594ŻACZEK Olekbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
313595SZALIŃSKISewerynbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
314596PODRAŻKAMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
315597WASZCZAKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
316598GRUSZCZYŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
317599TOMCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
318600TOKARSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
319601ŁABĘDZKI Jan bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
320602URBANIAKAntonibieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
321603SUCHARKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
322604RUZICKIPatrykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
323605ŁADAMaciejbieg chłopców – ur. 2006WarszawaSP330 Warszawa
324606MAŁOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
325607KAZIMIERSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
326608MOTYLMarcinbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
327609KRÓLEWSKI Borys bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
328610CIEPLUCHAJulianbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
329611PABJAŃCZYKPawełbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
330612GRZYBOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
331613FORYŚFryderykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
332614MIKOŁAJCZYK Oskarbieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
333615LENCZEWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
334616GAJAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
335617GAWROŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
336618DOLACIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP71
337619SZLACHCIŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2006LódźSzkoła im. Marii Montessori
338620CHROMIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
339621NAJDIENOWMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
340622ROSIAKIgorbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
341623SALAMONMarcelbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
342624ZYGMUNTJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
343625KOWALIKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
344626SUSZEKJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
345627KAROLEWSKIAdambieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
346628BŁASZCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
347629DRÓŻDŻJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
348630ROSIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
349631WÓJCIAKNorbertbieg chłopców – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
350632WACHOWICZWiktor bieg chłopców – ur. 2006Aleksandrów ŁódzkiRazem Trenujemy Sport
351633LIŚKAJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
352634CIEŚLAKGrzegorzbieg chłopców – ur. 2006Rzgówbrak
353635KRYSZCZUKKarolbieg chłopców – ur. 2006Łódź SKS 137 Delfin Łódź
354636WYSOCKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Skotnikibrak
355637KROPATTomaszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
356638JABŁOŃSKIBrunobieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
357639DOLIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
358640CEBULANikodem bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
359641LORENTOWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
360642KABZIŃSKITomaszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaKIWIPORTAL.PL
361643KUROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ksawerówAzymut Pabianice
362644GAJDECKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaAccenture
363645GABRYJELSKIKosmabieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
364646BISKUPSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹSP 6
365647KOPEĆKrzysztofbieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
366648SOJAMaksymilian bieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
367661KAPUŚCIŃSKANataliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
368662KWINTAAleksandra bieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
369663WŁODARCZYKZuziabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
370664BALCZERCZYKPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
371665FORZPAŃCZYKMariabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
372666MIROWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
373667CIAMCIAKLaurabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
374668KIESZEKJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
375670GUERTLERWiktoriabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
376671WARDZIŃSKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
377672KLATKANinabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
378673RAWECKAZofiabieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
379674HUDZIKNadiabieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
380675MIROWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
381676EJZERTBarbarabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
382677LERKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
383678JONASPaulinabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
384679WRÓBLEWSKAMałgorzatabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
385680PORADECKAAdriannabieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
386681TOBOŁAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
387682BARAŃSKAOlabieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
388683GRODECKAJagodabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
389684ZIELIŃSKAKlaudia bieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
390685MARCINIAKOlabieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
391686DZIŚNIEŃSKAJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
392687WYRWASKingabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
393688POLUSAritabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
394689REDŁOWSKA Tatiana bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
395690PETRYKOWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
396691DYDOMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹbrak
397692LEOEwabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
398693WDOWIAKMajabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
399694MAŚLANKIEWICZPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
400695KOZŁOWSKAIdabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
401696JATCZAKMayabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
402697UCUNCUAysenurbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
403698MIAZEKLilianabieg dziewcząt - ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
404699RUSINMartabieg dziewcząt - ur. 2007KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMała Straż
405700KRAWCZYKKatarzynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
406701SIEKACZMariabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
407703POLACZEKZofiabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
408704LEŚNIEWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
409731NOSKOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
410732GRYGIELTomaszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
411733DUTKIEWICZDanielbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
412734WOJCIECHOWSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
413735STAŃArturbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
414736ANDRZEJEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
415737BEDNAREKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
416738KORCZYŃSKIArkadiuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
417739WINKLERJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
418740WIOSNAIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
419741ADAMCZYKLeonardbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
420742JÓŹWICKIMaksymilian bieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
421743URBANEKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
422744HORYNEKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
423745STEFAŃSKIKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
424746HELMANSzymon bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
425747PIECHURAWiktorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
426748BORKOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
427749JAROSIEWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
428750KIERZEKIgorbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
429751CICHOSZMateuszbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
430752PRZYBYŁBartekbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
431753FRONTCZAKNikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
432754ŻEBROWSKINikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
433755GOGOLINSamuelbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
434756JERZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
435757JARZYŃSKI Antoni bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
436758DOBROSZSzymonbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
437759GILSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
438760BRZOZOWSKIAntonibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
439761WIĘCKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSp.41 Łodz
440762ARHAYEMJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁódźRKS
441763BABOUTJanbieg chłopców – ur. 2007Lodzbrak
442764CŁAPIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
443765BIERNACKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMks Jedynka
444766PIETRZAKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
445767KOWALIKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
446768MULARSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
447769SELIGAMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
448770KOWALSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
449771STANISŁAWPłomińskibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
450772NAZARCZYKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
451773KRAKOWIAKJanbieg chłopców – ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
452774KOZŁOWSKIWojtekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
453775BOŃCZAKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
454776JANICKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
455777DZIŚNIEŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
456778ŻAKFranciszekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
457779KROCHMALSKIFilipbieg chłopców – ur. 2007Warszawabrak
458780MŁYNARCZYK Maciej bieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
459781KOSIKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
460782WIECZOREKMichał bieg chłopców – ur. 2007ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
461783PAWŁOWSKIStanisławbieg chłopców – ur. 2007Pabianicebrak
462784PRZYBYLAKHubert bieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
463785BEDNARCZYKJanbieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
464786STELMASZEWSKIAdrian bieg chłopców – ur. 2007OZORKÓWbrak
465787JANIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
466788GROCHOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
467789SIKORSKIMichał bieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
468801NOSKOWSKASarabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
469802HAYEKMagdabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
470803BERENTAmeliabieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
471804MACIASZCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
472805PAŁCZYŃSKAPolabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
473806BEKPolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
474807ŻÓŁTOWSKAZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
475808SOBCZAKNikolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
476809IMJulia bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
477810KIRILISMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
478811TOMCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
479812JÓŹWICKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
480813PASZKANataliabieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
481814ANDRZEJCZAKNinabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
482815MĘDRZAKJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
483816KOWARAAleksandrabieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
484817SUCHARKIEWICZAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
485818ADAMOWICZMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
486819KOTULSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
487820TALAGAMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
488821ZUCHORAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
489822KORPASLenabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
490823MICHALSKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
491824CIEPLUCHABiankabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
492825KUSTRAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
493826KUBIAKRoksanabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
494827WŁODARCZYKHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
495828RUDZIŃSKAKamilabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
496829MARSZAŁEKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
497830POLAKAnna bieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
498831PIETRZAKWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
499832STALINGERNadiabieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
500833BARCICKAZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
501834RŻANEKZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
502835FRĄTCZAKZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
503836BIŃCZYKNellbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
504837GRĄDYSPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
505838MAKOWSKAOlgabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
506839WÓJCIKMarysiabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
507840SALAMONZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
508841STĘŻYCKAMatyldabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
509842ŻAKAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
510843WYLAZLOWSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
511844GÓRSKAAntoninabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
512845KOWALCZYKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
513846SZYMAŃSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
514847MOSZKOWSKAMartabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
515848NOWIŃSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
516849BŁASZCZYKEmiliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
517850MITURAKarolina bieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
518851SIERSKAWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
519852ALBRECHTMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
520853JAKÓBCZAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008Rososzabrak
521854POCHYLSKAZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
522855NIEZAWITOWSKAGabrielabieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
523871TRZECIAKAntonibieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
524872KRUKWiktorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
525873ŻÓŁTOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
526874WARDZIŃSKIKryspinbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
527875KUBASIKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
528876RYCHELŁukaszbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
529877JANKOWSKIJulianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
530878RZEŃCATomaszbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
531879JAROSIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
532880KLONOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
533881TARAJKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
534882RZEMPOŁUCHBartoszbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
535883ŁADAMarekbieg chłopców – ur. 2008WarszawaSP330 Warszawa
536884GADOMSKITycjanbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
537885KRAWCZYNSKI Mateuszbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
538886DZIADECKINikodembieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
539887KURASJanbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
540888BRZEZIŃSKISebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
541889DZIEDZIŃSKIDanielbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
542890JUŚKIEWICZJaśbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
543891WŁODARCZYKSebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
544892DEMBOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
545893WITCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
546894ORZECHOWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
547895KLUCZYŃSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
548896PIOTROWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
549897WAWRZKOMichałbieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
550898PIECHOWIAKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
551899KWIATKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
552900SZCZEŚNIAKAdambieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
553901MARKSFabianbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
554902MIKOŁAJEWSKIMikołaj bieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
555903GUŁAJJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
556904BRUDAKPiotrbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
557905KRAWCZYKStanisław bieg chłopców – ur. 2008Warszawabrak
558906PAWLICKIJanbieg chłopców – ur. 2008ŁódźRKS
559907STAŃCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
560908STYCZYŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
561909GRZELAKMikołajbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
562910RZEŹNICKIGabrielbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
563911MACIEJEWSKIMaciejbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
564912JEŻEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
565913JEŻEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
566914SUSZEKFranciszekbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
567915WAWRZYNIAKCyrylbieg chłopców – ur. 2008Zgierzbrak
568916FORYŚSergiusz bieg chłopców – ur. 2008ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
569917CEBULATymonbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
570918DRZEWIECKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ZgierzRODZINKA.PL
571919DZIEDZICZAK Filipbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
572920CHUSCINSKIBartlomiejbieg chłopców – ur. 2008Lodzbrak
573921KLINGERBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
574941NOWOSIELSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
575942MOŻDŻEŃMariannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
576943RYBCZYŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
577944ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
578945WINKLERJuliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
579946JAROCKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
580947OPALSKAWeronika bieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
581948SZYSZKAMilenabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
582949JONASPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
583950JADCZAKOliwia bieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
584951GAWROŃSKA Joanna bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
585952ŻAKAnielabieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
586953OWCZAREKTamikabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
587954SIMIŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
588955MAKOWSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
589956BECHTAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
590957BYSTROVAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
591958GRODZIŃSKAKlarabieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
592959NIEDZIELSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
593960ŁOJEWSKANikolettabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
594961CIEŚLAKNelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
595962LEWICKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
596963GOGOLINKesjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
597964ŚLIWIŃSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
598965OLESZCZAKKalinabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
599966KRAKOWIAKKajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
600967KMIECIAK Marcelina bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
601968ALEKSANDROWICZIgabieg dziewcząt – ur. 2009Pabianicebrak
602969PANCERMajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
603970RORBACHAmeliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
604971SITEKMartynabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
605972PĘDZIWIATRAlicjabieg dziewcząt – ur. 2009Bełchatówbrak
606973BOROWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP19
607974NIEZGODAIgabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
608975WŁODARCZYKBlankabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
609976WOŹNIAKJuliabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
610977PŁOMIŃSKAEwabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
611978PLUTARozalia bieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
612979BŁOCISZMajabieg dziewcząt – ur. 2009ZGIERZbrak
613980DUTKOWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
614981TOMASZKIEWICZLidiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
615982GRUCHOTZosiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
616983SAKOWICZNatalia bieg dziewcząt – ur. 2009JANÓWKAbrak
617984WÓJCIKAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
6181000GRYGIELMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
6191001SOBIECKIWiktorbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
6201002TOMASZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
6211003OLEJNIK-ANTASHubertbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6221004MICHALAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6231005LIPIŃSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
6241006GŁOWACKIAntonibieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
6251007KOŚLASzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
6261008ADAMCZEWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
6271009WRÓBLEWSKIJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
6281010LESIEWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6291011JANICKIJędrzejbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6301012WOŹNIAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
6311013KRAWCZYKJędrzejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
6321014STRUMIANJanbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
6331015SZEFERMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6341016CHOŁUJKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6351017KASPRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
6361018SZWARNOWSKIXavierbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
6371019NYKIELJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6381020TARCZYŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
6391021DOBROWOLSKIAdambieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
6401022KUBIKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6411023DZIŚNIEŃSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
6421024MALICKIJanek bieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
6431025GOGOLINTymoteuszbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
6441026ŚWITAntoni bieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
6451027MIKOŁAJCZYK Erykbieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
6461028HOFMAN Bartłomiej bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6471029PETRYKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
6481030CZARNIAKMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
6491031CZARNIAKŁukaszbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
6501032CHMIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6511033SAKOWSKIBrunobieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
6521034MICHAŁOWICZWiktorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
6531035ZIĘBAKarolbieg chłopców – ur. 2009JanówkaLZS Justynów
6541036WALASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6551037SKONECZNYJakubbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6561038MACHNICKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6571039KRAJEWSKIJeremibieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
6581040ERKERTOskarbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6591041JAROSZEWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6601042KWIATKOWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6611043NETZELJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6621044SALIŃSKISaliwanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6631045WALCZAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6641046WOSCHOLSKINatanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
6651047STAŃCZYKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6661048KACPRZAKKamilbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
6671049PIETRZAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
6681050WYŻYKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
6691051SOCHAMateuszbieg chłopców – ur. 2009Apolonia Beauty Sport
6701052GRZESZKIEWICZSzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźEDUKACJA
6711053JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6721054KLINCEWICZAntonibieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6731055JABŁOŃSKILeonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6741056STELMASZEWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2009OZORKÓWbrak
6751057RZEŹNIKAntonibieg chłopców – ur. 2009Gałków Małybrak
6761058TRALEWSKI-GÓRKATymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6771059GAJEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
6781060MOKRACKIMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
6791061WASILEWSKILeonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
6801062GASIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6811071STOPCZYKBasiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6821072ELJASZLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6831073SZCZEPANIAKHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
6841074OCHOCKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6851075ADAMCZYKPolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6861076GRALAZofiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź Rossmann Team
6871077MŁODZIŃSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
6881078ZAMOJSKAJulia bieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
6891079KLONOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
6901080PRASALKingabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
6911081MROZOWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
6921082OLEJNICZAKSandrabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
6931083WARDZIŃSKAEmilabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
6941084WIEKIERAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
6951085LISIECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
6961086PANUŚZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
6971087RAWECKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
6981088WALCZAKNoemibieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
6991089KMINAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
7001090STRASZYŃSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7011091GREGOREKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7021092WLAZEŁZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7031093RUZICKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7041094MILLERAnnabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
7051095MORAWIECMatyldabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
7061096BARTOSIKLenabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
7071097KAZIMIERSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
7081098BOHDANOWICZMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
7091099WACHHannabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
7101100FLORCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
7111101ŁOŚAgatabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
7121102SZOSTAKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
7131103ZIELIŃSKA Emiliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
7141104BARTCZAKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
7151105ZIELIŃSKATamarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7161106GĄSIOROWSKA Agatabieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
7171107BIAŁKOWSKAMałgorzatabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7181108KLUCZYŃSKALena bieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7191109ZAJĄCZKOWSKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
7201110LACHNadiabieg dziewcząt- ur. 2010Sochaczewbrak
7211111NOWAKLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
7221112MAGIERANicolebieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
7231113SYPEKTosiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7241114MALINOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
7251115TOMCZYKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7261116OLESZCZYKViolettabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7271117POLATOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
7281118GIEJBANicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7291119ROKITKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7301120HORNIAKAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7311121BORSSJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7321122GAWRZYDEKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7331123KRUPALaurabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7341124PIESYKMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7351125ZIĘBAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010JanówkaLZS Justynów
