Lista uczestników

Z biegiem Wisły - IV Festiwal biegowy Annopol 2018

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 325
Zapisanych kobiet: 124
Zapisanych mężczyzn: 201
Zapisanych z opłaconym wpisowym:127
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:198

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
11ZbigniewPIETRZYKBieg na dystansie 10 kmKępa BorzechowskaISKRY10km M 40-49
22Paweł SZUBARTOWSKI Bieg na dystansie 10 kmBełżyce Bełżyce biegają 10km M 20-29
33IzabelaNALEWAJKOBieg na dystansie 10 kmLublinISKRY10km K 20-29
4MirosławJAKUBIKBieg na dystansie 10 kmZaleszanyFartlek GO10km M 50-59
55DorotaSTOLABieg na dystansie 10 kmKraśnikbrak10km K 40-49
66PiotrSTOLABieg na dystansie 10 kmKraśnikbrak10km M 50-59
77AndrzejWOTLIŃSKIBieg na dystansie 10 kmskarzysko kamiennabrak10km M 50-59
88JanuszGĄTARZBieg na dystansie 10 kmWarszawaJ&J10km M 30-39
99MonikaBORYCBieg na dystansie 5 km KraśnikKraśnik Biega5km K 40-49
1010TomaszNALEPABieg na dystansie 5 km Janów LubelskiGUKS Modliborzyce5km M 40-49
1111JanuszKRAWCZYŃSKIBieg na dystansie 10 kmGromadzicebrak10km M 40-49
12ŁukaszTRĘBACZBieg na dystansie 5 km Annopolbrak5km M 30-39
1313BartoszKOZAKBieg na dystansie 10 kmOpole Lubelskiebrak10km M 20-29
14KarolKALISZEWSKIBieg na dystansie 10 kmLublinBaran Cycling Team10km M 30-39
1515TomaszLASKABieg na dystansie 10 kmZAWICHOSTZawichost Biega10km M 50-59
1616JacekRUMIŃSKIBieg na dystansie 10 kmBełżyceBełżyce biegają 10km M 40-49
1717ŻanetaRUMIŃSKABieg na dystansie 10 kmBełżyceBełżyce biegają 10km K 40-49
1818BasiaMALECBieg na dystansie 10 kmLublinbrak10km K 50-59
1919JustynaBASAKBieg na dystansie 5 km Stary GarbówWkurw_team5km K 20-29
2020JakubWOŹNIAKBieg na dystansie 5 km GorzyceSPRINT Gorzyce5km M 16-19
2121DawidMIROSŁAWBieg na dystansie 10 kmBorzechów Lubelskibiegacz.pl TEAM10km M 20-29
2222MieczysławŻURAWSKIBieg na dystansie 5 km STALOWA WOLAStalowowolski Klub Biegacza5km M 60+
2323KamilKOZABieg na dystansie 10 kmUlanówbrak10km M 20-29
2424JustynaOSTAPOWICZBieg na dystansie 5 km Opole LubelskieLubelskibiegacz.pl TEAM5km K 30-39
2525BartekOSTAPOWICZBieg na dystansie 5 km Opole Lubelskiebrak5km M 30-39
2626AnetaSOLABieg na dystansie 5 km Krężnica OkrągłaBełżyce i okolice biegają5km K 30-39
2727PawełCIECHANOWICZBieg na dystansie 10 kmPuławyMultimedia Runners Puławy10km M 30-39
2828GrzegorzWEREMKOBieg na dystansie 10 kmPuławyMultimedia Runners Puławy10km M 40-49
29UrszulaRUBASZKANordic Walking – 5 km KrzczonówbrakNordic Walking 5km
30AnnaGOŁĘBIOWSKANordic Walking – 5 km KRAŚNIKbrakNordic Walking 5km
31AnnaKRÓLNordic Walking – 5 km KRAŚNIKbrakNordic Walking 5km
3232MateuszPŁECHABieg na dystansie 10 kmKRAŚNIKDąbrowski Team10km M 20-29
3333Paweł NOWOROLNIK Bieg na dystansie 10 kmPuławy Multimedia Runners Puławy10km M 30-39
3434EwaCZARNECKABieg na dystansie 10 kmPuławy Multimedia Runners Puławy10km K 30-39
3535OlafLIPCZYNSKIBieg na dystansie 5 km Lublin#runFORsmile5km M 30-39
3636AgnieszkaKLISZBieg na dystansie 10 kmLublinHusaria Race Team10km K 30-39
3737MałgorzataSIEMBIDABieg na dystansie 10 kmUlanówStalowowolski Klub Biegacza10km K 40-49
3838AdrianKOBIELARZBieg na dystansie 5 km LublinLublin Biega5km M 30-39
3939MirosławZIOŁOBieg na dystansie 10 kmKRAŚNIKKraśnik Biega10km M 40-49
40MariuszGOLIŃSKIBieg na dystansie 5 km KRAŚNIKKraśnik Biega5km M 40-49
4141DominikaSERWACKABieg na dystansie 5 km Stalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza5km K 20-29
