Lista uczestników

Mała Liga XC 2018

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 435
Zapisanych kobiet: 54
Zapisanych mężczyzn: 381
Zapisanych z opłaconym wpisowym:159
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:276

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrImięNazwiskoMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1131Łukasz GUKIEWICZWarszawaABSOLUTE BIKES TEAMMasters I 1988-1979
2297ŁukaszGIZIŃSKIWarszawaABSOLUTE BIKES TEAMMasters I 1988-1979
3106KlaudiaCICHACKAWarszawaBARAN CYCLING TEAMELITA Kobiet – 1989-1999
4160BartoszSTRUZIKWarszawaBIKE KONCEPTMasters II 1978-1969
5128KrzysztofLATOSZEKWarszawaBRAKMasters I 1988-1979
667MikołajPOŻYCZKAWarszawaBRAKKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
7233MichałCHOJECKIWarszawaBRAKMasters II 1978-1969
8203TomaszMIĘKUSWarszawabrakMasters II 1978-1969
9237TomaszGRUDNIEWSKIOtwockbrakMasters II 1978-1969
10249PiotrSCHMIDTWarszawabrakMasters I 1988-1979
11307KrzysztofBERNADYWarszawabrakMasters II 1978-1969
12320KrzysztofTLAGAWarszawa Zajeżdżony WołominMasters I 1988-1979
13100MichałMORAWSKIWarszawaCLEAR BIKE TEAMMasters I 1988-1979
14117AdrianWAWERWarszawaETI LKKG LUBLINJunior – 2000-2001
1550MariuszWĘGRZYNOWSKIWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMMasters II 1978-1969
1651BartoszWĘGRZYNOWSKIWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMMłodzik – 2004-2005
1768JustynaTARNOWSKAWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMLadies 1988 i starsze
18143MateuszŻELAZOWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
19248KrzysztofOLSZEWSKIOtwockGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
208RobertNGUYENWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
214MikołajMAŁEKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
225FilipMAŁEKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMłodzik – 2004-2005
233PiotrMAŁEKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1978-1969
242JustynaMAŁEKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1988 i starsze
259AleksanderWOŁOSZCZUKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
261ZofiaCZYŻWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1988 i starsze
277PiotrDEMIANIUKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1988-1979
286RobertLORENCSkierniewiceIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1978-1969
29137EvgenyFROLOVWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
3071AntoniMROWIŃSKIWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
3170MichałGRUCAWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids C2 chłopcy 2006-2007
3272FilipSURDYKWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 2004-2005
33153AleksandraDORSZWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
34152AlicjaSURDYKWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids D2 dziewczynki 2006-2007
35151KonradGÓRCZYŃSKIWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 2004-2005
36166MaciejDĄBROWSKIWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters II 1978-1969
37221KarolSKRZYŃSKIBadów GórnyKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids C2 chłopcy 2006-2007
38261MaciejSURDYKNowa ZałubiceKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters II 1978-1969
39276JuliannaKRAMSKA WołominKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
40275AntoniDOBOSZWarszawaKK Legia 1928 IntercarsKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
41188MirosławJAWNIKWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1978-1969
42141MarcinKUDLAKWarszawaMCP BIKE TEAMMasters I 1988-1979
4383KatarzynaRADZISZEWSKAWarszawaMCP BIKE TEAMELITA Kobiet – 1989-1999
44139DariuszMATYNIAWarszawaMCP BIKE TEAMMasters I 1988-1979
4541MaciejPARZYCHWarszawaMSR MRĄGOWOKids C2 chłopcy 2006-2007
4640MałgorzataGŁOGOWSKAWarszawaMSR MRĄGOWOJuniorka Młodsza 2002-2003
4739BartoszSAMULWarszawaMSR MRĄGOWOJunior Młodszy 2002-2003
48103Tomasz KUCHNIEWSKI WarszawaMYBIKE. PLMasters III 1968-1964
