Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 841
Zapisanych kobiet: 412
Zapisanych mężczyzn: 429
Wolnych miejsc: 889
Zapisanych z opłaconym wpisowym:726
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:115

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1AdaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
2AdamOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
3AdamSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
4AdamBARANOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
5AdamWŁODARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
6AdamKORZENIOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
7AdamSTACHOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
8AdamBARANOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
9AdamDOBROWOLSKIbieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
10AdamSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
11AdamSIEKIERAbieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
12AdelaDZIERZGWAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
13AdrianMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
14AdrianLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
15Adrian ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
16AdriannaPORADECKAbieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
17AdriannaSTRZECKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
18AgataBARANOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
19AgataMASŁOŃbieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
20AgataŁOŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
21AgataSUCHARKIEWICZbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
22AleksanderMRÓZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
23AleksanderMICHALAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
24AleksanderGAJAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
25AleksanderOPALAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
26AleksanderJAGIEŁŁObieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
27AleksanderCHOJNACKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
28AleksanderBEKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
29AleksanderSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
30AleksanderPIOTROWICZbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
31AleksandraMARKOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
32AleksandraNIEDZIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
33AleksandraMICHAŁOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
34AleksandraKOWARAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
35AleksandraJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
36AleksandraBYSTROVAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
37AleksandraBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
38Aleksandra KWINTAbieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
39AlexanderBULZACKIbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
40AlexanderKRUMOVbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
41AlexanderJAROSIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
42AlicjaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
43AlicjaSZULOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
44AlicjaRUTKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
45AlicjaGILSKAbieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
46AlicjaKMINbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
47AlicjaSOBCZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
48AlicjaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
49AmeliaBERENTbieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
50AmeliaPUZDERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
51AmeliaPIETRZYCKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
52AmelkaBUJNObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
53AniaKOLIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
54AnielaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
55AnielaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
56AnijaFINTAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
57AnnaGRZĘDAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
58AnnaMILLERbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
59AnnaFLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
60Anna POLAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
61AntekSAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
62AntoniKOŹLAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
63AntoniADAMIAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
64AntoniTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
65AntoniURBANIAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
66AntoniKRAWIECbieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
67AntoniSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
68AntoniMAŁECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
69AntoniGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
70AntoniJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
71AntoniCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
72Antoni JARZYŃSKI bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
73Antoni ADAMKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
74Antoni ŚWITbieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
75AntoninaJAROCKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
76AntoninaLENCZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
77AntoninaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
78AntoninaZABŁOCKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
79AntoninaTARCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
80AntoninaDETMERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
81AntośKOSIELSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
82AritaPOLUSbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
83ArkadiuszKORCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
84ArkadiuszNOREMBERGbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
85ArturCICHOSZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
86ArturSTAŃbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
87ArturANDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
88BarbaraEJZERTbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
89BarbaraGRYGIELbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
90BarbaraTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
91BartekSTERCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
92BartekPRZYBYŁbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
93BartłomiejGALANTbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
94BartłomiejKAŁUŻNYbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
95BartłomiejKALWINEKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
96BartłomiejEJZERTbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
97Bartłomiej HOFMAN bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
98BartoszBLADOWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łowiczbrak
99BartoszMICHALSKI bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
100BartoszPASZKAbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
101BartoszPETRYKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
102BartoszKORZENIOWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
103BartoszRZEMPOŁUCHbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
104BartoszMIROWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
105BartoszADAMCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
106Bartosz CYZMANbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
107BasiaGARNCAREKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
108BasiaSTOPCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
109BeniaminDOMINIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
110BiankaCIEPLUCHAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
111BlankaBEREŻEWSKA-SZYMANIAKbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
112BorysWITCZAKbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
113Borys KRÓLEWSKI bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
114BrunoSAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
115DamianGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
116DanielDUTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
117DanielDZIEDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
118DariuszSKRZYDLAKbieg chłopców – ur. 2007Łódź brak
119DawidGRZYBOWSKIbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
120DawidŁOŚbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
121DawidKWIATKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
122DawidGAWIŃSKIbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
123DawidFRYCbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
124DawidKAŁUŻNYbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
125DawidNOSKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
126DawidWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
127DawidBALCZERCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
128DmitrijDRÓŻKAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
129DominikPAWLINAbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
130DominikGRUSZCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
131DominikMILIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
132DominikaPIETRASIAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
133EmilaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
134EmiliaSZYNDLAUERbieg dziewcząt -ur. 2008Konstantynów ŁódzkiAkademia Lekkoatletyki Łódź
135EmiliaFRANKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
136EmiliaZIELIŃSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
137ErykMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
138EwaMYCZKObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
139FabianKOLESIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
140FabianCISKOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
141FabianMARKSbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
142FilipWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
143FilipPAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
144FilipMAJCHROWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
145FilipSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
146FilipANDRZEJCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
147FilipSTRZELCZYKbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
148FilipWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
149FilipGALANTbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
150FilipRYBUSbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
151FilipKUBICKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
152FilipKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
153FilipMARSZAŁbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
154FilipORZECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
155FilipCZEKALAKbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
156FrancieszkZGODAbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
157FranciszekMIĘTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
158FranciszekJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
159FranciszekWĘGRZYNbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
160FranciszekKARNICKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
161FranciszekTARCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
162FranciszekHUNDERbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
163Franciszek LEWAŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
164FranekKRASKAbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
165FranekPOLAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
166FryderykFORYŚbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
167GabrielaSARBAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
168GabrielaMIKORENDAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
169GabrysiaŁASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
170GrzegorzCZARNECKIbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
171HaniaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
172HaniaMASIEREKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
173HannaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
174HannaKAKIETbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
175HannaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
176HannaRAWECKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
177HannaJÓŹWICKAbieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
178HannaWŁODARCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
179HannaJERZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
180HannaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
181HannaPAWICKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
182HannaWACHbieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
183HannaSAWONIUKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
184HannaLEWANDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
185HelenaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
186HelenaDANECKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
187HelenaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
188HelenaJAŚKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
189HenrykCHAŁUBIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
190HubertKLATKAbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
191HubertPŁAŻEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
192HubertOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
193HubertZAMOJSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
194HubertZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
195HubertTOMCZYKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
196HubertMACIASZCZYKbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
197IgaSARNAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
198IgnacyWOROPAJbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
199IgorKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
200IgorZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
201IgorWIOSNAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
202IgorKIERZEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
203IgorWITCZAKbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
204IgorSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
205IgorNAGÓRKAbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
206IzabelaBECHTAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
207JadwigaCHAŁUBIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
208JagodaGRODECKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
209JagodaMIELCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
210JagodaHACHULSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
211JagodaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
212JagódkaMANIAKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
213JakubSIELECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
214JakubFANSLAUbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
215JakubCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
216JakubWINKLERbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
217JakubSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
218JakubLICHWAŁAbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
219JakubSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
220JakubTOMASZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
221JakubNIEZGODAbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
222JakubLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
223JakubSUCHARKIEWICZbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
224JakubPIECHOWIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
225JakubZAJĄCZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
226JakubGUZOWSKI–SUKIENNIKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
227JakubLIPIŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
228JanKAMIŃSKIBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
229JanKACZMAROWICZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
230JanJAŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
231JanDEMBOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
232JanSTRUMIANbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
233JanGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
234JanANTASbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
235JanKLONOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
236JanDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
237JanGAŁKAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
238JanWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
239JanPEREPEREZbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
240JanJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
241JanGUŁAJbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
242JanNYKIELbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
243JanKURASbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
244JanKANIAbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
245JanŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
246Jan ŁABĘDZKI bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
247Janek MALICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
248JaninaSOCHACKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
249JaśJUŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
250JaśŻEGARSKI bieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
251JędrzejKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
252JędrzejJANICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
253JeremiGUŁAJbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
254JoachimWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
255Joanna GAWROŃSKA bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
256JolaSIEROCIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
257JózefBARASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
258JulekSZYMIOŁbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
259JuliaWIEKIERAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
260JuliaGARBACZbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
261JuliaMICHALSKAbieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
262JuliaJAROSbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
263JuliaSARNAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
264JuliaKUSTRAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
265JuliaWINKLERbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
266JuliaRUTKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
267JuliaWRÓBELbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
268JuliaMĘDRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
269JuliaHAUKbieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
270JuliaBLADOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łowiczbrak
271JuliaKIESZEKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
272JuliaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
273JuliaCZEKALAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
274Julia ZAMOJSKAbieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
275Julia IMbieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
276JulianCIEPLUCHAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
277JulianKASPRZAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
278JulianMICHALAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
279JulianGAŁKAbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
280JulianJANKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
281JulianKAMECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
282JulianPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
283JuliuszBŁOCHbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
284JuliuszFINTAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
285KacperWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
286KacperKAZIMIERSKIbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
287KacperBEGIERbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
288KacperPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
289KacperKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
290KacperPODSIADŁYbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
291KacperTARAJKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
292KacperSKÓRAbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
293KacperDRWALbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
294KacperBINASIAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
295KajaWATAbieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
296KajaKRAKOWIAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
297KajetanLENCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
298KajetanBORKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
299KajetanBINEKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
300KajetanAPANASOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
301KajetanJANASbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
302KajetanNIEKRASZEWICZbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
303KalinaBARAŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
304KalinaHUNDERbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
305KamilKOŹMIŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
306KamilWYRWASbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
307KamilHAYEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
308KamilaRUDZIŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
309KamilaESTALbieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
310KarolPOŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
311KarolCZARNECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
312KarolinaZUCHORAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
313KarolinaCHRUŚCIELbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
314KarolinaBECHTAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
315KatarzynaADAMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
316KazimierzWIADERNYbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
317KingaPRASALbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
318KingaWYRWASbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
319KingaSZMERKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
320KlaraBALDbieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
321KlaraTRZECIAKbieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
322KlaraGRODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
323KlaudiaHORYNEKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
324KlaudiaKOŚKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
325Klaudia ZIELIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
326KonradBARRIEbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
327KorneliaKIRILISbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
328KryspinWARDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
329KrystianJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
330KrzysztofCHOŁUJbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
331KrzysztofŚLUSARSKIbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
332KrzysztofBEIERbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
333KrzysztofKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
334KrzysztofSTEFAŃSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
335KrzysztofHORYNEKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
336KsaweryKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
337KubaSIMIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
338KubaŚMIGIELSKIbieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
339KubaFIGWERbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
340LauraNOWAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
341LauraELJASZbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
342LauraCIAMCIAKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
343LenaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
344LenaKORPASbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
345LenaSZYCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
346LenaCZARNECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
347LenaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
348LeonSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
349LeonSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
350LeonWALCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
351LeonardADAMCZYKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
352LidiaSÓJKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
353LidiaFORNALbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
354LidiaBUJAKbieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
355LidziaWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
356LigiaRADZIKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
357LilianaKRAKUSbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
358LiliannaSŁOMSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
359ŁucjaŁASKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
360ŁucjaMATUSZCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Trybunalskibrak
361ŁucjaKOPROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
362ŁukaszCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
363ŁukaszKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
364MaciejSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
365MaciejBŁASZCZYKbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
366MaciejJATCZAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
367MaciejŁADAbieg chłopców – ur. 2006WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
368MaciejPLUTAbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
369MaciejLICHWAŁAbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
370MagdaHAYEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
371MagdaADAMUSIAK bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
372MagdalenaTALAGAbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
373MagdalenaADAMOWICZbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
374MagdalenaJAKUBOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
375MagdalenaGRABICKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
376MajaMIKOŁAJCZYK bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
377MajaSTĘPNIAK bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
378MajaBRACICHOWICZbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
379MajaPOLATOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
380MajaMORAWIECbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
381MajaLEWICKAbieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
382MajaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
383MajaIMbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
384MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
385MajaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
386MajaBARTOSZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
387MajaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
388MajaKIRILISbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
389MajaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
390MajaKLIMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
391MajaKAZIMIERSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
392MajaBOHDANOWICZbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
393Maja BIENIASbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
394Maja TRZASKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
395MajkaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
396MaksBARRIEbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
397MaksymilianGUBAŁAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
398MaksymilianWIOSNAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
399MaksymilianWOJCIECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
400MaksymilianSZYMAŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
401Maksymilian SAWCZYKbieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
402Maksymilian JÓŹWICKIbieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
403Maksymilian OLEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
404MałgorzataKOTLIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
405MałgorzataMALECbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
406MałgorzataBIAŁKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
407MałgorzataPŁOMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
408MałgorzataWRÓBLEWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
409MałgorzataSKRZEKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
410MałgosiaGROCHOLINSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
411MalwinaSAŁADAJCZYKbieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
412MalwinaZAJĄCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
413MalwinaRUZICKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
414MarcelSYPUŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
415MarcelSIECZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
416MarcelBARANOWSKIbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
417MarcelJARMUŻbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
418MarcelKIELICHOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
419MarcelDUDEKbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