4242BarbaraSKRZYPCZAK Bieg na dystansie 10 kmStalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza10km K 30-39
4343BożenaCZERWIŃSKABieg na dystansie 10 kmSandomierzTSA SANDOMIERZ10km K 40-49
4444MichałCURBieg na dystansie 10 kmDęblinbrak10km M 20-29
4545MałgorzataCURBieg na dystansie 5 km Dęblinbrak5km K 20-29
46IzabelaHOŁODYBieg na dystansie 10 kmWola Rebkowskabrak10km K 20-29
4747JerzyWRZESIEŃBieg na dystansie 10 kmSandomierzTakLubię Sandomierz10km M 50-59
4848JacekNAKONIECZNYBieg na dystansie 10 kmLublinSII POWER PEOPLE10km M 20-29
4949PawełDREWNIAKBieg na dystansie 5 km ŚwidnikBDOWWB5km M 30-39
5050KrzysztofSIECZKABieg na dystansie 10 kmWymysłówbrak10km M 20-29
5151Leszek BIAŁECKIBieg na dystansie 5 km Rykibrak5km M 30-39
5252MaciejIWANOWSKIBieg na dystansie 5 km Dęblinbrak5km M 30-39
5353AnnaMAZUREKBieg na dystansie 5 km Sporniakbrak5km K 30-39
5454DamianWĄCHALABieg na dystansie 10 kmKrosno OdrzańskieKaczmar RUN Team10km M 30-39
5555StanisławMŁYNARSKIBieg na dystansie 5 km Zarzecze k/NiskaStalowowolski Klub Biegacza5km M 60+
5656JustynaJAWORSKABieg na dystansie 5 km Puławybrak5km K 40-49
5757MałgorzataKOŁODZIEJBieg na dystansie 5 km niebrak5km K 50-59
5858MarcinKOWALCZYKBieg na dystansie 5 km LublinISKRY5km M 30-39
59AnnaSERAFINNordic Walking – 5 km WrzawyUks Siedleszczany Nordic WalkingNordic Walking 5km
6060PawełBIDASBieg na dystansie 10 kmSANDOMIERZTakLubię Sandomierz10km M 50-59
61RenataBIDASNordic Walking – 5 km SANDOMIERZbrakNordic Walking 5km
6262MariaPAWŁOWSKA-LISBieg na dystansie 5 km OBLASYbrak5km K 40-49
6363MarcinBOCHENKIEWICZBieg na dystansie 10 kmPuławyMultimedia Runners Puławy10km M 30-39
6464PawełRACZYŃSKIBieg na dystansie 10 kmANNOPOLTeam Draczyński10km M 20-29
6565TomaszŁEPTUCHBieg na dystansie 5 km KomorówStalowowolski Klub Biegacza5km M 30-39
6666WojtekTOMASZEWSKIBieg na dystansie 10 kmBelzyceBełżyce biegają 10km M 30-39
6767Krzysztof MAZURKIEWICZBieg na dystansie 5 km Stalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza5km M 40-49
6868MariuszADAMCZYKBieg na dystansie 10 kmBorzechowBełżyce biegają 10km M 40-49
69KarolGRZYWABieg na dystansie 10 kmKraśnikbrak10km M 20-29
70MartaPASZKOWSKANordic Walking – 5 km Urzędów brakNordic Walking 5km
7171Zbigniew URBAŃSKI Bieg na dystansie 10 kmAlfredówkaZMITEK TEAM 10km M 50-59
7272AlinaURBAŃSKABieg na dystansie 10 kmAlfredówkaZMITEK TEAM 10km K 50-59
73GrzegorzSZTOBRYNBieg na dystansie 10 kmPuławyMultimedia Runners Puławy10km M 30-39
7474KingaZBICIAKBieg na dystansie 5 km Lubartówbrak5km K 16-19
7575AdamZBICIAKBieg na dystansie 5 km Lubartówbrak5km M 50-59
7676JacekKAPTURBieg na dystansie 5 km ZAWICHOSTZawichost Biega5km M 20-29
7777PiotrMACIEJEWSKIBieg na dystansie 10 kmLublinbrak10km M 30-39
7878DagmaraROGOZIŃSKA-KOZAKBieg na dystansie 10 kmZamośćRoztoczańska Grupa Biegowa Cyku Pyku10km K 30-39
7979PiotrPATEREKBieg na dystansie 10 kmStalowa Wolabrak10km M 20-29
8080RobertKOZAKBieg na dystansie 5 km ZamośćRoztoczańska Grupa Biegowa Cyku Pyku5km M 40-49
8181KatarzynaGALIŃSKABieg na dystansie 10 kmStalowa Wolabrak10km K 40-49
82NataliaPIETRUSZKANordic Walking – 5 km JugoszówbrakNordic Walking 5km
8383SławomirKOZAKBieg na dystansie 5 km ZamośćRoztoczańska Grupa Biegowa Cyku Pyku5km M 40-49
8484GrzegorzWOJTASIKBieg na dystansie 10 kmStalowa Wolabrak10km M 40-49
8585RobertSZKODABieg na dystansie 5 km BiłgorajBiłgoraj Ultra Trail5km M 30-39
8686MarcinKORZONEKBieg na dystansie 5 km GorzyceSPRINT Gorzyce5km M 30-39
87KrzysztofKUBAKBieg na dystansie 5 km Rykibiegusiem.pl5km M 40-49
8888TomaszDZIOREKBieg na dystansie 5 km GorzyceSPRINT Gorzyce5km M 30-39
8989MichałFILABieg na dystansie 5 km Lublinbrak5km M 30-39
9090GabrielaKALICHBieg na dystansie 10 kmOpoka Koloniabrak10km K 20-29
91PawełTRACZBieg na dystansie 10 kmKraśnikbrak10km M 30-39
9292KingaTYLUTKIBieg na dystansie 5 km PuławyMultimedia Runners Puławy5km K 30-39
9393RomanOCZKOWSKIBieg na dystansie 10 kmStalowa Wolabrak10km M 50-59
9494TomaszMALINOWSKI Bieg na dystansie 10 kmKraśnik Boks Kraśnik" Za brama"10km M 30-39
95DorotaJARZYNANordic Walking – 5 km AnnopolbrakNordic Walking 5km
96HalinaWOŹNIAKNordic Walking – 5 km AnnopolbrakNordic Walking 5km
9797AndrzejAUGUSTYNBieg na dystansie 5 km Stalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza5km M 60+
9898Robert .SZKODABieg na dystansie 10 kmBiłgorajBiłgoraj Ultra Trail10km M 30-39
9999BeataLANGEBieg na dystansie 5 km BiłgorajBiłgoraj Ultra Trail5km K 40-49
100100MarcinZYGMUNTBieg na dystansie 5 km Jasicebrak5km M 20-29
101101Paweł SAŁAPABieg na dystansie 5 km Bidzinybrak5km M 20-29
102JoannaKUBIŚBieg na dystansie 5 km PuławyMultimedia Runners Puławy5km K 30-39
103103TomaszSZWAJKABieg na dystansie 5 km Lublinbrak5km M 30-39
104104PiotrMAZURKIEWICZBieg na dystansie 5 km Annopolbrak5km M 50-59
105105SebastianMAZURKIEWICZBieg na dystansie 5 km Annopolbrak5km M 30-39
106106ŁukaszLECKIBieg na dystansie 10 kmTurkaTymon Team10km M 30-39
107107IlonaMAZURKIEWICZBieg na dystansie 5 km Annopolbrak5km K 20-29
108108AdamSZYNKOWSKIBieg na dystansie 5 km Nowy Rachówbrak5km M 50-59
109109ZbigniewDULEMBABieg na dystansie 5 km Skarżysko-KamiennaJuventa Kobex-Starachowice5km M 30-39
110MarzenaJABŁOŃSKANordic Walking – 5 km AnnopolbrakNordic Walking 5km
111111JacekSOSNÓWKABieg na dystansie 5 km KraśnikKraśnik Biega5km M 40-49
112EwaGĄBKANordic Walking – 5 km Opoka Kol. 68brakNordic Walking 5km
113GrażynaKOBYRANordic Walking – 5 km Świeciechów Duży 249brakNordic Walking 5km
114114UrszulaDĄBEKBieg na dystansie 10 kmTarnobrzegTeBeG Runners Team10km K 50-59
115115RyszardKRÓLBieg na dystansie 5 km LublinLublin Biega5km M 50-59
116116PiotrSTĘPIEŃBieg na dystansie 5 km ZawichostZawichost Biega5km M 40-49
117Wiesław KOŁCZEWSKINordic Walking – 5 km KraśnikbrakNordic Walking 5km
118118Marcin.KORZONEKBieg na dystansie 10 kmGorzyceSPRINT Gorzyce10km M 30-39
119119JakubMAREKBieg na dystansie 10 kmTarnobrzegbrak10km M 20-29
120347ŁukaszBARANBieg na dystansie 10 kmTarnobrzegbrak10km M 30-39
121JakubAKSAMITBieg na dystansie 5 km SOCHACZEWrowerowy biegacz5km M 30-39
122345ElzbietaKOCHOWSKABieg na dystansie 5 km SokolnikiTeBeG Runners Team5km K 40-49
123344Jan MarianKRAWCZAKBieg na dystansie 5 km Stalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza5km M 60+
124343JolantaŻEBROWSKABieg na dystansie 5 km PuławyChemik Noxy Puławy5km K 40-49
125JacekWIŚNIEWSKINordic Walking – 5 km Uks Siedleszczany Nordic WalkingNordic Walking 5km
126TomaszWIŚNIEWSKINordic Walking – 5 km SandomierzUks Siedleszczany Nordic WalkingNordic Walking 5km
127ZygmuntOLENDEREKNordic Walking – 5 km Uks Siedleszczany Nordic WalkingNordic Walking 5km

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNrImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/DrużynaKategoria
1OlafLIPCZYŃSKIBieg na dystansie 10 kmLublin#runFORsmile10km M 30-39
2KrzysztofKOWALCZYKBieg na dystansie 10 kmLublinMilon Club Run10km M 30-39
3Michał WILCZYŃSKIBieg na dystansie 10 kmAnnopolbrak10km M 20-29
4SebastianWIERZBIŃSKIBieg na dystansie 10 kmLublinMilon Club Run10km M 40-49
5Magdalena KORNACKA Bieg na dystansie 10 kmLublin Lubelska Grupa Triathlonu 10km K 40-49
659ElizaPITURA Bieg na dystansie 10 kmLublin Lubelska Grupa Triathlonu 10km K 40-49
7JacekRUMIŃSKIBieg na dystansie 10 kmBełżyceBełżyce biegają 10km M 40-49
8321MarianWŁODARCZYKBieg na dystansie 5 km Skarżysko KamiennaStalowowolski Klub Biegacza5km M 60+
9323AlinaKAZIOBieg na dystansie 5 km Stalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza5km K 50-59
10BarbaraPUDŁOBieg na dystansie 5 km LublinLubelska Grupa Triathlonu 5km K 50-59
11KatarzynaMAMCARZBieg na dystansie 5 km LublinNajwiększa Armia Świata5km K 30-39
12MateuszPLEWABieg na dystansie 10 kmJanow Lubelskibrak10km M 30-39
13MałgorzataPISKORZBieg na dystansie 10 kmPruszkówbrak10km K 30-39
14320PawełBALAWENDERBieg na dystansie 5 km Kraśnikbrak5km M 40-49
15ZygmuntGOLIKBieg na dystansie 5 km Stalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza5km M 60+
16KasiaS.Bieg na dystansie 5 km Annopolbrak5km K 30-39
17EmilOKRĄGŁYBieg na dystansie 5 km Warszawabrak5km M 30-39
18329AdamSZAJDABieg na dystansie 5 km Tarnobrzegbrak5km M 60+
19PatrykZALESKI-EJGIERDBieg na dystansie 5 km Nowy Dwór Maz.SOL35km M 30-39
20RenataKWIATKOWSKABieg na dystansie 10 kmOżarów MazowieckiKB Ożarów Mazowiecki Biega10km K 50-59
21EwelinaSOBOŃBieg na dystansie 10 kmSandomierz Tak Lubię Sandomierz10km K 30-39
2261MonikaRAŚBieg na dystansie 10 kmBełżyceBełżyce biegają 10km K 30-39
23Rafał ZYCH Bieg na dystansie 10 kmSandomierzbrak10km M 40-49
24TomaszOBARSKIBieg na dystansie 10 kmSandomierzbrak10km M 40-49
25317ArkadiuszGILBieg na dystansie 5 km Annopolbrak5km M 16-19
26RobertMAJECKIBieg na dystansie 10 kmSandomierzbrak10km M 20-29
27SłąwomirKOZAKBieg na dystansie 10 kmZamośćRoztoczańska Grupa Biegowa Cyku Pyku10km M 40-49
28319Rafał HAŃCZYK Bieg na dystansie 10 kmNisko brak10km M 30-39
29Dorota GRUCHALSKA Bieg na dystansie 10 kmKraśnikKraśnicki Klub Morsów 10km K 30-39
30Andrzej WOJEWODA Bieg na dystansie 5 km Dęblinbrak5km M 30-39
31341WaldemarBRODACKIBieg na dystansie 10 kmPuławyChemik Noxy Puławy10km M 60+
32MichałFELEDYNBieg na dystansie 10 kmKraśnikERKADO RT 10km M 20-29
33LeckiŁUKASZBieg na dystansie 10 kmTurkaTymon Team10km M 30-39
34328Agnieszka TYLUTKIBieg na dystansie 10 kmTarnobrzegTeBeG Runners Team10km K 40-49
35201DagmaraDULbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
36202OskarTRĘBACZbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
37203PawełBEDNAREKbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
38JuliaBEDNARZbieg dla klas I-III – 400mKraśnikbrakbieg dla klas I-III – 400m
39205NataliaSOLAbieg dla klas I-III – 400mKrężnica OkrągłaBełżyce i okolice biegająbieg dla klas I-III – 400m
40206JuliaCYBULAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
41207DanielKAMIENIARZbieg dla klas I-III – 400mDąbrowaPSP Dąbrowabieg dla klas I-III – 400m
42208OliverGACbieg dla klas I-III – 400mRachów NowyPSP Dąbrowabieg dla klas I-III – 400m
43CezarySZYDLAKbieg dla klas I-III – 400mNowy RachówPSP Dąbrowabieg dla klas I-III – 400m
44210FilipKOWALbieg dla klas I-III – 400mNowy RachówPSP Dąbrowabieg dla klas I-III – 400m
45211Sylwia SZYNKOWSKAbieg dla klas I-III – 400mDąbrowaPSP Dąbrowabieg dla klas I-III – 400m
46212KrzysztofSZYNKOWSKIbieg dla klas I-III – 400mDąbrowaPSP Dąbrowabieg dla klas I-III – 400m
47213AleksandraWÓJCICKAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
48NataliaOLSZÓWKAbieg dla klas I-III – 400mBliskowicePSP Świeciechówbieg dla klas I-III – 400m
49215AdrianKOWALbieg dla klas I-III – 400mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas I-III – 400m
50216ArturPLIZGAbieg dla klas I-III – 400mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas I-III – 400m
51BartoszFREDAbieg dla klas I-III – 400mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas I-III – 400m
52218JakubOPAŁKAbieg dla klas I-III – 400mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas I-III – 400m
53219KewinMYŚLIWIECbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
54ArturŁAGODAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
55221KarolMACIASbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
56222GrzegorzPIĄTOWSKIbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
57223KonradŻYŁKAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
58224AntoninaKLIMKIEWICZbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrakbieg dla klas I-III – 400m
59225BartłomiejSTĄCHORbieg dla klas I-III – 400mOpoka KoloniaPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
60226Michał GŁADYSZbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
61227AntoniJABŁOŃSKIbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
62228AntoninaCEBULAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
63229AmeliaPOBIEGAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
64230PaulinaSTELMACHbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
65231MajaOLSZÓWKAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
66232KewinTABAKAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
67233NikolaMALECbieg dla klas I-III – 400mKosinPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
68234KarolinaCYRANbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
69BarbaraSZYMANEKbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas I-III – 400m
70236MichałSTĘPIEŃbieg dla klas I-III – 400mHutaPSP Dąbrowabieg dla klas I-III – 400m
71237WiktorPASIECZNYbieg dla klas I-III – 400mGorzyceFartlek GObieg dla klas I-III – 400m
72238PatrykŁUSZCZAKbieg dla klas I-III – 400mtarnobrzegbrakbieg dla klas I-III – 400m
73239Antoni WRÓBELbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
74240BartoszTRĘBACZbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
75241GabrielaKONIARCZYKbieg dla klas IV-VI – 800mStary Rachówbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
76242GabrielLISbieg dla klas IV-VI – 800mOBLASYbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
77243OliwiaPAWŁASZEKbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
78244SzymonSKORUPAbieg dla klas IV-VI – 800mKSIEZOMIERZbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
79245BartoszJANICKIbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Dąbrowabieg dla klas IV-VI – 800m
80246Dawid KOWALbieg dla klas IV-VI – 800mZychówkiPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
81247MichałSTRUZIKbieg dla klas IV-VI – 800mBliskowicePSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
82248DawidSURZYNbieg dla klas IV-VI – 800mKopiecPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
83249KatarzynaGOZDALSKAbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
84250PaulinaLIPIECbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
85251WiktoriaNIERADKAbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
86252GrzegorzKLIMEKbieg dla klas IV-VI – 800mZychówkiPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
87253JakubWIDUCHbieg dla klas IV-VI – 800mBliskowicePSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
88254KrystianKŁÓDKAbieg dla klas IV-VI – 800mPopówPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
89255KamilKOSIŃSKIbieg dla klas IV-VI – 800mPopówPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
90256DominikaPIĄTEKbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
91257SzymonSTĘPIEŃbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
92258Julia MARKOWSKAbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla klas IV-VI – 800m
93259NadiaBARSZCZbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
94260MartynaMŁYNARCZYKbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
95261ElizaRACHWAŁbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
96262KorneliaGNIAŹbieg dla klas IV-VI – 800mOpoka DużaPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
97263MariaLIKOSbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
98264MichałDUDEKbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
99265IgaDĘBNIEWSKAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
100266KamilaDĘBNIEWSKAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
101267KonradPLEWAbieg dla klas IV-VI – 800mJakubowicePSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
102268DorianUFNIARZbieg dla klas IV-VI – 800mOpoka KoloniaPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
103269KacperTRĘBACZbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
104270JanLIPIECbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
105271AdrianaCYRANbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
106272MikołajBARSZCZbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
107273AlanSTĄPOROWSKIbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
108274KacperBADURAbieg dla klas IV-VI – 800mOpoczkaPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
109275KacperCHMIELbieg dla klas IV-VI – 800mDabrowaPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
110276AgataPOBIEGAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
111277MateuszGRZESIKbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
112278AdamKIELERbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
113279MateuszUFNIARZbieg dla klas IV-VI – 800mOpoka KoloniaPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
114280MartaSTĘPIEŃbieg dla klas IV-VI – 800mDąbrowaPSP Dąbrowabieg dla klas IV-VI – 800m
115282WeronikaRELIGAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopolbieg dla klas IV-VI – 800m
116283MilenaSOSNÓWKAbieg dla klas IV-VI – 800mKraśnikPSP 5 Kraśnikbieg dla klas IV-VI – 800m
117284OliwiaSOSNÓWKAbieg dla klas IV-VI – 800mKraśnikPSP 5 Kraśnikbieg dla klas IV-VI – 800m
118285MikołajKOŚĆbieg dla klas IV-VI – 800mKraśnikbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
119286Aleksandra RAŚbieg dla klas IV-VI – 800mBelzyceBełżyce biegają bieg dla klas IV-VI – 800m
120287Julia RAŚbieg dla klas IV-VI – 800mbełzyceBełżyce biegają bieg dla klas IV-VI – 800m
121288NataliaZBOCHbieg dla klas IV-VI – 800mJaniszówbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
122289DominikaKRÓLbieg dla klas IV-VI – 800mLublinLublin Biegabieg dla klas IV-VI – 800m
123290WeronikaCZAPLAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGKRAŚNIKbrakbieg dla młodzieży – 1200m
124291AgataSEKUTOWSKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGŚwieciechów Dużybrakbieg dla młodzieży – 1200m
