1 | #1 | KAMIŃSKI Jan | Biegu Niepełnosprawnych | ŁÓDŻ | straż pożarna |
2 | #2 | LERKA Monika | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | Lerki |
3 | #3 | OWCZAREK Maria | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak |
4 | #4 | KARASIŃSKA Wioletta | Biegu Niepełnosprawnych | Łodz | brak |
5 | #5 | KACPEREK Maciej | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak |
6 | #6 | KOPER Beata | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak |
7 | #7 | LEDZIAN Przemysław | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak |
8 | #51 | WŁODARSKI Mariusz | Wyścigu na wózkach | Skierniewice | pomalu.doprzodu.com |
9 | #52 | POPŁOŃSKI Marek | Wyścigu na wózkach | Skierniewice | brak |
10 | #53 | POWĄZKA Karolina | Wyścigu na wózkach | Chojnata | brak |
11 | #100 | SZULOWSKA Wiktoria | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Tomaszów Mazowiecki | brak |
12 | #101 | MATUSZEWSKA Sandra | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódż | brak |
13 | #102 | HORYNEK Klaudia | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
14 | #103 | MARKOWSKA Aleksandra | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
15 | #104 | KOCZASKA Iga | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
16 | #105 | BROŻYNA Wiktoria | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Sochaczew | brak |
17 | #106 | PAWŁOWSKA Natalia | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
18 | #107 | STAŃ Jekatierina | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
19 | #108 | BRACICHOWICZ Maja | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | Szkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi |
20 | #109 | KRZCIUK Patrycja | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Rogów | brak |
21 | #110 | POLACZEK Agata | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
22 | #111 | SZTUKA Agata | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
23 | #171 | KOŹMIŃSKI Kamil | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
24 | #172 | MIKOŁAJEWSKI Marcin | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Łódz | brak |
25 | #173 | KUBICKI Filip | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Sochaczew | brak |
26 | #174 | BARTOSIK Kacper | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Lutomiersk | brak |
27 | #175 | TELĄŻKA Bartek | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Łódź | XII LO Łódź |
28 | #176 | GÓRSKI Fryderyk | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
29 | #177 | JANIK Konrad | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Rogów | brak |
30 | #241 | TOMASZEWSKA Wiktoria | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | MLUKS Rawa Mazowiecka |
31 | #242 | OCHOCKA Monika | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
32 | #243 | TOMCZYK Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | SP 45 |
33 | #244 | SZAREK Nikola | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | SP 45 |
34 | #245 | SÓJKA Lidia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | SP 45 |
35 | #246 | MIROWSKA Marta | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | ŁÓDŹ | ZSK im. JP II w Łodzi |
36 | #247 | BARANOWSKA Agata | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | Adrian błagam wolniej |
37 | #248 | RYGIERT Inga | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
38 | #249 | SARNA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódz | Adrian błagam wolniej |
39 | #250 | KOCH Marta | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
40 | #251 | MARKS Patrycja | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
41 | #252 | CZEKALAK Julia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Stare Krasnodęby | brak |
42 | #253 | BARTCZAK Oliwia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Rosanów | brak |
43 | #254 | MACIEJEWSKA Beata | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | M-TEAM |
44 | #255 | MIKOŁAJCZYK Maja | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | UKS SP 149 ŁÓDŹ |
45 | #256 | MORAWSKA Oliwia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
46 | #257 | ŻUCHOWSKA Weronika | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
47 | #258 | TWARDOWSKA Weronika | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
48 | #259 | PIETRASIAK Dominika | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Zgierz | brak |
49 | #260 | ROMANOWSKA Agata | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Józefów | brak |
50 | #261 | WOJNAROWSKA Daria | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
51 | #262 | ADAMIAK Kalina | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
52 | #263 | CHAŁUBIŃSKA Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
53 | #264 | CHLEBNA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
54 | #265 | JUSZCZYK Joanna | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
55 | #266 | KUCAŁA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
56 | #267 | RZEŹNICZAK Monika | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
57 | #268 | BIERNACKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | Mks Jedynka |
58 | #269 | ADAMCZEWSKA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
59 | #270 | KAROLCZUK Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
60 | #271 | GASIŃSKA Martyna | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
61 | #272 | RYSKALA Marysia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
62 | #273 | KARP Klaudia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Rzgów | brak |
63 | #274 | BIESAGA Wiktoria | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
64 | #275 | TOSIŃSKA Weronika | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
65 | #276 | CZERNEK Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | SP 34 |
66 | #277 | PAWLAK Otylia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
67 | #278 | GABRYJELSKA Blanka | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
68 | #279 | MOTYKA Emilia | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
69 | #311 | ZAMOJSKI Hubert | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | PODDĘBICE | brak |
70 | #312 | BALCZERCZYK Dawid | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Tomaszów Maz | K.S. Pilica |
71 | #313 | MIROWSKI Bartosz | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
72 | #314 | EJZERT Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
73 | #315 | PIOTROWSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łowicz | brak |
74 | #316 | CIEŚLIK Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
75 | #317 | NIEKRASZEWICZ Kajetan | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
76 | #318 | KORZENIOWSKI Bartosz | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź, Polska | Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi |
77 | #319 | CYZMAN Bartosz | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Bełchatów | brak |
78 | #320 | DZIADECKI Jan | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Lodz | LSO Lodz |
79 | #321 | KLIMCZAK Kacper | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | Mks Jedynka |
80 | #322 | ANDRZEJCZYK Mateusz | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
81 | #323 | WOROPAJ Ignacy | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | Mocni w Duchu Zabiegani |
82 | #324 | FRĄTCZAK Robert | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | SP 160 Łódź |
83 | #325 | MARSZAŁ Filip | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
84 | #326 | MAŚLANKO Jakub | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
85 | #327 | OKAPIŃSKI Patryk | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
86 | #328 | KOWALIK Kacper | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
87 | #329 | HUĆKO Michał | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Smardzew | UKS Lisy Zgierz |
88 | #330 | PLUTA Antoni | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
89 | #331 | WEISS Mateusz | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Bukowiec | brak |
90 | #332 | GIELEC Damian | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Konstantynów Łódzki | brak |
91 | #333 | ŻAK Maciej | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
92 | #334 | TROCIŃSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | RYSIOTEAM |
93 | #335 | JÓŹWIAK Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Szczawin Duży | UKS Lisy Zgierz |
94 | #336 | BORKOWSKI Paweł | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Warszawa | brak |
95 | #337 | SZYMCZAK Igor | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
96 | #338 | KRUPA Krystian | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
97 | | NOWAK Piotr | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
98 | #340 | DEFIŃSKI Krystian | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
99 | #381 | FITZ Julia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Konstantynów Łódzki | brak |
100 | #382 | CYNKIER Nikola | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
101 | #383 | SARNA Iga | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
102 | #384 | MORAWIEC Maja | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | RKS |
103 | #385 | SZCZAWIŃSKA Julia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | SP 45 |
104 | #386 | KOWALSKA Wiktoria | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | SP 45 |
105 | #387 | SAŁADAJCZYK Malwina | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Pabianice | Azymut Pabianice |
106 | #388 | ADAMOWICZ Maria | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
107 | #389 | MALEC Małgorzata | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
108 | #390 | KRUK Wiktoria | bieg dziewcząt – ur. 2005 | ŁÓDŹ | everrun |
109 | #391 | OLEŚKO Wiktoria | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | SP 58 |
110 | #392 | CHRUŚCIEL Karolina | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
111 | #393 | KOMOROWSKA Marta | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
112 | #394 | WLAZŁO Zosia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Beauty Sport |
113 | #395 | NIZIŃSKA Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
114 | #396 | ŁOŚ Zuzanna | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | SP 149 |
115 | #397 | DĘBSKA Zuzia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
116 | #398 | MIELCZAREK Jagoda | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi |
117 | #399 | SZYMAŃSKA Ada | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
118 | #400 | GRZYBOWSKA Amelia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Ksawerów | brak |
119 | #401 | KARBOWNIK Małgorzata | bieg dziewcząt – ur. 2005 | ŁÓDŹ | Mks Jedynka |
120 | #402 | SZLUFARSKA Julia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
121 | #403 | ERKERT Joanna | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
122 | #404 | GIBASZEK Patrycja | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
123 | #405 | GORZELAŃCZYK Laura | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
124 | #406 | JANICKA Oliwia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
125 | #407 | KACPRZYK ROSIAK Nikola | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
126 | #408 | KOŁACIŃSKA Anna | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
127 | #409 | KOŁODZIEJSKA Lena | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
128 | #410 | LEGENDŹ Patrycja | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
129 | #411 | PRĘCIKOWSKA Julia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
130 | #412 | RASZYŃSKA Sandra | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
131 | #413 | WLAZŁO Agnieszka | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
132 | #414 | WICIŃSKA Julita | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | SP 169 Łódź |
133 | #415 | KAROLCZUK Martyna | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
134 | #416 | ZAGRAJEK Amelia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
135 | #417 | ZIELIŃSKA Agnieszka | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
136 | #418 | PRZYBYLSKA Joanna | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | SP 61 |
137 | #419 | JÓŹWIAK Lena | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
138 | #420 | STAŃCZYK Małgorzata | bieg dziewcząt – ur. 2005 | ŁÓDŹ | brak |
139 | #421 | DZIŚNIEŃSKA Weronika | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
140 | #422 | ROWIŃSKA Lena | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
141 | #423 | JAROSZ Pola | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Lodz | brak |
142 | #424 | RÓŻYCKA Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
143 | #425 | DRYGALSKA Zuzanna | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
144 | #426 | GOLIŃSKA Kinga | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
145 | #427 | KARP Patrycja | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Rzgów | brak |
146 | #428 | KUDŁA Karina | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | SP 55 |
147 | #429 | WILK Martyna | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
148 | #430 | KAWKA Izabela | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
149 | #431 | MILLER Aleksandra | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
150 | #432 | SAKOWICZ Emilia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | JANÓWKA | brak |
151 | #433 | KIKOSICKA Martyna | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
152 | #434 | GRABOWSKA Maja | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
153 | #451 | LEMIESZEWSKI Adrian | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | brak |
154 | #452 | WOJTAKOWSKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2005 | Tomaszów Maz. | K.S. Pilica |
155 | #453 | FIGWER Kuba | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | brak |
156 | #454 | ZIĄBKA Oliwier | bieg chłopców – ur. 2005 | Aleksandrow Lodzki | ZSS w Aleksandrowie Ł |
157 | #455 | WÓJCIK Kacper | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | brak |
158 | #456 | GAWIŃSKI Dawid | bieg chłopców – ur. 2005 | KAMIEŃSK | brak |
159 | #457 | SZRAJBER Mateusz | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódż | SP 109 |
160 | #458 | SŁAWSKI Oliwier | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | SP 109 |
161 | #459 | NIEDZIELSKI Michał | bieg chłopców – ur. 2005 | ŁÓDŹ | SP19 |
162 | #460 | OBST Norbert | bieg chłopców – ur. 2005 | Koziegłowy | brak |
163 | #461 | WITCZAK Igor | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna |
164 | #462 | WYRWAS Kamil | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | PSV Łódź oraz SP 34 |
165 | #463 | STALINGER Seweryn | bieg chłopców – ur. 2005 | Łopatki | brak |
166 | #464 | BEGIER Kacper | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódż | brak |
167 | #465 | SITEK Jarosław | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
168 | #466 | URBAŃSKI Fabian | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
169 | #467 | BOROWSKI Piotr | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | SP19 |
170 | #468 | TKACZYK Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2005 | ŁÓDŹ | brak |
171 | #469 | KAFARSKI Kuba | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | brak |
172 | #470 | STANISŁAWSKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | Mks Jedynka |
173 | #471 | WIŚNIEWSKI Damian | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
174 | #472 | MIELCZAREK Patryk | bieg chłopców – ur. 2005 | łódż | SP110 |
175 | #473 | MOKRACKI Filip | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | SP 34 |
176 | #474 | DĘBSKI Igor | bieg chłopców – ur. 2005 | ŁÓDŹ | brak |
177 | #475 | POLACZEK Cezary | bieg chłopców – ur. 2005 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
178 | #476 | DUBLA Dawid | bieg chłopców – ur. 2005 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
179 | #477 | STAJUDA Kajetan | bieg chłopców – ur. 2005 | Zgierz | UKS Lisy Zgierz |
180 | #478 | JÓŹWICKI Przemysław | bieg chłopców – ur. 2005 | Michałówek | Sp 216 Klonowego liścia |
181 | #521 | MĘCZYŃSKA Martyna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łęczyca | SP 3 ŁĘCZYCA |
182 | #522 | SZMERKA Kinga | bieg dziewcząt – ur. 2006 | ŁÓDŹ | brak |
183 | #523 | MŁODZIŃSKA Nina | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 34 |
184 | #524 | JAKUBOWSKA Magdalena | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Parzęczew | ZSS w Aleksandrowie Ł |
185 | #525 | PŁOMIŃSKA Małgorzata | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Skotniki | SP 55 |
186 | #526 | ZASPA-ŁABĘDZKA Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 45 |
187 | #527 | KOŚKA Klaudia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 45 |
188 | #528 | ŻEGOTA Paulina | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 45 |
189 | #529 | KOTLIŃSKA Małgorzata | bieg dziewcząt – ur. 2006 | ŁÓDŹ | brak |
190 | #530 | WALCZAK Nadia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Zgierz | brak |
191 | #531 | STACHURA Nikola | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
192 | #532 | PIOTROWSKA Wiktoria | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
193 | #533 | STEFANOWICZ Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
194 | #534 | MADEJ Nadia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
195 | #535 | KOCH Maria | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
196 | #536 | GROCHOLINSKA Małgosia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódż | SKS 137 Delfin Łódź |
197 | #537 | PIEKARSKA Natalka | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódż | SKS 137 Delfin Łódź |
198 | #538 | ADAMCZYK Katarzyna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | ŁÓDŹ | SKS 137 Delfin Łódź |
199 | #539 | KLIMCZYK Maja | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
200 | #540 | MATUSZCZYK Łucja | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Piotrków Trybunalski | KS Polanik |
201 | #541 | SZYMCZAK Zosia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP79 Łódzkich Olimpijczyków |
202 | #542 | SOWIŃSKA Sylwia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łask | Łask SP nr 5 |
203 | #543 | GRZĘDA Anna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
204 | #544 | KOPROWSKA Łucja | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
205 | #545 | SOBCZYŃSKA Marta | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
206 | #546 | KRZANOWSKA Zuzanna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | Szkoła im. Marii Montessori |
207 | #547 | ROZA Nina | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
208 | #548 | SKOWROŃSKA Natalka | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Ksawerów | brak |
209 | #549 | PUZDER Amelia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
210 | #550 | KOBYLARCZYK Kamila | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Pabianice | brak |
211 | #551 | LENCZEWSKA Antonina | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 116 |
212 | #552 | LESZKIEWICZ Michalina | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Głowno | UKS Błyskawica |
213 | #553 | MROCZKOWSKA Zuzanna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Zgierz | brak |
214 | #554 | DETMER Antonina | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
215 | #555 | JAGODZIŃSKA Roksana | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Głowno | brak |
216 | #556 | GILSKA Alicja | bieg dziewcząt – ur. 2006 | łódź | brak |
217 | #557 | DOBROWOLSKA Oliwia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | ŁÓDŹ | brak |
218 | #558 | GRZYBOWSKA Hanna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Ksawerów | brak |
219 | #559 | KOWALCZYK Małgorzata | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
220 | #560 | SADOWSKA Aleksandra | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
221 | #561 | PŁACHTA Dagmara | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
222 | #562 | MAKOSZ Karolina | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 116 |
223 | #563 | WYLAZLOWSKA Zuzanna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
224 | #564 | ROSIŃSKA Emilia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
225 | #565 | ŚWIĄDER Adrianna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
226 | #566 | ZAWIEJSKA Izabela | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
227 | #567 | BUJNOWICZ Martyna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
228 | #568 | BŁASZCZYK Zuzanna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
229 | #569 | ŁĘDZEWICZ Amelia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
230 | #570 | PORC Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
231 | #571 | KUJAWIAK Małgorzata | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
232 | #572 | GRACZYK Julia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
233 | #573 | KOWALSKA Małgosia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
234 | #574 | PADZIK Weronika | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
235 | #575 | BORKOWSKA Ida | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Starowa Góra | Borki |
236 | #576 | MASTALERZ Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
237 | #577 | FURMANIAK Oliwia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SKS 137 Delfin Łódź |
238 | #578 | SOKÓŁ Klaudia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | ŁKS 2006 |
239 | #579 | DRZEWIECKA Daria | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Zgierz | RODZINKA.PL |
240 | #580 | GŁOWIŃSKA Wiktoria | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
241 | #581 | CUPER Emilia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | TOMASZÓW MAZ | brak |
242 | #582 | MACHAŁA Lena | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
243 | #591 | HAYEK Kamil | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
244 | #592 | MUCHA Kacper | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
245 | #593 | MOSIOŁEK Bartek | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
246 | #594 | ŻACZEK Olek | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
247 | #595 | SZALIŃSKI Seweryn | bieg chłopców – ur. 2006 | Rogów | brak |
248 | #596 | PODRAŻKA Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | RKS |
249 | #597 | WASZCZAK Szymon | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 45 |
250 | #598 | GRUSZCZYŃSKI Dominik | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 45 |
251 | #599 | TOMCZYK Hubert | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 45 |
252 | #600 | TOKARSKI Piotr | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 45 |
253 | #601 | ŁABĘDZKI Jan | bieg chłopców – ur. 2006 | Bukowiec | PSV Łódź oraz SP 34 |
254 | #602 | URBANIAK Antoni | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
255 | #603 | SUCHARKIEWICZ Jakub | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 149 |
256 | #604 | RUZICKI Patryk | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
257 | #605 | ŁADA Maciej | bieg chłopców – ur. 2006 | Warszawa | SP330 Warszawa |
258 | #606 | MAŁOWSKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2006 | ŁÓDŹ | brak |
259 | #607 | KAZIMIERSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2006 | Kutno | brak |
260 | #608 | MOTYL Marcin | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | RKS |
261 | #609 | KRÓLEWSKI Borys | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
262 | #610 | CIEPLUCHA Julian | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | ŁKS 2006 |
263 | #611 | PABJAŃCZYK Paweł | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
264 | #612 | GRZYBOWSKI Dawid | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | Sp.41 Łodz |
265 | #613 | FORYŚ Fryderyk | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
266 | #614 | MIKOŁAJCZYK Oskar | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | UKS SP 149 ŁÓDŹ |
267 | #615 | LENCZEWSKI Kajetan | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 116 |
268 | #616 | GAJAK Aleksander | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
269 | #617 | GAWROŃSKI Michał | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
270 | #618 | DOLACIŃSKI Dominik | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP71 |
271 | #619 | SZLACHCIŃSKI Paweł | bieg chłopców – ur. 2006 | Lódź | Szkoła im. Marii Montessori |
272 | #620 | CHROMIŃSKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
273 | #621 | NAJDIENOW Mateusz | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
274 | #622 | ROSIAK Igor | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
275 | #623 | SALAMON Marcel | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
276 | #624 | ZYGMUNT Jakub | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
277 | #625 | KOWALIK Szymon | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
278 | #626 | SUSZEK Jan | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
279 | #627 | KAROLEWSKI Adam | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
280 | #628 | BŁASZCZYK Wojciech | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
281 | #629 | DRÓŻDŻ Jakub | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
282 | #630 | ROSIŃSKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
283 | #631 | WÓJCIAK Norbert | bieg chłopców – ur. 2006 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
284 | #632 | WACHOWICZ Wiktor | bieg chłopców – ur. 2006 | Aleksandrów Łódzki | Razem Trenujemy Sport |
285 | #633 | LIŚKA Jan | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
286 | #634 | CIEŚLAK Grzegorz | bieg chłopców – ur. 2006 | Rzgów | brak |
287 | #635 | KRYSZCZUK Karol | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SKS 137 Delfin Łódź |
288 | #636 | WYSOCKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2006 | Skotniki | brak |
289 | #637 | KROPAT Tomasz | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
290 | #638 | JABŁOŃSKI Bruno | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
291 | #639 | DOLIŃSKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
292 | #640 | CEBULA Nikodem | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
293 | #641 | LORENTOWICZ Mateusz | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
294 | #642 | KABZIŃSKI Tomasz | bieg chłopców – ur. 2006 | Warszawa | KIWIPORTAL.PL |
295 | #643 | KUROWSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2006 | ksawerów | Azymut Pabianice |
296 | #644 | GAJDECKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2006 | Warszawa | Accenture |
297 | #645 | GABRYJELSKI Kosma | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
298 | #646 | BISKUPSKI Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2006 | ŁÓDŹ | SP 6 |
299 | #647 | KOPEĆ Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
300 | #648 | SOJA Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
301 | #661 | KAPUŚCIŃSKA Natalia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
302 | #662 | KWINTA Aleksandra | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Warszawa | brak |
303 | #663 | WŁODARCZYK Zuzia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | everrun |
304 | #664 | BALCZERCZYK Patrycja | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Tomaszów Maz | K.S. Pilica |
305 | #665 | FORZPAŃCZYK Maria | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP19 |
306 | #666 | MIROWSKA Nikola | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
307 | #667 | CIAMCIAK Laura | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
308 | #668 | KIESZEK Julia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
309 | | SZCZAWIŃSKA Martyna | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
310 | #670 | GUERTLER Wiktoria | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
311 | #671 | WARDZIŃSKA Oliwia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
312 | #672 | KLATKA Nina | bieg dziewcząt - ur. 2007 | ŁÓDŹ | SKS DELFIN |
313 | #673 | RAWECKA Zofia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
314 | #674 | HUDZIK Nadia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Olkusz | brak |
315 | #675 | MIROWSKA Weronika | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
316 | #676 | EJZERT Barbara | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
317 | #677 | LERKA Weronika | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | Lerki |
318 | #678 | JONAS Paulina | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
319 | #679 | WRÓBLEWSKA Małgorzata | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | Szkoła im. Marii Montessori |
320 | #680 | PORADECKA Adrianna | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Rąbień | brak |
321 | #681 | TOBOŁA Martyna | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Pabianice | M A G Team |
322 | #682 | BARAŃSKA Ola | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Brzeziny | brak |
323 | #683 | GRODECKA Jagoda | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | Druzyna Cyborga |
324 | #684 | ZIELIŃSKA Klaudia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
325 | #685 | MARCINIAK Ola | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Skotniki | brak |
326 | #686 | DZIŚNIEŃSKA Julia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | MlnLova Team |
327 | #687 | WYRWAS Kinga | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | PSV Łódź oraz SP 34 |
328 | #688 | POLUS Arita | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
329 | #689 | REDŁOWSKA Tatiana | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 160 Łódź |
330 | #690 | PETRYKOWSKA Weronika | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łęczyca | SP 3 ŁĘCZYCA |
331 | #691 | DYDO Martyna | bieg dziewcząt - ur. 2007 | ŁÓDŹ | brak |
332 | #692 | LEO Ewa | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
333 | #693 | WDOWIAK Maja | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 61 |
334 | #694 | MAŚLANKIEWICZ Patrycja | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 61 |
335 | #695 | KOZŁOWSKA Ida | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
336 | #696 | JATCZAK Maya | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
337 | #697 | UCUNCU Aysenur | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
338 | #698 | MIAZEK Liliana | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | SP 160 Łódź |
339 | #699 | RUSIN Marta | bieg dziewcząt - ur. 2007 | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | Mała Straż |
340 | #700 | KRAWCZYK Katarzyna | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | Szkoła im. Marii Montessori |
341 | #701 | SIEKACZ Maria | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
342 | | VASINA Viktoriya | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
343 | #703 | POLACZEK Zofia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
344 | #704 | LEŚNIEWSKA Nikola | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
345 | #731 | NOSKOWSKI Dawid | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
346 | #732 | GRYGIEL Tomasz | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 55 |
347 | #733 | DUTKIEWICZ Daniel | bieg chłopców – ur. 2007 | Aleksandrów Łódzki | ZSS w Aleksandrowie Ł |
348 | #734 | WOJCIECHOWSKI Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2007 | Dziektarzew | brak |
349 | #735 | STAŃ Artur | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
350 | #736 | ANDRZEJEWSKI Artur | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
351 | #737 | BEDNAREK Mateusz | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
352 | #738 | KORCZYŃSKI Arkadiusz | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 45 |
353 | #739 | WINKLER Jakub | bieg chłopców – ur. 2007 | ŁÓDŹ | SP 34 |
354 | #740 | WIOSNA Igor | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
355 | #741 | ADAMCZYK Leonard | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