49120Valeriy BURLYAY WarszawaONBIKES SPORT TEAM Masters III 1968-1964
50121JacekPLISZKAWarszawaONBIKES SPORT TEAM Masters I 1988-1979
5174SławomirWYSOCKIWarszawaPATNET TEAMMasters IV – 1963 i starsi
5227ArkadiuszZIELIŃSKIWarszawaPOLSKI KLUB MTBMasters I 1988-1979
53224AdriannaBADER-STRZAŁAWarszawaPro Family Sport TeamKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
54272BartoszPTASZYŃSKIWarszawaPROBIS BIKE TEAMMasters I 1988-1979
5585MarekPAWEŁCZYKWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMasters II 1978-1969
5662MateuszGWIAZDAWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMłodzik – 2004-2005
57303DawidGWIAZDABrzezinyRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
5877MichałCIEŚLAKKarczewRumunia MTB TeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
59150WeronikaSKRZYŃSKAWarszawaSK LOGO SERVICE STRYKÓWKids D2 dziewczynki 2006-2007
60145MateuszREJCHWarszawaT-BIKE.PL RACING TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
6120IzabelaMACUTKIEWICZWarszawaTREZADOELITA Kobiet – 1989-1999
6222JacekRZADCAWarszawaTREZADOMasters I 1988-1979
6319Zdzisław TRYBUŁA WarszawaTREZADOMasters II 1978-1969
6418Roman ABRAMCZYKWarszawaTREZADOELITA Mężczyzn – 1989-1999
6515UrszulaLUBOIŃSKAWarszawaTREZADOLadies 1988 i starsze
6616TomaszKUCZEWSKIWarszawaTREZADOMasters IV – 1963 i starsi
6710CyprianŚWIDERSKIWarszawaTREZADOJunior Młodszy 2002-2003
6813DanielPEPLAWarszawaTREZADOMasters II 1978-1969
6921ArturMIODUSZEWSKIWarszawaTREZADOMasters I 1988-1979
7011AntoniŚWIDERSKIWarszawaTREZADOMłodzik – 2004-2005
7112MarcelinaŚWIDERSKAWarszawaTREZADOKids D2 dziewczynki 2006-2007
7217IgnacyŚWIDERSKIWarszawaTREZADOKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
7324KonstantyŚWIDERSKIWarszawaTREZADOKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
7425ŁukaszWOŹNICAWarszawaTREZADOELITA Mężczyzn – 1989-1999
75196JacekRZĄDCAWarszawaTREZADOMasters I 1988-1979
7614MariaCHRZANOWSKAGrodzisk MazowieckiTREZADOMłodziczka – 2004-2005
77279SławomirMAZUREKŻyrardówTREZADOMasters II 1978-1969
78101ŁucjaWIERZBICKAWarszawaTRIATHLON SIEDLCE CLUBMłodziczka – 2004-2005
7976MateuszPOWAŁKAWarszawaTRIATHLON SIEDLCE CLUBJunior Młodszy 2002-2003
8031JanAMBROŻKIEWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
8128LiwiaMICHALCZYK WarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
8229JanMICHALCZYK WarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
8360ZofiaKRYSIKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D2 dziewczynki 2006-2007
8436MariaAMBROŻKIEWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
8557MateuszSZYSZKOWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
8647PiotrSZYSZKOWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
8766BernardGASEKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
8835MariannaŻYLIKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodziczka – 2004-2005
8934StefanMANDESWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
90161AleksanderSTRUZIKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
91162MichałSTRUZIKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
92167PatrykRZEPECKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
9384KlaraMANDESWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D2 dziewczynki 2006-2007
94149HannaMAZURKIEWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D2 dziewczynki 2006-2007
95201MaciejROGALSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
96158MaciejJAROSŁAWSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
97234MichałDĘBOWSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
98274RafałIDZIKOWSKIOtwockWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
99169BłażejJANOTAWarszawaWGR TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
100269BłażejJAKÓBOWSKIWarszawaWGR TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
101200PatrykBIAŁEKWarszawaWGR TEAMMasters I 1988-1979
102126KamilERBERWarszawaWGR TEAMJunior – 2000-2001
103345MarcinCITKOWarszawabrakMasters II 1978-1969
104324KacperTARASZKIEWICZWarszawaMSR MRĄGOWOJunior Młodszy 2002-2003
105327MaciejSTEFAŃSKIWarszawaSK LOGO SERVICE STRYKÓWKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
106350RobertNGUYENWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
107353PawełWILIMWarszawa brakMasters I 1988-1979
108440AdamSTARZYŃSKINieporętSTARZYNSKI.COACHMasters II 1978-1969
109437GrzegorzJASIEŃCZUKBIAŁA PODLASKAbrakMasters II 1978-1969
110430MarcinWYSOCKIPruszkówABSOLUTE BIKES TEAMMasters II 1978-1969
111356TymoteuszDUDKOWSKIRadzyminKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
112449EmiliaWYSOCKAPruszkówWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
113363AmeliaWYSOCKAPruszkówWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
114441AntoninaBIAŁEKWARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Kobiet – 1989-1999
115422TomaszRADOŃKwirynówCrazy Racing TeamMasters II 1978-1969
116454PiotrHILCZERWarszawaBIKE CONCEPTMasters III 1968-1964
117480MarcinFICAPiasecznoSKLEPBICYKL.PL-PERFECT SOURCEMasters I 1988-1979
118477JacekTROINSKIWARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
119470MarcelSOBCZYKWarszawa Ifonkolarzklub Junior – 2000-2001
120ArturSKÓRAMarkibrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
121498KacperCACKOWarszawaCOZMOBIKE TEAMMasters I 1988-1979
122495KamilaKLAUSPIASECZNOKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids D2 dziewczynki 2006-2007
123503JacekKALBARCZYKPoznańbrakMasters I 1988-1979
124501ŁukaszKUCHARSKIWarszawabrakMasters I 1988-1979
125502MaciejWALCZAKWarszawaTEAM PKO BPMasters I 1988-1979
126484PiotrWRÓBELJozefowbrakJunior Młodszy 2002-2003
127483KrzysztofWRÓBELJozefowbrakMasters II 1978-1969
128493WojciechWIDUCHWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
129494AlbertKLAUSPIASECZNOKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters II 1978-1969
130496MarianOPĘCHOWSKIBiskupiecMSR MRĄGOWOMłodzik – 2004-2005
131375AleksandraGAJEWSKAWołominampuks viktoria radzyminKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
132497AleksanderWALINOWICZMrągowoMSR MRĄGOWOKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
133492StanisławSTELMASZCZYKWarszawaORSINO AKDKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
134358WitekPRZYBYLSKIWiązownaGO SPORT AK-SPED TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
135362PiotrPRZYBYLSKIWiązownaGO SPORT AK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
136488MaciejMICHALCZYKWarszawa brakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
137466KatarzynaEBERTWarszawa CYKLOZA.COMLadies 1988 i starsze
138490MateuszSZYSZKOWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
139386MalwinaKRZYCZKOWSKAWarszawaampuks viktoria radzyminMłodziczka – 2004-2005
140489SzymonPERSCHKEWarszawa Team PKO Bank PolskiMłodzik – 2004-2005
141482KacperPERSCHKEWarszawa Team PKO Bank PolskiMasters II 1978-1969
142461PiotrKĘPKIEWICZWarszawa brakMasters II 1978-1969
143465PawełPAPISMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
144464JakubZAGÓRSKIWarszawaTMS BROKERSMasters II 1978-1969
145468MateuszPOWAŁKAWarszawabrakJunior Młodszy 2002-2003
146462TomaszJASIŃSKIWarszawa brakMasters IV – 1963 i starsi
147AleksandraDORSZWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
148463TomaszSKRZYNIARZWarszawat-mobile sport teamMasters II 1978-1969
149485WojciechHUNKIEWICZMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
150421PiotrWRONAWRONAKK cyklonMasters II 1978-1969
151487SteffenSCHRÖDERPIASECZNORC03 IbenstadtMasters II 1978-1969
152486CezaryCHMIELEWSKIWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMMasters II 1978-1969
153419TadeuszŚWIDERSKINowy Dwór MazowieckiTimbud TeamMasters III 1968-1964
154491ŁukaszBUDNYKrasneMay Day Team LublinMasters I 1988-1979
155499Anuj KACMAVEŁÓDŹbrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
156505RafałCHARUCKIOstrów MazowieckaBikeholic teamMasters I 1988-1979
157504MariuszNADANYSokółkaSKK SOKÓŁMasters I 1988-1979
158384PawełGRABOWSKISerockMCP BIKE TEAMMasters I 1988-1979
159500JózefMAŃKLEGIONOWOROAD BIKE TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrImięNazwiskoMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1134ŁukaszPAWIKOWSKIWarszawaABSOLUTE BIKES TEAMMasters I 1988-1979
2172MaciejKUBICZWarszawaABSOLUTE BIKES TEAMMasters II 1978-1969
3270ŁukaszBIELECKIWarszawa ABSOLUTE BIKES TEAMMasters I 1988-1979
4239AdamOSTROWSKIWarszawaADIOSTRY TEAMMasters II 1978-1969
5213MichałSZKLARCZYKWarszawaADIOSTRY TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
6262NikodemTOKARSKIOpocznoAGH CyclingELITA Mężczyzn – 1989-1999
7333ŁukaszŁUKASIAKWarszawaAK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
8140PrzemysławWÓJCIKWarszawaAK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
9291MarcinCELIŃSKIOtwockAK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
10204PatrykKUBICKIWarszawaAllianz Partners MTBMasters I 1988-1979
11156StanisławLANGERWarszawaALLTOP STAG TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
12197KrystianŁOPATKAWarszawaASD ConsultingMasters I 1988-1979
13144JanBARANWarszawaBARAN CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
1490MarekKULIKWarszawaBARAN CYCLING TEAMMasters II 1978-1969
15210BartoszBEJMWarszawaBejmTeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
16173BartłomiejLEWANDOWSKIWarszawa BIKE STOREMasters II 1978-1969
17184Krzysztof WILKWarszawaBRAKELITA Mężczyzn – 1989-1999
1889AniaBARDYSZEWSKAWarszawaBRAKLadies 1988 i starsze
1981MaciejCIECIERAWarszawaBRAKMasters II 1978-1969
20123RobertCYRANOWICZWarszawaBRAKMasters II 1978-1969
21136MarcinROGUSKIWarszawaBRAKJunior – 2000-2001
22114TomaszSZCZEPANSKIWarszawaBRAKMasters I 1988-1979
23119KatarzynaBRYŁKAWarszawaBRAKLadies 1988 i starsze
24296NorbertSKUMIAŁWarszawaBRAKMasters I 1988-1979
25195MarekBATORWarszawaBRAKMasters I 1988-1979
2632AntoniPOTENTASWarszawaBRAKKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
2787PawełMARSZAŁEKWarszawaBRAKELITA Mężczyzn – 1989-1999
28142MaciejSIBORENKOWarszawabrakJunior – 2000-2001
29146DanielGALICKIWarszawabrakJunior – 2000-2001
30178WłodzimierzKOSIŃSKIWarszawabrakMasters II 1978-1969
31212MichałMALICKIWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
32189TomaszBARTOSIAKWarszawaBRAKMasters I 1988-1979
33174PawełKOWALSKIWarszawabrakMasters II 1978-1969
34182RadosławRUCIŃSKIWarszawa brakMasters II 1978-1969
35215JakubMACIĄŻEKWarszawa brakMasters I 1988-1979
36216WojciechWINNIKSzczecinbrakMasters I 1988-1979
37217HubertANTONIAKWarszawa brakMasters I 1988-1979
38241TomaszWYWROTOtwockbrakMasters II 1978-1969
39235PawełSACHARCZUKKarczewbrakMasters II 1978-1969
40246RafałCZYŻEWSKIWarszawabrakMasters I 1988-1979
41229ArturBICKIWarszawabrakMasters I 1988-1979
42230AntoniŁOJEWSKIPiasecznobrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
43252MaxPIOTROWSKIWARSZAWAbrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
44258PawełWISKIMIŃSK MAZOWIECKIbrakMasters II 1978-1969
45257KacperWISKIMińsk MazowieckibrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
46256RafałBACHAŃSKIWarszawa brakMasters II 1978-1969
47271PiotrSOBCZAKCelestynówbrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
48293ŁukaszWACŁAWEKWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
49289PawełKRÓLNadmabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
50281BartoszSAMBORSKIBIAŁYSTOKbrakMasters I 1988-1979
51287LudwikMAJORCZYKŻagańbrakMasters IV – 1963 i starsi
52321PiotrLETACHOWICZWarszawabrakMasters I 1988-1979
53317MichałMICHALSKIElizówka 35brakELITA Mężczyzn – 1989-1999
54299KatarzynaKWIATKOWSKAWarszawa brakJuniorka – 2000-2001
55305ZdzisławPOGORZESKIWarszawa brakMasters II 1978-1969
56318MarcinGÓRAKRzeszówbrakMasters I 1988-1979
57190BogusławLIPOWIECKIWarszawaCOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1963 i starsi
58214ArkadiuszOLESZKIEWICZWarszawaCOZMOBIKE TEAMMasters I 1988-1979
59222DariuszNAGÓRSKIKwirynówCrazy Racing TeamMasters II 1978-1969
60242Mariusz KOLIŃSKI WarszawaCrazy Racing TeamMasters II 1978-1969
61288Paweł KUFLIKOWSKIWarszawaCrazy Racing TeamMasters II 1978-1969
62278MarcinBĄKOWSKIWarszawa Crazy Racing TeamMasters II 1978-1969
6393PiotrANTONIUKWarszawaDIMENSIONDATAMasters II 1978-1969
64304RomanHAJZLERŁASKETI LKKG LUBLINMasters II 1978-1969
65125PawełMIKOŁAJCZYKWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
6669PiotrADAMIECWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
6755MichałKAMIŃSKIWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
6861RobertKRYSIKWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
69135MichałKLEPSWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
70130MarcinGÓRNICKIWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
71102MarcinSOTYNCELESTYNÓWGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
72264CezaryCHMIELEWSKIWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMMasters II 1978-1969
73314MichałBUJANWiązownaGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
74232Marcel SOBCZYKWarszawa Ifonkolarzklub Junior – 2000-2001
7592DariuszSOMOWWarszawaIGT MTB TEAMMasters IV – 1963 i starsi
76300ŁukaszSZCZYPEKOtwockIMPERIUM TEAMMasters I 1988-1979
77108AndrzejPIETRZAKWarszawaJakoobcycles.com BKKMasters II 1978-1969
78113JarosławMITASWarszawaKILINIKA ROWERÓWMasters III 1968-1964
79290Michał FICOŃWarszawa KK CyklonMasters I 1988-1979
8026SławekBANASIKWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters I 1988-1979
8197SzymonPOMORSKIWarszawaKOMOBIKE SCOTTELITA Mężczyzn – 1989-1999
82133MarcinWOLSKIWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters I 1988-1979
83260MariuszJAWNIKWARSZAWAKOMOBIKE SCOTTELITA Mężczyzn – 1989-1999
84298JanCZAPLIŃSKIBrwinówKOMOBIKE SCOTTMasters I 1988-1979
85193WojciechWÓJTOWICZPUŁAWYKS ENERGIA KOZIENICEMasters I 1988-1979
86194PawełWYCZÓŁKOWSKIPuławyKS Energia KozieniceJunior – 2000-2001
8794MariuszPOMORSKIWarszawaLANGUSTA NA PALMIEMasters II 1978-1969
88207MarcinJASIŃSKIWarszawaloco-ontheway.plMasters I 1988-1979
89313KamilKARWATWarszawaŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAMMasters I 1988-1979
90138KrzysztofMAJKOWSKIWarszawaT4B BIKE TEAM ELITA Mężczyzn – 1989-1999
9191KacperKUBISIAKWarszawaMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
92177MichałRUCIŃSKIWarszawaMCP BIKE TEAMMasters I 1988-1979
93192TomaszKLUZWarszawaMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
94185MagdalenaKOSKOWarszawaMCP BIKE TEAMLadies 1988 i starsze
95292TomaszKLUZMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
96284PrzemysławBRONIKOWSKIWiązownaMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
97285PawełPAPISMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
98392KluzTOMASZMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
9988AdamPYTLAKMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1978-1969
100181PiotrGAJEWSKIWarszawaMOVLINK Bike TeamMasters II 1978-1969
10146AntoniSTANKIEWICZWarszawaMSR MRĄGOWOKids C2 chłopcy 2006-2007
10245KacperTARASZKIEWICZWarszawaMSR MRĄGOWOJunior Młodszy 2002-2003
10344NikodemLEWAKOWSKIWarszawaMSR MRĄGOWOMłodzik – 2004-2005
10442RadosławPARZYCHWarszawaMSR MRĄGOWOMłodzik – 2004-2005
10538WiktorJAKUBIAKWarszawaMSR MRĄGOWOKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
10637MaciejGŁOGOWSKIWarszawaMSR MRĄGOWOKids C2 chłopcy 2006-2007
107220KarolPOLEWACZYKMrągowoMSR MRĄGOWOJunior Młodszy 2002-2003
108301Michał POLEWACZYKMrągowoMSR MRĄGOWOKids C2 chłopcy 2006-2007
109263PawełWIJATAOPOCZNOMTB OPOCZNOMasters I 1988-1979
11052KrzysztofŻEBROWSKIWarszawaMTB SUWAŁKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
11153AnnaPIETKIEWICZWarszawaMTB SUWAŁKILadies 1988 i starsze
11249JakubBUDZIŃSKIWarszawaMTB SUWAŁKIJunior Młodszy 2002-2003
113253AnnaPIETKIEWICZSuwałkiMTB SUWAŁKILadies 1988 i starsze
114286JakubJEROMINSuwałkiMTB SUWAŁKIJunior – 2000-2001
11565KrzysztofMROŻEWSKIWarszawaMYBIKE. PLMasters IV – 1963 i starsi
116191WojciechWÓDKAWarszawaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
117115PiotrSZLĄZAKWarszawaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
118205PiotrSZLĄZAKWarszawaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
119277PiotrSZLĄZAKWarszawaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
120310GrzegorzŚLESICKIWarszawa MYBIKE. PLMasters II 1978-1969
121187MarcinOBELWarszawaOBEL TEAMMasters I 1988-1979
122147BartoszSOBCZAKWarszawaOŚKA WARSZAWAMasters I 1988-1979
123110MateuszCHOJECKIWarszawaOŚKA WARSZAWAMasters II 1978-1969
124319MarcinSZEWCZYKWarszawaOŚKA WARSZAWAMasters I 1988-1979
125180FilipRACZKOWSKIWarszawaONBIKES SPORT TEAM Masters I 1988-1979
126225JacekPLISZKAWarszawa ONBIKES SPORT TEAM Masters I 1988-1979
127250MaciejTEODORCZYKZduńska WolaONBIKES SPORT TEAM ELITA Mężczyzn – 1989-1999
128255KacperBOROWIECKIWARSZAWAONBIKES SPORT TEAM Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi
129107ArkadiuszSTELMASZCZYKWarszawaORSINO AKDMasters II 1978-1969
130267DamianTRACZYKPiotrków TrybunalskiPiotrkowskie Kolarstwo SzosoweELITA Mężczyzn – 1989-1999
131266ArturZIĘBAKOWSKIWarszawaPOLSKI KLUB MTBMasters I 1988-1979
132186MarcinBORKOWSKIWarszawaPOLSKI KLUB MTBMasters I 1988-1979
133240KrzysztofPOLITOWSKIWarszawaPOLSKI KLUB MTBMasters II 1978-1969
134251ArturKOZAKWarszawaPOLSKI KLUB MTBELITA Mężczyzn – 1989-1999
135265RafałBRODOWSKIKarczewPOLSKI KLUB MTBMasters II 1978-1969
136226MajaNOWAKOWSKAJankiPro Family Sport TeamKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
137315JakubBŁAŻEJEWSKIWarszawaPROBIS BIKE TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
138282MaciejSAMBORSKIBiałystokPTR DojlidyELITA Mężczyzn – 1989-1999
13943MarcinROGALAWarszawaR1DE43TEAMMasters II 1978-1969
140295KamilMAŚLANKAMarkiR1DE43TEAMMasters I 1988-1979
14180MarekJANASWarszawaRAFBIKE.PL SKLEP ROWEROWYELITA Mężczyzn – 1989-1999
14279MartaBAZAŃSKAWarszawaRAFBIKE.PL SKLEP ROWEROWYELITA Kobiet – 1989-1999
143218PrzemysławBARANOWSKIEłkRAMA NA RAMIEMasters I 1988-1979
144306BartoszANDRYSWarszawaRAMA NA RAMIEMasters II 1978-1969
145245MateuszGOSZCZYŃSKIWarszawaRAVEN WHEELSELITA Mężczyzn – 1989-1999
146105DawidKRAWCZYKWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMJunior Młodszy 2002-2003
147104WojtekKRAWCZYKWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMasters II 1978-1969
14886AdamDŁUGOSZWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMłodzik – 2004-2005
14963PiotrDZIEDZICWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMasters III 1968-1964
150175IgorPACOCHAWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMJunior Młodszy 2002-2003
151176PatrykPACOCHAWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMasters II 1978-1969
15259DawidGWIAZDAWarszawaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
153179SamuelŚWIERCZYŃSKIBRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMJunior Młodszy 2002-2003
154124JonaszSTELMASZYKWarszawaRENAULT TEAMMasters I 1988-1979
155112ArkadiuszJUSIŃSKIWarszawaRENAULT TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
156109TomaszSKALSKIWarszawaRENAULT TEAMMasters II 1978-1969
157129MarcinPIETRAKWarszawaRKS FAMILY ACTIVEMasters I 1988-1979
158198MichałCĄPAŁAWarszawaRMF FM HEG KOŁA WARSZAWA.PLELITA Mężczyzn – 1989-1999
15958MaciejSTEFAŃSKIWarszawaSK LOGO SERVICE STRYKÓWKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
160159AdriannaSTĘPNIEWSKAWarszawaSKAN BIKE TEAM OPOCZNOELITA Kobiet – 1989-1999
161163MateuszKONWIŃSKISKAN BIKE TEAM OPOCZNOJunior Młodszy 2002-2003
16230JanKAŹMIEROWSKIWarszawaSKK SOKÓŁKids C2 chłopcy 2006-2007
163219NikolaGLINIECKAAugustówSKK SOKÓŁKids D2 dziewczynki 2006-2007
164164KrzysztofJEZIORSKIStara MiłosnaSMCT JeziorskiMasters IV – 1963 i starsi
16556AleksandraKŁECZEKWarszawaSST LUBCZAKids D2 dziewczynki 2006-2007
16654FilipKŁECZEKWarszawaSST LUBCZAKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
16782JacekKŁECZEKWarszawaSST LUBCZAMasters II 1978-1969
168168RadosławKAMIŃSKIWarszawaT4B BIKE TEAM Masters II 1978-1969
169283TomaszPIETRZYCKIBiałystokT-BIKE.PL RACING TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
170312JakubMOŁOTKIEWICZWarszawaTchiboMasters I 1988-1979
171280SławomirNICIŃSKIOtwockTeam LRP PolandMasters II 1978-1969
17273JakubZAGÓRSKIWarszawaTMS BROKERSMasters II 1978-1969
17323MichałŚWIDERSKIWarszawaTREZADOMasters II 1978-1969
17464BartoszRĘKAWEKSiedlceTRIATHLON SIEDLCE CLUBJunior Młodszy 2002-2003
17578NataliaBUCZEKWarszawaTRIATHLON SIEDLCE CLUBJuniorka – 2000-2001
176236BartoszRĘKAWEKSiedlceTRIATHLON SIEDLCE CLUBJunior Młodszy 2002-2003
177206GrzegorzKULIGOWSKIWarszawaTRYBIKMasters III 1968-1964
178199Michał BARANOWSKIWarszawaTRYBIK TEAMMasters I 1988-1979
179247KacperWINIARSKI PruszkówUKK Huragan Wołomin Junior – 2000-2001
180231FilipSTANIECWołominUKK Huragan Wołomin Junior – 2000-2001
181132BartoszNIEBIELSKIWarszawaUKS FalenicaJunior – 2000-2001
182238EwelinaBOJDZINSKAWarszawaVELCREDOLadies 1988 i starsze
183223Michał MANDESLaskiVelmar.plMasters I 1988-1979
184111JanOWCZAREKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
185118MateuszDUDMANWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
18698MichałPOMORSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
18775AdamWYSZOMIERSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
18848MaciejŻESZCZYŃSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
189170KonradCZABOKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
190171KlaudiaCZABOKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Kobiet – 1989-1999
191148KarolMAZURKIEWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMasters I 1988-1979
192155AntoninaŻYLIKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
193202WiktoriaROGALSKAWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
194154CezaryNIGOTWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
195157MikołajLANGERWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
196165KacperGAWLIKOtwockWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
197211MichałLACHOWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
198209AdamJAKUBOWSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
199208PiotrJEZIORSKIJózefosławWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
200243PawełKRÓLWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
201352JanJAWORSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
202227PawełBICKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
203228SzymonBICKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
204244PiotrKALUŻNYJÓZEFÓWWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
205311MichałLACHOWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
206420JanKAMELAWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
207432MichałŚWIDERSKIWarszawaTREZADOMasters II 1978-1969
208254KacperCYRANOWICZWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
209259DawidROSOCHACKISTOJADŁAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
210268MiłoszOŚKOWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
211294PiotrJEZIORSKIJózefosławWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
212308PawełAUGUSTYNOWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMasters II 1978-1969
213302TymonLIRSKIWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
214322JakubMATKOWSKICHOTOMÓWWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
215323PawełNOWAKOWSKIWarszawaWESO_LUCKY MTB TEAMMasters I 1988-1979
216183AleksandraWÓJCIKWarszawaWGR TEAMLadies 1988 i starsze
217127TomaszLEWANDOWSKI WarszawaWGR TEAMJunior – 2000-2001
218122AnnaSAWICKAWarszawaWGR TEAMLadies 1988 i starsze
21996NataliaMURANOWICZWarszawaWGR TEAMLadies 1988 i starsze
22095JoannaOZIEMSKAWarszawaWGR TEAMELITA Kobiet – 1989-1999
22199MikołajMAZURWarszawaWIELISZEW HERON TEAMMasters I 1988-1979
22233GrzegorzKĘPKAWarszawaXBOX BIKE TEAMMasters II 1978-1969
223338PatrykWAWRYSZUKMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters I 1988-1979
224348RafałNOWICKIMińsk MazowieckiBRAKJunior – 2000-2001
225347PawelGRZYBSuwałkiMTB SUWAŁKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
226346PrzemekKOPKOSuwałkiMTB SUWAŁKIJunior Młodszy 2002-2003
227340KrzysztofŁAZUGAŁuków brakJunior Młodszy 2002-2003
228332DariuszDYREKMościskaCOZMOBIKE TEAMMasters IV – 1963 i starsi
229339NinaWAWRYSZUKMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAELITA Kobiet – 1989-1999
230337RafałJANUSWarszawabrakMasters II 1978-1969
231335ArkadiuszWYSZKOWSKICiechanówT4B BIKE TEAM ELITA Mężczyzn – 1989-1999
232329ŁukaszBERNOLAKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
233316PiotrDRĄGOWSKIWarszawa brakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
234328JuliaADRIANOWSKAWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJuniorka – 2000-2001
235326WojciechSZCZEPAŃSKIMińsk MazowieckiSTANWEX IIMasters I 1988-1979
236325JakubPŁATEKMińsk MazowieckiSTANWEX IIELITA Mężczyzn – 1989-1999
237330MarcinSZLĄZAKWarszawaMYBIKE. PLKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
238331DominikSZLĄZAKWarszawa MYBIKE. PLKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
239334BeataKUŚMIERCZYKWarszawa brakELITA Kobiet – 1989-1999
240336PawełKOŚCIELNYWARSZAWACLEAR BIKE TEAMMasters II 1978-1969
241343AdamGRABEKWARSZAWAKK CYKLON WARSZAWAMasters III 1968-1964
242341AndrzejGOŁOWICZMińsk MazowieckiSTANWEX IIMasters IV – 1963 i starsi
243342GrzegorzSTEFANEKZąbkiPROBIS BIKE TEAMMasters II 1978-1969
244344MaciejGOŁOWICZMIŃSK MAZOWIECKISTAWEX II TEAMMasters I 1988-1979
245349PrzemysławWYSZOGRODZKIPruszkówbrakMasters I 1988-1979
246351SławekBANASIKWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters I 1988-1979
247447ŁukaszLIPKAKielcebrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
248476PawełCIESZKOWSKINowy Dwór MazowieckibrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
249418PawełZIELIŃSKISochaczewbrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
250474AdrianSOCHOWarszawaMYBIKE. PLMasters I 1988-1979
251435TomaszWRÓBELKobyłkaZajeżdżony WołominMasters II 1978-1969
252471KrzysztofAUGUSTYNOWICZWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
253439RafałPIOTROWSKIMagdalenkaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
254438KacperTATARCZAKWARSZAWAbrakMłodzik – 2004-2005
255448MaciejPETRYKAWarszawabrakJunior Młodszy 2002-2003
256442AleksanderBACIŃSKIOtwockbrakKids C2 chłopcy 2006-2007
257458KarolOSTASZEWSKIWARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
258436MateuszTRUBISZWARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
259434KarolPOLEWACZYKMrągowoMSR MRĄGOWOJunior Młodszy 2002-2003
260382RobertŚMIECHURSKIKobyłkabrakMasters III 1968-1964
261433PiotrSZLĄZAKWarszawa MYBIKE. PLMasters II 1978-1969
262DanielPEPLAWARSZAWATREZADOMasters II 1978-1969
263481KrzysztofWARDZYŃSKIWARSZAWAbrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
264478BartlomiejKWAPISZJózefosławT-BIKE.PL RACING TEAMMasters I 1988-1979
265479TomaszBĄBROWSKIWARSZAWAXBOX BIKE TEAMMasters I 1988-1979
266475FilipBOJECKIWARSZAWAKK CYKLON WARSZAWAELITA Mężczyzn – 1989-1999
267473MichałKAMIŃSKIWarszawa GO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
268472WojciechGIEZWARSZAWABOKSERSKAAUTOSERVISEMasters I 1988-1979
269443JacekOLBRYŚGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
270467MichałKOSTRZEWARADOMPRB KOMBUDMasters I 1988-1979
271469SławekBANASIKWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters I 1988-1979
272PawełPORĘBAWarszawaPRO MEDIA TEAMMasters II 1978-1969
273StanisławSKOLIMOWSKIChrosnabrakMasters IV – 1963 i starsi
274ŁukaszWYCZÓŁKOWSKIZielonkabrakMasters I 1988-1979
275MichałKOSTRZEWARadomPRB KOMBUDMasters I 1988-1979
276MaciejMICHALCZYKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi