Lista uczestników

Trójmiejski Ultra Track 65km 2019

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 343
Zapisanych kobiet: 83
Zapisanych mężczyzn: 260
Zapisanych z opłaconym wpisowym:225
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:118

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr / No.Nazwisko / SurnameImię / NameMiejscowość / CityKlub/Drużyna / Club/Team
1ŁAKOMSKIMarcinWodzisław Śląskibrak
2GAFFKAArkadiuszŁebabrak
3KWIATKOWSKIKajetanGdańskbrak
4RZECHOWSKIFilipGdyniaBigYellowFoot Adventure Team
5STANISZEWSKAJoannaToruńSPC
6JAROCKASandraBerlinbrak
7SIMIŃSKIMaciejBydgoszczbrak
8SUSMARSKAEwaPoznańMUAY RUNNING TEAM
9MUZOLFDorotaPruszcz GdańskiSUT/Pruszcz Biega
10BALEWSKAIwonaToruńbrak
11NIŻEWSKIPawełInowrocławSPORT4LIFE
12SIEPIOŁACezaryMorągLEŚNY CROSS
13MYSZKŁukaszGdyniaKumple Sebana
14RADZIEŃSKAKamilaGdyniaBigYellowFoot Adventure Team
15PURWINPiotrGRUDZIĄDZbrak
16NAJDASławomirSztumLKS Zantyr Sztum
17WRÓBLEWSKISylwesterGdańskLOTOS Running Team
18SIOMAKMichałGdanskbrak
19JAWORSKIBartłomiejToruńSPC
20GAUDENPiotrToruńSPC
21DRAMCZYKBłażejLęborkWataha
22BARTKOWSKA Joanna Brzozówka KM UMK Toruń
23PURWINBeataGRUDZIĄDZbrak
24ZALEWSKIDanielSuszTri NEGU
25TEKLIŃSKIDawidGrudziądzWtorkowy Trening
26BEATADorszSopotbrak
27MOCZADŁO MariaToruńSPC
28WŁODARCZYKTeresaToruńSPC
29WOLAŃSKIWitosławGdańskJeszcze Trochę - Trójmiasto
30JAKUBEKZbigniew ZibiGdańskbrak
31SAŁATA Seweryn Łężyce brak
32JEREMICZMarcinGdańskSztafeta Nadziei
33BĄKAndrzejJózefowo 7SPC
34WOJNOWSKIWiesławGdańsk DCT Drużyna Biegowa
35SIEROCINJakubSopotbrak
36ROWICKIJarosławMorągLEŚNY CROSS
37MACHTYLZygmuntBierkowoBest Beasts
38BOJANOWSKIMichałLęborkKlub 42,2 Lębork
39MAŁGORZATADobrzyńskaTorunSPC
40PODWYSOCKIWojciechPruszcz gdański Rango team
41ŻANETABłasińskaCIECHOCINEKSPC
42SIKORSKIMariuszGdańskbrak
43SZYMANKIEWICZKalinaGdyniabrak
44GŁUCHACZKAJustynaLęborkKlub 42,2 Lębork
45POTRYKUSMałgorzataKoleczkowobrak
46MARCHLEWSKIKamilChełmnobrak
47SIEROCINAgataGdyniabrak
48MYSTKOWSKIGrzegorzLubichowopsia kość
49SZCZUPAKOWSKAIzabelaGdańskbrak
50ZIELIŃSKIMarcinGdyniaBiegamyrazem
51BOHNZbigniewSuchy Dworbrak
52WASZYKAnitaZalasewoMUAY RUNNING TEAM
53DĘBEKPiotrŚwidnicaŚwidnicka Grupa Biegowa
54KAROLCZAKKrzysztofSłupskWataha
55WIKTORGajdusGdańskDCT Drużyna Biegowa
56POMASKIPawełWarszawaadidas Runners Warsaw
57CZYŻDominikSerockGrupa Biegowa CHTMO
58CORBLINRegisGdyniabrak
59HOROWSKITomaszTychyRUNHOGS Tychy
60JOKELKatarzynaGdanskbrak
61GODZISZMateusz Jankowo Gdańskiebrak
62SZTYBORJoannaGdańskTrener Lokalny
63FALANDYSZDamianPruszkówWPRunning
64BIELEŃAgnieszkaPoznańMUAY RUNNING TEAM
65ZAGALSKIJakubGdańskbrak
66GŁOWACKI RafałGdańsk brak
67WALCZYŃSKAKarolinaTYCHYRUNHOGS Tychy
68PRZEMEKZiemianinGdyniabrak
69SZCZEPANIAKMichałPlewiskaMUAY RUNNING TEAM
70JACEKGuzinskiTczewBiegajacy Tczew
71SAMEREKDariuszToruń AKPB Marmel Toruń
72KAPCZYŃSKIDamianSŁUPSKBest Beasts
73GÓRECKIRafałGdańskbrak
74MAJEWSKIWiesławCiechocinekAKPB MARMEL Toruń
75BUGAJEWSKIMaciejPoznańbrak
76RAINKOMarcinGdańskGAiT
77LANGNER-KAPCZYŃSKAEdytaSŁUPSKBest Beasts
78KOCOŁKarolinaGDAŃSKbrak
79WATKOWSKIBartłomiejToruńbrak
80WOJTASZEKMarcinToruńMuchy na zębach
81GRABARZMariuszStarogard Gdański brak
82NIKODEMCZYK PateycjaGdyniaBigYellowFoot Adventure Team
83PASTWAJanuszGdańskbrak
84GEPPERTJakubPoznańAdRunaLine Running Team
85WEREMJEWICZMarcin WiktorGdyniaRUNSOFUN
86MUZAMarcinBaninoMGS LAW RUN TEAM / OIRP Gdańsk
87JASTERMalgorzataBerlinbrak
88STAŃCZYKOWSKIRafałGDYNIAbrak
89WIŚNIEWSKAMarlenaPoznańGeppert Running Team
90SIKORAArturBydgoszczbrak
91WIŚNIEWSKIWłodzimierzToruńSPC
92POREDAPiotrGdańskbrak
93MARSZAŁEKSebastianGdyniaBigYellowFoot Adventure Team
94SAŁAPAKamilGdyniabrak
95ZACKIEWICZPaulinaGdyniaBigYellowFoot Adventure Team
96KIRYLUKPatrycjaGdyniabrak
97KARLIKOWSKIMaciejGdańskKarlikowscy Team
98NOWAKArturGdyniaA@G Carp Team
99SIKORARogerGdyniabrak
100OSTROWSKIJózefTczewBiegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto
101STAWARSKAElżbietaTorunAKPB MARMEL Toruń
102SARNECKIKamilGdańskRUN AROUND THE ISLAND
103SYCHOWSKIKamilGdyniafit4everest
104PSZCZÓŁKOWSKAKatarzynaGdańskfit4everest
105WILKOWSKIKrzysztofKoszalinRozbiegany Koszalin
106CHUCHAŁAPawełMarkiMarkowi Biegacze
107MAJ-ROKSZMariaWejherowoMaja Team
108JAKUBOWSKIMarcinGdańskbrak
109ETMAŃSKIPiotrChwaszczynobrak
110PACUSZKA Krzysztof Toruń Łubudubu
111BROCHOCKI Paweł Polskiebrak
112STOLARCZYKMaciejGDAŃSKbrak
113SZAPARPrzemysław GdyniaBiegamina
114CHALASTRAMichałGdyniaMiki Team
115SCHMIDTBeataGdyniaMiki Team
116KONDRATIUKRenataGdańskbrak
117TOJZATomaszDobrzycabrak
118BOGDANOWICZBeataGdańskbrak
119SZŁYKMaciejInowrocławSPORT4LIFE
120DZIAMSKIRyszardChorzówFundacja Iskierka
121MACKIEWICZRafałGdyniaTeam NRC
122KUJAWSKA-FREJLICHJoannaGdyniabrak
123KŁOSEKJacekRacibórzInstal-Tech Team
124NOWAKJarosławToruńSPC
125CZOSTKÓWWiolaWarszawaAccenture
126TELEPSKIMichałPruszcz GdańskiLufthansa Systems Poland NULL
127KŁODA Dariusz Czapury Drużyna Szpiku
128CAŁKIEWICZMarcinWarszawaZagubieni w Lesie
129BARANOWSKIMarekKosakowoCOM-DKM
130PERKOWSKIPiotrSobótkaMonk Sandals Team
131MALIŃSKIMarekGdańskJeszcze Trochę - Trójmiasto
132ROCZKOWSKIArturRybnikSBD ENERGETYK RYBNIK
133CIEPLIKŁukaszGdyniabrak
134IMIANOWSKIŁukaszPruszcz Gdańskibrak
135FIGELMichałGdańskMiki Team
136FIGELMonikaGdańskMiki Team
137DOBRZYŃSKIArkadiuszCzęstochowaZabiegani Częstochowa
138OBŁUSKIRafałGdańskBayer Life Team
139RAJTARZbigniewKrakowRontil-Compass
140KUŁAKOWSKIPiotrKonstancin-Jeziornabrak
141CISKIPiotrWarszawabrak
142RESEMAN SylwiaŻukowo Face Nordic Walking Team
143GOLASGrażyna GdyniaDudycz run
144GADAMSKA-KABATAPaulinaGdańsk#złotynakilometr/wkurw_team
145CZURYŃSKAWiloettaGdyniabrak
146STODOLNYKrzysztofWorytybrak
147ZIELIŃSKIKrzysztofPoznańNight Runners
148ZIELIŃSKAIwonaGdańskbrak
149WALIGÓRSKITomaszMarkiMarkowi Biegacze
150LIPIŃSKIIreneuszGRUDZIĄDZbrak
151GOSTKOWSKA-DRZEWICKAMagdalenaSobączbrak
152RAFALSKIEliaszOlsztynbrak
153BOGDANOWICZRobertGdańskGood Luck Club
154KOPYCKIBartoszPoznańhipopompon klap
155MILLERAnnaPoznańhipopompon klap
156BORYNA-ZŁOTAOlaGdańskLPP Team
157BORYNAJarekGdańskbrak
158BIESZKERafałGdyniaWymiatacze
159KMIEĆJacekMalborkGrupa Malbork
160WIERZBAKrzysztofGdańskW&WMC
161PAWEŁSzczukaGdyniabrak
162GAJEWSKISzymonOstródaSkazani na sukces
163KUCHARSKIMichalGdanskbrak
164CHRZĄSZCZBartłomiejPruszcz GdańskiPruszcz Biega
165MROZIAKMaciekGDYNIADrużyna Szpiku
166KUBERAPawełGdańskbrak
167GOLUBSKIRobertMała Nieszawkabrak
168FRANKIEWICZMaciejMALBORKGrupa Malbork
169MOSZCZYŃSKA-GAPIŃSKAAnnaZgierzbrak
170ZAWADZKA Beata Zgierz brak
171URBAŃSKIDariuszGdańskbrak
172GRABARCZYKWojciechSłupskBest Beasts
173BLUMAPawełGdańskbrak
174DETTLAFFAgnieszkaGdyniabrak
175SOSNOWSKIJarosławTczewBiegajacy Tczew
176SOSNOWSKABożenaTczewBiegajacy Tczew
177PIETRZAKJanWrocławWKURW_TEAM
178PODCZARSKAIzabelaKolbudybrak
179PODCZARSKITomekKolbudybrak
180KANIEWSKIMichałKosowoDziki Dzik TEAM
181KONKELPiotrGdyniaSailors Team
182GURBOWICZJarosławTczewBiegajacy Tczew
183MONGIRDAnnaGdańskbrak
184PERLEJEWSKIRobertTczewBiegajacy Tczew
185OPACZYKMartinPoznańPresto Travel
186BRĄCZYKKrzysztofWięcborkTKKF Wodnik Więcbork
187JAKUBCZAKMarcinBydlinoBest Beasts
188CHYLIŃSKIWojciechGrudziądzbrak
189SOWAMichałGdańskbrak
190ZIEJAAndrzejOlsztynSkazani na sukces
191KURNYTARobertGdyniabrak
192MATUSIAKMichałPoznańRowery Małgośka
193BORSKIAdamWejherowo42.195 Wejherowo
194TAŃSKI Marcin Puck Team Elwart
195SMÓŁKOWSKIMarcinRumiaRumia Runner
196KOWALEWSKIJarosławGdyniabrak
197SZAJDZIUKPiotrGdańskADVA Optical Networking
198BIELSKIJanuszWarszawaSee You Later Team
199MAKOWSKAPatrycjaGdańskbrak
200ODOLIŃSKIJacekOstródaPszczółkowski Team
201PETTKERafałGdańskbrak
202LESZCZYŃSKICezaryGdańsk3Szóstki
203BERNAŚDariuszWetlinaBSCzady
204RUDNICKIDariuszPogórzebrak
205CIEŚLAKPawełGdyniaBSCzady
206ZDUNEKJózefSzczytnoKlub Biegacza Jurund Szczytno
207BARTEKZe SzczytnaSzczytnoBiegam dla Iskierki „Julia Buczko fb”
208SZCZEPANEKPiotrSzczytnoKlub Biegacza Jurund Szczytno
209OBERLAN-MAROŃJoannaToruńAKPB Marmel
210MARIUSZGeringGdańskDCT Drużyna Biegowa
211WITKOWSKABeata Gdańsk brak
212JANISZEWSKIJakubToruńSPC
213WITKOWSKIMichałToruńbrak
214LICJanuszZabrzeBiskupice Biegają
215JACKOWIAKGosiaSadybrak
216NUŻJacekPruszcz GdańskiSUT/Pruszcz Biega
217POCHYLSKIRadosławPoznańbrak
218GRAUJoannaKwidzynKwidzyn Biega
219SMYKKamilRumiabrak
220JĘDRZEJCZAKŁukaszSadybrak
221ZAMOJSKIPawełRumiaMaja Team
222GABRYSZAK Bartosz Inowroclawbrak
223POGORZELSKIMaciekStraszynStraszyn biega
224LIKMarekChełmChełm biega
225RADZIŃSKA-KAMYSZEKEwaPOLSKASPC

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr / No.Nazwisko / SurnameImię / NameMiejscowość / CityKlub/Drużyna / Club/Team
1MODZELEWSKA KarolinaTorunSPC
2BŁASIŃSKAŻanetaCIECHOCINEKSPC
3MROZOWSKIDariuszRumiaParkRun Rumia
4GUZIKOWSKAKamilaolsztynbrak
5TOBISMarcinSłupsk Best Beasts
6RAWAMarcinGdańskbrak
7MICHNAOskarRadunicaRadunicaRun
8KORPALSKITomaszGdańskbrak
9POTOCKIHubertSłupskBest Beasts
10JAKUBZagalskiGdańskbrak
11NAUSEDAEvaldasVilniusbrak
12KARPOWICZ Bartosz GdyniaLeśne Dukty Gdynia
13KAMILAStachowiakWielka NieszawkaAKPB Marmel
14KWIECIEŃMarekMarkiMarkowi Biegacze
15MIELECMartaKalisz Pomorski#złotynakilometr/wkurw_team
16TOMASZSudziarskiGdyniabrak
17SOKOŁOWSKAAgnieszkastarachowicebrak
18PIOTROWSKIMateuszSierakowicebrak
19BORÓWKARyszardGdyniabrak
20DZIKMichałGdańskbrak
21SKRZYPCZYKAndrzejZamośćbrak
22WIŚNIEWSKIWłodzimierrzToruńSPC
23KWIECIEŃJacekMarkiMarkowi Biegacze
24GŁADKOWSKIGrzegorzRedaBigYellowFoot Adventure Team
25GODYŃJanKatowiceDeloitte Adventure Team Silesia
26LEWANDOWSKI Rafał Toruń brak
27SZULTKMagdalenaGdańskbrak
28DARIUSZSamerekToruń AKPB MARMEL Toruń
29CIULAK Daniel Łukta LEŚNY CROSS
30WĄDERWojtekBielinyWonder Canicross Team
31MIELCZAREKPawełMarkiMarkowi Biegacze
32GÓRSKIMateuszGdyniaBigYellowFoot Adventure Team
33NESTOROWICZMarekKętrzynVRC Kętrzyn
34GRACHELDarekSłupsk@runner_from_slupsk
35KURZAWSKIAndrzejGdańskbrak
36GRACHELPrzemysławŚwiecichowo@runner_from_slupsk
37SOBOCZYŃSKAJustynaGdyniabrak
38ZWOLIŃSKIRafałKołoHURAGAN
39KOCOŁKarolinaGdańskbrak
40KARCZEWSKIGrzegorzHelLKS Błękitni Żeglce
41BRZUCHALSKIMateuszBydgoszczbrak
42WOJCIESZEKJoannaKostrzynBiegam Bo Nie Lubię
43KURIATAMarcinWladyslawowobrak
44CHYŁAMateuszGdańskbrak
45LIPIŃSKI Michał UnisławPrzebiegli Unisław
46PODLASZEWSKIJacekToruńSPC
47KARCZEWSKIWiktorMarkiMarkowi Biegacze
48RYPLEWICZMariuszGdyniaOrange Polska
49RUDZIŃSKI Radosław Białogard Trygław Tychowo
50KĘSICKAAgnieszkaGdyniabrak
51DRESPAPatryk GdyniaLili Team
52TKACZYKPawełBojanoULTRA 3
53GRZENKOWICZJacekGdyniaWymiatacze
54MÓJTAGrzegorzKołoKoło biega
55CIESIELSKIWitoldGdanskbrak
56MOSTEKMariuszWarszawaVege Runners
57MUCHAGrzegorz Gdyniabrak
58ZATORSKA-RADLIŃSKAKatarzynaGdańskRusz Pan Dupę
59BLUJMikołajGdyniabrak
60JOSZCZAKMichałGdańskbrak
61MACIEJEWSKIMichałPoznańConsdata Supersportowy Team
62STODOLNYKrzysztofWorytybrak
63MACIEJKuligowski GdyniaKS ZRYW RADZIEJÓW
64FISZERJakubCzarne Błoto#teamdkms
65MORUSTomekDubielbrak
66MAZUREKMichałGDAŃSKFABER TEAM
67PIÓRKOWSKIMarcinGrudziądzVadain Running Club
68JAROSZ-PIWOŃSKAAldonaGóra Kalwaria, pow. piaseczyńskiKS PEGAZ
69KRZYSZTOFPiwańskiPruszcz Gdańskibrak
70RATAJCZAKKonradPniewyTrochę już biegam ;)
71FLESZER Urszula Sulechów ELITE RUNNERS TEAM
72JABŁOŃSKIMichałGdańskBigYellowFoot Adventure Team
73AUGUSTYNIAKMirosławaGdyniaMamy To - Biega i pomaga
74BARTOSZEWICZKamilBiałystok Napieram na cel
75LEWANDOWSKIFilipBydgoszczbrak
76STEFANIAKMarcinŁęczycebrak
77CHODOROWICZKamilMorągLEŚNY CROSS
78AUGUSTYNIAKRadosławGdyniabrak
79SUDZIARSKITomaszGdyniabrak
80DOBIESBartoszWarlubiebrak
81OLEKSIEWICZTomaszGdańskOIRP GDANSK
82PIEŃKOWSKOTomaszRedabrak
83ARAUCZAdrianGdańskLOTOS Running Team
84JAWORSKIPawełSzczecinbrak
85MAŚLANKAKlaudiaSzczecinbrak
86WOJCIECHOWSKIAdrianKoszalinBest Beasts
87DZIERŻEŃSKAMonikaGdańskbrak
88RYGIELAleksandraKielceWKURW_TEAM
89SMYKKamilRUMIAbrak
90KRZYWAŃSKAMonikaGołaczewybrak
91JĘDRKOWIAKPiotrSierakowice Paczewobrak
92GRZĘDZICKIMichałGrudziądzbrak
93KIRILENKOAnastasiaMoscowbrak
94PIOTRPiotrSławoborzebrak
95PODOLSKIMarekGdyniabiegamyrazem.pl
96MARCINChełminiakSopotUltrakrew
97KWIECIŃSKINorbertSzczecinbrak
98TOMASZMańskisłupskBaltic Seals
99ZIENKIEWICZAgataPiasecznoPiaseczno Running
100MUSIELAKPiotrPOZNAŃPGB SPORTOWA PACZKA
101JACKIEWICZJarosławGdańskSTAŚ RUNNING TEAM
102AUGUSTYNIAKMariuszSuszxRunners
103WOJEWODAMaciejJezierzyceVege Runners
104KACZOROWSKIRafałbydgoszczWaleczni Bydgoszcz
105BIAŁOBRZEWSKIWojciechDębówkoKlub Biegacza Jurund Szczytno
106ŻAKOliwiaJastrzębiePiaseczno Running
107AUGUSTYNIAKMariuszSuszCrossfit Susz
108ZIARNOAlicjaGołaczewybrak
109WIKTOREKGrzegorzSosnowiecWektor
110SADOWSKIPiotrOstródaI-SPORT
111GABRYSZAK Bartosz Inowroclawbrak
112MALETKAJoannaWarszawa brak
113SZAPARPrzemysławGdyniabrak
114JENDRYCHArturŚwidnikbrak
115MACIEKPogorzelskiStraszynStraszyn biega
116NEUBAUERGrzegorzJuszkowoNordea
117MACIEJ Cichoń Reda42.195 Wejherowo
118PIOTRBłachSławoborzebrak