356 | #742 | JÓŹWICKI Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2007 | Michałówek | Sp 216 Klonowego liścia |
357 | #743 | URBANEK Mateusz | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 34 |
358 | #744 | HORYNEK Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
359 | #745 | STEFAŃSKI Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
360 | #746 | HELMAN Szymon | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 162 Łódź |
361 | #747 | PIECHURA Wiktor | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
362 | #748 | BORKOWSKI Kajetan | bieg chłopców – ur. 2007 | Starowa Góra | brak |
363 | #749 | JAROSIEWICZ Alexander | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
364 | #750 | KIERZEK Igor | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | Moc Energia Endorfina |
365 | #751 | CICHOSZ Mateusz | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
366 | #752 | PRZYBYŁ Bartek | bieg chłopców – ur. 2007 | Zduńska Wola | brak |
367 | #753 | FRONTCZAK Nikodem | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 34 |
368 | #754 | ŻEBROWSKI Nikodem | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódz | SKS 137 Delfin Łódź |
369 | #755 | GOGOLIN Samuel | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | ZSS w Aleksandrowie Ł |
370 | #756 | JERZEWSKI Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
371 | #757 | JARZYŃSKI Antoni | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 34 |
372 | #758 | DOBROSZ Szymon | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 34 |
373 | #759 | GILSKI Piotr | bieg chłopców – ur. 2007 | łódź | brak |
374 | #760 | BRZOZOWSKI Antoni | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
375 | #761 | WIĘCKOWSKI Bartosz | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | Sp.41 Łodz |
376 | #762 | ARHAYEM Jakub | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | RKS |
377 | #763 | BABOUT Jan | bieg chłopców – ur. 2007 | Lodz | brak |
378 | #764 | CŁAPIŃSKI Dominik | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
379 | #765 | BIERNACKI Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | Mks Jedynka |
380 | #766 | PIETRZAK Bartek | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 61 |
381 | #767 | KOWALIK Bartek | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 61 |
382 | #768 | MULARSKI Dawid | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 61 |
383 | #769 | SELIGA Mateusz | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 61 |
384 | #770 | KOWALSKI Franciszek | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 61 |
385 | #771 | STANISŁAW Płomiński | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
386 | #772 | NAZARCZYK Jakub | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
387 | #773 | KRAKOWIAK Jan | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
388 | #774 | KOZŁOWSKI Wojtek | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
389 | #775 | BOŃCZAK Jakub | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
390 | #776 | JANICKI Kajetan | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 160 Łódź |
391 | #777 | DZIŚNIEŃSKI Igor | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
392 | #778 | ŻAK Franciszek | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
393 | #779 | KROCHMALSKI Filip | bieg chłopców – ur. 2007 | Warszawa | brak |
394 | #780 | MŁYNARCZYK Maciej | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 160 Łódź |
395 | #781 | KOSIK Jakub | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | SP 160 Łódź |
396 | #782 | WIECZOREK Michał | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
397 | #783 | PAWŁOWSKI Stanisław | bieg chłopców – ur. 2007 | Pabianice | brak |
398 | #784 | PRZYBYLAK Hubert | bieg chłopców – ur. 2007 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
399 | #785 | BEDNARCZYK Jan | bieg chłopców – ur. 2007 | Kalino | Szkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigi |
400 | #786 | STELMASZEWSKI Adrian | bieg chłopców – ur. 2007 | OZORKÓW | brak |
401 | #787 | JANIAK Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
402 | #788 | GROCHOWSKI Kajetan | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
403 | #789 | SIKORSKI Michał | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
404 | #801 | NOSKOWSKA Sara | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
405 | #802 | HAYEK Magda | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
406 | #803 | BERENT Amelia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Amelia Berent | brak |
407 | #804 | MACIASZCZYK Natalia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Ewelinów | brak |
408 | #805 | PAŁCZYŃSKA Pola | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
409 | #806 | BEK Pola | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Drużyna BSS |
410 | #807 | ŻÓŁTOWSKA Zuzanna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
411 | #808 | SOBCZAK Nikola | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 45 |
412 | #809 | IM Julia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
413 | #810 | KIRILIS Maja | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
414 | #811 | TOMCZYK Natalia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
415 | #812 | JÓŹWICKA Hanna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Michałówek | Sp 216 Klonowego liścia |
416 | #813 | PASZKA Natalia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Gdynia | brak |
417 | #814 | ANDRZEJCZAK Nina | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 56 w Łodzi |
418 | #815 | MĘDRZAK Julia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Lódż | brak |
419 | #816 | KOWARA Aleksandra | bieg dziewcząt -ur. 2008 | ŁÓDŹ | brak |
420 | #817 | SUCHARKIEWICZ Agata | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 149 |
421 | #818 | ADAMOWICZ Magdalena | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
422 | #819 | KOTULSKA Patrycja | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SKS 137 Delfin Łódź |
423 | #820 | TALAGA Magdalena | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Kutno | brak |
424 | #821 | ZUCHORA Karolina | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
425 | #822 | KORPAS Lena | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Pabianice | brak |
426 | #823 | MICHALSKA Julia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | KUTNO | brak |
427 | #824 | CIEPLUCHA Bianka | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SKS 137 Delfin Łódź |
428 | #825 | KUSTRA Julia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Julka i spółka |
429 | #826 | KUBIAK Roksana | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Kutno | brak |
430 | #827 | WŁODARCZYK Hanna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
431 | #828 | RUDZIŃSKA Kamila | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
432 | #829 | MARSZAŁEK Zuzanna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
433 | #830 | POLAK Anna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Mała Straż |
434 | #831 | PIETRZAK Wiktoria | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Rzgów | brak |
435 | #832 | STALINGER Nadia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łopatki | brak |
436 | #833 | BARCICKA Zofia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Pabianice | brak |
437 | #834 | RŻANEK Zofia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Rzgów | brak |
438 | #835 | FRĄTCZAK Zosia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 160 Łódź |
439 | #836 | BIŃCZYK Nell | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP ZNP |
440 | #837 | GRĄDYS Patrycja | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 160 Łódź |
441 | #838 | MAKOWSKA Olga | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
442 | #839 | WÓJCIK Marysia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
443 | #840 | SALAMON Zuzanna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
444 | #841 | STĘŻYCKA Matylda | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
445 | #842 | ŻAK Agata | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 61 |
446 | #843 | WYLAZLOWSKA Hanna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
447 | #844 | GÓRSKA Antonina | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
448 | #845 | KOWALCZYK Zuzanna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
449 | #846 | SZYMAŃSKA Hanna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
450 | #847 | MOSZKOWSKA Marta | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 61 |
451 | #848 | NOWIŃSKA Patrycja | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 61 |
452 | #849 | BŁASZCZYK Emilia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP 61 |
453 | #850 | MITURA Karolina | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Lodz | brak |
454 | #851 | SIERSKA Wiktoria | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
455 | #852 | ALBRECHT Małgorzata | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Aleksandrów Łódzki | brak |
456 | #853 | JAKÓBCZAK Anna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Rososza | brak |
457 | #854 | POCHYLSKA Zosia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
458 | #855 | NIEZAWITOWSKA Gabriela | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Tomaszów Mazowiecki | brak |
459 | #871 | TRZECIAK Antoni | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | SP 34 |
460 | #872 | KRUK Wiktor | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
461 | #873 | ŻÓŁTOWSKI Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
462 | #874 | WARDZIŃSKI Kryspin | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | SP 45 |
463 | #875 | KUBASIK Jakub | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
464 | #876 | RYCHEL Łukasz | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
465 | #877 | JANKOWSKI Julian | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | SP 34 |
466 | #878 | RZEŃCA Tomasz | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | SP 34 |
467 | #879 | JAROSIŃSKI Krystian | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | Nadia & Krystian |
468 | #880 | KLONOWSKI Jan | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
469 | #881 | TARAJKOWSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2008 | ŁÓDŹ | brak |
470 | #882 | RZEMPOŁUCH Bartosz | bieg chłopców – ur. 2008 | Turek | SP nr.5 Turek |
471 | #883 | ŁADA Marek | bieg chłopców – ur. 2008 | Warszawa | SP330 Warszawa |
472 | #884 | GADOMSKI Tycjan | bieg chłopców – ur. 2008 | Bełchatów | brak |
473 | #885 | KRAWCZYNSKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
474 | #886 | DZIADECKI Nikodem | bieg chłopców – ur. 2008 | Lodz | LSO Lodz |
475 | #887 | KURAS Jan | bieg chłopców – ur. 2008 | Aleksandrów Łódzki | brak |
476 | #888 | BRZEZIŃSKI Sebastian | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
477 | #889 | DZIEDZIŃSKI Daniel | bieg chłopców – ur. 2008 | Głowno | brak |
478 | #890 | JUŚKIEWICZ Jaś | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | JJJ Team |
479 | #891 | WŁODARCZYK Sebastian | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
480 | #892 | DEMBOWSKI Jan | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
481 | #893 | WITCZAK Borys | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna |
482 | #894 | ORZECHOWSKI Filip | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
483 | #895 | KLUCZYŃSKI Wiktor | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
484 | #896 | PIOTROWSKI Wojciech | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
485 | #897 | WAWRZKO Michał | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | Stormtroopers |
486 | #898 | PIECHOWIAK Jakub | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
487 | #899 | KWIATKOWSKI Piotr | bieg chłopców – ur. 2008 | Palestyna | brak |
488 | #900 | SZCZEŚNIAK Adam | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
489 | #901 | MARKS Fabian | bieg chłopców – ur. 2008 | Lódź | brak |
490 | #902 | MIKOŁAJEWSKI Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
491 | #903 | GUŁAJ Jan | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
492 | #904 | BRUDAK Piotr | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | SP 35 |
493 | #905 | KRAWCZYK Stanisław | bieg chłopców – ur. 2008 | Warszawa | brak |
494 | #906 | PAWLICKI Jan | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | RKS |
495 | #907 | STAŃCZYK Dawid | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
496 | #908 | STYCZYŃSKI Igor | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
497 | #909 | GRZELAK Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | SP 61 |
498 | #910 | RZEŹNICKI Gabriel | bieg chłopców – ur. 2008 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
499 | #911 | MACIEJEWSKI Maciej | bieg chłopców – ur. 2008 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
500 | #912 | JEŻEWSKI Wiktor | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
501 | #913 | JEŻEWSKI Artur | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
502 | #914 | SUSZEK Franciszek | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | SP 61 |
503 | #915 | WAWRZYNIAK Cyryl | bieg chłopców – ur. 2008 | Zgierz | brak |
504 | #916 | FORYŚ Sergiusz | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
505 | #917 | CEBULA Tymon | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
506 | #918 | DRZEWIECKI Igor | bieg chłopców – ur. 2008 | Zgierz | RODZINKA.PL |
507 | #919 | DZIEDZICZAK Filip | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
508 | #920 | CHUSCINSKI Bartlomiej | bieg chłopców – ur. 2008 | Lodz | brak |
509 | #921 | KLINGER Borys | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | brak |
510 | #941 | NOWOSIELSKA Weronika | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
511 | #942 | MOŻDŻEŃ Marianna | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
512 | #943 | RYBCZYŃSKA Zuzanna | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
513 | #944 | ŁABĘDZKA Maja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Bukowiec | SP 34 |
514 | #945 | WINKLER Julia | bieg dziewcząt – ur. 2009 | ŁÓDŹ | SP 34 |
515 | #946 | JAROCKA Antonina | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
516 | #947 | OPALSKA Weronika | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Starowa Góra | brak |
517 | #948 | SZYSZKA Milena | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
518 | #949 | JONAS Patrycja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
519 | #950 | JADCZAK Oliwia | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Zgierz | brak |
520 | #951 | GAWROŃSKA Joanna | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
521 | #952 | ŻAK Aniela | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Zgierz | brak |
522 | #953 | OWCZAREK Tamika | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | Basket Fabryka |
523 | #954 | SIMIŃSKA Zuzanna | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
524 | #955 | MAKOWSKA Martyna | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
525 | #956 | BECHTA Izabela | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
526 | #957 | BYSTROVA Aleksandra | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | UKS SMS Łódź 2009 |
527 | #958 | GRODZIŃSKA Klara | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Stara Gadka | brak |
528 | #959 | NIEDZIELSKA Aleksandra | bieg dziewcząt – ur. 2009 | ŁÓDŹ | SP19 |
529 | #960 | ŁOJEWSKA Nikoletta | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
530 | #961 | CIEŚLAK Nela | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
531 | #962 | LEWICKA Maja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Wodka | brak |
532 | #963 | GOGOLIN Kesja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | ZSS w Aleksandrowie Ł |
533 | #964 | ŚLIWIŃSKA Maja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
534 | #965 | OLESZCZAK Kalina | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | SP 34 |
535 | #966 | KRAKOWIAK Kaja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
