Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 841
Zapisanych kobiet: 412
Zapisanych mężczyzn: 429
Wolnych miejsc: 889
Zapisanych z opłaconym wpisowym:726
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:115

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1IgorWITCZAKbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
2BorysWITCZAKbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
3AdamBARANOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
4JuliaSARNAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
5AgataBARANOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
6HubertKLATKAbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
7ZofiaRAWECKAbieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
8ZosiaSAMBORSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
9EmiliaSZYNDLAUERbieg dziewcząt -ur. 2008Konstantynów ŁódzkiAkademia Lekkoatletyki Łódź
10HannaRAWECKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
11NikolaCYNKIERbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
12BartekSTERCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
13WiktorKRUKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
14FilipANDRZEJCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
15NataliaKAPUŚCIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
16OliwierDRWALbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
17FranciszekMIĘTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
18MateuszKULCZYCKIbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
19MajaBOHDANOWICZbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
20MalwinaSAŁADAJCZYKbieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
21MajaSTĘPNIAK bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
22JulianKAMECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
23IgorNAGÓRKAbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
24Maja TRZASKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
25NataliaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
26GabrielaSARBAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
27PiotrTRZASKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
28KajetanBINEKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
29MatyldaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
30TamikaOWCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
31PolaOSSOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
32AdaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
33LenaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
34ZosiaWLAZŁObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
35MarysiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
36JuliaJAROSbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
37AleksanderBEKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
38PolaBEKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
39MagdalenaGRABICKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
40JagodaGRODECKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
41TomaszSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
42AleksanderSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
43WiktoriaPLUTAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
44MaciejPLUTAbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
45ZuzannaLISIECKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
46AdriannaSTRZECKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
47AleksandraMICHAŁOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
48NikolettaŁOJEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
49AntoniSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
50OlgaLUDWICZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
51JoachimWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
52PrzemysławZWOLIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
53PolaKUMOSIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
54LeonWALCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
55FilipWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
56WiktorWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
57JuliuszFINTAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
58MateuszDĄBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
59JadwigaCHAŁUBIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
60KacperBINASIAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
61StanisławKEMPIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
62HenrykCHAŁUBIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
63AnnaGRZĘDAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
64TytusKACZMAREKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
65JakubGUZOWSKI–SUKIENNIKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
66AnijaFINTAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
67MariaKOWALEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
68JaśJUŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
69LidziaWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
70WituśWALCZAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
71HelenaJAŚKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
72JanJAŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
73JuliaKUSTRAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
74Antoni ADAMKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
75PatrycjaBALCZERCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
76DawidBALCZERCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
77KajetanJANASbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
78SzymonKOŚLAbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
79FilipKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
80IgorKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
81JulianCIEPLUCHAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
82JanDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
83NikodemDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
84WojciechTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
85KlaraTRZECIAKbieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
86Sylwia SOWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
87MonikaLERKABiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
88WeronikaLERKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
89JanJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
90FranciszekJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
91DominikPAWLINAbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
92MartynaTOBOŁAbieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
93JulekSZYMIOŁbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
94WiktoriaTOMASZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
95JuliaGARBACZbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
96Anna POLAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
97FranekPOLAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
98JuliuszBŁOCHbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
99JakubFANSLAUbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
100KubaŚMIGIELSKIbieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
101ZosiaŚMIGIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
102AmeliaPIETRZYCKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
103JulianMICHALAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
104KacperKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
105IgorKIERZEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
106NikodemWOROPAJbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
107IgnacyWOROPAJbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
108KrystianJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
109NadiaJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
110LeonSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
111NikodemSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
112SzymonJĘDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
113FranekKRASKAbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
114WeronikaPIASECZNAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
115KrzysztofBEIERbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
116MarekŁADAbieg chłopców – ur. 2008WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
117MaciejŁADAbieg chłopców – ur. 2006WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
118WojciechKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
119AntoninaTARCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
120NataliaBRUDAKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
121MarcelBARANOWSKIbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
122KamilaESTALbieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
123WojciechSZPAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
124Jan ŁABĘDZKI bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
125KingaWYRWASbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
126KamilWYRWASbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
127AdrianMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
128KajaKRAKOWIAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
129WiktorMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
130SzymonMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
131MateuszMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
132AntoniMAŁECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
133RafałWACHbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
134LidiaBUJAKbieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
135ZuzannaPANUŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
136BrunoSAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
137MikołajPODRAŻKAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
138MarcinMOTYLbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
139MajaMORAWIECbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
140MatyldaMORAWIECbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
141AdamSTACHOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
142BartłomiejKAŁUŻNYbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
143DawidKAŁUŻNYbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
144AdamKORZENIOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
145KatarzynaADAMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
146NatalkaPIEKARSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
147BiankaCIEPLUCHAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
148NikodemŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
149MałgosiaGROCHOLINSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
150NinaKLATKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
151FilipSTRZELCZYKbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
152IgorSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
153OliwierSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
154MateuszSZRAJBERbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
155AntoninaLENCZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
156MichałCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
157KajetanLENCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
158ŁukaszCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
159JakubSUCHARKIEWICZbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
160AgataŁOŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
161ZuzannaŁOŚbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
162AgataSUCHARKIEWICZbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
163Janek MALICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
164Tatiana REDŁOWSKA bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
165RobertFRĄTCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
166PatrycjaGRĄDYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
167ZosiaFRĄTCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
168Szymon HELMANbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
169KacperDRWALbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
170PiotrSZPAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
171BartoszPETRYKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
172WeronikaPETRYKOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
173MartynaMĘCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
174JulianJANKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
175MateuszURBANEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
176TomaszRZEŃCAbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
177JakubTOMASZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
178MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
179JuliaWINKLERbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
180JakubWINKLERbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
181Antoni JARZYŃSKI bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
182MajaPOLATOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
183NinaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
184AntoniTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
185AlicjaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
186NatanKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
187OliwierSKOCZYLASbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
188PiotrBRUDAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
189FranciszekTARCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
190PaulinaŻEGOTAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
191PiotrTOKARSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
192KlaudiaKOŚKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
193JuliaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
194NikolaSZAREKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
195HubertTOMCZYKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
196LidiaSÓJKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
197NataliaTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
198WiktoriaKOWALSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
199WiktoriaGUERTLERbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
200ArturANDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
201NikolaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
202KryspinWARDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
203JakubZAJĄCZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
204SandraOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
205EmilaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
206LauraCIAMCIAKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
207JuliaKIESZEKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
208NataliaZASPA-ŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
209SzymonWASZCZAKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
210OliwiaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
211ArkadiuszKORCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
212MartynaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
213MateuszBEDNAREKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
214DominikGRUSZCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
215NikolaSOBCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
216MałgorzataPŁOMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
217TomaszGRYGIELbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
218JuliaWIEKIERAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
219KacperSKÓRAbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
220MichałGRYGIELbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
221NinaANDRZEJCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
222Wiktoria OLEŚKObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
223ŁukaszKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
224HannaWACHbieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
225NellBIŃCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
226BartoszRZEMPOŁUCHbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
227MariaFORZPAŃCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
228MichałNIEDZIELSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
229AleksandraNIEDZIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
230ZosiaSZYMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
231Maksymilian JÓŹWICKIbieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
232HannaJÓŹWICKAbieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
233DawidGRZYBOWSKIbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
234HannaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
235JagodaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
236PiotruśWAWRZKObieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
237MichałWAWRZKObieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
238JagodaMIELCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
239MajaBRACICHOWICZbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
240JanWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
241ZuzannaKRZANOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
242JędrzejKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
243MałgorzataWRÓBLEWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
244AlicjaKMINbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
245Nataniel GRZYWACZbieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
246PolaLIPIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
247JakubLIPIŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
248MichalinaLESZKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
249AleksandraBYSTROVAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
250ErykMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
251OskarMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
252MajaMIKOŁAJCZYK bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
253MaciejBŁASZCZYKbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
254FilipRYBUSbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
255DanielDUTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
256MagdalenaJAKUBOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
257OliwierZIĄBKAbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
258BartoszADAMCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
259StaśSOCHACKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
260BartoszKORZENIOWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
261AntoninaDETMERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
262PoliannaSĘCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
263Roksana JAGODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
264JanŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
265JakubNIEZGODAbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
266AlicjaGILSKAbieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
267PiotrGILSKIbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
268AleksanderCHOJNACKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
269KacperPODSIADŁYbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
270ZuziaPODSIADŁYbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
271Mikołaj MIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
272ViolettaOLESZCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
273MarcinMIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
274JolaSIEROCIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
275LenaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
276JózefBARASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
277AntoniJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
278AleksandraJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
279ZofiaKOSSOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
280AleksanderMRÓZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
281FabianMARKSbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
282FabianCISKOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
283NorbertOBSTbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
284NataliaMILbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
285ŁucjaKOPROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
286JaninaSOCHACKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
287MironWARSZAWAbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
288HubertZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
289MichałKAZIMIERCZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
290TosiaSYPEKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
291Natalia MROCZKOWSKA bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
292Zuzanna MROCZKOWSKA bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
293KacperPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
294MajaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
295IgorZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
296Stanisław OLEJNICZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
297DamianGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
298NikodemFRONTCZAKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
299AdamSIEKIERAbieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
300AleksanderGAJAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
301HannaWŁODARCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
302Zuzanna ZIENTARA bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
303Szymon ZIENTARA bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
304MariaWIECZOREKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
305MichałDEINAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
306KamilaRUDZIŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
307MarcinSKOWROŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
308FilipMAJCHROWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
309Patrycja FLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
310SebastianWŁODARCZYKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
311HelenaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
312AnielaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
313StanisławSZTUKAbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
314HannaPAWICKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
315HannaSAWONIUKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
316NicolaGIEJBAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
317ZuziaDĘBSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
318WiolettaKARASIŃSKABiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
319Matylda SAWONIUKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
320JanNYKIELbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
321MajaBARTOSZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
322OliwiaBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
323KacperBEGIERbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
324JakubSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
325ZuzannaMARSZAŁEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
326TamaraZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
327ZuzannaZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
328WiktoriaSZEWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
329PiotrSZEWCZYKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
330JeremiGUŁAJbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
331NelaWAWERbieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
332MaciejSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
333SaidFAKHREDDINbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
334NatalkaSKOWROŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
335JakubSIELECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
336AleksandraBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
337SzymonPIETRASIAKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
338DominikaPIETRASIAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
339WeronikaTWARDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
340BasiaGARNCAREKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
341OskarMAZURKIEWICZbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
342ZofiaKANIAbieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
343JanKANIAbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
344JanGUŁAJbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
345MałgorzataBIAŁKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
346MarcelJARMUŻbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
347MateuszKLACZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
348NicolaRATKEbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
349NinaJACKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
350NataliaGRALAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
351MajaLEWICKAbieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
352LauraNOWAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
353JuliaRUTKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
354AlicjaRUTKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
355WojciechPIOTROWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
356MalwinaZAJĄCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
357ZuzannaFANSLAUbieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
358KonradBARRIEbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
359AmeliaPUZDERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
360MaksBARRIEbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
361TomaszFALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
362WitoldCHWIAŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
363Michał STANIASZEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
364PawełPABJAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
365NelaCIEŚLAKbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
366FranciszekWĘGRZYNbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
367AritaPOLUSbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
368OliviaPŁÓCIENNIK bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
369AdamSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
370MarcelinaKACZOROWSKA bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
371NadiaLACHbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
372FryderykFORYŚbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
373PiotrKWIATKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
374OliwiaMORAWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
375Antoni ŚWITbieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
376MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
377JanANTASbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
378FilipMARSZAŁbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
379JakubPIECHOWIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
380AleksanderJAGIEŁŁObieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
381AntoniCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
382FilipPAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
383NadiaSTALINGERbieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
384ZofiaRŻANEKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
385BartłomiejKALWINEKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
386MikołajJERZEWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
387HannaJERZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
388JakubCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
389SzymonFONTNERbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
390EwaMYCZKObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
391SewerynSTALINGERbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
392JanDEMBOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
393AleksanderOPALAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
394KsaweryKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
395BarbaraTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
396JuliaWRÓBELbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
397MartynaKOBIERZYCKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
398MajaIMbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
399WitekAUGUSTOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
400MariannaRATAJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
401MateuszSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
402AntoninaZABŁOCKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
403MagdaADAMUSIAK bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
404MichałMIŚKIEWICZ bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
405PiotrMARSZAŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
406KazimierzWIADERNYbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
407WeronikaŻUCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
408MariuszKOWALIKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
409ZbigniewSNOPKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
410HubertPŁAŻEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
411MartaSOBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
412MaciejLICHWAŁAbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
413JakubLICHWAŁAbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
414MikołajWUJCIKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
415OlaMARCINIAKbieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
416LeonSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
417MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
418WojciechGRZELAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
419JanGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
420WiktoriaPIETRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
421Bartłomiej HOFMAN bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
422Mateusz ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
423Adrian ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
424AdamDOBROWOLSKIbieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
425Maria CZOŁNOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
426GrzegorzCZARNECKIbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
427MikołajSIENKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
428NataliaCICHOSZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
429DariuszSKRZYDLAKbieg chłopców – ur. 2007Łódź brak
430Stanisław POTURAŁA bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
431FilipORZECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
432NinaROZA bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
433WiktoriaBROŻYNAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
434FilipKUBICKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
435AlexanderKRUMOVbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
436KrzysztofCHOŁUJbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
437KalinaHUNDERbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
438AlexanderBULZACKIbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
439DominikMILIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
440KalinaBARAŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
441MajkaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
442FilipGALANTbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
443KajetanAPANASOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
444KrzysztofŚLUSARSKIbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
445AleksanderMICHALAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
446KlaraBALDbieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
447MartaKALKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
448HelenaDANECKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
449NadiaHUDZIKbieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
450FilipSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
451AdamSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
452MichałKALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
453MaksymilianWIOSNAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
454IgorWIOSNAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
455AdamOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
456HubertOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
457PiotrGALANTbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
458ZuzannaSTRZELECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
459BartłomiejGALANTbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
460Julia IMbieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
461JulianGAŁKAbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
462MarcelSYPUŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
463ZuzannaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
464MałgorzataKOTLIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
465KorneliaKIRILISbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
466HaniaMASIEREKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
467KarolCZARNECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
468LenaCZARNECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
469PiotrMASIEREKbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
470MajaKIRILISbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
471BartoszMICHALSKI bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
472SzymonMICHALSKI bieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
473ŁucjaŁASKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
474LeonardADAMCZYKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
475LidiaFORNALbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
476JanPEREPEREZbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
477JagodaHACHULSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
478MarysiaWESOŁOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
479MatyldaCIEŚLIKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
480MikołajCIEŚLIKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
481FranciszekHUNDERbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
482KubaFIGWERbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
483OliwiaSTRASZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
484Weronika OPALSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
485NataszaSTAŃbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
486FranciszekKARNICKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
487AntoninaJAROCKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
488OlaFRASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
489JulianPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
490KrzysztofKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
491SaskiaKRUHELSKA bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
492BartoszBLADOWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łowiczbrak
493JuliaBLADOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łowiczbrak
494BarbaraEJZERTbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
495BartłomiejEJZERTbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
496BartoszMIROWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
497MaksymilianGUBAŁAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
498AntoniGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
499WeronikaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
500AntoniURBANIAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
501AlicjaSZULOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
502WiktoriaSZULOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
503NikolaSTACHURAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
504KarolPOŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
505NoemiWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
506NadiaWALCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
507JanGAŁKAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
508MikołajŻÓŁTOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
509TomaszŚLEMPbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
510AntoniKRAWIECbieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
511OlekŻACZEK bieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
512MaksymilianWOJCIECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
513ZuzannaOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
514MonikaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
515AlicjaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
516HaniaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
517PolaADAMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
518ZofiaGRALAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
519FilipCZEKALAKbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
520JagódkaMANIAKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
521Natalia KWELLAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
522KingaSZMERKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
523JaśŻEGARSKI bieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
524PolaWOLNICKAbieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
525TymonGRALAbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
526ZuzannaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
527HannaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
528KamilHAYEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
529BasiaSTOPCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
530SaraNOSKOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
531TobiaszRENKELbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
532SzymonTABAKAbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
533PolaSTANKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
534DawidNOSKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
535MagdaHAYEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
536BarbaraGRYGIELbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
537NikolaKUBIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
538JakubLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
539NatanKUBIAKbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
540AdrianLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
541LauraELJASZbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
542AntekSAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
543AmeliaBERENTbieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
544PiotrSOCHAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
545PatrykSZMERKAbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
546KingaPRASALbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
547MarcelKIELICHOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
548Oskar SOBIERAJSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
549IgaSARNAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
550Julia ZAMOJSKAbieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
551GabrielaMIKORENDAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
552PolaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
553BlankaBEREŻEWSKA-SZYMANIAKbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
554RobertGUNDLACHbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
555Maja BIENIASbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
556OliwiaMROZOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
557ZuzannaŻÓŁTOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
558ArturSTAŃbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
559MariannaMOŻDŻEŃbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
560NadiaSAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
561ZofiaJESKEbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
562AntoniADAMIAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
563NataliaMACIASZCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
564EmiliaFRANKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
565HubertMACIASZCZYKbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
566MajaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
567Aleksandra KWINTAbieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
568MelaniaGRABOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
569SergiuszSŁABYbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
570JuliaHAUKbieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
571SewerynSZALIŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
572PolaPAŁCZYŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
573PatrykPAŁCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
574LigiaRADZIKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
575Miłosz SOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
576WiktorSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
577HubertZAMOJSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
578WeronikaNOWOSIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
579PatrycjaŚNIADAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
580KacperWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
581DawidWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
582JanKURASbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
583AntośKOSIELSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
584PatrycjaMARKSbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
585MajaKLIMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
586AleksandraMARKOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
587DawidGAWIŃSKIbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
588SebastianBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
589RobertLORENCbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
590MateuszCICHOSZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
591ArturCICHOSZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
592ŁucjaMATUSZCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Trybunalskibrak
593HannaKAKIETbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
594MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
595AdamBARANOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
596Maksymilian OLEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
597MagdalenaTALAGAbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
598Maksymilian SAWCZYKbieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
599Bartosz CYZMANbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
600HannaLEWANDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
601AleksanderPIOTROWICZbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
602LilianaKRAKUSbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
603AniaKOLIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
604KajaWATAbieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
605AntoniKOŹLAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
606RyszardRUTKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
607LiliannaSŁOMSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
608OlaBARAŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
609MaksymilianSZYMAŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
610MateuszSZEFERbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
611FabianKOLESIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
612ZuzannaSIMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
613KubaSIMIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
614KarolinaCHRUŚCIELbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
615LenaSZYCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
616MartaSZCZYGIEŁbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
617AlicjaSOBCZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
618BartekPRZYBYŁbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
619DawidŁOŚbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
620AnnaFLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
621AdamWŁODARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
622AgataMASŁOŃbieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
623KlaraGRODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
624DawidFRYCbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
625MichalinaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
626Klaudia ZIELIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
627EmiliaZIELIŃSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
628MajaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
629ZofiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
630JuliaCZEKALAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
631RoksanaKUBIAKbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
632XavierSZWARNOWSKIbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
633Stanisław LEWAŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
634JuliaMICHALSKAbieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
635AdelaDZIERZGWAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
636Franciszek LEWAŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
637DanielDZIEDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
638KarolinaZUCHORAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
639LenaKORPASbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
640ZuzannaMARKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
641BeniaminDOMINIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
642KarolinaBECHTAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
643FrancieszkZGODAbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
644IzabelaBECHTAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
645NataliaNIZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
646TymoteuszRAJCZAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
647GabrysiaŁASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
648Borys KRÓLEWSKI bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
649MatyldaBARZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
650AlexanderJAROSIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
651KrzysztofHORYNEKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
652KlaudiaHORYNEKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
653SaraCHOJAbieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
654NataliaŚCIBOR bieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
655AdriannaPORADECKAbieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
656KajetanNIEKRASZEWICZbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
657MateuszLESIEWICZbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
658JędrzejJANICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
659ArkadiuszNOREMBERGbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
660Joanna GAWROŃSKA bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
661KamilKOŹMIŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
662MałgorzataSKRZEKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
663KrzysztofSTEFAŃSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
664MateuszWOŹNIAKbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
665PatrykWOŹNIAKbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
666ZuzannaWLAZEŁbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
667WiktorBARSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
668KacperTARAJKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
669Oliwia JADCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
670AleksandraKOWARAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
671MarcelSIECZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
672HannaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
673WeronikaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
674MariaOWCZAREKBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
675PatrycjaJONASbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
676PaulinaJONASbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
677NataliaPASZKAbieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
678BartoszPASZKAbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
679MilenaSZYSZKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
680ZuzannaGREGOREKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
681JakubSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
682JuliaMĘDRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
683HelenaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
684DmitrijDRÓŻKAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
685JanKLONOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
686MaciejJATCZAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
687OliwiaKRAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
688WiktorCICHYbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
689KacperKAZIMIERSKIbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
690MiłoszMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
691SzymonMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
692MałgorzataMALECbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
693NataliaSTEFANOWICZbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
694WiktorPIECHURAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
695MajaKAZIMIERSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
696TycjanGADOMSKIbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
697MartaKOCHbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
698MariaKOCHbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
699MateuszKRAWCZYNSKI bieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
700MajaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
701JanKACZMAROWICZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
702KajetanBORKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
703NadiaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
704SzymonSZTUKAbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
705AmelkaBUJNObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
706FilipWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
707PatrykRUZICKIbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
708JanSTRUMIANbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
709AntoninaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
710MarcelDUDEKbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
711AnielaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
712DawidKWIATKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
713MalwinaRUZICKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
714AnnaMILLERbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
715MarekPOPŁOŃSKIWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
716WiktoriaPIOTROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
717MariaADAMOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
718MagdalenaADAMOWICZbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
719PiotrADAMOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
720ZosiaWŁODARCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
721ZuziaWŁODARCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
722WiktoriaKRUKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
723JulianKASPRZAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
724MikołajZIÓŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
725MariuszWŁODARSKIWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
726JanKAMIŃSKIBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1SzymonCIEMIENIEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
2AleksandraCIEMIENIEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
3PatrykPOLATOWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
4JakubKOLĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
5Mateusz CHUCHRAbieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
6SzymonCHUCHRAbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
7SzymonWOJTAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
8Piotr TUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
9Maciej PSTROKOŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
10SzymonCUPERbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
11Julianna ANGLARTbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
12Julita GĄSICKAbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
13JuliaGŁOWACKAbieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
14Ola GŁOWACKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
15Paulina OLEJNIKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
16PiotrTUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
17Filip KUCHARCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
18WiktoriaTRYFANÓWbieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
19BeataMACIEJEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
20NicoleMAGIERAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
21PiotrLIPKAbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
22DominikMALINOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
23MartaMALINOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
24KarolMALINOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
25RóżaKALETAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
26WojciechDZIŚNIEŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
27JuliaDZIŚNIEŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
28MaciejSKÓRA bieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
29HannaDOBROSZbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
30ZofiaSTYCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
31MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
32JuliaGOGOLINbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
33JakubKOĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
34MałgorzataSOŁTYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
35AnnaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
36AlicjaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
37BarbaraKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
38PatrycjaKOTULSKAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
39JulianOLESZCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
40KalinaOLESZCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
41SzymonDOBROSZbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
42MagdalenaGORTATOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
43AnnaSZATANIAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
44NorbertPASTUSZKAbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
45MartynaPASTUSZKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
46SamuelGOGOLINbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
47KesjaGOGOLINbieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
48TymoteuszGOGOLINbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
49Aleksandra WOSIECKA bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
50JakubPAPROTNYbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
51AgataGĄSIOROWSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
52SzymonMORACKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
53AdamMAŁOLEPSZYbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
54InesSOBCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
55MariaSZYMAŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
56Marcelina KMIECIAK bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
57MartynaWOŹNIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
58KarolinaKAŁUŻAbieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
59WeronikaMARZYJANEKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
60IgaKOCZASKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
61TomaszFALKOWSKI0bieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
62Gabriela NOWAKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
63MichałSZYMAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
64KamilaKOBYLARCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
65PolaKUSTRAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
66AnnaJAGIEŁŁObieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
67ZofiaBARCICKAbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
68JanBARCICKIbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
69ŁukaszSOBCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
70WiktoriaDRZEWOSZbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
71NataliaPAWŁOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
72JekatierinaSTAŃbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
73KapcerTWORSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
74WiktorKLUCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
75BartoszKUBIKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
76Lena KLUCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
77MariaSADECKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
78MiloszSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
79JakubKUBASIKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
80SandraMATUSZEWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
81Marta MIROWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹbrak
82Patrycja SUWAbieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
83NataliaTOMCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
84Damian TOMCZYK bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
85ŁukaszRYCHELbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
86MichałRYCHELbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
87KarolinaMALINOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
88GrzegorzŚLEMPBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
89BartekMOSIOŁEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
90Julia FITZbieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
91Kacper MUCHAbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
92Michał GOLANbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
93RobertSTAŃbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
94AlicjaSTELMACHbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
95AntosiaSMOLEC bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
96NataliaOMĄKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
97BartłomiejOMĄKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
98MartynaMAKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
99MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
100KacperWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
101MartaKOMOROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
102AdamWŁODZARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
103DaliaALRUBEAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
104NataliaKLIMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
105TymonKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
106KacperJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
107LenaSKROBEKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
108KornelJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
109EmilkaKUCIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
110Łucja GRABAREKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
111NataliaZATORSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
112IngaRYGIERTbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
113ArturMIŁKOWSKIWyścigu na wózkachNowa Sólbrak
114PaulinaTOPOREKbieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
115FilipWIECHNAbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak