Lista uczestników

Mała Liga CX - o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 195
Zapisanych kobiet: 34
Zapisanych mężczyzn: 161

Uczestnicy Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

Lp Nazwisko Imię Miejscowość Klub/Drużyna Kategoria
1MARKOWSKIWojciechGarwolinbrakMasters I 1988-1979
2LESZCZYŃSKAMałgorzataWarszawabrakKids D2 dziewczynki 2006-2007
3KRYSIKZofiaStefanówkaWarszawski Klub KolarskiKids D2 dziewczynki 2006-2007
4KOWALEWSKIRobertWarszawabrakMasters II 1978-1969
5CIEŚLAKMichałKarczewZa hajs kochanki baluj MTB teamELITA Mężczyzn – 1989-1999
6PTASZYŃSKIBartoszWarszawaPROBIS BIKE TEAMMasters I 1988-1979
7ROGOWSKIPrzemysławMarkibrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
8MIODUSZEWSKIArturWarszawaprogresstraining.plMasters II 1978-1969
9POTĘPAMarcinGorliceGrupetto GorliceELITA Mężczyzn – 1989-1999
10MATEUSZWolfWarszawabrakMasters I 1988-1979
11GLISZCZYŃSKIMichałPruszkówVelmar TeamMasters I 1988-1979
12LESZCZYŃSKITomaszWarszawabrakMasters III 1968-1964
13WILCZYŃSKIRafałWarszawaPROBIS BIKE TEAMMasters I 1988-1979
14SKÓRAArturMarkibrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
15FICAMarcinPiasecznosklepbicykl.pl-perfectspurceMasters I 1988-1979
16SEBASTIANLeśniakwarszawaNew Age Fitness-Skleprowerowy.plMasters II 1978-1969
17ZIĘBAKOWSKIArturWarszawaPolski Klub MTBMasters I 1988-1979
18WILKMaciejKraśnikErkado RT Kraśnik ELITA Mężczyzn – 1989-1999
19WOŁOSZCZUKAleksanderWarszawaMała Liga Cycling TeamKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
20SZEWCZYKPawełWarszawabrakMasters II 1978-1969
21PRZESŁAWDamianWarszawa-WesołabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
22KRZYCZKOWSKAMalwinaWarszawa AMP UKS VICTORIA RADZYMINMłodziczka – 2004-2005
23KOWALSKIAdamWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
24RACZKOWSKIFilipWarszawaOnBikes Sport TeamMasters I 1988-1979
25KOSTRZEWAMichałWarszawaPRB KOMBUDMasters I 1988-1979
26NGUYENRobertWarszawaMała Liga Cycling TeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
27MAJKamilLublinLKK LublinMasters II 1978-1969
28NASIŁOWSKIJarosławWarszawa Wawa bike teamMasters III 1968-1964
29JAKUB WarzywodaWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
30WĘGRZYNOWSKIMariuszOtwockGo Sport AK-SPED TeamMasters II 1978-1969
31GOSZCZYŃSKIMateuszWarszawaRaven WheelsELITA Mężczyzn – 1989-1999
32CYBURTPawełWarszawaUKS BENIAMINEK WARSZAWAMasters I 1988-1979
33CHOJECKIMichałOtwockbrakMasters II 1978-1969
34GLANDAJędrzejWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
35LATOSZEKKrzysztofWarszawabrakMasters I 1988-1979
36MATRASWojciechPuławyAtol Bike PuławyELITA Mężczyzn – 1989-1999
37MARCINSzewczykWarszawaOśka WarszawaMasters I 1988-1979
38BANASIKSławomirWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1978-1969
39KARWATKamilJózefówŚwiat Rowerów TeamMasters I 1988-1979
40RUCIŃSKI RadekWarszawa brakMasters II 1978-1969
41CIRUGArtur Bydgoszcz brakMasters II 1978-1969
42ANDRYSBartosz WarszawaRamę Na Ramię Masters II 1978-1969
43SKRZYŃSKAWeronikaBrzezinySK Logo Service StrykówKids D2 dziewczynki 2006-2007
44CĄPAŁAMichałWarszawaRMF EVANLITE LEMONBIKE.EUELITA Mężczyzn – 1989-1999
45LIPOWIECKIBogusławWarszawaCOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1963 i starsi
46KALUŻNYPiotrJózefówWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1989-1999
47IDZIKOWSKIRafałOtwockWarszawski Klub KolarskiKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
48MAREKStempień ŁochówMarco Polo Masters II 1978-1969
49GASEKBernardOtwockWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2006-2007
50SADOWSKIMarcinWarszawaRafbikeELITA Mężczyzn – 1989-1999
51BURLYAYValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1968-1964
52SAJNÓGAnnaWarszawaRafbikeELITA Kobiet – 1989-1999
53JANASMarekWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
54BAZAŃSKAMartaWarszawabrakELITA Kobiet – 1989-1999
55BOJARCZAKDawidŁapybrakJunior – 2000-2001
56BOJARCZAKMichałŁapyAGR PodlasieMasters II 1978-1969
57JANOTABłażejZaborówWGR TeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
58MITASJarosławWarszawabrakMasters III 1968-1964
59SEBASTIAN Marcinkiewicz Warszawa Nasz Bike Team Masters I 1988-1979
60MACIEJEWSKIZbigniewWarszawabrakMasters II 1978-1969
61GIERULSKI Daniel Grzegorz WarszawaRamę Na Ramię Masters II 1978-1969
62STEFANEKAdamZąbkiWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2006-2007
63KOLIŃSKI Mariusz Warszawa Crazy Racing Team Masters II 1978-1969
64MATYSZCZAKDamianWarszawaKENKOJunior – 2000-2001
65SZCZEŚNIAKJarekWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
66SZYMAŃSKITomaszWarszawabrakMasters I 1988-1979
67VEGEREGGAERafałLublinMoc RoślinMasters I 1988-1979
68WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockGo Sport AK-SPED TeamMłodzik – 2004-2005
69DĘBOWSKIMikołajWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
70KUŚMIERZSylwesterMarkibrakMasters II 1978-1969
71DĄBROWSKI Maciej Warszawa brakMasters II 1978-1969
72KRÓLIKTomaszWarszawabrakMasters II 1978-1969
73NAWROCKI Aleksander KarolWarszawa brakELITA Mężczyzn – 1989-1999
74LICHOCKAAgataPiasecznobrakLadies 1988 i starsze
75MACIEJŁojewski JulianowOśka WarszawaMasters I 1988-1979
76WILIMPawełWarszawa brakMasters II 1978-1969
77ŚLESICKIGrzegorzWarszawaMyBike.plMasters II 1978-1969
78KULIKMarekPuławy Baran Cycling TeamMasters II 1978-1969
79ŁUKASIAKŁukaszJózefówAK-SPEDMasters I 1988-1979
80GRUDNAZuzannaWARSZAWAALLTOP STAG TEAMKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
81GRUDNYBartłomiejWARSZAWAALLTOP STAG TEAMMasters II 1978-1969
82KUCHNIEWSKI Tomasz Józefów MyBike.plMasters III 1968-1964
83CIEŚLAPawełZgorzałabrakMasters II 1978-1969
84STRAMMarekLomiankiStram bike fitting&serwisMasters II 1978-1969
85BARANOWSKIPrzemysław Warszawa Ramę Na Ramię Masters I 1988-1979
86SOJKOLeonWarszawabrakKids C2 chłopcy 2006-2007
87JUSIŃSKI Arkadiusz Jasienica Renault Team ELITA Mężczyzn – 1989-1999
88KOWALIKNataliaWarszawaALLTOP STAG TEAMKids D2 dziewczynki 2006-2007
89SKALSKITomaszPieckiRenault Team Masters II 1978-1969
90STANIAKMariuszWarszawaKK LEGIA 1928 - INTER CARSJunior – 2000-2001
91STEFAŃSKIMaciejStrykówSK Logo Service StrykówKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
92PRÓCHNICKIPiotrWarszawaRamę Na Ramię Masters II 1978-1969
93ZIELIŃSKIDariuszWarszawabrakMasters II 1978-1969
94SOBCZUKJoannaWarszawabrakLadies 1988 i starsze
95KAJAKDariuszWARSZAWAWawa bike teamMasters II 1978-1969
96STOCHMarcinWarszawaTimebombMasters I 1988-1979
97SAMSELAdamWarszawaBokserskAutoserwis Bike TeamMasters II 1978-1969
98SAMSELAleksanderWarszawaBokserskAutoserwis Bike TeamKids C2 chłopcy 2006-2007
99JAKÓBOWSKIBłażejBelsk DużyWGR TeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
100TYNDZIKMałgorzataWARSZAWAbrakLadies 1988 i starsze
101ZYGNERTomaszWarszawaABSOLUTEBIKES.PL MTB TEAMMasters I 1988-1979
102MANIECKIPiotrRadzyminAMP UKS VICTORIA RADZYMINKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
103GOTARDMichałWarszawaDrużyna, której nie wybrał TomekMasters I 1988-1979
104KUBIŃSKIArturOżarów MazowickiGrupetto WarszawaMasters II 1978-1969
105DĄBROWSKIKamilWarszawaTragediaMasters I 1988-1979
106KĄKIELAgataWarszawaLegia Cycling ClubLadies 1988 i starsze
107WICHERKIEWICZMarcinWarszawabrakMasters II 1978-1969
108KIERZKOWSKIRafałWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2006-2007
109GLIWAZofiaWarszawabrakKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
110BARTOSIAKPaweł Warszawa PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters I 1988-1979
111TENDERENDAJanWarszawaDeutsche Bank Bike TeamMasters I 1988-1979
112CHMIELEWSKICezaryWarszawaGo Sport AK-SPED TeamMasters II 1978-1969
113PARZYCHMaciejMrągowoMSR MrągowoKids C2 chłopcy 2006-2007
114BAREJALeszekWarszawabrakMasters II 1978-1969
115SZYSZKOPiotrOtwockWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2006-2007
116JAKUBIAK WiktorMrągowoMSR MrągowoKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
117POLEWACZYKKarolMrągowoMSR MrągowoJunior Młodszy 2002-2003
118ROMANOWSKIKamilMarkiWysportowani Racing Team Masters I 1988-1979
119ROMANOWSKIMateuszMarkiWysportowani Racing Team Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi
120KAMIŃSKIPiotrWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
121ŁĘCZYCKIBartoszWarszawabrakMasters I 1988-1979
122TARASZKIEWICZKacperMrągowoMSR MrągowoJunior Młodszy 2002-2003
123ŁĘCZYCKITymonWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
124ZACHAREWICZAdamwarszawaKENKOJunior Młodszy 2002-2003
125MAZUREKJanWarszawa brakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
126MAZUREKAntoniWarszawa brakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
127SAMULBartoszMrągowo MSR MrągowoJunior Młodszy 2002-2003
128OPĘCHOWSKI MarianBiskupiecMSR MrągowoMłodzik – 2004-2005
129BORYSIUKZofiaWarszawaALLTOP STAG TEAMKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
130WOJCIECHStaszczykWarszawabrakMasters I 1988-1979
131BARBARA Kleczaj Warszawa Go Sport AK-SPED TeamLadies 1988 i starsze
132MICHALCZYKLiwiaWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
133MICHALCZYKJanWarszawa Warszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2006-2007
134NOWAKFilipWarszawabrakMasters II 1978-1969
135SZYMBORSKIArturRAWA MAZ.RAWSKA GRUPA KOLARSKAMasters II 1978-1969
136KOPAŃCZUKPiotrWarszawaOśka WarszawaMasters II 1978-1969
137CZESAKMichalWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
138DUSZAKOskarMrągowoMSR MrągowoKids C2 chłopcy 2006-2007
139RAWSKA-BOROWYMagdalenaWarszawaTeam PKO Bank PolskiELITA Kobiet – 1989-1999
140MŁYNARSKITomekWarszawabrakMasters II 1978-1969
141MŁYNARSKIIgorWarszawaSP 277Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi
142STĘKIELJerzyWarszawacyklotramp.comMasters III 1968-1964
143JARZEBOWSKISzymonWarszawaKiedyś, RAZ, razem pojechaliśmy treningELITA Mężczyzn – 1989-1999
144TOMASZ Borysiuk WarszawaALLTOP STAG TEAMMasters II 1978-1969
145MONIKAGrudnaWARSZAWAALLTOP STAG TEAMLadies 1988 i starsze
146KIELESIŃSKIAdrianwarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
147DŁUGOSZWiktoriaWarszawabrakKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
148TYNDZIKEleonoraWARSZAWAbrakJuniorka Młodsza 2002-2003
149TYNDZIKMariaWARSZAWAbrakJuniorka Młodsza 2002-2003
150PYRKALeszekWarszawaKross Staff TeamELITA Mężczyzn – 1989-1999
151SCHRÖDERSteffenPiasecznoRC03 IlbenstadtMasters II 1978-1969
152KRASKAArkadiuszPuławyAtol Bike PuławyMasters II 1978-1969
153JACZYNSKIKarolMarkibrakKids C2 chłopcy 2006-2007
154JACZYNSKIAdamMarkiMCP Bike TeamMasters II 1978-1969
155WALCZAKMaciejWarszawaTEAM PKO BANK POLSKIMasters I 1988-1979
156MALINOWSKAAntonina WarszawabrakKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
157JACKIEWICZ Aleksandra BoguszebrakJuniorka – 2000-2001
158WIĘCKOWSKIKrzysztofWołominOdkrywcy TaurusMasters IV – 1963 i starsi
159TYCStanisławWarszawaSP 277Młodzik – 2004-2005
160TYCMateuszWarszawaSP 277Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi
161JANOWSKIŁukaszRawa MazowieckaRAWSKA GRUPA KOLARSKAJunior – 2000-2001
162GRZELAKŁukaszWarszawabrakMasters I 1988-1979
163SZYMANSKITomaszWarszawabrakMasters I 1988-1979
164BOMBAŁAZofiaWarszawaWarszawski Klub KolarskiJuniorka – 2000-2001
165FOLTYNJacekWarszawaRamę Na Ramię Masters II 1978-1969
166JOANNAKowalska Warszawa brakLadies 1988 i starsze
167RUTKOWSKIDanielWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1989-1999
168PIETRZYCKITomaszBIAŁYSTOKPIE3CKI TEAMMasters II 1978-1969
169MIKTUSRafał WarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
170TKACZKrzysztofWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
171KAŹMIERCZAKAdamWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
172KAMYKWojciechWarszawaWawa bike teamELITA Mężczyzn – 1989-1999
173KRZYŚLAKArkadiuszWarszawaWawa bike teamMasters II 1978-1969
174RÓŻAŃSKIMateuszWarszawabrakKids C2 chłopcy 2006-2007
175BAZANIgaWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 2004-2005
176ROSTKOWSKAIgaWarszawabrakKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
177ROSTKOWSKIEmilianWarszawabrakMasters I 1988-1979
178MACIEJHawroWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
179HAWRODariuszWarszawabrakMasters II 1978-1969
180MARTAHawroWarszawabrakKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
181TOMASZSzczepańskiOtwockMała Liga Cycling TeamMasters I 1988-1979
182MATYLDAOtolskaWarszawabrakKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
183NAPIÓRKOWSKANataliaWarszawabrakKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
184TYMOTEUSZOtolskiWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
185NAPIÓRKOWSKIMateuszWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
186MAREKKawulskiWarszawabrakKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
187GARSTKA-GLIWAMagdalenaWarszawabrakLadies 1988 i starsze
188PAŁKAMarekWarszawabrakMasters II 1978-1969
189IRACKAWeronikaWARSZAWAbrakJuniorka Młodsza 2002-2003
190ROGALSKIMaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
191ZŁOTNICKIAntoni WarszawaGold TeamKids C1 chłopcy 2008 i młodsi
192ZŁOTNICKAOlaWarszawaGold TeamKids D1 dziewczynki 2008 i młodsze
193KLAUSKamilaPiasecznoKamyk Radzymin MTB TeamKids D2 dziewczynki 2006-2007
194KLAUSAlbertWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamMasters II 1978-1969
195KRZYSZTOFŁabanowskiWARSZAWAGo Sport AK-SPED TeamMasters III 1968-1964