Lista uczestników

IV Festiwal biegowy Annopol 2018 - zapisy dzieci

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 189
Zapisanych kobiet: 88
Zapisanych mężczyzn: 101

Uczestnicy Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpImięNazwiskoStartuję w:MiejscowośćKlub/Drużyna
1ZuzannaMALINOWSKAbieg przedszkolaka – 150mKraśnikbrak
2MateuszMALINOWSKIbieg przedszkolaka – 150mKraśnikbrak
3Antoni WRÓBELbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrak
4RóżaPIETRZAKbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
5MalinaCZAPLAbieg przedszkolaka – 150mKRAŚNIKbrak
6WeronikaCZAPLAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGKRAŚNIKbrak
7PatrykDULbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
8DagmaraDULbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
9BartoszTRĘBACZbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrak
10OskarTRĘBACZbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
11GabrielaKONIARCZYKbieg dla klas IV-VI – 800mStary Rachówbrak
12PawełBEDNAREKbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
13JuliaBEDNARZbieg dla klas I-III – 400mKraśnikbrak
14AgataSEKUTOWSKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGŚwieciechów Dużybrak
15Zofia PISKORZbieg przedszkolaka – 150mPruszkówbrak
16WojciechPISKORZbieg przedszkolaka – 150mPruszkówbrak
17NataliaSOLAbieg dla klas I-III – 400mKrężnica OkrągłaBełżyce i okolice biegają
18GabrielSOLAbieg przedszkolaka – 150mKrężnica OkrągłaBełżyce i okolice biegają
19OscarBRANIGANbieg przedszkolaka – 150mJakubowicebrak
20AleksanderBRANIGANbieg przedszkolaka – 150mJakubowicebrak
21MaciekZALESKI-EJGIERDbieg przedszkolaka – 150mNowy Dwór Maz.SOL3
22GabrielLISbieg dla klas IV-VI – 800mOBLASYbrak
23SzymonTRĘBACZbieg przedszkolaka – 150mANNOPOLbrak
24OliwiaPAWŁASZEKbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolbrak
25SzymonSKORUPAbieg dla klas IV-VI – 800mKSIEZOMIERZbrak
26WiktoriaBABIRACKAbieg przedszkolaka – 150mOpoczka 26brak
27JuliaCYBULAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
28WojtekBALAWENDERbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGKrasnikbrak
29KingaZBICIAKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGLubartówbrak
30OskarLIPNIACKIbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
31MaksymilianNOWAKbieg przedszkolaka – 150mStalowa Wolabrak
32MaksymilianNOWAKbieg przedszkolaka – 150mStalowa Wolabrak
33PolaKSIĄŻEKbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
34ZuzannaSTANbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
35MajaMROZIŃSKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
36MajaADAMSKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
37LilianaDRAGNbieg przedszkolaka – 150mANNOPOLbrak
38AlicjaJUDAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
39BartłomiejWOŹNIAKbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
40IzabelaWOŹNIAKbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
41AlicjaWÓJCICKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
42WeronikaBABIRACKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
43KubaBOROWSKIbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
44BartoszJANICKIbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Dąbrowa
45Julia MOCHOLbieg przedszkolaka – 150mDąbrowaPSP Dąbrowa
46DanielKAMIENIARZbieg dla klas I-III – 400mDąbrowaPSP Dąbrowa
47OliverGACbieg dla klas I-III – 400mRachów NowyPSP Dąbrowa
48CezarySZYDLAKbieg dla klas I-III – 400mNowy RachówPSP Dąbrowa
49FilipKOWALbieg dla klas I-III – 400mNowy RachówPSP Dąbrowa
50Sylwia SZYNKOWSKAbieg dla klas I-III – 400mDąbrowaPSP Dąbrowa
51KrzysztofSZYNKOWSKIbieg dla klas I-III – 400mDąbrowaPSP Dąbrowa
52AleksandraWÓJCICKAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
53WojciechPLIZGAbieg przedszkolaka – 150mŚwieciechówPSP Świeciechów
54AmeliaZABORbieg przedszkolaka – 150mBliskowicePSP Świeciechów
55KonradGIEZEKbieg przedszkolaka – 150mBliskowicePSP Świeciechów
56JuliaMIERZWAbieg przedszkolaka – 150mZychówkiPSP Świeciechów
57ZuzannaBOWNIKbieg przedszkolaka – 150mŚwieciechówPSP Świeciechów
58SaraSOBKAbieg przedszkolaka – 150mBliskowicePSP Świeciechów
59Szymon STRUZIKbieg przedszkolaka – 150mBliskowicePSP Świeciechów
60AlanGAJbieg przedszkolaka – 150mBliskowicePSP Świeciechów
61Kacper GIERCZAKbieg przedszkolaka – 150mŚwieciechówPSP Świeciechów
62Dawid KOWALbieg dla klas IV-VI – 800mZychówkiPSP Świeciechów
63MichałSTRUZIKbieg dla klas IV-VI – 800mBliskowicePSP Świeciechów
64NataliaOLSZÓWKAbieg dla klas I-III – 400mBliskowicePSP Świeciechów
65AdrianKOWALbieg dla klas I-III – 400mŚwieciechówPSP Świeciechów
66DawidSURZYNbieg dla klas IV-VI – 800mKopiecPSP Świeciechów
67ArturPLIZGAbieg dla klas I-III – 400mŚwieciechówPSP Świeciechów
68BartoszFREDAbieg dla klas I-III – 400mŚwieciechówPSP Świeciechów
69JakubOPAŁKAbieg dla klas I-III – 400mŚwieciechówPSP Świeciechów
70KatarzynaGOZDALSKAbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechów
71PaulinaLIPIECbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechów
72WiktoriaNIERADKAbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechów
73GrzegorzKLIMEKbieg dla klas IV-VI – 800mZychówkiPSP Świeciechów
74JakubWIDUCHbieg dla klas IV-VI – 800mBliskowicePSP Świeciechów
75KrystianKŁÓDKAbieg dla klas IV-VI – 800mPopówPSP Świeciechów
76KamilKOSIŃSKIbieg dla klas IV-VI – 800mPopówPSP Świeciechów
77DominikaPIĄTEKbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechów
78SzymonSTĘPIEŃbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechów
79Julia MARKOWSKAbieg dla klas IV-VI – 800mŚwieciechówPSP Świeciechów
80Przemysław KOWALbieg przedszkolaka – 150mŚwieciechów Pod.PSP Świeciechów
81WiktorŚPIEWAKbieg przedszkolaka – 150mANNOPOLbrak
82MarcelKRAWCZYKbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
83BartszROMAŃSKIbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
84BartoszROMAŃSKIbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
85Blanka TABAKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
86BartoszMATUSZCZAKbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
87PatrykMATUSZCZAKbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
88OskarBABIRACKIbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
89KewinMYŚLIWIECbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
90MajaJAROSZbieg przedszkolaka – 150mAnnoplbrak
91LenaWIĘCKOWSKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
92AlicjaPOBIEGAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
93Alicja GAWEŁbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
94JakubGAWEŁbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
95SzymonGAWEŁbieg przedszkolaka – 150mAnnopolPrzedszkole Annopol
96Julia NIZIOŁbieg przedszkolaka – 150mANNOPOLbrak
97ŁucjaNIZIOŁbieg przedszkolaka – 150mANNOPOLbrak
98NikolaTARGOSbieg przedszkolaka – 150mANNOPOLbrak
99ArturŁAGODAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
100KarolMACIASbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
101GrzegorzPIĄTOWSKIbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
102KonradŻYŁKAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
103AntoninaKLIMKIEWICZbieg dla klas I-III – 400mAnnopolbrak
104BartłomiejSTĄCHORbieg dla klas I-III – 400mOpoka KoloniaPSP Annopol
105Michał GŁADYSZbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
106AntoniJABŁOŃSKIbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
107AntoninaCEBULAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
108AmeliaPOBIEGAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
109PaulinaSTELMACHbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
110MajaOLSZÓWKAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
111KewinTABAKAbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
112NikolaMALECbieg dla klas I-III – 400mKosinPSP Annopol
113Mateusz PIĘTAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopol
114GrzegorzDĄBROWSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGŚwieciechówPSP Świeciechów
115Marek GOZDALSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGŚwieciechówPSP Annopol
116Patryk STANKIEWICZbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopol
117SewerynTRELAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolPrzedszkole Annopol
118Kamil DĘBNIEWSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGHutaPSP Annopol
119Łukasz MAGIEŁDAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpokaPSP Annopol
120Dominik WĘZKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGBorówPSP Annopol
121DawidDĄBROWSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopol
122NadiaBARSZCZbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
123MartynaMŁYNARCZYKbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
124ElizaRACHWAŁbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
125KorneliaGNIAŹbieg dla klas IV-VI – 800mOpoka DużaPSP Annopol
126MariaLIKOSbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
127MichałDUDEKbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
128IgaDĘBNIEWSKAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
129KamilaDĘBNIEWSKAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
130KonradPLEWAbieg dla klas IV-VI – 800mJakubowicePSP Annopol
131DorianUFNIARZbieg dla klas IV-VI – 800mOpoka KoloniaPSP Annopol
132KacperTRĘBACZbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
133JanLIPIECbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
134AdrianaCYRANbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
135MikołajBARSZCZbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
136AlanSTĄPOROWSKIbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
137KacperBADURAbieg dla klas IV-VI – 800mOpoczkaPSP Annopol
138KacperCHMIELbieg dla klas IV-VI – 800mDabrowaPSP Annopol
139AgataPOBIEGAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
140MateuszGRZESIKbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
141AdamKIELERbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
142MateuszUFNIARZbieg dla klas IV-VI – 800mOpoka KoloniaPSP Annopol
143SylwiaMIROSŁAWbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGGrabówka KoloniaPSP Annopol
144PatrycjaŚWIEBODAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGDabrowaPSP Annopol
145AngelikaRACHWAŁbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGJakubowicePSP Annopol
146EmiliaSOBOLEWSKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
147MariaŁUKASIEWICZbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
148BrajanWICIŃSKIbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
149ŻanetaCHAPSKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
150GrzegorzJABŁOŃSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopol
151DominikWĘSKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGJaniszówPSP Annopol
152BartłomiejGŁADYSZbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
153KamilGRZESIKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpoka KoloniaPSP Annopol
154JakubSZYNKOWSKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGHutaPSP Annopol
155MartynaSUSZEKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpoka DużaPSP Annopol
156PatrycjaRYTWIŃSKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopol
157MaciejPUZIObieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
158PatrycjaGRZESIKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGOpoka KoloniaPSP Annopol
159NikolaPAWŁASZEKbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopol
160KamilaMACIASbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
161KarolinaCYRANbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
162KacperLASKOWSKIbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
163MartaSTĘPIEŃbieg dla klas IV-VI – 800mDąbrowaPSP Dąbrowa
164UtggGHJGKGKbieg dla klas IV-VI – 800mgkgkgbrak
165WojciechDEJANKIEWICZbieg przedszkolaka – 150mANNOPOLPrzedszkole Annopol
166KacperDUDAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolbrak
167ZuzannaRELIGAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolPrzedszkole Annopol
168WeronikaRELIGAbieg dla klas IV-VI – 800mAnnopolPSP Annopol
169BarbaraSZYMANEKbieg dla klas I-III – 400mAnnopolPSP Annopol
170AmeliaCHABSKAbieg przedszkolaka – 150mDąbrowaPSP Dąbrowa
171NataliaTABAKAbieg przedszkolaka – 150mAnnopolPrzedszkole Annopol
172AlanSĘDERbieg przedszkolaka – 150mAnnopolPrzedszkole Annopol
173MilenaSOSNÓWKAbieg dla klas IV-VI – 800mKraśnikPSP 5 Kraśnik
174OliwiaSOSNÓWKAbieg dla klas IV-VI – 800mKraśnikPSP 5 Kraśnik
175Stanisław NIEMCZYCKIbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGAnnopolPSP Annopol
176MichałSTĘPIEŃbieg dla klas I-III – 400mHutaPSP Dąbrowa
177MikołajKOŚĆbieg dla klas IV-VI – 800mKraśnikbrak
178Aleksandra RAŚbieg dla klas IV-VI – 800mBelzyceBełżyce biegają
179Julia RAŚbieg dla klas IV-VI – 800mbełzyceBełżyce biegają
180WiktorPASIECZNYbieg dla klas I-III – 400mGorzyceFartlek GO
181NataliaZBOCHbieg dla klas IV-VI – 800mJaniszówbrak
182PatrykZBOCHbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGJaniszówbrak
183DominikaKRÓLbieg dla klas IV-VI – 800mLublinLublin Biega
184DawidŻYŁKAbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGWymysłówPSP Kosin
185AlanZIĘBAbieg przedszkolaka – 150mKraśnikbrak
186EmiliaKLOCbieg przedszkolaka – 150mKraśnikbrak
187LenaPIETRASZEKbieg przedszkolaka – 150mKraśnikbrak
188NataliaTARGOSbieg dla młodzieży – 1200m – klasa VIISP oraz klasy II i III PGNowy Rachów 64brak
189PatrykŁUSZCZAKbieg dla klas I-III – 400mtarnobrzegbrak