Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1442
Zapisanych kobiet: 704
Zapisanych mężczyzn: 738
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1353
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:89

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1156SZEWCZYKWiktoriaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
2215PODLASIAKRobertBiegu NiepełnosprawnychŁódźRYSIOTEAM
37LEDZIANPrzemysławBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
41KAMIŃSKIJanBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
55KACPEREKMaciejBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
64KARASIŃSKAWiolettaBiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
76KOPERBeataBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
83OWCZAREKMariaBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
92LERKAMonikaBiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
1052POPŁOŃSKIMarekWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
1151WŁODARSKIMariuszWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
1253POWĄZKAKarolinaWyścigu na wózkachChojnatabrak
131645WIADERNYKazimierzbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
141644SNOPKOWSKIZbigniewbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
151648SIEKIERAAdambieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
161643AUGUSTOWSKIWitekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
171649BEDNAREKPiotr bieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
181647KORZENIOWSKIAdambieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
191646WARSZAWAMironbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
201638DRWALOliwierbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
211637WAWRZKOPiotruśbieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
221636MARSZAŁEKPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
231635KEMPIŃSKIStanisławbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
241650BEDNAREKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹAPW BenarekTeam
251639CZARNECKIGrzegorzbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
261641MALINOWSKIDominikbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
271640SIENKIEWICZMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
281642LICHWAŁAMaciejbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
291658AMROZIKFranekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
301663NOWAKOWSKIJędrzejbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
311662PIEGAT Staś bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
321661PAJOR Antoni bieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
331664WIELECJakubbieg chłopców - ur. 2013606370435Luzaki na fantazji
341665KACZOROWSKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013ŁódźTeam aleksandrowscy
351667KOSTRZEWAWojtekbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹProTimer
361666KARPUKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Konstantynów Łódzkibrak
371660KNISTOFTPatrykbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
381659CALAK Julian bieg chłopców - ur. 2013Kolonia Brużycabrak
391653KOZŁOWSKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
401652PAWLICKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
411654CIEŚLICZKAMikołajbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
421656SZCZODROWSKIMiłoszbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
431634GUZOWSKI–SUKIENNIKJakubbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
441657DZIMIŃSKIBorysbieg chłopców - ur. 2013ŁódźSonic Łódź
451651GUZIKAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
461626WACHRafałbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
471611MAŁECKIAntonibieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
481610SZPAKWojciechbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
491609GALANTFilipbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
501612PASZKABartoszbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
511613WOŹNIAKMateuszbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
521615RUTKOWSKIRyszardbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
531614KWIATKOWSKIDawidbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
541608ŚLUSARSKIKrzysztofbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
551607MICHALSKI Szymonbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
561602KAŁUŻNYDawidbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
571601KAMECKIJulianbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
581603ADAMKIEWICZAntoni bieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
591604ŻEGARSKI Jaśbieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
601606GALANTPiotrbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
611605SYPUŁEKMarcelbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
621616SIMIŃSKIKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
631617BARANOWSKIMarcelbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
641628WŁODARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
651627BŁASZCZYKMaciejbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
661668KAŹMIERCZAKKubabieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
671629KARNICKIFranciszekbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
681630NIEZGODAJakubbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
691632BINASIAKKacperbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
701631CHOJNACKIAleksanderbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
711625LEWAŃSKIStanisław bieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
721624CHUCHRASzymonbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
731619OMĄKOWSKIBartłomiejbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
741618SAWCZYKMaksymilian bieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
751620KOSIELSKIAntośbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
761621LORENCRobertbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
771623BŁOCHJuliuszbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
781622CICHOSZArturbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
791633CHAŁUBIŃSKIHenrykbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
801655BŁOCISZDawidbieg chłopców - ur. 2013ZGIERZbrak
811671SOBIŃSKIJanbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
821670SNOPCZYKStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
831669SIKORAKacperbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
841593JANUSStanisławbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
85174BARTOSIK Kacper bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutomiersk brak
86175TELĄŻKABartekbieg chłopców – ur. 2001 i 2002ŁódźXII LO Łódź
87176GÓRSKIFryderyk bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
88177JANIKKonradbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Rogówbrak
89188SOBCZYŃSKIŁukaszbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
90171KOŹMIŃSKIKamilbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
91173KUBICKIFilipbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
92172MIKOŁAJEWSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
93163MIŁAKAdambieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
94165KUCHARCZYKFilip bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
95337SZYMCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
96336BORKOWSKIPaweł bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Warszawabrak
97335JÓŹWIAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Szczawin DużyUKS Lisy Zgierz
98321KLIMCZAKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
99333ŻAKMaciejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
100328KOWALIKKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
101327OKAPIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
102326MAŚLANKOJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
103329HUĆKOMichałbieg chłopców – ur. 2003 i 2004SmardzewUKS Lisy Zgierz
104330PLUTAAntonibieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
105332GIELECDamianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Konstantynów Łódzkibrak
106331WEISSMateuszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bukowiecbrak
107338KRUPAKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
108334TROCIŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźRYSIOTEAM
109316CIEŚLIKMikołajbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
110314EJZERTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
111313MIROWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
112317NIEKRASZEWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
113318KORZENIOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
114319CYZMANBartosz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
115320DZIADECKIJanbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
116158WYRWASDagmarabieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
117315PIOTROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łowiczbrak
118325MARSZAŁFilipbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
119312BALCZERCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
120NOWAKPiotrbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
121340DEFIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
122324FRĄTCZAKRobertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
123323WOROPAJIgnacybieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
124311ZAMOJSKIHubertbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
125322ANDRZEJCZYKMateusz bieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
126464BEGIERKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
127465SITEKJarosławbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
128466URBAŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
129460OBSTNorbertbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
130467BOROWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP19
131459NIEDZIELSKIMichałbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
132461WITCZAKIgorbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
133462WYRWASKamilbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
134463STALINGERSewerynbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
135476DUBLADawidbieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
136475POLACZEKCezarybieg chłopców – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
137458SŁAWSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
138477STAJUDAKajetanbieg chłopców – ur. 2005ZgierzUKS Lisy Zgierz
139478JÓŹWICKIPrzemysław bieg chłopców – ur. 2005Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
140474DĘBSKIIgorbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
141473MOKRACKIFilipbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 34
142469KAFARSKIKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
143470STANISŁAWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005ŁódźMks Jedynka
144471WIŚNIEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
145472MIELCZAREKPatrykbieg chłopców – ur. 2005łódżSP110
146468TKACZYKMikołajbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹbrak
147452WOJTAKOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
148451LEMIESZEWSKIAdrianbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
149453FIGWERKubabieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
150457SZRAJBERMateuszbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
151454ZIĄBKAOliwierbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
152456GAWIŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
153455WÓJCIKKacperbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
154612GRZYBOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
155611PABJAŃCZYKPawełbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
156610CIEPLUCHAJulianbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
157608MOTYLMarcinbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
158609KRÓLEWSKI Borys bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
159613FORYŚFryderykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
160615LENCZEWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
161617GAWROŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
162618DOLACIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP71
163607KAZIMIERSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
164616GAJAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
165619SZLACHCIŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2006LódźSzkoła im. Marii Montessori
166614MIKOŁAJCZYK Oskarbieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
167604RUZICKIPatrykbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
168596PODRAŻKAMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
169597WASZCZAKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
170595SZALIŃSKISewerynbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
171594ŻACZEK Olekbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
172592MUCHAKacper bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
173593MOSIOŁEKBartekbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
174598GRUSZCZYŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
175599TOMCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
