Lista uczestników

IX BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika

Statystyki

Ogólem zapisanych: 62
Zapisanych kobiet: 15
Zapisanych mężczyzn: 47
Wolnych miejsc: 138
Zapisanych z opłaconym wpisowym:27
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:35

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1100SKIBAMaciejRybnikbrak
2101MALGRABŁukaszRYDUŁTOWYbrak
3102PIEKARSKIArturRybnikbrak
4103PIEKARSKISebastianRybnikbrak
5104GÓRZYŃSKIMariuszRybnikbrak
6105GITNERPiotrRybnikbrak
7106WUWERAdrianRybnikKlub Biegacza RTV EURO AGD
8107KAJTOCH Ewa Świerklany Akademia Biegania w Swierklanach
9108KOWALŁukaszRybnikbrak
10109CIEŚLIKRafałWodzisław Śląskibrak
11110GAŁĄZKAPawełRybnikbrak
12111DOBOSZAndrzejLeszczynybrak
13112PRZEMYŚLAKWiktoriaOpawaMUKN "Pod Stróżą" Miszkowice
14113PRZEMYŚLAKWeronikaOpawaMUKN "Pod Stróżą" Miszkowice
15114GEMBALASzymonBełkINŻYNIERIA BIEGANIA
16115MATUŁASylwesterZwonowicebrak
17116MAROSZEKSzymonRybnikbrak
18117WACŁAWEK Tomek Gliwice brak
19118KŁODADominikaPoznańASICS FrontRunner Poland
20119KALISZUKBartoszSwarzędzbrak
21120SZYMURAWojciechRybnikbrak
22121SZYMURAIzabelaRybnikbrak
23122RECLIKJacekRybnikDecathlon Rybnik
24123SIWANOWICZJustynaRybnikbrak
25124WEGNERJacekRybnikbrak
26125GRZYWACZDariaKnurówbrak
27126LEWICKIPawełKnurówbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrNazwiskoImięMiejscowośćKlub/Drużyna
1JAROSŁAW KawarskiRybnikHajer z Jankowic
2STAROSTAJaroslawJejkowicebrak
3STAROSTAMartynaJejkowicebrak
4MURASIzabelaRybnikbrak
5KOWALSKIRafałRybnikbrak
6KRÓLWojciechRybnikKlub dzika
7LINDERRafałRybnikPuma Running
8KOSTORZAgnieszka Rybnik brak
9SZYMURAKamilRybnikbrak
10BENISZWojciechTarnowskie GóryBRT/Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
11KOSTORZJanuszRybnikM&M
12SZYMURAAdrianRybnikbrak
13KOWALCZYKPaweł KętyKęckie Harpagany
14DAMECAleksanderRybnikOchajoRun & Friends
15142MACHURALeszekCzuchówbrak
16145BOROŃTomekTychyRUNHOGS Tychy
17BOROŃJuliannaTychyRUNHOGS Tychy
18144KOŁDYKA-GAWRONMarzenaKĘDZIERZYN-KOŹLEbrak
19143WADOWSKAJustynaKĘDZIERZYN-KOŹLEbrak
20MACIEJEWSKAAngelikaGliwicebrak
21WIECZOREKPawełKsiążeniceBebechy
22147SZKLARCZYKJakubRybnikZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku
23GATNARMarcinRybnikZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku
2438STELMACHKamilRybnikZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku
25146GRABOWSKIPawełRybnikZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku
26148STUDNIKGrzegorzRybnikGlobal Run
27139PAWTELAgataRybnikbrak
28153NIESZPOREKJarosławKnurówbrak
29152BUGDOLZbigniewRybnikbrak
30154PIECHACZEKJacekJastrzębie-Zdrójbrak
31151ORDOŃŁukaszWrocławbrak
32150WROŻYNAAdamRybnikbrak
33149NOWAKCzesławKnurówbrak
34141MURAŃSKIDariuszRybnikbrak
35140WIECZOREKMarekRybnikbrak