Lista uczestników

Mała Liga XC 2018

Statystyki

Ogólem zapisanych: 317
Zapisanych kobiet: 44
Zapisanych mężczyzn: 273
Zapisanych z opłaconym wpisowym:140
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:177

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrImięNazwiskoMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
120IzabelaMACUTKIEWICZWarszawaTREZADOELITA Kobiet – 1989-1999
2145MateuszREJCHWarszawaT-BIKE.PL RACING TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
3120Valeriy BURLYAY Warszawa ONBIKES SPORT TEAM Masters III 1968-1964
431JanAMBROŻKIEWICZJózefosławWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
5129MarcinPIETRAKJasienicaRKS FAMILY ACTIVEMasters I 1988-1979
6103Tomasz KUCHNIEWSKI Józefów MYBIKE. PLMasters III 1968-1964
722JacekRZADCAWarszawaTREZADOMasters I 1988-1979
8269BłażejJAKÓBOWSKIBelsk DużyWGR TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
9183AleksandraWÓJCIKGrójecWGR TEAMLadies 1988 i starsze
1019Zdzisław TRYBUŁA Warszawa TREZADOMasters II 1978-1969
1126SławekBANASIKWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters I 1988-1979
1218Roman ABRAMCZYKPłochocinTREZADOELITA Mężczyzn – 1989-1999
138RobertNGUYENWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
1428LiwiaMICHALCZYK Warszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
1529JanMICHALCZYK Warszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
164MikołajMAŁEKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
175FilipMAŁEKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMłodzik – 2004-2005
183PiotrMAŁEKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1978-1969
192JustynaMAŁEKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1988 i starsze
20126KamilERBERGrójecWGR TEAMJunior – 2000-2001
2160ZofiaKRYSIKStefanówkaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D2 dziewczynki 2006-2007
22100MichałMORAWSKIŚwiderCLEAR BIKE TEAMMasters I 1988-1979
23125PawełMIKOŁAJCZYKWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
24123RobertCYRANOWICZWarszawaBRAKMasters II 1978-1969
25118MateuszDUDMANWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
2636MariaAMBROŻKIEWICZJózefosławWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
279AleksanderWOŁOSZCZUKWARSZAWAIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
28131Łukasz GUKIEWICZWarszawa ABSOLUTE BIKES TEAMMasters I 1988-1979
2915UrszulaLUBOIŃSKAWarszawaTREZADOLadies 1988 i starsze
3016TomaszKUCZEWSKIWarszawaTREZADOMasters IV – 1963 i starsi
3123MichałŚWIDERSKIRadonieTREZADOMasters II 1978-1969
3210CyprianŚWIDERSKIRadonieTREZADOJunior Młodszy 2002-2003
3313DanielPEPLAWieruchówTREZADOMasters II 1978-1969
34106KlaudiaCICHACKAKońskieBARAN CYCLING TEAMELITA Kobiet – 1989-1999
35199Michał BARANOWSKIDziekanów Leśny TRYBIK TEAMMasters I 1988-1979
3657MateuszSZYSZKOOtwockWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
37133MarcinWOLSKIWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters I 1988-1979
3821ArturMIODUSZEWSKIWarszawaTREZADOMasters I 1988-1979
3947PiotrSZYSZKOOtwockWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
4066BernardGASEKOtwockWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
411ZofiaCZYŻWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1988 i starsze
42141MarcinKUDLAKMarkiMCP BIKE TEAMMasters I 1988-1979
4363PiotrDZIEDZICBrzezinyRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMasters III 1968-1964
4443MarcinROGALAKomornicaR1DE43TEAMMasters II 1978-1969
45239AdamOSTROWSKIWarszawaADIOSTRY TEAMMasters II 1978-1969
4674SławomirWYSOCKIWarszawaPATNET TEAMMasters IV – 1963 i starsi
47128KrzysztofLATOSZEKWarszawaBRAKMasters I 1988-1979
4871AntoniMROWIŃSKIRadzyminKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
4970MichałGRUCARadzyminKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids C2 chłopcy 2006-2007
5072FilipSURDYKRadzyminKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 2004-2005
5135MariannaŻYLIKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodziczka – 2004-2005
5280MarekJANASWarszawaRAFBIKE.PL SKLEP ROWEROWYELITA Mężczyzn – 1989-1999
5311AntoniŚWIDERSKIosowiecTREZADOMłodzik – 2004-2005
5412MarcelinaŚWIDERSKAosowiecTREZADOKids D2 dziewczynki 2006-2007
5517IgnacyŚWIDERSKIosowiecTREZADOKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
5624KonstantyŚWIDERSKIosowiecTREZADOKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
5758MaciejSTEFAŃSKIStrykówSK LOGO SERVICE STRYKÓWKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
5825ŁukaszWOŹNICAWołominTREZADOELITA Mężczyzn – 1989-1999
5967MikołajPOŻYCZKARadomBRAKKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
6068JustynaTARNOWSKAWiązownaGO SPORT AK-SPED TEAMLadies 1988 i starsze
6132AntoniPOTENTASWarszawa BRAKKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
6234StefanMANDESLASKIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
6348MaciejŻESZCZYŃSKIWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
64113JarosławMITASWarszawa KILINIKA ROWERÓWMasters III 1968-1964
6546AntoniSTANKIEWICZMRĄGOWOMSR MRĄGOWOKids C2 chłopcy 2006-2007
6645KacperTARASZKIEWICZMRĄGOWOMSR MRĄGOWOJunior Młodszy 2002-2003
6744NikodemLEWAKOWSKIMRĄGOWOMSR MRĄGOWOMłodzik – 2004-2005
6841MaciejPARZYCHMRĄGOWOMSR MRĄGOWOKids C2 chłopcy 2006-2007
6940MałgorzataGŁOGOWSKAMRĄGOWOMSR MRĄGOWOJuniorka Młodsza 2002-2003
7039BartoszSAMULMRĄGOWOMSR MRĄGOWOJunior Młodszy 2002-2003
7138WiktorJAKUBIAKMRĄGOWOMSR MRĄGOWOKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
7237MaciejGŁOGOWSKIMrągowoMSR MRĄGOWOKids C2 chłopcy 2006-2007
73188MirosławJAWNIKCELESTYNÓWKOMOBIKE SCOTTMasters II 1978-1969
7473JakubZAGÓRSKIWARSZAWATMS BROKERSMasters II 1978-1969
7579MartaBAZAŃSKANieporętRAFBIKE.PL SKLEP ROWEROWYELITA Kobiet – 1989-1999
76143MateuszŻELAZOOTWOCKGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
77233MichałCHOJECKIOtwockBRAKMasters II 1978-1969
78180FilipRACZKOWSKIWarszawaONBIKES SPORT TEAM Masters I 1988-1979
79204PatrykKUBICKIDługa SzlacheckaAllianz Partners MTBMasters I 1988-1979
807PiotrDEMIANIUKWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1988-1979
81203TomaszMIĘKUSWarszawabrakMasters II 1978-1969
82266ArturZIĘBAKOWSKIWarszawaPOLSKI KLUB MTBMasters I 1988-1979
83160BartoszSTRUZIKWola AleksandraBIKE KONCEPTMasters II 1978-1969
84161AleksanderSTRUZIKWola AleksandraWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
85162MichałSTRUZIKWola AleksandraWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
86153AleksandraDORSZWOŁOMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
87152AlicjaSURDYKRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids D2 dziewczynki 2006-2007
88151KonradGÓRCZYŃSKIRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 2004-2005
89185MagdalenaKOSKOZąbkiMCP BIKE TEAMLadies 1988 i starsze
90197KrystianŁOPATKAWarszawaASD ConsultingMasters I 1988-1979
91RomanABRAMCZYKPłochocinTREZADOMasters II 1978-1969
9284KlaraMANDESLASKIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D2 dziewczynki 2006-2007
93150WeronikaSKRZYŃSKABRZEZINYSK LOGO SERVICE STRYKÓWKids D2 dziewczynki 2006-2007
94148KarolMAZURKIEWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMasters I 1988-1979
95149HannaMAZURKIEWICZWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D2 dziewczynki 2006-2007
96158MaciejJAROSŁAWSKIWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
97164KrzysztofJEZIORSKIStara MiłosnaSMCT JeziorskiMasters IV – 1963 i starsi
98166MaciejDĄBROWSKIWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters II 1978-1969
99165KacperGAWLIKOtwockWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
100173BartłomiejLEWANDOWSKIWarszawa BIKE STOREMasters II 1978-1969
101237TomaszGRUDNIEWSKIOtwockbrakMasters II 1978-1969
102186MarcinBORKOWSKIWarszawaPOLSKI KLUB MTBMasters I 1988-1979
103196JacekRZĄDCAWarszawaTREZADOMasters I 1988-1979
104194PawełWYCZÓŁKOWSKIPuławyKS Energia KozieniceJunior – 2000-2001
105198MichałCĄPAŁAWarszawaRMF FM HEG KOŁA WARSZAWA.PLELITA Mężczyzn – 1989-1999
106102MarcinSOTYNCELESTYNÓWGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
107225JacekPLISZKAWarszawa ONBIKES SPORT TEAM Masters I 1988-1979
108240KrzysztofPOLITOWSKIWarszawaPOLSKI KLUB MTBMasters II 1978-1969
109222DariuszNAGÓRSKIKwirynówCrazy Racing TeamMasters II 1978-1969
110235PawełSACHARCZUKKarczewbrakMasters II 1978-1969
111221KarolSKRZYŃSKIBadów GórnyKAMYK RADZYMIN MTB TEAMKids C2 chłopcy 2006-2007
112232Marcel SOBCZYKWarszawa Ifonkolarzklub Junior – 2000-2001
113251ArturKOZAKWarszawaPOLSKI KLUB MTBELITA Mężczyzn – 1989-1999
114223Michał MANDESLaskiVelmar.plMasters I 1988-1979
11514MariaCHRZANOWSKAGrodzisk MazowieckiTREZADOMłodziczka – 2004-2005
116292TomaszKLUZMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
1176RobertLORENCSkierniewiceIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1978-1969
118244PiotrKALUŻNYJÓZEFÓWWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
119311MichałLACHOWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
120272BartoszPTASZYŃSKIWarszawaPROBIS BIKE TEAMMasters I 1988-1979
121KacperKUNCEOżarów MazowieckiKolarz KlubKids C2 chłopcy 2006-2007
122WojciechKUNCEOżarów MazowieckiKolarz KlubKids C2 chłopcy 2006-2007
123261MaciejSURDYKNowa ZałubiceKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters II 1978-1969
12477MichałCIEŚLAKKarczewRumunia MTB TeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
125MateuszLENKIEWICZOżarów MazowieckiKolarz KlubMłodzik – 2004-2005
126262NikodemTOKARSKIOpocznoAGH CyclingELITA Mężczyzn – 1989-1999
127265RafałBRODOWSKIKarczewPOLSKI KLUB MTBMasters II 1978-1969
128252MaxPIOTROWSKIWARSZAWAbrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
129254KacerCYRANOWICZWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
130255KacperBOROWIECKIWARSZAWAONBIKES SPORT TEAM Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi
131258PawełWISKIMIŃSK MAZOWIECKIbrakMasters II 1978-1969
132257KacperWISKIMińsk MazowieckibrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
133256RafałBACHAŃSKIWarszawa brakMasters II 1978-1969
134259DawidROSOCHACKISTOJADŁAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
135260MariuszJAWNIKWARSZAWAKOMOBIKE SCOTTELITA Mężczyzn – 1989-1999
136263PawełWIJATAOPOCZNOMTB OPOCZNOMasters I 1988-1979
137267DamianTRACZYKPiotrków TrybunalskiPiotrkowskie Kolarstwo SzosoweELITA Mężczyzn – 1989-1999
138268MiłoszOŚKOWarszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
139270ŁukaszBIELECKIWarszawa ABSOLUTE BIKES TEAMMasters I 1988-1979
140271PiotrSOBCZAKCelestynówbrakELITA Mężczyzn – 1989-1999

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrImięNazwiskoMiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1Stanisław ZABOROWSKI Lipno LIPA MTBELITA Mężczyzn – 1989-1999
2KacperCACKOWarszawaCOZMOBIKE TEAMMasters I 1988-1979
364BartoszRĘKAWEKSiedlceTRIATHLON SIEDLCE CLUBJunior Młodszy 2002-2003
4ArturSOLENIECSkowieszyn 52BARAN CYCLING TEAMMasters I 1988-1979
5184Krzysztof WILKRadomBRAKELITA Mężczyzn – 1989-1999
6187MarcinOBELLesznowolaOBEL TEAMMasters I 1988-1979
7137EvgenyFROLOVWarszawaBRAKELITA Mężczyzn – 1989-1999
8121JacekPLISZKAWarszawaONBIKES SPORT TEAM Masters I 1988-1979
989AniaBARDYSZEWSKAWarszawaBRAKLadies 1988 i starsze
10101ŁucjaWIERZBICKANowe IganieTRIATHLON SIEDLCE CLUBMłodziczka – 2004-2005
1152KrzysztofŻEBROWSKISuwałkiMTB SUWAŁKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
1253AnnaPIETKIEWICZSuwałkiMTB SUWAŁKILadies 1988 i starsze
13169BłażejJANOTABelsk DużyWGR TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
1481MaciejCIECIERAHalinówBRAKMasters II 1978-1969
15138KrzysztofMAJKOWSKIDobrzyńMAJKOWSKI-INSTALACJE.PLELITA Mężczyzn – 1989-1999
16117AdrianWAWERPuławyETI LKKG LUBLINJunior – 2000-2001
17MarcinROGIŃSKI Ciechanów T4B BIKE TEAM Masters II 1978-1969
18245MateuszGOSZCZYŃSKIWarszawaRAVEN WHEELSELITA Mężczyzn – 1989-1999
19TomaszBROWIECKIWarszawaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
20Michał NOWOTKAWarszawa MYBIKE. PLMasters I 1988-1979
21108AndrzejPIETRZAKNowa WolaJakoobcycles.com BKKMasters II 1978-1969
2294MariuszPOMORSKIŁódźLANGUSTA NA PALMIEMasters II 1978-1969
23313KamilKARWATJózefówŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAMMasters I 1988-1979
24MichałLEŚNIEWSKIOtwockBRAKMasters I 1988-1979
2565KrzysztofMROŻEWSKIWarszawaMYBIKE. PLMasters IV – 1963 i starsi
26147BartoszSOBCZAKWarszawaOŚKA WARSZAWAMasters I 1988-1979
27Agnieszka KOPYTOWSKA Wysokin BRAKLadies 1988 i starsze
28111JanOWCZAREKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
2992DariuszSOMOWWarszawaIGT MTB TEAMMasters IV – 1963 i starsi
30127TomaszLEWANDOWSKI GrójecWGR TEAMJunior – 2000-2001
31Szymon BŁASIKŁaskJASTRZĘBIE ŁASKIE ELITA Mężczyzn – 1989-1999
32Sylwia TKACZYK WojciechowiceMYBIKE. PLLadies 1988 i starsze
33AndrzejGUMKOWSKIOstrołękaBIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKAMasters IV – 1963 i starsi
34105DawidKRAWCZYKŁÓDZRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMJunior Młodszy 2002-2003
35104WojtekKRAWCZYKŁódźRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMasters II 1978-1969
36191WojciechWÓDKAWarszawaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
37200PatrykBIAŁEKJasienicaWGR TEAMMasters I 1988-1979
38122AnnaSAWICKAKielceWGR TEAMLadies 1988 i starsze
3950MariuszWĘGRZYNOWSKIOtwockGO SPORT AK-SPED TEAMMasters II 1978-1969
4051BartoszWĘGRZYNOWSKIOtwockGO SPORT AK-SPED TEAMMłodzik – 2004-2005
4127ArkadiuszZIELIŃSKIWARSZAWAPOLSKI KLUB MTBMasters I 1988-1979
4269PiotrADAMIECJÓZEFÓWGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
4333GrzegorzKĘPKAJÓZEFÓWXBOX BIKE TEAMMasters II 1978-1969
4455MichałKAMIŃSKIBIAŁA PODLASKAGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
4597SzymonPOMORSKIŁódźKOMOBIKE SCOTTELITA Mężczyzn – 1989-1999
4698MichałPOMORSKIŁódźWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
47RidasKARASKAKaunasS-SPORTASMasters II 1978-1969
4861RobertKRYSIKStefanówkaGO SPORT AK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
49TomaszPIETRZYCKIBiałystokPIE3CKI COACH - SRALPE POLSKAMasters II 1978-1969
50136MarcinROGUSKIZąbkiBRAKJunior – 2000-2001
5196NataliaMURANOWICZGrójecWGR TEAMLadies 1988 i starsze
5295JoannaOZIEMSKAGrójecWGR TEAMELITA Kobiet – 1989-1999
5386AdamDŁUGOSZKoluszkiRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMłodzik – 2004-2005
5449JakubBUDZIŃSKISuwałkiMTB SUWAŁKIJunior Młodszy 2002-2003
55MaciejSAMBORSKIBiałystokPTR DOJLIDYELITA Mężczyzn – 1989-1999
56MateuszWYROBEKWarszawaBRAKJunior – 2000-2001
57RafałJARZĘBSKIMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters I 1988-1979
58144JanBARANZwoleńBARAN CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
59333ŁukaszŁUKASIAKJózefówAK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
60114TomaszSZCZEPANSKIOTWOCKBRAKMasters I 1988-1979
6176MateuszPOWAŁKASiedlceTRIATHLON SIEDLCE CLUBJunior Młodszy 2002-2003
62135MichałKLEPSOtwockGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
63115PiotrSZLĄZAKWarszawaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
64119KatarzynaBRYŁKAWarszawaBRAKLadies 1988 i starsze
65PatrykLARWIŃSKIWarszawaORSINO AKDMasters I 1988-1979
6683KatarzynaRADZISZEWSKAWarszawaMCP BIKE TEAMELITA Kobiet – 1989-1999
67175IgorPACOCHAŁódźRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMJunior Młodszy 2002-2003
68176PatrykPACOCHAŁódźRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMasters II 1978-1969
6985MarekPAWEŁCZYKWarszawa WesołaRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMasters II 1978-1969
7091KacperKUBISIAKMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
71NorbertSKUMIAŁWarszawaBRAKMasters I 1988-1979
72139DariuszMATYNIAMARKIMCP BIKE TEAMMasters I 1988-1979
73JustynaDUDCZAKŁódźBRAKLadies 1988 i starsze
7490MarekKULIKPuławyBARAN CYCLING TEAMMasters II 1978-1969
7593PiotrANTONIUKWarszawaDIMENSIONDATAMasters II 1978-1969
76177MichałRUCIŃSKIRadzyminMCP BIKE TEAMMasters I 1988-1979
77AndrzejJĘDREJBrwinówADIOSTRY TEAMMasters II 1978-1969
78124JonaszSTELMASZYKWarszawaRENAULT TEAMMasters I 1988-1979
7930JanKAŹMIEROWSKISokółkaSKK SOKÓŁKids C2 chłopcy 2006-2007
8078NataliaBUCZEKSiedlceTRIATHLON SIEDLCE CLUBJuniorka – 2000-2001
8188AdamPYTLAKMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1978-1969
8275AdamWYSZOMIERSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C2 chłopcy 2006-2007
83195MarekBATORPiasecznoBRAKMasters I 1988-1979
8442RadosławPARZYCHMRĄGOWOMSR MRĄGOWOMłodzik – 2004-2005
8556AleksandraKŁECZEKRzeszówSST LUBCZAKids D2 dziewczynki 2006-2007
8662MateuszGWIAZDABrzezinyRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMMłodzik – 2004-2005
8759DawidGWIAZDABrzezinyRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
8854FilipKŁECZEKRZESZÓWSST LUBCZAKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
8982JacekKŁECZEKRZESZÓWSST LUBCZAMasters II 1978-1969
9087PawełMARSZAŁEKLegionowoBRAKELITA Mężczyzn – 1989-1999
9199MikołajMAZURKAŁUSZYNWIELISZEW HERON TEAMMasters I 1988-1979
92107ArkadiuszSTELMASZCZYKWARSZAWAORSINO AKDMasters II 1978-1969
93110MateuszCHOJECKIWARSZAWAOŚKA WARSZAWAMasters II 1978-1969
94112ArkadiuszJUSIŃSKIJASIENICARENAULT TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
95109TomaszSKALSKIJasienicaRENAULT TEAMMasters II 1978-1969
96130MarcinGÓRNICKIWARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMMasters I 1988-1979
97132BartoszNIEBIELSKIWrszawaUKS FalenicaJunior – 2000-2001
98KrzysztofŁUKASIKPOMIECHÓWEKRENAULT TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
99134ŁukaszPAWIKOWSKIWarszawa ABSOLUTE BIKES TEAMMasters I 1988-1979
100140PrzemysławWÓJCIKOTWOCKAK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
101142MaciejSIBORENKOWarszawa brakJunior – 2000-2001
102146DanielGALICKIGajbrakJunior – 2000-2001
103238EwelinaBOJDZINSKAWarszawaVELCREDOLadies 1988 i starsze
104Piotr JAGUSZEWSKI SulejówekbrakMasters I 1988-1979
105207MarcinJASIŃSKIKołoloco-ontheway.plMasters I 1988-1979
106168RadosławKAMIŃSKICiechanówT4B BIKE TEAM Masters II 1978-1969
107Piotr BIENENDAOlsztynCentrum Rowerowe Olsztyn TeamMasters I 1988-1979
108178WłodzimierzKOSIŃSKIKozłów BiskupibrakMasters II 1978-1969
109213MichałSZKLARCZYKWarszawaADIOSTRY TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
110MaciejBINISZEWSKIWarszawa brakMasters I 1988-1979
111212MichałMALICKIWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
112167PatrykRZEPECKIOTWOCKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
113SzymonLACHOWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
114210BartoszBEJMKołoBejmTeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
115189TomaszBARTOSIAKBRWINÓWBRAKMasters I 1988-1979
116181PiotrGAJEWSKIŁódźMOVLINK Bike TeamMasters II 1978-1969
117159AdriannaSTĘPNIEWSKAOpocznoSKAN BIKE TEAM OPOCZNOELITA Kobiet – 1989-1999
118192TomaszKLUZMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1978-1969
119172MaciejKUBICZWarszawaABSOLUTE BIKES TEAMMasters II 1978-1969
120170KonradCZABOKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
121171KlaudiaCZABOKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Kobiet – 1989-1999
122155AntoninaŻYLIKWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
123202WiktoriaROGALSKAWarszawabrakKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
124201MaciejROGALSKIWarszawa KK Legia 1928 IntercarsKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
125154CezaryNIGOTWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
126156StanisławLANGERSerockALLTOP STAG TEAMKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
127157MikołajLANGERSerockWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodzik – 2004-2005
128163MateuszKONWIŃSKISKAN BIKE TEAM OPOCZNOJunior Młodszy 2002-2003
129174PawełKOWALSKIWarszawabrakMasters II 1978-1969
130300ŁukaszSZCZYPEKOtwockIMPERIUM TEAMMasters I 1988-1979
131190BogusławLIPOWIECKIWarszawaCOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1963 i starsi
132179SamuelŚWIERCZYŃSKIBRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMJunior Młodszy 2002-2003
133206GrzegorzKULIGOWSKIWarszawaTRYBIKMasters III 1968-1964
134205PiotrSZLĄZAKWarszawaMYBIKE. PLMasters II 1978-1969
135182RadosławRUCIŃSKIWarszawa brakMasters II 1978-1969
136193WojciechWÓJTOWICZPUŁAWYKS ENERGIA KOZIENICEMasters I 1988-1979
137211MichałLACHOWICZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
138209AdamJAKUBOWSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
139208PiotrJEZIORSKIJózefosławWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
140214ArkadiuszOLESZKIEWICZWarszawaCOZMOBIKE TEAMMasters I 1988-1979
141215JakubMACIĄŻEKWarszawa brakMasters I 1988-1979
142216WojciechWINNIKSzczecinbrakMasters I 1988-1979
143217HubertANTONIAKWarszawa brakMasters I 1988-1979
144218PrzemysławBARANOWSKIEłkRAMA NA RAMIEMasters I 1988-1979
145241TomaszWYWROTOtwockbrakMasters II 1978-1969
146242Mariusz KOLIŃSKI WarszawaCrazy Racing TeamMasters II 1978-1969
147DawidWORONIECKIŁaskarzewNC+ SPORTS TEAMMasters I 1988-1979
148224AdriannaBADER-STRZAŁAWarszawaPro Family Sport TeamKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
149226MajaNOWAKOWSKAJankiPro Family Sport TeamKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
150ArturANTONIUKKraśnikBARAN CYCLING TEAMMasters I 1988-1979
151243PawełKRÓLWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
152Mateusz DOMINIAKŁódźClariant Cycling TeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
153RadosławRĘKAWEKGarwolinOŚKA WARSZAWAMasters I 1988-1979
154AdamŻUBERWarszawaOŚKA WARSZAWAMasters II 1978-1969
155HelenaBRAUNWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMłodziczka – 2004-2005
156250MaciejTEODORCZYKZduńska WolaONBIKES SPORT TEAM ELITA Mężczyzn – 1989-1999
157247KacperWINIARSKI PruszkówUKK Huragan Wołomin Junior – 2000-2001
158234MichałDĘBOWSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior Młodszy 2002-2003
159249PiotrSCHMIDTWarszawabrakMasters I 1988-1979
160246RafałCZYŻEWSKIWarszawabrakMasters I 1988-1979
161Filip STANIEC Wołomin UKK Huragan Wołomin Junior – 2000-2001
162352JanJAWORSKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
163219NikolaGLINIECKAAugustówSKK SOKÓŁKids D2 dziewczynki 2006-2007
164220KarolPOLEWACZYKMrągowoMSR MRĄGOWOJunior Młodszy 2002-2003
165227PawełBICKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
166228SzymonBICKIWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
167229ArturBICKIWarszawabrakMasters I 1988-1979
168230AntoniŁOJEWSKIPiasecznobrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
169231FilipSTANIECWołominUKK Huragan Wołomin Junior – 2000-2001
170253AnnaPIETKIEWICZSuwałkiMTB SUWAŁKILadies 1988 i starsze
171236BartoszRĘKAWEKSiedlceTRIATHLON SIEDLCE CLUBJunior Młodszy 2002-2003
172264CezaryCHMIELEWSKIWarszawaGO SPORT AK-SPED TEAMMasters II 1978-1969
173420JanKAMELAWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIJunior – 2000-2001
174432MichałGLANZWarszawaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIELITA Mężczyzn – 1989-1999
175248KrzysztofOLSZEWSKIOtwockGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999
176DawidLNIANYKielcebrakJunior – 2000-2001
177MarcinSOTYNCelestynówGO SPORT AK-SPED TEAMELITA Mężczyzn – 1989-1999