176620CHROMIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
177605ŁADAMaciejbieg chłopców – ur. 2006WarszawaSP330 Warszawa
178603SUCHARKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
179602URBANIAKAntonibieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
180600TOKARSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
181606MAŁOWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
182591HAYEKKamilbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
183635KRYSZCZUKKarolbieg chłopców – ur. 2006Łódź SKS 137 Delfin Łódź
184636WYSOCKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Skotnikibrak
185634CIEŚLAKGrzegorzbieg chłopców – ur. 2006Rzgówbrak
186633LIŚKAJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
187631WÓJCIAKNorbertbieg chłopców – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
188632WACHOWICZWiktor bieg chłopców – ur. 2006Aleksandrów ŁódzkiRazem Trenujemy Sport
189637KROPATTomaszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
190638JABŁOŃSKIBrunobieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
191642KABZIŃSKITomaszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaKIWIPORTAL.PL
192643KUROWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ksawerówAzymut Pabianice
193641LORENTOWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
194640CEBULANikodem bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
195639DOLIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
196630ROSIŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
197629DRÓŻDŻJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
198646BISKUPSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹSP 6
199645GABRYJELSKIKosmabieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
200647KOPEĆKrzysztofbieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
201648SOJAMaksymilian bieg chłopców – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
202622ROSIAKIgorbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
203644GAJDECKIMateuszbieg chłopców – ur. 2006WarszawaAccenture
204623SALAMONMarcelbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
205627KAROLEWSKIAdambieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
206628BŁASZCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
207626SUSZEKJanbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
208625KOWALIKSzymonbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
209624ZYGMUNTJakubbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
210621NAJDIENOWMateuszbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
211601ŁABĘDZKI Jan bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
212179WOJTASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
213164PSTROKOŃSKIMaciej bieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
214225GNACIŃSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
215184DROZDKacperbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
216194NOWAKAdambieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
217748BORKOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
218746HELMANSzymon bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
219745STEFAŃSKIKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
220749JAROSIEWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
221747PIECHURAWiktorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
222750KIERZEKIgorbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
223755GOGOLINSamuelbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
224756JERZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
225754ŻEBROWSKINikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
226753FRONTCZAKNikodembieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
227751CICHOSZMateuszbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
228744HORYNEKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
229742JÓŹWICKIMaksymilian bieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
230735STAŃArturbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
231736ANDRZEJEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
232734WOJCIECHOWSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
233733DUTKIEWICZDanielbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
234732GRYGIELTomaszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
235737BEDNAREKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
236738KORCZYŃSKIArkadiuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
237741ADAMCZYKLeonardbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
238731NOSKOWSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
239757JARZYŃSKI Antoni bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
240740WIOSNAIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
241739WINKLERJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
242743URBANEKMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
243758DOBROSZSzymonbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
244780MŁYNARCZYK Maciej bieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
245781KOSIKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
246779KROCHMALSKIFilipbieg chłopców – ur. 2007Warszawabrak
247778ŻAKFranciszekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
248776JANICKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
249777DZIŚNIEŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
250782WIECZOREKMichał bieg chłopców – ur. 2007ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
251783PAWŁOWSKIStanisławbieg chłopców – ur. 2007Pabianicebrak
252788GROCHOWSKIKajetanbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
253789SIKORSKIMichał bieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
254787JANIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
255786STELMASZEWSKIAdrian bieg chłopców – ur. 2007OZORKÓWbrak
256784PRZYBYLAKHubert bieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
257785BEDNARCZYKJanbieg chłopców – ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
258775BOŃCZAKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
259774KOZŁOWSKIWojtekbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
260764CŁAPIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
261765BIERNACKIMikołajbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMks Jedynka
262763BABOUTJanbieg chłopców – ur. 2007Lodzbrak
263762ARHAYEMJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁódźRKS
264760BRZOZOWSKIAntonibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
265761WIĘCKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSp.41 Łodz
266766PIETRZAKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
267767KOWALIKBartekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
268772NAZARCZYKJakubbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
269773KRAKOWIAKJanbieg chłopców – ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
270771STANISŁAWPłomińskibieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
271770KOWALSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
272768MULARSKIDawidbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
273769SELIGAMateuszbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 61
274759GILSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
275752PRZYBYŁBartekbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
276191TĄPOLSKIKarolbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
277198JĘDRZEJCZAK Bartekbieg chłopców – ur. 2007SzczawinUKS Lisy Zgierz
278883ŁADAMarekbieg chłopców – ur. 2008WarszawaSP330 Warszawa
279884GADOMSKITycjanbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
280882RZEMPOŁUCHBartoszbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
281881TARAJKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
282885KRAWCZYNSKI Mateuszbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
283886DZIADECKINikodembieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
284890JUŚKIEWICZJaśbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
285891WŁODARCZYKSebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
286889DZIEDZIŃSKIDanielbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
287888BRZEZIŃSKISebastianbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
288887KURASJanbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
289919DZIEDZICZAK Filipbieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
290876RYCHELŁukaszbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
291877JANKOWSKIJulianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
292875KUBASIKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
293874WARDZIŃSKIKryspinbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
294873ŻÓŁTOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
295878RZEŃCATomaszbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
296879JAROSIŃSKIKrystianbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
297921KLINGERBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
298892DEMBOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
299920CHUSCINSKIBartlomiejbieg chłopców – ur. 2008Lodzbrak
300871TRZECIAKAntonibieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
301872KRUKWiktorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
302880KLONOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
303910RZEŹNICKIGabrielbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
304911MACIEJEWSKIMaciejbieg chłopców – ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
305912JEŻEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
306908STYCZYŃSKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
307907STAŃCZYKDawidbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
308904BRUDAKPiotrbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
309905KRAWCZYKStanisław bieg chłopców – ur. 2008Warszawabrak
310906PAWLICKIJanbieg chłopców – ur. 2008ŁódźRKS
311913JEŻEWSKIArturbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
312914SUSZEKFranciszekbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
313917CEBULATymonbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
314893WITCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
315918DRZEWIECKIIgorbieg chłopców – ur. 2008ZgierzRODZINKA.PL
316916FORYŚSergiusz bieg chłopców – ur. 2008ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
317169GŁOWACKISewerynbieg chłopców – ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
318915WAWRZYNIAKCyrylbieg chłopców – ur. 2008Zgierzbrak
319210JAWORSKIOliwierbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAKS - SMS Łódź
320903GUŁAJJanbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
321909GRZELAKMikołajbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
322895KLUCZYŃSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
323894ORZECHOWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
324901MARKSFabianbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
325902MIKOŁAJEWSKIMikołaj bieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
326900SZCZEŚNIAKAdambieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
327899KWIATKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
328896PIOTROWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
329897WAWRZKOMichałbieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
330898PIECHOWIAKJakubbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
3311031CZARNIAKŁukaszbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
3321033SAKOWSKIBrunobieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
3331032CHMIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3341030CZARNIAKMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
3351029PETRYKOWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
3361022KUBIKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3371021DOBROWOLSKIAdambieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
3381020TARCZYŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
3391019NYKIELJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3401023DZIŚNIEŃSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
3411024MALICKIJanek bieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
3421028HOFMAN Bartłomiej bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3431027MIKOŁAJCZYK Erykbieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
3441026ŚWITAntoni bieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
3451025GOGOLINTymoteuszbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
3461034MICHAŁOWICZWiktorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
3471037SKONECZNYJakubbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3481045WALCZAKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3491044SALIŃSKISaliwanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3501043NETZELJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3511050WYŻYKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
3521049PIETRZAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
3531047STAŃCZYKBartoszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3541048KACPRZAKKamilbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 61
3551042KWIATKOWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3561041JAROSZEWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3571038MACHNICKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3581052GRZESZKIEWICZSzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźEDUKACJA
3591046WOSCHOLSKINatanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3601039KRAJEWSKIJeremibieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
3611051SOCHAMateuszbieg chłopców – ur. 2009Apolonia Beauty Sport
3621040ERKERTOskarbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
3631018SZWARNOWSKIXavierbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
3641035ZIĘBAKarolbieg chłopców – ur. 2009JanówkaLZS Justynów
3651004MICHALAKAleksanderbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3661053JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3671054KLINCEWICZAntonibieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3681055JABŁOŃSKILeonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
369185SZALIŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
3701036WALASIKMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
3711056STELMASZEWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2009OZORKÓWbrak
3721057RZEŹNIKAntonibieg chłopców – ur. 2009Gałków Małybrak
3731062GASIŃSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
374216ŁUKOMSKIRyszard bieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
3751061WASILEWSKILeonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
3761060MOKRACKIMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
3771058TRALEWSKI-GÓRKATymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3781059GAJEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3791000GRYGIELMichałbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
3801012WOŹNIAKPatrykbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
3811011JANICKIJędrzejbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3821010LESIEWICZMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3831013KRAWCZYKJędrzejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
3841014STRUMIANJanbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
3851016CHOŁUJKrzysztofbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3861015SZEFERMateuszbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3871009WRÓBLEWSKIJanbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
3881008ADAMCZEWSKIBartoszbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
3891002TOMASZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
3901001SOBIECKIWiktorbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
3911003OLEJNIK-ANTASHubertbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
3921005LIPIŃSKIJakubbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
3931007KOŚLASzymonbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
3941006GŁOWACKIAntonibieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
3951017KASPRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
3961206POTURAŁA Stanisław bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
3971171APANASOWICZKajetanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
3981170SKOCZYLASOliwierbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
3991169MICHALSKI Bartoszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4001168GAŁKAJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4011172SZPAKPiotrbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
4021173WIOSNAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4031176WILCZYŃSKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
4041175HUNDERFranciszekbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4051174SZCZEPANIAKAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4061167ZAJĄCZKOWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
4071166SKÓRAKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
4081242BILICKIAdam bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4091241HERMANGabryśbieg chłopców – ur. 2010ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
4101240KAPRALMikołajbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4111239ANTOSIAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2010Łęczycabrak
4121161STERCZEWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
4131162LEMIESZEWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4141165KOŁODZIEJCZYKNatanbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
4151164STACHOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
4161163SZMERKAPatrykbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
4171177NOREMBERGArkadiuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4181179DUDEKMarcelbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
4191194DEINAMichałbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4201193JĘDRZEJEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
4211192GŁOWACKIDamianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4221191MAŁOLEPSZYAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4231190ZGODAFrancieszkbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
4241189SŁAWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
4251183BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
4261182KOŹLAKAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4271181ADAMOWICZPiotrbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4281180WÓJCIKFilipbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
4291184BARANOWICZAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4301185OLEKMaksymilian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4311188RAJCZAKTymoteuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4321187LEWAŃSKIFranciszek bieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
4331186CHUCHRAMateusz bieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
4341238CABANEdwardbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4351237KWAŚNYMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4361195WOJTYSIAKJoachimbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
4371196ZWOLIŃSKIPrzemysławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
4381197MIŚKIEWICZ Michałbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4391198KOWALIKMariuszbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4401212STAJUDAJakubbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4411213PIETRASIAKSzymonbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
4421216BROCKIIgorbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
4431215SZYMAŃSKISzymonbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
4441214SOBIECKIDawidbieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
4451199PŁAŻEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4461200ANDRZEJCZYKAdrian bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4471207GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4481208SIKORSKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
4491209LICHWAŁAJakubbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
4501205DRWALKacperbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
4511204SZYMIOŁJulekbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
4521201GRZELAKJanbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4531202STANIASZEKMichał bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4541203JAGIEŁŁOAleksanderbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4551217SĘCZEKAntonibieg chłopców – ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
4561218STANISŁAWSKISebastianbieg chłopców – ur. 2010Łódżbrak
4571211TRZASKOWSKIPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
4581231CALAKJonatan bieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
4591230FILIPCZAKBorysbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4601229GARBACZWojtek bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4611232KONABronekbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4621233PAWŁOWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4631236PIEGAT Jaś bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
4641235WÓDZMaksymilianbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169 Łódź
4651234JEDNACPatrykbieg chłopców – ur. 2010Konstantynów Łódzkibrak
4661228RZĄPAntonibieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4671227SIKORAIgorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4681221KOWALIKBorysbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4691220KOPACKIKubabieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4701219ROGOWSKIDominikbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4711222SITKIEWICZMarcinbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4721223ZDYCHFranciszekbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
4731226JEŻEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4741225PRASOLStanisław bieg chłopców – ur. 2010ŁódźŁódź Kocha Sport
4751224ZAWIEJSKIAdambieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4761210LIPKAPiotrbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
4771178BARSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
4781341PAWLINADominikbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
4791342FRYCDawidbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
4801343PAWICKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4811344MAJCHROWSKIFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4821340MASZEWSKI-STĘPIEŃMateuszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
4831339DOMINIAKBeniaminbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
4841335CICHYWiktorbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
4851336PIOTROWICZAlexanderbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
4861337KOLESIŃSKIFabianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4871396JANASKajetanbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
4881345KANIAJanbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
4891346OLEJNICZAKStanisław bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
4901352GRZELAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4911353FALKOWSKITomaszbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
4921354CHWIAŁKOWSKIWitoldbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
4931355WOROPAJNikodembieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
4941351KOŁODZIEJCZYKŁukaszbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
4951350POLAKFranekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
4961347WALCZAKLeonbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
4971348ZIÓŁKOWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
4981349STRZELCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
4991334MAŁOWSKIMiłoszbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
5001333SZTUKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
5011318SOBIERAJSKIOskar bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
5021319BEKAleksanderbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
5031320KLATKAHubertbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
5041321GALANTBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5051317TRZECIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
5061316CZEKALAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
5071312RENKELTobiaszbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
5081313SAWICKIAntekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5091314KUBIAKNatanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
5101315KRAWIECAntonibieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
5111322KALKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5121323GUBAŁAMaksymilianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5131329SIECZKOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5141330GRZYWACZNataniel bieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
5151331DRÓŻKADmitrijbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5161332ANDRZEJCZAKFilipbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
5171328KOŁODZIEJCZYKKrzysztofbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5181327PIETRZAKJulianbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5191324RYCHELMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5201325PEREPEREZJanbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
5211326JASIŃSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
5221356KULCZYCKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
5231357KALWINEKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5241388GRUNTAlexbieg chłopców – ur. 2011Tuszynbrak
5251389KURGANMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5261390KRUKDominikbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
5271391KRUKDawidbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
5281387WRÓBLEWSKIWojciechbieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
5291386WYRWICZJan Tadeuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5301382DARCZYŃSKIRadekbieg chłopców – ur. 2011SmardzewiceZSP SMARDZEWICE
5311338KOZAKIEWICZJakubbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5321384KMIECIAKKajetanbieg chłopców – ur. 2011Sokolniki LasWorld360.pl
5331385ŚLADOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Wola Grzymkowabrak
5341392ZYCHLAStefanbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5351393AMBROSZCZYKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5361400WINIAREKArturbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
537186KROCHMALSKIIgnacybieg chłopców – ur. 2011Warszawabrak
538KOCWiktorbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
539182MATUSZEWSKIKamilbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
5401381ŁUCHNIAKFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5411380CZYŻNIELEWSKIRobercikbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5421364SZCZEŚNIAKMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5431365CHMIELECKIAntonibieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5441366MIĘTKIEWICZFranciszekbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
5451367MICHAŁOWICZAdrianbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
5461363STĘPIEŃLeonbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
5471362SKOWROŃSKIMarcinbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
5481358KLACZKOWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
5491359BARRIEMaksbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5501360FONTNERSzymonbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5511361WUJCIKMikołajbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5521368KAZIMIERCZAKMichałbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5531369RYBUSFilipbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
5541376CAŁAJanbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5551377VASINVadymbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5561378SARNAFilipbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5571379MRÓWCZYŃSKIBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5581375CZAPNIKFabianbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5591374JAKUBCZAKBartłomiejbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5601370PODSIADŁYKacperbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
5611372ZIENTARA Szymon bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
5621373MACHNICKIBartoszbieg chłopców – ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
5631311TABAKASzymonbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
5641371JAŚKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
5651517ALEKSANDROWICZLeonbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
5661516SIELECKIJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5671515GUŁAJJeremibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5681518GRUSZCZYŃSKIBrianbieg chłopców – ur. 2012BełchatówMETAL-GUM
5691519SERAFINTomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźBSS Łódź
5701521BABOUTAdambieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
5711520MANISTAJakubbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPrzedszkole Nr 218
5721514ZALEWSKIHubertbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5731513PIETRZAKKacperbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
5741508MALINOWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
5751507MRÓZAleksanderbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5761506JARMUŻMarcelbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
5771509ANTASJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5781510SIKORSKITomaszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
5791512BARASIŃSKIJózefbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5801511MICHALAKJulianbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
5811522LEOStanisławbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5821523MOSZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźSP 61
5831535GODZIKOWSKIJanbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
5841534JANIAKJakubbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5851533FELCENLOBENPiotrbieg chłopców – ur. 2012Łódź Przedszkole Nr 218
5861536KRAWUL Mateusz bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
5871538KOCISZEWSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
5881537LANDYCZKOWSKIMichałbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
5891532GMEREKJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5901531FILIPTymekbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5911526LIPKATomaszbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
5921525RZETELSKILucjanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5931524SUKIENNIKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
5941527KRAJEWSKIKacper bieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzki brak
5951528DĄBROWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
5961530KASPRZAKJan bieg chłopców – ur. 2012Starowa GóraMove Factory
5971529RODAKKordianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
5981505FANSLAUJakubbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
5991504KRASKAFranekbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
6001481GAŁKAJulianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6011480STAWSKINikodembieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
6021479ADAMIAKAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6031482CZARNECKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6041483BULZACKIAlexanderbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
6051485WALCZAKWituśbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
6061484MILIŃSKIDominikbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
6071478PAŁCZYŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6081477SOBIECKIMiłosz bieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
6091472KAŁUŻNYBartłomiejbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
610212CIEMIENIEWSKISzymonbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
6111467DRZEWOSZEWSKIErykbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6121473KACPRZAKIgorbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
6131474BEIERKrzysztofbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
6141476KOŁODZIEJCZYKWojciechbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
6151475MACIASZCZYKHubertbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
6161486TOMCZYK Damian bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
6171487ŚMIGIELSKIKubabieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
6181499FINTAKJuliuszbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
6191498FAKHREDDINSaidbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
6201496SZYMAŃSKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6211500WOJTYSIAKFilipbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
6221501WRÓBLEWSKIWiktorbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
6231503KRAWCZYKKsawerybieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
6241502JAROSIŃSKIAntonibieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6251495SKÓRA Maciejbieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
6261494JATCZAKMaciejbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6271489WILCZYŃSKIKacperbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
6281488POŁAWSKIKarolbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6291490STĘPIEŃJakubbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
6301491BARANOWSKIAdambieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
6311493KACZMAROWICZJanbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6321492NAGÓRKAIgorbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
6331539KLINGERTymonbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6341497ŁOŚDawidbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6351755SZCZEPANIAKFilipbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6361754OLEJNIK-ANTASAdambieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6371753MASIEREKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
6381752PLUTAMaciejbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
6391756JASIŃSKIJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
6401757MASZEWSKI-STĘPIEŃSzymonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
6411761ŻEBROWSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
6421760SZEWCZYKPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6431759SZTUKAStanisławbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
6441758BINEKKajetanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
6451751STAWSKILeonbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
6461750GUNDLACHRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
6471743KACPRZAKFilipbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
64830MALECJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźDRAGOSFERA
64929PRZYBYLAKAntonibieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
65028CIESIELSKIFilipbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
6511744ŚLEMPTomaszbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
6521745GRALATymonbieg chłopców – ur. 2014Łódź Rossmann Team
6531749KIELICHOWSKIMarcelbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6541748SOCHACKIStaśbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
6551747SŁABYSergiuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6561746SOCHAPiotrbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6571762SIKORATytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
6581763KACZMAREKTytusbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
6591778BIENIEKJaśbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6601777BARANIAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6611776DYCHTOJanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźKoliberek TEAM
6621775ŁUKASZEWSKIFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
663196GAWROŃSKIPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
664226KOSMANRobertbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
665211JAWORSKIAlanbieg chłopców – ur. 2014ŁódźAKS - SMS Łódź
6661779KOZAKIEWICZJanbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
667159DRZEWOSZEWSKIAlexbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
668170MATUSZEWSKIDamianbieg chłopców – ur. 2014ŁódźMała Straż
6691774GĄSIOROWSKIJakubbieg chłopców – ur. 2014Bełchatówbrak
6701773MAZURKIEWICZOskarbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6711767WĘGRZYNFranciszekbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
6721766GRZELAKWojciechbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6731765CISKOWSKIFabianbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6741764SZCZEŚNIAKAntonibieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
675227JASKÓLSKIJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
6761769OPALAAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6771772STAJUDAMaciejbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6781771ZALEWSKIIgorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6791770KRUMOVAlexanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
68027ZYCHLANikodembieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6811768BARRIEKonradbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6821781KMIECIAKTymonbieg chłopców – ur. 2014Sokolniki LasWorld360.pl
6831780WITYCHMateuszbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
68420BAGIŃSKIDragosbieg chłopców – ur. 2014ŁódźVege Runners
685219ZAGAJEWSKIDanielbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
68626FELCENLOBENPawełbieg chłopców – ur. 2014Łódź Przedszkole Nr 218
687220CHARUSTAJanbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
688190APANASOWICZMikołajbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
68921DĄBROWSKIMateuszbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów ŁódzkiNORDEA RUNNERS
6901782CHUDZICKIAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
6911783KONARyszardbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
69223CYWIŃSKIKajetan bieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
69325CHOJNACKIMaksymilianbieg chłopców – ur. 2014Lodzbrak
69422KRÓLKrzysztofbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
69524KASPRZAKJędrzej bieg chłopców – ur. 2014Starowa GóraMove Factory
696195DUBICKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007brak
697695KOZŁOWSKAIdabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
698673RAWECKAZofiabieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
699701SIEKACZMariabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
700VASINA Viktoriya bieg dziewcząt - ur. 2007Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
701703POLACZEKZofiabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
702704LEŚNIEWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
703700KRAWCZYKKatarzynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
704699RUSINMartabieg dziewcząt - ur. 2007KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMała Straż
705696JATCZAKMayabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
706697UCUNCUAysenurbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
707698MIAZEKLilianabieg dziewcząt - ur. 2007Łódź SP 160 Łódź
708157WYRWASAlicjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
709674HUDZIKNadiabieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
710661KAPUŚCIŃSKANataliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
711662KWINTAAleksandra bieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
712675MIROWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
713676EJZERTBarbarabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
714678JONASPaulinabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
715677LERKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
716663WŁODARCZYKZuziabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
717664BALCZERCZYKPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
718672KLATKANinabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
719671WARDZIŃSKAOliwiabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
720670GUERTLERWiktoriabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
721SZCZAWIŃSKAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
722668KIESZEKJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
723665FORZPAŃCZYKMariabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
724666MIROWSKANikolabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
725679WRÓBLEWSKAMałgorzatabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
726667CIAMCIAKLaurabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
727689REDŁOWSKA Tatiana bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
728688POLUSAritabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
729692LEOEwabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
730690PETRYKOWSKAWeronikabieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
731680PORADECKAAdriannabieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
732691DYDOMartynabieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹbrak
733694MAŚLANKIEWICZPatrycjabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
734687WYRWASKingabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
735683GRODECKAJagodabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
736682BARAŃSKAOlabieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
737693WDOWIAKMajabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 61
738686DZIŚNIEŃSKAJuliabieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
739681TOBOŁAMartynabieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
740685MARCINIAKOlabieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
741684ZIELIŃSKAKlaudia bieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
742826KUBIAKRoksanabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
743825KUSTRAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
744824CIEPLUCHABiankabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
745827WŁODARCZYKHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
746823MICHALSKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
747832STALINGERNadiabieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
748834RŻANEKZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
749835FRĄTCZAKZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
750836BIŃCZYKNellbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
751833BARCICKAZofiabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
752831PIETRZAKWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
753829MARSZAŁEKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
754830POLAKAnna bieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
755828RUDZIŃSKAKamilabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
756811TOMCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
757837GRĄDYSPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
758817SUCHARKIEWICZAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
759816KOWARAAleksandrabieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
760818ADAMOWICZMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
761819KOTULSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
762820TALAGAMagdalenabieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
763821ZUCHORAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
764815MĘDRZAKJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
765814ANDRZEJCZAKNinabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
766808SOBCZAKNikolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
767803BERENTAmeliabieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
768802HAYEKMagdabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
769809IMJulia bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
770810KIRILISMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
771813PASZKANataliabieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
772812JÓŹWICKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
773801NOSKOWSKASarabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
774853JAKÓBCZAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008Rososzabrak
775854POCHYLSKAZosiabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
776168GŁOWACKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
777855NIEZAWITOWSKAGabrielabieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
778199MACIOŁNataszabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
779822KORPASLenabieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
780807ŻÓŁTOWSKAZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
781181MATUSZEWSKAKingabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
782806BEKPolabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
783805PAŁCZYŃSKAPolabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
784804MACIASZCZYK Nataliabieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
785843WYLAZLOWSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
786844GÓRSKAAntoninabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
787845KOWALCZYKZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
788842ŻAKAgatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
789841STĘŻYCKAMatyldabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
790839WÓJCIKMarysiabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
791840SALAMONZuzannabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
792838MAKOWSKAOlgabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
793846SZYMAŃSKAHannabieg dziewcząt -ur. 2008Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
794851SIERSKAWiktoriabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
795852ALBRECHTMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
796222ORZECHOWSKAKarolinabieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
797850MITURAKarolina bieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
798849BŁASZCZYKEmiliabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
799847MOSZKOWSKAMartabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
800848NOWIŃSKAPatrycjabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 61
801180MĄDRAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005Piotrków Tryb.KS Polanik
802398MIELCZAREKJagodabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
803395NIZIŃSKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
804396ŁOŚZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
805394WLAZŁOZosiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
806393KOMOROWSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
807391OLEŚKOWiktoria bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
808392CHRUŚCIELKarolinabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
809397DĘBSKAZuziabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
810399SZYMAŃSKAAdabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
811403ERKERTJoannabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
812404GIBASZEKPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
813402SZLUFARSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
814434GRABOWSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
815400GRZYBOWSKAAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Ksawerówbrak
816390KRUKWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
817389MALECMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
818381FITZJulia bieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
819382CYNKIERNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
820383SARNAIgabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
821387SAŁADAJCZYKMalwinabieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
822388ADAMOWICZMariabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
823386KOWALSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
824385SZCZAWIŃSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
825384MORAWIECMajabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
826405GORZELAŃCZYKLaurabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
827401KARBOWNIKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹMks Jedynka
828425DRYGALSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
829426GOLIŃSKAKingabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
830424RÓŻYCKANataliabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
831406JANICKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
832421DZIŚNIEŃSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
833422ROWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
834427KARPPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005Rzgówbrak
835428KUDŁAKarinabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 55
836432SAKOWICZEmiliabieg dziewcząt – ur. 2005JANÓWKAbrak
837433KIKOSICKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
838431MILLERAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
839430KAWKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
840429WILKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
841420STAŃCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹbrak
842423JAROSZPolabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
843419JÓŹWIAK Lenabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
844412RASZYŃSKASandrabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
845410LEGENDŹPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
846409KOŁODZIEJSKALenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
847407KACPRZYK ROSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
848408KOŁACIŃSKAAnnabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
849413WLAZŁOAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
850411PRĘCIKOWSKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
851417ZIELIŃSKAAgnieszkabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
852414WICIŃSKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 169 Łódź
853416ZAGRAJEKAmeliabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
854418PRZYBYLSKAJoanna bieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 61
855415KAROLCZUKMartynabieg dziewcząt – ur. 2005Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
856528ŻEGOTAPaulinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
857527KOŚKAKlaudiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
858200ZARĘBANataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
859529KOTLIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
860530WALCZAKNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
861534MADEJNadiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
862533STEFANOWICZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
863532PIOTROWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
864531STACHURANikolabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
865208GAJECKAJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźKS Polanik
866526ZASPA-ŁABĘDZKANataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
867550KOBYLARCZYKKamilabieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
868551LENCZEWSKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
869549PUZDERAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
870548SKOWROŃSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
871546KRZANOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
872547ROZA Ninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
873552LESZKIEWICZMichalinabieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
874553MROCZKOWSKA Zuzanna bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
875557DOBROWOLSKAOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
876558GRZYBOWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
877556GILSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
878555JAGODZIŃSKARoksana bieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
879554DETMERAntoninabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
880545SOBCZYŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
881544KOPROWSKAŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
882521MĘCZYŃSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
883535KOCHMariabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
884522SZMERKAKingabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
885523MŁODZIŃSKANinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
886524JAKUBOWSKAMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
887536GROCHOLINSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
888538ADAMCZYKKatarzynabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
889542SOWIŃSKASylwia bieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
890543GRZĘDAAnnabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
891541SZYMCZAKZosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
892540MATUSZCZYKŁucjabieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków TrybunalskiKS Polanik
893539KLIMCZYKMajabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
894559KOWALCZYKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
895560SADOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