420MarcelinaKACZOROWSKA bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
421MarcinMOTYLbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
422MarcinSKOWROŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
423MarcinMIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
424MarekŁADAbieg chłopców – ur. 2008WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
425MarekPOPŁOŃSKIWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
426MariaOWCZAREKBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
427MariaFORZPAŃCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
428MariaADAMOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
429MariaWIECZOREKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
430MariaKOWALEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
431MariaKOCHbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
432Maria CZOŁNOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
433MariannaRATAJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
434MariannaMOŻDŻEŃbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
435MariuszKOWALIKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
436MariuszWŁODARSKIWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
437MartaKOCHbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
438MartaKALKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
439MartaSZCZYGIEŁbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
440MartaSOBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
441MartynaTOBOŁAbieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
442MartynaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
443MartynaMĘCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
444MartynaKOBIERZYCKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
445MarysiaWESOŁOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
446MarysiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
447MateuszKLACZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
448MateuszDĄBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
449MateuszKRAWCZYNSKI bieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
450MateuszBEDNAREKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
451MateuszSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
452MateuszSZEFERbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
453MateuszWOŹNIAKbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
454MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
455MateuszMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
456MateuszKULCZYCKIbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
457MateuszURBANEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
458MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
459MateuszLESIEWICZbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
460MateuszSZRAJBERbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
461MateuszCICHOSZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
462Mateusz ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
463MatyldaMORAWIECbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
464MatyldaBARZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
465MatyldaCIEŚLIKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
466MatyldaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
467Matylda SAWONIUKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
468MelaniaGRABOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
469MichałDEINAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
470MichałGRYGIELbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
471MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
472MichałMIŚKIEWICZ bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
473MichałKAZIMIERCZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
474MichałKALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
475MichałNIEDZIELSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
476MichałCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
477MichałWAWRZKObieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
478Michał STANIASZEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
479MichalinaLESZKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
480MichalinaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
481MikołajPODRAŻKAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
482MikołajŻÓŁTOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
483MikołajCIEŚLIKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
484MikołajWUJCIKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
485MikołajJERZEWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
486MikołajZIÓŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
487MikołajSIENKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
488Mikołaj MIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
489MilenaSZYSZKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
490MiłoszMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
491Miłosz SOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
492MironWARSZAWAbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
493MonikaLERKABiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
494MonikaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
495NadiaSAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
496NadiaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
497NadiaSTALINGERbieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
498NadiaJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
499NadiaHUDZIKbieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
500NadiaLACHbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
501NadiaWALCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
502NataliaMILbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
503NataliaTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
504NataliaBRUDAKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
505NataliaGRALAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
506NataliaMACIASZCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
507NataliaKAPUŚCIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
508NataliaZASPA-ŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
509NataliaSTEFANOWICZbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
510NataliaŚCIBOR bieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
511NataliaNIZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
512NataliaCICHOSZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
513NataliaPASZKAbieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
514NataliaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
515Natalia MROCZKOWSKA bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
516Natalia KWELLAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
517NatalkaPIEKARSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
518NatalkaSKOWROŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
519NatanKUBIAKbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
520NatanKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
521Nataniel GRZYWACZbieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
522NataszaSTAŃbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
523NelaCIEŚLAKbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
524NelaWAWERbieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
525NellBIŃCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
526NicolaRATKEbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
527NicolaGIEJBAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
528NikodemWOROPAJbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
529NikodemŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
530NikodemSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
531NikodemFRONTCZAKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
532NikodemDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
533NikolaSZAREKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
534NikolaKUBIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
535NikolaCYNKIERbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
536NikolaSTACHURAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
537NikolaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
538NikolaSOBCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
539NikolettaŁOJEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
540NinaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
541NinaROZA bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
542NinaANDRZEJCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
543NinaJACKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
544NinaKLATKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
545NoemiWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
546NorbertOBSTbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
547OlaBARAŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
548OlaMARCINIAKbieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
549OlaFRASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
550OlekŻACZEK bieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
551OlgaLUDWICZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
552OliviaPŁÓCIENNIK bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
553OliwiaMROZOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
554OliwiaSTRASZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
555OliwiaBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
556OliwiaKRAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
557OliwiaMORAWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
558OliwiaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
559Oliwia JADCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
560OliwierDRWALbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
561OliwierSKOCZYLASbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
562OliwierZIĄBKAbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
563OliwierSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
564OskarMAZURKIEWICZbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
565OskarMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
566Oskar SOBIERAJSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
567PatrycjaŚNIADAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
568PatrycjaMARKSbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
569PatrycjaJONASbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
570PatrycjaBALCZERCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
571PatrycjaGRĄDYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
572Patrycja FLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
573PatrykPAŁCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
574PatrykSZMERKAbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
575PatrykWOŹNIAKbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
576PatrykRUZICKIbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
577PaulinaJONASbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
578PaulinaŻEGOTAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
579PawełPABJAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
580PiotrSOCHAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
581PiotrSZPAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
582PiotrBRUDAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
583PiotrKWIATKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
584PiotrMARSZAŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
585PiotrADAMOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
586PiotrTRZASKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
587PiotrGILSKIbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
588PiotrMASIEREKbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
589PiotrTOKARSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
590PiotrSZEWCZYKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
591PiotrGALANTbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
592PiotruśWAWRZKObieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
593PolaSTANKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
594PolaKUMOSIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
595PolaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
596PolaPAŁCZYŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
597PolaLIPIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
598PolaADAMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
599PolaWOLNICKAbieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
600PolaBEKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
601PolaOSSOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
602PoliannaSĘCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
603PrzemysławZWOLIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
604RafałWACHbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
605RobertGUNDLACHbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
606RobertFRĄTCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
607RobertLORENCbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
608RoksanaKUBIAKbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
609Roksana JAGODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
610RyszardRUTKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
611SaidFAKHREDDINbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
612SandraOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
613SaraCHOJAbieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
614SaraNOSKOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
615SaskiaKRUHELSKA bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
616SebastianBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
617SebastianWŁODARCZYKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
618SergiuszSŁABYbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
619SewerynSTALINGERbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
620SewerynSZALIŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
621StanisławSZTUKAbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
622StanisławKEMPIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
623Stanisław LEWAŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
624Stanisław POTURAŁA bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
625Stanisław OLEJNICZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
626StaśSOCHACKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
627Sylwia SOWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
628SzymonFONTNERbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
629SzymonWASZCZAKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
630SzymonSZTUKAbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
631SzymonMICHALSKI bieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
632SzymonMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
633SzymonMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
634SzymonTABAKAbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
635SzymonPIETRASIAKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
636SzymonKOŚLAbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
637SzymonJĘDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
638Szymon HELMANbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
639Szymon ZIENTARA bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
640TamaraZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
641TamikaOWCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
642Tatiana REDŁOWSKA bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
643TobiaszRENKELbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
644TomaszŚLEMPbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
645TomaszRZEŃCAbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
646TomaszSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
647TomaszGRYGIELbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
648TomaszFALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
649TosiaSYPEKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
650TycjanGADOMSKIbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
651TymonGRALAbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
652TymoteuszRAJCZAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
653TytusKACZMAREKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
654ViolettaOLESZCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
655WeronikaTWARDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
656WeronikaŻUCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
657WeronikaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
658WeronikaPETRYKOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
659WeronikaPIASECZNAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
660WeronikaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
661WeronikaNOWOSIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
662WeronikaLERKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
663Weronika OPALSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
664WiktorKRUKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
665WiktorCICHYbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
666WiktorBARSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
667WiktorSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
668WiktorMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
669WiktorWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
670WiktorPIECHURAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
671WiktoriaTOMASZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
672WiktoriaKOWALSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
673WiktoriaGUERTLERbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
674WiktoriaPLUTAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
675WiktoriaPIETRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
676WiktoriaKRUKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
677WiktoriaBROŻYNAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
678WiktoriaSZULOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
679WiktoriaPIOTROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
680WiktoriaSZEWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
681Wiktoria OLEŚKObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
682WiolettaKARASIŃSKABiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
683WitekAUGUSTOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
684WitoldCHWIAŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
685WituśWALCZAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
686WojciechPIOTROWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
687WojciechSZPAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
688WojciechGRZELAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
689WojciechTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
690WojciechKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
691XavierSZWARNOWSKIbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
692ZbigniewSNOPKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
693ZofiaKOSSOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
694ZofiaKANIAbieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
695ZofiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
696ZofiaRAWECKAbieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
697ZofiaRŻANEKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
698ZofiaGRALAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
699ZofiaJESKEbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
700ZosiaSZYMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
701ZosiaWŁODARCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
702ZosiaFRĄTCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
703ZosiaSAMBORSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
704ZosiaWLAZŁObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
705ZosiaŚMIGIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
706ZuzannaWLAZEŁbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
707ZuzannaMARKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
708ZuzannaZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
709ZuzannaŁOŚbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
710ZuzannaGREGOREKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
711ZuzannaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
712ZuzannaPANUŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
713ZuzannaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
714ZuzannaFANSLAUbieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
715ZuzannaKRZANOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
716ZuzannaMARSZAŁEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
717ZuzannaSIMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
718ZuzannaOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
719ZuzannaLISIECKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
720ZuzannaŻÓŁTOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
721ZuzannaSTRZELECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
722Zuzanna MROCZKOWSKA bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
723Zuzanna ZIENTARA bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
724ZuziaPODSIADŁYbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
725ZuziaWŁODARCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
726ZuziaDĘBSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1AdamMAŁOLEPSZYbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
2AdamWŁODZARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
3AgataGĄSIOROWSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
4AleksandraCIEMIENIEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
5Aleksandra WOSIECKA bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
6AlicjaSTELMACHbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
7AlicjaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
8AnnaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
9AnnaSZATANIAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
10AnnaJAGIEŁŁObieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
11AntosiaSMOLEC bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
12ArturMIŁKOWSKIWyścigu na wózkachNowa Sólbrak
13BarbaraKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
14BartekMOSIOŁEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
15BartłomiejOMĄKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
16BartoszKUBIKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
17BeataMACIEJEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
18DaliaALRUBEAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
19Damian TOMCZYK bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
20DominikMALINOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
21EmilkaKUCIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
22FilipWIECHNAbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
23Filip KUCHARCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
24Gabriela NOWAKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
25GrzegorzŚLEMPBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
26HannaDOBROSZbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
27IgaKOCZASKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
28InesSOBCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
29IngaRYGIERTbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
30JakubKOĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
31JakubKOLĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
32JakubPAPROTNYbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
33JakubKUBASIKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
34JanBARCICKIbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
35JekatierinaSTAŃbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
36JuliaGŁOWACKAbieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
37JuliaDZIŚNIEŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
38JuliaGOGOLINbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
39Julia FITZbieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
40JulianOLESZCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
41Julianna ANGLARTbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
42Julita GĄSICKAbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
43KacperJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
44KacperWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
45Kacper MUCHAbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
46KalinaOLESZCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
47KamilaKOBYLARCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
48KapcerTWORSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
49KarolMALINOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
50KarolinaMALINOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
51KarolinaKAŁUŻAbieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
52KesjaGOGOLINbieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
53KornelJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
54LenaSKROBEKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
55Lena KLUCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
56Łucja GRABAREKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
57ŁukaszRYCHELbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
58ŁukaszSOBCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
59MaciejSKÓRA bieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
60Maciej PSTROKOŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
61MagdalenaGORTATOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
62MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
63MałgorzataSOŁTYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
64Marcelina KMIECIAK bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
65MariaSZYMAŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
66MariaSADECKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
67MartaMALINOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
68MartaKOMOROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
69Marta MIROWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹbrak
70MartynaPASTUSZKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
71MartynaWOŹNIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
72MartynaMAKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
73Mateusz CHUCHRAbieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
74MichałRYCHELbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
75MichałSZYMAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
76MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
77Michał GOLANbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
78MiloszSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
79NataliaZATORSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
80NataliaKLIMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
81NataliaPAWŁOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
82NataliaOMĄKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
83NataliaTOMCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
84NicoleMAGIERAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
85NorbertPASTUSZKAbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
86Ola GŁOWACKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
87PatrycjaKOTULSKAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
88Patrycja SUWAbieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
89PatrykPOLATOWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
90PaulinaTOPOREKbieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
91Paulina OLEJNIKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
92PiotrLIPKAbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
93PiotrTUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
94Piotr TUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
95PolaKUSTRAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
96RobertSTAŃbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
97RóżaKALETAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
98SamuelGOGOLINbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
99SandraMATUSZEWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
100SzymonCIEMIENIEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
101SzymonDOBROSZbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
102SzymonCUPERbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
103SzymonCHUCHRAbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
104SzymonWOJTAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
105SzymonMORACKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
106TomaszFALKOWSKI0bieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
107TymonKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
108TymoteuszGOGOLINbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
109WeronikaMARZYJANEKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
110WiktorKLUCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
111WiktoriaDRZEWOSZbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
112WiktoriaTRYFANÓWbieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
113WojciechDZIŚNIEŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
114ZofiaBARCICKAbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
115ZofiaSTYCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach