Lista uczestników

I Dożynkowy Wyścig Rowerowy o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka

Statystyki

Ogólem zapisanych: 106
Zapisanych kobiet: 17
Zapisanych mężczyzn: 89

Uczestnicy Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpImięNazwiskoMiejscowośćKlub/DrużynaMieszkaniec Gm. Ostrów Mazowiecka
1Adam SKRZECZ Ostrów Mazowiecka brakTak
2MateuszKLEPACKIOstrów MazowieckabrakTak
3DariuszROMEJKOKOMOROWOOSTRÓW BIEGATak
4JacekBULAMałkinia GórnabrakTak
5Adam SPINEKKOMOROWOOSTRÓW BIEGATak
6MichałNOWICKIOSTRÓW MAZOWIECKAbrakTak
7TomaszLESZCZYŃSKI Ostrów MazowieckabrakTak
8BartoszGOLASZEWSKIOstrów mazowieckabrakTak
9RomanGRABOWSKITurkabrakTak
10LeszekSKONIECZNYBielbrakTak
11DawidBYLERNagoszewka PierwszabrakTak
12PawełSIKORAOstrów MazowieckaBikeholic Team Ostrów MazowieckaTak
13Maciej MAJCHERBrokbrak Nie
14MariuszNADANYMorzyczyn WłościańskiSKK Sokół Nie
15RafałCHARUCKIOstrów MazowieckaBikeholic Team Ostrów MazowieckaTak
16AgataPRZYBOROWSKAOsrrów MazowieckabrakTak
17Michał NIEGOWSKI Ludwinowo KK24h Nie
18WojciechWOŁOSZOstrołękaKK24h Nie
19MichałGAWEKOstrołękabrak Nie
20MartaGAWEKOstrołękabrak Nie
21DominikNIEGOWSKILudwinowo KK24h Nie
22GrzegorzMĘZIŃSKIOstrów MazowieckabrakTak
23AnnaPIEŃKOSOstrów MazowieckaBikeholic Team Ostrów MazowieckaTak
24MateuszWARACKIOstrów MazowieckabrakTak
25Bartosz BARAN Ostrów Mazowiecka brakTak
26PawełARCHICIŃSKIWarszawabrak Nie
27Łukasz NIEGOWSKIBorawebrak Nie
28KamilNAREWSKIOstrów MazowieckabrakTak
29AndrzejCIEPLAKPuzdrowiznabrak Nie
30MilenaWARACKAOstrów MazowieckabrakTak
31MarekSUCHCICKIJasienicaROCH JasienicaTak
32DominikaSUCHCICKAJasienicaROCH JasienicaTak
33GrzegorzJASIŃSKIOstrów MazowieckaBikeholic Team Ostrów MazowieckaTak
34MaciejKARWOWSKIŁomżaKK24h Nie
35ŁukaszKURZAWAKomorowobrakTak
36RobertTORENCBiała PodlaskaKolarska Grupa Bialska Nie
37RadosławPIWKOOstrów Mazowieckabrak Nie
38KlaraDĄBKOWSKAOstrów Mazowieckabrak Nie
39MarcinDUDAOstrów MazowieckaRuskołękaTEAM Nie
40FilipGRZONKOWSKINowa Iwicznabrak Nie
41TomaszPIEŃKOSOstrów MazowieckaBikeholic Team Ostrów MazowieckaTak
42KarolDĄBKOWSKAOstrów Mazowieckabrak Nie
43TomaszPUDEŁKONowa GrabownicaEkipa EdypaTak
44BożenaBEDNARCZYKGrębki Bikeholic Team Ostrów MazowieckaTak
45KamilTERLIKOWSKIAndrzejewoEkipa Edypa Nie
46 Dawid ZAŁĘGOWSKI PruszkówKolarski.eu team Tak
47KrzysztofSKWARKWarszawaPOLONIA WARSZAWA MTB Nie
48PawełTARGOŃSKIWysokie Mazowieckiebrak Nie
49RafałZWIERZYŃSKIOstrów MazowieckabrakTak
50Pola ZĘGOTA Warszawa Auta Dwa Nie
51Antoni SIEDLECKI Ostrów Mazowiecka Auta DwaTak
52MateuszMAJEWSKIRadzyminbrak Nie
53KrzysztofDZIKOWSKIOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGA Nie
54SławomirDŁUGOŁĘCKIZaręby KościelneMKB TEAM MAŁKINIA Nie
55JakubSTEFAŃCZYKKaczkowo StareLKS Ostrowianka Nie
56MateuszFIDURANagoszewka DrugabrakTak
57SzymonZABOROŚOstrów MazowieckabrakTak
58LenaZABOROŚOstrów MazowieckabrakTak
59KacperZWIERZYŃSKIZakrzewekbrakTak
60KatarzynaAGŁUSZEWICZDANIŁOWO-PARCELEbrak Nie
61KamilAGŁUSZEWICZDANIŁOWO-PARCELEbrak Nie
62PiotrAGŁUSZEWICZDANIŁOWO-PARCELEbrak Nie
63MarekKARCZEWSKICzarnowiecKK24h Nie
64PiotrKOWALSKIZabrodzieKK24h Nie
65AleksandraKOWALSKAZabrodzieKK24h Nie
66BartłomiejPRZASTEKOstrów MazowieckabrakTak
67ZenonMALINOWSKIŁomżaKK24h Nie
68JanKOCHAŃSKIMałkinia Górnabrak Nie
69AndrzejKLEWACZEWOrłoBikeholic Team Ostrów Mazowiecka Nie
70AntoniŚLEDZIEWSKIKOMOROWObrakTak
71Kamil KOSOBUDZKI Danilowo Parcele brak Nie
72KrzysztofTLAGAWarszawaRowerowy Wołomin Nie
73JanuszFIDURAFiduryBikeholic Team Ostrów MazowieckaTak
74DominikSZYMCZUKOstrow MazowieckabrakTak
75ArkadiuszBUTORMałkinia GórnaOSTRÓW BIEGA Nie
76MikołajGRYŚBiałebłoto-Stara Wieśbrak Nie
77MajaGRYŚBiałebłoto-Stara Wieśbrak Nie
78PawełNOWAKKalinowoROCH JasienicaTak
79AntoniRAFALIKNieskórzbrakTak
80MateuszŻELAZOWSKIOstrów MazowieckabrakTak
81Tomasz SURAWSKI Łomża Mistral Grodno SA Radio Białystok Nie
82DawidFRĄCZYK Ostrów Mazowiecka Braciakos TeamTak
83OliwierFRĄCZYKOstrów MazowieckaBraciakos TeamTak
84ZbigniewMARIAŃSKIOstrów MazowieckabrakTak
85MikołajAMBROZIAKOstrów MazowieckabrakTak
86Klaudia WASILUgniewobrakTak
87MaciejWASILUgniewobrakTak
88AleksandraWIĘCŁAWUgniewobrakTak
89DamianJEZIERSKIOstrów MazowieckabrakTak
90ZojaKRZYZANOWSKAwawavege runners Nie
91SzymonPODGÓRSKIJelonkibrakTak
92PiotrMICHALIKPrzyborowiebrak Nie
93IwoDYLEWSKIOstrów MazowieckabrakTak
94FilipRELUGAPałapusEkipa EdypaTak
95Monika ZAŁĘGOWSKAPruszków Kolarski.eu team Nie
96Rafał SMOLIŃSKI Przasnysz brak Nie
97KacperKOWALSKINagoszewka PierwszabrakTak
98RadosławKOWALSKINagoszewka PierwszabrakTak
99DamianMARCINIAKOstrołękaKK24h Nie
100Kuba ŁUKASIAK Ostrów Mazowiecka Coco Jumbo TeamTak
101BartłomiejNADANYOstrów MazowieckaCoco Jumbo TeamTak
102KazimierzCZARNKOWSKIOstrów MazowieckabrakTak
103KarolinaNAREWSKAOstrów MazowieckabrakTak
104DanielBAUERUgniewobrakTak
105JanSIEDLECKIOstrów MazowieckaAuta Dwa
106SzymonWOJTCZAKOstrów MazowieckabrakTak