896579DRZEWIECKADariabieg dziewcząt – ur. 2006ZgierzRODZINKA.PL
897580GŁOWIŃSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
898578SOKÓŁ Klaudia bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź ŁKS 2006
899577FURMANIAKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
900575BORKOWSKAIdabieg dziewcząt – ur. 2006Starowa GóraBorki
901576MASTALERZNataliabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
902581CUPEREmiliabieg dziewcząt – ur. 2006TOMASZÓW MAZbrak
903582MACHAŁALenabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
904167ANGLARTJulianna bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
905574PADZIKWeronikabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
906573KOWALSKAMałgosiabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
907564ROSIŃSKAEmiliabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
908565ŚWIĄDERAdriannabieg dziewcząt – ur. 2006Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
909563WYLAZLOWSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
910562MAKOSZKarolinabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
911561PŁACHTADagmarabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
912566ZAWIEJSKAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
913567BUJNOWICZMartynabieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
914571KUJAWIAKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
915572GRACZYKJuliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
916570PORCNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
917569ŁĘDZEWICZAmeliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
918568BŁASZCZYKZuzannabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
919525PŁOMIŃSKAMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
920537PIEKARSKANatalkabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
921965OLESZCZAKKalinabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
922947OPALSKAWeronika bieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
923966KRAKOWIAKKajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
924964ŚLIWIŃSKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
925963GOGOLINKesjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
926961CIEŚLAKNelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
927962LEWICKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
928980DUTKOWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
929946JAROCKAAntoninabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
930972PĘDZIWIATRAlicjabieg dziewcząt – ur. 2009Bełchatówbrak
931973BOROWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP19
932971SITEKMartynabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
933970RORBACHAmeliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
934968ALEKSANDROWICZIgabieg dziewcząt – ur. 2009Pabianicebrak
935969PANCERMajabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
936960ŁOJEWSKANikolettabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
937959NIEDZIELSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
938949JONASPatrycjabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
939950JADCZAKOliwia bieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
940951GAWROŃSKA Joanna bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
941944ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
942943RYBCZYŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
943941NOWOSIELSKAWeronikabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
944942MOŻDŻEŃMariannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
945952ŻAKAnielabieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
946953OWCZAREKTamikabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
947957BYSTROVAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
948958GRODZIŃSKAKlarabieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
949956BECHTAIzabelabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
950955MAKOWSKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
951954SIMIŃSKAZuzannabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
952974NIEZGODAIgabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
953967KMIECIAK Marcelina bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
954977PŁOMIŃSKAEwabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
955976WOŹNIAKJuliabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
956948SZYSZKAMilenabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
957979BŁOCISZMajabieg dziewcząt – ur. 2009ZGIERZbrak
958984WÓJCIKAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
959981TOMASZKIEWICZLidiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
960982GRUCHOTZosiabieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
961983SAKOWICZNatalia bieg dziewcząt – ur. 2009JANÓWKAbrak
962975WŁODARCZYKBlankabieg dziewcząt – ur. 2009Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
963978PLUTARozalia bieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
964945WINKLERJuliabieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
9651586KLEMBAMartabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźRazem Trenujemy Sport
9661584SOCHADominikabieg dziewcząt – ur. 2013Apolonia Beauty Sport
9671547MANIAKJagódkabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9681569KACZOROWSKA Marcelinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9691546JAROSJuliabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
9701568KUSTRAPolabieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
9711587GÓŻAŃSKAMartabieg dziewcząt – ur. 2013LÓDŹPM90
9721565DRZEWOSZWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9731566KAŹMIERCZAKAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
9741567JERZEWSKAHannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9751548TRZECIAKKlarabieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
9761550BARAŃSKAKalinabieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
9771557MADEJMajabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9781558MASŁOŃAgatabieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
9791559BUJAKLidiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
9801560SAWONIUKMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9811556ŻAKAntoninabieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
9821555SKRZEKMałgorzatabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9831551ŚMIGIELSKAZosiabieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
9841552JAROSIŃSKANadiabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
9851553WATAKajabieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
9861554ESTALKamilabieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
9871549RADZIKLigiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9881564JAROSIŃSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9891575RATAJMariannabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9901591KUBICKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9911574KOBIERZYCKAMartynabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9921592WÓJCIKKarolinabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9931576KOSSOWSKAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9941590MALSKAMatylda bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9951580WIECZOREKMariabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9961579JAŚKIEWICZHelenabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
9971578PODSIADŁYZuziabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9981577SOCHACKAJaninabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
9991573KOWALEWSKAMariabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
10001589KIEŁEKMartabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10011588PAWŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2013Pabianicebrak
10021585OLEJNICZAKAmelia bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10031563MICHAŁOWSKAAleksandrabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
10041562LUDWICZAKOlgabieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
10051561KANIAZofiabieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
10061583WEREMCZUKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10071572RUTKOWSKAAlicjabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10081571PŁÓCIENNIK Oliviabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10091570ŚLIWIŃSKALenabieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10101582BOCHENEKHelena bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
10111581SMOGORZEWSKAMia bieg dziewcząt – ur. 2013Warszawabrak
1012197ZATORSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
1013102HORYNEKKlaudiabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1014106PAWŁOWSKANataliabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1015105BROŻYNAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Sochaczewbrak
1016107STAŃJekatierinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1017109KRZCIUKPatrycjabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Rogówbrak
1018110POLACZEKAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1019104KOCZASKAIgabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1020103MARKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1021218KRAWCZYKWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódź brak
1022100SZULOWSKAWiktoriabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
1023101MATUSZEWSKASandrabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
1024111SZTUKAAgatabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
1025108BRACICHOWICZMajabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
1026259PIETRASIAKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
1027260ROMANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Józefówbrak
1028276CZERNEKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
1029275TOSIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1030258TWARDOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1031257ŻUCHOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1032253BARTCZAKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
1033279MOTYKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1034254MACIEJEWSKABeatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
1035255MIKOŁAJCZYK Majabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
1036256MORAWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1037261WOJNAROWSKADariabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1038274BIESAGAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi
1039267RZEŹNICZAKMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1040268BIERNACKAMajabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMks Jedynka
1041266KUCAŁAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1042263CHAŁUBIŃSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1043264CHLEBNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1044278GABRYJELSKABlankabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1045269ADAMCZEWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1046272RYSKALAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
1047273KARPKlaudiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rzgówbrak
1048271GASIŃSKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1049262ADAMIAKKalinabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1050270KAROLCZUKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
1051265JUSZCZYKJoannabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
1052247BARANOWSKAAgatabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
1053277PAWLAKOtyliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1054241TOMASZEWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
1055162GAJEWSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1056243TOMCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
1057242OCHOCKAMonikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1058166GŁOWACKAOla bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
1059245SÓJKALidiabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
1060244SZAREKNikolabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
1061252CZEKALAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
1062246MIROWSKAMarta bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹZSK im. JP II w Łodzi
1063251MARKSPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1064249SARNAJuliabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
1065250KOCHMartabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
1066217KRAWCZYKDominikabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódź brak
1067248RYGIERTIngabieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
10681129RATAJCZYKWiolettabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10691122GAWRZYDEKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
10701121BORSSJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
10711128KOZŁOWSKAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10721125ZIĘBAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010JanówkaLZS Justynów
10731120HORNIAKAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
10741123KRUPALaurabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
10751124PIESYKMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10761126SZLACHCIŃSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
10771127JEŻEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSzkoła Podstawowa nr 160
10781109ZAJĄCZKOWSKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
10791086PANUŚZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
10801087RAWECKAHannabieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
10811085LISIECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
10821084WIEKIERAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
10831083WARDZIŃSKAEmilabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
10841088WALCZAKNoemibieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
10851089KMINAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
10861093RUZICKAMalwinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10871092WLAZEŁZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10881091GREGOREKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10891090STRASZYŃSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10901082OLEJNICZAKSandrabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
10911081MROZOWSKAOliwiabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
10921074OCHOCKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10931073SZCZEPANIAKHannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
10941072ELJASZLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10951071STOPCZYKBasiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10961075ADAMCZYKPolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10971076GRALAZofiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź Rossmann Team
10981080PRASALKingabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10991079KLONOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
11001078ZAMOJSKAJulia bieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
11011077MŁODZIŃSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
11021094MILLERAnnabieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
11031095MORAWIECMatyldabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
11041111NOWAKLaurabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11051112MAGIERANicolebieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
11061110LACHNadiabieg dziewcząt- ur. 2010Sochaczewbrak
11071130SZLACHCIŃSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźim. Marii Montessori
11081108KLUCZYŃSKALena bieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11091113SYPEKTosiabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11101114MALINOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
11111118GIEJBANicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11121117POLATOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
11131116OLESZCZYKViolettabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11141115TOMCZYKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11151107BIAŁKOWSKAMałgorzatabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11161106GĄSIOROWSKA Agatabieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
11171099WACHHannabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
11181098BOHDANOWICZMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
11191097KAZIMIERSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
11201096BARTOSIKLenabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
11211100FLORCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
11221101ŁOŚAgatabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
11231105ZIELIŃSKATamarabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11241104BARTCZAKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
11251103ZIELIŃSKA Emiliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11261102SZOSTAKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
11271119ROKITKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11281142ANDRZEJCZAKNicolabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11291150EPPELNataszabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11301148MIKOKingabieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11311149ANDRYSZEKLenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1132201PITEKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11331131GOSZCZYŃSKANinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
1134187NOWIKKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1135192KRAWCZYKJessicabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1136221NOWAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
1137224GNACIŃSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11381147KLEMBANataliabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRazem Trenujemy Sport
11391132ŻAKJoannabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 61
11401133TKACZYKMajabieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
11411134HUBARZosiabieg dziewcząt- ur. 2010Tomaszow MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
11421146KWAŚNYMartynabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11431136ŁABECKA Hanna bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11441137PAWLICKAMajabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11451138SUKIENNIKAnnabieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
11461139GÓRSKAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11471143BIDERMANMiriambieg dziewcząt- ur. 2010Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
11481144COLONNA-WALEWSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2010Głownobrak
11491135KOZŁOWSKAZojabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11501141OLEJNICZAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11511140WEREMCZUKMarlenabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
11521145KRASIŃSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
11531291HUBARAnastazjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszow MazowieckiPrzedszkole Nr 7 Tomaszów Mazowiecki
11541293KOZŁOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
11551294BARANOWSKADarjanabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11561290MAJCHROWSKAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11571292MITURANikolabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
11581287MELONJoannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11591284IWAŃSKASandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11601295BOŃCZAKNinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11611285NOSEKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11621286SZEWCZYKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11631288LAMEKEmmabieg dziewcząt- ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
11641289DĄBROWSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Koluszkibrak
11651397SPANAILSKAMariannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11661304STARZYŃSKAMarcelinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11671283ZIENTARA Zuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11681395ALRUBEADaliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11691303GOSZCZYŃSKAAntonina bieg dziewcząt- ur. 2011Zyrardowbrak
11701302BUDZOWSKAUrszulabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11711298WOSZCZYKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11721297NOWAKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11731299GIERACHZuzanna bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
11741300WASILEWSKADianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11751301CUPERAnnabieg dziewcząt- ur. 2011TOMASZÓW MAZbrak
11761296KOWALSKAZofia Aleksandrabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11771273BECHTAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11781257BIENIASMaja bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11791256JESKEZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
11801255SAMBORSKAZosiabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
11811258MICHALAKMajkabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11821259BALDKlarabieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
11831262SZULOWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
11841261FORNALLidiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11851260LIPIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
11861254BEREŻEWSKA-SZYMANIAKBlankabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
11871253MIKORENDAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11881248MILCZAKHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11891247GRYGIELBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11901246STANKIEWICZPolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11911249MICHALAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11921250RYBCZYŃSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
11931252WŁODARCZYKZosiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
11941251ŚNIADAPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11951282BRUDAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
11961263FRASZCZYŃSKAOlabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11971276SZYMAŃSKAMariabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11981275SZEWCZYKWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
11991274SREBRZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
12001277SIEROCIŃSKAJolabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12011278ADAMUSIAK Magdabieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
12021281DOBROSZHannabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
12031280IMMajabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12041279KAŹMIERCZAKBarbarabieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
12051272ŁASZCZYŃSKAGabrysiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12061271KAKIETHannabieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
12071266KRAWCZYKOliwiabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12081265SIECZKOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12091267BARTOSIKAdabieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
12101268KRAKUSLilianabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12111270OMĄKOWSKANataliabieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
12121269SŁOMSKALiliannabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12131264STAŃNataszabieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
1214189ADAMUSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
12151447WALCZAKAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12161443ZABŁOCKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12171442WRÓBELJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12181441CICHOSZNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12191444SODULSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12201445RADWAŃSKAAdabieg dziewcząt- ur. 2012Łódzbrak
12211448ŚWIĄDERJoannabieg dziewcząt- ur. 2012Rawa MazowieckaPM 2 "Niezapominajka" Rawa Mazowiecka
12221446PIESYKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12231440MARZYJANEKWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12241439STYCZYŃSKAZofiabieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
12251434FLORCZAKPatrycja bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
12261433MYCZKOEwabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12271435RATKENicolabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12281436STĘPNIAK Majabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
12291438GRALAKNataliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12301437RUTKOWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12311449SZLACHCIŃSKAAnielabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12321450ŁUSZCZYNHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12331460CZINARKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Andrespolbrak
12341459KONAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12351461DĘBSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12361462SUPERAPaulinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12371465PYSNIAKLenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
12381463RZEŹNIKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Gałków Małybrak
12391458KLINCEWICZStefaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12401457MAJERKOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Urszulanek
12411452JAROSZWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁÓDŹbrak
12421451LUTOMIRSKARozaliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12431453GRACZYKOWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12441454WYŻYKOWSKAAnnabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPM nr.10
12451456ŁUKASZEWSKAHaniabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole Lalibu
12461455ALBRECHTHannabieg dziewcząt- ur. 2012Aleksandrów Łódzkibrak
12471432GOGOLINJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
12481431JACKIEWICZNinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12491410HUNDERKalinabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12501409CZARNECKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12511411WALCZAKLidziabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
12521412PIOTROWSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łowiczbrak
12531414WESOŁOWSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
12541413CIEŚLIKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12551408MASIEREKHaniabieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
12561407PLUTAWiktoriabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
12571402FRANKOWSKAEmiliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12581401KWELLANatalia bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12591403HAUKJuliabieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
12601404PIASECZNAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
12611406KIRILISKorneliabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12621405STRZELECKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12631415HACHULSKAJagodabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12641416KRUHELSKA Saskiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12651426FINTAKAnijabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
12661425BARTOSZEWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
12671427KUMOSIŃSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
12681428PIETRZYCKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
12691430KALETARóżabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
12701429GARBACZJuliabieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
12711424SAWONIUKHannabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12721423SOBCZYKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12731418BUJNOAmelkabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12741417CHOJASarabieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
12751419BARZYKMatyldabieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
12761420LEWANDOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
12771422DZIERZGWAAdelabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12781421SZYCHOWSKALenabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12791466JAROSOliwiabieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
12801464KARPUKPatrycjabieg dziewcząt- ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
1281209GUNDLACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12821719SODULSKAAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12831718WOŹNIAKMartynabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12841720WALCZAKKorneliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12851721NOWAKJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12861724ŁUSZCZYNLidiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12871723CHMIELBerenikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12881722SZLACHCIŃSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12891717WAWERNelabieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
12901716SĘCZKOWSKAPoliannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1291160GRZESZKIEWICZOliwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12921712KAŹMIERCZAKAnnabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
12931711CZOŁNOWSKAMaria bieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12941713TRZASKOWSKAMaja bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
1295161KURCZEWSKAVanessabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12961715MILNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12971714MROCZKOWSKA Natalia bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
12981725WANDACHOWICZNataliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
12991726WANDACHOWICZLaurabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
1300214TRAJKOWSKAMajabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13011736CHOJNACKAMarcelabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
13021735RODAKKarlabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13031737GMEREKAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13041738KRAWULMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13051741SZYMCZAK Zuzia bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13061740JURAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13071739FRANKOWSKAElizabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
13081734BAJAKWandabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13091733CIEŚLAKNadia bieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRossbiegani
1310223BIEŃKOWSKAAmeliabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13111728MITURAAgatabieg dziewcząt- ur. 2014Lodzbrak
13121727BŁASZCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
13131729SKOCZYŃSKALiwiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13141730STRANZMariannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13151732ROJEKHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13161731WRÓBLEWSKAWandabieg dziewcząt- ur. 2014Warszawabrak
13171710GARNCAREKBasiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13181709JAGIEŁŁOAnnabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13191687DANECKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13201686KALKOWSKAMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13211685ŁASKAŁucjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13221688SIECZKOWSKAWeronikabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13231689KLONOWSKAHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13241692KOLIŃSKAAniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13251691ŚCIBOR Nataliabieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
13261690GRABICKAMagdalenabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
13271684SAWCZYKNadiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13281683SMOLEC Antosiabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13291679MILCZAKAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13301678KUBIAKNikolabieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
13311676CIEMIENIEWSKAAleksandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
13321742BABUCHOWSKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPSA-Professional Swimming Academy
13331680OLEJNICZAKZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13341682GRABOWSKAMelaniabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13351681WOLNICKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
13361693SZCZYGIEŁMartabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13371694MARKIEWICZZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
13381704ZIELIŃSKAZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13391703TARCZYŃSKAAntoninabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
13401702DUDEKAnielabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
13411705CHAŁUBIŃSKAJadwigabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
13421706OLEJNIKSandrabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
13431708SREBRZYŃSKAMarysiabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
13441707FANSLAUZuzannabieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
13451701DUDEKHelenabieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
13461700PAWICKAHannabieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
13471697OSSOWSKAPolabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
13481696PAWĘTAMatyldabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
13491695PAWĘTANataliabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
13501698SARBAGabrielabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
1351183STELMACHAlicjabieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
13521699SZOSTAKMichalinabieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
13531677SZCZEPANIAKJagodabieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.NazwiskoImięStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1CHORÓBCZYK Jakub Biegu NiepełnosprawnychKonstantynów Łódzki brak
2ŚLEMPGrzegorzBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
3JAKUBOWSKAJolantaBiegu NiepełnosprawnychWieluńbrak
4SZYMORNikodembieg chłopców - ur. 2013Janowkabrak
5WŁODZARCZYKAdambieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6GOLANMichał bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
7TUREKPiotr bieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
8JABŁOŃSKI Jakubbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Lutoniersk brak
9TUREKPiotrbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
10357TWORSKIKapcerbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
11OLESZCZAKJulianbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
12PAPROTNYJakubbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
13CUPERSzymonbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
14STAŃRobertbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
15SOWIŃSKIMikołajbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 61
16KWIATKOWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
17KOLĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
18KOĘDAJakubbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
19POLATOWSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
20WOJTCZYKAndrzejbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 61
21PASTUSZKANorbertbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
22PIOTROWSKIStaśbieg chłopców – ur. 2009Konstancin-Jeziornabrak
23MORACKISzymonbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
24LESIEŃMaciejbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
25BRZEZIŃSKIMichałbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
26KLIMCZAKTymonbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
27GŁOWACKIJulianbieg chłopców – ur. 2010Helenów brak
28ZAJĄCStanisławbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
29KACZMAREK Maciejbieg chłopców – ur. 2010Lodzbrak
30SZYMAŃCZYKMichałbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
31WACHOWSKIBartekbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
32BARCICKIJanbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
33FALKOWSKI0Tomaszbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
34202JANISZEWSKIKacperbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
35OSIŃSKIPatrykbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
36BABOUTAdam Rogerbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
37ZJAWIONYAleksanderbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
38ZNAWIONYWiktorbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
39WIECHNAFilipbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
40203JANISZEWSKIKornelbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
41WIELECAmelia bieg dziewcząt - ur. 2007LodzLuzaki na fantazji
42SKROBEKLenabieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
43PAWLICKAKarolinabieg dziewcząt - ur. 2007Lubońbrak
44GŁOWACKAUrszula bieg dziewcząt -ur. 2008Helenów brak
45204PIASECKAJuliabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
46KUROWSKAWeronikabieg dziewcząt -ur. 2008Lodzbrak
47SZATANIAKAnnabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
48SOŁTYSMałgorzatabieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
49OSIŃSKAMajabieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
50NIEZAWITOWSKIPiotrbieg dziewcząt -ur. 2008Tomaszów Mazowieckibrak
51KOWALCZYKOliwiabieg dziewcząt – ur. 2005Lodzbrak
52GORTATOWICZMagdalenabieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
53TRYFANÓWWiktoriabieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
54KUCIŃSKAEmilkabieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
55TOPOREKPaulinabieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
56KLIMCZAKNataliabieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
57ŁABĘDZKAMajabieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
58GĄSICKAJulita bieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
59BARTOSIAKNikolabieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 61
60SUWAPatrycja bieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
61GRABAREKŁucja bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
62MALINOWSKAKarolinabieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
63NOWAKGabriela bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
64STAŃJekatierina bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
65WOSIECKA Aleksandra bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
66OLEJNIKPaulina bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
67SADECKAMariabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
68GORTATLenabieg dziewcząt- ur. 2010Rąbieńbrak
69PASTUSZKAMartynabieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
70ŁABECKA Haniabieg dziewcząt- ur. 2010Łódź "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
71ZJAWIONAVictoriabieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
72213SOBCZAKInesbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
73RUDZKA Maja bieg dziewcząt- ur. 2011Rawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
74KAŁUŻAKarolinabieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
75PIOTROWSKAJuliabieg dziewcząt- ur. 2014Konstancin-Jeziornabrak
76702WOLNIEWICZDominikaBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
77205KUMEKRobertBoguszyceLUKS "BOGUSZYCE"
78206MELONIzabelaRawa MazowieckaSP 4 Rawa Mazowiecka
79356KRAWCZYKDawidŁódźbrak
80711LIŚKAStanisławŁódźbrak
81355DOBRZELEWSKAZuzannaOZORKÓWbrak
82354KUBSIKMateuszŁódźbrak
83353KUBSIAKTomekŁódźbrak
84352TRYCHBartoszbrak
85669WAGNER-BISBorysŁódźbrak
86350JANKOWSKIFranekŁódźbrak
87351BOCZEKKacperŁódźbrak
88349ANTOSIEWICZJanŁódźbrak
89????brak