Lista uczestników

V BIEG NA 10 KM ZALEW SULEJOWSKI

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 118
Zapisanych kobiet: 41
Zapisanych mężczyzn: 77
Zapisanych z opłaconym wpisowym:97
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:21

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpImięNazwiskoMiejscowośćKlub/Drużyna
1DorotaADAMCZYKSkroninabrak
2BogusławaSZANDACzyżeminekO co biega
3EdytaRYDERPabianiceO CO BIEGA
4PatrykFARBOTKOPiotrków Trybunalskibrak
5DonataFILIPEKPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
6PawełFILIPEKPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
7RafałGRZYWACZPiotrków Trybunalskibrak
8ArturGRZYWACZPiotrków Tryb.brak
9MichałKARBOWIAKWolbórzWLB Crew
10MarcinCIEŚLIKPiotrków Tryb.brak
11ZbigniewKNOLBełchatówbrak
12MariaŁAKOMYŁaskNihil Nimis
13JakubZAJĄCZKOWSKIPiotrków Trybunalskibrak
14ArturBERESKAPiotrków TrybunalskiJa sam
15MariuszSZEWCZYKTOMASZÓW MAZRAZEM TRENUJEMY SPORT
16RobertKOŁEKSulejówbrak
17ŁukaszWÓJCIKtuszynJa sam
18RyszardKUNCEAleksandrów Łódzkibrak
19EwaCHACHUŁAWąwałbrak
20MałgorzataOBORZYŃSKAPiotrków Trybunalskibrak
21AnetaLALEKŁódźbrak
22Aleksandra PIĄTEKRęcznobrak
23SylweriuszJANISZEWSKIłódźbrak
24ZdzisławMAŁOLEPSZYŁódźbrak
25JulitaNOWAK-PAPUGAWiewiórówbrak
26KonradGAJEWSKIRadomskoAktywni Kamieńsk
27UrbanBRODAPiotrkow TrybunalskiCarefree Chelsea
28KamilJUCHKIEWICZRadomskobrak
29OlgaGOSŁAWSKASulejówbrak
30MagdalenaMARZECŁęcznobrak
31DominikMARZECŁęcznobrak
32MarcinPIERUNEKTomaszów Mazowieckibrak
33PawełKACZYŃSKIPABIANICE4U RUN
34Krzysztof KAWNIK Wola Moszczenicka brak
35DamianKARKUSBełchatówbrak
36BeataOLEKSIEWICZŁódźSzakale Bałut
37MarcinŻAKBełchatówbrak
38MichałGAWINSulejówSąsiedzi
39JakubMAJORSulejówSąsiedzi
40DamianWESOŁOWSKITomaszów Maz.brak
41AsiaWOŹNIAKŁódźDrużyna Szpiku
42AnnaRAJKOWSKAPiotrków TrybunalskiFudu&Co. Sport team
43JarosławGNIEWASZEWSKIPiotrików Trybunalskibrak
44AleksandraIWANIUKWarszawaZMIT TEAM
45AgnieszkaMUCHAŁódźbrak
46ŁukaszBORSDomaniewicebrak
47PatrykBIŁEKPiotrków TrybunalskiBIŁTUR
48SzymonFRONKPiotrkow TrybunalskiBIŁTUR
49DawidJAKUBIKPiotrków TrybunalskiBIŁTUR
50MateuszKOZIARSKIŻelechlinekLKS KOLUSZKI
51KingaNOWAKBełchatówWARACH-ROWERY
52OlgaSTASIAKBełchatówHappy Run :D
53MariuszKANIEWSKISkierniewiceParkrun Skierniewice
54MonikaKANIEWSKASkierniewiceParkrun Skierniewice
55PiotrGOSIKSkierniewiceParkrun Skierniewice
56RenataMARCISZNowe Miasto nad Pilicąbrak
57Dagmara KRÓLIKIEWICZPiotrków Trybunalskibrak
58DariuszGUDALATomaszów Mazowieckibrak
59MarcinMAJEWSKIBiałobrzegibrak
60PawełMAJCHRZYKTOMASZÓW MAZ.WANDA PANFIL TEAM
61HonorataPAKULATomaszow MAZbrak
62TomaszSZUSTOWSKIŁódźbrak
63Barbara JANKOWSKAŁódźbrak
64KrzysztofBALIŃSKISulejówBIŁTUR
65EwelinaBRZOSTOWICZTomaszów MazowieckiWANDA PANFIL TEAM
66SylwiaDANIELIK-SLODKOWSKAPiotrkow TrybunalskiTri Aktywny Piotrkow
67RobertCHMALTrojanówTrojanów City
68BartoszSERAFINUszczynbrak
69IwonaRADZISZEWSKAPiotrków Trybunalskibrak
70DamianNOCKOWSKIBrzezinybrak
71RafałBRZOSTOWICZTomaszów MazowieckiWANDA PANFIL TEAM
72ŁukaszZWOLIŃSKIMoszczenicabrak
73DariuszPOMYKAŁATuszynbrak
74AleksandraFOGIELKosow ul. Lesna 27Pekaes Team
75PiotrERCHARDPiotrków trybunalskibrak
76Dominik SIŃSKI Łowicz brak
77ZdzislawSZMIDELTomaszow Maz.Time4running
78PaulinaJANOWSKATomaszów MazowieckiVertiss TEAM
79ArkadiuszBOBRASPiotrków Trybunalskibrak
80GrzegorzMIAZEKBrzezinybrak
81TomaszHUBARTomaszow Mazowieckibrak
82KamilOGŁOZASULEJÓWbrak
83MichałMACIOŁEKPiotrków Trybunalskibrak
84PrzemysławRÓŻYCKITomaszów Mazowieckibrak
85AnnaSTAŃCZYK-WOJCIECHOWSKAKlwówbrak
86MichałNACHYŁARadomWSD Radom
87LucynaDUDAMogilanybrak
88KingaDARCZYŃSKASmardzewicebrak
89DorotaLISKEŁódźbrak
90ArturSZPERNAPiotrków Tryb.brak
91BerenikaBAGIŃSKAŁódźVege Runners
92Tadeusz JANUSZ Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
93MichałWŁUKAPiotrków Trybunalskibrak
94MarcinPIĄTEKRęcznobrak
95GrzegorzKARASIŃSKITomaszów Maz.Zespół Afektywno-Biegowy
96PiotrMIKOŁAJCZYKKarlinbrak
97IgorMIKOŁAJCZYKKarlinbrak

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpImięNazwiskoMiejscowośćKlub/Drużyna
1IzabellaCIENIUSZEKPruszkówKamkosport.pl
2ŁukaszJERZMANOWSKIŁódźbrak
3AdamBOGACKIŁaskRAJSPORT ACTIVE
4AleksandraBOGACKAŁaskRAJSPORT ACTIVE
5MichałWOJCIECHOWSKIWolbórzRossbiegani
6SławomirPISAREKKurnos Pierwszybrak
7ArkadiuszKUBCZAKPiotrków Trybunalskibrak
8WiktorBIAŁKOWSKISulejówbrak
9JolantaMAJCHRZAKRąbień ABbrak
10ŁukaszSKRZYPNIKŁódźbrak
11MaciejZAKRZEWSKIWarszawabrak
12PawełKAPAŁACzęstochowaPress Glass biegamy i wspieramy
13JoannaPERCHALUKJastrzębie ZdrójPolarny Klub Sportowy Hornsund
14PiotrDEPERASKońskieKansas Kazanów
15KatarzynaCZECZOTTSkierniewicebrak
16KasiaLUBERAŁódźŁÓDŹ KOCHA SPORT
17EdytaBIELECKASulejówPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
18AndrzejSOCHAReczycabrak
19SebastianWIŚNIEWSKITomaszów Mazowieckibrak
20PiotrRĘBACZZgierzbrak
21KrzysztofALEKSANDROWICZ Łódźbrak