Zapisy Regulamin

Lista uczestników

3 Bieg Trzech Króli Łódź


Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 1590
Zapisanych kobiet: 655
Zapisanych mężczyzn: 935
Zapisanych z opłaconym wpisowym:1438
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:152

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

Lp Nr Imię Nazwisko Miejscowość Przewidziany wynik na mecie: Klub/Drużyna Kategoria
1BeataSZNEJFUSPruszków III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Rozbiegany PiastówK 30-39 lat
2DariuszGĄSIOROWSKI Bełchatów V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakM 30-39 lat
3BartłomiejKOWALSKIPoddębiceI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutRossbiegani / Krwinka TeamM 30-39 lat
4RomanKRÓLIKOWSKIKutnoV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutKutno BiegaM 40-49 lat
5ArkadiuszGWARDJA ŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakM 20-29 lat
6PaulinaROKICKAŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"Wataha- łączy nas bieganie K 30-39 lat
7Natalia GRZEGORCZYK Opoczno I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutWanda Panfil TEAM / Kalenji by Decathlon Polska K 20-29 lat
8AgnieszkaBŁOCHHuta DłutowskaIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"BLOCHSK 40-49 lat
9AngelikaRUTKOWSAPabianiceIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 20-29 lat
10Szymon CHOJNACKI Lodz I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutRazem Trenujemy SportM 30-39 lat
11Adam FEDOROWICZ Lodz II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 40-49 lat
12Małgorzata TOMCZYK Łódź IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 40-49 lat
13MonikaKRZESZEWSKAMysłakówV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakK 40-49 lat
14EwaKEPCZYNSKA Borowiczki-Pienki II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Więckowski Team K 20-29 lat
15AgataMARCINIAKŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"RAZEM TRENUJEMY SPORTK 40-49 lat
16AleksandraBOGACKAŁaskII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Rajsport ActiveK 40-49 lat
17AdamBOGACKIŁaskII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Rajsport ActiveM 40-49 lat
18ŻanetaKULAKSzadekIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"Rajsport ActiveK 20-29 lat
19AgataCZAJKAłódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakK 20-29 lat
20DariuszKAWAŁCZEWSKILÓDZIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 30-39 lat
21MarekCHABIERAZgierzI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutWhirlpool Running TeamM 40-49 lat
22Bogumiła POTARGOWICZ Łódź III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"#happyrunnersK 30-39 lat
23KarolinaNOWIŃSKAZgierzIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"RunSWM!Run!K 20-29 lat
24MonikaKACZMAREKWłocławekIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 40-49 lat
25AdamOLKUSZPabianiceI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutRajsport ActiveM 40-49 lat
26DorotaZATKEŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Akademiabiegacza.pl S.l. Salos-wodna ŁódźK 40-49 lat
27Krystian STRUSZCZYK Łódź III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"JeżozwierzeM 40-49 lat
28MagdalenaCHACHAJ Burzenin V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakK 20-29 lat
29KatarzynaKIESZKOWSKAŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Łódź Kocha SportK 30-39 lat
30KasperMARYŃCZAK ŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"UMED ŁódźM 30-39 lat
31Aneta KUROWSKA UjazdII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"RAZEM TRENUJEMY SPORTK 30-39 lat
32JacekSKONECZNYPabianiceII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"RossbieganiM 20-29 lat
33AdamZIEMIAŃSKIŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 30-39 lat
34KatarzynaCEPAŁódź IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 30-39 lat
35AgataKRAKOWIAKAleksandrow LodzkiIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 20-29 lat
36SebastiamSKRZESZEWSKISkierniewiceIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Razem Trenujemy SportM 20-29 lat
37AdamGRZELAKŁaskIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 40-49 lat
38JanuszJAWORSKIBydgoszczIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 50-59 lat
39EwaROGALSKACiosnyIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"RunSWM!Run!K 20-29 lat
40BeataJANECZEKŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakK 20-29 lat
41PaulinaGAWŁOWSKAKościelna WieśII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakK 40-49 lat
42KamilaNOWAKKaliszII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakK 40-49 lat
43Magdalena PIENIACKAŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakK 20-29 lat
44MałgorzataZAŁĘSKAŁódźV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakK 30-39 lat
45MagdalenaCZOŁNOWSKA-MUSIOŁRadomskoIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakK 40-49 lat
46AgnieszkaMARCINKIEWICZŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 40-49 lat
47MariuszSTAWIANYCzarnocin II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 20-29 lat
48AugustynKŁONICKIChmielnikIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćM 30-39 lat
49KamilROGALSKIOzorkówII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 20-29 lat
50Krzysztof SZYMAŃSKI Łódź II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 40-49 lat
51Robert BAJERSKI Łódź IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakM 16-19 lat
52WeronikaZACHORSKAWypychówV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakK 30-39 lat
53SebastianLIPIECKutnoI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutUKS "9" KutnoM 20-29 lat
54PawełJAGIEŁŁOZgierzII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaM 30-39 lat
55EwaŁAGODAMarkiIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 40-49 lat
56DamianKORKOSZŁódźV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakM 20-29 lat
57ArkadiuszMARUSZEWSKIBurzeninI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutMULKS Żeromski SieradzM 20-29 lat
58SzymonGŁOWACKI Łódź IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakM 30-39 lat
59WojciechBIELKOWSKIPłockI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutcokerunnersM 40-49 lat
60JoannaTOMASZEWSKA-BIELKOWSKAPłockIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"cokerunnersK 40-49 lat
61TomaszCZOSNEKKraków II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 30-39 lat
62Łukasz GRYGLEWSKIRadomskoI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutcokerunnersM 20-29 lat
63Dominika DUDAKsawerów IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 30-39 lat
64MartaKŁOSŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 20-29 lat
65MałgorzataJACHÓŁKOWSKAStrykówIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakK 20-29 lat
66TomaszLASEKOPOLEIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"OpoleTeamM 40-49 lat
67AndrzejŚWIRSZCZMAŁOGOSZCZII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"UNIA MAŁOGOSZCZM 30-39 lat
68JakubADAMIAKŁUGIII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 20-29 lat
69RafałSZYMAŃSKIŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 40-49 lat
70MagdalenaJANKOWSKAZGIERZIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 20-29 lat
71JarekKRZYWANIAŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakM 30-39 lat
72AndrzejROMANOWSKIPabianiceIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"PGE Obrót RunM 40-49 lat
73TomaszPERLIŃSKIWłocławekI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutcokerunnersM 30-39 lat
74MarcinGORĄCYŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"RossbieganiM 30-39 lat
75MateuszWITYCHŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 20-29 lat
76BarbaraDANKIEWICZŁowiczV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakK 40-49 lat
77MagdalenaBRATEKZgierzIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 30-39 lat
78Krzysztof SZADKOWSKIŁódźI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutbrakM 20-29 lat
79MzariusWIECHAŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 50-59 lat
80AgnieszkaMISIAKŁowiczIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Starzyńskiego Biega ŁowiczK 40-49 lat
81Seweryn MISIAKŁowicz III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Starzyńskiego Biega ŁowiczM 20-29 lat
82DamianPAWLAK ZelgoszczIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakM 20-29 lat
83Katarzyna LUBERAŁódź IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"Łódź Kocha SportK 30-39 lat
84KonradGAJEWSKIRadomskoI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutAktywni KamieńskM 30-39 lat
85AgnieszkaSAROWSKAŁódź V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutŁódź Kocha SportK 30-39 lat
86MilenaKAŁUŻNAŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 20-29 lat
87JanuszGRZEBSKISIERADZII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 40-49 lat
88Radosław DANIELAKNieszawaIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Hotel" Amazonka" TeamM 40-49 lat
89BasiaBOMSKAKrotoszynIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 30-39 lat
90PrzemysławBOMSKIKrotoszynIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakM 30-39 lat
91MagdaMAJCHROWSKAŁódźV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakK 20-29 lat
92PatrykDELIPACYKamieńskIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"PLJM 20-29 lat
93JolantaKLUSEKWarszawaIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Adidas Runners WarsawK 40-49 lat
94Klaudia DĄBROWSKASkierniewiceIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Reebok Run Crew SkierniewiceK 30-39 lat
95JustynaJANKOWSKAŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Nordea RunnersK 30-39 lat
96GrzegorzZDUNEKŁódźI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutTrucht.comM 30-39 lat
97PawełCIEŚLAKŁeczycaIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 40-49 lat
98MałgorzataJAGIEŁŁOKoluszkiII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Pietrzyk RUNNING TEAM K 50-59 lat
99PaulinaCHRUSTOWSKAŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 20-29 lat
100DominikSADOWSKISmardzewiceV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakM 20-29 lat
101Marcin WIECZOREK Tomaszów Mazowiecki I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutWANDA PANFIL TEAM Brak
102PatrykSTYPUŁKOWSKIKoluszkiI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutRKS ŁÓDŹM 20-29 lat
103DanielMALECZwoleńII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 20-29 lat
104JaTYtatyV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakBrak
105Przemysław SZOSTAK Łódź III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 30-39 lat
106Daniel FAGAS Ozorków II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 30-39 lat
107Wiktoria STASIAK Łódź III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakK 20-29 lat
108MateuszCICHOWLASŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 20-29 lat
109DanielKACZMARCZYKŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 40-49 lat
110JacekPODMAJSTZYŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 20-29 lat
111JacekKOTYNIAŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 40-49 lat
112AdamKOZIOROWSKIŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"HerktTeamM 40-49 lat
113Mateusz WROŃSKI-TUSIKLimanowa V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutKS LIMANOWA FORRESTM 40-49 lat
114AndriiHONCHARŁódźI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutAZS PŁM 20-29 lat
115MichałWIĘTCZAKŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"TOMTOM RUNNERSM 20-29 lat
116MichałMISZTELARozprzaIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 30-39 lat
117AndrzejRECHŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 60-69 lat
118BarbaraNAPIERAJWieluń V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutWieluń Biega K 40-49 lat
119WeronikaCIEŚLUKŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakK 20-29 lat
120DorotaBŁASZCZYKKorczew III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"Nordea RunnersK 20-29 lat
121BogusiaFILIPOWSKAPabianiceV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutFORMA NA PIĄTKĘ NWK 40-49 lat
122IzaJEZIERSKAŁódźV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakK 30-39 lat
123ŁukaszWIŚNIEWSKIŁódźV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakM 30-39 lat
124EmiliaLEWANDOWSKAŁódźII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakK 20-29 lat
125PiotrPAWLAKTuszynIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 20-29 lat
126KrzysztofMAZURSzczawno-ZdrójIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"MaratonyPolskie.PL TEAM M 50-59 lat
127WeronikaGONCIARZStąporkówIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakK 20-29 lat
128SandraSZOSTPłockII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Płock Biega No Age LimitK 20-29 lat
129Bartek CHMIELEWSKITurek V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutMorsy TurekM 16-19 lat
130MichałKOŹLIŃSKI Łódź V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutKoźliński teamM 16-19 lat
131DorotaANTCZAKTuszynIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"B/S/H/ Łódź Running teamK 40-49 lat
132DorotaCIEPLUCHAŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"Aflofarm Active TeamK 30-39 lat
133PawełFIJAŁKOWSKICzęstochowaII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Zabiegani Częstochowa/Kalinowski TeamM 30-39 lat
134TomaszWORACHZgierzII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"TEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZAM 30-39 lat
135PatrykKIĘPISTYŁódź I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutMove factory M 20-29 lat
136EwelinaPAKUŁAŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 20-29 lat
137WiktoriaPAKUŁAŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 16-19 lat
138MałgosiaTOMCZYKŁódźIV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 32:00"brakK 40-49 lat
139PawełSTAWSKIPłockII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 30-39 lat
140PatrykBRYTANSkierniewiceII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Reebok Run Crew SkierniewiceM 30-39 lat
141KatarzynaPLUTAŁódźIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"SKS OCR ŁódźK 30-39 lat
142ArturSKONECZNYTomaszów MazowieckiIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakM 40-49 lat
143MarcinAMBROZIAK RynI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutDąbrowskiTeamM 30-39 lat
144AgnieszkaPLICHTomaszów MazII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"WANDA PANFIL TEAM K 40-49 lat
145AgnieszkaHAJDUKIEWICZŁÓDŹV strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 32 minutbrakK 30-39 lat
146JakubPROSZEWSKISieradzII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 16-19 lat
147AleksandraKOWALSKAWola KrzysztoporskaIII strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00"brakK 20-29 lat
148MateuszCYGANEKAleksandrów ŁódzkiI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutbrakM 30-39 lat
149MichałPASENNIKWarszawaII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"brakM 30-39 lat
150MichałBIEŃKOWSKIŁódź II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"Dzik Komando M 30-39 lat
151ŁukaszLEWANDOWICZGostyninII strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00"SZUKAM_SPONSORA_TEAMM 30-39 lat
152TomaszROSZKOWSKIWarszawaI strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minutJa0306 Biega. Ku Realizacji CelówM 30-39 lat