Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 841
Zapisanych kobiet: 412
Zapisanych mężczyzn: 429
Wolnych miejsc: 889
Zapisanych z opłaconym wpisowym:726
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:115

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1JakubLICHWAŁAbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
2MaciejLICHWAŁAbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
3JanKURASbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
4AgataMASŁOŃbieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
5OliwierZIĄBKAbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
6BartoszADAMCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
7DanielDUTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
8AmeliaBERENTbieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
9AntoniGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
10JanSTRUMIANbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
11Bartosz CYZMANbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
12TycjanGADOMSKIbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
13JaśŻEGARSKI bieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
14OlaBARAŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
15MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
16Jan ŁABĘDZKI bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
17HannaLEWANDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
18FranciszekWĘGRZYNbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
19MaksymilianWOJCIECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
20NataliaMACIASZCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
21HubertMACIASZCZYKbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
22DawidKWIATKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
23BartoszPASZKAbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
24NataliaPASZKAbieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
25Roksana JAGODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
26AdamDOBROWOLSKIbieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
27DanielDZIEDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
28MichalinaLESZKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
29SzymonTABAKAbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
30WojciechTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
31KlaraTRZECIAKbieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
32DawidGAWIŃSKIbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
33JuliaMICHALSKAbieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
34DawidWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
35KacperWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
36SzymonSZTUKAbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
37StanisławSZTUKAbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
38TobiaszRENKELbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
39MajaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
40DominikPAWLINAbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
41AleksanderPIOTROWICZbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
42EmiliaSZYNDLAUERbieg dziewcząt -ur. 2008Konstantynów ŁódzkiAkademia Lekkoatletyki Łódź
43ZuzannaFANSLAUbieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
44JakubFANSLAUbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
45NorbertOBSTbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
46PolaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
47NatalkaSKOWROŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
48MarcinSKOWROŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
49KacperKAZIMIERSKIbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
50FilipKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
51MagdalenaTALAGAbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
52MarcelBARANOWSKIbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
53RoksanaKUBIAKbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
54MajaKAZIMIERSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
55KamilaESTALbieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
56SaidFAKHREDDINbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
57IgorKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
58Franciszek LEWAŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
59Stanisław LEWAŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
60KalinaBARAŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
61FranciszekMIĘTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
62IgorNAGÓRKAbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
63AleksandraKOWARAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
64KingaSZMERKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
65WiktorCICHYbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
66MałgorzataKOTLIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
67SzymonMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
68Oskar SOBIERAJSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
69ŁukaszCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
70WiktoriaKRUKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
71KatarzynaADAMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
72MiłoszMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
73PolaOSSOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
74Stanisław OLEJNICZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
75JanKAMIŃSKIBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
76KacperTARAJKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
77JuliaWINKLERbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
78JuliuszBŁOCHbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
79JakubWINKLERbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
80MichałNIEDZIELSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
81AlexanderBULZACKIbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
82PatrykSZMERKAbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
83KlaraBALDbieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
84AleksandraNIEDZIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
85NinaKLATKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
86MichalinaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
87MajaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
88Szymon ZIENTARA bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
89KsaweryKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
90Sylwia SOWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
91WeronikaPETRYKOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
92BartoszPETRYKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
93MartynaMĘCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
94AntoninaTARCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
95KamilaRUDZIŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
96NikodemFRONTCZAKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
97ŁucjaKOPROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
98TamaraZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
99OlgaLUDWICZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
100ZuzannaZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
101WiktorWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
102MichałDEINAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
103FranciszekTARCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
104NikolettaŁOJEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
105JoachimWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
106FilipMAJCHROWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
107JanŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
108MarcinMIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
109DamianGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
110JolaSIEROCIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
111AnnaGRZĘDAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
112AnijaFINTAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
113JakubGUZOWSKI–SUKIENNIKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
114ZuzannaMARSZAŁEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
115TytusKACZMAREKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
116LeonWALCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
117AleksandraMICHAŁOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
118AdriannaSTRZECKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
119StanisławKEMPIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
120PrzemysławZWOLIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
121AntoniSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
122JuliuszFINTAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
123FilipWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
124PolaKUMOSIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
125PiotrSZEWCZYKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
126AleksandraJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
127WiktoriaSZEWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
128NikodemŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
129AleksanderCHOJNACKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
130AntoniJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
131MateuszDĄBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
132JadwigaCHAŁUBIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
133HenrykCHAŁUBIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
134KacperBINASIAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
135FabianCISKOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
136ArturCICHOSZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
137LenaSZYCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
138MartaSZCZYGIEŁbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
139MateuszCICHOSZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
140RobertLORENCbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
141SebastianBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
142AdamBARANOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
143Maksymilian OLEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
144KarolinaZUCHORAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
145JagodaGRODECKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
146TymoteuszRAJCZAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
147MateuszSZRAJBERbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
148OliwierSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
149JulianKASPRZAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
150JaśJUŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
151AdelaDZIERZGWAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
152KajetanJANASbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
153MajaKLIMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
154PatrycjaMARKSbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
155KubaSIMIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
156KarolinaCHRUŚCIELbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
157FabianKOLESIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
158ZuzannaSIMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
159JanDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
160IgorKIERZEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
161NikodemDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
162MarcinMOTYLbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
163AleksandraMARKOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
164AntośKOSIELSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
165JuliaJAROSbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
166ZosiaWLAZŁObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
167MaksymilianSZYMAŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
168MateuszSZEFERbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
169IgorSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
170GabrysiaŁASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
171Klaudia ZIELIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
172FranciszekKARNICKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
173FilipPAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
174ZofiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
175ZuzannaŁOŚbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
176AgataŁOŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
177DawidŁOŚbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
178HannaPAWICKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
179WiolettaKARASIŃSKABiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
180ZuziaDĘBSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
181SebastianWŁODARCZYKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
182Matylda SAWONIUKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
183JanNYKIELbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
184HannaSAWONIUKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
185AlicjaSOBCZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
186AdamWŁODARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
187MateuszMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
188SzymonMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
189NataliaNIZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
190JuliaKUSTRAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
191BiankaCIEPLUCHAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
192Borys KRÓLEWSKI bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
193JulianCIEPLUCHAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
194NataliaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
195MatyldaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
196AleksandraBYSTROVAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
197PiotrMARSZAŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
198GabrielaSARBAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
199KajetanBINEKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
200IzabelaBECHTAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
201KarolinaBECHTAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
202HannaWŁODARCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
203Mateusz ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
204MariannaRATAJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
205BarbaraTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
206AntoninaLENCZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
207KajetanLENCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
208WitekAUGUSTOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
209MajaIMbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
210NataliaCICHOSZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
211MartynaKOBIERZYCKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
212JuliaWRÓBELbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
213AleksanderOPALAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
214AntoninaZABŁOCKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
215WeronikaŻUCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
216Maja TRZASKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
217PiotrTRZASKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
218AlexanderKRUMOVbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
219KazimierzWIADERNYbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
220ZbigniewSNOPKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
221TomaszSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
222AleksanderSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
223OliwiaMORAWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
224MichałCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
225JanANTASbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
226MateuszSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
227AdamSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
228Antoni JARZYŃSKI bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
229FilipMARSZAŁbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
230AlicjaRUTKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
231NataliaGRALAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
232MariaKOWALEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
233JuliaRUTKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
234BrunoSAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
235JakubCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
236AntoniCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
237OliviaPŁÓCIENNIK bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
238FabianMARKSbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
239ZofiaKOSSOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
240KacperBEGIERbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
241NataliaBRUDAKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
242PiotrBRUDAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
243OskarMAZURKIEWICZbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
244JakubSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
245MaciejSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
246JanGUŁAJbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
247JeremiGUŁAJbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
248NelaWAWERbieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
249MajaBRACICHOWICZbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
250AleksanderGAJAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
251MajaPOLATOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
252NicolaGIEJBAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
253MariaWIECZOREKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
254HelenaJAŚKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
255WeronikaTWARDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
256JakubSIELECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
257JanJAŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
258ZuziaPODSIADŁYbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
259KacperPODSIADŁYbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
260AdrianMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
261JózefBARASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
262KacperPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
263KajaKRAKOWIAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
264JulianMICHALAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
265WiktorMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
266ViolettaOLESZCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
267MichałKAZIMIERCZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
268AntoninaDETMERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
269PoliannaSĘCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
270Mikołaj MIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
271AdamKORZENIOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
272IgorZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
273JaninaSOCHACKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
274MironWARSZAWAbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
275HubertZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
276NicolaRATKEbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
277PatrycjaGRĄDYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
278MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
279WojciechGRZELAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
280KingaWYRWASbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
281KamilWYRWASbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
282JanGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
283ŁukaszKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
284WojciechPIOTROWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
285IgnacyWOROPAJbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
286NikodemWOROPAJbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
287MarysiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
288Michał STANIASZEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
289WitoldCHWIAŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
290NelaCIEŚLAKbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
291PawełPABJAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
292ZuzannaKRZANOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
293MałgorzataBIAŁKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
294JanDEMBOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
295HubertPŁAŻEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
296MartaSOBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
297MikołajZIÓŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
298AmeliaPIETRZYCKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
299IgorWITCZAKbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
300Adrian ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
301LiliannaSŁOMSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
302FilipORZECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
303FranekPOLAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
304JuliaGARBACZbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
305BorysWITCZAKbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
306Anna POLAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
307NinaJACKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
308OliwierDRWALbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
309MajaMIKOŁAJCZYK bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
310NellBIŃCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
311MikołajWUJCIKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
312KacperDRWALbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
313Bartłomiej HOFMAN bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
314SzymonFONTNERbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
315JagodaMIELCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
316EwaMYCZKObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
317Tatiana REDŁOWSKA bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
318WiktoriaBROŻYNAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
319TosiaSYPEKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
320Maria CZOŁNOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
321MajaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
322LenaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
323FilipKUBICKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
324MikołajSIENKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
325AleksanderMRÓZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
326MaksBARRIEbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
327KonradBARRIEbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
328HannaJERZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
329MikołajJERZEWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
330MichałWAWRZKObieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
331PiotruśWAWRZKObieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
332AritaPOLUSbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
333AleksanderJAGIEŁŁObieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
334BartłomiejKALWINEKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
335JakubPIECHOWIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
336RobertFRĄTCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
337MateuszKLACZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
338ZosiaFRĄTCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
339MarcelinaKACZOROWSKA bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
340FryderykFORYŚbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
341NadiaLACHbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
342MariuszKOWALIKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
343KrzysztofCHOŁUJbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
344WituśWALCZAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
345PolaPAŁCZYŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
346AdamSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
347LidziaWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
348PatrykPAŁCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
349AntoniADAMIAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
350LigiaRADZIKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
351FilipSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
352HelenaDANECKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
353WeronikaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
354BartoszMIROWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
355TomaszGRYGIELbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
356MaksymilianGUBAŁAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
357Miłosz SOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
358LeonardADAMCZYKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
359LidiaFORNALbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
360JagodaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
361ZosiaWŁODARCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
362KalinaHUNDERbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
363PiotrSZPAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
364WojciechSZPAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
365MajkaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
366GabrielaMIKORENDAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
367KrzysztofŚLUSARSKIbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
368AleksanderMICHALAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
369MichałGRYGIELbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
370TamikaOWCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
371MaksymilianWIOSNAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
372IgorWIOSNAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
373ZuziaWŁODARCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
374JakubLIPIŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
375MichałKALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
376MartaKALKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
377PolaLIPIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
378BarbaraEJZERTbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
379WiktorSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
380TomaszRZEŃCAbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
381SzymonKOŚLAbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
382KubaFIGWERbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
383JanPEREPEREZbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
384AntoniMAŁECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
385OliwiaSTRASZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
386KrystianJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
387KrzysztofKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
388SaskiaKRUHELSKA bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
389OlaFRASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
390JulianPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
391JanJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
392NadiaJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
393FranciszekJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
394JagodaHACHULSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
395JulianJANKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
396PatrycjaŚNIADAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
397KacperSKÓRAbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
398KarolPOŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
399BartłomiejEJZERTbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
400NikolaSTACHURAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
401AntoniURBANIAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
402FranciszekHUNDERbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
403MonikaLERKABiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
404WeronikaLERKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
405MikołajCIEŚLIKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
406NadiaSAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
407WeronikaNOWOSIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
408AlicjaKMINbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
409IgaSARNAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
410KajetanAPANASOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
411LauraCIAMCIAKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
412JuliaKIESZEKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
413MartynaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
414NikolaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
415ArturANDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
416NikolaSOBCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
417KryspinWARDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
418MateuszBEDNAREKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
419ArkadiuszKORCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
420DominikGRUSZCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
421HubertTOMCZYKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
422KlaudiaKOŚKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
423SzymonWASZCZAKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
424NataliaZASPA-ŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
425WiktoriaGUERTLERbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
426OliwiaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
427JakubZAJĄCZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
428EmilaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
429ArturSTAŃbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
430LeonSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
431ZosiaSAMBORSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
432NikodemSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
433AleksanderBEKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
434PolaBEKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
435MariannaMOŻDŻEŃbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
436MajaMORAWIECbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
437ZuzannaŻÓŁTOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
438MikołajŻÓŁTOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
439SandraOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
440BarbaraGRYGIELbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
441MariaFORZPAŃCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
442MikołajPODRAŻKAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
443WeronikaPIASECZNAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
444PiotrTOKARSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
445PaulinaŻEGOTAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
446WiktoriaPLUTAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
447SzymonMICHALSKI bieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
448ŁucjaŁASKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
449OliwierSKOCZYLASbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
450BartoszMICHALSKI bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
451KorneliaKIRILISbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
452MajaKIRILISbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
453MaciejPLUTAbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
454HubertOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
455AdamOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
456ZuzannaPANUŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
457LenaCZARNECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
458KarolCZARNECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
459MagdaHAYEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
460ZuzannaLISIECKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
461ZuzannaSTRZELECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
462PiotrGALANTbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
463LidiaSÓJKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
464JanGAŁKAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
465LauraELJASZbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
466NikolaSZAREKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
467NataliaTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
468JuliaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
469WiktoriaKOWALSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
470JulianGAŁKAbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
471MarcelSYPUŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
472BartłomiejGALANTbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
473KingaPRASALbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
474MarcelKIELICHOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
475JakubTOMASZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
476ZuzannaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
477HubertKLATKAbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
478StaśSOCHACKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
479MatyldaCIEŚLIKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
480KamilKOŹMIŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
481MałgorzataSKRZEKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
482DawidKAŁUŻNYbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
483NataliaKAPUŚCIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
484BartłomiejKAŁUŻNYbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
485NadiaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
486KrzysztofSTEFAŃSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
487Antoni ADAMKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
488JakubSUCHARKIEWICZbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
489AgataSUCHARKIEWICZbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
490JuliaSARNAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
491Szymon HELMANbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
492WiktorBARSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
493ZuzannaWLAZEŁbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
494AntekSAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
495MajaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
496KajetanNIEKRASZEWICZbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
497MartaKOCHbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
498JędrzejJANICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
499MariaKOCHbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
500KrzysztofHORYNEKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
501NikolaCYNKIERbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
502JulianKAMECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
503Joanna GAWROŃSKA bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
504JanKACZMAROWICZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
505BartekSTERCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
506KlaudiaHORYNEKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
507OliwiaKRAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
508MonikaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
509JakubLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
510PiotrADAMOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
511MariaADAMOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
512PolaSTANKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
513WiktorPIECHURAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
514NataliaSTEFANOWICZbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
515MagdalenaADAMOWICZbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
516DawidNOSKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
517WiktoriaPIOTROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
518AmelkaBUJNObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
519MałgorzataMALECbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
520HannaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
521MatyldaMORAWIECbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
522LenaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
523JędrzejKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
524HaniaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
525PolaADAMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
526MajaBOHDANOWICZbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
527SaraNOSKOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
528WiktoriaTOMASZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
529AdaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
530AlicjaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
531MalwinaRUZICKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
532PatrykRUZICKIbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
533MateuszURBANEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
534WiktorKRUKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
535AlicjaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
536JanWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
537KrzysztofBEIERbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
538MałgorzataWRÓBLEWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
539AniaKOLIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
540Wiktoria OLEŚKObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
541AntoniKOŹLAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
542MałgosiaGROCHOLINSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
543NinaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
544AdamBARANOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
545AgataBARANOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
546NatalkaPIEKARSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
547ZuzannaGREGOREKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
548SergiuszSŁABYbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
549MilenaSZYSZKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
550EmiliaFRANKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
551NataszaSTAŃbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
552RyszardRUTKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
553PaulinaJONASbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
554PatrycjaJONASbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
555MariaOWCZAREKBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
556WeronikaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
557HannaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
558MarcelSIECZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
559JanKLONOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
560LilianaKRAKUSbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
561AdamSTACHOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
562BasiaSTOPCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
563DmitrijDRÓŻKAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
564AntoniTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
565JuliaHAUKbieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
566FilipANDRZEJCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
567AntoninaJAROCKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
568NatanKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
569JagódkaMANIAKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
570Natalia KWELLAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
571JuliaMĘDRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
572MaciejJATCZAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
573MateuszLESIEWICZbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
574HelenaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
575HannaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
576KamilHAYEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
577AlexanderJAROSIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
578PiotrSOCHAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
579MagdalenaGRABICKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
580NinaANDRZEJCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
581WojciechKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
582RobertGUNDLACHbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
583Zuzanna ZIENTARA bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
584MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
585Antoni ŚWITbieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
586LauraNOWAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
587ErykMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
588NinaROZA bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
589BasiaGARNCAREKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
590DariuszSKRZYDLAKbieg chłopców – ur. 2007Łódź brak
591GrzegorzCZARNECKIbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
592Maja BIENIASbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
593MajaSTĘPNIAK bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
594Stanisław POTURAŁA bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
595AmeliaPUZDERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
596Patrycja FLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
597OskarMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
598AdrianLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
599MateuszKRAWCZYNSKI bieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
600JulekSZYMIOŁbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
601HaniaMASIEREKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
602ZofiaGRALAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
603TymonGRALAbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
604ZuzannaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
605OlekŻACZEK bieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
606ZosiaSZYMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
607NataliaMILbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
608DominikMILIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
609ZuzannaOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
610KacperKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
611EmiliaZIELIŃSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
612MarysiaWESOŁOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
613JakubNIEZGODAbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
614MelaniaGRABOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
615MichałMIŚKIEWICZ bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
616MagdaADAMUSIAK bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
617PiotrMASIEREKbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
618ArkadiuszNOREMBERGbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
619JuliaWIEKIERAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
620Julia IMbieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
621MateuszKULCZYCKIbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
622DawidGRZYBOWSKIbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
623Janek MALICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
624BeniaminDOMINIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
625AdamSIEKIERAbieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
626BartoszKORZENIOWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
627SewerynSTALINGERbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
628NadiaSTALINGERbieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
629JuliaBLADOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łowiczbrak
630BartoszBLADOWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łowiczbrak
631HannaJÓŹWICKAbieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
632Maksymilian JÓŹWICKIbieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
633NadiaHUDZIKbieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
634HubertZAMOJSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
635Julia ZAMOJSKAbieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
636MalwinaSAŁADAJCZYKbieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
637LeonSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
638MalwinaZAJĄCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
639LenaKORPASbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
640MartynaTOBOŁAbieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
641JakubSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
642FranekKRASKAbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
643FilipSTRZELCZYKbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
644NikolaKUBIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
645NatanKUBIAKbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
646FrancieszkZGODAbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
647PiotrKWIATKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
648MagdalenaJAKUBOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
649ŁucjaMATUSZCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Trybunalskibrak
650MatyldaBARZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
651AdriannaPORADECKAbieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
652RafałWACHbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
653HannaWACHbieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
654SewerynSZALIŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
655OliwiaBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
656WiktoriaPIETRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
657ZofiaRŻANEKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
658MariuszWŁODARSKIWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
659MarekPOPŁOŃSKIWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
660MałgorzataPŁOMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
661OlaMARCINIAKbieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
662KlaraGRODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
663AnnaFLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
664JuliaCZEKALAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
665FilipCZEKALAKbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
666AntoniKRAWIECbieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
667KajetanBORKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
668Weronika OPALSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
669FilipGALANTbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
670DawidBALCZERCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
671PatrycjaBALCZERCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
672KajaWATAbieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
673ZofiaJESKEbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
674Nataniel GRZYWACZbieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
675AlicjaSZULOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
676WiktoriaSZULOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
677BartoszRZEMPOŁUCHbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
678SaraCHOJAbieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
679NataliaŚCIBOR bieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
680MarcelDUDEKbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
681HelenaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
682AnielaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
683MarekŁADAbieg chłopców – ur. 2008WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
684Aleksandra KWINTAbieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
685MaciejŁADAbieg chłopców – ur. 2006WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
686XavierSZWARNOWSKIbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
687AleksandraBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
688MajaLEWICKAbieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
689ZofiaKANIAbieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
690JanKANIAbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
691BartekPRZYBYŁbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
692NadiaWALCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
693MaciejBŁASZCZYKbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
694NoemiWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
695TomaszŚLEMPbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
696SzymonPIETRASIAKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
697ZuzannaMARKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
698FilipWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
699AntoninaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
700MateuszWOŹNIAKbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
701PatrykWOŹNIAKbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
702MarcelJARMUŻbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
703DominikaPIETRASIAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
704AnielaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
705Oliwia JADCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
706FilipRYBUSbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
707Natalia MROCZKOWSKA bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
708Zuzanna MROCZKOWSKA bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
709SzymonJĘDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
710HannaRAWECKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
711AnnaMILLERbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
712LidiaBUJAKbieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
713HannaKAKIETbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
714MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
715DawidFRYCbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
716MajaBARTOSZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
717BlankaBEREŻEWSKA-SZYMANIAKbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
718PolaWOLNICKAbieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
719PiotrGILSKIbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
720OliwiaMROZOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
721TomaszFALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
722KubaŚMIGIELSKIbieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
723AlicjaGILSKAbieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
724ZofiaRAWECKAbieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
725ZosiaŚMIGIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
726Maksymilian SAWCZYKbieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1KornelJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
2KacperJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
3AgataGĄSIOROWSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
4MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
5Julia FITZbieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
6Marta MIROWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹbrak
7TymonKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
8JakubKOLĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
9JakubKOĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
10NataliaKLIMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
11MariaSZYMAŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
12InesSOBCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
13Aleksandra WOSIECKA bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
14LenaSKROBEKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
15MartaKOMOROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
16MartynaMAKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
17DaliaALRUBEAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
18SzymonMORACKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
19AdamMAŁOLEPSZYbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
20AdamWŁODZARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
21NataliaPAWŁOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
22JekatierinaSTAŃbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
23PiotrLIPKAbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
24DominikMALINOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
25KalinaOLESZCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
26JulianOLESZCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
27AnnaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
28WeronikaMARZYJANEKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
29MartynaWOŹNIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
30PatrykPOLATOWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
31JakubPAPROTNYbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
32SzymonDOBROSZbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
33HannaDOBROSZbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
34JuliaDZIŚNIEŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
35WojciechDZIŚNIEŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
36RóżaKALETAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
37TomaszFALKOWSKI0bieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
38Gabriela NOWAKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
39MariaSADECKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
40BartoszKUBIKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
41ŁukaszSOBCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
42MałgorzataSOŁTYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
43BeataMACIEJEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
44WiktoriaDRZEWOSZbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
45Lena KLUCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
46WiktorKLUCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
47IgaKOCZASKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
48MartaMALINOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
49KarolMALINOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
50JuliaGOGOLINbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
51SamuelGOGOLINbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
52AnnaJAGIEŁŁObieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
53NicoleMAGIERAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
54MagdalenaGORTATOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
55Patrycja SUWAbieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
56SandraMATUSZEWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
57KarolinaMALINOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
58MichałRYCHELbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
59ŁukaszRYCHELbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
60RobertSTAŃbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
61JakubKUBASIKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
62AnnaSZATANIAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
63BartekMOSIOŁEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
64Kacper MUCHAbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
65PatrycjaKOTULSKAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
66IngaRYGIERTbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
67EmilkaKUCIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
68AleksandraCIEMIENIEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
69SzymonCIEMIENIEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
70PolaKUSTRAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
71Marcelina KMIECIAK bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
72KacperWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
73MaciejSKÓRA bieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
74AlicjaSTELMACHbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
75MiloszSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
76AntosiaSMOLEC bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
77NataliaTOMCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
78Damian TOMCZYK bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
79KesjaGOGOLINbieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
80TymoteuszGOGOLINbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
81ArturMIŁKOWSKIWyścigu na wózkachNowa Sólbrak
82KarolinaKAŁUŻAbieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
83KamilaKOBYLARCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
84JanBARCICKIbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
85ZofiaSTYCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
86ZofiaBARCICKAbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
87Ola GŁOWACKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
88JuliaGŁOWACKAbieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
89Maciej PSTROKOŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
90Piotr TUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
91Julita GĄSICKAbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
92Julianna ANGLARTbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
93Filip KUCHARCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
94SzymonCUPERbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
95Paulina OLEJNIKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
96PiotrTUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
97NataliaZATORSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
98PaulinaTOPOREKbieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
99NataliaOMĄKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
100BartłomiejOMĄKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
101SzymonWOJTAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
102SzymonCHUCHRAbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
103Mateusz CHUCHRAbieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
104WiktoriaTRYFANÓWbieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
105GrzegorzŚLEMPBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
106Michał GOLANbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
107KapcerTWORSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
108AlicjaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
109BarbaraKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
110Łucja GRABAREKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
111MichałSZYMAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
112FilipWIECHNAbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
113MartynaPASTUSZKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
114NorbertPASTUSZKAbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
115MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak