Zapisy na zawody IV Marchewkowy Półmaraton

- Kobieta
- Mężczyzna
Podaj nazwę swojej drużyny. Jeżeli wpiszesz nazwę drużyny, która już istnieje, zostaniesz dopisany do składu tej drużyny.
- Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem zawodów. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych imprezy.
- przelewem do 05.09.2018r. Półmaraton: 40,00 zł Bieg na 13,8km: 30,00 zł Bieg na 6,8km i NW 6,8km: 10,00 zł
- Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, 32-087 Zielonki ul. Ks. Jana Michalika 2a; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji imprezy rekreacyjno-sportowej pn. „Półmaraton marchewkowy” na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i e) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. 3) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych w zakresie wizerunku będzie Urząd Gminy Zielonki, zgodnie z wyrażoną przez Panią/Pana zgodą. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej na podstawie: NIE DOTYCZY 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat. 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o  ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w „Półmaratonie marchewkowym”. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wzięcia udziału w organizowanym półmaratonie. 9) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Po zarejestrowaniu dokonaj płatności

Wpisz dane które podałeś przy rejestracji: (Zwróć uwagę czy zapisując się podałeś imię i nazwisko w dobrej kolejności. Jeśli nie, musisz wpisać tutaj odwrotnie - w imię nazwisko, w nazwisko imię)