Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 841
Zapisanych kobiet: 412
Zapisanych mężczyzn: 429
Wolnych miejsc: 889
Zapisanych z opłaconym wpisowym:726
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:115

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1JuliaJAROSbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
2SzymonTABAKAbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
3BartekSTERCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
4PolaSTANKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
5DawidNOSKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
6TobiaszRENKELbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
7SaraNOSKOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
8KamilHAYEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
9BasiaSTOPCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
10TomaszGRYGIELbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
11MichałGRYGIELbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
12MagdaHAYEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
13BarbaraGRYGIELbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
14LauraELJASZbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
15HannaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
16AntekSAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
17JagodaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
18AntoniTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
19JulianKAMECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
20AmeliaBERENTbieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
21BartłomiejKAŁUŻNYbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
22DawidKAŁUŻNYbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
23DanielDUTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
24AdrianLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
25NatanKUBIAKbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
26NikolaKUBIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
27JakubLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
28MartynaMĘCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
29HannaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
30AlicjaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
31WiktoriaTOMASZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
32HaniaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
33PolaADAMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
34MonikaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
35Antoni ADAMKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
36NataliaKAPUŚCIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
37IgorKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
38ZuzannaOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
39FilipKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
40TomaszŚLEMPbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
41AntoniKRAWIECbieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
42OlekŻACZEK bieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
43MaksymilianWOJCIECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
44ZofiaGRALAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
45FilipCZEKALAKbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
46NikolaCYNKIERbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
47TymonGRALAbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
48WiktorKRUKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
49ZuzannaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
50PolaWOLNICKAbieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
51JaśŻEGARSKI bieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
52JagódkaMANIAKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
53Natalia KWELLAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
54KingaSZMERKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
55PiotrSOCHAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
56PatrykSZMERKAbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
57MelaniaGRABOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
58NinaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
59AlicjaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
60KrzysztofBEIERbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
61SergiuszSŁABYbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
62Aleksandra KWINTAbieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
63MajaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
64NataliaMACIASZCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
65EmiliaFRANKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
66AdamSTACHOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
67NatanKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
68HubertMACIASZCZYKbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
69WojciechKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
70WojciechTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
71JuliaHAUKbieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
72KlaraTRZECIAKbieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
73MagdalenaJAKUBOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
74StaśSOCHACKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
75SewerynSZALIŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
76HubertZAMOJSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
77WeronikaNOWOSIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
78KacperSKÓRAbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
79PatrycjaŚNIADAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
80WiktorSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
81Miłosz SOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
82PolaPAŁCZYŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
83PatrykPAŁCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
84LigiaRADZIKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
85AntoniADAMIAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
86ZosiaWŁODARCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
87ZuziaWŁODARCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
88Julia ZAMOJSKAbieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
89GabrielaMIKORENDAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
90PolaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
91IgaSARNAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
92Oskar SOBIERAJSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
93MałgorzataPŁOMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
94KingaPRASALbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
95MarcelKIELICHOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
96BlankaBEREŻEWSKA-SZYMANIAKbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
97RobertGUNDLACHbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
98MariannaMOŻDŻEŃbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
99ZosiaSAMBORSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
100NadiaSAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
101AleksanderBEKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
102PolaBEKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
103NikodemSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
104ZofiaJESKEbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
105ArturSTAŃbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
106LeonSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
107PatrycjaBALCZERCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
108DawidBALCZERCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
109MajaMORAWIECbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
110MikołajPODRAŻKAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
111WeronikaPIASECZNAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
112MariaFORZPAŃCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
113Maja BIENIASbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
114OliwiaMROZOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
115ZuzannaŻÓŁTOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
116MikołajŻÓŁTOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
117SandraOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
118EmilaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
119JakubZAJĄCZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
120NikolaSOBCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
121KryspinWARDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
122ArturANDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
123NikolaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
124LauraCIAMCIAKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
125JuliaKIESZEKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
126MartynaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
127MateuszBEDNAREKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
128ArkadiuszKORCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
129WiktoriaGUERTLERbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
130OliwiaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
131NataliaZASPA-ŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
132SzymonWASZCZAKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
133DominikGRUSZCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
134HubertTOMCZYKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
135KlaudiaKOŚKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
136PiotrTOKARSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
137PaulinaŻEGOTAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
138JuliaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
139WiktoriaKOWALSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
140NataliaTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
141NikolaSZAREKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
142LidiaSÓJKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
143JanGAŁKAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
144JulianGAŁKAbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
145MarcelSYPUŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
146ZuzannaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
147JuliaWIEKIERAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
148Julia IMbieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
149HubertKLATKAbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
150NinaKLATKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
151JakubTOMASZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
152BartłomiejGALANTbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
153PiotrGALANTbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
154ZuzannaSTRZELECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
155MalwinaSAŁADAJCZYKbieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
156MałgorzataKOTLIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
157Jan ŁABĘDZKI bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
158MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
159KorneliaKIRILISbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
160BartoszMICHALSKI bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
161OliwierSKOCZYLASbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
162WiktoriaPLUTAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
163SzymonMICHALSKI bieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
164ŁucjaŁASKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
165MajaKIRILISbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
166MaciejPLUTAbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
167PiotrMASIEREKbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
168ZuzannaLISIECKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
169HaniaMASIEREKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
170KarolCZARNECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
171LenaCZARNECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
172HubertOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
173AdamOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
174ZuzannaPANUŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
175KajetanAPANASOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
176KrzysztofŚLUSARSKIbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
177AleksanderMICHALAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
178FilipGALANTbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
179MajkaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
180KalinaHUNDERbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
181AlexanderBULZACKIbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
182DominikMILIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
183KalinaBARAŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
184PiotrSZPAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
185WojciechSZPAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
186JakubWINKLERbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
187KlaraBALDbieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
188JuliaWINKLERbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
189ZofiaRAWECKAbieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
190HannaRAWECKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
191MartaKALKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
192PolaLIPIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
193MichałKALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
194JakubLIPIŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
195MaksymilianWIOSNAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
196IgorWIOSNAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
197LidziaWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
198WituśWALCZAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
199AdamSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
200FilipSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
201JanKAMIŃSKIBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
202HelenaDANECKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
203NadiaHUDZIKbieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
204LeonardADAMCZYKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
205LidiaFORNALbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
206MaksymilianGUBAŁAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
207AntoniGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
208WeronikaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
209BartoszMIROWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
210KubaŚMIGIELSKIbieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
211BarbaraEJZERTbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
212ZosiaŚMIGIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
213BartłomiejEJZERTbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
214KarolPOŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
215NoemiWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
216NadiaWALCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
217NikolaSTACHURAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
218AntoniURBANIAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
219AlicjaSZULOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
220WiktoriaSZULOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
221AlicjaKMINbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
222JuliaBLADOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łowiczbrak
223BartoszBLADOWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łowiczbrak
224MatyldaCIEŚLIKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
225MikołajCIEŚLIKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
226FranciszekHUNDERbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
227MonikaLERKABiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
228MarysiaWESOŁOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
229WeronikaLERKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
230JulianJANKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
231JagodaHACHULSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
232AntoniMAŁECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
233JanPEREPEREZbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
234TomaszRZEŃCAbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
235SzymonKOŚLAbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
236KubaFIGWERbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
237OliwiaSTRASZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
238KrystianJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
239NadiaJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
240FranciszekJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
241JanJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
242JulianPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
243KrzysztofKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
244SaskiaKRUHELSKA bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
245OlaFRASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
246BartoszADAMCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
247AntoninaJAROCKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
248Weronika OPALSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
249HannaJÓŹWICKAbieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
250Maksymilian JÓŹWICKIbieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
251MariuszWŁODARSKIWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
252NataszaSTAŃbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
253DawidWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
254KacperWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
255KajaWATAbieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
256NataliaPASZKAbieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
257BartoszPASZKAbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
258MilenaSZYSZKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
259PaulinaJONASbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
260PatrycjaJONASbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
261MarcelSIECZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
262HannaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
263WeronikaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
264MariaOWCZAREKBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
265ZuzannaGREGOREKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
266JakubSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
267MałgorzataWRÓBLEWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
268JanWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
269AgataBARANOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
270AdamBARANOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
271Nataniel GRZYWACZbieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
272JanKLONOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
273DmitrijDRÓŻKAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
274HelenaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
275NinaANDRZEJCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
276FilipANDRZEJCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
277JuliaMĘDRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
278AleksandraKOWARAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
279Oliwia JADCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
280MateuszLESIEWICZbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
281MagdalenaGRABICKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
282OliwierZIĄBKAbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
283MateuszURBANEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
284KamilaESTALbieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
285JędrzejJANICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
286KajetanNIEKRASZEWICZbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
287AdriannaPORADECKAbieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
288KrzysztofHORYNEKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
289KlaudiaHORYNEKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
290SaraCHOJAbieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
291NataliaŚCIBOR bieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
292ArkadiuszNOREMBERGbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
293Joanna GAWROŃSKA bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
294ZuzannaWLAZEŁbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
295WiktorBARSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
296KacperTARAJKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
297PatrykWOŹNIAKbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
298MateuszWOŹNIAKbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
299KamilKOŹMIŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
300MałgorzataSKRZEKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
301IgorNAGÓRKAbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
302KrzysztofSTEFAŃSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
303Szymon HELMANbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
304JuliaSARNAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
305JakubSUCHARKIEWICZbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
306AgataSUCHARKIEWICZbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
307OliwiaKRAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
308SzymonSZTUKAbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
309MartynaTOBOŁAbieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
310MarcelDUDEKbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
311AnielaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
312AntoninaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
313JędrzejKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
314JanSTRUMIANbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
315FilipWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
316PatrykRUZICKIbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
317MalwinaRUZICKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
318DawidKWIATKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
319BartoszRZEMPOŁUCHbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
320MarekŁADAbieg chłopców – ur. 2008WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
321MaciejŁADAbieg chłopców – ur. 2006WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
322MariaADAMOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
323PiotrADAMOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
324MagdalenaADAMOWICZbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
325AnnaMILLERbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
326MarekPOPŁOŃSKIWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
327WiktoriaPIOTROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
328AmelkaBUJNObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
329MałgorzataMALECbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
330NataliaSTEFANOWICZbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
331WiktorPIECHURAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
332BartoszKORZENIOWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
333MatyldaMORAWIECbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
334AdaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
335SzymonMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
336MiłoszMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
337WiktorCICHYbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
338LenaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
339KacperKAZIMIERSKIbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
340MajaKAZIMIERSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
341TycjanGADOMSKIbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
342WiktoriaKRUKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
343MajaBOHDANOWICZbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
344KajetanBORKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
345NadiaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
346JanKACZMAROWICZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
347MajaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
348MartaKOCHbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
349MariaKOCHbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
350MateuszKRAWCZYNSKI bieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
351MaciejJATCZAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
352MatyldaBARZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
353AlexanderJAROSIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
354MałgosiaGROCHOLINSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
355AntoniKOŹLAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
356NatalkaPIEKARSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
357RyszardRUTKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
358AniaKOLIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
359Wiktoria OLEŚKObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
360LilianaKRAKUSbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
361Bartosz CYZMANbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
362TamikaOWCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
363HannaLEWANDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
364AleksanderPIOTROWICZbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
365LiliannaSŁOMSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
366OlaBARAŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
367IgorKIERZEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
368NikodemDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
369JanDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
370ZuzannaSIMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
371KubaSIMIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
372KarolinaCHRUŚCIELbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
373FabianKOLESIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
374MarcinMOTYLbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
375KatarzynaADAMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
376MarcelBARANOWSKIbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
377MaksymilianSZYMAŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
378MateuszSZEFERbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
379ZosiaWLAZŁObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
380Maksymilian SAWCZYKbieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
381MagdalenaTALAGAbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
382KrzysztofCHOŁUJbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
383DawidGAWIŃSKIbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
384AleksandraMARKOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
385JanKURASbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
386AntośKOSIELSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
387PatrycjaMARKSbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
388MajaKLIMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
389SebastianBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
390MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
391AdamBARANOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
392Maksymilian OLEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
393HannaKAKIETbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
394ŁucjaMATUSZCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Trybunalskibrak
395RobertLORENCbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
396MateuszCICHOSZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
397ArturCICHOSZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
398JuliuszBŁOCHbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
399LenaSZYCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
400MartaSZCZYGIEŁbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
401KarolinaZUCHORAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
402ZosiaSZYMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
403LenaKORPASbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
404ZuzannaMARKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
405DanielDZIEDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
406Franciszek LEWAŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
407Stanisław LEWAŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
408JagodaGRODECKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
409EmiliaSZYNDLAUERbieg dziewcząt -ur. 2008Konstantynów ŁódzkiAkademia Lekkoatletyki Łódź
410JuliaMICHALSKAbieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
411AdelaDZIERZGWAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
412KajetanJANASbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
413JaśJUŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
414BeniaminDOMINIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
415JulianKASPRZAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
416TymoteuszRAJCZAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
417MateuszSZRAJBERbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
418OliwierSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
419IgorSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
420GabrysiaŁASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
421Borys KRÓLEWSKI bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
422JulianCIEPLUCHAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
423BiankaCIEPLUCHAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
424JuliaKUSTRAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
425HannaWACHbieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
426RafałWACHbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
427MateuszMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
428SzymonMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
429NataliaNIZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
430DominikPAWLINAbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
431NataliaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
432MatyldaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
433PolaOSSOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
434IzabelaBECHTAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
435KarolinaBECHTAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
436KajetanBINEKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
437FrancieszkZGODAbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
438GabrielaSARBAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
439AleksandraBYSTROVAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
440MaciejBŁASZCZYKbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
441XavierSZWARNOWSKIbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
442RoksanaKUBIAKbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
443AgataMASŁOŃbieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
444KlaraGRODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
445AdamWŁODARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
446LidiaBUJAKbieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
447AnnaFLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
448AlicjaSOBCZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
449Sylwia SOWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
450ZuzannaŁOŚbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
451BartekPRZYBYŁbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
452AgataŁOŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
453DawidŁOŚbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
454DawidFRYCbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
455KacperKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
456ZofiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
457JuliaCZEKALAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
458MajaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
459MichalinaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
460Klaudia ZIELIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
461EmiliaZIELIŃSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
462FranciszekKARNICKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
463FilipPAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
464HannaPAWICKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
465StanisławSZTUKAbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
466HelenaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
467AnielaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
468HannaSAWONIUKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
469JanNYKIELbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
470Matylda SAWONIUKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
471WiolettaKARASIŃSKABiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
472ZuziaDĘBSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
473SebastianWŁODARCZYKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
474HannaWŁODARCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
475DamianGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
476NikodemFRONTCZAKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
477SzymonJĘDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
478MichałNIEDZIELSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
479AleksandraNIEDZIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
480FilipMAJCHROWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
481AntoninaTARCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
482FranciszekTARCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
483KamilaRUDZIŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
484MichałDEINAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
485MajaBARTOSZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
486OliwiaBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
487AleksandraBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
488JanKANIAbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
489ZofiaKANIAbieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
490SaidFAKHREDDINbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
491ZuzannaZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
492TamaraZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
493Stanisław OLEJNICZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
494WiktoriaSZEWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
495PiotrSZEWCZYKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
496JakubNIEZGODAbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
497JanŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
498NikodemŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
499AleksanderCHOJNACKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
500KacperBINASIAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
501HenrykCHAŁUBIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
502JadwigaCHAŁUBIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
503MateuszDĄBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
504JuliuszFINTAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
505AnijaFINTAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
506JakubGUZOWSKI–SUKIENNIKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
507AnnaGRZĘDAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
508TytusKACZMAREKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
509StanisławKEMPIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
510PolaKUMOSIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
511OlgaLUDWICZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
512NikolettaŁOJEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
513AleksandraMICHAŁOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
514AdriannaSTRZECKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
515AntoniSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
516FilipWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
517JoachimWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
518WiktorWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
519LeonWALCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
520PrzemysławZWOLIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
521MarcinMIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
522JolaSIEROCIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
523AntoniJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
524AleksandraJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
525FabianCISKOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
526NorbertOBSTbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
527ŁucjaKOPROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
528ZuzannaMARSZAŁEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
529PiotrMARSZAŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
530MagdaADAMUSIAK bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
531MichałMIŚKIEWICZ bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
532MariuszKOWALIKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
533MikołajZIÓŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
534AmeliaPIETRZYCKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
535MartaSOBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
536HubertPŁAŻEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
537MałgorzataBIAŁKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
538KsaweryKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
539FilipSTRZELCZYKbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
540JanDEMBOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
541FranekKRASKAbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
542AdamDOBROWOLSKIbieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
543IgorWITCZAKbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
544JuliaGARBACZbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
545BorysWITCZAKbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
546Anna POLAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
547FranekPOLAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
548FilipORZECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
549Adrian ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
550Mateusz ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
551OlaMARCINIAKbieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
552WiktoriaPIETRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
553ŁukaszKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
554JanGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
555MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
556WojciechGRZELAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
557KingaWYRWASbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
558KamilWYRWASbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
559JakubFANSLAUbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
560ZuzannaFANSLAUbieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
561TomaszFALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
562FranciszekWĘGRZYNbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
563NelaCIEŚLAKbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
564PawełPABJAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
565ZuzannaKRZANOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
566DawidGRZYBOWSKIbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
567WitoldCHWIAŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
568Michał STANIASZEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
569MalwinaZAJĄCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
570WojciechPIOTROWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
571IgnacyWOROPAJbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
572NikodemWOROPAJbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
573MarysiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
574NinaJACKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
575MajaLEWICKAbieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
576Janek MALICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
577AritaPOLUSbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
578MateuszKULCZYCKIbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
579NadiaSTALINGERbieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
580AleksanderJAGIEŁŁObieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
581HannaJERZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
582MikołajJERZEWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
583ZofiaRŻANEKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
584MichałWAWRZKObieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
585PiotruśWAWRZKObieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
586BartłomiejKALWINEKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
587JakubPIECHOWIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
588FryderykFORYŚbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
589NadiaLACHbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
590MarcelinaKACZOROWSKA bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
591PiotrKWIATKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
592ZosiaFRĄTCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
593Antoni ŚWITbieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
594RobertFRĄTCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
595LauraNOWAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
596MarcelJARMUŻbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
597JulekSZYMIOŁbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
598MateuszKLACZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
599KonradBARRIEbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
600MaksBARRIEbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
601SzymonFONTNERbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
602JagodaMIELCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
603EwaMYCZKObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
604OskarMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
605ErykMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
606Bartłomiej HOFMAN bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
607KacperDRWALbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
608OliwierDRWALbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
609MajaMIKOŁAJCZYK bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
610NellBIŃCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
611MikołajWUJCIKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
612NinaROZA bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
613Tatiana REDŁOWSKA bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
614WiktoriaBROŻYNAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
615FilipKUBICKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
616DariuszSKRZYDLAKbieg chłopców – ur. 2007Łódź brak
617GrzegorzCZARNECKIbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
618MikołajSIENKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
619AleksanderMRÓZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
620LenaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
621MajaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
622TosiaSYPEKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
623BasiaGARNCAREKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
624NatalkaSKOWROŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
625MarcinSKOWROŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
626WeronikaPETRYKOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
627BartoszPETRYKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
628Maria CZOŁNOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
629PatrycjaGRĄDYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
630Patrycja FLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
631Stanisław POTURAŁA bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
632LeonSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
633AmeliaPUZDERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
634NicolaRATKEbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
635Antoni JARZYŃSKI bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
636AdamSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
637MateuszSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
638MajaSTĘPNIAK bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
639OliwiaMORAWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
640MichałCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
641MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
642ŁukaszCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
643JanANTASbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
644FilipMARSZAŁbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
645JakubCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
646AntoniCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
647OliviaPŁÓCIENNIK bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
648BrunoSAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
649JuliaRUTKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
650AlicjaRUTKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
651FranciszekMIĘTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
652NataliaGRALAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
653MariaKOWALEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
654AleksanderSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
655TomaszSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
656NataliaCICHOSZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
657JakubLICHWAŁAbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
658MaciejLICHWAŁAbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
659MartynaKOBIERZYCKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
660JuliaWRÓBELbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
661MajaIMbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
662WitekAUGUSTOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
663MariannaRATAJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
664BarbaraTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
665AntoninaLENCZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
666KajetanLENCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
667SewerynSTALINGERbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
668AleksanderOPALAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
669AntoninaZABŁOCKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
670MichalinaLESZKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
671ZbigniewSNOPKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
672KazimierzWIADERNYbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
673WeronikaŻUCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
674Maja TRZASKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
675PiotrTRZASKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
676AlexanderKRUMOVbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
677FabianMARKSbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
678ZofiaKOSSOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
679WiktorMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
680JulianMICHALAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
681KajaKRAKOWIAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
682AdrianMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
683JózefBARASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
684Natalia MROCZKOWSKA bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
685Zuzanna MROCZKOWSKA bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
686KacperPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
687ViolettaOLESZCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
688MichałKAZIMIERCZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
689NataliaMILbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
690FilipRYBUSbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
691JaninaSOCHACKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
692MironWARSZAWAbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
693HubertZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
694IgorZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
695AdamKORZENIOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
696AntoninaDETMERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
697Roksana JAGODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
698PoliannaSĘCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
699Mikołaj MIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
700KacperPODSIADŁYbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
701ZuziaPODSIADŁYbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
702PiotrGILSKIbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
703AlicjaGILSKAbieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
704JanGUŁAJbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
705JeremiGUŁAJbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
706NelaWAWERbieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
707MaciejSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
708JakubSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
709KacperBEGIERbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
710NataliaBRUDAKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
711PiotrBRUDAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
712OskarMAZURKIEWICZbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
713MajaBRACICHOWICZbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
714WeronikaTWARDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
715JakubSIELECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
716SzymonPIETRASIAKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
717DominikaPIETRASIAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
718JanJAŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
719HelenaJAŚKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
720MariaWIECZOREKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
721Szymon ZIENTARA bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
722Zuzanna ZIENTARA bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
723AdamSIEKIERAbieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
724AleksanderGAJAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
725MajaPOLATOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
726NicolaGIEJBAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1SzymonCIEMIENIEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
2AleksandraCIEMIENIEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
3Julia FITZbieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
4Kacper MUCHAbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
5BartekMOSIOŁEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
6GrzegorzŚLEMPBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
7AntosiaSMOLEC bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
8AlicjaSTELMACHbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
9SzymonWOJTAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
10Michał GOLANbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
11RobertSTAŃbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
12JakubKUBASIKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
13MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
14MiloszSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
15Damian TOMCZYK bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
16NataliaTOMCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
17ŁukaszRYCHELbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
18MichałRYCHELbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
19KarolinaMALINOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
20SandraMATUSZEWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
21Marta MIROWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹbrak
22Patrycja SUWAbieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
23NataliaZATORSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
24IngaRYGIERTbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
25EmilkaKUCIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
26Łucja GRABAREKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
27KornelJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
28AnnaSZATANIAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
29FilipWIECHNAbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
30PatrycjaKOTULSKAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
31ArturMIŁKOWSKIWyścigu na wózkachNowa Sólbrak
32PaulinaTOPOREKbieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
33MartynaPASTUSZKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
34NorbertPASTUSZKAbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
35MaciejSKÓRA bieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
36MartaKOMOROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
37KacperWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
38NataliaOMĄKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
39BartłomiejOMĄKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
40MartynaMAKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
41MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
42Mateusz CHUCHRAbieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
43SzymonCHUCHRAbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
44WiktoriaTRYFANÓWbieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
45KacperJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
46LenaSKROBEKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
47AdamWŁODZARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
48DaliaALRUBEAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
49TymonKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
50NataliaKLIMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
51SzymonMORACKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
52AdamMAŁOLEPSZYbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
53InesSOBCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
54MariaSZYMAŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
55Aleksandra WOSIECKA bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
56AgataGĄSIOROWSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
57KapcerTWORSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
58BeataMACIEJEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
59ŁukaszSOBCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
60MałgorzataSOŁTYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
61Piotr TUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
62WiktoriaDRZEWOSZbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
63Maciej PSTROKOŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
64PiotrTUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
65Filip KUCHARCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
66SzymonCUPERbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
67Paulina OLEJNIKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
68Ola GŁOWACKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
69Julianna ANGLARTbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
70Julita GĄSICKAbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
71JuliaGŁOWACKAbieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
72Lena KLUCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
73WiktorKLUCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
74BartoszKUBIKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
75MariaSADECKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
76JuliaDZIŚNIEŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
77WojciechDZIŚNIEŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
78RóżaKALETAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
79TomaszFALKOWSKI0bieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
80Gabriela NOWAKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
81BarbaraKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
82AlicjaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
83IgaKOCZASKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
84KesjaGOGOLINbieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
85TymoteuszGOGOLINbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
86AnnaJAGIEŁŁObieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
87ZofiaBARCICKAbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
88JanBARCICKIbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
89SamuelGOGOLINbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
90JuliaGOGOLINbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
91PolaKUSTRAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
92MichałSZYMAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
93MagdalenaGORTATOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
94NicoleMAGIERAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
95MartaMALINOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
96KarolMALINOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
97KalinaOLESZCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
98JulianOLESZCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
99DominikMALINOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
100AnnaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
101KamilaKOBYLARCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
102KarolinaKAŁUŻAbieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
103ZofiaSTYCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
104WeronikaMARZYJANEKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
105JakubKOĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
106JakubKOLĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
107NataliaPAWŁOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
108JekatierinaSTAŃbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
109PiotrLIPKAbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
110SzymonDOBROSZbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
111HannaDOBROSZbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
112JakubPAPROTNYbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
113Marcelina KMIECIAK bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
114MartynaWOŹNIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
115PatrykPOLATOWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007