Lista uczestników

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 841
Zapisanych kobiet: 412
Zapisanych mężczyzn: 429
Wolnych miejsc: 889
Zapisanych z opłaconym wpisowym:726
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:115

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1MariaOWCZAREKBiegu NiepełnosprawnychŁódźbrak
2WiolettaKARASIŃSKABiegu NiepełnosprawnychŁodzbrak
3MonikaLERKABiegu NiepełnosprawnychŁódźLerki
4JanKAMIŃSKIBiegu NiepełnosprawnychŁÓDŻstraż pożarna
5MarekPOPŁOŃSKIWyścigu na wózkachSkierniewicebrak
6MariuszWŁODARSKIWyścigu na wózkachSkierniewicepomalu.doprzodu.com
7JakubNIEZGODAbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
8AdamWŁODARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
9Stanisław LEWAŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Kutno brak
10AleksanderCHOJNACKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
11RafałWACHbieg chłopców - ur. 2013Rawa MazowieckaPrzedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka
12MaciejBŁASZCZYKbieg chłopców - ur. 2013ZgierzZGIERZołaki
13HenrykCHAŁUBIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
14PiotruśWAWRZKObieg chłopców - ur. 2013ŁódźStormtroopers
15JaśŻEGARSKI bieg chłopców - ur. 2013Bełchatów brak
16OliwierDRWALbieg chłopców - ur. 2013ŁódźAkademia Malucha
17PiotrMARSZAŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
18StanisławKEMPIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
19JuliuszBŁOCHbieg chłopców - ur. 2013ŁÓDŹMała Straż
20JakubGUZOWSKI–SUKIENNIKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
21KacperBINASIAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
22MateuszWOŹNIAKbieg chłopców - ur. 2013Zgierzbrak
23DawidKWIATKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Gąbinbrak
24SzymonMICHALSKI bieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
25KrzysztofŚLUSARSKIbieg chłopców - ur. 2013Łodźbrak
26FilipGALANTbieg chłopców - ur. 2013Strykówbrak
27AntoniMAŁECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPrzedszkole Felicjanek
28BartoszPASZKAbieg chłopców - ur. 2013Gdyniabrak
29WojciechSZPAKbieg chłopców - ur. 2013ŁódźPM83 ŁÓDŹ
30PiotrGALANTbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
31RyszardRUTKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
32GrzegorzCZARNECKIbieg chłopców - ur. 2013Łódź brak
33AntośKOSIELSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
34RobertLORENCbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
35Maksymilian SAWCZYKbieg chłopców - ur. 2013zakopanebrak
36MarcelBARANOWSKIbieg chłopców - ur. 2013KutnoPM nr 15 "Bajka" Kutno
37KubaSIMIŃSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
38MarcelSYPUŁEKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
39ArturCICHOSZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
40FranciszekKARNICKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
41AdamKORZENIOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRossbiegani
42MironWARSZAWAbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
43AdamSIEKIERAbieg chłopców - ur. 2013Łódź (Łódź-Górna)brak
44Antoni ADAMKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013ŁódźK.S Głowno w biegu
45WitekAUGUSTOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
46MaciejLICHWAŁAbieg chłopców - ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
47JulianKAMECKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźBSS Łódź
48DawidKAŁUŻNYbieg chłopców - ur. 2013ŁódźRetkinia Run
49MikołajSIENKIEWICZbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
50ZbigniewSNOPKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
51KazimierzWIADERNYbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
52KamilKOŹMIŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
53MarcinMIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódzbrak
54FilipKUBICKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
55FilipMARSZAŁbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
56JanDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004LodzLSO Lodz
57BartłomiejEJZERTbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
58BartoszKORZENIOWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź, PolskaZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
59Bartosz CYZMANbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Bełchatówbrak
60DawidBALCZERCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Tomaszów MazK.S. Pilica
61MikołajCIEŚLIKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
62BartoszMIROWSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
63KacperKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódź Mks Jedynka
64HubertZAMOJSKIbieg chłopców – ur. 2003 i 2004PODDĘBICEbrak
65RobertFRĄTCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 160 Łódź
66Mateusz ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
67KajetanNIEKRASZEWICZbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łódźbrak
68IgnacyWOROPAJbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
69KamilWYRWASbieg chłopców – ur. 2005ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
70NorbertOBSTbieg chłopców – ur. 2005Koziegłowybrak
71MichałNIEDZIELSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁÓDŹSP19
72KubaFIGWERbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
73AdrianLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
74SewerynSTALINGERbieg chłopców – ur. 2005Łopatkibrak
75DawidGAWIŃSKIbieg chłopców – ur. 2005KAMIEŃSKbrak
76IgorWITCZAKbieg chłopców – ur. 2005Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
77MateuszSZRAJBERbieg chłopców – ur. 2005ŁódżSP 109
78OliwierSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2005ŁódźSP 109
79KacperBEGIERbieg chłopców – ur. 2005Łódżbrak
80OliwierZIĄBKAbieg chłopców – ur. 2005Aleksandrow LodzkiZSS w Aleksandrowie Ł
81PawełPABJAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
82DawidGRZYBOWSKIbieg chłopców – ur. 2006Łódź Sp.41 Łodz
83Jan ŁABĘDZKI bieg chłopców – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
84DominikGRUSZCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
85JulianCIEPLUCHAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźŁKS 2006
86MarcinMOTYLbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
87MikołajPODRAŻKAbieg chłopców – ur. 2006ŁódźRKS
88Borys KRÓLEWSKI bieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
89KajetanLENCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 116
90OlekŻACZEK bieg chłopców – ur. 2006Łódź brak
91FryderykFORYŚbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
92SzymonWASZCZAKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
93PatrykRUZICKIbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
94SewerynSZALIŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Rogówbrak
95PiotrTOKARSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
96HubertTOMCZYKbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 45
97MaciejŁADAbieg chłopców – ur. 2006WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
98JakubSUCHARKIEWICZbieg chłopców – ur. 2006ŁódźSP 149
99SzymonMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2006ŁÓDŹbrak
100KacperKAZIMIERSKIbieg chłopców – ur. 2006Kutnobrak
101AntoniURBANIAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
102AleksanderGAJAKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
103KamilHAYEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
104OskarMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2006Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
105LeonardADAMCZYKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
106WiktorPIECHURAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
107KrzysztofSTEFAŃSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
108Szymon HELMANbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 162 Łódź
109DawidNOSKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
110PiotrGILSKIbieg chłopców – ur. 2007łódźbrak
111MateuszURBANEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
112KrzysztofHORYNEKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
113Maksymilian JÓŹWICKIbieg chłopców – ur. 2007Michałówek Sp 216 Klonowego liścia
114IgorWIOSNAbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
115AlexanderJAROSIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
116KajetanBORKOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Starowa Górabrak
117JakubWINKLERbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹSP 34
118TomaszGRYGIELbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 55
119IgorKIERZEKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźMoc Energia Endorfina
120ArturANDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
121ArturSTAŃbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
122DariuszSKRZYDLAKbieg chłopców – ur. 2007Łódź brak
123BartekPRZYBYŁbieg chłopców – ur. 2007Zduńska Wolabrak
124NikodemŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódzSKS 137 Delfin Łódź
125MikołajJERZEWSKIbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
126Antoni JARZYŃSKI bieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
127NikodemFRONTCZAKbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
128MaksymilianWOJCIECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2007Dziektarzewbrak
129DanielDUTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2007Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
130MateuszCICHOSZbieg chłopców – ur. 2007Łódźbrak
131ArkadiuszKORCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
132MateuszBEDNAREKbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 45
133FilipORZECHOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
134BorysWITCZAKbieg chłopców – ur. 2008Łódź"SOSNOWA" Szkoła Muzyczna
135JanDEMBOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
136BartoszRZEMPOŁUCHbieg chłopców – ur. 2008TurekSP nr.5 Turek
137SebastianBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
138PiotrKWIATKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Palestynabrak
139KrystianJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźNadia & Krystian
140AdamSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
141MichałWAWRZKObieg chłopców – ur. 2008ŁódźStormtroopers
142JanKURASbieg chłopców – ur. 2008Aleksandrów Łódzkibrak
143JanGUŁAJbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
144PiotrBRUDAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 35
145WojciechPIOTROWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
146MarekŁADAbieg chłopców – ur. 2008WarszawaPANOWIE ŁADOWIE
147JakubPIECHOWIAKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
148KacperTARAJKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁÓDŹbrak
149Mikołaj MIKOŁAJEWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
150TomaszRZEŃCAbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
151MikołajŻÓŁTOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
152DanielDZIEDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Głownobrak
153AntoniTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
154NikodemDZIADECKIbieg chłopców – ur. 2008LodzLSO Lodz
155KryspinWARDZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 45
156JaśJUŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2008ŁódźJJJ Team
157FabianMARKSbieg chłopców – ur. 2008Lódźbrak
158MateuszKRAWCZYNSKI bieg chłopców – ur. 2008Łódź brak
159TycjanGADOMSKIbieg chłopców – ur. 2008Bełchatówbrak
160JanKLONOWSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
161JulianJANKOWSKIbieg chłopców – ur. 2008ŁódźSP 34
162WiktorKRUKbieg chłopców – ur. 2008ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
163SebastianWŁODARCZYKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
164ErykMIKOŁAJCZYK bieg chłopców – ur. 2009Łódź UKS SP 149 ŁÓDŹ
165JanWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
166SzymonKOŚLAbieg chłopców – ur. 2009ŁódźKosla Team
167BartoszADAMCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009Aleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Ł
168Antoni ŚWITbieg chłopców – ur. 2009Łódź brak
169BartoszPETRYKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
170Bartłomiej HOFMAN bieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
171JanSTRUMIANbieg chłopców – ur. 2009BRZEZINYbrak
172JanNYKIELbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
173FranciszekTARCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 42
174BrunoSAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźRKS
175JakubCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
176WiktorMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
177MateuszSZEFERbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
178JulianKASPRZAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźeverrun
179XavierSZWARNOWSKIbieg chłopców – ur. 2009Warszawabrak
180ŁukaszCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁÓDŹSP 116
181MichałCZARNIAKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 116
182Janek MALICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódź SP 149
183JędrzejJANICKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
184PatrykWOŹNIAKbieg chłopców – ur. 2009Zgierzbrak
185JędrzejKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
186AdamDOBROWOLSKIbieg chłopców – ur. 2009Głownobrak
187MateuszLESIEWICZbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
188KrzysztofCHOŁUJbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
189AleksanderMICHALAKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
190JakubLIPIŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźTigers Team
191MichałGRYGIELbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 55
192HubertOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
193AntoniGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2009Anielin Swędowskibrak
194WiktorSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2009Lodzbrak
195JakubTOMASZEWSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźSP 34
196PiotrSZPAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 29 ŁÓDŹ
197NatanKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
198JanGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
199DawidWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kolonia Brużycabrak
200AdamSTACHOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźRYSIOTEAM
201Michał STANIASZEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
202Maksymilian OLEKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
203AdamBARANOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
204PatrykSZMERKAbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
205AleksanderJAGIEŁŁObieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
206MarcelDUDEKbieg chłopców – ur. 2010Wągrybrak
207Franciszek LEWAŃSKIbieg chłopców – ur. 2010Kutno brak
208JakubZAJĄCZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 45
209TymoteuszRAJCZAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
210FrancieszkZGODAbieg chłopców – ur. 2010Pabianicebrak
211MichałDEINAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
212SzymonJĘDRZEJEWSKIbieg chłopców – ur. 2010gostyninNo Age Limit Płock Biega
213DamianGŁOWACKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
214JoachimWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
215PrzemysławZWOLIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźFundacja Hippocampus
216KacperSKÓRAbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 55
217IgorSŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 109
218HubertPŁAŻEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
219MichałMIŚKIEWICZ bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
220MariuszKOWALIKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
221Adrian ANDRZEJCZYKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
222MaksymilianWIOSNAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
223AleksanderSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźEkipa z Arturówka
224JakubLICHWAŁAbieg chłopców – ur. 2010Aleksandrów Łódzkibrak
225FranciszekHUNDERbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
226BartekSTERCZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
227MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
228JakubLEMIESZEWSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
229AntoniKOŹLAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
230PiotrTRZASKOWSKIbieg chłopców – ur. 2010LodzBasket Fabryka
231BartoszMICHALSKI bieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
232JakubSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
233KajetanAPANASOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
234Stanisław POTURAŁA bieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
235AdamSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
236ArkadiuszNOREMBERGbieg chłopców – ur. 2010Łódź brak
237MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
238JulekSZYMIOŁbieg chłopców – ur. 2010Łódź MKS Trójka
239KacperDRWALbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 169
240JanGAŁKAbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
241OliwierSKOCZYLASbieg chłopców – ur. 2010ŁódźSP 35
242SzymonPIETRASIAKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
243PiotrADAMOWICZbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
244WiktorBARSKIbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
245FilipWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2010Zgierzbrak
246DominikPAWLINAbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy
247DawidFRYCbieg chłopców – ur. 2011lodzbrak
248MiłoszMAŁOWSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
249AleksanderPIOTROWICZbieg chłopców – ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
250KajetanJANASbieg chłopców – ur. 2011LodzKornelcia & Kajtuś
251FabianKOLESIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
252HubertKLATKAbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Futbolu
253BeniaminDOMINIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódź (Łódź-Bałuty)brak
254MateuszMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
255BartłomiejGALANTbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
256AleksanderBEKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźDrużyna BSS
257WiktorCICHYbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
258WojciechTRZECIAKbieg chłopców – ur. 2011JanówkaLZS Justynó
259MateuszSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
260AntoniCHMIELECKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
261FranciszekMIĘTKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹAkademia Piłki
262LeonSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
263MarcinSKOWROŃSKIbieg chłopców – ur. 2011Ksawerówbrak
264MikołajWUJCIKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
265FilipCZEKALAKbieg chłopców – ur. 2011Stare Krasnodęby brak
266AntoniKRAWIECbieg chłopców – ur. 2011StareKrasnodębybrak
267NatanKUBIAKbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
268AntekSAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
269JanJAŚKIEWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźJaśkiewicz TEAM
270Szymon ZIENTARA bieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹ brak
271SzymonTABAKAbieg chłopców – ur. 2011Goszczanówbrak
272KacperPODSIADŁYbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
273FilipRYBUSbieg chłopców – ur. 2011ZgierzZGIERZołaki
274AdrianMICHAŁOWICZbieg chłopców – ur. 2011ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
275MichałKAZIMIERCZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
276SzymonFONTNERbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
277MaksBARRIEbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
278FilipSTRZELCZYKbieg chłopców – ur. 2011PabianiceSMS Pabianice
279FranekPOLAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMała Straż
280ŁukaszKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźSP ABiS
281MikołajZIÓŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźeverrun
282LeonWALCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźFundacja Hippocampus
283JanKANIAbieg chłopców – ur. 2011Wrocławbrak
284Stanisław OLEJNICZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
285Oskar SOBIERAJSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁÓDŹbrak
286MateuszGRZELAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
287BartłomiejKALWINEKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
288MateuszKLACZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódżbrak
289MateuszKULCZYCKIbieg chłopców – ur. 2011Łódź Atlas Running Team
290NikodemWOROPAJbieg chłopców – ur. 2011ŁódźMocni w Duchu Zabiegani
291TomaszFALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011łódzbrak
292WitoldCHWIAŁKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
293FilipPAWICKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
294FilipMAJCHROWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
295Nataniel GRZYWACZbieg chłopców – ur. 2011Tomaszów MazowieckiTęczowa Akademia SP12 Tomaszów Mazowiecki
296DmitrijDRÓŻKAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
297FranciszekJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2011ŁódźŁódź Kocha Sport
298MarcelSIECZKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
299JanPEREPEREZbieg chłopców – ur. 2011Łódzbrak
300KrzysztofKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
301JulianPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
302MichałKALKOWSKIbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
303MaksymilianGUBAŁAbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
304FilipANDRZEJCZAKbieg chłopców – ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
305SzymonSZTUKAbieg chłopców – ur. 2011Koluszkibrak
306KsaweryKRAWCZYKbieg chłopców – ur. 2012Łaskbrak
307PatrykPAŁCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
308SaidFAKHREDDINbieg chłopców – ur. 2012Kutnobrak
309KarolPOŁAWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
310DominikMILIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
311JakubSTĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2012Pabianicebrak
312KacperPIETRZAKbieg chłopców – ur. 2012Łodźbrak
313HubertZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
314AlexanderBULZACKIbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹbrak
315FranekKRASKAbieg chłopców – ur. 2012PabianiceO co biega
316HubertMACIASZCZYKbieg chłopców – ur. 2012Ewelinówbrak
317TobiaszRENKELbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów Łódzkibrak
318KacperWILCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Kolonia Brużycabrak
319JulianGAŁKAbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
320WojciechKOŁODZIEJCZYKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźPM 121
321JózefBARASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
322MaksymilianSZYMAŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
323Miłosz SOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Lodzbrak
324AntoniADAMIAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
325TomaszSIKORSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźEkipa z Arturówka
326IgorKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2012KutnoKutno Biega
327JuliuszFINTAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
328BartoszBLADOWSKIbieg chłopców – ur. 2012Łowiczbrak
329AdamBARANOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAdrian błagam wolniej
330JanANTASbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
331BartłomiejKAŁUŻNYbieg chłopców – ur. 2012ŁódźRetkinia Run
332MarcelJARMUŻbieg chłopców – ur. 2012Zgierzbrak
333WiktorWRÓBLEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
334AntoniJAROSIŃSKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
335JulianMICHALAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMali Misjonarze
336FilipWOJTYSIAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
337DawidŁOŚbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
338NikodemSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźNikoś&Leoś
339JeremiGUŁAJbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
340AleksanderMRÓZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
341MaciejJATCZAKbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
342WituśWALCZAKbieg chłopców – ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
343JakubSIELECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
344JanKACZMAROWICZbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
345KubaŚMIGIELSKIbieg chłopców – ur. 2012łódźMała Straż
346KarolCZARNECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódźbrak
347KrzysztofBEIERbieg chłopców – ur. 2012ŁódźOrlik Team
348JakubFANSLAUbieg chłopców – ur. 2012Konstantynów ŁódzkiMała Straż
349IgorNAGÓRKAbieg chłopców – ur. 2012ŁÓDŹBSS Łódź
350AleksanderOPALAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
351SergiuszSŁABYbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
352TytusKACZMAREKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
353TomaszŚLEMPbieg chłopców – ur. 2014Zgierzbrak
354StanisławSZTUKAbieg chłopców – ur. 2014Koluszkibrak
355IgorZALEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
356MateuszDĄBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
357TymonGRALAbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
358FilipKACPRZAKbieg chłopców – ur. 2014KutnoKutno Biega
359SzymonMASZEWSKI-STĘPIEŃbieg chłopców – ur. 2014ŁódźPrzedszkole 137 Łódź
360AlexanderKRUMOVbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
361FabianCISKOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
362KajetanBINEKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
363JanJASIŃSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŁódź Kocha Sport
364KonradBARRIEbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
365StaśSOCHACKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźŻadna rewelacja
366OskarMAZURKIEWICZbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
367AntoniSZCZEŚNIAKbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
368LeonSTAWSKIbieg chłopców – ur. 2014ŁódźNikoś&Leoś
369PiotrSOCHAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
370FranciszekWĘGRZYNbieg chłopców – ur. 2014Dęblinbrak
371MaciejPLUTAbieg chłopców – ur. 2014ŁódźFajni.pl
372FilipSZCZEPANIAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
373AdamOLEJNIK-ANTASbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
374MarcelKIELICHOWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
375PiotrMASIEREKbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
376RobertGUNDLACHbieg chłopców – ur. 2014Łódź brak
377MaciejSTAJUDAbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
378WojciechGRZELAKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
379JanŻEBROWSKIbieg chłopców – ur. 2014Łódzbrak
380PiotrSZEWCZYKbieg chłopców – ur. 2014Łódźbrak
381WeronikaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
382Tatiana REDŁOWSKA bieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 160 Łódź
383WeronikaLERKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźLerki
384JagodaGRODECKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźDruzyna Cyborga
385MartynaTOBOŁAbieg dziewcząt - ur. 2007PabianiceM A G Team
386MariaFORZPAŃCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP19
387WeronikaPETRYKOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
388MałgorzataWRÓBLEWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
389KingaWYRWASbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźPSV Łódź oraz SP 34
390NinaKLATKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁÓDŹSKS DELFIN
391ZofiaRAWECKAbieg dziewcząt - ur. 2007łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
392Aleksandra KWINTAbieg dziewcząt - ur. 2007Warszawabrak
393OlaBARAŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Brzezinybrak
394JuliaBLADOWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łowiczbrak
395PatrycjaBALCZERCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Tomaszów MazK.S. Pilica
396NadiaHUDZIKbieg dziewcząt - ur. 2007Olkuszbrak
397BarbaraEJZERTbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
398Klaudia ZIELIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
399MartynaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
400JuliaKIESZEKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
401ZuziaWŁODARCZYKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźeverrun
402PaulinaJONASbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
403NataliaKAPUŚCIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
404OliwiaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
405LauraCIAMCIAKbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
406WiktoriaGUERTLERbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
407NikolaMIROWSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźSP 45
408AdriannaPORADECKAbieg dziewcząt - ur. 2007Rąbieńbrak
409AritaPOLUSbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
410OlaMARCINIAKbieg dziewcząt - ur. 2007Skotniki brak
411ZofiaRŻANEKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
412ZosiaFRĄTCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
413HannaWŁODARCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
414NadiaSTALINGERbieg dziewcząt -ur. 2008Łopatkibrak
415PatrycjaGRĄDYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 160 Łódź
416JuliaMĘDRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Lódżbrak
417MagdalenaADAMOWICZbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
418PolaBEKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźDrużyna BSS
419NinaANDRZEJCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 56 w Łodzi
420AmeliaBERENTbieg dziewcząt -ur. 2008Amelia Berentbrak
421RoksanaKUBIAKbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
422MajaKIRILISbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
423AgataSUCHARKIEWICZbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 149
424KamilaRUDZIŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
425MagdaHAYEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
426NataliaMACIASZCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Ewelinówbrak
427PolaPAŁCZYŃSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
428HannaJÓŹWICKAbieg dziewcząt -ur. 2008MichałówekSp 216 Klonowego liścia
429Julia IMbieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
430EmiliaSZYNDLAUERbieg dziewcząt -ur. 2008Konstantynów ŁódzkiAkademia Lekkoatletyki Łódź
431NikolaSOBCZAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP 45
432LenaKORPASbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
433Anna POLAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźMała Straż
434KarolinaZUCHORAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
435JuliaMICHALSKAbieg dziewcząt -ur. 2008KUTNObrak
436NataliaPASZKAbieg dziewcząt -ur. 2008Gdyniabrak
437JuliaKUSTRAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźJulka i spółka
438WiktoriaPIETRZAKbieg dziewcząt -ur. 2008Rzgówbrak
439AleksandraKOWARAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁÓDŹbrak
440MagdalenaTALAGAbieg dziewcząt -ur. 2008Kutnobrak
441BiankaCIEPLUCHAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
442NellBIŃCZYKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP ZNP
443ZuzannaMARSZAŁEKbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
444SaraNOSKOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
445ZuzannaŻÓŁTOWSKAbieg dziewcząt -ur. 2008Łódźbrak
446JuliaSZCZAWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
447IgaSARNAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
448KarolinaCHRUŚCIELbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
449MariaADAMOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
450Wiktoria OLEŚKObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 58
451NikolaCYNKIERbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
452ZuziaDĘBSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
453ZosiaWLAZŁObieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźBeauty Sport
454WiktoriaKOWALSKAbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 45
455MalwinaSAŁADAJCZYKbieg dziewcząt – ur. 2005PabianiceAzymut Pabianice
456JagodaMIELCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
457ZuzannaŁOŚbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 149
458WiktoriaKRUKbieg dziewcząt – ur. 2005ŁÓDŹeverrun
459MajaMORAWIECbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźRKS
460MałgorzataMALECbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
461NataliaNIZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
462NinaROZA bieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
463NatalkaSKOWROŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Ksawerówbrak
464ŁucjaKOPROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
465MartaSOBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
466AmeliaPUZDERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź brak
467MagdalenaJAKUBOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ParzęczewZSS w Aleksandrowie Ł
468AnnaGRZĘDAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźFundacja Hippocampus
469ZuzannaKRZANOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSzkoła im. Marii Montessori
470MałgorzataPŁOMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006SkotnikiSP 55
471NinaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 34
472PaulinaŻEGOTAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
473MichalinaLESZKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2006GłownoUKS Błyskawica
474NikolaSTACHURAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
475KingaSZMERKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
476MałgosiaGROCHOLINSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
477MariaKOCHbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
478AntoninaLENCZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 116
479Sylwia SOWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁaskŁask SP nr 5
480NadiaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
481AlicjaGILSKAbieg dziewcząt – ur. 2006łódźbrak
482Zuzanna MROCZKOWSKA bieg dziewcząt – ur. 2006Zgierz brak
483MajaKLIMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
484AntoninaDETMERbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
485NataliaZASPA-ŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
486KlaudiaKOŚKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódźSP 45
487ŁucjaMATUSZCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Trybunalskibrak
488KatarzynaADAMCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹSKS 137 Delfin Łódź
489Roksana JAGODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Głownobrak
490NadiaWALCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Zgierzbrak
491ZosiaSZYMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006Łódź SP79 Łódzkich Olimpijczyków
492MałgorzataKOTLIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
493NatalkaPIEKARSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁódżSKS 137 Delfin Łódź
494MartynaMĘCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2006ŁęczycaSP 3 ŁĘCZYCA
495NataliaSTEFANOWICZbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
496WiktoriaPIOTROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2006Łódźbrak
497MajaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
498WeronikaNOWOSIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
499ZuzannaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
500ZuzannaSIMIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
501MariannaMOŻDŻEŃbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
502MajaLEWICKAbieg dziewcząt – ur. 2009Wodkabrak
503JuliaWINKLERbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP 34
504Joanna GAWROŃSKA bieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
505AnielaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
506MilenaSZYSZKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
507Oliwia JADCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009Zgierzbrak
508AleksandraNIEDZIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁÓDŹSP19
509PatrycjaJONASbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
510KajaKRAKOWIAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka
511KlaraGRODZIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Stara Gadkabrak
512AleksandraBYSTROVAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźUKS SMS Łódź 2009
513NikolettaŁOJEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźFundacja Hippocampus
514AntoninaJAROCKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
515Weronika OPALSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Starowa Górabrak
516NelaCIEŚLAKbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
517MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2009BukowiecSP 34
518IzabelaBECHTAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
519TamikaOWCZAREKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźBasket Fabryka
520ZuziaPODSIADŁYbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
521MariaWIECZOREKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
522AntoninaŻAKbieg dziewcząt – ur. 2013Zgierzbrak
523ZosiaŚMIGIELSKAbieg dziewcząt – ur. 2013łódźMała Straż
524JuliaJAROSbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźDRAGOSFERA
525MarcelinaKACZOROWSKA bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
526MajaMADEJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
527NadiaJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźNadia & Krystian
528HelenaJAŚKIEWICZbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźJaśkiewicz TEAM
529KlaraTRZECIAKbieg dziewcząt – ur. 2013JanówkaLZS Justynów
530MałgorzataSKRZEKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
531KajaWATAbieg dziewcząt – ur. 2013Tomaszów Mazbrak
532JagódkaMANIAKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
533KalinaBARAŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Kwiatkowicebrak
534KamilaESTALbieg dziewcząt – ur. 2013KutnoPM nr 8 "PROMYCZEK" w Kutnie
535LigiaRADZIKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
536LenaŚLIWIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
537ZofiaKOSSOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
538AleksandraJAROSIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
539AleksandraMICHAŁOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
540AgataMASŁOŃbieg dziewcząt – ur. 2013Aleksandrów Łódzkibrak
541OlgaLUDWICZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźFundacja Hippocampus
542HannaJERZEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
543LidiaBUJAKbieg dziewcząt – ur. 2013łódźPrzedszkole nr 28
544MariannaRATAJbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
545Matylda SAWONIUKbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
546OliviaPŁÓCIENNIK bieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
547MariaKOWALEWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013ŁódźGUNOLD
548MartynaKOBIERZYCKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
549JaninaSOCHACKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
550AlicjaRUTKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
551ZofiaKANIAbieg dziewcząt – ur. 2013Wrocławbrak
552WiktoriaSZULOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Tomaszów Mazowiecki brak
553MajaBRACICHOWICZbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002ŁódźSzkoła Salezjańska im Księdza Bosko w Łodzi
554WiktoriaBROŻYNAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
555KlaudiaHORYNEKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
556AleksandraMARKOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
557PatrycjaMARKSbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
558WiktoriaTOMASZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźMLUKS Rawa Mazowiecka
559WeronikaTWARDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
560DominikaPIETRASIAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Zgierzbrak
561OliwiaBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Rosanówbrak
562JuliaSARNAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódzAdrian błagam wolniej
563OliwiaMORAWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
564NataliaTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
565WeronikaŻUCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
566AgataBARANOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźAdrian błagam wolniej
567MajaMIKOŁAJCZYK bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźUKS SP 149 ŁÓDŹ
568MartaKOCHbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
569JuliaCZEKALAKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Stare Krasnodębybrak
570MonikaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
571NikolaSZAREKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
572LidiaSÓJKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźSP 45
573LauraNOWAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
574BarbaraTOMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
575ViolettaOLESZCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
576LauraELJASZbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
577NoemiWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Zgierzbrak
578BasiaSTOPCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
579NicolaGIEJBAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
580MajaPOLATOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
581HannaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSportowa Akademia Malucha
582AlicjaKMINbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźTEO Team
583ZofiaGRALAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
584TosiaSYPEKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
585HaniaOCHOCKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
586PolaADAMCZYKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
587OliwiaSTRASZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
588HannaRAWECKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
589LenaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźBeauty Sport
590TamaraZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
591AleksandraBARTCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Władysławówbrak
592MajaBOHDANOWICZbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźAtlas Running Team
593KingaPRASALbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
594PolaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Ksawerówbrak
595ZuzannaGREGOREKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
596AnnaMILLERbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
597MatyldaMORAWIECbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźRKS
598Julia ZAMOJSKAbieg dziewcząt- ur. 2010PODDĘBICEbrak
599NadiaLACHbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
600EmiliaZIELIŃSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Łódź brak
601OliwiaMROZOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźbrak
602HannaWACHbieg dziewcząt- ur. 2010Rawa MazowieckaSP Nr4 Rawa Mazowiecka
603SandraOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
604EmilaWARDZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 45
605ZuzannaWLAZEŁbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
606JuliaWIEKIERAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódź SP 55
607MajaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2010ŁÓDŹbrak
608AgataŁOŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 149
609AnnaFLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Stara Gadkabrak
610ZuzannaPANUŚbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźPuls TRI Team
611MałgorzataBIAŁKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
612MajaKAZIMIERSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Kutnobrak
613ZuzannaLISIECKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźFajni.pl
614MalwinaRUZICKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
615MalwinaZAJĄCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Pabianicebrak
616AlicjaMŁODZIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźSP 34
617HannaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
618BlankaBEREŻEWSKA-SZYMANIAKbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
619KarolinaBECHTAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
620NataliaBRUDAKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 74
621ZuzannaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
622LilianaKRAKUSbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
623WiktoriaSZEWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
624MajkaMICHALAKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
625LiliannaSŁOMSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
626MajaIMbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
627MajaRYBCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Konstantynów Łódzkibrak
628OlaFRASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
629ZofiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Lodzbrak
630PolaSTANKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
631ZofiaJESKEbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowieckibrak
632ZosiaSAMBORSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźAkademia Lekkoatletyki Łódź
633AlicjaSZULOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Tomaszów Mazowiecki brak
634LidiaFORNALbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
635Zuzanna ZIENTARA bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
636ZosiaWŁODARCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźeverrun
637PolaLIPIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźTigers Team
638MagdaADAMUSIAK bieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
639OliwiaKRAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
640PatrycjaŚNIADAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
641HannaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
642HannaKAKIETbieg dziewcząt- ur. 2011łódźbrak
643AdaBARTOSIKbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźBeauty Sport
644JolaSIEROCIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
645NataszaSTAŃbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
646BarbaraGRYGIELbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
647GabrielaMIKORENDAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
648GabrysiaŁASZCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
649Maja BIENIASbieg dziewcząt- ur. 2011Łódź brak
650KlaraBALDbieg dziewcząt- ur. 2011ŁÓDŹbrak
651HaniaMASIEREKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
652NinaJACKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
653Natalia KWELLAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
654AlicjaSOBCZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
655WeronikaPIASECZNAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźOrlik Team
656SaraCHOJAbieg dziewcząt- ur. 2012Tuszynbrak
657HannaLEWANDOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Bukowiecbrak
658SaskiaKRUHELSKA bieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
659LidziaWALCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźJacy Tacy Janowiacy
660AntoninaZABŁOCKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
661AdelaDZIERZGWAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
662LenaSZYCHOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
663NicolaRATKEbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
664AnijaFINTAKbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
665KorneliaKIRILISbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
666MajaSTĘPNIAK bieg dziewcząt- ur. 2012Łódź BSS Łódź
667MarysiaWESOŁOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
668Patrycja FLORCZAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódź brak
669PolaKUMOSIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFundacja Hippocampus
670AmeliaPIETRZYCKAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
671JuliaHAUKbieg dziewcząt- ur. 2012Lodzbrak
672WiktoriaPLUTAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźFajni.pl
673JagodaHACHULSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
674LenaCZARNECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
675AmelkaBUJNObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
676KalinaHUNDERbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
677EmiliaFRANKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
678HannaSAWONIUKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
679MajaBARTOSZEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012łódźbrak
680ZuzannaSTRZELECKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
681NataliaCICHOSZbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
682JuliaWRÓBELbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
683MatyldaBARZYKbieg dziewcząt- ur. 2012Piotrkow Trybunalskibrak
684JuliaGARBACZbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMała Straż
685NataliaGRALAKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
686JuliaRUTKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
687EwaMYCZKObieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
688MatyldaCIEŚLIKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
689AniaKOLIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
690NelaWAWERbieg dziewcząt- ur. 2014Łódżbrak
691ŁucjaŁASKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
692PoliannaSĘCZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
693NataliaŚCIBOR bieg dziewcząt- ur. 2014Tuszyn brak
694HelenaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
695HelenaDANECKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
696AdriannaSTRZECKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
697Maria CZOŁNOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
698ZuzannaOLEJNICZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
699ZuzannaZIELIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
700JadwigaCHAŁUBIŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźFundacja Hippocampus
701BasiaGARNCAREKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
702WeronikaSIECZKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
703MelaniaGRABOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
704MarysiaSREBRZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBeauty Sport
705PolaWOLNICKAbieg dziewcząt- ur. 2014łódźbrak
706MartaKALKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
707ZuzannaFANSLAUbieg dziewcząt- ur. 2014Konstantynów Łódzkibrak
708AlicjaMILCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
709AntoninaTARCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźPM 124
710NataliaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
711MatyldaPAWĘTAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
712PolaOSSOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹBasket Fabryka
713Natalia MROCZKOWSKA bieg dziewcząt- ur. 2014Zgierz brak
714MagdalenaGRABICKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźDrużyna BSS
715NataliaMILbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
716ZuzannaMARKIEWICZbieg dziewcząt- ur. 2014Zgierzbrak
717Maja TRZASKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźBasket Fabryka
718JagodaSZCZEPANIAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźSportowa Akademia Malucha
719NadiaSAWCZYKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
720AnielaDUDEKbieg dziewcząt- ur. 2014Wągrybrak
721HelenaKLONOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
722HannaPAWICKAbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
723MichalinaSZOSTAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁÓDŹbrak
724GabrielaSARBAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódzBasket Fabryka
725NikolaKUBIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Pabianicebrak
726MartaSZCZYGIEŁbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr start.ImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1GrzegorzŚLEMPBiegu NiepełnosprawnychZgierzbrak
2ArturMIŁKOWSKIWyścigu na wózkachNowa Sólbrak
3SzymonCHUCHRAbieg chłopców - ur. 2013TorunChuchra Brothers
4AdamWŁODZARCZYKbieg chłopców - ur. 2013Łódźbrak
5BartłomiejOMĄKOWSKIbieg chłopców - ur. 2013Starowa Górabrak
6DominikMALINOWSKIbieg chłopców - ur. 2013ŁódźMalinki
7Piotr TUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS POlanik
8PiotrTUREKbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Piotrków Tryb.KS Polanik
9ŁukaszSOBCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Łódźbrak
10Michał GOLANbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
11KapcerTWORSKIbieg chłopców – ur. 2001 i 2002Zgierzbrak
12SzymonCUPERbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
13Filip KUCHARCZYKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
14JakubPAPROTNYbieg chłopców – ur. 2003 i 2004Łodzbrak
15JulianOLESZCZAKbieg chłopców – ur. 2003 i 2004ŁódźSP 34
16KacperWÓJCIKbieg chłopców – ur. 2005Łódź brak
17RobertSTAŃbieg chłopców – ur. 2005Łódźbrak
18SzymonWOJTAKOWSKIbieg chłopców – ur. 2005Tomaszów Maz.K.S. Pilica
19Kacper MUCHAbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
20Maciej PSTROKOŃSKIbieg chłopców – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
21BartekMOSIOŁEKbieg chłopców – ur. 2006Łódźbrak
22SzymonDOBROSZbieg chłopców – ur. 2007ŁódźSP 34
23PatrykPOLATOWSKIbieg chłopców – ur. 2007ŁódźCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
24JakubKOĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹRazem Trenujemy Sport
25SamuelGOGOLINbieg chłopców – ur. 2007ŁódźZSS w Aleksandrowie Ł
26JakubKOLĘDAbieg chłopców – ur. 2007ŁÓDŹCZERWONE TYGRYSY WIDZEW ŁÓDŹ r.2007
27WiktorKLUCZYŃSKIbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
28NorbertPASTUSZKAbieg chłopców – ur. 2008łódźTigers Team
29ŁukaszRYCHELbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
30JakubKUBASIKbieg chłopców – ur. 2008Łódźbrak
31SzymonMORACKIbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
32TymoteuszGOGOLINbieg chłopców – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
33WojciechDZIŚNIEŃSKIbieg chłopców – ur. 2009ŁódźMlnLova Team
34BartoszKUBIKbieg chłopców – ur. 2009Łódźbrak
35Mateusz CHUCHRAbieg chłopców – ur. 2010Torun Chuchra Brothers
36TymonKLIMCZAKbieg chłopców – ur. 2010ŁÓDŹbrak
37AdamMAŁOLEPSZYbieg chłopców – ur. 2010Łódźbrak
38MichałSZYMAŃCZYKbieg chłopców – ur. 2010królowa wolabrak
39PiotrLIPKAbieg chłopców – ur. 2010LodzMKS Trójka
40MichałBRZEZIŃSKIbieg chłopców – ur. 2010łódźbrak
41KacperJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2011Aleksandrów Łódzkibrak
42TomaszFALKOWSKI0bieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
43JanBARCICKIbieg chłopców – ur. 2011Pabianicebrak
44MichałRYCHELbieg chłopców – ur. 2011Łódźbrak
45MaciejSKÓRA bieg chłopców – ur. 2012Łódź PM 109
46MiloszSOBIECKIbieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
47Damian TOMCZYK bieg chłopców – ur. 2012Łódź brak
48KarolMALINOWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźMalinki
49SzymonCIEMIENIEWSKIbieg chłopców – ur. 2012ŁódźAkademia Judo Łódź
50FilipWIECHNAbieg chłopców – ur. 2014łódźbrak
51KornelJANISZEWSKIbieg chłopców – ur. 2014Aleksandrów Łódzkibrak
52JuliaDZIŚNIEŃSKAbieg dziewcząt - ur. 2007ŁódźMlnLova Team
53LenaSKROBEKbieg dziewcząt - ur. 2007Łódźbrak
54ZofiaBARCICKAbieg dziewcząt -ur. 2008Pabianicebrak
55NataliaTOMCZYK bieg dziewcząt -ur. 2008Łódź brak
56AnnaSZATANIAKbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSP71
57MałgorzataSOŁTYSbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźRazem Trenujemy Sport
58JuliaGŁOWACKAbieg dziewcząt -ur. 2008Piotrków Tryb.KS Polanik
59PatrycjaKOTULSKAbieg dziewcząt -ur. 2008ŁódźSKS 137 Delfin Łódź
60MartaKOMOROWSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
61MagdalenaGORTATOWICZbieg dziewcząt – ur. 2005ŁódźSP 44
62PaulinaTOPOREKbieg dziewcząt – ur. 2005Przodkowobrak
63WiktoriaTRYFANÓWbieg dziewcząt – ur. 2005TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
64Julia FITZbieg dziewcząt – ur. 2005Konstantynów Łódzkibrak
65EmilkaKUCIŃSKAbieg dziewcząt – ur. 2005Łódźbrak
66Julita GĄSICKAbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
67Julianna ANGLARTbieg dziewcząt – ur. 2006Piotrków Tryb.KS Polanik
68NataliaKLIMCZAKbieg dziewcząt – ur. 2006ŁÓDŹbrak
69MajaŁABĘDZKAbieg dziewcząt – ur. 2006BukowiecPSV Łódź oraz SP 34
70KamilaKOBYLARCZYKbieg dziewcząt – ur. 2006Pabianicebrak
71MartynaMAKOWSKAbieg dziewcząt – ur. 2009Łódźbrak
72KesjaGOGOLINbieg dziewcząt – ur. 2009Łódź ZSS w Aleksandrowie Ł
73Marcelina KMIECIAK bieg dziewcząt – ur. 2009Łódź brak
74KalinaOLESZCZAKbieg dziewcząt – ur. 2009ŁódźSP 34
75Patrycja SUWAbieg dziewcząt – ur. 2009Lódźbrak
76AlicjaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt – ur. 2013ZgierzRuch Kluch
77WiktoriaDRZEWOSZbieg dziewcząt – ur. 2013Łódźbrak
78PolaKUSTRAbieg dziewcząt – ur. 2013Łódź brak
79Gabriela NOWAKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
80NataliaZATORSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Podolebrak
81NataliaPAWŁOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
82Łucja GRABAREKbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Zgierz brak
83IgaKOCZASKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
84JekatierinaSTAŃbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
85KarolinaMALINOWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódźbrak
86SandraMATUSZEWSKAbieg dziewcząt –ur. 2001 i 2002Łódżbrak
87IngaRYGIERTbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łódźbrak
88Paulina OLEJNIKbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
89Marta MIROWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁÓDŹbrak
90BeataMACIEJEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004ŁódźM-TEAM
91Ola GŁOWACKAbieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Piotrków Tryb.KS Polanik
92Aleksandra WOSIECKA bieg dziewcząt- ur. 2003 i 2004Łodzbrak
93NicoleMAGIERAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMKS Trójka
94MartaMALINOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2010ŁódźMalinki
95InesSOBCZAKbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
96AgataGĄSIOROWSKA bieg dziewcząt- ur. 2010Bełchatów brak
97MartynaPASTUSZKAbieg dziewcząt- ur. 2010łódźTigers Team
98Lena KLUCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
99MariaSADECKAbieg dziewcząt- ur. 2010Łódźbrak
100BarbaraKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2011ZgierzRuch Kluch
101DaliaALRUBEAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
102MariaSZYMAŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Łódźbrak
103KarolinaKAŁUŻAbieg dziewcząt- ur. 2011Ozorkówbrak
104NataliaOMĄKOWSKAbieg dziewcząt- ur. 2011Starowa Górabrak
105HannaDOBROSZbieg dziewcząt- ur. 2011ŁódźPM 218
106JuliaGOGOLINbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźPrzedszkole nr 48 Łódź
107WeronikaMARZYJANEKbieg dziewcząt- ur. 2012Łódźbrak
108RóżaKALETAbieg dziewcząt- ur. 2012ŁódźMlnLova Team
109ZofiaSTYCZYŃSKAbieg dziewcząt- ur. 2012PabianicePM nr 6 w Pabianicach
110AleksandraCIEMIENIEWSKAbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźAkademia Judo Łódź
111MartynaWOŹNIAKbieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
112AlicjaSTELMACHbieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak
113AnnaKAŹMIERCZAKbieg dziewcząt- ur. 2014ŁódźRuch Kluch
114AnnaJAGIEŁŁObieg dziewcząt- ur. 2014Łódźbrak
115AntosiaSMOLEC bieg dziewcząt- ur. 2014Łódź brak