Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 841
Zapisanych kobiet: 412
Zapisanych mężczyzn: 429
Wolnych miejsc: 889
Zapisanych z opłaconym wpisowym:726
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:115

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1BartoszADAMCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
2LeonardADAMCZYKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
3KatarzynaADAMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
4PolaADAMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
5AntoniADAMIAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
6Antoni ADAMKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
7MariaADAMOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
8PiotrADAMOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
9MagdalenaADAMOWICZbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
10MagdaADAMUSIAK bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
11FilipANDRZEJCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
12NinaANDRZEJCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
13Mateusz ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
14Adrian ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
15ArturANDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
16JanANTASbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
17KajetanAPANASOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
18WitekAUGUSTOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
19PatrycjaBALCZERCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
20DawidBALCZERCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
21KlaraBALDbieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
22AdamBARANOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
23AgataBARANOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
24MarcelBARANOWSKIbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
25AdamBARANOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
26KalinaBARAŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
27OlaBARAŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
28JózefBARASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
29KonradBARRIEbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
30MaksBARRIEbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
31WiktorBARSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
32OliwiaBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
33AleksandraBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
34LenaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
35AdaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
36MajaBARTOSZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
37MatyldaBARZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
38IzabelaBECHTAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
39KarolinaBECHTAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
40MateuszBEDNAREKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
41KacperBEGIERbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
42KrzysztofBEIERbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
43AleksanderBEKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
44PolaBEKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
45AmeliaBERENTbieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
46BlankaBEREŻEWSKA-SZYMANIAKbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
47MałgorzataBIAŁKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
48Maja BIENIASbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
49KacperBINASIAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
50NellBIŃCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
51KajetanBINEKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
52JuliaBLADOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łowiczbrak
53BartoszBLADOWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łowiczbrak
54MaciejBŁASZCZYKbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
55JuliuszBŁOCHbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
56MajaBOHDANOWICZbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
57KajetanBORKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
58MajaBRACICHOWICZbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
59WiktoriaBROŻYNAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
60NataliaBRUDAKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
61PiotrBRUDAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
62SebastianBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
63MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
64LidiaBUJAKbieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
65AmelkaBUJNObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
66AlexanderBULZACKIbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
67AleksandraBYSTROVAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
68JadwigaCHAŁUBIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
69HenrykCHAŁUBIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
70JakubCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
71AntoniCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
72SaraCHOJAbieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
73AleksanderCHOJNACKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
74KrzysztofCHOŁUJbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
75KarolinaCHRUŚCIELbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
76WitoldCHWIAŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
77LauraCIAMCIAKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
78MateuszCICHOSZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
79NataliaCICHOSZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
80ArturCICHOSZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
81WiktorCICHYbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
82JulianCIEPLUCHAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
83BiankaCIEPLUCHAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
84NelaCIEŚLAKbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
85MikołajCIEŚLIKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
86MatyldaCIEŚLIKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
87FabianCISKOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
88NikolaCYNKIERbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
89Bartosz CYZMANbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
90LenaCZARNECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
91KarolCZARNECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
92GrzegorzCZARNECKIbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
93ŁukaszCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
94MichałCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
95FilipCZEKALAKbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
96JuliaCZEKALAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
97Maria CZOŁNOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
98MateuszDĄBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
99HelenaDANECKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
100ZuziaDĘBSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
101MichałDEINAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
102JanDEMBOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
103AntoninaDETMERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
104AdamDOBROWOLSKIbieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
105BeniaminDOMINIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
106DmitrijDRÓŻKAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
107OliwierDRWALbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
108KacperDRWALbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
109MarcelDUDEKbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
110HelenaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
111AnielaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
112DanielDUTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
113JanDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
114NikodemDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
115DanielDZIEDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
116AdelaDZIERZGWAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
117BarbaraEJZERTbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
118BartłomiejEJZERTbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
119LauraELJASZbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
120KamilaESTALbieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
121SaidFAKHREDDINbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
122TomaszFALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
123JakubFANSLAUbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
124ZuzannaFANSLAUbieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
125KubaFIGWERbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
126AnijaFINTAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
127JuliuszFINTAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
128Patrycja FLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
129AnnaFLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
130SzymonFONTNERbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
131LidiaFORNALbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
132FryderykFORYŚbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
133MariaFORZPAŃCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
134EmiliaFRANKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
135OlaFRASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
136RobertFRĄTCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
137ZosiaFRĄTCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
138NikodemFRONTCZAKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
139DawidFRYCbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
140TycjanGADOMSKIbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
141AleksanderGAJAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
142PiotrGALANTbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
143FilipGALANTbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
144BartłomiejGALANTbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
145JulianGAŁKAbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
146JanGAŁKAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
147JuliaGARBACZbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
148BasiaGARNCAREKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
149DawidGAWIŃSKIbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
150Joanna GAWROŃSKA bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
151NicolaGIEJBAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
152AlicjaGILSKAbieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
153PiotrGILSKIbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
154DamianGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
155AntoniGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
156MagdalenaGRABICKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
157MelaniaGRABOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
158PatrycjaGRĄDYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
159ZofiaGRALAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
160TymonGRALAbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
161NataliaGRALAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
162ZuzannaGREGOREKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
163MałgosiaGROCHOLINSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
164JagodaGRODECKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
165KlaraGRODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
166DominikGRUSZCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
167MichałGRYGIELbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
168BarbaraGRYGIELbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
169TomaszGRYGIELbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
170AnnaGRZĘDAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
171WojciechGRZELAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
172MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
173JanGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
174MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
175DawidGRZYBOWSKIbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
176Nataniel GRZYWACZbieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
177MaksymilianGUBAŁAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
178WiktoriaGUERTLERbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
179JanGUŁAJbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
180JeremiGUŁAJbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
181RobertGUNDLACHbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
182JakubGUZOWSKI–SUKIENNIKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
183JagodaHACHULSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
184JuliaHAUKbieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
185KamilHAYEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
186MagdaHAYEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
187Szymon HELMANbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
188Bartłomiej HOFMAN bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
189KlaudiaHORYNEKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
190KrzysztofHORYNEKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
191NadiaHUDZIKbieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
192FranciszekHUNDERbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
193KalinaHUNDERbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
194Julia IMbieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
195MajaIMbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
196NinaJACKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
197Oliwia JADCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
198AleksanderJAGIEŁŁObieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
199Roksana JAGODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
200MagdalenaJAKUBOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
201KajetanJANASbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
202JędrzejJANICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
203JulianJANKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
204MarcelJARMUŻbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
205AntoninaJAROCKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
206JuliaJAROSbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
207AlexanderJAROSIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
208AleksandraJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
209NadiaJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
210KrystianJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
211AntoniJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
212Antoni JARZYŃSKI bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
213FranciszekJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
214JanJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
215HelenaJAŚKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
216JanJAŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
217MaciejJATCZAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
218SzymonJĘDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
219HannaJERZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
220MikołajJERZEWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
221ZofiaJESKEbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
222PaulinaJONASbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
223PatrycjaJONASbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
224HannaJÓŹWICKAbieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
225Maksymilian JÓŹWICKIbieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
226JaśJUŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
227IgorKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
228FilipKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
229TytusKACZMAREKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
230JanKACZMAROWICZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
231MarcelinaKACZOROWSKA bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
232HannaKAKIETbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
233MartaKALKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
234MichałKALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
235DawidKAŁUŻNYbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
236BartłomiejKAŁUŻNYbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
237BartłomiejKALWINEKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
238JulianKAMECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
239JanKAMIŃSKIBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
240JanKANIAbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
241ZofiaKANIAbieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
242NataliaKAPUŚCIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
243WiolettaKARASIŃSKABiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
244FranciszekKARNICKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
245JulianKASPRZAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
246MichałKAZIMIERCZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
247MajaKAZIMIERSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
248KacperKAZIMIERSKIbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
249StanisławKEMPIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
250MarcelKIELICHOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
251IgorKIERZEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
252JuliaKIESZEKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
253KorneliaKIRILISbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
254MajaKIRILISbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
255MateuszKLACZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
256HubertKLATKAbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
257NinaKLATKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
258KacperKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
259MajaKLIMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
260PolaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
261HelenaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
262JanKLONOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
263AlicjaKMINbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
264MartynaKOBIERZYCKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
265MartaKOCHbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
266MariaKOCHbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
267FabianKOLESIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
268AniaKOLIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
269ŁukaszKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
270WojciechKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
271KrzysztofKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
272NatanKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
273ŁucjaKOPROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
274ArkadiuszKORCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
275LenaKORPASbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
276BartoszKORZENIOWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
277AdamKORZENIOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
278AntośKOSIELSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
279KlaudiaKOŚKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
280SzymonKOŚLAbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
281ZofiaKOSSOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
282MałgorzataKOTLIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
283MariaKOWALEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
284MariuszKOWALIKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
285WiktoriaKOWALSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
286AleksandraKOWARAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
287AntoniKOŹLAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
288KamilKOŹMIŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
289KajaKRAKOWIAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
290LilianaKRAKUSbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
291FranekKRASKAbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
292JędrzejKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
293OliwiaKRAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
294KsaweryKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
295MateuszKRAWCZYNSKI bieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
296AntoniKRAWIECbieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
297Borys KRÓLEWSKI bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
298SaskiaKRUHELSKA bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
299WiktoriaKRUKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
300WiktorKRUKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
301AlexanderKRUMOVbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
302ZuzannaKRZANOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
303NikolaKUBIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
304RoksanaKUBIAKbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
305NatanKUBIAKbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
306FilipKUBICKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
307MateuszKULCZYCKIbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
308PolaKUMOSIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
309JanKURASbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
310JuliaKUSTRAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
311Natalia KWELLAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
312PiotrKWIATKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
313DawidKWIATKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
314Aleksandra KWINTAbieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
315MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
316Jan ŁABĘDZKI bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
317NadiaLACHbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
318MaciejŁADAbieg chłopców – ur. 2006WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
319MarekŁADAbieg chłopców – ur. 2008WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
320ŁucjaŁASKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
321GabrysiaŁASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
322JakubLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
323AdrianLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
324AntoninaLENCZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
325KajetanLENCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
326WeronikaLERKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
327MonikaLERKABiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
328MateuszLESIEWICZbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
329MichalinaLESZKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
330HannaLEWANDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
331Stanisław LEWAŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
332Franciszek LEWAŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
333MajaLEWICKAbieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
334MaciejLICHWAŁAbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
335JakubLICHWAŁAbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
336PolaLIPIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
337JakubLIPIŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
338ZuzannaLISIECKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
339NikolettaŁOJEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
340RobertLORENCbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
341DawidŁOŚbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
342AgataŁOŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
343ZuzannaŁOŚbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
344OlgaLUDWICZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
345HubertMACIASZCZYKbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
346NataliaMACIASZCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
347MajaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
348NadiaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
349FilipMAJCHROWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
350MałgorzataMALECbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
351AntoniMAŁECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
352Janek MALICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
353MiłoszMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
354SzymonMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
355JagódkaMANIAKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
356OlaMARCINIAKbieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
357ZuzannaMARKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
358AleksandraMARKOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
359PatrycjaMARKSbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
360FabianMARKSbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
361FilipMARSZAŁbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
362PiotrMARSZAŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
363ZuzannaMARSZAŁEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
364PiotrMASIEREKbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
365HaniaMASIEREKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
366AgataMASŁOŃbieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
367SzymonMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
368MateuszMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
369ŁucjaMATUSZCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Trybunalskibrak
370OskarMAZURKIEWICZbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
371MartynaMĘCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
372JuliaMĘDRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
373AleksanderMICHALAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
374MajkaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
375JulianMICHALAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
376ZuzannaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
377WiktorMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
378AdrianMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
379AleksandraMICHAŁOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
380JuliaMICHALSKAbieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
381SzymonMICHALSKI bieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
382BartoszMICHALSKI bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
383JagodaMIELCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
384FranciszekMIĘTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
385ErykMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
386MajaMIKOŁAJCZYK bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
387OskarMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
388Mikołaj MIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
389MarcinMIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
390GabrielaMIKORENDAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
391NataliaMILbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
392HannaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
393AlicjaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
394DominikMILIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
395AnnaMILLERbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
396WeronikaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
397NikolaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
398BartoszMIROWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
399MichałMIŚKIEWICZ bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
400NinaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
401AlicjaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
402MajaMORAWIECbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
403MatyldaMORAWIECbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
404OliwiaMORAWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
405MarcinMOTYLbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
406MariannaMOŻDŻEŃbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
407Zuzanna MROCZKOWSKA bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
408Natalia MROCZKOWSKA bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
409AleksanderMRÓZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
410OliwiaMROZOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
411EwaMYCZKObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
412IgorNAGÓRKAbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
413AleksandraNIEDZIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
414MichałNIEDZIELSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
415KajetanNIEKRASZEWICZbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
416JakubNIEZGODAbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
417NataliaNIZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
418ArkadiuszNOREMBERGbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
419SaraNOSKOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
420DawidNOSKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
421LauraNOWAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
422WeronikaNOWOSIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
423JanNYKIELbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
424NorbertOBSTbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
425HaniaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
426MonikaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
427ZuzannaOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
428SandraOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
429Stanisław OLEJNICZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
430AdamOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
431HubertOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
432Maksymilian OLEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
433Wiktoria OLEŚKObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
434ViolettaOLESZCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
435AleksanderOPALAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
436Weronika OPALSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
437FilipORZECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
438PolaOSSOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
439MariaOWCZAREKBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
440TamikaOWCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
441PawełPABJAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
442PolaPAŁCZYŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
443PatrykPAŁCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
444ZuzannaPANUŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
445BartoszPASZKAbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
446NataliaPASZKAbieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
447NataliaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
448MatyldaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
449HannaPAWICKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
450FilipPAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
451DominikPAWLINAbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
452JanPEREPEREZbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
453WeronikaPETRYKOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
454BartoszPETRYKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
455WeronikaPIASECZNAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
456JakubPIECHOWIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
457WiktorPIECHURAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
458NatalkaPIEKARSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
459DominikaPIETRASIAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
460SzymonPIETRASIAKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
461KacperPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
462WiktoriaPIETRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
463JulianPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
464AmeliaPIETRZYCKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
465AleksanderPIOTROWICZbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
466WiktoriaPIOTROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
467WojciechPIOTROWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
468HubertPŁAŻEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
469OliviaPŁÓCIENNIK bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
470MałgorzataPŁOMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
471MaciejPLUTAbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
472WiktoriaPLUTAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
473MikołajPODRAŻKAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
474KacperPODSIADŁYbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
475ZuziaPODSIADŁYbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
476Anna POLAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
477FranekPOLAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
478MajaPOLATOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
479KarolPOŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
480AritaPOLUSbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
481MarekPOPŁOŃSKIWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
482AdriannaPORADECKAbieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
483Stanisław POTURAŁA bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
484KingaPRASALbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
485BartekPRZYBYŁbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
486AmeliaPUZDERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
487LigiaRADZIKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
488TymoteuszRAJCZAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
489MariannaRATAJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
490NicolaRATKEbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
491ZofiaRAWECKAbieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
492HannaRAWECKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
493Tatiana REDŁOWSKA bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
494TobiaszRENKELbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
495NinaROZA bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
496KamilaRUDZIŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
497AlicjaRUTKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
498JuliaRUTKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
499RyszardRUTKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
500MalwinaRUZICKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
501PatrykRUZICKIbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
502MajaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
503ZuzannaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
504FilipRYBUSbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
505ZofiaRŻANEKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
506BartoszRZEMPOŁUCHbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
507TomaszRZEŃCAbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
508BrunoSAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
509MalwinaSAŁADAJCZYKbieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
510ZosiaSAMBORSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
511GabrielaSARBAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
512JuliaSARNAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
513IgaSARNAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
514Maksymilian SAWCZYKbieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
515NadiaSAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
516AntekSAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
517Matylda SAWONIUKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
518HannaSAWONIUKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
519NataliaŚCIBOR bieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
520PoliannaSĘCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
521HannaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
522WeronikaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
523MarcelSIECZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
524AdamSIEKIERAbieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
525JakubSIELECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
526MikołajSIENKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
527JolaSIEROCIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
528TomaszSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
529AleksanderSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
530ZuzannaSIMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
531KubaSIMIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
532OliwierSKOCZYLASbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
533KacperSKÓRAbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
534NatalkaSKOWROŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
535MarcinSKOWROŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
536MałgorzataSKRZEKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
537DariuszSKRZYDLAKbieg chłopców – ur. 2007Łódź brak
538SergiuszSŁABYbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
539OliwierSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
540IgorSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
541TomaszŚLEMPbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
542LenaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
543MajaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
544LiliannaSŁOMSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
545KrzysztofŚLUSARSKIbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
546ZosiaŚMIGIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
547KubaŚMIGIELSKIbieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
548PatrycjaŚNIADAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
549ZbigniewSNOPKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
550NikolaSOBCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
551AlicjaSOBCZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
552MartaSOBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
553WiktorSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
554Miłosz SOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
555Oskar SOBIERAJSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
556PiotrSOCHAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
557JaninaSOCHACKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
558StaśSOCHACKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
559LidiaSÓJKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
560Sylwia SOWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
561MarysiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
562ZofiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
563AdamSTACHOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
564NikolaSTACHURAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
565JakubSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
566MaciejSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
567NadiaSTALINGERbieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
568SewerynSTALINGERbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
569NataszaSTAŃbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
570ArturSTAŃbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
571Michał STANIASZEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
572PolaSTANKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
573LeonSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
574NikodemSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
575NataliaSTEFANOWICZbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
576KrzysztofSTEFAŃSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
577LeonSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
578JakubSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
579MajaSTĘPNIAK bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
580BartekSTERCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
581BasiaSTOPCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
582OliwiaSTRASZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
583JanSTRUMIANbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
584AdriannaSTRZECKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
585FilipSTRZELCZYKbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
586ZuzannaSTRZELECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
587AgataSUCHARKIEWICZbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
588JakubSUCHARKIEWICZbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
589Antoni ŚWITbieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
590TosiaSYPEKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
591MarcelSYPUŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
592SewerynSZALIŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
593NikolaSZAREKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
594JuliaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
595MartynaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
596HannaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
597FilipSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
598AdamSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
599JagodaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
600AdamSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
601AntoniSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
602MateuszSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
603MartaSZCZYGIEŁbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
604MateuszSZEFERbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
605PiotrSZEWCZYKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
606WiktoriaSZEWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
607KingaSZMERKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
608PatrykSZMERKAbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
609MichalinaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
610MajaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
611PiotrSZPAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
612WojciechSZPAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
613MateuszSZRAJBERbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
614SzymonSZTUKAbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
615StanisławSZTUKAbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
616AlicjaSZULOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
617WiktoriaSZULOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
618XavierSZWARNOWSKIbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
619LenaSZYCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
620MaksymilianSZYMAŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
621ZosiaSZYMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
622JulekSZYMIOŁbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
623EmiliaSZYNDLAUERbieg dziewcząt -ur. 2008Konstantynów ŁódzkiAkademia Lekkoatletyki Łódź
624MilenaSZYSZKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
625SzymonTABAKAbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
626MagdalenaTALAGAbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
627KacperTARAJKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
628AntoninaTARCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
629FranciszekTARCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
630MartynaTOBOŁAbieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
631PiotrTOKARSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
632WiktoriaTOMASZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
633JakubTOMASZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
634BarbaraTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
635HubertTOMCZYKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
636NataliaTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
637Maja TRZASKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
638PiotrTRZASKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
639KlaraTRZECIAKbieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
640AntoniTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
641WojciechTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
642WeronikaTWARDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
643MateuszURBANEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
644AntoniURBANIAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
645HannaWACHbieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
646RafałWACHbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
647NadiaWALCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
648WituśWALCZAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
649LeonWALCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
650LidziaWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
651NoemiWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
652EmilaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
653OliwiaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
654KryspinWARDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
655MironWARSZAWAbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
656SzymonWASZCZAKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
657KajaWATAbieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
658NelaWAWERbieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
659MichałWAWRZKObieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
660PiotruśWAWRZKObieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
661FranciszekWĘGRZYNbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
662MarysiaWESOŁOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
663KazimierzWIADERNYbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
664MariaWIECZOREKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
665JuliaWIEKIERAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
666DawidWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
667KacperWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
668JakubWINKLERbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
669JuliaWINKLERbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
670IgorWIOSNAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
671MaksymilianWIOSNAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
672IgorWITCZAKbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
673BorysWITCZAKbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
674ZuzannaWLAZEŁbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
675ZosiaWLAZŁObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
676ZosiaWŁODARCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
677ZuziaWŁODARCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
678AdamWŁODARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
679SebastianWŁODARCZYKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
680HannaWŁODARCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
681MariuszWŁODARSKIWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
682MaksymilianWOJCIECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
683FilipWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
684FilipWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
685JoachimWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
686PolaWOLNICKAbieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
687IgnacyWOROPAJbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
688NikodemWOROPAJbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
689PatrykWOŹNIAKbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
690MateuszWOŹNIAKbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
691JuliaWRÓBELbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
692MałgorzataWRÓBLEWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
693JanWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
694WiktorWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
695MikołajWUJCIKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
696KamilWYRWASbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
697KingaWYRWASbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
698AntoninaZABŁOCKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
699OlekŻACZEK bieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
700MalwinaZAJĄCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
701JakubZAJĄCZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
702AntoninaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
703AnielaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
704HubertZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
705IgorZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
706Julia ZAMOJSKAbieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
707HubertZAMOJSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
708NataliaZASPA-ŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
709JanŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
710NikodemŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
711JaśŻEGARSKI bieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
712PaulinaŻEGOTAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
713FrancieszkZGODAbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
714OliwierZIĄBKAbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
715ZuzannaZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
716Klaudia ZIELIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
717TamaraZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
718EmiliaZIELIŃSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
719Zuzanna ZIENTARA bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
720Szymon ZIENTARA bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
721MikołajZIÓŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
722ZuzannaŻÓŁTOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
723MikołajŻÓŁTOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
724KarolinaZUCHORAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
725WeronikaŻUCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
726PrzemysławZWOLIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1DaliaALRUBEAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
2Julianna ANGLARTbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
3ZofiaBARCICKAbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
4JanBARCICKIbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
5MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
6SzymonCHUCHRAbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
7Mateusz CHUCHRAbieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
8AleksandraCIEMIENIEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
9SzymonCIEMIENIEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
10SzymonCUPERbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
11HannaDOBROSZbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
12SzymonDOBROSZbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
13WiktoriaDRZEWOSZbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
14JuliaDZIŚNIEŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
15WojciechDZIŚNIEŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
16TomaszFALKOWSKI0bieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
17Julia FITZbieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
18Julita GĄSICKAbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
19AgataGĄSIOROWSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
20Ola GŁOWACKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
21JuliaGŁOWACKAbieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
22SamuelGOGOLINbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
23KesjaGOGOLINbieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
24JuliaGOGOLINbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
25TymoteuszGOGOLINbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
26Michał GOLANbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
27MagdalenaGORTATOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
28Łucja GRABAREKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
29AnnaJAGIEŁŁObieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
30KornelJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
31KacperJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
32RóżaKALETAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
33KarolinaKAŁUŻAbieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
34AlicjaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
35BarbaraKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
36AnnaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
37NataliaKLIMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
38TymonKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
39Lena KLUCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
40WiktorKLUCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
41Marcelina KMIECIAK bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
42KamilaKOBYLARCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
43IgaKOCZASKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
44JakubKOĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
45JakubKOLĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
46MartaKOMOROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
47PatrycjaKOTULSKAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
48JakubKUBASIKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
49BartoszKUBIKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
50Filip KUCHARCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
51EmilkaKUCIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
52PolaKUSTRAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
53MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
54PiotrLIPKAbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
55BeataMACIEJEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
56NicoleMAGIERAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
57MartynaMAKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
58KarolinaMALINOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
59MartaMALINOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
60DominikMALINOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
61KarolMALINOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
62AdamMAŁOLEPSZYbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
63WeronikaMARZYJANEKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
64SandraMATUSZEWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
65ArturMIŁKOWSKIWyścigu na wózkachNowa Sólbrak
66Marta MIROWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹbrak
67SzymonMORACKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
68BartekMOSIOŁEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
69Kacper MUCHAbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
70Gabriela NOWAKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
71Paulina OLEJNIKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
72JulianOLESZCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
73KalinaOLESZCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
74NataliaOMĄKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
75BartłomiejOMĄKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
76JakubPAPROTNYbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
77MartynaPASTUSZKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
78NorbertPASTUSZKAbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
79NataliaPAWŁOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
80PatrykPOLATOWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
81Maciej PSTROKOŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
82ŁukaszRYCHELbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
83MichałRYCHELbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
84IngaRYGIERTbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
85MariaSADECKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
86MaciejSKÓRA bieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
87LenaSKROBEKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
88GrzegorzŚLEMPBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
89AntosiaSMOLEC bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
90InesSOBCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
91ŁukaszSOBCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
92MiloszSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
93MałgorzataSOŁTYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
94RobertSTAŃbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
95JekatierinaSTAŃbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
96AlicjaSTELMACHbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
97ZofiaSTYCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
98Patrycja SUWAbieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
99AnnaSZATANIAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
100MichałSZYMAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
101MariaSZYMAŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
102NataliaTOMCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
103Damian TOMCZYK bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
104PaulinaTOPOREKbieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
105WiktoriaTRYFANÓWbieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
106Piotr TUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
107PiotrTUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
108KapcerTWORSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
109FilipWIECHNAbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
110AdamWŁODZARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
111KacperWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
112SzymonWOJTAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
113Aleksandra WOSIECKA bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
114MartynaWOŹNIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
115NataliaZATORSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak