Lista uczestników

Praszkowska 10'ka 2018


Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 192
Zapisanych kobiet: 51
Zapisanych mężczyzn: 141

Uczestnicy Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

Lp Imię Nazwisko Miejscowość Startuję w: Klub/Drużyna
1EdytaMŁYNARCZYKRudnikiBieg 10 kmfalstart Rudniki/ vege runners
2AgnieszkaMŁYNARCZYKRudnikiBieg 10 kmbrak
3KatarzynaKARPIŃSKA Wierzchy Bieg 10 kmbrak
4MonikaNICIEJEWSKACzarnożyłyBieg 10 kmWieluń Biega
5MariuszKUBICKI KluczborkBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
6ŁukaszKALEMBAZdziechowiceBieg 10 kmBiegamy we Wrocławiu
7DariuszNOGAPraszkaBieg 10 kmbrak
8AdamWIATRPraszkaBieg 10 kmbrak
9DawidGARCORZDzielnaBieg 10 kmMafia Team Lubliniec
10MarcinKOTARSKIKrzepiceBieg 10 kmKB Florian Zajączki Drugie
11KrzysztofGLAPABolesławiecBieg 10 kmbrak
12IzabelaPĘCHERZPraszkaBieg 10 kmbrak
13FilipBARONPraszkaBieg 10 kmbrak
14PawełRĘKOWICZKowaleBieg 10 kmbrak
15AleksanderMALONGKluczborkBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
16MarcinJANUSWIELUŃBieg 10 kmWieluń Biega
17JarosławWOŹNIAKPrzedmośćBieg 10 kmFALSTART Rudniki
18Dominik POLICHT Praszka Bieg 10 kmBROwerowy Team
19KacperPECIAKRosochyBieg 10 kmbrak
20ŁukaszMACHYNIAPRASZKABieg 10 kmNEAPCO
21MagdalenaWŁODARCZYKOkalew Bieg 10 kmWieluń Biega
22JarosławWŁODARCZYKOkalew Bieg 10 kmbrak
23MarcinFIRSOWICZBrzezinyBieg 10 kmbrak
24Izabela KELLERGwizdałki Bieg 10 kmWieluń Biega
25TomaszKELLERGwizdałki Bieg 10 kmWieluń Biega
26Klaudia KLUBARudnikiBieg 10 kmFALSTART Rudniki
27SebastianBRYJAKluczborkBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
28MateuszSZALEKDylakiBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
29MariuszKRAJEWSKIMikołówBieg 10 kmbrak
30SławomirPISAREKKurnos PierwszyBieg 10 kmbrak
31Elżbieta CHLASTAŁA Stare Olesno Nordic Walking 10 kmbrak
32Michał RUDKOZdziechowice Bieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
33DanielAGACIAKSieradzNordic Walking 10 kmNWPL Garrosa Team Sieradz
34MateuszKOŁODZIEJWidoradzBieg 10 kmDiabeł Widoradzki
35Paweł JUNGOWSKI PraszkaNordic Walking 10 kmbrak
36AndrzejWIELOCHParzymiechyBieg 10 kmZryw Parzymiechy
37JózefBUKALSKIStarokrzepiceBieg 10 kmZryw Parzymiechy
38Karol WŁÓKARudnikiBieg 10 kmWLOKA POWER
39AgnieszkaWŁÓKARudnikiBieg 10 kmWLOKA POWER
40JanWŁÓKARudnikiBieg 10 kmWLOKA POWER
41PiotrPOKORSKISzyszkówBieg 10 kmbrak
42Magdalena GAŁĘZAWieluńBieg 10 kmbrak
43MagdalenaMAKLES-KLUBABodzanowiceBieg 10 kmZryw Parzymiechy
44MichalMAKLESBodzanowiceBieg 10 kmbrak
45KarolinaKULAWIK Dzietrzniki Bieg 10 kmbrak
46BartłomiejCZYŻPraszkaBieg 10 kmbrak
47KatarzynaPARUCHGANABieg 10 kmbrak
48DawidŚWITAŁACieciułówBieg 10 kmFALSTART Rudniki
49KamilKRÓLGorzów ŚląskiBieg 10 kmbrak
50WojciechMATUSZCZYKPraszkaBieg 10 kmbrak
51DominikSASStarokrzepiceBieg 10 kmKB Florian Zajączki Drugie
52FlorianSASStarokrzepiceBieg 10 kmKB Florian Zajączki Drugie
53SzymonOBALKASIERADZBieg 10 kmbrak
54MirosławWIŚNIEWSKIKrzepiceBieg 10 kmKB Florian Zajączki Drugie
55JacekGNYSIŃSKISieradzBieg 10 kmsieradzbiega.pl
56PiotrGRUSZCZYŃSKI Bąków Bieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
57MaciejŚWIĄTEKŁęka OpatowskaBieg 10 kmbrak
58PiotrBETKAKluczborkBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
59MichałKULIKPraszkaBieg 10 kmbrak
60SzymonBOJERWieluńBieg 10 kmDrink Team
61SławomirBABIARZByczynaBieg 10 kmbrak
62TomaszWŁODARSKIPraszkaBieg 10 kmNEAPCO
63JakubOWCZAREKKĘPNOBieg 10 kmbrak
64UrszulaMALONGkluczborkBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
65OskarMROWIŃSKIPraszkaBieg 10 kmbrak
66ŁukaszMAKAROWSKIPraszkaBieg 10 kmNEAPCO
67MariuszBARTKOWIKAOpoleBieg 10 kmINSTRUKTOR BIEGANIA
68JanuszSĘKIEWICZCzęstochowaBieg 10 kmbrak
69ElżbietaSĘKIEWICZCzęstochowaBieg 10 kmbrak
70EwaWITTWęglowiceBieg 10 kmbrak
71DamianWŁODARCZYKOkalewBieg 10 kmbrak
72JacekKAŁWAKDzietrznikiBieg 10 kmbrak
73TomaszSPODZIEJAGanaBieg 10 kmWilki Alfa
74PiotrMATEJAPraszkaBieg 10 kmbrak
75JacekPRZYGODAWaleńczówBieg 10 kmbrak
76GrzegorzGAJGliwiceBieg 10 kmbrak
77ElżbietaPRZYGODAWaleńczówBieg 10 kmbrak
78Mateusz SAŁEKOzimekBieg 10 kmbrak
79JarosławWRÓBELKrzepiceBieg 10 kmbrak
80BogusławBOREKStrzebińBieg 10 kmO co biega w Kaletach
81MariuszSTRZELCZAKZajączki DrugieBieg 10 kmKB Florian Zajączki Drugie
82MateuszOLSZEWSKIWalenczowBieg 10 kmbrak
83MarcinWODARCZYKPoczołkówBieg 10 kmbrak
84PawełPARZONKAKępnoBieg 10 kmKS LENIWIEC
85Antoni DĄDELAKrzepiceBieg 10 kmKB Florian Zajączki Drugie
86JózefDRONGKuniówBieg 10 kmKuniów biega
87ArturCIEPŁUCHATumidajBieg 10 kmsieradzbiega.pl
88JędrzejBARTNICKISieradzBieg 10 kmsieradzbiega.pl
89MarcinWYDMUCHIwanowice MałeBieg 10 kmNGB Kłobuck
90IlonaPISULAWładysławówBieg 10 kmbrak
91JanCIEŚLARudnikiBieg 10 kmFALSTART Rudniki
92AnnaGAGATEK-WOZNIAKWieluńBieg 10 kmWieluń Biega
93KrzysztofKACZMAREKKaliszNordic Walking 10 kmK2
94Jacek KĄDZIELEWSKI KluczborkBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
95PawelWITCZAKWielunBieg 10 kmWieluń Biega
96BarbaraNAPIERAJWieluńBieg 10 kmWieluń Biega
97Paweł UDAŁA Opatów Bieg 10 kmbrak
98KacperMIZGAŁAJanówNordic Walking 10 kmKabex Podkowa Janów
99EwaLEWANDOWSKA KluczborkBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
100AdamBEDNARZZłoczewBieg 10 kmbrak
101KrzysztofSZCZEPAŃSKIPraszkaBieg 10 kmMIWO PRASZKA
102AnnaSTEPIENWielunBieg 10 kmWieluń Biega
103ŁukaszTYKAWieluńBieg 10 kmAndreas Sky Sports
104EdwardBUKOWSKIKLUCZBORKBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
105PrzemekWARCHULSKIWrocławBieg 10 kmbrak
106TomaszGNIŁAPraszkaBieg 10 kmNEAPCO
107StanisławMAŁEKPRASZKABieg 10 kmNEAPCO
108AleksandraZAJĄCŁęka OpatowskaBieg 10 kmbrak
109PrzemysławKILANIwanowice DużeBieg 10 kmKB Florian Zajączki Drugie
110PiotrKILANIwanowice DużeBieg 10 kmbrak
111JustynaTREŚCIŃSKABystrzanowiceNordic Walking 10 kmKabex Podkowa Janów
112AngelikaPIETRZYKJanówNordic Walking 10 kmKabex Podkowa Janów
113WiktorPĘKALAJanówNordic Walking 10 kmKabex Podkowa Janów
114TomaszPŁATEKDrobniceBieg 10 kmWieluń Biega
115JoannaMAREKPrzystajńBieg 10 kmbrak
116RomanKABATAJaworzno BankoweBieg 10 kmFALSTART Rudniki
117ArkadiuszSZECELKamionkaBieg 10 kmwkurw_team
118MarekFOKSAOstrzeszówBieg 10 kmbrak
119WiolettaURYGAKluczborkBieg 10 kmbrak
120JuliaGRABOWSKA PrzedmośćBieg 10 kmbrak
121DamianSKUPIŃSKIKrzeczówBieg 10 kmKlub Biegacza Warta
122Katarzyna MICHALSKAPraszkaNordic Walking 10 kmbrak
123MałgorzataDRYGAŁAKamionkaBieg 10 kmbrak
124Aneta OBŁĄKPraszkaNordic Walking 10 kmbrak
125DominikIWANEKTarnowskie GóryBieg 10 kmbrak
126KazimierzKOSMENDAwieluńBieg 10 kmWieluń Biega
127AleksandraKUDRAwieluńBieg 10 kmWieluń Biega
128KarolinaJAMROZY-ROKUSZEWSKADąbrowaBieg 10 kmbrak
129MarcinPODYMAWidoradzBieg 10 kmbrak
130AgnieszkaSAZONPrzywózBieg 10 kmWieluń Biega
131OktawianCHYŁAOlesno Bieg 10 kmbrak
132KacperKANICKIRudnikiBieg 10 kmbrak
133SylwiaKANICKARudnikiNordic Walking 10 kmbrak
134LauraCIOSSEK Kluczbork Nordic Walking 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
135Damian CIOSSEK Kluczbork Bieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
136Arkadiusz FALKOWSKI Wieluń Bieg 10 kmWieluń Biega
137KonradDOMAGAŁAKluczborkBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
138JakubSTASIAKDalachówBieg 10 kmbrak
139GabrielaCEGLARSKAKątyBieg 10 kmbrak
140KatarzynaBUKOWSKAKLUCZBORKNordic Walking 10 kmKluczbork
141WaldemarSOCHACKIKluczborkNordic Walking 10 kmbrak
142MariuszZAJĄCWieluńBieg 10 kmbrak
143MirosławGNIŁAPraszkaNordic Walking 10 kmbrak
144Wiktoria GÓRKA Olesno Bieg 10 kmZabiegana zumba
145Dorota GÓRKA Brzeziny Nordic Walking 10 kmbrak
146TomaszJASIEWICZSieradzBieg 10 kmsieradzbiega.pl
147MariuszWIEŁABrzeźnioBieg 10 kmsieradzbiega.pl
148DamianSOWACieciulowBieg 10 kmfalstart Rudniki/ vege runners
149TomaszKUBACKICieciulowBieg 10 kmFALSTART Rudniki
150AlicjaCIERPUCHAPraszkaBieg 10 kmKluczborska Grupa Biegowa
151KamilKWAŚNYDalachówBieg 10 kmbrak
152MarcinZAWADZKIPraszkaBieg 10 kmbrak
153MateuszDOMAGAŁAPraszkaBieg 10 kmbrak
154KacperPECIAKRosochyBieg 10 kmbrak
155BartoszMAJTYKARozterkBieg 10 kmLKS Basket Praszka
156EdmundMAJTYKAPraszkaBieg 10 kmNEAPCO
157MateuszZAWADZKIPraszkaBieg 10 kmbrak
158KamilPYZIAKPraszkaBieg 10 kmbrak
159AnitaGŁOGOWSKA PraszkaBieg 10 kmbrak
160TomaszLATUSEKChorzówBieg 10 kmLeszek Team
161MirosławBEDNAREKDalachówBieg 10 kmbrak
162JarosławLATUSEKSiemianowice Śl.Bieg 10 kmLeszek Team
163LeszekLATUSEKPraszkaNordic Walking 10 kmLeszek Team
164SzymonSOBAŃTKAStrojecBieg 10 kmbrak
165MarcinPOLUSPraszkaBieg 10 kmbrak
166WiktorWÓJCIKLgoczankaNordic Walking 10 kmKabex Podkowa Janów
167MateuszKRABOSZYŃSKIKowaleBieg 10 kmbrak
168WiktoriaOSYRAPsurówBieg 10 kmbrak
169AnnaGALICZAKPrzystajńBieg 10 kmNGB Kłobuck
170JacekMORDALSKIDziałoszynBieg 10 kmWieluń Biega
171ŁukaszWALKOWIAKWieluńBieg 10 kmWieluń Biega
172AndrzejLUTOŁopatówBieg 10 kmbrak
173KasiaMICHALSKAPraszkaNordic Walking 10 kmbrak
174AnetaOBŁĄKPraszkaNordic Walking 10 kmbrak
175GrażynaSUJKAWieluńBieg 10 kmWieluń Biega
176MarcinKRUKRudaBieg 10 kmWieluń Biega
177KrzysztofNIRPraszkaNordic Walking 10 kmbrak
178RyszardJACHYMSKIPraszkaBieg 10 kmbrak
179MichałMAJCHRZAKWieluńBieg 10 kmbrak
180MariuszOLEWIŃSKIPraszkaBieg 10 kmbrak
181WiesławPYRAPraszkaBieg 10 kmbrak
182LeszekŚWIATŁYMoksBieg 10 kmbrak
183EwaPOLAKPraszkaBieg 10 kmbrak
184JacekCIEŚLAPraszkaBieg 10 kmNEAPCO
185KrzysztofWŁOCHPraszkaBieg 10 kmNEAPCO
186KacperKACZMAREKWieluńBieg 10 kmWieluń Biega
187SylwiaNAPIERAJCiecierówBieg 10 kmbrak
188HenrykPLUSKOTAPraszkaBieg 10 kmbrak
189RobertWADERASkotnicaBieg 10 kmNEAPCO
190JakubPIETRUSDalachówBieg 10 kmbrak
191WojtekRYCHTERPraszkaBieg 10 kmbrak
192AnitaGŁOGOWSKARosochyBieg 10 kmLKS Basket Praszka