125292WojtekBALAWENDERbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGKrasnikbrakbieg dla młodzieży – 1200m
126293KingaZBICIAKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGLubartówbrakbieg dla młodzieży – 1200m
127294Mateusz PIĘTAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
128295GrzegorzDĄBROWSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGŚwieciechówPSP Świeciechówbieg dla młodzieży – 1200m
129296Marek GOZDALSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGŚwieciechówPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
130Patryk STANKIEWICZbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
131298Kamil DĘBNIEWSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGHutaPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
132299Łukasz MAGIEŁDAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpokaPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
133300Dominik WĘZKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGBorówPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
134301DawidDĄBROWSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
135302SylwiaMIROSŁAWbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGGrabówka KoloniaPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
136303PatrycjaŚWIEBODAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGDabrowaPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
137304AngelikaRACHWAŁbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGJakubowicePSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
138305GrzegorzJABŁOŃSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
139306DominikWĘSKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGJaniszówPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
140KamilGRZESIKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpoka KoloniaPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
141308JakubSZYNKOWSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGHutaPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
142309MartynaSUSZEKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpoka DużaPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
143310PatrycjaRYTWIŃSKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
144PatrycjaGRZESIKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpoka KoloniaPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
145312NikolaPAWŁASZEKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
146313Stanisław NIEMCZYCKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopolbieg dla młodzieży – 1200m
147314PatrykZBOCHbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGJaniszówbrakbieg dla młodzieży – 1200m
148315DawidŻYŁKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGWymysłówPSP Kosinbieg dla młodzieży – 1200m
149316NataliaTARGOSbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGNowy Rachów 64brakbieg dla młodzieży – 1200m
150322PawełKĘDZIERSKIBieg na dystansie 5 km Lublinbrak5km M 30-39
151318MariuszRAPABieg na dystansie 5 km LublinRaczyński Team5km M 40-49
152324ErykPIĘTABieg na dystansie 5 km Winiarybrak5km M 20-29
153325AnnaSADZABieg na dystansie 10 kmSkarżysko Kamienna brak10km K 30-39
154335ZuzannaJAWORSKAbieg dla klas IV-VI – 800mPuławybrakbieg dla klas IV-VI – 800m
155336DagmaraNEDZELAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
156334KamilGRZESIKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpokabrakbieg dla młodzieży – 1200m