536 | #967 | KMIECIAK Marcelina | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
537 | #968 | ALEKSANDROWICZ Iga | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Pabianice | brak |
538 | #969 | PANCER Maja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
539 | #970 | RORBACH Amelia | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
540 | #971 | SITEK Martyna | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
541 | #972 | PĘDZIWIATR Alicja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Bełchatów | brak |
542 | #973 | BOROWSKA Aleksandra | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | SP19 |
543 | #974 | NIEZGODA Iga | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
544 | #975 | WŁODARCZYK Blanka | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
545 | #976 | WOŹNIAK Julia | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
546 | #977 | PŁOMIŃSKA Ewa | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
547 | #978 | PLUTA Rozalia | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
548 | #979 | BŁOCISZ Maja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | ZGIERZ | brak |
549 | #980 | DUTKOWSKA Maria | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
550 | #981 | TOMASZKIEWICZ Lidia | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
551 | #982 | GRUCHOT Zosia | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
552 | #983 | SAKOWICZ Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2009 | JANÓWKA | brak |
553 | #984 | WÓJCIK Aleksandra | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Łódź | brak |
554 | #1000 | GRYGIEL Michał | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 55 |
555 | #1001 | SOBIECKI Wiktor | bieg chłopców – ur. 2009 | Lodz | brak |
556 | #1002 | TOMASZEWSKI Jakub | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 34 |
557 | #1003 | OLEJNIK-ANTAS Hubert | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
558 | #1004 | MICHALAK Aleksander | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
559 | #1005 | LIPIŃSKI Jakub | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Tigers Team |
560 | #1006 | GŁOWACKI Antoni | bieg chłopców – ur. 2009 | Anielin Swędowski | brak |
561 | #1007 | KOŚLA Szymon | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Kosla Team |
562 | #1008 | ADAMCZEWSKI Bartosz | bieg chłopców – ur. 2009 | Aleksandrów Łódzki | ZSS w Aleksandrowie Ł |
563 | #1009 | WRÓBLEWSKI Jan | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła im. Marii Montessori |
564 | #1010 | LESIEWICZ Mateusz | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
565 | #1011 | JANICKI Jędrzej | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
566 | #1012 | WOŹNIAK Patryk | bieg chłopców – ur. 2009 | Zgierz | brak |
567 | #1013 | KRAWCZYK Jędrzej | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła im. Marii Montessori |
568 | #1014 | STRUMIAN Jan | bieg chłopców – ur. 2009 | BRZEZINY | brak |
569 | #1015 | SZEFER Mateusz | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
570 | #1016 | CHOŁUJ Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
571 | #1017 | KASPRZAK Julian | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | everrun |
572 | #1018 | SZWARNOWSKI Xavier | bieg chłopców – ur. 2009 | Warszawa | brak |
573 | #1019 | NYKIEL Jan | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
574 | #1020 | TARCZYŃSKI Franciszek | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 42 |
575 | #1021 | DOBROWOLSKI Adam | bieg chłopców – ur. 2009 | Głowno | brak |
576 | #1022 | KUBIK Bartosz | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
577 | #1023 | DZIŚNIEŃSKI Wojciech | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | MlnLova Team |
578 | #1024 | MALICKI Janek | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 149 |
579 | #1025 | GOGOLIN Tymoteusz | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | ZSS w Aleksandrowie Ł |
580 | #1026 | ŚWIT Antoni | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
581 | #1027 | MIKOŁAJCZYK Eryk | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | UKS SP 149 ŁÓDŹ |
582 | #1028 | HOFMAN Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
583 | #1029 | PETRYKOWSKI Bartosz | bieg chłopców – ur. 2009 | Łęczyca | SP 3 ŁĘCZYCA |
584 | #1030 | CZARNIAK Michał | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 116 |
585 | #1031 | CZARNIAK Łukasz | bieg chłopców – ur. 2009 | ŁÓDŹ | SP 116 |
586 | #1032 | CHMIELECKI Jakub | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
587 | #1033 | SAKOWSKI Bruno | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | RKS |
588 | #1034 | MICHAŁOWICZ Wiktor | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
589 | #1035 | ZIĘBA Karol | bieg chłopców – ur. 2009 | Janówka | LZS Justynów |
590 | #1036 | WALASIK Mateusz | bieg chłopców – ur. 2009 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
591 | #1037 | SKONECZNY Jakub | bieg chłopców – ur. 2009 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
592 | #1038 | MACHNICKI Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2009 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
593 | #1039 | KRAJEWSKI Jeremi | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła im. Marii Montessori |
594 | #1040 | ERKERT Oskar | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
595 | #1041 | JAROSZEWSKI Fabian | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
596 | #1042 | KWIATKOWSKI Igor | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
597 | #1043 | NETZEL Jan | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
598 | #1044 | SALIŃSKI Saliwan | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
599 | #1045 | WALCZAK Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
600 | #1046 | WOSCHOLSKI Natan | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
601 | #1047 | STAŃCZYK Bartosz | bieg chłopców – ur. 2009 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
602 | #1048 | KACPRZAK Kamil | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 61 |
603 | #1049 | PIETRZAK Patryk | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 61 |
604 | #1050 | WYŻYKOWSKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 29 ŁÓDŹ |
605 | #1051 | SOCHA Mateusz | bieg chłopców – ur. 2009 | Apolonia | Beauty Sport |
606 | #1052 | GRZESZKIEWICZ Szymon | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | EDUKACJA |
607 | #1053 | JASKÓLSKI Jan | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
608 | #1054 | KLINCEWICZ Antoni | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
609 | #1055 | JABŁOŃSKI Leon | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
610 | #1056 | STELMASZEWSKI Karol | bieg chłopców – ur. 2009 | OZORKÓW | brak |
611 | #1057 | RZEŹNIK Antoni | bieg chłopców – ur. 2009 | Gałków Mały | brak |
612 | #1058 | TRALEWSKI-GÓRKA Tymon | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
613 | #1059 | GAJEWSKI Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
614 | #1060 | MOKRACKI Michał | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | SP 34 |
615 | #1061 | WASILEWSKI Leon | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
616 | #1062 | GASIŃSKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2009 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
617 | #1071 | STOPCZYK Basia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
618 | #1072 | ELJASZ Laura | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
619 | #1073 | SZCZEPANIAK Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Sportowa Akademia Malucha |
620 | #1074 | OCHOCKA Hania | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
621 | #1075 | ADAMCZYK Pola | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
622 | #1076 | GRALA Zofia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Rossmann Team |
623 | #1077 | MŁODZIŃSKA Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | SP 34 |
624 | #1078 | ZAMOJSKA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | PODDĘBICE | brak |
625 | #1079 | KLONOWSKA Pola | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Ksawerów | brak |
626 | #1080 | PRASAL Kinga | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
627 | #1081 | MROZOWSKA Oliwia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | łódź | brak |
628 | #1082 | OLEJNICZAK Sandra | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | SP 45 |
629 | #1083 | WARDZIŃSKA Emila | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | SP 45 |
630 | #1084 | WIEKIERA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | SP 55 |
631 | #1085 | LISIECKA Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Fajni.pl |
632 | #1086 | PANUŚ Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Puls TRI Team |
633 | #1087 | RAWECKA Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
634 | #1088 | WALCZAK Noemi | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Zgierz | brak |
635 | #1089 | KMIN Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | TEO Team |
636 | #1090 | STRASZYŃSKA Oliwia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
637 | #1091 | GREGOREK Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
638 | #1092 | WLAZEŁ Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
639 | #1093 | RUZICKA Malwina | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
640 | #1094 | MILLER Anna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | łódź | brak |
641 | #1095 | MORAWIEC Matylda | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | RKS |
642 | #1096 | BARTOSIK Lena | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Beauty Sport |
643 | #1097 | KAZIMIERSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Kutno | brak |
644 | #1098 | BOHDANOWICZ Maja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Atlas Running Team |
645 | #1099 | WACH Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP Nr4 Rawa Mazowiecka |
646 | #1100 | FLORCZAK Anna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Stara Gadka | brak |
647 | #1101 | ŁOŚ Agata | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | SP 149 |
648 | #1102 | SZOSTAK Maja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | ŁÓDŹ | brak |
649 | #1103 | ZIELIŃSKA Emilia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
650 | #1104 | BARTCZAK Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Władysławów | brak |
651 | #1105 | ZIELIŃSKA Tamara | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
652 | #1106 | GĄSIOROWSKA Agata | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Bełchatów | brak |
653 | #1107 | BIAŁKOWSKA Małgorzata | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
654 | #1108 | KLUCZYŃSKA Lena | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
655 | #1109 | ZAJĄCZKOWSKA Malwina | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Pabianice | brak |
656 | #1110 | LACH Nadia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Sochaczew | brak |
657 | #1111 | NOWAK Laura | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
658 | #1112 | MAGIERA Nicole | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | MKS Trójka |
659 | #1113 | SYPEK Tosia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
660 | #1114 | MALINOWSKA Marta | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Malinki |
661 | #1115 | TOMCZYK Barbara | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
662 | #1116 | OLESZCZYK Violetta | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
663 | #1117 | POLATOWSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | SP 34 |
664 | #1118 | GIEJBA Nicola | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
665 | #1119 | ROKITKA Amelia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
666 | #1120 | HORNIAK Amelia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
667 | #1121 | BORSS Julia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
668 | #1122 | GAWRZYDEK Michalina | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
669 | #1123 | KRUPA Laura | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
670 | #1124 | PIESYK Martyna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
671 | #1125 | ZIĘBA Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Janówka | LZS Justynów |
672 | #1126 | SZLACHCIŃSKA Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Szkoła im. Marii Montessori |
673 | #1127 | JEŻEWSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
674 | #1128 | KOZŁOWSKA Wiktoria | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
675 | #1129 | RATAJCZYK Wioletta | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
676 | #1130 | SZLACHCIŃSKA Weronika | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | im. Marii Montessori |
677 | #1131 | GOSZCZYŃSKA Nina | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
678 | #1132 | ŻAK Joanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | SP 61 |
679 | #1133 | TKACZYK Maja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | ŁÓDŹ | brak |
680 | #1134 | HUBAR Zosia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Tomaszow Mazowiecki | Tęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki |
681 | #1135 | KOZŁOWSKA Zoja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
682 | #1136 | ŁABECKA Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
683 | #1137 | PAWLICKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
684 | #1138 | SUKIENNIK Anna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
685 | #1139 | GÓRSKA Karolina | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
686 | #1140 | WEREMCZUK Marlena | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
687 | #1141 | OLEJNICZAK Julia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
688 | #1142 | ANDRZEJCZAK Nicola | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
689 | #1143 | BIDERMAN Miriam | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna |
690 | #1144 | COLONNA-WALEWSKA Antonina | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Głowno | brak |
691 | #1145 | KRASIŃSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
692 | #1146 | KWAŚNY Martyna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
693 | #1147 | KLEMBA Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | Razem Trenujemy Sport |
694 | #1148 | MIKO Kinga | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
695 | #1149 | ANDRYSZEK Lena | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
696 | #1150 | EPPEL Natasza | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
697 | #1161 | STERCZEWSKI Bartek | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
698 | #1162 | LEMIESZEWSKI Jakub | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
699 | #1163 | SZMERKA Patryk | bieg chłopców – ur. 2010 | ŁÓDŹ | brak |
700 | #1164 | STACHOWSKI Adam | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | RYSIOTEAM |
701 | #1165 | KOŁODZIEJCZYK Natan | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 35 |
702 | #1166 | SKÓRA Kacper | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 55 |
703 | #1167 | ZAJĄCZKOWSKI Jakub | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 45 |
704 | #1168 | GAŁKA Jan | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
705 | #1169 | MICHALSKI Bartosz | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
706 | #1170 | SKOCZYLAS Oliwier | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 35 |
707 | #1171 | APANASOWICZ Kajetan | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
708 | #1172 | SZPAK Piotr | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 29 ŁÓDŹ |
709 | #1173 | WIOSNA Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
710 | #1174 | SZCZEPANIAK Adam | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
711 | #1175 | HUNDER Franciszek | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
712 | #1176 | WILCZYŃSKI Dawid | bieg chłopców – ur. 2010 | Kolonia Brużyca | brak |
713 | #1177 | NOREMBERG Arkadiusz | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
714 | #1178 | BARSKI Wiktor | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
715 | #1179 | DUDEK Marcel | bieg chłopców – ur. 2010 | Wągry | brak |
716 | #1180 | WÓJCIK Filip | bieg chłopców – ur. 2010 | Zgierz | brak |
717 | #1181 | ADAMOWICZ Piotr | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
718 | #1182 | KOŹLAK Antoni | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
719 | #1183 | BRZEZIŃSKI Michał | bieg chłopców – ur. 2010 | łódź | brak |
720 | #1184 | BARANOWICZ Adam | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
721 | #1185 | OLEK Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
722 | #1186 | CHUCHRA Mateusz | bieg chłopców – ur. 2010 | Torun | Chuchra Brothers |
723 | #1187 | LEWAŃSKI Franciszek | bieg chłopców – ur. 2010 | Kutno | brak |
724 | #1188 | RAJCZAK Tymoteusz | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
725 | #1189 | SŁAWSKI Igor | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 109 |
726 | #1190 | ZGODA Francieszk | bieg chłopców – ur. 2010 | Pabianice | brak |
727 | #1191 | MAŁOLEPSZY Adam | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
728 | #1192 | GŁOWACKI Damian | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
729 | #1193 | JĘDRZEJEWSKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2010 | gostynin | No Age Limit Płock Biega |
730 | #1194 | DEINA Michał | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
731 | #1195 | WOJTYSIAK Joachim | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
732 | #1196 | ZWOLIŃSKI Przemysław | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
733 | #1197 | MIŚKIEWICZ Michał | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
734 | #1198 | KOWALIK Mariusz | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
735 | #1199 | PŁAŻEWSKI Hubert | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
736 | #1200 | ANDRZEJCZYK Adrian | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
737 | #1201 | GRZELAK Jan | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
738 | #1202 | STANIASZEK Michał | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
739 | #1203 | JAGIEŁŁO Aleksander | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
740 | #1204 | SZYMIOŁ Julek | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | MKS Trójka |
741 | #1205 | DRWAL Kacper | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 169 |
742 | #1206 | POTURAŁA Stanisław | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
743 | #1207 | GRZELAK Mateusz | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
744 | #1208 | SIKORSKI Aleksander | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Ekipa z Arturówka |
745 | #1209 | LICHWAŁA Jakub | bieg chłopców – ur. 2010 | Aleksandrów Łódzki | brak |
746 | #1210 | LIPKA Piotr | bieg chłopców – ur. 2010 | Lodz | MKS Trójka |
747 | #1211 | TRZASKOWSKI Piotr | bieg chłopców – ur. 2010 | Lodz | Basket Fabryka |
748 | #1212 | STAJUDA Jakub | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
749 | #1213 | PIETRASIAK Szymon | bieg chłopców – ur. 2010 | Zgierz | brak |
750 | #1214 | SOBIECKI Dawid | bieg chłopców – ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
751 | #1215 | SZYMAŃSKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
752 | #1216 | BROCKI Igor | bieg chłopców – ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
753 | #1217 | SĘCZEK Antoni | bieg chłopców – ur. 2010 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
754 | #1218 | STANISŁAWSKI Sebastian | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódż | brak |
755 | #1219 | ROGOWSKI Dominik | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
756 | #1220 | KOPACKI Kuba | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
757 | #1221 | KOWALIK Borys | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
758 | #1222 | SITKIEWICZ Marcin | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
759 | #1223 | ZDYCH Franciszek | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 |
760 | #1224 | ZAWIEJSKI Adam | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
761 | #1225 | PRASOL Stanisław | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Łódź Kocha Sport |
762 | #1226 | JEŻEWSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
763 | #1227 | SIKORA Igor | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
764 | #1228 | RZĄP Antoni | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
765 | #1229 | GARBACZ Wojtek | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
766 | #1230 | FILIPCZAK Borys | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
767 | #1231 | CALAK Jonatan | bieg chłopców – ur. 2010 | Kolonia Brużyca | brak |
768 | #1232 | KONA Bronek | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
769 | #1233 | PAWŁOWSKI Wiktor | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
770 | #1234 | JEDNAC Patryk | bieg chłopców – ur. 2010 | Konstantynów Łódzki | brak |
771 | #1235 | WÓDZ Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 169 Łódź |
772 | #1236 | PIEGAT Jaś | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
773 | #1237 | KWAŚNY Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
774 | #1238 | CABAN Edward | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
775 | #1239 | ANTOSIAK Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2010 | Łęczyca | brak |
776 | #1240 | KAPRAL Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
777 | #1241 | HERMAN Gabryś | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
778 | #1242 | BILICKI Adam | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | brak |
779 | #1246 | STANKIEWICZ Pola | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
780 | #1247 | GRYGIEL Barbara | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
781 | #1248 | MILCZAK Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
782 | #1249 | MICHALAK Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
783 | #1250 | RYBCZYŃSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Konstantynów Łódzki | brak |
784 | #1251 | ŚNIADA Patrycja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
785 | #1252 | WŁODARCZYK Zosia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | everrun |
786 | #1253 | MIKORENDA Gabriela | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
787 | #1254 | BEREŻEWSKA-SZYMANIAK Blanka | bieg dziewcząt- ur. 2011 | łódź | brak |
788 | #1255 | SAMBORSKA Zosia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
789 | #1256 | JESKE Zofia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Tomaszów Mazowiecki | brak |
790 | #1257 | BIENIAS Maja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
791 | #1258 | MICHALAK Majka | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
792 | #1259 | BALD Klara | bieg dziewcząt- ur. 2011 | ŁÓDŹ | brak |
793 | #1260 | LIPIŃSKA Pola | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | Tigers Team |
794 | #1261 | FORNAL Lidia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
795 | #1262 | SZULOWSKA Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Tomaszów Mazowiecki | brak |
796 | #1263 | FRASZCZYŃSKA Ola | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
797 | #1264 | STAŃ Natasza | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
798 | #1265 | SIECZKOWSKA Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
799 | #1266 | KRAWCZYK Oliwia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
800 | #1267 | BARTOSIK Ada | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | Beauty Sport |
801 | #1268 | KRAKUS Liliana | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
802 | #1269 | SŁOMSKA Lilianna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
803 | #1270 | OMĄKOWSKA Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Starowa Góra | brak |
804 | #1271 | KAKIET Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | łódź | brak |
805 | #1272 | ŁASZCZYŃSKA Gabrysia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
806 | #1273 | BECHTA Karolina | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
807 | #1274 | SREBRZYŃSKA Zofia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Lodz | brak |
808 | #1275 | SZEWCZYK Wiktoria | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
809 | #1276 | SZYMAŃSKA Maria | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
810 | #1277 | SIEROCIŃSKA Jola | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
811 | #1278 | ADAMUSIAK Magda | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
812 | #1279 | KAŹMIERCZAK Barbara | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Zgierz | Ruch Kluch |
813 | #1280 | IM Maja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
814 | #1281 | DOBROSZ Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | PM 218 |
815 | #1282 | BRUDAK Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | PM 74 |
816 | #1283 | ZIENTARA Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
817 | #1284 | IWAŃSKA Sandra | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
818 | #1285 | NOSEK Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
819 | #1286 | SZEWCZYK Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
820 | #1287 | MELON Joanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
821 | #1288 | LAMEK Emma | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Aleksandrów Łódzki | brak |
822 | #1289 | DĄBROWSKA Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Koluszki | brak |
823 | #1290 | MAJCHROWSKA Patrycja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
824 | #1291 | HUBAR Anastazja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Tomaszow Mazowiecki | Przedszkole Nr 7 Tomaszów Mazowiecki |
825 | #1292 | MITURA Nikola | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Lodz | brak |
826 | #1293 | KOZŁOWSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
827 | #1294 | BARANOWSKA Darjana | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
828 | #1295 | BOŃCZAK Nina | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
829 | #1296 | KOWALSKA Zofia Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
830 | #1297 | NOWAKOWSKA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
831 | #1298 | WOSZCZYK Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
832 | #1299 | GIERACH Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
833 | #1300 | WASILEWSKA Diana | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
834 | #1301 | CUPER Anna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | TOMASZÓW MAZ | brak |
835 | #1302 | BUDZOWSKA Urszula | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
836 | #1303 | GOSZCZYŃSKA Antonina | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Zyrardow | brak |
837 | #1304 | STARZYŃSKA Marcelina | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
838 | #1311 | TABAKA Szymon | bieg chłopców – ur. 2011 | Goszczanów | brak |
839 | #1312 | RENKEL Tobiasz | bieg chłopców – ur. 2011 | Konstantynów Łódzki | brak |
840 | #1313 | SAWICKI Antek | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
841 | #1314 | KUBIAK Natan | bieg chłopców – ur. 2011 | Pabianice | brak |
842 | #1315 | KRAWIEC Antoni | bieg chłopców – ur. 2011 | StareKrasnodęby | brak |
843 | #1316 | CZEKALAK Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Stare Krasnodęby | brak |
844 | #1317 | TRZECIAK Wojciech | bieg chłopców – ur. 2011 | Janówka | LZS Justynó |
845 | #1318 | SOBIERAJSKI Oskar | bieg chłopców – ur. 2011 | ŁÓDŹ | brak |
846 | #1319 | BEK Aleksander | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Drużyna BSS |
847 | #1320 | KLATKA Hubert | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Akademia Futbolu |
848 | #1321 | GALANT Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
849 | #1322 | KALKOWSKI Michał | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
850 | #1323 | GUBAŁA Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
851 | #1324 | RYCHEL Michał | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
852 | #1325 | PEREPEREZ Jan | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódz | brak |
853 | #1326 | JASIŃSKI Franciszek | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Łódź Kocha Sport |
854 | #1327 | PIETRZAK Julian | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
855 | #1328 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
856 | #1329 | SIECZKOWSKI Marcel | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
857 | #1330 | GRZYWACZ Nataniel | bieg chłopców – ur. 2011 | Tomaszów Mazowiecki | Tęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki |
858 | #1331 | DRÓŻKA Dmitrij | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
859 | #1332 | ANDRZEJCZAK Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
860 | #1333 | SZTUKA Szymon | bieg chłopców – ur. 2011 | Koluszki | brak |
861 | #1334 | MAŁOWSKI Miłosz | bieg chłopców – ur. 2011 | ŁÓDŹ | brak |
862 | #1335 | CICHY Wiktor | bieg chłopców – ur. 2011 | ŁÓDŹ | brak |
863 | #1336 | PIOTROWICZ Alexander | bieg chłopców – ur. 2011 | Konstantynów Łódzki | brak |
864 | #1337 | KOLESIŃSKI Fabian | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
865 | #1396 | JANAS Kajetan | bieg chłopców – ur. 2011 | Lodz | Kornelcia & Kajtuś |
866 | #1339 | DOMINIAK Beniamin | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź (Łódź-Bałuty) | brak |
867 | #1340 | MASZEWSKI-STĘPIEŃ Mateusz | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Przedszkole 137 Łódź |
868 | #1341 | PAWLINA Dominik | bieg chłopców – ur. 2011 | Konstantynów Łódzki | Łódzkie Morsy |
869 | #1342 | FRYC Dawid | bieg chłopców – ur. 2011 | lodz | brak |
870 | #1343 | PAWICKI Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
871 | #1344 | MAJCHROWSKI Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
872 | #1345 | KANIA Jan | bieg chłopców – ur. 2011 | Wrocław | brak |
873 | #1346 | OLEJNICZAK Stanisław | bieg chłopców – ur. 2011 | ŁÓDŹ | brak |
874 | #1347 | WALCZAK Leon | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
875 | #1348 | ZIÓŁKOWSKI Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | everrun |
876 | #1349 | STRZELCZYK Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Pabianice | SMS Pabianice |
877 | #1350 | POLAK Franek | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Mała Straż |
878 | #1351 | KOŁODZIEJCZYK Łukasz | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | SP ABiS |
879 | #1352 | GRZELAK Mateusz | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
880 | #1353 | FALKOWSKI Tomasz | bieg chłopców – ur. 2011 | łódz | brak |
881 | #1354 | CHWIAŁKOWSKI Witold | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
882 | #1355 | WOROPAJ Nikodem | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Mocni w Duchu Zabiegani |
883 | #1356 | KULCZYCKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Atlas Running Team |
884 | #1357 | KALWINEK Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
885 | #1358 | KLACZKOWSKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódż | brak |
886 | #1359 | BARRIE Maks | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
887 | #1360 | FONTNER Szymon | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
888 | #1361 | WUJCIK Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
889 | #1362 | SKOWROŃSKI Marcin | bieg chłopców – ur. 2011 | Ksawerów | brak |
890 | #1363 | STĘPIEŃ Leon | bieg chłopców – ur. 2011 | Pabianice | brak |
891 | #1364 | SZCZEŚNIAK Mateusz | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
892 | #1365 | CHMIELECKI Antoni | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
893 | #1366 | MIĘTKIEWICZ Franciszek | bieg chłopców – ur. 2011 | ŁÓDŹ | Akademia Piłki |
894 | #1367 | MICHAŁOWICZ Adrian | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
895 | #1368 | KAZIMIERCZAK Michał | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
896 | #1369 | RYBUS Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Zgierz | ZGIERZołaki |
897 | #1370 | PODSIADŁY Kacper | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
898 | #1371 | JAŚKIEWICZ Jan | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Jaśkiewicz TEAM |
899 | #1372 | ZIENTARA Szymon | bieg chłopców – ur. 2011 | ŁÓDŹ | brak |
900 | #1373 | MACHNICKI Bartosz | bieg chłopców – ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
901 | #1374 | JAKUBCZAK Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
902 | #1375 | CZAPNIK Fabian | bieg chłopców – ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
903 | #1376 | CAŁA Jan | bieg chłopców – ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
904 | #1377 | VASIN Vadym | bieg chłopców – ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
905 | #1378 | SARNA Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
906 | #1379 | MRÓWCZYŃSKI Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
907 | #1380 | CZYŻNIELEWSKI Robercik | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
908 | #1381 | ŁUCHNIAK Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
909 | #1382 | DARCZYŃSKI Radek | bieg chłopców – ur. 2011 | Smardzewice | ZSP SMARDZEWICE |
910 | #1338 | KOZAKIEWICZ Jakub | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
911 | #1384 | KMIECIAK Kajetan | bieg chłopców – ur. 2011 | Sokolniki Las | World360.pl |
912 | #1385 | ŚLADOWSKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2011 | Wola Grzymkowa | brak |
913 | #1386 | WYRWICZ Jan Tadeusz | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
914 | #1387 | WRÓBLEWSKI Wojciech | bieg chłopców – ur. 2011 | Warszawa | brak |
915 | #1388 | GRUNT Alex | bieg chłopców – ur. 2011 | Tuszyn | brak |
916 | #1389 | KURGAN Michał | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
917 | #1390 | KRUK Dominik | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Łódź Kocha Sport |
918 | #1391 | KRUK Dawid | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Łódź Kocha Sport |
919 | #1392 | ZYCHLA Stefan | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
920 | #1393 | AMBROSZCZYK Filip | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
921 | #186 | KROCHMALSKI Ignacy | bieg chłopców – ur. 2011 | Warszawa | brak |
922 | #1401 | KWELLA Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
923 | #1402 | FRANKOWSKA Emilia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
924 | #1403 | HAUK Julia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Lodz | brak |
925 | #1404 | PIASECZNA Weronika | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Orlik Team |
926 | #1405 | STRZELECKA Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
927 | #1406 | KIRILIS Kornelia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
928 | #1407 | PLUTA Wiktoria | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Fajni.pl |
929 | #1408 | MASIEREK Hania | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
930 | #1409 | CZARNECKA Lena | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
931 | #1410 | HUNDER Kalina | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
932 | #1411 | WALCZAK Lidzia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Jacy Tacy Janowiacy |
933 | #1412 | PIOTROWSKA Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łowicz | brak |
934 | #1413 | CIEŚLIK Matylda | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
935 | #1414 | WESOŁOWSKA Marysia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
936 | #1415 | HACHULSKA Jagoda | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
937 | #1416 | KRUHELSKA Saskia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
938 | #1417 | CHOJA Sara | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Tuszyn | brak |
939 | #1418 | BUJNO Amelka | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
940 | #1419 | BARZYK Matylda | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Piotrkow Trybunalski | brak |
941 | #1420 | LEWANDOWSKA Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Bukowiec | brak |
942 | #1421 | SZYCHOWSKA Lena | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
943 | #1422 | DZIERZGWA Adela | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
944 | #1423 | SOBCZYK Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
945 | #1424 | SAWONIUK Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
946 | #1425 | BARTOSZEWSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2012 | łódź | brak |
947 | #1426 | FINTAK Anija | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
948 | #1427 | KUMOSIŃSKA Pola | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
949 | #1428 | PIETRZYCKA Amelia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Mała Straż |
950 | #1429 | GARBACZ Julia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Mała Straż |
951 | #1430 | KALETA Róża | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | MlnLova Team |
952 | #1431 | JACKIEWICZ Nina | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
953 | #1432 | GOGOLIN Julia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Przedszkole nr 48 Łódź |
954 | #1433 | MYCZKO Ewa | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
955 | #1434 | FLORCZAK Patrycja | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
956 | #1435 | RATKE Nicola | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
957 | #1436 | STĘPNIAK Maja | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | BSS Łódź |
958 | #1437 | RUTKOWSKA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
959 | #1438 | GRALAK Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
960 | #1439 | STYCZYŃSKA Zofia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Pabianice | PM nr 6 w Pabianicach |
961 | #1440 | MARZYJANEK Weronika | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
962 | #1441 | CICHOSZ Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
963 | #1442 | WRÓBEL Julia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
964 | #1443 | ZABŁOCKA Antonina | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
965 | #1444 | SODULSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
966 | #1445 | RADWAŃSKA Ada | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódz | brak |
967 | #1446 | PIESYK Weronika | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
968 | #1447 | WALCZAK Ada | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
969 | #1448 | ŚWIĄDER Joanna | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Rawa Mazowiecka | PM 2 "Niezapominajka" Rawa Mazowiecka |
970 | #1449 | SZLACHCIŃSKA Aniela | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
971 | #1450 | ŁUSZCZYN Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
972 | #1451 | LUTOMIRSKA Rozalia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
973 | #1452 | JAROSZ Wiktoria | bieg dziewcząt- ur. 2012 | ŁÓDŹ | brak |
974 | #1453 | GRACZYKOWSKA Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
975 | #1454 | WYŻYKOWSKA Anna | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | PM nr.10 |
976 | #1455 | ALBRECHT Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Aleksandrów Łódzki | brak |
977 | #1456 | ŁUKASZEWSKA Hania | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Przedszkole Lalibu |
978 | #1457 | MAJERKOWSKA Marysia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | Przedszkole Urszulanek |
979 | #1458 | KLINCEWICZ Stefania | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
980 | #1459 | KONA Melania | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
981 | #1460 | CZINAR Kornelia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Andrespol | brak |
982 | #1461 | DĘBSKA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
983 | #1462 | SUPERA Paulina | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
984 | #1463 | RZEŹNIK Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Gałków Mały | brak |
985 | #1464 | KARPUK Patrycja | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Konstantynów Łódzki | brak |
986 | #1465 | PYSNIAK Lena | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
987 | #1466 | JAROS Oliwia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
988 | #212 | CIEMIENIEWSKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Akademia Judo Łódź |
989 | #1472 | KAŁUŻNY Bartłomiej | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Retkinia Run |
990 | #1473 | KACPRZAK Igor | bieg chłopców – ur. 2012 | Kutno | Kutno Biega |
991 | #1474 | BEIER Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Orlik Team |
992 | #1475 | MACIASZCZYK Hubert | bieg chłopców – ur. 2012 | Ewelinów | brak |
993 | #1476 | KOŁODZIEJCZYK Wojciech | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | PM 121 |
994 | #1477 | SOBIECKI Miłosz | bieg chłopców – ur. 2012 | Lodz | brak |
995 | #1478 | PAŁCZYŃSKI Patryk | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
996 | #1479 | ADAMIAK Antoni | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
997 | #1480 | STAWSKI Nikodem | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Nikoś&Leoś |
998 | #1481 | GAŁKA Julian | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
999 | #1482 | CZARNECKI Karol | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1000 | #1483 | BULZACKI Alexander | bieg chłopców – ur. 2012 | ŁÓDŹ | brak |
1001 | #1484 | MILIŃSKI Dominik | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1002 | #1485 | WALCZAK Wituś | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Jacy Tacy Janowiacy |
1003 | #1486 | TOMCZYK Damian | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1004 | #1487 | ŚMIGIELSKI Kuba | bieg chłopców – ur. 2012 | łódź | Mała Straż |
1005 | #1488 | POŁAWSKI Karol | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1006 | #1489 | WILCZYŃSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2012 | Kolonia Brużyca | brak |
1007 | #1490 | STĘPIEŃ Jakub | bieg chłopców – ur. 2012 | Pabianice | brak |
1008 | #1491 | BARANOWSKI Adam | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Adrian błagam wolniej |
1009 | #1492 | NAGÓRKA Igor | bieg chłopców – ur. 2012 | ŁÓDŹ | BSS Łódź |
1010 | #1493 | KACZMAROWICZ Jan | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1011 | #1494 | JATCZAK Maciej | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1012 | #1495 | SKÓRA Maciej | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | PM 109 |
1013 | #1496 | SZYMAŃSKI Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1014 | #1497 | ŁOŚ Dawid | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1015 | #1498 | FAKHREDDIN Said | bieg chłopców – ur. 2012 | Kutno | brak |
1016 | #1499 | FINTAK Juliusz | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1017 | #1500 | WOJTYSIAK Filip | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1018 | #1501 | WRÓBLEWSKI Wiktor | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1019 | #1502 | JAROSIŃSKI Antoni | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1020 | #1503 | KRAWCZYK Ksawery | bieg chłopców – ur. 2012 | Łask | brak |
1021 | #1504 | KRASKA Franek | bieg chłopców – ur. 2012 | Pabianice | O co biega |
1022 | #1505 | FANSLAU Jakub | bieg chłopców – ur. 2012 | Konstantynów Łódzki | Mała Straż |
1023 | #1506 | JARMUŻ Marcel | bieg chłopców – ur. 2012 | Zgierz | brak |
1024 | #1507 | MRÓZ Aleksander | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1025 | #1508 | MALINOWSKI Karol | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Malinki |
1026 | #1509 | ANTAS Jan | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1027 | #1510 | SIKORSKI Tomasz | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Ekipa z Arturówka |
1028 | #1511 | MICHALAK Julian | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Mali Misjonarze |
1029 | #1512 | BARASIŃSKI Józef | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1030 | #1513 | PIETRZAK Kacper | bieg chłopców – ur. 2012 | Łodź | brak |
1031 | #1514 | ZALEWSKI Hubert | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1032 | #1515 | GUŁAJ Jeremi | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1033 | #1516 | SIELECKI Jakub | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1034 | #1517 | ALEKSANDROWICZ Leon | bieg chłopców – ur. 2012 | Pabianice | brak |
1035 | #1518 | GRUSZCZYŃSKI Brian | bieg chłopców – ur. 2012 | Bełchatów | METAL-GUM |
1036 | #1519 | SERAFIN Tomasz | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | BSS Łódź |
1037 | #1520 | MANISTA Jakub | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Przedszkole Nr 218 |
1038 | #1521 | BABOUT Adam | bieg chłopców – ur. 2012 | Lodz | brak |
1039 | #1522 | LEO Stanisław | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1040 | #1523 | MOSZKOWSKI Michał | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | SP 61 |
1041 | #1524 | SUKIENNIK Filip | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
1042 | #1525 | RZETELSKI Lucjan | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1043 | #1526 | LIPKA Tomasz | bieg chłopców – ur. 2012 | Zgierz | brak |
1044 | #1527 | KRAJEWSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2012 | Konstantynów Łódzki | brak |
1045 | #1528 | DĄBROWSKI Fabian | bieg chłopców – ur. 2012 | ŁÓDŹ | brak |
1046 | #1529 | RODAK Kordian | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1047 | #1530 | KASPRZAK Jan | bieg chłopców – ur. 2012 | Starowa Góra | Move Factory |
1048 | #1531 | FILIP Tymek | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1049 | #1532 | GMEREK Jan | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1050 | #1533 | FELCENLOBEN Piotr | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Przedszkole Nr 218 |
1051 | #1534 | JANIAK Jakub | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1052 | #1535 | GODZIKOWSKI Jan | bieg chłopców – ur. 2012 | ŁÓDŹ | brak |
1053 | #1536 | KRAWUL Mateusz | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1054 | #1537 | LANDYCZKOWSKI Michał | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1055 | #1538 | KOCISZEWSKI Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2012 | Zgierz | brak |
1056 | #1539 | KLINGER Tymon | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1057 | #1546 | JAROS Julia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | DRAGOSFERA |
1058 | #1547 | MANIAK Jagódka | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1059 | #1548 | TRZECIAK Klara | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Janówka | LZS Justynów |
1060 | #1549 | RADZIK Ligia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1061 | #1550 | BARAŃSKA Kalina | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Kwiatkowice | brak |
1062 | #1551 | ŚMIGIELSKA Zosia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | łódź | Mała Straż |
1063 | #1552 | JAROSIŃSKA Nadia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | Nadia & Krystian |
1064 | #1553 | WATA Kaja | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Tomaszów Maz | brak |
1065 | #1554 | ESTAL Kamila | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Kutno | PM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie |
1066 | #1555 | SKRZEK Małgorzata | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1067 | #1556 | ŻAK Antonina | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Zgierz | brak |
1068 | #1557 | MADEJ Maja | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1069 | #1558 | MASŁOŃ Agata | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Aleksandrów Łódzki | brak |
1070 | #1559 | BUJAK Lidia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | łódź | Przedszkole nr 28 |
1071 | #1560 | SAWONIUK Matylda | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1072 | #1561 | KANIA Zofia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Wrocław | brak |
1073 | #1562 | LUDWICZAK Olga | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1074 | #1563 | MICHAŁOWSKA Aleksandra | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1075 | #1564 | JAROSIŃSKA Aleksandra | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1076 | #1565 | DRZEWOSZ Wiktoria | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1077 | #1566 | KAŹMIERCZAK Alicja | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Zgierz | Ruch Kluch |
1078 | #1567 | JERZEWSKA Hanna | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1079 | #1568 | KUSTRA Pola | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1080 | #1569 | KACZOROWSKA Marcelina | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1081 | #1570 | ŚLIWIŃSKA Lena | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1082 | #1571 | PŁÓCIENNIK Olivia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1083 | #1572 | RUTKOWSKA Alicja | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1084 | #1573 | KOWALEWSKA Maria | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | GUNOLD |
1085 | #1574 | KOBIERZYCKA Martyna | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1086 | #1575 | RATAJ Marianna | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1087 | #1576 | KOSSOWSKA Zofia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1088 | #1577 | SOCHACKA Janina | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1089 | #1578 | PODSIADŁY Zuzia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1090 | #1579 | JAŚKIEWICZ Helena | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | Jaśkiewicz TEAM |
1091 | #1580 | WIECZOREK Maria | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1092 | #1581 | SMOGORZEWSKA Mia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Warszawa | brak |
1093 | #1582 | BOCHENEK Helena | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1094 | #1583 | WEREMCZUK Oliwia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1095 | #1584 | SOCHA Dominika | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Apolonia | Beauty Sport |
1096 | #1585 | OLEJNICZAK Amelia | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1097 | #1586 | KLEMBA Marta | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | Razem Trenujemy Sport |
1098 | #1587 | GÓŻAŃSKA Marta | bieg dziewcząt – ur. 2013 | LÓDŹ | PM90 |
1099 | #1588 | PAWŁOWSKA Wiktoria | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Pabianice | brak |
1100 | #1589 | KIEŁEK Marta | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1101 | #1590 | MALSKA Matylda | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1102 | #1591 | KUBICKA Lena | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1103 | #1592 | WÓJCIK Karolina | bieg dziewcząt – ur. 2013 | Łódź | brak |
1104 | #1601 | KAMECKI Julian | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | BSS Łódź |
1105 | #1602 | KAŁUŻNY Dawid | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Retkinia Run |
1106 | #1603 | ADAMKIEWICZ Antoni | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | K.S Głowno w biegu |
1107 | #1604 | ŻEGARSKI Jaś | bieg chłopców - ur. 2013 | Bełchatów | brak |
1108 | #1605 | SYPUŁEK Marcel | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1109 | #1606 | GALANT Piotr | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1110 | #1607 | MICHALSKI Szymon | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1111 | #1608 | ŚLUSARSKI Krzysztof | bieg chłopców - ur. 2013 | Łodź | brak |
1112 | #1609 | GALANT Filip | bieg chłopców - ur. 2013 | Stryków | brak |
1113 | #1610 | SZPAK Wojciech | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | PM83 ŁÓDŹ |
1114 | #1611 | MAŁECKI Antoni | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Przedszkole Felicjanek |
1115 | #1612 | PASZKA Bartosz | bieg chłopców - ur. 2013 | Gdynia | brak |
1116 | #1613 | WOŹNIAK Mateusz | bieg chłopców - ur. 2013 | Zgierz | brak |
1117 | #1614 | KWIATKOWSKI Dawid | bieg chłopców - ur. 2013 | Gąbin | brak |
1118 | #1615 | RUTKOWSKI Ryszard | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1119 | #1616 | SIMIŃSKI Kuba | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1120 | #1617 | BARANOWSKI Marcel | bieg chłopców - ur. 2013 | Kutno | PM nr 15 "Bajka" Kutno |
1121 | #1618 | SAWCZYK Maksymilian | bieg chłopców - ur. 2013 | zakopane | brak |
1122 | #1619 | OMĄKOWSKI Bartłomiej | bieg chłopców - ur. 2013 | Starowa Góra | brak |
1123 | #1620 | KOSIELSKI Antoś | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1124 | #1621 | LORENC Robert | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1125 | #1622 | CICHOSZ Artur | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1126 | #1623 | BŁOCH Juliusz | bieg chłopców - ur. 2013 | ŁÓDŹ | Mała Straż |
1127 | #1624 | CHUCHRA Szymon | bieg chłopców - ur. 2013 | Torun | Chuchra Brothers |
1128 | #1625 | LEWAŃSKI Stanisław | bieg chłopców - ur. 2013 | Kutno | brak |
1129 | #1626 | WACH Rafał | bieg chłopców - ur. 2013 | Rawa Mazowiecka | Przedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka |
1130 | #1627 | BŁASZCZYK Maciej | bieg chłopców - ur. 2013 | Zgierz | ZGIERZołaki |
1131 | #1628 | WŁODARCZYK Adam | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1132 | #1629 | KARNICKI Franciszek | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1133 | #1630 | NIEZGODA Jakub | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1134 | #1631 | CHOJNACKI Aleksander | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1135 | #1632 | BINASIAK Kacper | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1136 | #1633 | CHAŁUBIŃSKI Henryk | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1137 | #1634 | GUZOWSKI–SUKIENNIK Jakub | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1138 | #1635 | KEMPIŃSKI Stanisław | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1139 | #1636 | MARSZAŁEK Piotr | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1140 | #1637 | WAWRZKO Piotruś | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Stormtroopers |
1141 | #1638 | DRWAL Oliwier | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Akademia Malucha |
1142 | #1639 | CZARNECKI Grzegorz | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1143 | #1640 | SIENKIEWICZ Mikołaj | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1144 | #1641 | MALINOWSKI Dominik | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Malinki |
1145 | #1642 | LICHWAŁA Maciej | bieg chłopców - ur. 2013 | Aleksandrów Łódzki | brak |
1146 | #1643 | AUGUSTOWSKI Witek | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1147 | #1644 | SNOPKOWSKI Zbigniew | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1148 | #1645 | WIADERNY Kazimierz | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1149 | #1646 | WARSZAWA Miron | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1150 | #1647 | KORZENIOWSKI Adam | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Rossbiegani |
1151 | #1648 | SIEKIERA Adam | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź (Łódź-Górna) | brak |
1152 | #1649 | BEDNAREK Piotr | bieg chłopców - ur. 2013 | ŁÓDŹ | APW BenarekTeam |
1153 | #1650 | BEDNAREK Wojciech | bieg chłopców - ur. 2013 | ŁÓDŹ | APW BenarekTeam |
1154 | #1651 | GUZIK Aleksander | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1155 | #1652 | PAWLICKI Jan | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1156 | #1653 | KOZŁOWSKI Franciszek | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1157 | #1654 | CIEŚLICZKA Mikołaj | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1158 | #1655 | BŁOCISZ Dawid | bieg chłopców - ur. 2013 | ZGIERZ | brak |
1159 | #1656 | SZCZODROWSKI Miłosz | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1160 | #1657 | DZIMIŃSKI Borys | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Sonic Łódź |
1161 | #1658 | AMROZIK Franek | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1162 | #1659 | CALAK Julian | bieg chłopców - ur. 2013 | Kolonia Brużyca | brak |
1163 | #1660 | KNISTOFT Patryk | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1164 | #1661 | PAJOR Antoni | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1165 | #1662 | PIEGAT Staś | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1166 | #1663 | NOWAKOWSKI Jędrzej | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1167 | #1664 | WIELEC Jakub | bieg chłopców - ur. 2013 | 606370435 | Luzaki na fantazji |
1168 | #1665 | KACZOROWSKI Aleksander | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | Team aleksandrowscy |
1169 | #1666 | KARPUK Mateusz | bieg chłopców - ur. 2013 | Konstantynów Łódzki | brak |
1170 | #1667 | KOSTRZEWA Wojtek | bieg chłopców - ur. 2013 | ŁÓDŹ | ProTimer |
1171 | #1668 | KAŹMIERCZAK Kuba | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1172 | #1669 | SIKORA Kacper | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1173 | #1670 | SNOPCZYK Stanisław | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1174 | #1671 | SOBIŃSKI Jan | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1175 | #1676 | CIEMIENIEWSKA Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Akademia Judo Łódź |
1176 | #1677 | SZCZEPANIAK Jagoda | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Sportowa Akademia Malucha |
1177 | #1678 | KUBIAK Nikola | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Pabianice | brak |
1178 | #1679 | MILCZAK Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1179 | #1680 | OLEJNICZAK Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1180 | #1681 | WOLNICKA Pola | bieg dziewcząt- ur. 2014 | łódź | brak |
1181 | #1682 | GRABOWSKA Melania | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1182 | #1683 | SMOLEC Antosia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1183 | #1684 | SAWCZYK Nadia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1184 | #1685 | ŁASKA Łucja | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1185 | #1686 | KALKOWSKA Marta | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1186 | #1687 | DANECKA Helena | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1187 | #1688 | SIECZKOWSKA Weronika | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1188 | #1689 | KLONOWSKA Helena | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1189 | #1690 | GRABICKA Magdalena | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Drużyna BSS |
1190 | #1691 | ŚCIBOR Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Tuszyn | brak |
1191 | #1692 | KOLIŃSKA Ania | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1192 | #1693 | SZCZYGIEŁ Marta | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1193 | #1694 | MARKIEWICZ Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Zgierz | brak |
1194 | #1695 | PAWĘTA Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Basket Fabryka |
1195 | #1696 | PAWĘTA Matylda | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Basket Fabryka |
1196 | #1697 | OSSOWSKA Pola | bieg dziewcząt- ur. 2014 | ŁÓDŹ | Basket Fabryka |
1197 | #1698 | SARBA Gabriela | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódz | Basket Fabryka |
1198 | #1699 | SZOSTAK Michalina | bieg dziewcząt- ur. 2014 | ŁÓDŹ | brak |
1199 | #1700 | PAWICKA Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1200 | #1701 | DUDEK Helena | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Wągry | brak |
1201 | #1702 | DUDEK Aniela | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Wągry | brak |
1202 | #1703 | TARCZYŃSKA Antonina | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | PM 124 |
1203 | #1704 | ZIELIŃSKA Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1204 | #1705 | CHAŁUBIŃSKA Jadwiga | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1205 | #1706 | OLEJNIK Sandra | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1206 | #1707 | FANSLAU Zuzanna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Konstantynów Łódzki | brak |
1207 | #1708 | SREBRZYŃSKA Marysia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Beauty Sport |
1208 | #1709 | JAGIEŁŁO Anna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1209 | #1710 | GARNCAREK Basia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1210 | #1711 | CZOŁNOWSKA Maria | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1211 | #1712 | KAŹMIERCZAK Anna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Ruch Kluch |
1212 | #1713 | TRZASKOWSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Basket Fabryka |
1213 | #1714 | MROCZKOWSKA Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Zgierz | brak |
1214 | #1715 | MIL Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1215 | #1716 | SĘCZKOWSKA Polianna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1216 | #1717 | WAWER Nela | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódż | brak |
1217 | #1718 | WOŹNIAK Martyna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1218 | #1719 | SODULSKA Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1219 | #1720 | WALCZAK Kornelia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1220 | #1721 | NOWAK Julia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1221 | #1722 | SZLACHCIŃSKA Marta | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1222 | #1723 | CHMIEL Berenika | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1223 | #1724 | ŁUSZCZYN Lidia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1224 | #1725 | WANDACHOWICZ Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1225 | #1726 | WANDACHOWICZ Laura | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1226 | #1727 | BŁASZCZAK Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Warszawa | brak |
1227 | #1728 | MITURA Agata | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Lodz | brak |
1228 | #1729 | SKOCZYŃSKA Liwia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1229 | #1730 | STRANZ Marianna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1230 | #1731 | WRÓBLEWSKA Wanda | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Warszawa | brak |
1231 | #1732 | ROJEK Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1232 | #1733 | CIEŚLAK Nadia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Rossbiegani |
1233 | #1734 | BAJAK Wanda | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1234 | #1735 | RODAK Karla | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1235 | #1736 | CHOJNACKA Marcela | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Lodz | brak |
1236 | #1737 | GMEREK Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1237 | #1738 | KRAWUL Marta | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1238 | #1739 | FRANKOWSKA Eliza | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | Beauty Sport |
1239 | #1740 | JURA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1240 | #1741 | SZYMCZAK Zuzia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1241 | #1742 | BABUCHOWSKA Hanna | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
1242 | #20 | BAGIŃSKI Dragos | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Vege Runners |
1243 | #21 | DĄBROWSKI Mateusz | bieg chłopców – ur. 2014 | Aleksandrów Łódzki | NORDEA RUNNERS |
1244 | #22 | KRÓL Krzysztof | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1245 | #23 | CYWIŃSKI Kajetan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1246 | #24 | KASPRZAK Jędrzej | bieg chłopców – ur. 2014 | Starowa Góra | Move Factory |
1247 | #25 | CHOJNACKI Maksymilian | bieg chłopców – ur. 2014 | Lodz | brak |
1248 | #26 | FELCENLOBEN Paweł | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Przedszkole Nr 218 |
1249 | #27 | ZYCHLA Nikodem | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1250 | #28 | CIESIELSKI Filip | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1251 | #29 | PRZYBYLAK Antoni | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1252 | #30 | MALEC Jan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | DRAGOSFERA |
1253 | #1743 | KACPRZAK Filip | bieg chłopców – ur. 2014 | Kutno | Kutno Biega |
1254 | #1744 | ŚLEMP Tomasz | bieg chłopców – ur. 2014 | Zgierz | brak |
1255 | #1745 | GRALA Tymon | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Rossmann Team |
1256 | #1746 | SOCHA Piotr | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1257 | #1747 | SŁABY Sergiusz | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1258 | #1748 | SOCHACKI Staś | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Żadna rewelacja |
1259 | #1749 | KIELICHOWSKI Marcel | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1260 | #1750 | GUNDLACH Robert | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1261 | #1751 | STAWSKI Leon | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Nikoś&Leoś |
1262 | #1752 | PLUTA Maciej | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Fajni.pl |
1263 | #1753 | MASIEREK Piotr | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1264 | #1754 | OLEJNIK-ANTAS Adam | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1265 | #1755 | SZCZEPANIAK Filip | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1266 | #1756 | JASIŃSKI Jan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Łódź Kocha Sport |
1267 | #1757 | MASZEWSKI-STĘPIEŃ Szymon | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Przedszkole 137 Łódź |
1268 | #1758 | BINEK Kajetan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Basket Fabryka |
1269 | #1759 | SZTUKA Stanisław | bieg chłopców – ur. 2014 | Koluszki | brak |
1270 | #1760 | SZEWCZYK Piotr | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1271 | #1761 | ŻEBROWSKI Jan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódz | brak |
1272 | #1762 | SIKORA Tytus | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1273 | #1763 | KACZMAREK Tytus | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1274 | #1764 | SZCZEŚNIAK Antoni | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Fundacja Hippocampus |
1275 | #1765 | CISKOWSKI Fabian | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1276 | #1766 | GRZELAK Wojciech | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1277 | #1767 | WĘGRZYN Franciszek | bieg chłopców – ur. 2014 | Dęblin | brak |
1278 | #1768 | BARRIE Konrad | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1279 | #1769 | OPALA Aleksander | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1280 | #1770 | KRUMOV Alexander | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1281 | #1771 | ZALEWSKI Igor | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1282 | #1772 | STAJUDA Maciej | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1283 | #1773 | MAZURKIEWICZ Oskar | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1284 | #1774 | GĄSIOROWSKI Jakub | bieg chłopców – ur. 2014 | Bełchatów | brak |
1285 | #1775 | ŁUKASZEWSKI Franciszek | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1286 | #1776 | DYCHTO Jan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Koliberek TEAM |
1287 | #1777 | BARANIAK Wojciech | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1288 | #1778 | BIENIEK Jaś | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1289 | #1779 | KOZAKIEWICZ Jan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1290 | #1780 | WITYCH Mateusz | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1291 | #1781 | KMIECIAK Tymon | bieg chłopców – ur. 2014 | Sokolniki Las | World360.pl |
1292 | #1782 | CHUDZICKI Aleksander | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1293 | #1783 | KONA Ryszard | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1294 | | WŁODZARCZYK Adam | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1295 | | SZYMOR Nikodem | bieg chłopców - ur. 2013 | Janowka | brak |
1296 | | GOLAN Michał | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Zgierz | brak |
1297 | #357 | TWORSKI Kapcer | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Zgierz | brak |
1298 | #188 | SOBCZYŃSKI Łukasz | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
1299 | | TUREK Piotr | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Piotrków Tryb. | KS POlanik |
1300 | | TUREK Piotr | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1301 | | JABŁOŃSKI Jakub | bieg chłopców – ur. 2001 i 2002 | Lutoniersk | brak |
1302 | #165 | KUCHARCZYK Filip | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1303 | | CUPER Szymon | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1304 | | OLESZCZAK Julian | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | SP 34 |
1305 | | PAPROTNY Jakub | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łodz | brak |
1306 | | STAŃ Robert | bieg chłopców – ur. 2005 | Łódź | brak |
1307 | #164 | PSTROKOŃSKI Maciej | bieg chłopców – ur. 2006 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1308 | | SOWIŃSKI Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
1309 | | KWIATKOWSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | ŁKS 2006 |
1310 | | KOĘDA Jakub | bieg chłopców – ur. 2007 | ŁÓDŹ | Razem Trenujemy Sport |
1311 | | KOLĘDA Jakub | bieg chłopców – ur. 2007 | ŁÓDŹ | CZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007 |
1312 | | POLATOWSKI Patryk | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | CZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007 |
1313 | | CHORÓBCZYK Jakub | Biegu Niepełnosprawnych | Konstantynów Łódzki | brak |
1314 | #191 | TĄPOLSKI Karol | bieg chłopców – ur. 2007 | Łódź | brak |
1315 | #198 | JĘDRZEJCZAK Bartek | bieg chłopców – ur. 2007 | Szczawin | UKS Lisy Zgierz |
1316 | | PASTUSZKA Norbert | bieg chłopców – ur. 2008 | łódź | Tigers Team |
1317 | | WOJTCZYK Andrzej | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | SP 61 |
1318 | | NIEZAWITOWSKI Piotr | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Tomaszów Mazowiecki | brak |
1319 | | MORACKI Szymon | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | brak |
1320 | | PIOTROWSKI Staś | bieg chłopców – ur. 2009 | Konstancin-Jeziorna | brak |
1321 | #185 | SZALIŃSKI Marcin | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
1322 | #216 | ŁUKOMSKI Ryszard | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | PSA-Professional Swimming Academy |
1323 | | LESIEŃ Maciej | bieg chłopców – ur. 2009 | Łódź | RKS |
1324 | | BRZEZIŃSKI Michał | bieg chłopców – ur. 2010 | łódź | brak |
1325 | | KLIMCZAK Tymon | bieg chłopców – ur. 2010 | ŁÓDŹ | brak |
1326 | | SZYMAŃCZYK Michał | bieg chłopców – ur. 2010 | królowa wola | brak |
1327 | | GŁOWACKI Julian | bieg chłopców – ur. 2010 | Helenów | brak |
1328 | | ZAJĄC Stanisław | bieg chłopców – ur. 2010 | Łódź | SP 55 |
1329 | | KACZMAREK Maciej | bieg chłopców – ur. 2010 | Lodz | brak |
1330 | #202 | JANISZEWSKI Kacper | bieg chłopców – ur. 2011 | Aleksandrów Łódzki | brak |
1331 | | FALKOWSKI0 Tomasz | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
1332 | | BARCICKI Jan | bieg chłopców – ur. 2011 | Pabianice | brak |
1333 | | WACHOWSKI Bartek | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
1334 | | OSIŃSKI Patryk | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
1335 | | BABOUT Adam Roger | bieg chłopców – ur. 2012 | Lodz | brak |
1336 | #203 | JANISZEWSKI Kornel | bieg chłopców – ur. 2014 | Aleksandrów Łódzki | brak |
1337 | | WIECHNA Filip | bieg chłopców – ur. 2014 | łódź | brak |
1338 | | ZNAWIONY Wiktor | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1339 | | ZJAWIONY Aleksander | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1340 | | SKROBEK Lena | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | brak |
1341 | | PAWLICKA Karolina | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Luboń | brak |
1342 | | WIELEC Amelia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Lodz | Luzaki na fantazji |
1343 | | KUCIŃSKA Emilka | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | brak |
1344 | | TOPOREK Paulina | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Przodkowo | brak |
1345 | | TRYFANÓW Wiktoria | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Trzebinia | KS Victoria Trzebinia |
1346 | | GORTATOWICZ Magdalena | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Łódź | SP 44 |
1347 | | KOWALCZYK Oliwia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Lodz | brak |
1348 | | ŁABĘDZKA Maja | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Bukowiec | PSV Łódź oraz SP 34 |
1349 | | KLIMCZAK Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | ŁÓDŹ | brak |
1350 | #167 | ANGLART Julianna | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1351 | | GĄSICKA Julita | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1352 | | BARTOSIAK Nikola | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | SP 61 |
1353 | | SUWA Patrycja | bieg dziewcząt – ur. 2009 | Lódź | brak |
1354 | | MALINOWSKA Karolina | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
1355 | #197 | ZATORSKA Natalia | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Podole | brak |
1356 | | GRABAREK Łucja | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Zgierz | brak |
1357 | | NOWAK Gabriela | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
1358 | | STAŃ Jekatierina | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
1359 | | WOSIECKA Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łodz | brak |
1360 | | OLEJNIK Paulina | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1361 | #166 | GŁOWACKA Ola | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1362 | | SZATANIAK Anna | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | SP71 |
1363 | | SOŁTYS Małgorzata | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Razem Trenujemy Sport |
1364 | #168 | GŁOWACKA Julia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1365 | | GŁOWACKA Urszula | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Helenów | brak |
1366 | #204 | PIASECKA Julia | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
1367 | | KUROWSKA Weronika | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Lodz | brak |
1368 | | OSIŃSKA Maja | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
1369 | | PASTUSZKA Martyna | bieg dziewcząt- ur. 2010 | łódź | Tigers Team |
1370 | #213 | SOBCZAK Ines | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
1371 | | SADECKA Maria | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
1372 | | GORTAT Lena | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Rąbień | brak |
1373 | | ŁABECKA Hania | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | "SOSNOWA" Szkoła Muzyczna |
1374 | | ZJAWIONA Victoria | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
1375 | #1395 | ALRUBEA Dalia | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
1376 | | KAŁUŻA Karolina | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Ozorków | brak |
1377 | | RUDZKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
1378 | #1397 | SPANAILSKA Marianna | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
1379 | #183 | STELMACH Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1380 | | PIOTROWSKA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Konstancin-Jeziorna | brak |
1381 | | ŚLEMP Grzegorz | Biegu Niepełnosprawnych | Zgierz | brak |
1382 | #215 | PODLASIAK Robert | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | RYSIOTEAM |
1383 | | JAKUBOWSKA Jolanta | Biegu Niepełnosprawnych | Wieluń | brak |
1384 | #1593 | JANUS Stanisław | bieg chłopców - ur. 2013 | Łódź | brak |
1385 | #1400 | WINIAREK Artur | bieg chłopców – ur. 2011 | Aleksandrów Łódzki | brak |
1386 | #156 | SZEWCZYK Wiktoria | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak |
1387 | #169 | GŁOWACKI Seweryn | bieg chłopców – ur. 2008 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1388 | #208 | GAJECKA Julia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | KS Polanik |
1389 | #211 | JAWORSKI Alan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | AKS - SMS Łódź |
1390 | #210 | JAWORSKI Oliwier | bieg chłopców – ur. 2008 | Łódź | AKS - SMS Łódź |
1391 | #162 | GAJEWSKA Ada | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1392 | #180 | MĄDRA Julia | bieg dziewcząt – ur. 2005 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1393 | #163 | MIŁAK Adam | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Piotrków Tryb. | KS Polanik |
1394 | #1467 | DRZEWOSZEWSKI Eryk | bieg chłopców – ur. 2012 | Łódź | brak |
1395 | #160 | GRZESZKIEWICZ Oliwia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1396 | #159 | DRZEWOSZEWSKI Alex | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1397 | #161 | KURCZEWSKA Vanessa | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1398 | #179 | WOJTASIK Mateusz | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
1399 | #158 | WYRWAS Dagmara | bieg chłopców – ur. 2003 i 2004 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
1400 | #157 | WYRWAS Alicja | bieg dziewcząt - ur. 2007 | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka |
1401 | #181 | MATUSZEWSKA Kinga | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | Mała Straż |
1402 | #182 | MATUSZEWSKI Kamil | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | Mała Straż |
1403 | #184 | DROZD Kacper | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
1404 | #209 | GUNDLACH Alicja | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1405 | #170 | MATUSZEWSKI Damian | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | Mała Straż |
1406 | | KOC Wiktor | bieg chłopców – ur. 2011 | Łódź | brak |
1407 | #226 | KOSMAN Robert | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1408 | #196 | GAWROŃSKI Paweł | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1409 | #194 | NOWAK Adam | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
1410 | #222 | ORZECHOWSKA Karolina | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
1411 | #221 | NOWAK Natalia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
1412 | #224 | GNACIŃSKA Julia | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
1413 | #225 | GNACIŃSKI Bartosz | bieg chłopców – ur. 2006 | Łódź | brak |
1414 | #223 | BIEŃKOWSKA Amelia | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1415 | #195 | DUBICKA Oliwia | bieg dziewcząt - ur. 2007 | | brak |
1416 | #192 | KRAWCZYK Jessica | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
1417 | #219 | ZAGAJEWSKI Daniel | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1418 | #217 | KRAWCZYK Dominika | bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004 | Łódź | brak |
1419 | #218 | KRAWCZYK Wiktoria | bieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002 | Łódź | brak |
1420 | #190 | APANASOWICZ Mikołaj | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1421 | #189 | ADAMUS Oliwia | bieg dziewcząt- ur. 2012 | Łódź | brak |
1422 | #187 | NOWIK Karolina | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
1423 | #214 | TRAJKOWSKA Maja | bieg dziewcząt- ur. 2014 | Łódź | brak |
1424 | #220 | CHARUSTA Jan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1425 | #199 | MACIOŁ Natasza | bieg dziewcząt -ur. 2008 | Łódź | brak |
1426 | #200 | ZARĘBA Natalia | bieg dziewcząt – ur. 2006 | Łódź | brak |
1427 | #201 | PITEK Aleksandra | bieg dziewcząt- ur. 2010 | Łódź | brak |
1428 | #227 | JASKÓLSKI Jan | bieg chłopców – ur. 2014 | Łódź | brak |
1429 | #702 | WOLNIEWICZ Dominika | | Boguszyce | LUKS "BOGUSZYCE" |
1430 | #205 | KUMEK Robert | | Boguszyce | LUKS "BOGUSZYCE" |
1431 | #206 | MELON Izabela | | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka |
1432 | #356 | KRAWCZYK Dawid | | Łódź | brak |
1433 | #711 | LIŚKA Stanisław | | Łódź | brak |
1434 | #355 | DOBRZELEWSKA Zuzanna | | OZORKÓW | brak |
1435 | #354 | KUBSIK Mateusz | | Łódź | brak |
1436 | #353 | KUBSIAK Tomek | | Łódź | brak |
1437 | #352 | TRYCH Bartosz | | | brak |
1438 | #669 | WAGNER-BIS Borys | | Łódź | brak |
1439 | #350 | JANKOWSKI Franek | | Łódź | brak |
1440 | #351 | BOCZEK Kacper | | Łódź | brak |
1441 | #349 | ANTOSIEWICZ Jan | | Łódź | brak |
1442 | | ?? ?? | | | brak |
1443 | | IGNACIUK Izabela | bieg dziewcząt- ur. 2011 | Łódź | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |