Lista uczestników

V Ogólnopolski Maraton ATOL BIKE MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIK


Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 338
Zapisanych kobiet: 43
Zapisanych mężczyzn: 292

Uczestnicy Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaDystans
1ROLLAAndrzejUrzędówERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
2ROLLAKamilUrzędówERKADO Racing Team KraśnikMINI – 30 km
3ROSTEKJerzyKraśnikERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
4CHABUDASławomirKRAŚNIKERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
5SZYMAŃSKIPawełKraśnikERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
6KUŚMIERZZbigniewKraśnikERKADO Racing Team KraśnikMINI – 30 km
7WCISŁOPawełKraśnikERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
8MICHAŁWcisłoKraśnikERKADO Racing Team KraśnikWyścigi dla dzieci
9WCISŁOMichałKraśnikERKADO Racing Team KrasnikWyścigi dla dzieci
10GRABOWSKI GrzegorzKraśnikERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
11KASPRZAKMarcinJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
12KASPRZAKMagdalenaJanów LubelskibrakWyścigi dla dzieci
13MIRZWAJakubKraśnikBaran Cycling TeamMINI – 30 km
14RUMIKGrzegorzStrzyżewiceBIKE CLUB Janów LubelskiPROFI - 60 km
15BIGORAJMarcinLublinBaran Cycling TeamMINI – 30 km
16HOŁÓWKOMarekbiłgorajbrakPROFI - 60 km
17CYBART RobertTORUŃBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
18JÓZEFCZUKJarosławLublinDecathlon Lublin CzechówMINI – 30 km
19ŁOMICZ AxelChodel MexicanaPROFI - 60 km
20BIEGAJPaweł Kraśnik Rock & Rower teamMINI – 30 km
21BORECZEKKamilNałęczówbrakMINI – 30 km
22PISKADŁOJacekŻyznówNowy Styl Group Cycling TeamPROFI - 60 km
23DROZDGzegorzLublinbrakMINI – 30 km
24FILINŁukaszLublinTriAmigosPROFI - 60 km
25WIELEBAMariuszModliborzyceBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
26PŁECHAMichałChodelMexicanaMINI – 30 km
27FLISRobertZofianka GórnaBIKE CLUB Janów LubelskiPROFI - 60 km
28BIJAK Anna KRAŚNIKbrakMINI – 30 km
29WOŹNIAKRadosławZaklikówbrakMINI – 30 km
30GIERALMarekKraśnikLudzka StonogaPROFI - 60 km
31NAWŁATYNAAdamLublinMetrobikes.plMINI – 30 km
32KOWALCZYKDamianLublinMetrobikes.plMINI – 30 km
33SOWAAntoniLublinbrakMINI – 30 km
34BIELAKStanisławJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
35KORDOSDanielOpatówbrakMINI – 30 km
36SYLWESTERProścińskiLublinA-TEAMMINI – 30 km
37PAWEŁZwierzańskiLublinKlub Wysokogórski LublinPROFI - 60 km
38PLUCIŃSKIOskarRzeszówERKADO Racing Team KrasnikPROFI - 60 km
39SOSNÓWKAJacekKraśnikbrakMINI – 30 km
40CHOJNIAKMichałZamośćbrakMINI – 30 km
41JAKOWIECKIKrystianLublinDecathlon Lublin CzechówMINI – 30 km
42SUSZEKMateuszLublinbrakMINI – 30 km
43BARTUSIAKMarcinLUBLINISOVER MTB TEAM LUBLINMINI – 30 km
44BORUCHDariuszNałęczówCisowianka Team PLPROFI - 60 km
45GRZESZCZUK Jarosław Lublin brakPROFI - 60 km
46DAŚKOStanisławJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiPROFI - 60 km
47SUDOŁTomaszAgatówkaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
48FRANUSZKIEWICZDamianNowa DębabrakMINI – 30 km
49SKWARKKrzysztofWarszawaPOLONIA WARSZAWA MTBPROFI - 60 km
50FELEDYNMichałKraśnikERKADO Racing Team KraśnikMINI – 30 km
51KORGULMarcinlublinbrakPROFI - 60 km
52WAWRONMariuszLublinbrakMINI – 30 km
53OKŁOCKITomaszLublinbrakMINI – 30 km
54LEZIAKPiotrKraśnikbrakMINI – 30 km
55ŁUKASZSmolińskiUrzędówForest ProjectMINI – 30 km
56DOBROWOLSKIBartłomiejKraśnikLudzka StonogaMINI – 30 km
57DOBROWOLSKAMariaKraśnikLudzka StonogaWyścigi dla dzieci
58DOBROWOLSKIBrunonKraśnikLudzka StonogaWyścigi dla dzieci
59DOBROWOLSKILeonKraśnikLudzka StonogaWyścigi dla dzieci
60SKIBANorbertRudnik nad SanemBIKE CLUB Janów LubelskiPROFI - 60 km
61MICHAŁEKMarcinJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiPROFI - 60 km
62SZYMAŃSKIRadosław Janów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
63TORBAAdrianJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
64SZYMAŃSKAAgnieszka Janów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
65SULOWSKIJanuszJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiPROFI - 60 km
66TKACZYKMariuszLubartówKolarze i kofboyePROFI - 60 km
67KUŚMIERZAKArturLUBARTÓWKolarze i kofboyeMINI – 30 km
68RYDZEWSKIPawełLubartówKolarze i kofboyeMINI – 30 km
69GARWOLIŃSKIDariuszKraśnikBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
70ŻABAPiotrLublinbrakPROFI - 60 km
71PIWOWARIwonaFirlejBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
72PIWOWARMarekFirlejBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
73MAZIKKrzysztofKraśnikLudzka StonogaMINI – 30 km
74GRABCZYŃSKIMariuszLublinbrakMINI – 30 km
75MYŚLIWIECKrzysztofLublinbrakPROFI - 60 km
76MYŚLIWIECAlanLublinbrakMINI – 30 km
77PIETRZAKBartłomiejBorzechówbrakMINI – 30 km
78ŚLEPACZUKSebastianKraśnikbrakMINI – 30 km
79STRÓŻEKMichałKraśnikbrakMINI – 30 km
80WILKMaciejKraśnikERKADO Racing Team KraśnikPROFI - 60 km
81CICHACKAKlaudiaKońskieBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
82GALOWYMarekKatowiceKiwi Klub Mtb MINI – 30 km
83DUREKAndrzejStalowa WolabrakMINI – 30 km
84DUDAMarekKraśnikGO SPORT AK SPED TEAMMINI – 30 km
85RYBAKJacekKielcebrakMINI – 30 km
86JUSIAKJacekJastków ETI LKKG JASTKÓWMINI – 30 km
87WASILEWSKIRadosławBiłgorajBSK Miód KozackiPROFI - 60 km
88ŁYŻWAKrzysztofKielcebrakMINI – 30 km
89GRUCAKrzysztof lublinbrakMINI – 30 km
90DADEJZbigniewNałęczówBTR NałeczówMINI – 30 km
91RAKŁukaszKraśnikERKADO Racing Team KraśnikMINI – 30 km
92SŁOTWIŃSKIWojciechKraśnikLudzka StonogaMINI – 30 km
93WIERZBOWICZKrzysztofLublinDekordia.plMINI – 30 km
94BARTOSZEKAndrzejDzierzkowiceERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
95MATUSKAMichałJeżoweKlub Kolarski JeżoweMINI – 30 km
96ZIENTARAPawełLublinbrakMINI – 30 km
97JAKÓBCZYKAndrzejLublinMetrobikes.plMINI – 30 km
98BAJEWPrzemysław Puławy Baran Cycling TeamPROFI - 60 km
99KORBECKIKamilStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
100ZAJĄCZbigniewBiłgorajBSK Miód KozackiPROFI - 60 km
101BURDZYMariuszStalowa WolabrakPROFI - 60 km
102ANTOSIEWICZJerzyKraśnikERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
103GRĄDEKDariuszKraśnikTriathlon Kraśnik TeamMINI – 30 km
104KRAWCZYKPrzemysławKraśnikBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
105TRUJNARAJarekLublinISOVER MTB TEAM LUBLINMINI – 30 km
106MATRASWojciechPuławySklep rowerowy ATOL-BIKEPROFI - 60 km
107JULIAJusiakJastków ETI LKKG JASTKÓWMINI – 30 km
108MAZURGrzegorzLublinMetrobikes.plPROFI - 60 km
109GRZEGORCZYKKrzysztofKrasnikERKADO Racing Team KraśnikMINI – 30 km
110GRZEGORCZYKAleksanderKrasnikERKADO Racing Team KraśnikWyścigi dla dzieci
111STRĘCIWILKAdamDzwolaBIKE CLUB Janów LubelskiPROFI - 60 km
112WRONAMarcinLublinbrakMINI – 30 km
113KOZŁOWSKIBogdanJeżoweKlub Kolarski JeżoweMINI – 30 km
114KRZYWICKIGrzegorzLublinbrakMINI – 30 km
115BEDAKarolPuławySklep rowerowy ATOL-BIKEPROFI - 60 km
116JABŁOŃSKI PiotrKielce SSCPROFI - 60 km
117BARAN Grzegorz Kraśnik Baran Cycling TeamMINI – 30 km
118SZYMAŃSKA WiktoriaJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiWyścigi dla dzieci
119SZYMAŃSKA PaulinaJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiWyścigi dla dzieci
120OSEKDariuszLublinMetrobikes.plPROFI - 60 km
121SOWAGrzegorzRzeszów R.A.S. SUPERIOR sowasport.plPROFI - 60 km
122ORZEŁGrzegorzLublinMetrobikes.plPROFI - 60 km
123BAŁATAMarcinZaklikówbrakMINI – 30 km
124WIERZBOWICZ Maciej Skarżysko Kamienna Metrobikes.plPROFI - 60 km
125STRZELECKIMirosławRadomUKS MDK Tytan RadomMINI – 30 km
126SZCZĘSNAKatarzynaRadomUKS MDK Tytan RadomMINI – 30 km
127ŻAKMagdalenaRadomUKS MDK Tytan RadomMINI – 30 km
128GRELASebastianZamość brakPROFI - 60 km
129BUJAKNikolaRadomABSOLUTE BIKE TEAMPROFI - 60 km
130GODZISZArkadiuszSzczebrzeszynbrakMINI – 30 km
131JONSKIEmilBaranowAtol-Bike PROFI - 60 km
132TROJAKKrzysztofLublinbrakMINI – 30 km
133MOSZCZYŃSKIArturKROSNObrakPROFI - 60 km
134KACZMARSKIArturRadomDTS-METAMORFOZA CIAŁAPROFI - 60 km
135CHĘCIŃSKIMichałJózefosławTeam WisiMito MINI – 30 km
136SEBASTIANWitkowskiWarszawaTeam WisiMito MINI – 30 km
137KUŚMIREKSzymonPiasecznoTeam WisiMito MINI – 30 km
138RAFAŁKotułaKraśnikERKADO Racing Team KraśnikMINI – 30 km
139BLATPawełKraśnikbrakMINI – 30 km
140BLATPiotrKraśnikbrakMINI – 30 km
141KUMORRafałPUŁAWYSklep rowerowy ATOL-BIKEMINI – 30 km
142TROJAKPaulinaLublinbrakMINI – 30 km
143ZIELIŃSKIŁukaszKraśnikbrakMINI – 30 km
144DZIURDAAgnieszkaNiedrzwica DużabrakMINI – 30 km
145BIEGAJAntoniKraśnikRock & Rower teamWyścigi dla dzieci
146CICHORZDariuszLublinInżynieria rowerowaPROFI - 60 km
147STANISAWLasotaWieliczkadotsport racing teamMINI – 30 km
148GRABOWSKIAndrzejTarnogrodVikperPROFI - 60 km
149SAWARobertTurkaInżynieria rowerowaMINI – 30 km
150ULICZNYAdamLublinLubelska Grupa TriathlonuPROFI - 60 km
151KACZMARSKIMariuszOstrowiec Sw.Metrobikes.plMINI – 30 km
152RUSOWICZWaldekKrakówERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
153KRZYSZTOF WielebaModliborzyceGUKS ModliborzyceMINI – 30 km
154ZWIERZAŃSKIPawełLublinbrakMINI – 30 km
155KWAPISZDawidRudaSporgang Wysportowani Racing Team MINI – 30 km
156JEMIELNIAKTomaszChełmbrakMINI – 30 km
157WIATRAnetaLublinMetrobikes.plMINI – 30 km
158WCISŁOJakubKraśnikbrakMINI – 30 km
159OŻYPDominikKraśnikbrakMINI – 30 km
160WIEJAKRafałPuławyAtol-Bike MINI – 30 km
161TKACZYKTomaszKraśnikbrakMINI – 30 km
162WÓJTOWICZ Wojciech Puławy KS ENERGIA KOZIENICEMINI – 30 km
163LIPAMarekLublinbrakMINI – 30 km
164MARCINEKKrzysztofLUBLINbrakMINI – 30 km
165MARCINEKBartoszLUBLINbrakWyścigi dla dzieci
166ZABORSKIPiotrChełmChełmski Klub Cyklistów PTTKMINI – 30 km
167MARCINEKNataliaLUBLINbrakWyścigi dla dzieci
168FILIMOWICZPiotrLublinFillHouseMINI – 30 km
169GAWRONMarekTomaszowicebrakMINI – 30 km
170BIAŁOCHPioteLublinbrakMINI – 30 km
171MAŁEKMirosławStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
172KOPYŚĆZbigniewKraśnikERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
173RÓŻALSKIKamilLublinSklep rowerowy Bike BoysMINI – 30 km
174SALETRARobertBarcza 52brakMINI – 30 km
175SOCHAMichałSandomierzXPROJEKTMINI – 30 km
176WÓJCIKMarcinLublinbrakMINI – 30 km
177WIKTORIAWójcikLublinSp. 28Wyścigi dla dzieci
178SIEWIERSKITomaszLublinSklep rowerowy Bike BoysMINI – 30 km
179WOLANINJanuszChełm Azart Peleton ChełmMINI – 30 km
180WOLANINPatrykChełm Azart Peleton ChełmMINI – 30 km
181WOLANINMartynaChełm Azart Peleton ChełmWyścigi dla dzieci
182OPASKrzysztofChelmChełmski Klub Cyklistów PTTKMINI – 30 km
183WAWERAdrianPuławyETI LKKG LUBLINMINI – 30 km
184BEDNARCZYKKatarzynaLublinbrakMINI – 30 km
185ŁUSIAKPiotrTrawnikibrakMINI – 30 km
186GAŁUSPawełJanów LubelskibrakPROFI - 60 km
187GUMIENIKMarcinJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiPROFI - 60 km
188KĘDZIERSKIJanuszBełżyceBike Room TeamPROFI - 60 km
189MICHALSKIMichał Elizówka brakMINI – 30 km
190GARDAJarosławChełmbrakMINI – 30 km
191ANDRZEJMiszczukLUBLINInżynieria rowerowaPROFI - 60 km
192MERWABartekLublinSklep rowerowy Bike BoysMINI – 30 km
193MERWAAgnieszkaLublinSklep rowerowy Bike BoysMINI – 30 km
194OSTROWSKIJakubLublinSklep rowerowy Bike BoysMINI – 30 km
195OSTROWSKA KarolinaLublinSklep rowerowy Bike BoysMINI – 30 km
196MICHALAKRobertLubartówKolarze i kofboyeMINI – 30 km
197ARKADIUSZSzczygiełLubartówKolarze i kofboyeMINI – 30 km
198SZCZYGIEŁMaciejLubartówKolarze i kofboyeMINI – 30 km
199PYJORWojciechStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
200STELMACHTomaszStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
201NIZIOLEK Krzysztof Lubartów brakMINI – 30 km
202OSZUSTLeszekKraśnikERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
203KRZYSZTOFAdaykmcLublinbrakMINI – 30 km
204KOWALCZYKZbigniewNowy KrępiecbrakMINI – 30 km
205ADAMCZYKKrzysztofLublinbrakMINI – 30 km
206ŚLIWIŃSKA-LIPANinaLublinbrakMINI – 30 km
207ROZUMSKITomaszKraśnikERKADO Racing Team KrasnikPROFI - 60 km
208MAŁYSKAEmilLublinbrakPROFI - 60 km
209PILARCZYKRobertLUBARTÓWKolarze i kofboyeMINI – 30 km
210KOSTRZEWAMichałRadomPRB KOMBUDPROFI - 60 km
211ABRAMIUKJakubLublinKancelaria abramiuk.plPROFI - 60 km
212KOSTRZEWAMaciejRADOMPRB KOMBUDMINI – 30 km
213WÓJTOWICZPrzemysławBełżyceOSP WzgórzePROFI - 60 km
214SZYMAŃSKIGabrielkraśnikbrakMINI – 30 km
215SZYMAŃSKIDominikkraśnikbrakMINI – 30 km
216TRACZPawełKraśnikbrakMINI – 30 km
217SAWICKIAndrzejLUBLINInżynieria rowerowaPROFI - 60 km
218SZYMANSKAIgaKraśnikbrakMINI – 30 km
219NITARafał NiskoBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
220SOBIŁOAndrzejStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
221MAJCHERŁukaszLublinbrakMINI – 30 km
222KUKURYKAMariuszLublinbrakMINI – 30 km
223KUKURYKADominikLublinbrakWyścigi dla dzieci
224SEMENIUKPawełWłodawaAzart Peleton ChełmPROFI - 60 km
225GNATIUKKrzysztofLublinLubelska Grupa TriathlonuMINI – 30 km
226LASIAZbigniewradomPRB KOMBUDMINI – 30 km
227WYCZÓŁKOWSKAElżbietaPuławyKS ENERGIA KOZIENICEMINI – 30 km
228WYCZÓŁKOWSKIPawełPuławyKS ENERGIA KOZIENICEMINI – 30 km
229ŁUKASZMiklusStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
230ZAJĄCZKOWSKIAntoniuszStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
231HALINIAKAdamStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
232SZPOREKMaciejStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
233URBANBartlomiejstalowa wolaSTWA MTB TeamPROFI - 60 km
234ZYGOEwaLUBLINbrakMINI – 30 km
235KASICAJarosławMikuszewskiebrakMINI – 30 km
236DĄBROWSKIPiotrNowosielecSTWA MTB TeamMINI – 30 km
237BIELECKIRobertBorów KoloniabrakMINI – 30 km
238MAŁEKMajaStalowa WolabrakWyścigi dla dzieci
239MAŁEKBartoszStalowa WolabrakWyścigi dla dzieci
240ŁUKASIKEmiliaKraśnikBike Team KraśnikMINI – 30 km
241MAZUREKŁukaszHuta Krzeszowska brakMINI – 30 km
242KOWALSKIIreneuszStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
243PRZYBYSZMateuszBełżycebrakMINI – 30 km
244BEDNARZRobertWarszawabrakPROFI - 60 km
245JÓŹWIAKPrzemysławLUBLINWOLNI TEAMMINI – 30 km
246FEDONIUKTomaszPułankowiceAtol-Bike MINI – 30 km
247WOLSKIMateuszSłodków TrzecibrakMINI – 30 km
248ROGAŁAPiotrRzeszówSTWA MTB TeamMINI – 30 km
249ROMAŃSKIKarolStróża-KoloniabrakMINI – 30 km
250RUDZKIŁukaszKrasnystawbrakMINI – 30 km
251GALEKAdamKraśnikbrakMINI – 30 km
252BAJMariuszZamość Roztocze Cycling teamPROFI - 60 km
253WITKOWSKIWłodzimierzŁukówbrakMINI – 30 km
254SIELSKIMariuszKraśnikbrakMINI – 30 km
255KULIKMarekPuławyBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
256CZACHOR Piotr Lublin ISOVER MTB TEAM LUBLINMINI – 30 km
257FUSIARATomaszJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
258BĄDZYŃSKIJakubSandomierzbrakMINI – 30 km
259PISKORSKIKarolZamośćRoztocze Cycling TeamPROFI - 60 km
260TKACZYKKrzysztofKraśnikbrakMINI – 30 km
261WĘCŁAWSKIKsaweryKraśnikbrakWyścigi dla dzieci
262PATRZYLASMarcinKraśnikbrakMINI – 30 km
263BLICHARSKIPawełWyhalewSporgang Wysportowani Racing Team MINI – 30 km
264KOWALIKMarcinostrow lubelskibrakMINI – 30 km
265SULOWSKIPiotrJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
266BYRATycjanJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
267SKUBIKSylwesterJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiMINI – 30 km
268RUSZCZYŃSKITomaszCHEŁMbrakMINI – 30 km
269KRASKAArkadiuszPuławyAtol-Bike PROFI - 60 km
270GRZELAKKuba LUBLINbrakWyścigi dla dzieci
271MAZUR JanuszLUBLINORZŁY TEAM LUBLINMINI – 30 km
272NIEOCZYMMarekLublinbrakMINI – 30 km
273KOSOWSKICzesławChełmChełmski Klub Cyklistów PTTKMINI – 30 km
274STRAWABeataKolonia Świdnik MałybrakMINI – 30 km
275PACEWICZMonikaLublinbrakMINI – 30 km
276GRUBAPrzemysławLublinKC OdjazdPROFI - 60 km
277KOŚLAKPawelKraśnikbrakMINI – 30 km
278ABRAMEKIlonaNiedrzwica DuzabrakMINI – 30 km
279SENDEREKDawidBiłgorajAgros ZamośćMINI – 30 km
280BABIRACKIPatrykKRAŚNIKbrakWyścigi dla dzieci
281KUKURYKAKonradLublinERKADO Racing Team KraśnikMINI – 30 km
282NYKWaldemarGościeradówbrakMINI – 30 km
283SADOWSKIJakubUrzędówSADOWSKY MTB TEAMMINI – 30 km
284ABRAMEK MariuszNiedrzwica DuzabrakMINI – 30 km
285SADOWSKIMateuszLublinSADOWSKY MTB TEAMMINI – 30 km
286SADOWSKAHaniaLublinSADOWSKY MTB TEAMMINI – 30 km
287ŁADOSZMichałLublin KKT HETMAN LublinPROFI - 60 km
288RYZIEWICZWaldemarLublinbrakMINI – 30 km
289OPOLSKIMaciekLublinORZŁY TEAM LUBLINWyścigi dla dzieci
290OPOLSKIArkadiuszLublinORZŁY TEAM LUBLINMINI – 30 km
291BARTOŚMaksymilianKraśnikERKADO Racing Team KrasnikMINI – 30 km
292BARAŃSKIKrzysztofŚwidnikbrakMINI – 30 km
293BARAŃSKIJakubŚwidnikbrakWyścigi dla dzieci
294JUSIAKJoannaJASTKÓWBRODEX PARTY PROFESSIONALMINI – 30 km
295KOWALSKIPatrykSandomierzSport Serwis SandomierzMINI – 30 km
296STYŁAHubertLublinbrakMINI – 30 km
297PACHOLCZAKMikołajSandomierzbrakMINI – 30 km
298GOŁĘBIOWSKAWeronikaLublinbrakMINI – 30 km
299ORŁOWSKIMichałStalowa WolaSTWA MTB TeamMINI – 30 km
300GOZDALSKIRomanKraśnikbrakMINI – 30 km
301LACHOWSKIMateuszSandomierzbrakMINI – 30 km
302SOLSKINikodemLublinWOLNI TEAMMINI – 30 km
303MAJCHROWSKI KamilSandomierz brakMINI – 30 km
304MIRKOWSKIStanisławSandomierzbrakMINI – 30 km
305MROZIKMarcinLublinBaran Cycling TeamMINI – 30 km
306CYWIŃSKIPawełRzeszówR.A.S. SUPERIOR sowasport.plMINI – 30 km
307MODECKIGerardLublinISOVER MTB TEAM LUBLINMINI – 30 km
308WALMariuszLublinISOVER MTB TEAM LUBLINMINI – 30 km
309BORKOWSKISylwesterLublinISOVER MTB TEAM LUBLINMINI – 30 km
310ROLLAMagdalenaUrzędówERKADO Racing Team KraśnikMINI – 30 km
311BEDNARZKarolinaWarszawabrakWyścigi dla dzieci
312PAULINABednarzWarszawabrakWyścigi dla dzieci
313PIOTRSadowskiurzędówbrakMINI – 30 km
314OGONOWSKIAntoniKraśnikLudzka StonogaWyścigi dla dzieci
315OGONOWSKAKlaraKraśnikLudzka StonogaWyścigi dla dzieci
316PODSTAWKAMichałLUBLINPułaveloPROFI - 60 km
317JEŻEWSKAMagdalenaŻelechówbrakMINI – 30 km
318TURKIEWICZDominikKraśnikbrakWyścigi dla dzieci
319PĘKALSKIPawełPalikijebrakMINI – 30 km
320PYKALSKIGrzegorzLublinbrakPROFI - 60 km
321SADOWSKIKacperISKRAMINI – 30 km
322SADOWSKIMarcelISKRAMINI – 30 km
323BRZUSZEKAdamKraśnikISKRAMINI – 30 km
324SULIŃSKIŁukaszUrzędówbrakMINI – 30 km
325DĄBWSKIPawełŻelechówbrakMINI – 30 km
326DĘBIŃSKAKatarzynaŻelechówbrakMINI – 30 km
327BOBIRACKIPatrykKraśnikbrakWyścigi dla dzieci
328KOCHAŃSKISebastianLublinbrakMINI – 30 km
329WIELEBAKrzysztofModliborzyceGUKS ModliborzyceMINI – 30 km
330BIENIEKNikolaJanów LubelskiBIKE CLUB Janów LubelskiWyścigi dla dzieci
331JUSIAKJuliaJastkówETI LKKG JASTKÓWMINI – 30 km
332JARWSKIRobertbrakMINI – 30 km
333WIERZBICKIAndrzejRadombrakPROFI - 60 km
334PYRZYNAMikołajKraśnikbrakMINI – 30 km
335LIPAEwaLublinbrakWyścigi dla dzieci
336PŁOCKIDanielKraśnikbrakWyścigi dla dzieci
337BEDNARZPaulinabrakWyścigi dla dzieci
338SKUBIK??Janów LubelskibrakMINI – 30 km