7361126SZLACHCIŃSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
7371127JEŻEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7381128KOZŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7391129RATAJCZYKWiolettabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
7401130SZLACHCIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźim. Marii Montessori
7411131GOSZCZYŃSKANinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7421132ŻAKJoannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 61
7431133TKACZYKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
7441134HUBARZosiabieg dziewcząt- ur. 2010Tomaszow MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
7451135KOZŁOWSKAZojabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7461136ŁABECKA Hanna bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
7471137PAWLICKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7481138SUKIENNIKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
7491139GÓRSKAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7501140WEREMCZUKMarlenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7511141OLEJNICZAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7521142ANDRZEJCZAKNicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7531143BIDERMANMiriambieg dziewcząt- ur. 2010Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
7541144COLONNA-WALEWSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2010Głownobrak
7551145KRASIŃSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
7561146KWAŚNYMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7571147KLEMBANataliabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRazem Trenujemy Sport
7581148MIKOKingabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
7591149ANDRYSZEKLenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7601150EPPELNataszabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7611161STERCZEWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
7621162LEMIESZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7631163SZMERKAPatrykbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
7641164STACHOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
7651165KOŁODZIEJCZYKNatanbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
7661166SKÓRAKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
7671167ZAJĄCZKOWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
7681168GAŁKAJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7691169MICHALSKI Bartoszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7701170SKOCZYLASOliwierbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
7711171APANASOWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7721172SZPAKPiotrbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
7731173WIOSNAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7741174SZCZEPANIAKAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7751175HUNDERFranciszekbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7761176WILCZYŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
7771177NOREMBERGArkadiuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7781178BARSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7791179DUDEKMarcelbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
7801180WÓJCIKFilipbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
7811181ADAMOWICZPiotrbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7821182KOŹLAKAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7831183BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
7841184BARANOWICZAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7851185OLEKMaksymilian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7861186CHUCHRAMateusz bieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
7871187LEWAŃSKIFranciszek bieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
7881188RAJCZAKTymoteuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7891189SŁAWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
7901190ZGODAFrancieszkbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
7911191MAŁOLEPSZYAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7921192GŁOWACKIDamianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7931193JĘDRZEJEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
7941194DEINAMichałbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7951195WOJTYSIAKJoachimbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
7961196ZWOLIŃSKIPrzemysławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
7971197MIŚKIEWICZ Michałbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
7981198KOWALIKMariuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
7991199PŁAŻEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8001200ANDRZEJCZYKAdrian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8011201GRZELAKJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8021202STANIASZEKMichał bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8031203JAGIEŁŁOAleksanderbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8041204SZYMIOŁJulekbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
8051205DRWALKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
8061206POTURAŁA Stanisław bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8071207GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8081208SIKORSKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
8091209LICHWAŁAJakubbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
8101210LIPKAPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
8111211TRZASKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
8121212STAJUDAJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8131213PIETRASIAKSzymonbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
8141214SOBIECKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8151215SZYMAŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8161216BROCKIIgorbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8171217SĘCZEKAntonibieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8181218STANISŁAWSKISebastianbieg chłopców – ur. 2010Łódżbrak
8191219ROGOWSKIDominikbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8201220KOPACKIKubabieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8211221KOWALIKBorysbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8221222SITKIEWICZMarcinbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8231223ZDYCHFranciszekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
8241224ZAWIEJSKIAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8251225PRASOLStanisław bieg chłopców – ur. 2010ŁódźŁódź Kocha Sport
8261226JEŻEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8271227SIKORAIgorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8281228RZĄPAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8291229GARBACZWojtek bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8301230FILIPCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8311231CALAKJonatan bieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
8321232KONABronekbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8331233PAWŁOWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8341234JEDNACPatrykbieg chłopców – ur. 2010Konstantynów Łódzkibrak
8351235WÓDZMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169 Łódź
8361236PIEGAT Jaś bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8371237KWAŚNYMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8381238CABANEdwardbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
8391239ANTOSIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2010Łęczycabrak
8401240KAPRALMikołajbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8411241HERMANGabryśbieg chłopców – ur. 2010ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
8421242BILICKIAdam bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
8431246STANKIEWICZPolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8441247GRYGIELBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8451248MILCZAKHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8461249MICHALAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
8471250RYBCZYŃSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
8481251ŚNIADAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8491252WŁODARCZYKZosiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
8501253MIKORENDAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8511254BEREŻEWSKA-SZYMANIAKBlankabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
8521255SAMBORSKAZosiabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
8531256JESKEZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
8541257BIENIASMaja bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
8551258MICHALAKMajkabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8561259BALDKlarabieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
8571260LIPIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
8581261FORNALLidiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8591262SZULOWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
8601263FRASZCZYŃSKAOlabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8611264STAŃNataszabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8621265SIECZKOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8631266KRAWCZYKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8641267BARTOSIKAdabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
8651268KRAKUSLilianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8661269SŁOMSKALiliannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8671270OMĄKOWSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
8681271KAKIETHannabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
8691272ŁASZCZYŃSKAGabrysiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8701273BECHTAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8711274SREBRZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
8721275SZEWCZYKWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8731276SZYMAŃSKAMariabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8741277SIEROCIŃSKAJolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8751278ADAMUSIAK Magdabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
8761279KAŹMIERCZAKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
8771280IMMajabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8781281DOBROSZHannabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
8791282BRUDAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
8801283ZIENTARA Zuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
8811284IWAŃSKASandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8821285NOSEKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8831286SZEWCZYKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8841287MELONJoannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8851288LAMEKEmmabieg dziewcząt- ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
8861289DĄBROWSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Koluszkibrak
8871290MAJCHROWSKAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
8881291HUBARAnastazjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszow MazowieckiPrzedszkole Nr 7 Tomaszów Mazowiecki
8891292MITURANikolabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
8901293KOZŁOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
8911294BARANOWSKADarjanabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8921295BOŃCZAKNinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8931296KOWALSKAZofia Aleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8941297NOWAKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8951298WOSZCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8961299GIERACHZuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
8971300WASILEWSKADianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
8981301CUPERAnnabieg dziewcząt- ur. 2011TOMASZÓW MAZbrak
8991302BUDZOWSKAUrszulabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
9001303GOSZCZYŃSKAAntonina bieg dziewcząt- ur. 2011Zyrardowbrak
9011304STARZYŃSKAMarcelinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
9021311TABAKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
9031312RENKELTobiaszbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
9041313SAWICKIAntekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9051314KUBIAKNatanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
9061315KRAWIECAntonibieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
9071316CZEKALAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
9081317TRZECIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
9091318SOBIERAJSKIOskar bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
9101319BEKAleksanderbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
9111320KLATKAHubertbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
9121321GALANTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9131322KALKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9141323GUBAŁAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9151324RYCHELMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9161325PEREPEREZJanbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
9171326JASIŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
9181327PIETRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9191328KOŁODZIEJCZYKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9201329SIECZKOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9211330GRZYWACZNataniel bieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
9221331DRÓŻKADmitrijbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9231332ANDRZEJCZAKFilipbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
9241333SZTUKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
9251334MAŁOWSKIMiłoszbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
9261335CICHYWiktorbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
9271336PIOTROWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
9281337KOLESIŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9291338KOZAKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9301339DOMINIAKBeniaminbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
9311340MASZEWSKI-STĘPIEŃMateuszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
9321341PAWLINADominikbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
9331342FRYCDawidbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
9341343PAWICKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9351344MAJCHROWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9361345KANIAJanbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
9371346OLEJNICZAKStanisław bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
9381347WALCZAKLeonbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
9391348ZIÓŁKOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
9401349STRZELCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
9411350POLAKFranekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
9421351KOŁODZIEJCZYKŁukaszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
9431352GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9441353FALKOWSKITomaszbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
9451354CHWIAŁKOWSKIWitoldbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9461355WOROPAJNikodembieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
9471356KULCZYCKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
9481357KALWINEKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9491358KLACZKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
9501359BARRIEMaksbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9511360FONTNERSzymonbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9521361WUJCIKMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9531362SKOWROŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
9541363STĘPIEŃLeonbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
9551364SZCZEŚNIAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9561365CHMIELECKIAntonibieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9571366MIĘTKIEWICZFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
9581367MICHAŁOWICZAdrianbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
9591368KAZIMIERCZAKMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9601369RYBUSFilipbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
9611370PODSIADŁYKacperbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9621371JAŚKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
9631372ZIENTARA Szymon bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
9641373MACHNICKIBartoszbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9651374JAKUBCZAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9661375CZAPNIKFabianbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9671376CAŁAJanbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9681377VASINVadymbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
9691378SARNAFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9701379MRÓWCZYŃSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9711380CZYŻNIELEWSKIRobercikbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9721381ŁUCHNIAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9731382DARCZYŃSKIRadekbieg chłopców – ur. 2011SmardzewiceZSP SMARDZEWICE
9741384KMIECIAKKajetanbieg chłopców – ur. 2011Sokolniki LasWorld360.pl
9751385ŚLADOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Wola Grzymkowabrak
9761386WYRWICZJan Tadeuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9771387WRÓBLEWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
9781388GRUNTAlexbieg chłopców – ur. 2011Tuszynbrak
9791389KURGANMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9801390KRUKDominikbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
9811391KRUKDawidbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
9821392ZYCHLAStefanbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9831393AMBROSZCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
9841395ALRUBEADaliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
9851396JANASKajetanbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
9861397SPANAILSKAMariannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
9871400WINIAREKArturbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
9881401KWELLANatalia bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9891402FRANKOWSKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9901403HAUKJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
9911404PIASECZNAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
9921405STRZELECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9931406KIRILISKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9941407PLUTAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
9951408MASIEREKHaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
9961409CZARNECKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9971410HUNDERKalinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
9981411WALCZAKLidziabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
9991412PIOTROWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łowiczbrak
10001413CIEŚLIKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10011414WESOŁOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
10021415HACHULSKAJagodabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10031416KRUHELSKA Saskiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10041417CHOJASarabieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
10051418BUJNOAmelkabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10061419BARZYKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
10071420LEWANDOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
10081421SZYCHOWSKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10091422DZIERZGWAAdelabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10101423SOBCZYKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10111424SAWONIUKHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10121425BARTOSZEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
10131426FINTAKAnijabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10141427KUMOSIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10151428PIETRZYCKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
10161429GARBACZJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
10171430KALETARóżabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
10181431JACKIEWICZNinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10191432GOGOLINJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
10201433MYCZKOEwabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10211434FLORCZAKPatrycja bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
10221435RATKENicolabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10231436STĘPNIAK Majabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
10241437RUTKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10251438GRALAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10261439STYCZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
10271440MARZYJANEKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10281441CICHOSZNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10291442WRÓBELJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10301443ZABŁOCKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10311444SODULSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10321445RADWAŃSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódzbrak
10331446PIESYKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10341447WALCZAKAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10351448ŚWIĄDERJoannabieg dziewcząt- ur. 2012Rawa MazowieckaPM 2 "Niezapominajka" Rawa Mazowiecka
10361449SZLACHCIŃSKAAnielabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10371450ŁUSZCZYNHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10381451LUTOMIRSKARozaliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10391452JAROSZWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁÓDŹbrak
10401453GRACZYKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10411454WYŻYKOWSKAAnnabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPM nr.10
10421455ALBRECHTHannabieg dziewcząt- ur. 2012Aleksandrów Łódzkibrak
10431456ŁUKASZEWSKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Lalibu
10441457MAJERKOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Urszulanek
10451458KLINCEWICZStefaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10461459KONAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10471460CZINARKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Andrespolbrak
10481461DĘBSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10491462SUPERAPaulinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10501463RZEŹNIKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Gałków Małybrak
10511464KARPUKPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
10521465PYSNIAKLenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
10531466JAROSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
10541467DRZEWOSZEWSKIErykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10551472KAŁUŻNYBartłomiejbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
10561473KACPRZAKIgorbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
10571474BEIERKrzysztofbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
10581475MACIASZCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
10591476KOŁODZIEJCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
10601477SOBIECKIMiłosz bieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
10611478PAŁCZYŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10621479ADAMIAKAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10631480STAWSKINikodembieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
10641481GAŁKAJulianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10651482CZARNECKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10661483BULZACKIAlexanderbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
10671484MILIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
10681485WALCZAKWituśbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
10691486TOMCZYK Damian bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
10701487ŚMIGIELSKIKubabieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
10711488POŁAWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10721489WILCZYŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
10731490STĘPIEŃJakubbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
10741491BARANOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
10751492NAGÓRKAIgorbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
10761493KACZMAROWICZJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10771494JATCZAKMaciejbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10781495SKÓRA Maciejbieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
10791496SZYMAŃSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10801497ŁOŚDawidbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10811498FAKHREDDINSaidbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
10821499FINTAKJuliuszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10831500WOJTYSIAKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10841501WRÓBLEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
10851502JAROSIŃSKIAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10861503KRAWCZYKKsawerybieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
10871504KRASKAFranekbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
10881505FANSLAUJakubbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
10891506JARMUŻMarcelbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
10901507MRÓZAleksanderbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10911508MALINOWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
10921509ANTASJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10931510SIKORSKITomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
10941511MICHALAKJulianbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
10951512BARASIŃSKIJózefbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10961513PIETRZAKKacperbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
10971514ZALEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10981515GUŁAJJeremibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
10991516SIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11001517ALEKSANDROWICZLeonbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
11011518GRUSZCZYŃSKIBrianbieg chłopców – ur. 2012BełchatówMETAL-GUM
11021519SERAFINTomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźBSS Łódź
11031520MANISTAJakubbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPrzedszkole Nr 218
11041521BABOUTAdambieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
11051522LEOStanisławbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11061523MOSZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźSP 61
11071524SUKIENNIKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
11081525RZETELSKILucjanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11091526LIPKATomaszbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
11101527KRAJEWSKIKacper bieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzki brak
11111528DĄBROWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
11121529RODAKKordianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11131530KASPRZAKJan bieg chłopców – ur. 2012Starowa GóraMove Factory
11141531FILIPTymekbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11151532GMEREKJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11161533FELCENLOBENPiotrbieg chłopców – ur. 2012Łódź Przedszkole Nr 218
11171534JANIAKJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11181535GODZIKOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
11191536KRAWUL Mateusz bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
11201537LANDYCZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
11211538KOCISZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
11221539KLINGERTymonbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
11231546JAROSJuliabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
11241547MANIAKJagódkabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11251548TRZECIAKKlarabieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
11261549RADZIKLigiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11271550BARAŃSKAKalinabieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
11281551ŚMIGIELSKAZosiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
11291552JAROSIŃSKANadiabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
11301553WATAKajabieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
11311554ESTALKamilabieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
11321555SKRZEKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11331556ŻAKAntoninabieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
11341557MADEJMajabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11351558MASŁOŃAgatabieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
11361559BUJAKLidiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
11371560SAWONIUKMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11381561KANIAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
11391562LUDWICZAKOlgabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
11401563MICHAŁOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
11411564JAROSIŃSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11421565DRZEWOSZWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11431566KAŹMIERCZAKAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
11441567JERZEWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11451568KUSTRAPolabieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
11461569KACZOROWSKA Marcelinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11471570ŚLIWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11481571PŁÓCIENNIK Oliviabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11491572RUTKOWSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11501573KOWALEWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
11511574KOBIERZYCKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11521575RATAJMariannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11531576KOSSOWSKAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11541577SOCHACKAJaninabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11551578PODSIADŁYZuziabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11561579JAŚKIEWICZHelenabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
11571580WIECZOREKMariabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11581581SMOGORZEWSKAMia bieg dziewcząt – ur. 2013Warszawabrak
11591582BOCHENEKHelena bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11601583WEREMCZUKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11611584SOCHADominikabieg dziewcząt – ur. 2013Apolonia Beauty Sport
11621585OLEJNICZAKAmelia bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11631586KLEMBAMartabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźRazem Trenujemy Sport
11641587GÓŻAŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2013LÓDŹPM90
11651588PAWŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Pabianicebrak
11661589KIEŁEKMartabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11671590MALSKAMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11681591KUBICKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11691592WÓJCIKKarolinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
11701593JANUSStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11711601KAMECKIJulianbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
11721602KAŁUŻNYDawidbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
11731603ADAMKIEWICZAntoni bieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
11741604ŻEGARSKI Jaśbieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
11751605SYPUŁEKMarcelbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11761606GALANTPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11771607MICHALSKI Szymonbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11781608ŚLUSARSKIKrzysztofbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
11791609GALANTFilipbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
11801610SZPAKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
11811611MAŁECKIAntonibieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
11821612PASZKABartoszbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
11831613WOŹNIAKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
11841614KWIATKOWSKIDawidbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
11851615RUTKOWSKIRyszardbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11861616SIMIŃSKIKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11871617BARANOWSKIMarcelbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
11881618SAWCZYKMaksymilian bieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
11891619OMĄKOWSKIBartłomiejbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
11901620KOSIELSKIAntośbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11911621LORENCRobertbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11921622CICHOSZArturbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11931623BŁOCHJuliuszbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
11941624CHUCHRASzymonbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
11951625LEWAŃSKIStanisław bieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
11961626WACHRafałbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
11971627BŁASZCZYKMaciejbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
11981628WŁODARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11991629KARNICKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12001630NIEZGODAJakubbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
12011631CHOJNACKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12021632BINASIAKKacperbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
12031633CHAŁUBIŃSKIHenrykbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
12041634GUZOWSKI–SUKIENNIKJakubbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
12051635KEMPIŃSKIStanisławbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
12061636MARSZAŁEKPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12071637WAWRZKOPiotruśbieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
12081638DRWALOliwierbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
12091639CZARNECKIGrzegorzbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
12101640SIENKIEWICZMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12111641MALINOWSKIDominikbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
12121642LICHWAŁAMaciejbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
12131643AUGUSTOWSKIWitekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12141644SNOPKOWSKIZbigniewbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12151645WIADERNYKazimierzbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12161646WARSZAWAMironbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12171647KORZENIOWSKIAdambieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
12181648SIEKIERAAdambieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
12191649BEDNAREKPiotr bieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
12201650BEDNAREKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
12211651GUZIKAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12221652PAWLICKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12231653KOZŁOWSKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12241654CIEŚLICZKAMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12251655BŁOCISZDawidbieg chłopców - ur. 2013ZGIERZbrak
12261656SZCZODROWSKIMiłoszbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12271657DZIMIŃSKIBorysbieg chłopców - ur. 2013ŁódźSonic Łódź
12281658AMROZIKFranekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12291659CALAK Julian bieg chłopców - ur. 2013Kolonia Brużycabrak
12301660KNISTOFTPatrykbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12311661PAJOR Antoni bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
12321662PIEGAT Staś bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
12331663NOWAKOWSKIJędrzejbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12341664WIELECJakubbieg chłopców - ur. 2013606370435Luzaki na fantazji
12351665KACZOROWSKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013ŁódźTeam aleksandrowscy
12361666KARPUKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Konstantynów Łódzkibrak
12371667KOSTRZEWAWojtekbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹProTimer
12381668KAŹMIERCZAKKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12391669SIKORAKacperbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12401670SNOPCZYKStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12411671SOBIŃSKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
12421676CIEMIENIEWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
12431677SZCZEPANIAKJagodabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
12441678KUBIAKNikolabieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
12451679MILCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12461680OLEJNICZAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12471681WOLNICKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
12481682GRABOWSKAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12491683SMOLEC Antosiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12501684SAWCZYKNadiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12511685ŁASKAŁucjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12521686KALKOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12531687DANECKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12541688SIECZKOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12551689KLONOWSKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12561690GRABICKAMagdalenabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
12571691ŚCIBOR Nataliabieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
12581692KOLIŃSKAAniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12591693SZCZYGIEŁMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12601694MARKIEWICZZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
12611695PAWĘTANataliabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
12621696PAWĘTAMatyldabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
12631697OSSOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
12641698SARBAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
12651699SZOSTAKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
12661700PAWICKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12671701DUDEKHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
12681702DUDEKAnielabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
12691703TARCZYŃSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
12701704ZIELIŃSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12711705CHAŁUBIŃSKAJadwigabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12721706OLEJNIKSandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
12731707FANSLAUZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
12741708SREBRZYŃSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
12751709JAGIEŁŁOAnnabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12761710GARNCAREKBasiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12771711CZOŁNOWSKAMaria bieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12781712KAŹMIERCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
12791713TRZASKOWSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
12801714MROCZKOWSKA Natalia bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
12811715MILNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12821716SĘCZKOWSKAPoliannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12831717WAWERNelabieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
12841718WOŹNIAKMartynabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12851719SODULSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12861720WALCZAKKorneliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12871721NOWAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12881722SZLACHCIŃSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12891723CHMIELBerenikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12901724ŁUSZCZYNLidiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12911725WANDACHOWICZNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12921726WANDACHOWICZLaurabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12931727BŁASZCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
12941728MITURAAgatabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
12951729SKOCZYŃSKALiwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12961730STRANZMariannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12971731WRÓBLEWSKAWandabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
12981732ROJEKHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12991733CIEŚLAKNadia bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRossbiegani
13001734BAJAKWandabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13011735RODAKKarlabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13021736CHOJNACKAMarcelabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
13031737GMEREKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13041738KRAWULMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13051739FRANKOWSKAElizabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
13061740JURAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13071741SZYMCZAK Zuzia bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13081742BABUCHOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
13091743KACPRZAKFilipbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
13101744ŚLEMPTomaszbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
13111745GRALATymonbieg chłopców – ur. 2014Łódź Rossmann Team
13121746SOCHAPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13131747SŁABYSergiuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13141748SOCHACKIStaśbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
13151749KIELICHOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13161750GUNDLACHRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
13171751STAWSKILeonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
13181752PLUTAMaciejbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
13191753MASIEREKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
13201754OLEJNIK-ANTASAdambieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13211755SZCZEPANIAKFilipbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13221756JASIŃSKIJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
13231757MASZEWSKI-STĘPIEŃSzymonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
13241758BINEKKajetanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
13251759SZTUKAStanisławbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
13261760SZEWCZYKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13271761ŻEBROWSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
13281762SIKORATytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
13291763KACZMAREKTytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
13301764SZCZEŚNIAKAntonibieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
13311765CISKOWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13321766GRZELAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13331767WĘGRZYNFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
13341768BARRIEKonradbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13351769OPALAAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13361770KRUMOVAlexanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13371771ZALEWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13381772STAJUDAMaciejbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13391773MAZURKIEWICZOskarbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13401774GĄSIOROWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2014Bełchatówbrak
13411775ŁUKASZEWSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13421776DYCHTOJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźKoliberek TEAM
13431777BARANIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13441778BIENIEKJaśbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13451779KOZAKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13461780WITYCHMateuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13471781KMIECIAKTymonbieg chłopców – ur. 2014Sokolniki LasWorld360.pl
13481782CHUDZICKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
13491783KONARyszardbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
1350NOWAKPiotrbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
1351SZCZAWIŃSKAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
1352VASINA Viktoriya bieg dziewcząt - ur. 2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1353KOCWiktorbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1202JANISZEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
2203JANISZEWSKIKornelbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
3204PIASECKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
4205KUMEKRobertBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
5206MELONIzabelaRawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
6213SOBCZAKInesbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
7349ANTOSIEWICZJanŁódźbrak
8350JANKOWSKIFranekŁódźbrak
9351BOCZEKKacperŁódźbrak
10352TRYCHBartoszbrak
11353KUBSIAKTomekŁódźbrak
12354KUBSIKMateuszŁódźbrak
13355DOBRZELEWSKAZuzannaOZORKÓWbrak
14356KRAWCZYKDawidŁódźbrak
15357TWORSKIKapcerbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
16669WAGNER-BISBorysŁódźbrak
17702WOLNIEWICZDominikaBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
18711LIŚKAStanisławŁódźbrak
19WŁODZARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
20SZYMORNikodembieg chłopców - ur. 2013Janowkabrak
21GOLANMichał bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
22TUREKPiotr bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
23TUREKPiotrbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
24JABŁOŃSKI Jakubbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutoniersk brak
25CUPERSzymonbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
26OLESZCZAKJulianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
27PAPROTNYJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
28STAŃRobertbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
29SOWIŃSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
30KWIATKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
31KOĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
32KOLĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
33POLATOWSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
34CHORÓBCZYK Jakub Biegu NiepełnosprawnychKonstantynów Łódzki brak
35PASTUSZKANorbertbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
36WOJTCZYKAndrzejbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
37NIEZAWITOWSKIPiotrbieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
38MORACKISzymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
39PIOTROWSKIStaśbieg chłopców – ur. 2009Konstancin-Jeziornabrak
40LESIEŃMaciejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
41BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
42KLIMCZAKTymonbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
43SZYMAŃCZYKMichałbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
44GŁOWACKIJulianbieg chłopców – ur. 2010Helenów brak
45ZAJĄCStanisławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
46KACZMAREK Maciejbieg chłopców – ur. 2010Lodzbrak
47FALKOWSKI0Tomaszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
48BARCICKIJanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
49WACHOWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
50OSIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
51BABOUTAdam Rogerbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
52WIECHNAFilipbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
53ZNAWIONYWiktorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
54ZJAWIONYAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
55SKROBEKLenabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
56PAWLICKAKarolinabieg dziewcząt - ur. 2007Lubońbrak
57WIELECAmelia bieg dziewcząt - ur. 2007LodzLuzaki na fantazji
58KUCIŃSKAEmilkabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
59TOPOREKPaulinabieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
60TRYFANÓWWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
61GORTATOWICZMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
62KOWALCZYKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
63ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
64KLIMCZAKNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
65GĄSICKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
66BARTOSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
67SUWAPatrycja bieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
68MALINOWSKAKarolinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
69GRABAREKŁucja bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
70NOWAKGabriela bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
71STAŃJekatierina bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
72WOSIECKA Aleksandra bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
73OLEJNIKPaulina bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
74SZATANIAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
75SOŁTYSMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
76GŁOWACKAUrszula bieg dziewcząt -ur. 2008Helenów brak
77KUROWSKAWeronikabieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
78OSIŃSKAMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
79PASTUSZKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
80SADECKAMariabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
81GORTATLenabieg dziewcząt- ur. 2010Rąbieńbrak
82ŁABECKA Haniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
83ZJAWIONAVictoriabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
84KAŁUŻAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
85RUDZKA Maja bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
86PIOTROWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Konstancin-Jeziornabrak
87ŚLEMPGrzegorzBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
88JAKUBOWSKAJolantaBiegu NiepełnosprawnychWieluńbrak
89????brak