157333PatrycjaGRZESIKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpokabrakbieg dla młodzieży – 1200m
158332PatrykSTANKIEWICZbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGbrakbieg dla młodzieży – 1200m
159330MariuszMIERZWABieg na dystansie 10 kmJarocin32 Batalion Lekkiej Piechoty10km M 20-29
160331DariuszKARNATBieg na dystansie 10 kmNowa Dębabrak10km M 40-49
161338BogdanZMITROWICZBieg na dystansie 5 km Nowa DębaZMITEK TEAM 5km M 40-49
162340JerzyBRZUSZEKBieg na dystansie 5 km Nowa Dębabrak5km M 50-59
163327MarekKOTBieg na dystansie 10 kmSulówbrak10km M 40-49
164339PawełWALSKIBieg na dystansie 10 kmTarnobrzegbrak10km M 40-49
165337WaldemarSĄDELBieg na dystansie 10 kmTarnobrzegTeBeG Runners Team10km M 40-49
166IgorZARZECZNAbieg dla klas I-III – 400mKraśnikbrakbieg dla klas I-III – 400m
167AgataZARZECZNAbieg dla klas I-III – 400mKraśnikbrakbieg dla klas I-III – 400m
168307DawidRYBABieg na dystansie 5 km Kosinbrak5km M 20-29
169214GabrielMAZURbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGGorzycebrakbieg dla młodzieży – 1200m
170297RadosławBINEKBieg na dystansie 5 km Annopolbrak5km M 30-39
171PatrycjaLEŚNIKOWSKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGGorzycebrakbieg dla młodzieży – 1200m
172JadwigaWARDANordic Walking – 5 km LublinbrakNordic Walking 5km
173311Graham JamesZALEWSKA-MOONBieg na dystansie 5 km brak5km M 60+
174112JustynaTĘCZABieg na dystansie 5 km KraśnikKraśnik Biega5km K 30-39
17595BeataLANGEBieg na dystansie 10 kmBiłgorajBiłgoraj Biega10km K 40-49
176110RobertPASIECZNYBieg na dystansie 5 km GorczyceFartlek GO5km M 40-49
17730MałgorzataWOŁOSZYNBieg na dystansie 5 km Kraśnikbrak5km K 40-49
178113ŁukaszJABŁOŃSKIBieg na dystansie 5 km KraśnikKraśnik Biega5km M 40-49
179117TomaszJABŁOŃSKIBieg na dystansie 10 kmKraśnikbrak10km M 60+
180342WaldemarBRODACKIBieg na dystansie 5 km Puławybrak5km M 60+
18131MonikaJABŁOŃSKABieg na dystansie 10 kmKraśnikbrak10km K 30-39
18214PiotrĆMIELEWSKIbieg dla klas I-III – 400mDwikozybrakbieg dla klas I-III – 400m
18312OliwiaHAŁKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGBiłgorajbrakbieg dla młodzieży – 1200m
18487NataliaWIZIOŁbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
18529PatrykFLISELABieg na dystansie 5 km Annopolbrak5km M 20-29
18682MartaĆMIELEWSKABieg na dystansie 5 km Dwikozybrak5km K 30-39
18791AnnaSTĘPIEŃbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGZawickostbrakbieg dla młodzieży – 1200m
188102BartoszŻYŁKAbieg dla klas I-III – 400mWymysłówbrakbieg dla klas I-III – 400m
189281JuliaSUSZEKbieg dla klas IV-VI – 800mPopówbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
190217PawełMIROSŁAWbieg dla klas IV-VI – 800mbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
191204PatrycjaLEŚNIOWSKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGGorzycebrakbieg dla młodzieży – 1200m
192220PiotrDZIUBIŃSKIbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
193209StanisławMŁYNARSKIBieg na dystansie 10 kmZarzecze k/Niskabrak10km M 60+
194235PawełWÓJCIKbieg dla klas IV-VI – 800mLinówbrakbieg dla klas IV-VI – 800m
1954OliwiaPIETROŃbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolbrakbieg dla młodzieży – 1200m
196346KatarzynaBRYŁKAbieg dla klas I-III – 400mSandomierzbrakbieg dla klas I-III – 400m
197326PawełBALAWENDERBieg na dystansie 10 kmbrak10km M 40-49
19896RadosławBIELECKIBieg na dystansie 10 kmKraśnikbrak10km M 40-49